Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
 
Kajakarki K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DMOWSKA Michalina 2001-11-28 UKS Motława Gdańsk

3 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

4 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 KULCZYCKA Klaudia 2000-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 LASOTA Klaudia 2001-08-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 NOWAK Zuzanna 2001-10-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06 UKS Motława Gdańsk

10 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 MKS Piast Agrochem Człuchów 2019

11 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk

12 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

6 KULCZYCKA Klaudia 2000-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

9 NOWAK Zuzanna 2001-10-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 MKS Piast Agrochem Człuchów 2019

11 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk

12 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

13 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

14 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

15 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DMOWSKA Michalina 2001-11-28 UKS Motława Gdańsk

2 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

4 KULCZYCKA Klaudia 2000-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

6 NOWAK Zuzanna 2001-10-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06 UKS Motława Gdańsk

8 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 MKS Piast Agrochem Człuchów 2019

9 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk

10 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

11 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

12 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

13 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

3 KŁOS Ewelina 2001-09-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

7 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

8 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYMANEK Martyna
SIENIAWSKA Marta
2000-07-08
2001-08-30


MKS MOS Wrocław 2020

2 DMOWSKA Michalina
NOWAKOWSKA Weronika
2001-11-28
2001-11-06


UKS Motława Gdańsk

3 FERDYN Marzena
FRANCIK Janina
2000-05-13
2000-12-22


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 JAROSZ Natalia
GÓRSKA Julia
2000-10-05
2001-12-27


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 JARZYNA Agata
SZCZEPANIAK Julia
2000-05-25
2000-02-29


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

7 KŁOS Ewelina
LASOTA Klaudia
2001-09-25
2001-08-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 MIKOŁAJEWSKA Martyna
WIDAWSKA Sandra
2001-11-04
2000-10-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

10 ŚCIPNIAK Monika
WYRWIŃSKA Maria
2001-11-13
2001-08-11


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 TOMIAK Laura
SŁOWIŃSKA Urszula
2001-04-20
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia
LEŚNIAK Martyna
2000-01-18
2001-06-07


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CYMANEK Martyna
SIENIAWSKA Marta
2000-07-08
2001-08-30


MKS MOS Wrocław 2020

3 FERDYN Marzena
FRANCIK Janina
2000-05-13
2000-12-22


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 GÓRSKA Julia
JAROSZ Natalia
2001-12-27
2000-10-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 JARZYNA Agata
SZCZEPANIAK Julia
2000-05-25
2000-02-29


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

7 KŁOS Ewelina
LASOTA Klaudia
2001-09-25
2001-08-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 MIKOŁAJEWSKA Martyna
WIDAWSKA Sandra
2001-11-04
2000-10-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

10 ŚCIPNIAK Monika
WYRWIŃSKA Maria
2001-11-13
2001-08-11


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 TOMIAK Laura
SŁOWIŃSKA Urszula
2001-04-20
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYMANEK Martyna
SIENIAWSKA Marta
2000-07-08
2001-08-30


MKS MOS Wrocław 2020

2 FERDYN Marzena
FRANCIK Janina
2000-05-13
2000-12-22


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 JARZYNA Agata
SZCZEPANIAK Julia
2000-05-25
2000-02-29


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

5 MOSKOWICZ Dorota
ZIELIŃSKA Agata
2001-10-27
2000-02-29


LTK Fala Lublin 2019

6 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

7 ŚCIPNIAK Monika
WYRWIŃSKA Maria
2001-11-13
2001-08-11


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 TOMIAK Laura
SŁOWIŃSKA Urszula
2001-04-20
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

7 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MOSKOT Anna 2000-05-06 KS Victoria Sztum

9 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17 MRKS Gdańsk 2020

11 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy

7 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy

9 MOSKOT Anna 2000-05-06 KS Victoria Sztum

10 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 SERAFIN Tatiana 2000-11-20 MRKS Gdańsk 2020

12 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28 OKSW Olsztyn

13 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

14 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn

15 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 JANOWICZ Julia
ZAWADZKA Julia
2001-08-18
2001-03-13


ZKS Wiskord Szczecin 2020

3 MIERNIK Sara
MARUCHA Julia
2001-04-14
2001-04-16


MOSM Tychy

4 SIEMIENIUK Natalia
SERAFIN Tatiana
2001-11-17
2000-11-20


MRKS Gdańsk 2020

5 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn

 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JACEWICZ Aleksandra
PRZYBYŁA Magdalena
2000-08-01
2001-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 MARUCHA Julia
MIERNIK Sara
2001-04-16
2001-04-14


MOSM Tychy

3 SERAFIN Tatiana
SIEMIENIUK Natalia
2000-11-20
2001-11-17


MRKS Gdańsk 2020

4 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn

5 ZAWADZKA Julia
JANOWICZ Julia
2001-03-13
2001-08-18


ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarze K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

2 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

3 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 INTEK Bartosz 2000-06-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 MAĆKOWIAK Mikołaj 2001-01-01 KS Posnania Poznań

9 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

10 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk

12 PARUSZEWSKI Jan 2000-03-28 MRKS Gdańsk 2020

13 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18 MKS Polstyr Człuchów 2020

16 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

17 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06 KS Spójnia Warszawa 2020

18 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

20 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2018

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

3 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

6 KAFAR Kordian 2001-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 LENSKI Patryk 2000-03-02 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

13 NAGŁOWSKI Kacper 2001-04-29 KS Posnania Poznań

14 NOWAKOWSKI Szymon 2000-04-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk

16 PASIŃSKI Dominik 2000-03-11 MKS Polstyr Człuchów 2020

17 PAWELEC Kasjan 2000-01-01 KSC Olsztyn 2018

18 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

19 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

21 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków

22 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań

24 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

25 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

26 WALEŃCZYKOWSKI Dawid 2001-03-10 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

27 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

28 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

3 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2018

4 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

5 KAFAR Kordian 2001-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

7 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 LENSKI Patryk 2000-03-02 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

13 NOWAKOWSKI Szymon 2000-04-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17 KS Posnania Poznań

15 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk

16 PASIŃSKI Dominik 2000-03-11 MKS Polstyr Człuchów 2020

17 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

18 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

20 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków

21 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

23 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

24 WALEŃCZYKOWSKI Dawid 2001-03-10 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

25 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

26 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

3 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 KAFAR Kordian 2001-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

6 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 LENSKI Patryk 2000-03-02 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

11 MAĆKOWIAK Mikołaj 2001-01-01 KS Posnania Poznań

12 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17 KS Posnania Poznań

13 PASTOK Piotr 2000-01-11 KS Posnania Poznań

14 PAWELEC Kasjan 2000-01-01 KSC Olsztyn 2018

15 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

16 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

17 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków

18 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

19 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06 KS Spójnia Warszawa 2020

20 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

21 WALEŃCZYKOWSKI Dawid 2001-03-10 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

22 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

 
Kajakarze K2 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
NOWACZYK Hubert
2001-01-03
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CEDROWSKI Daniel
SIECIŃSKI Michał
2000-01-18
2000-11-16


MKS MOS Wrocław 2020

3 DZIUBA Maciej
ŁUKASIEWICZ Mateusz
2001-01-07
2000-08-06


KS Posnania Poznań

4 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

5 JAKUBOWSKI Marcin
OLSZEWSKI Hubert
2000-01-07
2000-01-17


KS Posnania Poznań

6 MINDA Mateusz
OSTROWSKI Jakub
2001-09-26
2001-01-29


KSC Olsztyn 2018

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk
MARCINKOWSKI Natan
2001-06-21
2001-05-05


KSC Olsztyn 2018

2 CZERESZKO Piotr
WIŚNIEWSKI Mateusz
2000-01-29
2000-01-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 DZIUBA Maciej
ŁUKASIEWICZ Mateusz
2001-01-07
2000-08-06


KS Posnania Poznań

4 GARSTKIEWICZ Maksymilian
ŻUKOWSKI Jakub
2001-07-24
2000-06-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 INTEK Bartosz
SUCHALSKI Damian
2000-06-30
2001-04-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 KALIKOWSKI Kamil
SZEWCZAK Jakub
2000-05-22
2000-03-18


MKS Polstyr Człuchów 2020

7 KRAJEWSKI Jan
STELIGA Filip
2001-05-19
2000-11-23


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

8 KULESZA Kacper
NAGŁOWSKI Kacper
2001-04-12
2001-04-29


KS Posnania Poznań

9 PIOTROWSKI Jakub
ZYCH Patryk
2000-09-30
2000-02-20


KSC Olsztyn 2018

10 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

11 SMEKTAŁA Oskar
POZIEMBA Krystian
2001-03-15
2000-05-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

12 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
SZYSZKO Kamil
2001-05-25
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

13 ŚWIĘCICKI Paweł
ŚWIĘCICKI Kamil
2000-05-06
2001-05-08


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKI Daniel
SIECIŃSKI Michał
2000-01-18
2000-11-16


MKS MOS Wrocław 2020

2 CZERESZKO Piotr
WIŚNIEWSKI Mateusz
2000-01-29
2000-01-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GRĄDZKI Mateusz
ŚWITAJ Mateusz
2001-11-21
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 HORBA Jakub
PIOTROWSKI Jakub
2001-07-06
2000-09-30


KSC Olsztyn 2018

5 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

6 KARASIEWICZ Dawid
PASTOK Piotr
2001-02-21
2000-01-11


KS Posnania Poznań

7 KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań

8 KRAJEWSKI Jan
STELIGA Filip
2001-05-19
2000-11-23


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

10 SMEKTAŁA Oskar
POZIEMBA Krystian
2001-03-15
2000-05-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

11 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
SZYSZKO Kamil
2001-05-25
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKI Daniel
SIECIŃSKI Michał
2000-01-18
2000-11-16


MKS MOS Wrocław 2020

2 GAC Mikołaj
MIKLAS Szymon
2001-05-20
2001-01-22


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GRĄDZKI Mateusz
ŚWITAJ Mateusz
2001-11-21
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań

5 KOWALSKI Dominik
KULESZA Kacper
2000-03-25
2001-04-12


KS Posnania Poznań

6 KRAJEWSKI Jan
STELIGA Filip
2001-05-19
2000-11-23


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

7 NOWACZYK Eryk
WITKOWSKI Patryk
2001-08-01
2000-08-07


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 PASIŃSKI Dominik
SZEWCZAK Jakub
2000-03-11
2000-03-18


MKS Polstyr Człuchów 2020

9 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

10 SMEKTAŁA Oskar
POZIEMBA Krystian
2001-03-15
2000-05-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

11 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
SZYSZKO Kamil
2001-05-25
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

 
Kajakarze K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
NOWACZYK Hubert
CZERESZKO Piotr
MYŚLIWIEC Mikołaj
2001-01-03
2001-08-01
2000-01-29
2001-04-07


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BRAKOWIECKI Patryk
MARCINKOWSKI Natan
MINDA Mateusz
OSTROWSKI Jakub
2001-06-21
2001-05-05
2001-09-26
2001-01-29


KSC Olsztyn 2018

3 HORBA Jakub
ZYCH Patryk
PIOTROWSKI Jakub
WERNER Adam
2001-07-06
2000-02-20
2000-09-30
2001-08-13


KSC Olsztyn 2018

4 IMIELIŃSKI Kacper
PASTOK Piotr
KARASIEWICZ Dawid
ŁUKASIEWICZ Mateusz
2001-03-06
2000-01-11
2001-02-21
2000-08-06


KS Posnania Poznań

5 INTEK Bartosz
SUCHALSKI Damian
NOWACZYK Eryk
WITKOWSKI Patryk
2000-06-30
2001-04-09
2001-08-01
2000-08-07


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 KOPERSKI Jakub
KULESZA Kacper
KOTEWICZ Filip
KOWALSKI Dominik
2001-07-10
2001-04-12
2001-04-26
2000-03-25


KS Posnania Poznań

 
Kajakarze K4 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
NOWACZYK Hubert
WIŚNIEWSKI Mateusz
MYŚLIWIEC Mikołaj
2001-01-03
2001-08-01
2000-01-06
2001-04-07


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BRAKOWIECKI Patryk
OSTROWSKI Jakub
MARCINKOWSKI Natan
MINDA Mateusz
2001-06-21
2001-01-29
2001-05-05
2001-09-26


KSC Olsztyn 2018

3 DZIUBA Maciej
KARASIEWICZ Dawid
KOWALSKI Dominik
NAGŁOWSKI Kacper
2001-01-07
2001-02-21
2000-03-25
2001-04-29


KS Posnania Poznań

4 GARSTKIEWICZ Maksymilian
KOSZLAJDA Patryk
NOWAKOWSKI Szymon
MŁODZIKOWSKI Mateusz
2001-07-24
2001-07-22
2000-04-26
2000-11-16


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRĄDZKI Mateusz
NOWACZYK Eryk
SUCHALSKI Damian
WITKOWSKI Patryk
2001-11-21
2001-08-01
2001-04-09
2000-08-07


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

3 DANILCZUK Michał 2001-11-13 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 FEHLAN Filip 2000-03-10 MLKS Victoria Sztum

6 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

7 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

8 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

2 DANILCZUK Michał 2001-11-13 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum

4 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

6 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

7 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

8 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

10 SZLACHTA Maciej 2001-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

14 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

15 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

2 DANILCZUK Michał 2001-11-13 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum

4 FEHLAN Filip 2000-03-10 MLKS Victoria Sztum

5 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

6 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

9 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 POPIELSKI Sebastian 2001-12-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

12 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

13 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

17 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

18 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

19 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FEHLAN Filip 2000-03-10 MLKS Victoria Sztum

2 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

3 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

5 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

6 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

7 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

8 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

10 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

11 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian
SZLACHTA Maciej
2000-06-16
2001-02-07


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
2001-05-14
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

3 DOMIŃSKI Paweł
MASŁOWSKI Bartosz
2000-09-07
2001-10-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 JOB Jakub
SOBIERAJSKI Marcel
2001-08-24
2000-01-19


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 KUKUŁA Kamil
SZPREJDA Oskar
2001-08-05
2000-12-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 RUTKIEWICZ Jakub
POPIELSKI Sebastian
2001-09-06
2001-12-18


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian
SZLACHTA Maciej
2000-06-16
2001-02-07


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
2001-05-14
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

3 DOMIŃSKI Paweł
SZPREJDA Oskar
2000-09-07
2000-12-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DRAŁUS Konrad
JESIONKOWSKI Kamil
2000-02-17
2000-07-29


MLKS Victoria Sztum

 
Kanadyjkarze C2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
2001-05-14
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

2 JESIONKOWSKI Kamil
DRAŁUS Konrad
2000-07-29
2000-02-17


MLKS Victoria Sztum

3 JOB Jakub
SOBIERAJSKI Marcel
2001-08-24
2000-01-19


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 POPIELSKI Sebastian
RUTKIEWICZ Jakub
2001-12-18
2001-09-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna