Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO XXXV MIĘDZYNARODOWE MP W MARATONIE KAJAKOWYM
SZTUM 10-12.09.2021
 
Kajakarki K1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANCIK Janina 2000-12-22 KS AZS-AWF Katowice 2021

2 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2021

3 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

5 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 KS AZS-AWF Katowice 2021

6 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opolska 2022

8 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarki K1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2021

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2021

3 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2021

4 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2021

5 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2024

6 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

7 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2024

8 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MRKS Gdańsk 2021

9 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2021

10 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

11 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

12 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2021

 
Kajakarki K1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

3 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2021

4 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2024

5 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2021

 
Kajakarki K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKA Karolina 2007-04-21 AKS Sparta Augustów 2021

2 BIAŁAS Oliwia 2007-06-30 UKS 4 Katowice 2021

3 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2024

4 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2021

5 SKOWROŃSKA Natalia 2007-01-22 AKS Sparta Augustów 2021

6 SZOŁTYSIK Natalia 2007-11-21 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

7 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2024

8 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10 LTK Fala Lublin 2021

9 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2022

10 WYSOCKA Milena 2007-06-05 AKS Sparta Augustów 2021

 
Kajakarki K2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
WAJS Sandra
1998-05-07
1999-03-20


KS AZS-AWF Katowice 2021

 
Kajakarki K2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KLEMCZAK Oliwia
DOBROWOLSKA Jadwiga
2004-02-12
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2021

2 MAKULSKA Wiktoria
TARASIUK Anna
2003-01-29
2004-06-04


MRKS Gdańsk 2021

 
Kajakarki K2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Zuzanna
KWAŚNY Kinga
2006-07-22
2005-02-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

2 LUDWICZAK Amelia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-11-09
2005-11-19


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 MACKIEWICZ Milena
ŁĄTKOWSKA Martyna
2006-01-06
2006-12-07


WTS Orzeł Wałcz 2021

4 MIŚKIEWICZ Magdalena
KUBAS Małgorzata
2006-12-31
2006-01-12


MKK Łączany 2021

 
Kajakarki K2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERNATEK Maja
JABŁOŃSKA Kinga
2007-11-20
2007-05-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 CYREK Zuzanna
GRUCA Natalia
2008-04-30
2008-01-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

3 DRZEWIECKA Wiktoria
DZIEKAN Julia
2007-01-30
2007-01-12


WTS Astoria Bydgoszcz 2021

4 GROCHOWSKA Aleksandra
RYMARCZYK Emilia
2008-01-22
2008-03-29


AKS Sparta Augustów 2021

5 KĘDZIORA Maja
ZYCHOWICZ Zuzanna
2007-10-27
2007-06-14


KS GPower Gorzów 2021

6 KOWALCZYK Julia
CUKIERSKA Martyna
2007-12-03
2008-03-30


MKS Polstyr Człuchów 2021

7 KRUŚ Oliwia
ZABEL Sandra
2008-04-11
2008-01-20


UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

8 PIASECKA Julia(2008)
ZAPAŁA Karolina
2008-01-17
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2024

9 PLACKOWIAK Michalina
KOPEĆ Lena
2008-06-17
2007-09-10


KS Admira Gorzów 2021

10 SZOLC Sylwia
ZORZYCKA Milena
2007-03-16
2007-10-09


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

 
Kanadyjkarki C1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2021

3 KOWALSKA Ewa 2002-11-01 SKS Cresovia Białystok 2021

4 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS Warta Poznań 2021

5 STANNY Magda 1993-03-14 KS Warta Poznań 2021

6 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 KS Wiskord Szczecin 2024

 
Kanadyjkarki C1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2021

2 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

3 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2021

4 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2021

5 NAWROT Roksana 2004-12-17 KS Warta Poznań 2021

6 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2021

7 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2024

 
Kanadyjkarki C1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2021

2 MIKA Martyna 2005-04-18 KS Wiskord Szczecin 2024

3 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2021

4 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2021

 
Kanadyjkarki C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Karolina 2007-11-14 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

2 ŁOBODA Martyna 2007-10-10 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2022

3 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26 KST Włókniarz Chełmża 2021

4 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2021

 
Kanadyjkarki C2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DYLĄG Emilia
ŚLEZIAK Jessica
2008-10-15
2007-03-17


MKSW Trzebinia 2021

2 KRÓL Victoria
ŻEGLEŃ Natalia
2007-05-17
2007-10-26


MKSW Trzebinia 2021

3 MARCINKOWSKA Amelia
RUŻANOWSKA Maja
2007-09-08
2007-03-30


WTS Orzeł Wałcz 2021

4 PIEGZA Michalina
SIKORA Marianna
2008-12-01
2008-02-18


MKSW Trzebinia 2021

5 SZCZEPAŃSKA Wiktoria
CHARABIN Zuzanna
2007-10-16
2007-03-16


SKS Cresovia Białystok 2021

 
Kanadyjkarki C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Maja 2008-06-17 KST Włókniarz Chełmża 2021

2 KUSZNIER Aleksandra 2008-02-28 SKS Cresovia Białystok 2021

3 OKUŁA Zuzanna 2008-09-27 SKS Cresovia Białystok 2021

4 ŚWIERBUTOWSKA Oliwia 2008-09-16 SKS Cresovia Białystok 2021

5 TURCZYK Amelia 2008-07-01 KKS Nowa Sól 2021

6 UCIŃSKA Zofia 2008-07-07 KST Włókniarz Chełmża 2021

 
Kajakarki K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAROWICZ Emilia 2008-09-30 UKS Motława Gdańsk 2024

2 BONDARENKO Zuzanna 2008-03-23 KST Włókniarz Chełmża 2021

3 BORUCKA Oliwia 2008-10-18 KKW 1929 Kraków 2024

4 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 ŁOZGA Zuzanna 2008-11-14 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

6 ODÓJ Amelia 2008-01-04 LTK Fala Lublin 2021

7 PRZYBYŁA Magdalena 2008-12-04 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

8 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 WIDŁOK Kinga 2008-05-25 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

 
Kajakarki K1 maraton dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Maria 2009-04-10 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

2 BRYZA Matylda 2010-12-07 UKSZSS w Człuchowie 2024

3 CHAŁAT Kamila 2010-03-04 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2022

4 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

5 DARMETKO Shila 2011-01-23 UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 GOWOROWSKA Emilia 2009-03-21 AKS Sparta Augustów 2021

7 HILDEBRAND Nadia 2009-05-03 UKS Motława Gdańsk 2024

8 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25 KS GPower Gorzów 2021

9 KLIMCZAK Maria 2009-01-25 UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31 KS GPower Gorzów 2021

11 KRUK Maja 2009-04-04 UKS Motława Gdańsk 2024

12 KWIDZIŃSKA Lena 2010-03-21 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

13 MACZKOWSKA Zofia 2009-08-22 MMKS Gdańskie Lwy 2024

14 PIECHUT Ewa 2009-12-04 WTS Orzeł Wałcz 2021

15 POGORZAŁEK Dominika 2009-03-07 UKS Świerklaniec 2021

16 RYMARCZYK Patrycja 2010-07-30 AKS Sparta Augustów 2021

17 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25 KS Admira Gorzów 2021

18 ZAWACKA Zuzanna 2009-07-09 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

 
Kajakarki K1 short maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 KS AZS-AWF Katowice 2021

2 FRANCIK Janina 2000-12-22 KS AZS-AWF Katowice 2021

3 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2021

4 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

6 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 KS AZS-AWF Katowice 2021

 
Kanadyjkarki C1 maraton dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DAJEWSKA Zuzanna 2009-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2021

2 POLACZEK Maja 2010-05-19 WTS Orzeł Wałcz 2021

3 STREŁKOWSKAJA Daria 2009-03-30 MRKS Gdańsk 2021

4 WASZAK Agnieszka 2009-10-06 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

 
Kanadyjkarki C1 short maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2021

3 KOWALSKA Ewa 2002-11-01 SKS Cresovia Białystok 2021

4 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS Warta Poznań 2021

5 STANNY Magda 1993-03-14 KS Warta Poznań 2021

 
Kajakarze K1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 BUKOWSKI Dariusz 1990-11-17 KS Admira Gorzów 2021

3 GRZELAK Łukasz 1984-01-03 UKS 4 Katowice 2021

4 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2021

6 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2021

7 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

 
Kajakarze K1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

3 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

4 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2021

5 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2021

6 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2021

7 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2021

8 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2024

9 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2021

10 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2021

11 RYBKA Krzysztof 2004-09-16 MKS Nogat Malbork 2021

12 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2021

13 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2024

14 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2021

15 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22 MKK Łączany 2021

16 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2021

17 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2021

 
Kajakarze K1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10 KS Victoria Sztum 2024

2 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25 MRKS Gdańsk 2021

3 DEMSKI Wiktor 2006-03-10 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

4 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16 KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

5 HAŁAJ Rejmon 2006-05-23 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

6 IWANIUK Aleksander 2006-03-23 MRKS Gdańsk 2021

7 JANOWSKI Patryk 2005-06-24 KST Włókniarz Chełmża 2021

8 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

9 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 KOT Mikołaj 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

11 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2021

12 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2024

13 KUBIAK Józef 2006-12-27 KS Warta Poznań 2021

14 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03 KKS Sieradz 2024

15 KURACH Nikodem 2006-11-12 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

16 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2021

17 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2024

18 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05 LTK Fala Lublin 2021

19 MAREK Dominik 2005-06-19 KS Victoria Sztum 2024

20 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2021

21 MIZIURA Bartosz 2005-10-28 UKS 4 Katowice 2021

22 MODRZEWSKI Jakub 2006-08-04 UKS Puma Ostróda 2021

23 MULARCZYK Franciszek 2006-08-14 WTW Warszawa 2021

24 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2021

25 OLCHAWA Filip 2005-08-30 KKW 1929 Kraków 2024

26 PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 WTW Warszawa 2021

27 POSTEK Ignacy 2005-06-27 KSC Olsztyn 2021

28 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2024

29 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2021

30 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2021

31 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2021

32 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

33 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2021

34 WOJANEK Piotr 2005-03-05 KS Yacht-Club Kraków 2021

35 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2021

36 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2021

37 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub 2007-08-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2024

3 BILYJ Illia 2007-08-27 UKS Motława Gdańsk 2024

4 HOFFMANN Marcel 2007-11-21 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

5 IWASZCZYSZYN Olgierd 2007-03-19 UKS Motława Gdańsk 2024

6 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2021

7 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2021

8 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2021

9 KULMA Krzysztof 2007-04-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

10 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2021

11 ŁUCZYŃSKI Cyryl 2007-07-29 WTW Warszawa 2021

12 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2024

13 MARKOWICZ Beniamin 2007-04-03 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

14 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2021

15 MITRĘGA Patryk 2007-08-02 KS Energetyk Gryfino 2021

16 OCHNIAK Bartosz 2007-06-29 MKK Łączany 2021

17 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

18 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-02-19 KST Włókniarz Chełmża 2021

19 SMOK Oliwier 2007-10-16 KKS Sieradz 2024

20 STANOCH Patryk 2007-03-06 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

21 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2021

22 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2021

23 TARASIEWICZ Bartosz 2007-02-12 MOSM Tychy 2021

 
Kajakarze K2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 BUKOWSKI Dariusz
SIWIEC Sławomir
1990-11-17
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2021

3 CZAJA Paweł
SOBALA Dastin
1997-01-18
2002-04-19


KS AZS-AWF Katowice 2021

4 MALINOWSKI Dastin
RZEPCZYŃSKI Dominik
2002-11-11
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURKO Tomasz
KOZIEŁ Jakub
2004-03-23
2003-06-04


KS Admira Gorzów 2021

2 FABIAŃSKI Tymoteusz
TRACZEWSKI Kacper
2004-05-14
2003-08-27


KS Victoria Sztum 2024

3 JANISZEWSKI Tomasz
KAJDANEK Jarosław
2003-08-16
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2021

4 WELZANDT Sylwester
SZUBERT Michał
2004-11-20
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2021

5 WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2021

 
Kajakarze K2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
KWIATKOWSKI Damian
2005-07-20
2005-09-26


UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

2 GARBACKI Jakub
WYRWICZ Karol
2006-11-02
2006-06-19


UKS Motława Gdańsk 2024

3 GIERGIELEWICZ Filip
NASTAŁY Mateusz
2005-11-15
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

4 JUCHTOWSKI Emil
ZIELIŃSKI Dominik
2006-07-16
2006-01-05


KST Włókniarz Chełmża 2021

5 KOŁODZIEJ Antoni
KRYSTEK Aleksy
2006-08-22
2006-12-05


KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

6 OPIELEWICZ Marcin
WIŚNIEWSKI Jan
2005-11-04
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 PODBIELSKI Antoni
MULARCZYK Franciszek
2006-09-26
2006-08-14


WTW Warszawa 2021

8 RATAJCZAK Wojciech
STRASZEWSKI Jacek
2005-10-10
2006-08-17


KS Admira Gorzów 2021

9 ROMANOWSKI Mateusz
RÓŻALSKI Szymon
2006-10-21
2005-08-14


UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

10 SZCZEPANEK Karol
WAKSMAŃSKI Oskar
2006-04-14
2006-10-11


MOSM Tychy 2021

 
Kajakarze K2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DULKO Dominik
ULANOWSKI Krzysztof
2007-05-31
2008-01-15


UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

2 GMURA Szymon
KLIMEK Konrad
2008-03-15
2007-04-03


MKS Polstyr Człuchów 2021

3 KACZOR Krzysztof
MACKIEWICZ Antoni
2008-08-15
2008-06-24


UKSZSS w Człuchowie 2024

4 KAŹMIERCZAK Mikołaj
NIEBORAK Mateusz
2008-04-12
2007-01-05


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

5 LIS Szymon
SKRZYPIEC Maximilian
2008-03-14
2008-05-29


UKS Motława Gdańsk 2024

6 MAJZA Mateusz
MYSSAK Jan
2008-02-01
2007-12-02


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 MENTENKO Artem
OLSZEWSKI Piotr
2007-02-20
2007-06-10


UKS Motława Gdańsk 2024

8 MEUS Marcel
PERLIŃSKI Aleksander
2007-06-10
2007-12-01


KS Nadwiślan Kraków 2021

9 NAJDA Adrian
ZAWADZKI Jan
2007-03-07
2007-01-21


KS Admira Gorzów 2021

10 ORCZYKOWSKI Szymon
OSIŃSKI Igor
2007-04-25
2007-11-03


UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

11 WOLAK Michał
STĘPIEŃ Mikołaj
2007-06-16
2007-09-16


UKS 4 Katowice 2021

 
Kanadyjkarze C1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2021

3 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

4 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

5 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS Politechnika Opolska 2022

 
Kanadyjkarze C1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

2 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2024

3 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2021

4 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

5 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2024

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

7 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn 2024

8 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2021

 
Kanadyjkarze C1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JUCHNO Filip 2006-12-01 UKS Dojlidy Białystok 2021

2 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2021

3 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2021

4 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2021

5 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2021

6 SUPRUN Maciej 2006-02-12 UKS Dojlidy Białystok 2021

7 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

 
Kanadyjkarze C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GEHRKE Mateusz 2007-06-18 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

2 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2021

3 JAROŃSKI Dominik 2007-01-24 MRKS Gdańsk 2021

4 KASPERUK Damian 2007-12-12 UKS Dojlidy Białystok 2021

5 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2021

6 NOWAK Bartosz 2007-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2021

7 ŚWISTAK Grzegorz 2007-03-31 UKS Dojlidy Białystok 2021

8 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
ZUCHORA Mateusz
1997-08-05
1992-08-10


KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 BRYŃSKI Grzegorz
PONOMARENKOW Marcin
1996-04-01
1983-12-16


KS AZS-AWF Gorzów 2021

3 KŁOS Adrian
DRAŁUS Konrad
2000-01-23
2000-02-17


WTS Astoria Bydgoszcz 2021

 
Kanadyjkarze C2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub
ROMANOWSKI Szymon
2004-11-24
2003-07-08


WTS Astoria Bydgoszcz 2021

2 GRABOWSKI Dawid
HAPKIE Jakub
2003-04-18
2004-01-23


KST Włókniarz Chełmża 2021

3 HUMIŃSKI Filip
ZIELIŃSKI Jakub
2003-12-02
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2021

4 SZAJDEK Michał
WIŚNIEWSKI Paweł
2003-02-18
2003-11-02


OKSW Olsztyn 2024

 
Kanadyjkarze C2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYKALSKI Jan
KRECZMAN Hubert
2006-02-14
2006-09-04


PKS Korona Elbląg 2021

2 KAMPIŃSKI Piotr
ADAMOVICH Daniił
2005-02-21
2006-08-09


PKS Korona Elbląg 2021

3 KIEŁCZEWSKI Szymon
STASIEŁOWICZ Patryk
2005-08-19
2006-07-23


PKS Korona Elbląg 2021

4 MICHALAK Antoni
WOJKIEWICZ Mateusz
2006-02-25
2005-05-20


KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JASIŃSKI Sebastian
SPYCH Adam
2007-04-18
2008-01-04


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 KASPERUK Damian
SZEROKI Jakub
2007-12-12
2008-01-01


UKS Dojlidy Białystok 2021

3 KUBIAK Mateusz
TOMASZCZYK Artur
2007-11-06
2007-12-07


WTS Astoria Bydgoszcz 2021

4 MAĆKOWIAK Maciej
ŚWISTAK Stanisław
2007-05-13
2007-03-31


UKS Dojlidy Białystok 2021

5 RUSIECKI Maurycy
STANEK Kacper
2008-05-02
2008-03-21


KS Warta Poznań 2021

6 SZYMANSKI Alan
ŻURAWSKI Krystian
2007-09-03
2007-01-31


WTS Astoria Bydgoszcz 2021

 
Kanadyjkarze C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09 KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 BRAŻEWICZ Mieszko 2008-11-01 KST Włókniarz Chełmża 2021

3 JEŻEWSKI Nikodem 2008-05-19 KST Włókniarz Chełmża 2021

4 MAJCHEREK Dawid 2008-06-01 MRKS Gdańsk 2021

5 SZEROKI Jakub 2008-01-03 UKS Dojlidy Białystok 2021

6 TRYBA Bartosz 2008-01-23 KKS Nowa Sól 2021

 
Kajakarze K1 maraton dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19 LTK Fala Lublin 2021

2 BARGIEL Maciej 2009-01-12 KS GPower Gorzów 2021

3 BERNDT Łukasz 2009-02-13 UKSZSS w Człuchowie 2024

4 CHMURZYŃSKI Krzysztof 2009-04-11 UKSZSS w Człuchowie 2024

5 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 DĘBOWSKI Kacper 2010-01-06 PKS Korona Elbląg 2021

7 FURGA Michał 2009-04-24 UKS Puma Ostróda 2021

8 HRYHORYSHEN Hlieb 2009-04-18 KS Victoria Sztum 2024

9 KIEREPKA Miłosz 2009-10-29 WTS Orzeł Wałcz 2021

10 KOLCZYŃSKI Jakub 2009-01-19 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

11 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2021

12 LICZNERSKI Jan 2009-06-13 UKS Puma Ostróda 2021

13 LINNIK Nikita 2009-04-18 MRKS Gdańsk 2021

14 ŁUBKOWSKI Bartosz 2009-02-28 UKS Świerklaniec 2021

15 MARKOWICZ Remigiusz 2010-01-14 KS Victoria Sztum 2024

16 MIELCARZEWICZ Antoni 2009-01-19 UKS Zalew Jerzykowo 2021

17 MOHR Krzysztof 2010-11-06 PKS Korona Elbląg 2021

18 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

19 PIECZKA Tomasz 2010-01-01 UKS 4 Katowice 2021

20 POSKRÓBEK Patryk 2009-06-05 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

21 RYBICKI Kacper 2009-01-06 KKS Sieradz 2024

22 STROMCZYŃSKI Kajetan 2009-07-16 UKS 4 Katowice 2021

23 SUROWIEC Filip 2010-03-04 UKS Puma Ostróda 2021

24 ŚLEDŹ Wojciech 2010-07-29 UKSZSS w Człuchowie 2024

25 TUZIMEK Piotr 2009-09-28 UKS 4 Katowice 2021

26 WITKOWSKI Szymon 2009-08-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

27 WOLSKI Michał 2009-09-20 UKS Motława Gdańsk 2024

 
Kajakarze K1 short maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24 WTW Warszawa 2021

2 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2021

3 GRZELAK Łukasz 1984-01-03 UKS 4 Katowice 2021

4 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2021

6 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2021

7 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2021

8 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

9 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2021

 
Kajakarze K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DUDAŁA Bartosz 2008-10-15 UKS 4 Katowice 2021

2 FORYŃSKI Tomasz 2008-01-20 UKS Puma Ostróda 2021

3 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21 UKS Świerklaniec 2021

4 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 KOWALSKI Mateusz 2008-06-24 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

6 KUCIAK Szymon 2008-05-16 KST Włókniarz Chełmża 2021

7 KUŚCIŃSKI Adam 2008-09-06 KS Admira Gorzów 2021

8 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02 KS Warta Poznań 2021

9 RADZIWON Igor 2008-03-06 OKSW Olsztyn 2024

10 SIKORSKI Karol 2008-08-04 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

11 WITOSZEK Bartosz 2008-08-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

12 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22 LTK Fala Lublin 2021

 
Kanadyjkarze C1 maraton dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JENDEREK Fabian 2009-04-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2022

2 OSIŃSKI Bartosz 2009-10-19 KST Włókniarz Chełmża 2021

3 POEPLAU Antoni 2009-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2021

 
Kanadyjkarze C1 short maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2021

3 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2024

4 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16 KS AZS-AWF Gorzów 2021