Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski - Regaty Eliminacyjne Juniorów i Młodzików
BYDGOSZCZ, 08-10.06.2018r.
 
Kajakarki K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

2 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

2 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn

3 WERNER Anna 2003-11-19 KSC Olsztyn

4 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

2 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

3 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

4 GIERŁOWSKA Danata 2003-09-01 KS Admira Gorzów 2020

5 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

6 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo

7 MAZUR Gabriela 2003-08-25 KS Admira Gorzów 2020

8 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

9 SULEWSKA Wiktoria 2003-03-07 KS Baza Mrągowo

10 SZAFRAŃSKA Julia 2002-09-16 KS Admira Gorzów 2020

11 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

12 URBAŃSKA Agata 2002-05-06 KKS Nowa Sól 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

4 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

2 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

 
Kanadyjkarki C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 DĄGIELSKA Martyna 2003-09-18 KS Posnania Poznań

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

4 GIL Oliwia 2002-07-11 KS GPower Gorzów 2020

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

6 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

7 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

9 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

10 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

12 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KS Nadwiślan Kraków

13 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

14 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WOŹNIAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

3 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn

4 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

5 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

6 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn

7 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

8 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13 KS Stomil Poznań

9 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

10 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

11 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn

12 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

13 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

14 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

15 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn

16 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

3 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn

4 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

5 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

6 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn

7 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

8 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13 KS Stomil Poznań

9 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

10 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

11 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

12 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

13 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn

14 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

15 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

16 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

17 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn

18 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

19 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

3 GRABLEWSKI Bartosz 2002-10-29 KSC Olsztyn

4 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn

5 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn

6 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

7 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

8 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn

9 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

10 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13 KS Stomil Poznań

11 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

12 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

13 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

14 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

15 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn

16 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

17 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

18 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

19 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn

20 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

21 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILAK Michał 2003-04-22 KS GPower Gorzów 2020

2 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27 KS Nadwiślan Kraków

3 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27 KS Stomil Poznań

4 JODKO Jakub 2003-10-05 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

5 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

6 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02 KSC Olsztyn

7 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

8 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań

9 PAŻDZIORKO Łukasz 2003-08-09 KSC Olsztyn

10 PIECZKO Szymon 2002-03-28 KS Baza Mrągowo

11 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

12 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań

13 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań

14 ROMANIUK Kamil 2002-09-16 KS Baza Mrągowo

15 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

16 SZEWCZUK Oskar 2003-02-03 KS Admira Gorzów 2020

17 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

18 WAŁACH Stanisław 2002-04-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

19 WOLSKI Szymon 2002-06-10 KSC Olsztyn

20 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

21 ŻUK Sebastian 2003-12-10 KS Admira Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

2 SIATKA Maciej 2004-06-03 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

3 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

 
Kanadyjkarze C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

5 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

7 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

9 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

11 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

13 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

14 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

5 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

7 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

9 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

11 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

13 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

14 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

5 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

7 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

9 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

11 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

13 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

14 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BURYŚ Batłomiej 2002-02-23 MKSW Trzebinia 2020

3 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

4 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków

5 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GŁUCH Tymoteusz 2002-12-16 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

7 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań

9 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok

11 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

12 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

13 MIŚNIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

15 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

16 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań

17 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

18 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10 KS Posnania Poznań

19 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 SZAŁEK Jakub 2002-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 SZRAM Patryk 2002-09-29 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

23 WALNICKI Bartosz 2002-09-06 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań

3 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

4 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020