Internetowe zgłoszenia do imprezy: 81 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 04-07.07.2018 r.
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

4 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo 2020

5 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

6 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

7 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

10 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

13 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

14 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

15 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

17 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

18 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

19 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

20 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

4 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

5 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

6 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo 2020

7 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

8 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

9 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

14 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

15 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

16 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

17 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

19 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

20 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

21 ŚCIGAŁA Marta 1997-12-11 AZS-AWF Katowice 2020

22 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

23 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

24 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

27 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09 KS Spójnia Warszawa 2020

29 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

2 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

4 GAWLIK Natalia 1999-06-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

6 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo 2020

7 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

8 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

12 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

13 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

14 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

15 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

16 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

17 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

18 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta 1997-11-24 KS Posnania Poznań

2 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

5 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GAWLIK Natalia 1999-06-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

8 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

9 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08 KS Energetyk Poznań 2020

10 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo 2020

11 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

14 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

15 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

16 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

17 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

18 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia
MARKIEWICZ Paulina
2000-01-18
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
1998-01-12
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

4 HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
1998-08-17
1996-02-07


KS Posnania Poznań

5 HOŁYSZ Patrycja
LEBIODA Patrycja
2001-04-08
2001-10-14


KS Energetyk Poznań 2020

6 ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
1997-11-07
1997-10-26


AZS-AWF Katowice 2020

7 NAJA Karolina
PUŁAWSKA Anna
1990-02-05
1996-02-07


KS AZS-AWF Gorzów 2018

8 SZCZEPANEK Emilja
MIELNIK Anna
2000-11-08
2002-06-28


MOSM Tychy

9 SZEWCZYK Katarzyna
SZEWCZYK Klaudia
1996-09-08
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2018

10 SZKODZIŃSKA Martyna
WERNER Wiktoria
2003-05-13
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

11 TWARDOWSKA Aleksandra
SKORUPA Faustyna
2000-09-23
2001-02-15


AKS Sparta Augustów 2020

12 WIŚNIEWSKA Helena
WŁODARCZYK Dominika
1999-04-18
1995-12-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

2 GAWLIK Natalia
WĘCŁAWEK Wiktoria
1999-06-12
1998-07-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
1998-08-17
1996-02-07


KS Posnania Poznań

4 ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
1997-11-07
1997-10-26


AZS-AWF Katowice 2020

5 MARKIEWICZ Karolina
MARKIEWICZ Paulina
1993-09-04
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 NOGA Paulina
SZEWCZYK Klaudia
1996-04-15
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2018

7 PUŁAWSKA Anna
NAJA Karolina
1996-02-07
1990-02-05


KS AZS-AWF Gorzów 2018

8 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

9 SUCHECKA Aleksandra
WOJCIECHOWSKA Natalia
1999-08-04
1999-04-09


KS Spójnia Warszawa 2020

10 SZCZEPANEK Emilja
MIELNIK Anna
2000-11-08
2002-06-28


MOSM Tychy

11 SZKODZIŃSKA Martyna
WERNER Wiktoria
2003-05-13
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

12 WIŚNIEWSKA Helena
WŁODARCZYK Dominika
1999-04-18
1995-12-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
SKORUPIŃSKA Angelika
1997-11-24
1999-11-29


KS Posnania Poznań

2 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

3 CEDROWSKA Natalia
LEŚNIAK Martyna
2000-01-18
2001-06-07


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
1998-01-12
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

5 GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GAWLIK Natalia
WĘCŁAWEK Wiktoria
1999-06-12
1998-07-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GRONEK Sara
WOJCIECHOWSKA Natalia
1999-11-17
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

8 HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
1998-08-17
1996-02-07


KS Posnania Poznań

9 HOŁYSZ Patrycja
LEBIODA Patrycja
2001-04-08
2001-10-14


KS Energetyk Poznań 2020

10 MARKIEWICZ Karolina
MARKIEWICZ Paulina
1993-09-04
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 MIELNIK Anna
SZCZEPANEK Emilja
2002-06-28
2000-11-08


MOSM Tychy

12 NOGA Paulina
SZEWCZYK Katarzyna
1996-04-15
1996-09-08


KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

14 ŚCIGAŁA Marta
WAJS Sandra
1997-12-11
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

15 WOJCIECHOWSKA Natalia
SUCHECKA Aleksandra
1999-04-09
1999-08-04


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
HENECZKOWSKA Joanna
SKORUPIŃSKA Angelika
PUŁAWSKA Małgorzata
1997-11-24
1998-08-17
1999-11-29
1996-02-07


KS Posnania Poznań

2 CADER Aleksandra
ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-11-07
1997-10-26
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia
HOŁYSZ Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
KLATT Martyna
1998-01-12
2001-04-08
2002-07-11
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

4 GAWLIK Natalia
HAŁAS Zuzanna
WALIGÓRA Weronika
WĘCŁAWEK Wiktoria
1999-06-12
2002-05-15
2002-07-08
1998-07-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 LOBA Nadia
SZKODZIŃSKA Martyna
KORT Zuzanna
WERNER Wiktoria
2003-09-29
2003-05-13
2003-06-28
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 MARKIEWICZ Karolina
MARKIEWICZ Paulina
LEŚNIAK Martyna
CEDROWSKA Natalia
1993-09-04
1998-08-28
2001-06-07
2000-01-18


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 WIŚNIEWSKA Helena
WŁODARCZYK Dominika
GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
1999-04-18
1995-12-29
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

4 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22 KS Spójnia Warszawa 2020

5 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

6 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21 MKSW Trzebinia 2020

7 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

9 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

11 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

14 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

15 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

16 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

17 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

2 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

3 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22 KS Spójnia Warszawa 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

6 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

8 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

12 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

13 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

14 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

15 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

6 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

9 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

10 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

 
Kanadyjkarki C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina
MENDELSKA Patrycja
2000-03-28
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DŁUGOSZ Katarzyna
SZPERKIEWICZ Katarzyna
1997-10-22
2001-05-23


KS Spójnia Warszawa 2020

3 FECHNER Luiza
GLAESER Aleksandra
2003-10-14
2003-11-20


KS Posnania Poznań

4 JACEWICZ Aleksandra
PRZYBYŁA Magdalena
2000-08-01
2001-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 KOWALSKA Ewa
DOROZIŃSKA Justyna
2002-01-31
2001-03-06


SKS Cresovia Białystok

6 ŁOBOZIAK Elżbieta
GOZDEK Wiktoria
2002-07-30
2002-02-21


MKSW Trzebinia 2020

7 MNICH Aleksandra
TOPA Anna
2003-04-01
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

8 SERWATKA Kamila
STANNY Magda
1991-11-03
1993-03-15


KS Warta Poznań 2020

9 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina
KUPIŃSKA Weronika
2000-03-28
1997-02-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CZARNECKA Iwona
STANNY Magda
1995-07-27
1993-03-15


KS Warta Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna
KOWALSKA Ewa
2001-03-06
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok

4 FECHNER Luiza
GLAESER Aleksandra
2003-10-14
2003-11-20


KS Posnania Poznań

5 GOZDEK Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-02-21
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

6 JACEWICZ Aleksandra
PRZYBYŁA Magdalena
2000-08-01
2001-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 KOZAKIEWICZ Dorota
KOZAKIEWICZ Katarzyna
1992-08-07
1998-08-01


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

8 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn

9 SZPERKIEWICZ Katarzyna
DŁUGOSZ Katarzyna
2001-05-23
1997-10-22


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKIEWICZ Paweł 1991-10-19 LTK Fala Lublin 2019

2 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 BUKOWSKI Dariusz 1970-01-01 KS Admira Gorzów 2020

5 BURZYM Marcin 1999-11-11 AKS Sparta Augustów 2020

6 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18 MKS MOS Wrocław 2020

7 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

9 GARBACZ Marcin 1982-04-01 AKS Sparta Augustów 2020

10 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

11 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 GRZELKA Patryk 1997-04-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

14 JAROSŁAWSKI Piotr 1999-02-12 WTW Warszawa 2020

15 JONKISZ Bartosz 1992-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

19 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

20 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 MAJERSKI Krzysztof 1987-02-18 LTK Fala Lublin 2019

22 MAZUR Piotr 1991-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

25 PAJĄK Bartłomiej 1999-12-03 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

26 PRENTKI Damian 1996-06-30 KS Posnania Poznań

27 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

29 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

30 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

31 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

32 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań

33 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

34 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

35 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

36 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

37 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

38 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 WOLSKI Bartosz 1980-04-06 KK Na Fali Kraków 2020

40 WRZOSEK Michał 1999-11-26 WTW Warszawa 2020

41 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

42 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06 AZS-AWF Katowice 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BUKOWSKI Dariusz 1970-01-01 KS Admira Gorzów 2020

5 BURZYM Marcin 1999-11-11 AKS Sparta Augustów 2020

6 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18 MKS MOS Wrocław 2020

7 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

9 GARBACZ Marcin 1982-04-01 AKS Sparta Augustów 2020

10 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

11 GRYGO Patryk 1988-04-13 AKS Sparta Augustów 2020

12 GRZELKA Patryk 1997-04-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

14 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 JONKISZ Bartosz 1992-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

19 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

20 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14 ZKS Wiskord Szczecin 2020

21 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

24 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

25 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

26 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 MAZUR Piotr 1991-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

30 OSTROWSKI Cezary 1997-09-24 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

31 PACAŁA Oskar 1998-03-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

32 PAJĄK Bartłomiej 1999-12-03 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

33 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

35 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

36 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

37 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

38 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

39 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

40 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

42 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań

43 UHLE Damian 1995-01-26 ZKS Wiskord Szczecin 2020

44 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

45 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

46 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

47 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

48 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

49 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

50 WYRWAS Kamil 1998-08-15 KS Posnania Poznań

51 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

52 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

53 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06 AZS-AWF Katowice 2020

54 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

4 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

6 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

7 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

8 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

10 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14 ZKS Wiskord Szczecin 2020

11 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

13 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

14 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

18 PACAŁA Oskar 1998-03-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

20 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

22 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

23 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Łączany Ryczów 2020

24 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

25 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

26 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

29 UHLE Damian 1995-01-26 ZKS Wiskord Szczecin 2020

30 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

31 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

32 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

33 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

34 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

 
Kajakarze K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-01-01 KS Admira Gorzów 2020

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18 MKS MOS Wrocław 2020

5 CHASZCZEWICZ Jakub 1996-07-16 MKS MOS Wrocław 2020

6 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

8 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

9 DUBNICKI Karol 1999-06-19 AKS Sparta Augustów 2020

10 FLORCZAK Paweł 1989-01-02 UKS Dojlidy Białystok 2020

11 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

12 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

13 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

14 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12 KS Admira Gorzów 2020

15 GRYGO Patryk 1988-04-13 AKS Sparta Augustów 2020

16 GRZELAK Łukasz 1984-01-03 UKS 4 Katowice 2020

17 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

18 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

19 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

20 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

23 PASTOK Piotr 2000-01-11 KS Posnania Poznań

24 PLAZA Dionizy 1997-01-05 AZS-AWF Katowice 2020

25 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

26 PRZYPADŁO Marcin 1995-12-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

27 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

29 SIWIEC Sławomir 1992-01-01 KS Admira Gorzów 2020

30 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

31 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Łączany Ryczów 2020

32 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

33 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

34 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

35 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08 AZS-AWF Katowice 2020

36 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

37 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

38 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

39 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

40 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

41 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper
KRAUSE Paweł
2002-12-15
2003-10-26


KS Olimpia Elbląg 2020

2 BIL Michał
OSTROWSKI Cezary
1997-01-06
1997-09-24


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CHRZĄSZCZ Wojciech
WAWER Dominik
1998-03-19
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

4 GARBACZ Marcin
BURZYM Marcin
1982-04-01
1999-11-11


AKS Sparta Augustów 2020

5 GARBACZ Karol
GRYGO Patryk
1983-11-02
1988-04-13


AKS Sparta Augustów 2020

6 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

7 JAKUBOWSKI Marcin
OLSZEWSKI Hubert
2000-01-07
2000-01-17


KS Posnania Poznań

8 JONKISZ Bartosz
KLICZKOWSKI Dorian
1992-01-03
1994-11-01


KS AZS-AWF Gorzów 2018

9 KŁOS Paweł
POSS Mateusz
1998-08-25
1999-12-26


WTW Warszawa 2020

10 ŁUKASIEWICZ Mateusz
DZIUBA Maciej
2000-08-06
2001-01-07


KS Posnania Poznań

11 MAJERSKI Krzysztof
BARTKIEWICZ Paweł
1987-02-18
1991-10-19


LTK Fala Lublin 2019

12 MAZUR Piotr
PUTTO Dawid
1991-10-15
1991-06-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 MORAWSKI Piotr
STAROWICZ Dominik
1999-03-14
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

14 NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
1998-02-10
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

15 PLAZA Dionizy
SZYMAŃSKI Dominik
1997-01-05
1998-06-08


AZS-AWF Katowice 2020

16 SIECIŃSKI Michał
CHASZCZEWICZ Jakub
2000-11-16
1996-07-16


MKS MOS Wrocław 2020

17 SIEMIONOWSKI Piotr
WAWRZYNIAK Dominik
1988-06-06
1997-02-15


UKS Dojlidy Białystok 2020

18 TRACZ Wojciech
WYRWAS Kamil
1999-01-29
1998-08-15


KS Posnania Poznań

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Martin
KUJAWSKI Mariusz
1993-10-08
1986-11-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BYRDEK Dawid
PILARZ Wojciech
1999-03-16
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CHRZĄSZCZ Wojciech
WAWER Dominik
1998-03-19
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

4 CZUBAK Kornel
MARCINKOWSKI Mateusz
1999-02-03
1995-02-11


KSC Olsztyn 2018

5 DUBNICKI Karol
BURZYM Marcin
1999-06-19
1999-11-11


AKS Sparta Augustów 2020

6 DZIUBA Maciej
ŁUKASIEWICZ Mateusz
2001-01-07
2000-08-06


KS Posnania Poznań

7 FLORCZAK Paweł
ROSOLSKI Rafał
1989-01-02
1991-05-27


UKS Dojlidy Białystok 2020

8 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

9 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

10 JANYSKA Paweł
GOTOWICZ Damian
1998-03-31
1999-08-22


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

11 JONKISZ Bartosz
KOŁPAK Kamil
1992-01-03
1994-07-29


KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 KOMOROWSKI Igor
GŁADYKOWSKI Gabriel
2003-08-12
2003-03-09


KS Olimpia Elbląg 2020

13 KRAUSE Paweł
ALEKSANDROWICZ Kacper
2003-10-26
2002-12-15


KS Olimpia Elbląg 2020

14 ŁABISZAK Adrian
PAJĄK Bartłomiej
1999-03-31
1999-12-03


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 PLAZA Dionizy
SZYMAŃSKI Dominik
1997-01-05
1998-06-08


AZS-AWF Katowice 2020

16 RZEPCZYŃSKI Dominik
WOLNY Paweł
1999-04-19
1999-10-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

17 SOWA Mateusz
WIECHEĆ Daniel
1999-02-25
1999-03-03


MKK Łączany Ryczów 2020

18 STEPUN Jakub
ŻUKOWSKI Jakub
2001-08-30
2000-06-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

19 SZCZEPAŃSKI Kacper
ŚLIWA Jakub
1999-05-01
1998-03-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 WITKOWSKI Adam
ROJEK Przemysław
2002-01-05
2002-08-10


KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper
KRAUSE Paweł
2002-12-15
2003-10-26


KS Olimpia Elbląg 2020

2 BIL Michał
PRZYPADŁO Marcin
1997-01-06
1995-12-05


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRZEZIŃSKI Martin
KUJAWSKI Mariusz
1993-10-08
1986-11-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BYRDEK Dawid
MORAWSKI Piotr
1999-03-16
1999-03-14


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 CHRZĄSZCZ Wojciech
WAWER Dominik
1998-03-19
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

6 CZUBAK Kornel
MARCINKOWSKI Mateusz
1999-02-03
1995-02-11


KSC Olsztyn 2018

7 FLORCZAK Paweł
ROSOLSKI Rafał
1989-01-02
1991-05-27


UKS Dojlidy Białystok 2020

8 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

9 GAJEWSKI Piotr
NOWAKOWSKI Robert
1999-06-18
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

10 GŁADYKOWSKI Gabriel
KOMOROWSKI Igor
2003-03-09
2003-08-12


KS Olimpia Elbląg 2020

11 GRYCZKO Andrzej
SIWIEC Sławomir
1968-05-12
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

12 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

13 JAKUBOWSKI Marcin
STABNO Bartosz
2000-01-07
1991-12-10


KS Posnania Poznań

14 JANYSKA Adam
JANYSKA Paweł
1998-03-31
1998-03-31


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 KUCZYŃSKI Norbert
UHLE Damian
1993-10-14
1995-01-26


ZKS Wiskord Szczecin 2020

16 ŁABISZAK Adrian
PAJĄK Bartłomiej
1999-03-31
1999-12-03


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

17 MAJCHRZAK Maksym
MISZTAK Kacper
1999-07-20
1997-03-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

18 PASTOK Piotr
KARASIEWICZ Dawid
2000-01-11
2001-02-21


KS Posnania Poznań

19 ROJEK Przemysław
WITKOWSKI Adam
2002-08-10
2002-01-05


KS Olimpia Elbląg 2020

20 SZCZEPAŃSKI Kacper
ŚLIWA Jakub
1999-05-01
1998-03-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz
SIEMIONOWSKI Piotr
ROSOLSKI Rafał
WAWRZYNIAK Dominik
1997-05-24
1988-06-06
1991-05-27
1997-02-15


UKS Dojlidy Białystok 2020

2 BYRDEK Dawid
MORAWSKI Piotr
PILARZ Wojciech
STAROWICZ Dominik
1999-03-16
1999-03-14
2002-04-04
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CZUBAK Kornel
PIOTROWSKI Jakub
MARCINKOWSKI Mateusz
ZYCH Patryk
1999-02-03
2000-09-30
1995-02-11
2000-02-20


KSC Olsztyn 2018

4 DRATWA Kacper
GAJEWSKI Piotr
NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
2000-08-06
1999-06-18
1998-02-10
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

5 GRYGO Patryk
GARBACZ Marcin
GARBACZ Karol
WYSOCKI Adam
1988-04-13
1982-04-01
1983-11-02
1974-12-23


AKS Sparta Augustów 2020

6 GRZELKA Patryk
MAJCHRZAK Maksym
MISZTAK Kacper
MICHALSKI Jakub
1997-04-21
1999-07-20
1997-03-15
1998-09-25


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 JAROSŁAWSKI Piotr
KŁOS Paweł
SIWIECKI Damian
POSS Mateusz
1999-02-12
1998-08-25
1994-02-26
1999-12-26


WTW Warszawa 2020

8 ŁABISZAK Adrian
JANYSKA Paweł
GOTOWICZ Damian
PAJĄK Bartłomiej
1999-03-31
1998-03-31
1999-08-22
1999-12-03


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 ŁAPCZYŃSKI Antoni
WINIARSKI Olaf
SZYJKOWSKI Jakub
ZDROJEWSKI Tomasz
2003-12-12
2003-06-10
2003-11-09
2002-11-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 MAZUR Piotr
PUTTO Dawid
PACAŁA Oskar
KULCZYŃSKI Patryk
1991-10-15
1991-06-17
1998-03-09
1995-04-20


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 NOWACZYK Filip
STABNO Bartosz
TRACZ Wojciech
WYRWAS Kamil
1999-04-09
1991-12-10
1999-01-29
1998-08-15


KS Posnania Poznań

12 RZEPCZYŃSKI Dominik
ŻUKOWSKI Jakub
WOLNY Paweł
HAŁAS Bartosz
1999-04-19
2000-06-03
1999-10-15
2003-05-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WIERUSZEWSKI Wiktor
MĄCIK Bartłomiej
MAJERSKI Krzysztof
BARTKIEWICZ Paweł
1996-02-23
1987-08-14
1987-02-18
1991-10-19


LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin
DUBNICKI Karol
GRYGO Patryk
GARBACZ Karol
1999-11-11
1999-06-19
1988-04-13
1983-11-02


AKS Sparta Augustów 2020

2 BYRDEK Dawid
KULIG Adrian
STAROWICZ Dominik
PILARZ Wojciech
1999-03-16
2000-03-20
1998-03-19
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CZAJA Paweł
PLAZA Dionizy
SZYMAŃSKI Dominik
ZBIROWSKI Grzegorz
1997-01-18
1997-01-05
1998-06-08
1996-12-06


AZS-AWF Katowice 2020

4 CZUBAK Kornel
HORBA Jakub
MARCINKOWSKI Mateusz
WERNER Adam
1999-02-03
2001-07-06
1995-02-11
2001-08-13


KSC Olsztyn 2018

5 DRATWA Kacper
GAJEWSKI Piotr
WITCZAK Sławomir
NOWAKOWSKI Robert
2000-08-06
1999-06-18
1997-07-23
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

6 FLORCZAK Paweł
BONARSKI Łukasz
WAWRZYNIAK Dominik
SIEMIONOWSKI Piotr
1989-01-02
1997-05-24
1997-02-15
1988-06-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

7 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
GRYCZKO Andrzej
SIWIEC Sławomir
1999-04-10
1999-02-09
1968-05-12
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

8 JANYSKA Paweł
GOTOWICZ Damian
ŁABISZAK Adrian
PAJĄK Bartłomiej
1998-03-31
1999-08-22
1999-03-31
1999-12-03


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 ŁAPCZYŃSKI Antoni
WINIARSKI Olaf
SZYJKOWSKI Jakub
ZDROJEWSKI Tomasz
2003-12-12
2003-06-10
2003-11-09
2002-11-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 MAJCHRZAK Maksym
MICHALSKI Jakub
MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
1999-07-20
1998-09-25
1997-03-15
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MAZUR Piotr
PUTTO Dawid
PACAŁA Oskar
KULCZYŃSKI Patryk
1991-10-15
1991-06-17
1998-03-09
1995-04-20


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 NOWACZYK Filip
OLSZEWSKI Hubert
TRACZ Wojciech
WYRWAS Kamil
1999-04-09
2000-01-17
1999-01-29
1998-08-15


KS Posnania Poznań

13 STEPUN Jakub
WOLNY Paweł
HAŁAS Bartosz
ŻUKOWSKI Jakub
2001-08-30
1999-10-15
2003-05-15
2000-06-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

14 WITKOWSKI Adam
GŁADYKOWSKI Gabriel
KOMOROWSKI Igor
ROJEK Przemysław
2002-01-05
2003-03-09
2003-08-12
2002-08-10


KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

2 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

5 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

6 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

7 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

9 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

12 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

15 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

16 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KS Stomil Poznań

18 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

19 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

20 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

22 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

23 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

24 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

2 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

6 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

7 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

10 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn

11 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

14 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

16 KRUK Mariusz 1987-10-26 KS Posnania Poznań

17 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

18 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

19 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KS Stomil Poznań

21 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

22 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

25 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

26 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań

28 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

29 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

3 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

4 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

5 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

6 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

7 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

9 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn

10 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

13 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

15 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

16 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

17 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

19 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

20 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

22 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

23 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

25 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań

26 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

27 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

4 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

6 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

7 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn

8 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

10 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

12 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

13 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

15 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań

18 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
KAMIŃSKI Mateusz
1995-03-06
1991-05-03


OKSW Olsztyn

2 BRÓDKA Jakub
DZIURLA Dawid
1998-01-21
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Robert
1996-04-01
1996-08-31


KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 DOMIŃSKI Paweł
MASŁOWSKI Bartosz
2000-09-07
2001-10-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 FURTAK Roman
NOWAK Łukasz
1995-03-07
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GŁUCH Józef
ZARĘBA Wiktor
2000-01-06
1999-06-30


KS Olimpia Elbląg 2020

7 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KOZIO Dawid
KRUK Mariusz
2002-10-17
1987-10-26


KS Posnania Poznań

9 ŁUBNIEWSKI Michał
NOWACKI Dominik
1993-10-20
1997-05-11


KS Stomil Poznań

10 PALUCH Gilbert
NOWACZYK Remigiusz
1995-08-21
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PIECHOCKI Jakub
PRZBYLSKI Aleksander
2003-07-08
2002-10-07


KS Posnania Poznań

12 POSPIECH Daniel
RUCZYŃSKI Mariusz
1992-07-12
1992-02-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
KAMIŃSKI Mateusz
1995-03-06
1991-05-03


OKSW Olsztyn

2 BRÓDKA Jakub
DZIURLA Dawid
1998-01-21
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Robert
1996-04-01
1996-08-31


KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 CYBULA Mateusz
NOWICKI Tomasz
1999-10-08
1998-12-21


KS Warta Poznań 2020

5 FURTAK Roman
NOWAK Łukasz
1995-03-07
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
2003-09-29
2003-01-10


KS Posnania Poznań

7 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KOSTENSKI Szymon
NOWACZYK Remigiusz
1995-08-06
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KULETA Piotr
ŚLIWIŃSKI Arsen
1989-06-27
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 ŁUBNIEWSKI Michał
SŁOMIŃSKI Vincent
1993-10-20
1992-02-05


KS Stomil Poznań

12 PIECHOCKI Jakub
PRZBYLSKI Aleksander
2003-07-08
2002-10-07


KS Posnania Poznań

13 RATAJCZAK Maciej
SZBUBA Mateusz
2000-04-13
2001-11-27


KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
KAMIŃSKI Mateusz
1995-03-06
1991-05-03


OKSW Olsztyn

2 BRÓDKA Jakub
DZIURLA Dawid
1998-01-21
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Robert
1996-04-01
1996-08-31


KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
2001-05-14
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

5 CYBULA Mateusz
NOWICKI Tomasz
1999-10-08
1998-12-21


KS Warta Poznań 2020

6 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
2003-09-29
2003-01-10


KS Posnania Poznań

7 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KULETA Piotr
ŚLIWIŃSKI Arsen
1989-06-27
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 ŁUBNIEWSKI Michał
SŁOMIŃSKI Vincent
1993-10-20
1992-02-05


KS Stomil Poznań

11 RATAJCZAK Maciej
SZBUBA Mateusz
2000-04-13
2001-11-27


KS Posnania Poznań

12 ZARĘBA Wiktor
GŁUCH Józef
1999-06-30
2000-01-06


KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
PANDEL Kamil
KUCIEL Michał
2001-05-14
2000-03-17
2002-04-12
2001-02-21


MKSW Trzebinia 2020

2 FURTAK Roman
PALUCH Gilbert
NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1995-03-07
1995-08-21
1995-07-12
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KULETA Piotr
KULETA Dawid
ŚLIWIŃSKI Arsen
SZPYNDA Grzegorz
1989-06-27
1991-03-31
1996-04-03
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 POSPIECH Daniel
MASŁOWSKI Bartosz
DOMIŃSKI Paweł
RUCZYŃSKI Mariusz
1992-07-12
2001-10-21
2000-09-07
1992-02-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RATAJCZAK Maciej
KRUK Mariusz
KUDŁA Michał
MALISZEWSKI Mikołaj
2000-04-13
1987-10-26
1991-10-17
1996-04-28


KS Posnania Poznań

6 SOBCZAK Mateusz
JANCZAK Tomasz
KOZIO Dawid
SZBUBA Mateusz
2003-01-10
2003-09-29
2002-10-17
2001-11-27


KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRÓDKA Jakub
DZIURLA Dawid
CYBULA Mateusz
NOWICKI Tomasz
1998-01-21
1999-06-29
1999-10-08
1998-12-21


KS Warta Poznań 2020

2 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
PANDEL Kamil
KUCIEL Michał
2001-05-14
2000-03-17
2002-04-12
2001-02-21


MKSW Trzebinia 2020

3 DOMIŃSKI Paweł
MASŁOWSKI Bartosz
SZPREJDA Oskar
KUKUŁA Kamil
2000-09-07
2001-10-21
2000-12-24
2001-08-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FURTAK Roman
NOWACZYK Remigiusz
PALUCH Gilbert
KOSTENSKI Szymon
1995-03-07
1998-02-23
1995-08-21
1995-08-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
KOZIO Dawid
SZBUBA Mateusz
2003-09-29
2003-01-10
2002-10-17
2001-11-27


KS Posnania Poznań

6 KRUK Mariusz
MALISZEWSKI Mikołaj
KUDŁA Michał
RATAJCZAK Maciej
1987-10-26
1996-04-28
1991-10-17
2000-04-13


KS Posnania Poznań

7 KULETA Piotr
KULETA Dawid
ŚLIWIŃSKI Arsen
SZPYNDA Grzegorz
1989-06-27
1991-03-31
1996-04-03
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019