Internetowe zg這szenia do imprezy: Mistrzostwa Polski M這dzik闚
BYDGOSZCZ 03-05.08.2018 r.
 
Kajakarki K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 BANASIAK Michalina 2004-01-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

3 BARADZIEJ Jowita 2005-09-01 KS Wiskord Szczecin 2020

4 BEIM Julia 2004-05-04 UKS Victoria Wa販z 2018

5 BLICHARZ Zofia 2004-06-22 MKS Polstyr Cz逝ch闚 2020

6 BxSIOK Emilia 2005-02-10 UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

7 Bx浩JCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

8 BOROWSKA Martyna 2005-05-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 CYBULSKA Aleksandra 2004-02-23 KS Wiskord Szczecin 2020

11 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 CZUBACHOWSKA Magda 2004-03-04 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

13 DAΘOWSKA Aleksandra 2004-06-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 D、ROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Bia造stok 2020

15 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS 安ierklaniec

16 FELSMANN Lena 2005-01-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

17 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

18 GABRY Oliwia 2005-02-27 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

19 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

20 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 GLISZCZY垶KA Maja 2004-08-30 KS Baza Mr庵owo 2020

22 GODLEWSKA Emilia 2005-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 GO列INIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Pozna 2020

24 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

25 HADASIK Daria 2005-01-13 MKS MOS Wroc豉w 2020

26 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

27 JANIEWICZ Julia 2005-07-21 UKS Mot豉wa Gda雟k

28 JANOWICZ Majka 2005-01-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

29 JANUSZ Patrycja 2004-04-14 KTW Kalisz 2020

30 JESIOΜWSKA Anna 2005-10-19 KS Baza Mr庵owo 2020

31 KA犵KOWSKA Weronika 2005-03-29 UKS Mot豉wa Gda雟k

32 KAΣ烤A Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa S鏊 2020

33 KARWACKA Weronika 2004-01-18 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

34 KASPEREK Daria 2005-03-22 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

35 K犵ZIORA Natalia 2005-12-05 KS GPower Gorz闚 2020

36 KICZKA Wiktoria 2004-11-09 UKS 安ierklaniec

37 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Pozna 2020

38 KOΜDZIEJ Katarzyna 2005-04-03 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

39 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01 UKS Mot豉wa Gda雟k

40 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Pozna 2020

42 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

43 KR坒EL Oliwia 2004-11-13 UKS Mot豉wa Gda雟k

44 KRUCZKOWSKA Estera 2004-05-12 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

45 KRZY涉NOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orze Wa販z 2020

46 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Pozna 2020

47 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

48 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

49 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Krak闚 2020

50 KU吋A Maja 2004-03-15 KS Energetyk Pozna 2020

51 KU烘ICKA Adrianna 2004-09-27 UKS Mot豉wa Gda雟k

52 KWA吉Y Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

53 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Mot豉wa Gda雟k

54 x垶KA Iga 2005-02-12 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

55 MADAJCZAK Oliwia 2004-04-22 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

56 MEGER Weronika 2004-09-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

57 MIKA Martyna 2005-01-01 KS Wiskord Szczecin 2020

58 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

59 OPAΘA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

60 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa S鏊 2020

61 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

62 PΜ列I垶KA Mirela 2004-07-26 LKK Hubertus Bia造 B鏎

63 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

64 RATAJCZAK Alicja 2004-04-30 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

65 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wa販z 2018

66 SELIWA垶KA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorz闚 2020

67 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Krak闚

68 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

69 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Pozna 2020

70 名IDERSKA Justyna 2004-07-30 UKS Dojlidy Bia造stok 2020

71 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

72 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

73 WI吉IEWSKA Nikola 2004-10-03 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

74 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Kosza貫k-Opa貫k W璕orzewo 2020

75 WOJTASI垶KA Agata 2004-01-24 KKS Nowa S鏊 2020

76 ZBORSZCZYK Aleksandra 2004-09-15 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

 
Kajakarki K2 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
OPAΘA Urszula
2004-07-02
2004-10-30


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 BEIM Alicja
MARTUSZEWSKA Nikola
2004-05-04
2004-04-19


UKS Victoria Wa販z 2018

3 BxSIOK Emilia
KWA吉Y Kinga
2005-02-10
2005-02-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

4 BRACIK Magdalena
GA佖KA Olga
2004-11-03
2004-05-24


KS Admira Gorz闚 2020

5 BRYWCZY垶KA Klaudia
KU Amelia
2005-07-21
2005-08-04


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 BURDAJEWICZ Zofia
GETNER Amelia
2006-03-13
2005-05-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 CZECH Julia
GRZECHNIK Natalia
2004-06-17
2004-07-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 CZUBACHOWSKA Magda
KRUCZKOWSKA Estera
2004-03-04
2004-05-12


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 D、ROWSKA Aleksandra
名IDERSKA Justyna
2004-11-26
2004-07-30


UKS Dojlidy Bia造stok 2020

10 DOLEGA Laura
KICZKA Wiktoria
2004-06-07
2004-11-09


UKS 安ierklaniec

11 GODLEWSKA Emilia
NETKA Martyna
2005-04-16
2005-06-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 GO列INIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2005-11-09


KS AZS-AWF Pozna 2020

13 HOFFMANN Joanna
KOΜDZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-06-12


UKS Sz鏀tka Pozna

14 HOJAK Martyna
GLABUS Bernadeta
2005-04-09
2005-03-30


KS Warta Pozna 2020

15 JANIEWICZ Julia
KA犵KOWSKA Weronika
2005-07-21
2005-03-29


UKS Mot豉wa Gda雟k

16 KLEMCZAK Oliwia
KU吋A Maja
2004-02-12
2004-03-15


KS Energetyk Pozna 2020

17 KONDEJ Aleksandra
LIS Zuzanna
2004-12-01
2004-09-14


UKS Mot豉wa Gda雟k

18 KR坒EL Oliwia
KU烘ICKA Adrianna
2004-11-13
2004-09-27


UKS Mot豉wa Gda雟k

19 KUPCZEWSKA Wioletta
KUFEL Paulina
2005-09-05
2005-01-24


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

20 MEGER Weronika
KARWACKA Weronika
2004-09-13
2004-01-18


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 MIKA Martyna
BARADZIEJ Jowita
2005-04-18
2005-09-01


KS Wiskord Szczecin 2020

22 ORYSZEWSKA Daria
KAΣ烤A Aleksandra
2005-10-28
2005-02-26


KKS Nowa S鏊 2020

23 PIECHOCKA Julia
RADNA Magdalena
2004-04-12
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 PIECHOCKA Oliwia
ROJEK Roksana
2004-10-26
2004-07-29


KS Admira Gorz闚 2020

25 SELIWA垶KA Julia
K犵ZIORA Natalia
2005-04-28
2005-12-05


KS GPower Gorz闚 2020

26 SZYDΜWSKA Sara
WITKOWSKA Hanna
2004-02-02
2004-08-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 TROKA Oliwia
STOSIK Julia
2004-02-10
2004-06-25


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

28 WEJSZEWSKA Oliwia
x垶KA Iga
2005-05-31
2005-02-12


KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

29 WI吉IEWSKA Martina
WI吉IEWSKA Nikola
2004-01-17
2004-10-03


KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

30 ZINIEWICZ Nicole
MROZI垶KA Dominika
2004-04-10
2004-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K4 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina
FELSMANN Lena
JANOWICZ Maja
ZBROSZCZYK Aleksandra
2004-10-25
2005-09-28
2005-09-05
2004-09-15


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

2 BEIM Alicja
BEIM Julia
MARTUSZEWSKA Nikola
ROMEK Marta
2004-05-04
2004-05-04
2004-04-19
2005-12-22


UKS Victoria Wa販z 2018

3 BOROWSKA Martyna
BRYWCZY垶KA Klaudia
KU Amelia
WITKOWSKA Hanna
2005-05-02
2005-07-21
2005-08-04
2004-08-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BRACIK Magdalena
GA佖KA Olga
PIECHOCKA Oliwia
ROJEK Roksana
2004-11-03
2004-05-24
2004-10-26
2004-07-29


KS Admira Gorz闚 2020

5 DAΘOWSKA Aleksandra
SZRAMA Amelia
TOMIAK Marta
PRZ.KA Julia
2004-06-23
2004-10-04
2005-07-08
2004-08-28


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 GAzZY垶KA Zuzanna
GLABUS Bernadeta
HOJAK Martyna
KUBIAK Matylda
2005-06-08
2005-03-30
2005-04-09
2004-09-16


KS Warta Pozna 2020

7 HOFFMANN Joanna
KOΜDZIEJCZAK Zuzanna
MORAWSKA Monika
WAWRZYNIAK Julia
2004-11-07
2004-06-12
2004-09-16
2005-10-09


UKS Sz鏀tka Pozna

8 KORPALSKA Zofia
MROZI垶KA Dominika
SZYDΜWSKA Sara
ZINIEWICZ Nicole
2005-02-23
2004-05-19
2004-02-02
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KOSMACZEWSKA Lena
LUDWICZAK Amelia
NELSON Nicola
W犴xWEK Zuzanna
2004-07-13
2005-11-09
2004-02-20
2004-06-06


KS AZS-AWF Pozna 2020

10 WI吉IEWSKA Martina
GABRY Oliwia
KOWALSKA Zuzanna
WEJSZEWSKA Oliwia
2004-01-17
2005-02-27
2004-10-21
2005-05-31


KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06 PKS Korona Elbl庵

2 BRZEZI垶KA Marta 2005-05-23 KS Posnania Pozna

3 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05 OKSW Olsztyn

4 GOZDEK Martyna 2005-05-31 MKSW Trzebinia 2020

5 KMIECIK Izabela 2004-11-29 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 KORBEL Julia 2005-07-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 UPKS Poncio 2010

8 KUDYBA Kamila 2005-02-02 OKSW Olsztyn

9 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Pozna

10 MARCINKOWSKA Michalina 2004-08-14 KS Wiskord Szczecin 2020

11 POTOCKA Matylda 2005-06-05 KS Wiskord Szczecin 2020

12 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Pozna

13 SZMYDT Julia 2004-06-21 PKS Korona Elbl庵

14 SZYMA垶KA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Pozna 2020

15 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Bia造stok

16 WICHER Magdalena 2005-10-27 KS Wiskord Szczecin 2020

17 WOLI垶KA Julia 2004-08-16 UKS Mot豉wa Gda雟k

18 WO昧IAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C2 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWICKA Alicja
KUDYBA Kamila
2004-03-05
2005-02-02


OKSW Olsztyn

2 GOZDEK Martyna
WO昧IAK Daria
2005-05-31
2004-01-30


MKSW Trzebinia 2020

3 SEYDLEWICZ Karolina
MARCINIAK Patrycja
2004-01-17
2004-09-13


KS Posnania Pozna

4 SZMYDT Julia
BIELAWSKA Klara
2004-06-21
2004-02-06


PKS Korona Elbl庵

5 WICHER Magdalena
POTOCKA Matylda
2005-10-27
2005-06-05


KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarze K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZAK Marcel 2005-08-01 KS GPower Gorz闚 2020

2 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30 UKS 4 Katowice 2020

3 ANDRASZ Jan 2004-05-07 LKK Hubertus Bia造 B鏎

4 ANDRYSZCZAK Filip 2004-05-12 MUKS Wiking Tomasz闚 Mazowiecki 2020

5 ANDRZEJEWSKI Miko豉j 2005-07-29 UKS Pami徠kowo 2020

6 BANA Jakub 2004-01-01 PKS Korona Elbl庵

7 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 BELTER Mateusz 2004-09-09 UKS Pami徠kowo 2020

9 BILYI Maksym 2004-05-09 UKS Mot豉wa Gda雟k

10 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorz闚 2020

11 CHMIELA Micha 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

12 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23 MUKS Wiking Tomasz闚 Mazowiecki 2020

13 DUBNICKI Kacper 2004-02-25 AKS Sparta August闚 2020

14 FABIA垶KI Tymon 2004-05-15 KS Victoria Sztum

15 FILIPIAK Aleksander 2004-04-03 KSC Olsztyn 2018

16 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 GAWΜWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorz闚 2020

18 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy

19 GAWRON Igor 2005-06-09 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

20 GΥACKI Sebastian 2004-08-08 PKS Korona Elbl庵

21 GOΜFIT Jakub 2004-02-02 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

22 GOSxWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chech這 2020

23 G紑A Natan 2004-05-25 MUKS Wiking Tomasz闚 Mazowiecki 2020

24 G紑NA Grzegorz 2004-05-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 GROCHALA Mateusz 2005-01-26 WTW Warszawa 2020

26 GRZE Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

27 JASTRZ、 Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

28 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

29 KAJDANEK Jaros豉w 2004-11-03 KS Energetyk Pozna 2020

30 KAMI垶KI Mi這sz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

31 KAMPI垶KI Piotr 2005-02-21 PKS Korona Elbl庵

32 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

33 KOKOCI垶KI Przemys豉w 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

34 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Pozna

35 KONOPNICKI Micha 2004-07-14 MRKS Gda雟k 2020

36 KOPYL Heorhi 2005-01-01 LTK Fala Lublin 2019

37 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS B造skawica Rokietnica 2020

38 LE吉IAK ㄆkasz 2005-02-20 WTW Warszawa 2020

39 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

40 ΣCZAK Piotr 2004-01-30 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

41 ΧCZKOWSKI Jakub 2005-04-24 KS Olimpia Elbl庵 2020

42 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03 KS Energetyk Gryfino 2020

43 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 UKS Dw鎩ka K鏎nik

44 MICKIEWICZ Igor 2005-09-22 UKS Mot豉wa Gda雟k

45 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy

46 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

47 MOSZO垶KI Bart這miej 2004-09-20 MLKS Victoria Sztum

48 NAPIERAx Wiktor 2004-07-07 KS Warta Pozna 2020

49 NASTAΧ Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

50 NIZIAΒK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Cz逝ch闚 2020

51 ORZECH Jakub 2004-03-22 KS Olimpia Elbl庵 2020

52 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02 AKS Sparta August闚 2020

53 PR邛KI Jakub 2005-01-02 UKS Pami徠kowo 2020

54 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Cz逝ch闚 2020

55 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

56 ROMOT Wojciech 2004-09-03 KS GPower Gorz闚 2020

57 ROSLANIEC Cezary 2004-02-10 MKS MOS Wroc豉w 2020

58 R荅A垶KI Kajetan 2005-01-04 WTS Orze Wa販z 2020

59 RUDKOWSKI Kacper 2005-07-31 KS Baza Mr庵owo 2020

60 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22 KS Victoria Sztum

61 RUTKOWSKI Pawe 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

62 SAJA Filip 2004-04-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

63 SIATKA Maciej 2004-06-03 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

64 SIKORSKI Jakub 2004-01-06 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

65 SIWI垶KI Miko豉j 2004-02-14 KS Sp鎩nia Warszawa 2020

66 SΜWI垶KI Pawe 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

67 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 UKS Dw鎩ka K鏎nik

68 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

69 STEFA垶KI Adam 2004-10-21 PKS Korona Elbl庵

70 STELMASZYK Szymon 2004-01-23 UKS Dw鎩ka K鏎nik

71 TARAS Miko豉j 2004-06-25 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

72 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta August闚 2020

73 WESELSKI Micha 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

74 WESOΜWSKI Wojciech 2005-05-20 KS Baza Mr庵owo 2020

75 WI╴ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

76 WIECHE Dariusz 2004-10-22 MKK ㄠczany 2020

77 WI吉IEWSKI Jan 2004-05-11 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

78 WI吉IEWSKI Jan 2005-12-05 UKS B造skawica Rokietnica 2020

79 WI吉IEWSKI Tomasz 2004-10-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

80 WITKOWSKI Mateusz 2004-08-25 KS Admira Gorz闚 2020

81 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

82 WOJNAROWICZ Jaros豉w 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

83 WOJTA Mateusz 2005-01-24 MLKS Victoria Sztum

84 ZAS襾A Micha 2004-02-16 MKK ㄠczany 2020

85 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Pozna

86 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

 
Kajakarze K2 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2005-10-19


KS Olimpia Elbl庵 2020

2 BANA Jakub
STEFA垶KI Adam
2004-01-01
2004-10-21


PKS Korona Elbl庵

3 B。ZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2004-08-17


KS AZS-AWF Pozna 2020

4 B… Kacper
KLIMCZAK Mateusz
2004-02-12
2004-08-07


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 BΜ垶KI Krystian
SZCZEPANIAK Sebastian
2004-06-01
2004-03-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 DUBNICKI Kacper
POLKOWSKI Wojciech
2004-02-25
2004-08-02


AKS Sparta August闚 2020

7 FABIA垶KI Tymoteusz
MOSZO垶KI Bart這miej
2004-05-15
2004-09-20


KS Victoria Sztum

8 FRYC Szymon
KUBAS Micha
2004-03-04
2004-06-28


MKK ㄠczany 2020

9 GAΒCKI Miko豉j
PISZCZY垶KI Stefan
2004-12-07
2004-07-02


UKS Pami徠kowo 2020

10 GASZAK Jakub
SΜWI垶KI Pawe
2005-06-03
2005-07-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 GAWΜWSKI Jakub
ROMOT Wojciech
2004-03-12
2004-09-03


KS GPower Gorz闚 2020

12 GAWOR Konrad
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-07-12


MOSM Tychy

13 GΥACKI Sebastian
KAMPI垶KI Piotr
2004-08-08
2005-02-21


PKS Korona Elbl庵

14 GOΜFIT Jakub
SUPRONIAK Filip
2004-02-02
2004-09-13


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 G紑A Natan
ANDRYSZCZAK Filip
2004-05-25
2004-05-12


MUKS Wiking Tomasz闚 Mazowiecki 2020

16 JOBSKI Jakub
TOCHMAN Kacper
2004-03-29
2004-08-07


KS Posnania Pozna

17 JOBSKI Jan
WALKOWIAK Wiktor
2004-03-29
2004-04-06


KS Posnania Pozna

18 JOKIEL Krzysztof
KOKOCI垶KI Przemys豉w
2004-02-01
2004-05-30


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 KAMI垶KI Mi這sz
NASTAΧ Mateusz
2005-11-27
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

20 KO列IKIEWICZ Oskar
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-08-07
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

21 KOWALSKI Kacper
ROZMARYNOWSKI Marcel
2004-01-23
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 KUBIAK Albert
WELZANDT Sylwester
2004-07-07
2004-11-20


KS Energetyk Gryfino 2020

23 KUPCZYK Franciszek
WI吉IEWSKI Jan
2005-06-06
2005-12-05


UKS B造skawica Rokietnica 2020

24 KU吉IEREK Filip
SZYMURA Eryk
2005-06-17
2005-03-28


UKS Zalew Jerzykowo

25 LE吉IAK ㄆkasz
GROCHALA Mateusz
2005-02-20
2005-01-26


WTW Warszawa 2020

26 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


UKS Dw鎩ka K鏎nik

27 MERMELA Miko豉j
W﹖OWICZ Miko豉j
2005-04-29
2005-05-13


KS AZS-AWF Pozna 2020

28 MULCZY垶KI Ignacy
RATAJCZAK Wojciech
2005-01-18
2005-10-10


KS Admira Gorz闚 2020

29 MUSIO Wojciech
SK·SKI Maksymilian
2004-09-19
2004-10-26


UKS Zalew Jerzykowo

30 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Pozna

31 RECHUL Miko豉j
WYSZKOWSKI Igor
2005-01-22
2005-12-20


KS AZS-AWF Pozna 2020

32 REMBEK Maciej
WI╴ Szymon
2004-09-30
2004-07-12


KKS Sieradz 2020

33 RUNEWICZ Jakub
WOJTA Mateusz
2005-02-22
2005-01-24


KS Victoria Sztum

34 SIATKA Maciej
WI吉IEWSKI Jan
2004-06-03
2004-05-11


O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

35 STANIEWSKI Antoni
KOΜDZIEJ Tomasz
2005-09-28
2005-05-15


KS Posnania Pozna

36 ULATOWSKI Szymon
BETLEJEWSKI Hubert
2005-05-09
2005-05-10


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

37 WANOT Aleksander
WANOT Antoni
2004-09-28
2004-09-28


KS Posnania Pozna

38 WESELSKI Micha
WI吉IEWSKI Tomasz
2004-05-30
2004-10-21


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

39 WESOΜWSKI Wojciech
RUDKOWSKI Kacper
2005-05-20
2005-07-31


KS Baza Mr庵owo 2020

40 ZIEMSKI Maksymilian
ΣCZAK Piotr
2004-08-17
2004-01-30


O AZS Politechniki Pozna雟kiej 2018

 
Kajakarze K4 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WI吉IEWSKI Filip
GRZE Karol
MOROZ Adam
RUTKOWSKI Pawe
2004-03-26
2005-05-24
2004-03-05
2005-09-11


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz
ΧCZKOWSKI Jakub
ORZECH Jakub
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2005-04-24
2004-03-22
2005-10-19


KS Olimpia Elbl庵 2020

3 B。ZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
RECHUL Miko豉j
WYSZKOWSKI Igor
2004-10-09
2004-08-17
2005-01-22
2005-12-20


KS AZS-AWF Pozna 2020

4 B… Kacper
KLIMCZAK Mateusz
KLUKA Oliwier
WIZNER Bartosz
2004-02-12
2004-08-07
2004-11-04
2005-04-17


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 BELTER Mateusz
GAΒCKI Miko豉j
PISZCZY垶KI Stefan
PR邛KI Jakub
2004-09-09
2004-12-07
2004-07-02
2005-01-02


UKS Pami徠kowo 2020

6 BETLEJEWSKI Hubert
SUPRONIAK Filip
SIKORSKI Jakub
ULATOWSKI Szymon
2005-05-10
2004-09-13
2004-01-06
2005-05-09


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

7 BΜ垶KI Krystian
KOWALSKI Kacper
ROZMARYNOWSKI Marcel
SZCZEPANIAK Sebastian
2004-06-01
2004-01-23
2004-06-25
2004-03-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 BURKO Tomasz
MULCZY垶KI Ignacy
RATAJCZAK Wojciech
WITKOWSKI Mateusz
2004-03-23
2005-01-18
2005-10-10
2004-08-25


KS Admira Gorz闚 2020

9 JOBSKI Jan
PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
WALKOWIAK Wiktor
2004-03-29
2004-02-08
2004-05-08
2004-04-06


KS Posnania Pozna

10 JOBSKI Jakub
TOCHMAN Kacper
KONIECZNY Kacper
WANOT Antoni
2004-03-29
2004-08-07
2005-01-02
2004-09-28


KS Posnania Pozna

11 KUBIAK Albert
KO列IKIEWICZ Oskar
WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-07-07
2004-08-07
2004-11-20
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

12 KU吉IEREK Filip
MUSIO Wojciech
SZYMURA Eryk
SK·SKI Maksymilian
2005-06-17
2004-09-19
2005-03-28
2004-10-26


UKS Zalew Jerzykowo

13 WIECHE Dariusz
FRYC Szymon
KUBAS Micha
ZAS襾A Micha
2004-10-22
2004-03-04
2004-06-28
2004-02-16


MKK ㄠczany 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon 2004-09-17 OKSW Olsztyn

2 BASZY垶KI Antoni 2004-08-12 KS Warta Pozna 2020

3 CICHOCKI Filip 2005-11-04 KKS Nowa S鏊 2020

4 CZERWI垶KI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Bia造stok 2020

6 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Pozna 2020

7 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Pozna

9 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Pozna 2020

11 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Pozna

12 HADRYCH Szymon 2004-09-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

14 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

15 KARLI垶KI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa S鏊 2020

16 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn

17 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 KORZONEK Rafa 2005-10-19 UKS Dojlidy Bia造stok 2020

19 KRZEWINA Krztsztof 2004-09-20 KS Warta Pozna 2020

20 KUCZY垶KI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

21 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Pozna 2020

22 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

23 xTKA Nikodem 2005-09-27 MKSW Trzebinia 2020

24 MIKULSKI Mi這sz 2004-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Pozna

26 PALKA Krzysztof 2005-03-06 MOSM Tychy

27 PAWΜWSKI Konrad 2004-04-03 KS Admira Gorz闚 2020

28 POTOCKI Maciej 2004-11-19 KS Admira Gorz闚 2020

29 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa S鏊 2020

30 SIRADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

31 SKRZYPCZAK Maksymilian 2005-12-05 MKS MOS Wroc豉w 2020

32 SOΡY垶KI Bartosz 2004-12-02 KS Posnania Pozna

33 STA哸ZEWSKI Nikodem 2005-06-15 PKS Korona Elbl庵

34 SZMYDT Julia 2004-06-21 PKS Korona Elbl庵

35 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa S鏊 2020

36 WIERZCHOWSKI Mi這sz 2004-12-27 KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

37 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Pozna 2020

38 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

39 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Pozna 2020

 
Kanadyjkarze C2 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon
KASPROWICZ Milan
2004-09-17
2004-12-24


OKSW Olsztyn

2 BASZY垶KI Antoni
WILGA Eryk
2004-08-12
2004-06-27


KS Warta Pozna 2020

3 DANILCZUK Maciek
KORZONEK Rafa
2004-07-07
2005-10-19


UKS Dojlidy Bia造stok 2020

4 DRZEWIECKI Mateusz
HADRYCH Szymon
2004-08-02
2004-09-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Pozna

6 FORC Jakub
KONDRATOWICZ Marcel
2004-11-24
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 HAPKIE Jakub
JAROCKI Kacper
2004-01-23
2004-02-08


KST W堯kniarz Che軛瘸 2020

8 KAMI垶KI Jakub
MURAWSKI Piotr
2005-06-11
2005-07-24


UPKS Poncio 2010

9 KLAK Kacper
SOΡY垶KI Bartosz
2004-02-15
2004-12-02


KS Posnania Pozna

10 KRZEWINA Krztsztof
GROMADECKI Dominik
2004-09-20
2004-11-09


KS Warta Pozna 2020

11 KUDx Jan
SZMAGAJ Kacper
2004-06-19
2004-06-30


KS Posnania Pozna

12 KUJAWA Piotr
DOMINSKI Wojciech
2004-05-08
2004-06-16


KS AZS-AWF Pozna 2020

13 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa S鏊 2020

14 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Pozna

15 PALKA Krzysztof
KWA吉IEWICZ Jakub
2005-03-06
2005-09-09


MOSM Tychy

16 PAWΜWSKI Konrad
POTOCKI Maciej
2004-04-03
2004-11-19


KS Admira Gorz闚 2020

17 POKLEPA Adrian
SAJDAK Damian
2004-11-16
2004-07-06


KKS Nowa S鏊 2020

18 SIERADZAN Kacper
KULIK Kosma
2004-03-21
2004-04-24


KS Wiskord Szczecin 2020

19 SKRZYPCZAK Maksymilian
SKOWRON Konrad
2005-12-05
2005-07-09


MKS MOS Wroc豉w 2020

 
Kanadyjkarze C4 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper
KAMI垶KI Jakub
SOBIESKI Rados豉w
SZCZYPUΘOWSKI Pawe
2005-06-23
2005-06-11
2005-02-28
2005-05-17


UPKS Poncio 2010

2 CZERWI垶KI Jakub
SAJA Filip
PONICHTERA Przemys豉w
MIKULSKI Mi這sz
2005-07-12
2004-04-26
2005-07-10
2004-04-28


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KARLI垶KI Sebastian
MANIA Gracjan
POKLEPA Adrian
SAJDAK Damian
2005-02-08
2005-02-15
2004-11-16
2004-07-06


KKS Nowa S鏊 2020

4 KLAK Kacper
SZMAGAJ Kacper
KUDx Jan
SOBCZAK Szymon
2004-02-15
2004-06-30
2004-06-19
2004-07-30


KS Posnania Pozna