Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Regaty Kajakowe jun i mł im. Rafała Piszcza
POZNAŃ, 07.07.2018
 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

2 GROMADECKA Marika 2009-01-01 KS Warta Poznań 2020

3 JAGSCH Weronika 2007-06-05 UKS Szóstka Poznań

4 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo

5 LOBA Wiktoria 2007-05-18 UKS Szóstka Poznań

6 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo

7 ROSENBERGER Aleksandra 2006-03-21 UKS Szóstka Poznań

8 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo

9 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 UKS Szóstka Poznań

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08 KS Energetyk Poznań 2020

2 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

3 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 ¦CIPNIAK Monika 2001-11-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

7 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 ŻOK Zuzanna 2003-06-28 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05 KS Energetyk Poznań 2020

3 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

4 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

6 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

7 JUCHIEWICZ Malwina 2003-03-18 KS Posnania Poznań

8 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań

9 KU¬MA Zuzanna 2003-04-08 KS Posnania Poznań

10 MIŃKO Róża 2003-07-03 KS Warta Poznań 2020

11 RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 ¦CIPNIAK Maria 2003-08-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WAWRZYNIAK Maria 2002-05-16 KS Posnania Poznań

17 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

4 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

6 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

7 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-06-12 UKS Szóstka Poznań

8 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

10 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

11 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 PŁO¦CIŃSKA Mirela 2004-07-26 LKK Hubertus Biały Bór

14 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 SEŃCZUK Ewelina 2004-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

17 WĘCŁAWEK Zuzanna 2004-06-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

2 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

4 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

6 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

7 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań

2 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań

3 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Poznań

4 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań

5 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań

2 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica

3 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica

4 KOLA¦NIEWSKI Jakub 2006-04-10 KS Stomil Poznań

5 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07 UKS Zalew Jerzykowo

6 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

7 KU¬NICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo

8 LIESKE Kacper 2006-10-13 UKS Zalew Jerzykowo

9 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo

10 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo

11 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo

12 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica

13 RZEPKA Miłosz 2008-06-14 KS Posnania Poznań

14 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań

15 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań

16 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

17 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

18 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

2 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań

3 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21 KS Posnania Poznań

5 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica

6 KOPERSKI Jakub 2001-07-10 KS Posnania Poznań

7 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań

9 KULESZA Kacper 2001-04-12 KS Posnania Poznań

10 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06 KS Posnania Poznań

12 PASTOK Piotr 2000-01-11 KS Posnania Poznań

13 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13 KS Stomil Poznań

15 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

16 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24 KS Posnania Poznań

6 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica

7 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27 KS Stomil Poznań

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

9 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

11 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań

12 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań

13 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań

16 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań

17 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań

18 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań

19 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica

20 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

21 SCHULZ Mateusz 2003-05-29 KS Posnania Poznań

22 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

23 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14 KS Posnania Poznań

25 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

26 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-07 LKK Hubertus Biały Bór

2 ANIOŁA Jakub 2005-04-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

4 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica

6 DZIUDZIA Jakub 2004-06-27 KS Posnania Poznań

7 JOBSKI Jakub 2004-03-29 KS Posnania Poznań

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 KOŁODZIEJ Tomasz 2005-05-15 KS Posnania Poznań

12 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań

13 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica

14 KU¦NIEREK Filip 2005-06-17 UKS Zalew Jerzykowo

15 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

16 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

18 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 PIECZULIS Mateusz 2005-07-12 UKS Zalew Jerzykowo

20 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań

21 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

23 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań

24 SKˇPSKI Maksymilian 2004-10-26 UKS Zalew Jerzykowo

25 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

26 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań

27 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań

28 WˇSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 WIˇZ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

30 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica

31 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań

33 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań

2 GROMADECKI Niodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

3 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

4 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

5 NASKRĘT Szymon 2008-06-02 KS Posnania Poznań

6 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań

7 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań

8 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

5 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

7 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań

4 JÓ¬WIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

6 MI¦NIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

8 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań

9 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10 KS Posnania Poznań

10 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 SZAŁEK Jakub 2002-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12 KS Warta Poznań 2020

2 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań

4 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

6 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań

7 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań

8 KRZEWINA Krztsztof 2004-09-20 KS Warta Poznań 2020

9 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań

10 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MAJEWSKI Nikodem 2004-10-31 KS Posnania Poznań

12 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań

13 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań

14 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-12-02 KS Posnania Poznań

16 SZMAGAJ Kacper 2004-06-30 KS Posnania Poznań

17 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

18 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

19 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24 KS Posnania Poznań