Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 23 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajak Polo, 1 Mistrzostwa Polski Młodzików w Kajak Polo
LEŚNA, 04-06.09.2020
 
Kajak polo kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23 KS Powiśle Warszawa 2020

2 BOKUN Marta 1990-05-18 MOSW Choszczno 2020

3 BUGAJ Marta 1982-09-17 KS Powiśle Warszawa 2020

4 EGIERT Agata 2005-06-29 MOSW Choszczno II 2020

5 EWIAK Amelia 2002-08-30 KTW Kalisz 2020

6 GĄSIOREK Justyna 2005-09-16 UKS Set Kaniów 2020

7 GROLIK Zuzzanna 1998-06-09 MOSW Choszczno 2020

8 JAKUBOWSKA Paulina 2002-07-03 KTW Kalisz 2020

9 JASIUKIEWICZ Weronika 2000-07-20 MOSW Choszczno 2020

10 KALINA Katarzyna 1998-03-09 MOSW Choszczno 2020

11 KAMAŃCZYK Gabriela 2004-01-01 KTW Kalisz 2020

12 KAMAŃCZYK Gabriela 2004-06-05 KTW Kalisz 2020

13 KAMAŃCZYK Kaja 2001-03-12 KTW Kalisz 2020

14 KAMAŃCZYK Maja 2001-03-12 KTW Kalisz 2020

15 KUJAWSKA Zofia 2005-12-16 KS Powiśle Warszawa 2020

16 KULAS Monika 1999-09-17 MOSW Choszczno 2020

17 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21 KS Powiśle Warszawa 2020

18 MAKSYMIUK Aleksandra 2005-08-23 KS Powiśle Warszawa 2020

19 MALIK Katarzyna 1987-01-01 UKS Set Kaniów 2020

20 MÜLLER Oliwia 2005-06-21 KTW Kalisz 2020

21 NOWACKA Krystyna 1985-10-25 KS Powiśle Warszawa 2020

22 OWCZAREK Alicja 2004-01-05 MOSW Choszczno II 2020

23 PACYGA Monika 1999-08-18 UKS Set Kaniów 2020

24 PACYGA Natalia 1997-01-01 UKS Set Kaniów 2020

25 PILARZ Sandra 1998-01-01 UKS Set Kaniów 2020

26 SACHMERDA Klaudia 1997-01-01 UKS Set Kaniów 2020

27 SOJKA Dominika 2002-07-14 UKS Set Kaniów 2020

28 SOJKA Hannna 2004-05-24 UKS Set Kaniów 2020

29 STRZELCZYK Małgorzata 2005-08-10 MOSW Choszczno II 2020

30 TERPIŁOWKSA Nikola 1998-07-21 MOSW Choszczno 2020

31 TYROWICZ Justyna 1985-10-17 KS Powiśle Warszawa 2020

32 WALUŚ Olga 2005-03-18 KS Powiśle Warszawa 2020

33 WATKOWSKA Nadia 2005-05-09 MOSW Choszczno II 2020

34 WATKOWSKA Oliwia 2003-03-02 MOSW Choszczno II 2020

 
Kajak polo kobiety mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEKIEL Karolina 2008-01-01 UKS Kanu Katowice 2020

2 CHOMIAK Julia 2006-11-03 MKK Viking Małomice II 2020

3 CZARNA Amelia 2006-04-21 MKK Viking Małomice II 2020

4 DOMAŃSKA Natalia 2008-09-23 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

5 DOMAŃSKA Oliwia 2007-12-14 KTW Kalisz 2020

6 DUBLICKA Natalia 2006-04-17 MKK Viking Małomice 2020

7 FIBIC Aleksandra 2006-09-16 UKS Kanu Katowice 2020

8 GIEROK Anna 2007-08-06 UKS Kanu Katowice 2020

9 GŁĄB Lena 2008-01-03 LUKS Kwisa Leśna II 2020

10 HANTKE Oliwia 2007-04-17 KTW Kalisz 2020

11 HERC Zuzanna 2008-02-22 KTW Kalisz 2020

12 KINEL Oliwia 2007-03-30 KTW Kalisz 2020

13 KIRKOWSKA Julia 2007-10-16 LUKS Kwisa Leśna 2020

14 KOMAN Julia 2008-12-29 LUKS Kwisa Leśna II 2020

15 KOWALCZYK Aurelia 2006-10-14 MKK Viking Małomice II 2020

16 KUPCZAK Ilona 2006-05-10 UKS Set Kaniów 2020

17 KWAŚNIEWSKA Celina 2007-09-06 MKK Viking Małomice II 2020

18 KWIATKOWSKA Wiktoria 2008-02-29 KTW Kalisz 2020

19 LADEMANN Gaja 2008-08-28 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

20 LEŚNIEWSKA Anna 2007-07-05 MKK Viking Małomice 2020

21 MIKOŁAJCZYK Klaudia 2007-07-26 UKS Set Kaniów 2020

22 MÜLLER Maria 2006-08-24 KTW Kalisz 2020

23 NIEMCZYK Karolina 2006-09-30 MKK Viking Małomice II 2020

24 NOWAKOWSKA Oliwia 2007-06-05 LUKS Kwisa Leśna 2020

25 PAWLAK Marta 2008-03-17 KS Powiśle Warszawa II 2020

26 PODGÓRSKA Martyna 2006-09-06 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

27 POTĘPA Karolina 2006-09-30 MKK Viking Małomice 2020

28 PRASAŁ Zuzanna 2006-10-16 MKK Viking Małomice 2020

29 PYJAS Maja 2007-11-14 UKS Set Kaniów 2020

30 SAWICKA Zofia 2007-02-21 KS Powiśle Warszawa II 2020

31 SITEK Maja 2007-09-05 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

32 SZTUBA Amelia 2007-09-07 LUKS Kwisa Leśna II 2020

33 TOMASIK Antonina 2007-08-04 KS Powiśle Warszawa II 2020

34 WOJTAŚ Emilia 2006-05-07 MKK Viking Małomice 2020

35 WOWROSZ Jagoda 2006-06-04 KTW Kalisz 2020

 
Kajak polo mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZUK Paweł 1998-03-31 LUKS Kwisa Leśna 2020

2 BAJERSKI Piotr 1991-01-01 KS Powiśle Warszawa 2020

3 BARAŃSKI Mateusz 1999-10-08 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

4 BARYŁA Adam 2000-08-19 UKS Kanu Katowice 2020

5 BULIRA Jan 2002-04-27 KS Powiśle Warszawa 2020

6 BULIRA Juliusz 2004-04-14 KS Powiśle Warszawa 2020

7 CEBULA Dawid 2001-12-12 UKS Set Kaniów II 2020

8 CIESIULEWICZ Damian 1994-07-23 LUKS Kwisa Leśna 2020

9 CIESIULEWICZ Łukasz 1993-07-22 LUKS Kwisa Leśna 2020

10 CYMERMAN Jakub 1984-08-21 KS Powiśle Warszawa II 2020

11 CZUBALA Kacper 2003-07-13 MOSW Choszczno 2020

12 DANIEL Jarmarkiewicz 1990-10-08 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

13 DAWIDEK Bartłomiej 1987-01-01 UKS Set Kaniów 2020

14 DIAKOWSKI Jakub 1997-01-18 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

15 DOMIAŃSKI Adrian 2003-07-27 UKS Kanu Katowice 2020

16 DONART Mateusz 1995-06-10 KS Powiśle Warszawa 2020

17 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06 UKS Kanu Katowice 2020

18 GAPIŃSKI Mateusz 2004-08-18 MOSW Choszczno 2020

19 GRZEBALSKI Kacper 2003-12-30 MOSW Choszczno 2020

20 GUT Karol 2005-08-24 LUKS Kwisa Leśna II 2020

21 HUBERT Migdalski 1991-01-29 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

22 JAKUB Maślak 1988-02-25 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

23 JANCZEWSKI Krystian 2002-01-25 LUKS Kwisa Leśna II 2020

24 JASIUKIEWICZ Filip 1999-01-01 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

25 JOCHYM Wiktor 2005-11-25 LUKS Kwisa Leśna II 2020

26 KABUT Tomasz 1990-12-12 UKS Set Kaniów II 2020

27 KALISZEK Szymon 2003-09-29 KS Powiśle Warszawa 2020

28 KLUCZYK Tomasz 1995-02-12 UKS Set Kaniów II 2020

29 KOSTRZEWA Bartłomiej 2003-01-28 KTW Kalisz 2020

30 KOWALCZYK Wiktor 2004-08-30 LUKS Kwisa Leśna II 2020

31 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18 UKS Kanu Katowice 2020

32 KRZYSZTOF Schiller 1987-08-18 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

33 KRZYSZTOŃ Aleks 2004-12-08 LUKS Kwisa Leśna II 2020

34 KUJAWA Aleksy 2000-06-30 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

35 KUJAWA Maksym 1999-03-15 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

36 KUPCZAK Kornel 2001-05-15 UKS Set Kaniów II 2020

37 LABISZAK Marcin 1977-11-14 LUKS Kwisa Leśna 2020

38 LIEGIER Paweł 1988-05-25 LUKS Kwisa Leśna II 2020

39 MAJDA Ksawery 2003-05-25 KTW Kalisz 2020

40 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31 KS Powiśle Warszawa II 2020

41 MICHALEC Paweł 1985-04-25 UKS Set Kaniów 2020

42 MICHAŁ Maluszczak 1987-07-17 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

43 MRÓZ Jakub 2003-08-06 KTW Kalisz 2020

44 NYKIEL Gracjan 1994-04-17 LUKS Kwisa Leśna II 2020

45 NYKIEL Marcin 1992-12-28 LUKS Kwisa Leśna 2020

46 OKRASIŃSKI Bartosz 1988-02-26 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

47 OWCZAREK Bartłomiej 2004-02-22 KTW Kalisz 2020

48 PAWEŁ Kalinowski 1985-03-12 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

49 PIETRZYK Piotr 1986-10-27 KS Powiśle Warszawa II 2020

50 PIETRZYK Tomasz 1987-12-27 KS Powiśle Warszawa II 2020

51 PILARZ Arkadiusz 1993-01-01 UKS Set Kaniów 2020

52 PILARZ Łukasz 1990-01-01 UKS Set Kaniów 2020

53 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29 UKS Kanu Katowice 2020

54 PRYPUTNIEWICZ Paweł 1999-07-28 LUKS Kwisa Leśna 2020

55 PRZYBYLSKI Mikołaj 2005-07-29 KTW Kalisz 2020

56 RABIŃSKI Paweł 1988-06-01 KS Powiśle Warszawa II 2020

57 RACHUBA Paweł 2004-02-14 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

58 RACZKOWSKI Kamil 2003-08-16 KS Powiśle Warszawa II 2020

59 ROMAN Adam 1989-05-22 KS Powiśle Warszawa II 2020

60 ROSIAK Maciej 2002-10-12 KS Powiśle Warszawa 2020

61 RYBA Bartłomiej 1997-01-01 UKS Set Kaniów II 2020

62 SALAMONIK Cezary 1987-09-04 KS Powiśle Warszawa 2020

63 SEKUŁA Szymon 2005-09-13 LUKS Kwisa Leśna II 2020

64 SMUG Tomasz 1989-12-29 KS Kajak Polo Team Poznań 2020

65 STASIAK Kacper 2004-12-18 KTW Kalisz 2020

66 SZCZEPAŃSKI Mateusz 2000-08-22 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

67 SZTUBA Bogdan 1964-03-10 LUKS Kwisa Leśna 2020

68 SZTUBA Jacek 1977-06-23 LUKS Kwisa Leśna 2020

69 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18 UKS Kanu Katowice 2020

70 ŚMIECHOWSKI Maciej 1986-02-13 UKS Kanu Katowice 2020

71 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 2003-06-10 MOSW Choszczno 2020

72 TAŁUĆ Damian 2004-06-15 MOSW Choszczno 2020

73 TIMOR Miklos 1994-05-15 UKS Set Kaniów 2020

74 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19 KS Powiśle Warszawa 2020

75 WEBER Colin 1992-03-13 UKS Set Kaniów 2020

76 WĘGIEŁEK Grzegorz 1987-08-27 KS Powiśle Warszawa II 2020

77 WLAZŁOWSKI Patryk 1997-05-23 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

78 WOJCIECHOWSKI Filip 2003-02-16 MOSW Choszczno 2020

79 WÓJCIK Krystian 1998-05-25 UKS Kanu Katowice 2020

80 ZUBCZEWSKI Borys 1985-01-19 UKS Set Kaniów 2020

 
Kajak polo mężczyźni mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDZIAK Konrad 2007-01-07 KS Powiśle Warszawa 2020

2 ANTOSZCZYK Eryk 2007-02-11 KTW Kalisz 2020

3 BACZYŃSKI Maciej 2007-03-08 KS Powiśle Warszawa 2020

4 BIELECKI Leon 2007-08-25 KS Powiśle Warszawa 2020

5 BOCZKOWSKI Karol 2006-04-04 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

6 BORLICKI Maksymilian 2007-01-28 UKS Set Kaniów 2020

7 BULIRA Stanisław 2006-10-22 KS Powiśle Warszawa 2020

8 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21 LUKS Kwisa Leśna 2020

9 DELIMAT Oskar 2006-03-09 KS Powiśle Warszawa 2020

10 DURCZAK Mateusz 2006-07-17 MKK Viking Małomice 2020

11 EGIERT Wojtek 2008-11-08 MOSW Choszczno 2020

12 FRĄCZEK Filip 2006-08-25 UKS Kanu Katowice 2020

13 GIGIEL Kacper 2008-03-24 MOSW Choszczno 2020

14 GRUSZKA Przemysła 2006-04-11 UKS Set Kaniów 2020

15 HALWAS Miłosz 2008-09-14 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

16 HANTKE Krzysztof 2006-08-19 KTW Kalisz 2020

17 HRABAL Szymon 2008-12-28 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

18 KACZMARZYK Grzegorz 2008-03-20 LUKS Kwisa Leśna 2020

19 KALICZEK Grzegorz 2007-11-21 KS Powiśle Warszawa II 2020

20 KSIĄZEK Mateusz 2008-01-10 KS Powiśle Warszawa 2020

21 KWIATKOWSKI Filip 2008-12-20 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

22 LITWIN Łukasz 2006-10-21 KTW Kalisz 2020

23 LULA Antoni 2007-11-21 LUKS Kwisa Leśna II 2020

24 MACHALICA Szymon 2008-04-23 UKS Set Kaniów 2020

25 MACIOŁEK Adam 2007-07-08 KTW Kalisz 2020

26 MAKOWSKI Szymon 2006-05-27 MOSW Choszczno 2020

27 MALEC Jakub 2007-08-14 KS Powiśle Warszawa II 2020

28 MARCZYŃSKI Aleksander 2008-12-15 LUKS Kwisa Leśna II 2020

29 MOŻDŻYŃSKI Marcel 2006-08-06 MOSW Choszczno 2020

30 NIECZYSTY Jakub 2006-12-17 MOSW Choszczno 2020

31 OLBERT Aleksander 2008-11-28 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

32 OLBORSKI Artur 2007-08-07 KS Powiśle Warszawa II 2020

33 PARCZYŃSKI Borys 2007-10-11 KTW Kalisz 2020

34 POGORZELSKI Antoni 2008-09-17 LUKS Kwisa Leśna II 2020

35 POLAŃSKI Hubert 2006-10-03 KS Powiśle Warszawa II 2020

36 PUCZEL Igor 2007-02-04 LUKS Kwisa Leśna 2020

37 SIKORA Krzysztof 2008-09-19 UKS Set Kaniów 2020

38 SKÓRA Artur 2006-08-08 UKS Kanu Katowice 2020

39 SOBCZAK Oliwier 2007-03-02 KTW Kalisz 2020

40 SZAFARCZYK Wojciech 2006-03-29 UKS Set Kaniów 2020

41 SZOLC Dariusz 2006-12-21 LUKS Kwisa Leśna 2020

42 SZOPIŃSKI Wiktor 2006-10-07 KS Powiśle Warszawa II 2020

43 TAŁUĆ Dominik 2006-06-29 MOSW Choszczno 2020

44 WACHOWICZ Sergiusz 2006-03-04 MOSW Choszczno 2020

45 WICKIEL Stanisław 2007-06-04 LUKS Kwisa Leśna 2020

46 WÓJTOWICZ Marcel 2007-11-11 MOSW Choszczno 2020

47 WÓJTOWICZ Nicoll 2006-09-03 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020