Internetowe zgłoszenia do imprezy: 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym
BYDGOSZCZ 03-05.08.2018 r.
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

5 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

6 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo

7 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin

8 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

9 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

10 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

11 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 PASIŃSKA Dominika 1996-10-16 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

14 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

15 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

17 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 AKS Sparta Augustów 2020

18 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań

19 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

20 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

21 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

22 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

23 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23 AKS Sparta Augustów 2020

24 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

25 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

28 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

4 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 GAWLIK Natalia 1999-06-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

7 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

8 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08 KS Energetyk Poznań 2020

9 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

10 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo

11 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

12 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

13 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

14 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

16 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

18 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

19 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

20 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

21 SIATKA Patrycja 1999-09-08 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

22 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań

23 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

24 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

25 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

26 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

27 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

28 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

29 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
SKORUPIŃSKA Angelika
1997-11-24
1999-11-29


KS Posnania Poznań

2 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
1998-01-12
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

4 GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 GAWLIK Natalia
WĘCŁAWEK Wiktoria
1999-06-12
1998-07-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GÓRSKA Julia
JAROSZ Natalia
2001-12-27
2000-10-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 GRONEK Sara
WOJCIECHOWSKA Natalia
1999-11-17
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

8 HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
1998-08-17
1996-02-07


KS Posnania Poznań

9 ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
1997-11-07
1997-10-26


AZS-AWF Katowice 2020

10 JACKOWSKA Weronika
KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
2003-12-12
1998-04-07


KTW Kalisz 2020

11 JANKOWSKA Kinga-Julia
KOISZEWSKA Natalia
1999-09-04
2003-03-29


KS Baza Mrągowo

12 LIS Julia
MARKIEWICZ Paulina
1997-06-01
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 MIELNIK Anna
SZCZEPANEK Emilja
2002-06-28
2000-11-08


MOSM Tychy

14 PASIŃSKA Dominika
PASIŃSKA Natalia
1996-10-16
2001-11-03


MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

15 SIATKA Patrycja
PERŻYŁO Julia
1999-09-08
2003-07-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

16 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

17 SZEWCZYK Katarzyna
NOGA Paulina
1996-09-08
1996-04-15


KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 WŁODARCZYK Dominika
WIŚNIEWSKA Helena
1995-12-29
1999-04-18


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 WOJCIECHOWSKA Natalia
SUCHECKA Aleksandra
1999-04-09
1999-08-04


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
SKORUPIŃSKA Angelika
1997-11-24
1998-08-17
1996-02-07
1999-11-29


KS Posnania Poznań

2 CADER Aleksandra
ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-11-07
1997-10-26
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

3 CEDROWSKA Natalia
MARKIEWICZ Paulina
LEŚNIAK Martyna
LIS Julia
2000-01-18
1998-08-28
2001-06-07
1997-06-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 CIEŚLEWICZ Natalia
GRZELKIEWICZ Paulina
CZARNECKA Iwona
SZYMAŃSKA Weronika
1999-05-01
1999-06-12
1995-07-27
1999-11-24


KS Warta Poznań 2020

5 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
WOJCIECHOWSKA Natalia
LEBIODA Patrycja
1998-01-12
1999-02-04
2002-07-11
2001-10-14


KS Energetyk Poznań 2020

6 GAWLIK Natalia
WĘCŁAWEK Wiktoria
WALIGÓRA Weronika
HAŁAS Zuzanna
1999-06-12
1998-07-24
2002-07-08
2002-05-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 JAROSZ Natalia
GÓRSKA Julia
SZKODZIŃSKA Martyna
WERNER Wiktoria
2000-10-05
2001-12-27
2003-05-13
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

8 WŁODARCZYK Dominika
GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
WIŚNIEWSKA Helena
1995-12-29
2000-06-03
2000-12-14
1999-04-18


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 WOJDA Kinga
WOJCIECHOWSKA Natalia
KRAJEWSKA Julia
SUCHECKA Aleksandra
2002-07-20
1999-04-09
2003-03-10
1999-08-04


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

4 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

5 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22 KS Spójnia Warszawa 2020

6 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

7 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21 MKSW Trzebinia 2020

8 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

9 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 KOZAKIEWICZ Katarzyna 1998-08-01 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

11 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

12 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

14 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

15 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19 UKS Motława Gdańsk

16 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

17 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

18 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

19 SZULECKA Klaudia 2000-05-23 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

20 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

21 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BOROWSKA Dorota
KRUSZEWSKA Milena
1996-02-22
2002-10-14


NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3 CZARNECKA Iwona
GRZELKIEWICZ Paulina
1995-07-27
1999-06-12


KS Warta Poznań 2020

4 DŁUGOSZ Katarzyna
SZPERKIEWICZ Katarzyna
1997-10-22
2001-05-23


KS Spójnia Warszawa 2020

5 GOZDEK Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-02-21
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

6 JACEWICZ Aleksandra
PRZYBYŁA Magdalena
2000-08-01
2001-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 JANOWICZ Julia
ZAWADZKA Julia
2001-08-18
2001-03-13


ZKS Wiskord Szczecin

8 KUPIŃSKA Weronika
MENDELSKA Patrycja
1997-02-03
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MNICH Aleksandra
TOPA Anna
2003-04-01
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

10 SZCZERBIŃSKA Sylwia
DOROZIŃSKA Justyna
1997-10-11
2001-03-06


SKS Cresovia Białystok

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BURZYM Marcin 1999-11-11 AKS Sparta Augustów 2020

4 CHASZCZEWICZ Jakub 1996-07-16 MKS MOS Wrocław 2020

5 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

7 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

8 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 GRZELKA Patryk 1997-04-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

11 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

13 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

15 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

18 OSTROWSKI Cezary 1997-09-24 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

19 PAJĄK Bartłomiej 1999-12-03 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

20 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 PRENTKI Damian 1996-06-30 KS Posnania Poznań

22 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

23 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Łączany Ryczów 2020

24 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań

25 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

26 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06 KS Spójnia Warszawa 2020

27 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań

29 UHLE Damian 1995-01-26 ZKS Wiskord Szczecin

30 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

31 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

32 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

33 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

34 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

35 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

36 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 WYRWAS Kamil 1998-08-15 KS Posnania Poznań

38 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06 AZS-AWF Katowice 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11 KS Posnania Poznań

2 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CHASZCZEWICZ Jakub 1996-07-16 MKS MOS Wrocław 2020

4 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

6 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

7 CZUBAK Kornel 1999-02-03 KSC Olsztyn

8 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

9 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

10 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

12 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

14 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

15 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MARCINKOWSKI Mateusz 1995-02-11 KSC Olsztyn

17 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 NOWACZYK Filip 1999-04-09 KS Posnania Poznań

19 PACAŁA Oskar 1998-03-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

21 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Łączany Ryczów 2020

22 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

23 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 UHLE Damian 1995-01-26 ZKS Wiskord Szczecin

27 URBAŃSKI Jan 1999-07-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

28 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

29 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

30 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

31 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

32 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarze K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
OSTROWSKI Cezary
1997-01-06
1997-09-24


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BURZYM Marcin
DUBNICKI Karol
1999-11-11
1999-06-19


AKS Sparta Augustów 2020

3 CHASZCZEWICZ Jakub
GORGOŃ Marcin
1996-07-16
1995-02-27


MKS MOS Wrocław 2020

4 GAJEWSKI Piotr
NOWAKOWSKI Robert
1999-06-18
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

5 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

6 KULCZYŃSKI Patryk
PACAŁA Oskar
1995-04-20
1998-03-09


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 MIKOŁĄJEWICZ Tomasz
SZRAM Michał
1995-06-20
1999-05-25


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

8 MORAWSKI Piotr
STAROWICZ Dominik
1999-03-14
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 NOWACZYK Hubert
AMMACHER Bartosz
2001-08-01
2001-01-03


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 RZEPCZYŃSKI Dominik
WOLNY Paweł
1999-04-19
1999-10-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 ŚWIĘCICKI Kamil
ŚWIĘCICKI Paweł
2001-05-08
2000-05-06


KS Spójnia Warszawa 2020

12 TRACZ Wojciech
WYRWAS Kamil
1999-01-29
1998-08-15


KS Posnania Poznań

13 WAWRZYNIAK Dominik
BONARSKI Łukasz
1997-02-15
1997-05-24


UKS Dojlidy Białystok 2020

14 WIECHEĆ Daniel
SOWA Mateusz
1999-03-03
1999-02-25


MKK Łączany Ryczów 2020

15 WRZOSEK Michał
JAROSŁAWSKI Piotr
1999-11-26
1999-02-12


WTW Warszawa 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz
OLSZEWSKI Hubert
1995-03-11
2000-01-17


KS Posnania Poznań

2 BURZYM Marcin
DUBNICKI Karol
1999-11-11
1999-06-19


AKS Sparta Augustów 2020

3 BYRDEK Dawid
MORAWSKI Piotr
1999-03-16
1999-03-14


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 CZUBAK Kornel
MARCINKOWSKI Mateusz
1999-02-03
1995-02-11


KSC Olsztyn

5 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

6 GOTOWICZ Damian
JANYSKA Paweł
1999-08-22
1998-03-31


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

7 GRZELKA Patryk
MICHALSKI Jakub
1997-04-21
1998-09-25


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

9 KORSAK Przemysław
CHRZĄSZCZ Wojciech
1999-04-08
1998-03-19


KS GPower Gorzów 2020

10 KULCZYŃSKI Patryk
PACAŁA Oskar
1995-04-20
1998-03-09


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 ŁABISZAK Adrian
PAJĄK Bartłomiej
1999-03-31
1999-12-03


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 MAJCHRZAK Maksym
RZEPCZYŃSKI Dominik
1999-07-20
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MISZTAK Kacper
WOLNY Paweł
1997-03-15
1999-10-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

14 NOWACZYK Filip
JAKUBOWSKI Marcin
1999-04-09
2000-01-07


KS Posnania Poznań

15 SZCZEPANIK Przemek
SOŚNICKI Joachim
1996-03-01
2002-01-04


KKS Sieradz 2020

16 SZYMAŃSKI Dominik
PLAZA Dionizy
1998-06-08
1997-01-05


AZS-AWF Katowice 2020

17 ŚLIWA Jakub
WIŚNIEWSKI Mateusz
1998-03-08
2000-01-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 TACIAK Jakub
WŁODARCZYK Stanisław
2002-05-13
1999-08-24


KS Spójnia Warszawa 2020

19 WAWRZYNIAK Dominik
BONARSKI Łukasz
1997-02-15
1997-05-24


UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid
MORAWSKI Piotr
STAROWICZ Dominik
PILARZ Wojciech
1999-03-16
1999-03-14
1998-03-19
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 CZAJA Paweł
PLAZA Dionizy
SZYMAŃSKI Dominik
ZBIROWSKI Grzegorz
1997-01-18
1997-01-05
1998-06-08
1996-12-06


AZS-AWF Katowice 2020

3 CZUBAK Kornel
MARCINKOWSKI Mateusz
HORBA Jakub
PIOTROWSKI Jakub
1999-02-03
1995-02-11
2001-07-06
2000-09-30


KSC Olsztyn

4 DRATWA Kacper
GAJEWSKI Piotr
NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
2000-08-06
1999-06-18
1998-02-10
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

5 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
DROZDOWICZ Jakub
SZYSZKO Kamil
1999-04-10
1999-02-09
2001-07-17
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

6 GOTOWICZ Damian
JANYSKA Paweł
PAJĄK Bartłomiej
ŁABISZAK Adrian
1999-08-22
1998-03-31
1999-12-03
1999-03-31


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

7 GRZELKA Patryk
MICHALSKI Jakub
MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
1997-04-21
1998-09-25
1997-03-15
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 JAROSŁAWSKI Piotr
KŁOS Paweł
POSS Mateusz
WRZOSEK Michał
1999-02-12
1998-08-25
1999-12-26
1999-11-26


WTW Warszawa 2020

9 KULCZYŃSKI Patryk
PACAŁA Oskar
CZERESZKO Piotr
WIŚNIEWSKI Mateusz
1995-04-20
1998-03-09
2000-01-29
2000-01-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MIKOŁĄJEWICZ Tomasz
SZRAM Adrian
SZRAM Michał
WAŁACH Stanisław
1995-06-20
1997-01-02
1999-05-25
2002-04-08


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

11 NOWACZYK Filip
AUGUSTYNIAK Mateusz
TRACZ Wojciech
WYRWAS Kamil
1999-04-09
1995-03-11
1999-01-29
1998-08-15


KS Posnania Poznań

12 WŁODARCZYK Stanisław
ŚWIĘCICKI Kamil
ŚWIĘCICKI Paweł
TACIAK Jakub
1999-08-24
2001-05-08
2000-05-06
2002-05-13


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz
OLSZEWSKI Hubert
JAKUBOWSKI Marcin
NOWACZYK Filip
1995-03-11
2000-01-17
2000-01-07
1999-04-09


KS Posnania Poznań

2 BYRDEK Dawid
KULIG Adrian
PILARZ Wojciech
STAROWICZ Dominik
1999-03-16
2000-03-20
2002-04-04
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CZAJA Paweł
PLAZA Dionizy
SZYMAŃSKI Dominik
ZBIROWSKI Grzegorz
1997-01-18
1997-01-05
1998-06-08
1996-12-06


AZS-AWF Katowice 2020

4 DRATWA Kacper
GAJEWSKI Piotr
NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
2000-08-06
1999-06-18
1998-02-10
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

5 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
DROZDOWICZ Jakub
SZYSZKO Kamil
1999-04-10
1999-02-09
2001-07-17
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

6 MIKOŁĄJEWICZ Tomasz
SZRAM Adrian
SZRAM Michał
WAŁACH Stanisław
1995-06-20
1997-01-02
1999-05-25
2002-04-08


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

7 NOWACZYK Hubert
AMMACHER Bartosz
CZERESZKO Piotr
WIŚNIEWSKI Mateusz
2001-08-01
2001-01-03
2000-01-29
2000-01-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

2 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

5 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

6 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

7 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

10 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

13 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

15 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

17 MULAK Przemysław 1999-11-02 ZKS Wiskord Szczecin

18 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

19 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

22 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

23 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

25 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

26 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań

27 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

5 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

6 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

7 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

12 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

16 MULAK Przemysław 1999-11-02 ZKS Wiskord Szczecin

17 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

18 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

21 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

22 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

24 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań

25 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
ŚLIWIŃSKI Arsen
1997-08-05
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRÓDKA Jakub
DZIURLA Dawid
1998-01-21
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Robert
1996-04-01
1996-08-31


KS AZS-AWF Gorzów 2018

4 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
2001-05-14
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

5 FURTAK Roman
NOWAK Łukasz
1995-03-07
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GLUZA Patryk
KOSTENSKI Szymon
1995-07-11
1995-08-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KWASIGROCH Radosław
ALEKSANDROWICZ Sebastian
1997-02-11
2000-06-16


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 NOWICKI Tomasz
CYBULA Mateusz
1998-12-21
1999-10-08


KS Warta Poznań 2020

10 PALUCH Gilbert
NOWACZYK Remigiusz
1995-08-21
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 RATAJCZAK Maciej
MALISZEWSKI Mikołaj
2000-04-13
1996-04-28


KS Posnania Poznań

12 ZRĘBA Wiktor
GŁUCH Józef
1999-06-30
2000-01-06


KS Olimpia Elbląg 2020