Internetowe zgłoszenia do imprezy: 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 BEBENEK Klaudia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

3 BEBENEK Oliwia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

4 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

5 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

6 CZERWIAKOWSKA Nikola 2002-12-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

9 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo

11 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

13 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07 KS Wiskord Szczecin

14 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

15 KUŹMA Zuzanna 2003-04-08 KS Posnania Poznań

16 KWIATKOWSKA Jagoda 2002-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 LIGOCKA Aleksandra 2003-02-22 LTK Fala Lublin 2019

18 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

19 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

20 MIKOŁAJCZYK Nicole 2002-05-03 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

22 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn

23 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

26 STRUZIKOWSKA Iga 2002-05-09 KS Yacht-Club Kraków

27 SULEWSKA Wiktoria 2003-03-07 KS Baza Mrągowo

28 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

29 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

30 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

31 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

32 URBAŃSKA Agata 2002-05-06 KKS Nowa Sól 2020

33 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

35 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec

36 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

37 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

4 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

6 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo

8 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

9 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07 KS Wiskord Szczecin

10 KWIATKOWSKA Jagoda 2002-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 LIGOCKA Aleksandra 2003-02-22 LTK Fala Lublin 2019

13 LOBA Nadia 2003-09-29 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 MAZUR Gabriela 2003-08-25 KS Admira Gorzów 2020

16 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

17 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

18 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn

19 STRUZIKOWSKA Iga 2002-05-09 KS Yacht-Club Kraków

20 SULEWSKA Wiktoria 2003-03-07 KS Baza Mrągowo

21 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

22 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

23 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

24 URBAŃSKA Agata 2002-05-06 KKS Nowa Sól 2020

25 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec

26 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

27 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Oliwia
BAGROWSKA Maja
2002-11-13
2003-11-03


MKS MOS Wrocław 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 CHMIELEWSKA Dominika
CHYLIŃSKA Emilia
2002-01-11
2002-09-30


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 CZERWIAKOWSKA Nikola
MIKOŁAJCZYK Nicole
2002-12-30
2002-05-03


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 EWERTOWSKA Julia
MAJEWSKA Oliwia
2003-09-23
2003-06-05


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

6 GROCHOWSKA Michalina
BANASZAK Dagmara
2003-10-06
2002-01-11


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

7 KOWALSKA Julia
ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
2003-06-23
2002-11-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUŹMA Zuzanna
WAWRZYNIAK Maria
2003-04-08
2002-05-16


KS Posnania Poznań

9 PERŻYŁO Julia
PINNA Emilia
2003-07-02
2002-05-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

10 POLAŃSKA Zuzanna
ZDOBYCH Natalia
2002-02-09
2002-04-12


ZKS Wiskord Szczecin

11 SZKODZIŃSKA Martyna
WERNER Wiktoria
2003-05-13
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

12 WYTRĄŻEK Zuzanna
MAKULSKA Wiktoria
2002-12-10
2003-01-29


MKS Polstyr Człuchów 2020

13 ŻOK Zuzanna
NIEBORAK Wiktoria
2003-06-28
2002-01-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAGROWSKA Maja
BEBENEK Klaudia
2003-11-03
2002-11-13


MKS MOS Wrocław 2020

2 BIERZAŁO Wiktoria
KURPAN Natalia
2003-09-22
2003-05-28


KKW 1929 Kraków 2020

3 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

4 BYCHENKOVA Oleksandra
BYCHENKOVA Sofia
2002-10-28
2002-10-28


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 DANKOWSKA Karolina
RATAJCZAK Wiktoria
2003-08-04
2003-07-22


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 EWERTOWSKA Julia
MAJEWSKA Oliwia
2003-09-23
2003-06-05


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

7 GIERŁOWSKA Danata
STANKIEWICZ Klaudia
2003-09-01
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

8 GRABOWSKA Alicja
SZAFRAŃSKA Julia
2002-07-25
2002-09-16


KS Admira Gorzów 2020

9 GROCHOWSKA Michalina
BANASZAK Dagmara
2003-10-06
2002-01-11


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

10 GRZELLA Nikola
ŹYGOWSKA Jaśmina
2003-12-24
2003-05-27


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 JUCHIEWICZ Malwina
KOCH Maria
2003-03-18
2003-12-16


KS Posnania Poznań

12 KORT Zuzanna
LOBA Nadia
2003-06-28
2003-09-29


KST Włókniarz Chełmża 2020

13 LASOTA Wiktoria
DZIATKOWICZ Sandra
2003-01-01
2002-09-27


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

14 MAKULSKA Wiktoria
WYTRĄŻEK Zuzanna
2003-01-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

15 NOWICKA Alicja
WIŚNIEWSKA Emilia
2003-11-26
2003-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 PERŻYŁO Julia
PINNA Emilia
2003-07-02
2002-05-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

17 ŚCIPNIAK Maria
ŻOK Zuzanna
2003-08-02
2003-06-28


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 ZDOBYCH Natalia
POLAŃSKA Zuzanna
2002-04-12
2002-02-09


ZKS Wiskord Szczecin

19 ŻOK Zuzanna
NIEBORAK Wiktoria
2003-06-28
2002-01-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANKOWSKA Karolina
HAŁAS Zuzanna
RATAJCZAK Wiktoria
WALIGÓRA Weronika
2003-08-04
2002-05-15
2003-07-22
2002-07-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOBROWOLSKA Jadwiga
WAWRZYNIAK Maria
KOCH Maria
JUCHIEWICZ Malwina
2003-03-25
2002-05-16
2003-12-16
2003-03-18


KS Posnania Poznań

3 GIERŁOWSKA Danata
GRABOWSKA Alicja
MAZUR Gabriela
SZAFRAŃSKA Julia
2003-09-01
2002-07-25
2003-08-25
2002-09-16


KS Admira Gorzów 2020

4 GRZELLA Nikola
ŹYGOWSKA Jaśmina
BYCHENKOVA Oleksandra
BYCHENKOVA Sofia
2003-12-24
2003-05-27
2002-10-28
2002-10-28


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KOWALSKA Julia
ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
NOWICKA Alicja
WIŚNIEWSKA Emilia
2003-06-23
2002-11-01
2003-11-26
2003-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 ŚCIPNIAK Maria
SITA Nikola
SKORUPIŃSKA Katarzyna
ŻOK Zuzanna
2003-08-02
2002-11-29
2003-06-01
2003-06-28


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

4 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21 MKSW Trzebinia 2020

5 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok

6 MIKOŁAJCZYK Alicja 2003-10-22 MRKS Gdańsk 2020

7 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

8 SADOWSKA Paulina 2002-10-15 MRKS Gdańsk 2020

9 STRASZAK Małgorzata 2002-12-19 ZKS Wiskord Szczecin

10 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

11 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KS Nadwiślan Kraków

12 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

13 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03 MRKS Gdańsk 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

6 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

7 MIKOŁAJCZYK Alicja 2003-10-22 MRKS Gdańsk 2020

8 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

9 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 STRASZAK Małgorzata 2002-12-19 ZKS Wiskord Szczecin

11 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

12 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

13 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KS Nadwiślan Kraków

14 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

15 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia
SADOWSKA Paulina
2002-04-03
2002-10-15


MRKS Gdańsk 2020

2 GOZDEK Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-02-21
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

3 KOWALSKA Ewa
LACH Kaja
2002-01-31
2003-08-14


SKS Cresovia Białystok

4 SZARZYŃSKA Oliwia
TUTAJ Marta
2003-09-19
2002-05-08


KS Warta Poznań 2020

5 WIŚNIEWSKA Weronika
MUSIALSKA Wiktoria
2002-12-13
2002-08-31


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

3 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27 KS Nadwiślan Kraków

4 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

6 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

7 KORBECKI Bartosz 2003-03-24 UKS 4 Katowice 2020

8 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02 KSC Olsztyn

9 KULESZA Przemysław 2003-07-29 KS Energetyk Gryfino 2020

10 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec

11 LIS Mateusz 2003-12-30 UKS Dwójka Kórnik

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

14 NIETUPSKI Maksymilian 2003-01-24 KS Posnania Poznań

15 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

16 NOWACKI Marcin 2002-02-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

18 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

19 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

20 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

21 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

22 SZPERKIEWICZ Aleksander 2003-12-12 KS Spójnia Warszawa 2020

23 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

24 WINIARSKI Olaf 2003-06-10 KST Włókniarz Chełmża 2020

25 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica

26 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

2 CZEPE Emil 2002-08-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

3 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica

4 HAŁAS Bartosz 2003-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 JODKO Jakub 2003-10-05 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

6 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02 KSC Olsztyn

8 LIS Mateusz 2003-12-30 UKS Dwójka Kórnik

9 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica

10 NIETUPSKI Maksymilian 2003-01-24 KS Posnania Poznań

11 NOWACKI Marcin 2002-02-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 NOWAK Jakub 2003-02-14 UKS Świerklaniec

13 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

14 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

15 STELMASZYK Michał 2002-06-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

16 SZPERKIEWICZ Aleksander 2003-12-12 KS Spójnia Warszawa 2020

17 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

18 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum

19 TYRAŁA Kacper 2003-02-24 KKW 1929 Kraków 2020

20 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

21 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarze K1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 HAŁAS Bartosz 2003-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27 KS Nadwiślan Kraków

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

7 KRAUSE Paweł 2003-10-26 KS Olimpia Elbląg 2020

8 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

11 ROZPĘDEK Tymon 2002-06-04 KS Energetyk Gryfino 2020

12 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

14 STELMASZYK Michał 2002-06-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum

16 TYRAŁA Kacper 2003-02-24 KKW 1929 Kraków 2020

17 WAŁACH Stanisław 2002-04-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

18 WINIARSKI Olaf 2003-06-10 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 ZIMNY Dominik 2003-09-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
UTRATA Dominik
2003-05-11
2002-04-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

2 CZEPE Emil
KLICZKOWSKI Dawid
2002-08-21
2002-02-20


WTS Orzeł Wałcz 2020

3 JODKO Jakub
WAŁACH Stanisław
2003-10-05
2002-04-08


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

4 KOCHANEK Maciej
POLIŃSKI Kacper
2002-06-17
2003-07-03


KTW Kalisz 2020

5 KOZŁOWSKI Tomasz
SCHULZ Mateusz
2003-05-17
2003-05-29


KS Posnania Poznań

6 KRUPECKI Hubert
OLSZEWSKI Filip
2002-01-15
2002-02-01


KS Posnania Poznań

7 LESZCZYŃSKI Wiktor
NOWAK Jakub
2002-01-13
2003-02-14


UKS Świerklaniec

8 PISZORA Tomasz
MARCINIAK Mateusz
2003-07-29
2003-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica

9 SOBALA Dastin
STANEK Artur
2002-04-19
2002-11-28


UKS 4 Katowice 2020

10 SZELIGA Antoni
SULSKI Marcin
2003-10-01
2003-11-03


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 ŚCIESIŃSKI Mateusz
TOMASZEWSKI Kacper
2003-06-10
2003-01-20


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
2003-06-08
2003-08-13


AKS Sparta Augustów 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof
UTRATA Dominik
2003-05-11
2002-04-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 FECEK Jan
MISIORNY Emil
2002-02-19
2002-06-24


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

4 FILAK Michał
LISKOWSKI Adam
2003-04-22
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2020

5 GRABLEWSKI Bartosz
WOLSKI Szymon
2002-10-29
2002-06-10


KSC Olsztyn

6 KRUPECKI Hubert
OLSZEWSKI Filip
2002-01-15
2002-02-01


KS Posnania Poznań

7 KULESZA Przemysław
ROZPĘDEK Tymon
2003-07-29
2002-06-04


KS Energetyk Gryfino 2020

8 PIECH Jacek
MAŁECKI Michał
2002-04-04
2002-08-24


KKW 1929 Kraków 2020

9 PRZYBYŁA Kacper
SZYJKOWSKI Jakub
2003-03-05
2003-11-09


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 ROJEK Przemysław
WITKOWSKI Adam
2002-08-10
2002-01-05


KS Olimpia Elbląg 2020

11 ROMANIUK Kamil
PIECZKO Szymon
2002-09-16
2002-03-28


KS Baza Mrągowo

12 ŚCIESIŃSKI Mateusz
TOMASZEWSKI Kacper
2003-06-10
2003-01-20


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

14 WIŚNIEWSKI Leon
PISZORA Tomasz
2003-03-16
2003-07-29


UKS Błyskawica Rokietnica

 
Kajakarze K2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 FECEK Jan
MISIORNY Emil
2002-02-19
2002-06-24


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

3 FILAK Michał
LISKOWSKI Adam
2003-04-22
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2020

4 KIJEWSKI Seweryn
WĄSOWICZ Kornel
2003-05-20
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOMOROWSKI Igor
GŁADYKOWSKI Gabriel
2003-08-12
2003-03-09


KS Olimpia Elbląg 2020

6 KORBECKI Bartosz
STANEK Artur
2003-03-24
2002-11-28


UKS 4 Katowice 2020

7 KOZŁOWSKI Tomasz
SCHULZ Mateusz
2003-05-17
2003-05-29


KS Posnania Poznań

8 KUSTRA Kamil
PAŻDZIORKO Łukasz
2003-06-25
2003-08-09


KSC Olsztyn

9 MAJKRZAK Jakub
ALEKSANDROWICZ Kacper
2003-02-01
2002-12-15


KS Olimpia Elbląg 2020

10 PIECZKO Szymon
ROMANIUK Kamil
2002-03-28
2002-09-16


KS Baza Mrągowo

11 REBELSKI Jakub
ŁUKARSKI Jędrzej
2003-07-08
2003-02-12


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 RÓG Gracjan
STACHURA Alex
2003-04-07
2003-07-28


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 WALULIK Mikołaj
BARCZEWSKI Łukasz
2003-08-13
2003-06-08


AKS Sparta Augustów 2020

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
DOMAGAŁ Kacper
PAŁUBICKI Łukasz
TRZPIS Daniel
2003-07-20
2002-01-05
2002-01-23
2002-07-11


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CEBULSKI Kacper
CEBULSKI Patryk
SZACHNIUK Jerzy
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-10-17
2003-01-28
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław
SZAFRANIEC Krzysztof
KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Antoni
2003-09-24
2003-03-14
2003-04-08
2002-06-05


KS Posnania Poznań

4 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
WITMANOWICZ Kamil
SAWICKI Szymon
KORZENIEWSKI Bartłomiej
2002-06-30
2002-10-16
2002-06-11
2002-01-02


WTW Warszawa 2020

5 KOZIEŁ Jakub
PIECZURO Krzysztof
SZEWCZUK Oskar
ŻUK Sebastian
2003-06-04
2002-02-16
2003-02-03
2003-12-10


KS Admira Gorzów 2020

6 ŁAPCZYŃSKI Antoni
SZYJKOWSKI Jakub
PRZYBYŁA Kacper
ZDROJEWSKI Tomasz
2003-12-12
2003-11-09
2003-03-05
2002-11-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 URBAŃSKI Wojciech
SOBCZAK Jakub
PRZYBYLAK Jan
ZALUTSKYI Maksym
2002-04-23
2002-02-20
2003-10-22
2002-06-27


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

8 WOLSKI Szymon
GRABLEWSKI Bartosz
KUSTRA Kamil
PAŻDZIORKO Łukasz
2002-06-10
2002-10-29
2003-06-25
2003-08-09


KSC Olsztyn

 
Kajakarze K4 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
DOMAGAŁ Kacper
JANOWICZ Dawid
TRZPIS Daniel
2003-07-20
2002-01-05
2003-03-15
2002-07-11


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CEBULSKI Kacper
CEBULSKI Patryk
SZACHNIUK Jerzy
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-10-17
2003-01-28
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław
SZAFRANIEC Krzysztof
KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Antoni
2003-09-24
2003-03-14
2003-04-08
2002-06-05


KS Posnania Poznań

4 DREWNIAK Igor
JANUSZ Dawid
PASZEK Jan
PILARZ Wojciech
2003-10-02
2003-06-19
2003-05-25
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
WITMANOWICZ Kamil
SAWICKI Szymon
KORZENIEWSKI Bartłomiej
2002-06-30
2002-10-16
2002-06-11
2002-01-02


WTW Warszawa 2020

6 KIJEWSKI Seweryn
MALINOWSKI Dastin
MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2003-05-20
2002-11-11
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KOZIEŁ Jakub
PIECZURO Krzysztof
SZEWCZUK Oskar
ŻUK Sebastian
2003-06-04
2002-02-16
2003-02-03
2003-12-10


KS Admira Gorzów 2020

8 KRAUSE Paweł
GŁADYKOWSKI Gabriel
KOMOROWSKI Igor
MAJKRZAK Jakub
2003-10-26
2003-03-09
2003-08-12
2003-02-01


KS Olimpia Elbląg 2020

9 URBAŃSKI Wojciech
SOBCZAK Jakub
PRZYBYLAK Jan
ZALUTSKYI Maksym
2002-04-23
2002-02-20
2003-10-22
2002-06-27


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

10 ZIMNY Dominik
PAŁUBICKI Łukasz
REBELSKI Jakub
ŁUKARSKI Jędrzej
2003-09-22
2002-01-23
2003-07-08
2003-02-12


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26 MOSM Tychy

2 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

3 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków

4 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 KOWALCZE Kacper 2003-02-05 MRKS Gdańsk 2020

7 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

8 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

9 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn

3 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków

4 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

7 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok

8 KOWALCZE Kacper 2003-02-05 MRKS Gdańsk 2020

9 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

10 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

11 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

12 PORA Hubert 2002-12-28 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

14 ŚWIATAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

15 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WALNICKI Bartosz 2002-09-06 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

17 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn

 
Kanadyjkarze C1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

2 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok

4 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25 MRKS Gdańsk 2020

5 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

6 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań

7 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

8 SZAŁEK Jakub 2002-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 ŚWIATAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

11 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 WALNICKI Bartosz 2002-09-06 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

13 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert
SZAJDEK Michał
2002-04-14
2003-02-18


OKSW Olsztyn

2 GŁUCH Tymoteusz
SZRAM Patryk
2002-12-16
2002-09-29


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

3 HUMIŃSKI Filip
ZIELIŃSKI Jakub
2003-12-02
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 JÓŹWIAK Mateusz
SZCZEPANIAK Szymon
2003-01-21
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KRZYŻANOWSKI Krystian
PORA Hubert
2002-06-12
2002-12-28


WTS Orzeł Wałcz 2020

6 PIECHOCKI Jakub
PRZBYLSKI Aleksander
2003-07-08
2002-10-07


KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub
WAKSMAŃSKI Wojciech
2003-08-26
2003-10-28


MOSM Tychy

2 HOŁDAK Krystian
MICHALAK Gracjan
2002-04-22
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

3 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
2003-09-29
2003-01-10


KS Posnania Poznań

4 MIŚNIK Michał
SZAŁEK Jakub
2003-01-04
2002-05-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 POLACZEK Miłosz
KRZYŻANOWSKI Krystian
2002-01-20
2002-06-12


WTS Orzeł Wałcz 2020

6 ROMANOWSKI Szymon
FERTYKOWSKI Gracjan
2003-07-08
2003-01-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
STASIK Igor
2002-10-20
2002-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GŁUCH Tymoteusz
SZRAM Patryk
2002-12-16
2002-09-29


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

3 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
2003-09-29
2003-01-10


KS Posnania Poznań

4 JÓŹWIAK Mateusz
MIŚNIK Michał
2003-01-21
2003-01-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 ROMANOWSKI Szymon
FERTYKOWSKI Gracjan
2003-07-08
2003-01-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 SZAJDEK Michał
WIŚNIEWSKI Paweł
2003-02-18
2003-11-02


OKSW Olsztyn

 
Kanadyjkarze C4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna