Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30.07-02.08.2020
 
Kajakarki K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

3 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

5 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

6 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

7 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2020

8 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 KS Wiskord Szczecin 2020

10 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

14 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12 KS Wiskord Szczecin 2020

15 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

3 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

5 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

6 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

7 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

9 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

10 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

11 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2020

13 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

14 PERŻYŁO Julia 2003-07-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

15 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

16 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

17 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

3 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

4 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

6 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

7 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

9 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

10 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2020

11 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

12 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

14 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

15 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

16 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

18 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

2 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

3 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

5 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

6 PERŻYŁO Julia 2003-07-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

7 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

9 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

10 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia
BĘBENEK Oliwia
2002-11-13
2002-11-13


KS Spójnia Warszawa 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 BYCHENKOVA Sofia
KOWALSKA Julia
2002-10-28
2003-06-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 CIEŚLEWICZ Emilia
KOCH Maria
2003-07-13
2003-12-16


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

5 GRABOWSKA Alicja
STANKIEWICZ Klaudia
2002-07-25
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

6 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
NOWICKA Alicja
2002-11-01
2003-11-26


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 SKORUPIŃSKA Katarzyna
ŻOK Zuzanna
2003-06-01
2003-08-07


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 SZKODZIŃSKA Martyna
WERNER Wiktoria
2003-05-13
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

9 WYTRĄŻEK Zuzanna
MAKULSKA Wiktoria
2002-12-10
2003-01-29


MKS Polstyr Człuchów 2020

10 ZDOBYCH Natalia
POLAŃSKA Zuzanna
2002-04-12
2002-02-09


KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarki K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
WOJCIECHOWSKA Natalia
2003-11-25
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 BYCHENKOVA Sofia
KOWALSKA Julia
2002-10-28
2003-06-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 DZIATKOWICZ Sandra
LASOTA Wiktoria
2002-09-27
2003-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 GRABOWSKA Alicja
STANKIEWICZ Klaudia
2002-07-25
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

6 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
NOWICKA Alicja
2002-11-01
2003-11-26


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 MAKULSKA Wiktoria
WYTRĄŻEK Zuzanna
2003-01-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

8 POLAŃSKA Zuzanna
ZDOBYCH Natalia
2002-02-09
2002-04-12


KS Wiskord Szczecin 2020

9 WERNER Wiktoria
SZKODZIŃSKA Martyna
2002-10-25
2003-05-13


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

2 BYCHENKOVA Sofia
KOWALSKA Julia
2002-10-28
2003-06-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CIEŚLEWICZ Emilia
KOCH Maria
2003-07-13
2003-12-16


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

4 DOBROWOLSKA Jadwiga
JACKOWSKA Weronika
2003-03-25
2003-12-12


KS Energetyk Poznań 2020

5 DZIATKOWICZ Sandra
LASOTA Wiktoria
2002-09-27
2003-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 GRABOWSKA Alicja
STANKIEWICZ Klaudia
2002-07-25
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

7 KORT Zuzanna
WERNER Wiktoria
2003-06-28
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

8 KRAJEWSKA Julia
WOJDA Kinga
2003-03-10
2002-07-20


KS Spójnia Warszawa 2020

9 MAKULSKA Wiktoria
WYTRĄŻEK Zuzanna
2003-01-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

 
Kajakarki K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
DOBROWOLSKA Jadwiga
JACKOWSKA Weronika
WOJCIECHOWSKA Natalia
2003-11-25
2003-03-25
2003-12-12
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

6 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

7 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

8 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

9 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

10 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

13 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

16 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

6 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

7 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

8 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

9 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

10 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

12 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MICHAŁOWSKA Klaudia
TRZCIŃSKA Klaudia
2002-04-19
2002-06-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MNICH Aleksandra
TOPA Anna
2003-04-01
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

3 MUSIALSKA Wiktoria
WIŚNIEWSKA Weronika
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia
MAROŃSKA Natalia
2003-08-07
2003-08-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 GLAESER Aleksandra
FECHNER Luiza
2003-11-20
2003-10-14


KS Posnania Poznań 2020

3 LACH Kaja
KOWALSKA Ewa
2003-08-14
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

4 ŁOBOZIAK Elżbieta
TOPA Anna
2002-07-30
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

5 MICHAŁOWSKA Klaudia
TRZCIŃSKA Klaudia
2002-04-19
2002-06-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 MUSIALSKA Wiktoria
SZOLC Klaudia
2002-08-31
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

2 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

3 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2020

4 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2020

6 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2020

7 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2020

8 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

9 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

10 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

11 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

13 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2020

14 PRZYBYŁA Kacper 2003-03-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

16 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

17 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2020

18 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14 KS Posnania Poznań 2020

19 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

20 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

21 WITMANOWICZ Kamil 2002-10-16 WTW Warszawa 2020

22 WIZNER Jakub 2002-12-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

4 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2020

5 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

6 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

7 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

8 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2020

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

10 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

12 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2020

13 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

14 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2020

15 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

16 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

17 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

18 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

19 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2020

20 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

21 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

22 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

23 PRZYBYŁA Kacper 2003-03-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

24 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

25 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

26 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

27 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

28 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

29 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

31 WIZNER Jakub 2002-12-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

32 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

6 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

7 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

8 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

9 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

10 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2020

11 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

12 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

13 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2020

14 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

16 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

17 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

18 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

19 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2020

20 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

21 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

22 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

23 SAWICKI Szymon 2002-06-11 WTW Warszawa 2020

24 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

25 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2020

26 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14 KS Posnania Poznań 2020

27 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

28 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

29 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

30 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

2 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

3 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

4 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

7 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2020

8 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

9 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

10 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

11 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

12 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

14 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

15 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2020

16 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2020

17 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

18 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

19 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

21 WIZNER Jakub 2002-12-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

 
Kajakarze K2 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JANASZAK Dawid
JANISZEWSKI Tomasz
2003-04-22
2003-08-16


KS Energetyk Poznań 2020

2 JANUSZ Dawid
PILARZ Wojciech
2003-06-19
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 KOMOROWSKI Igor
WITKOWSKI Adam
2003-08-12
2002-01-05


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

4 KOPERSKI Tomasz
NOWACKI Marcin
2003-04-08
2002-02-27


KS Posnania Poznań 2020

5 ŁAPCZYŃSKI Antoni
PRZYBYŁA Kacper
2003-12-12
2003-03-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 SZACHNIUK Jerzy
CEBULSKI Kacper
2003-01-28
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 GŁADYKOWSKI Gabriel
KOMOROWSKI Igor
2003-03-09
2003-08-12


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

3 JANISZEWSKI Tomasz
JANASZAK Dawid
2003-08-16
2003-04-22


KS Energetyk Poznań 2020

4 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Antoni
2003-04-08
2002-06-05


KS Posnania Poznań 2020

5 KOZŁOWSKI Tomasz
POLIŃSKI Kacper
2003-05-17
2003-07-03


KS Posnania Poznań 2020

6 KRZYŻEWICZ Roman
ŚWITOŃ Leonard
2003-10-12
2003-06-12


KU AZS Politechnika Opole 2020

7 MARCINIAK Hubert
SZADKOWSKI Krzysztof
2003-10-04
2002-10-21


UKS COPAL Trzcianka 2020

8 PAŁUBICKI Łukasz
DOMAGAŁA Kacper
2002-01-23
2002-01-05


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 SAWICKI Szymon
WITMANOWICZ Kamil
2002-06-11
2002-10-16


WTW Warszawa 2020

10 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

11 WOLSKI Szymon
GRABLEWSKI Bartosz
2002-06-10
2002-10-29


KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz
MATYJASZCZYK Kacper
2002-12-27
2003-03-25


MOSW Choszczno 2020

2 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 GŁADYKOWSKI Gabriel
ROJEK Przemysław
2003-03-09
2002-08-10


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

4 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Antoni
2003-04-08
2002-06-05


KS Posnania Poznań 2020

5 KOZŁOWSKI Tomasz
POLIŃSKI Kacper
2003-05-17
2003-07-03


KS Posnania Poznań 2020

6 KRZYŻEWICZ Roman
ŚWITOŃ Leonard
2003-10-12
2003-06-12


KU AZS Politechnika Opole 2020

7 PAŁUBICKI Łukasz
DOMAGAŁA Kacper
2002-01-23
2002-01-05


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

9 SZACHNIUK Jerzy
CEBULSKI Kacper
2003-01-28
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

10 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

11 WOLSKI Szymon
GRABLEWSKI Bartosz
2002-06-10
2002-10-29


KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarze K2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
2003-06-08
2003-08-13


AKS Sparta Augustów 2020

2 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CHMURA Jonasz
MATYJASZCZYK Kacper
2002-12-27
2003-03-25


MOSW Choszczno 2020

4 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 KOWNIEROWICZ Krzysztof
WITKOWSKI Adam
2003-03-24
2002-01-05


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

6 KRZYŻEWICZ Roman
ŚWITOŃ Leonard
2003-10-12
2003-06-12


KU AZS Politechnika Opole 2020

7 MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MAŁECKI Michał
PIECH Jacek
2002-08-24
2002-04-04


KKW 1929 Kraków 2020

9 PAŁUBICKI Łukasz
DOMAGAŁA Kacper
2002-01-23
2002-01-05


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 SAWICKI Szymon
WITMANOWICZ Kamil
2002-06-11
2002-10-16


WTW Warszawa 2020

11 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

12 SZACHNIUK Jerzy
CEBULSKI Kacper
2003-01-28
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

14 WOLSKI Szymon
GRABLEWSKI Bartosz
2002-06-10
2002-10-29


KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarze K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOMOROWSKI Igor
KRAUSE Paweł
ROJEK Przemysław
WITKOWSKI Adam
2003-08-12
2003-10-26
2002-08-10
2002-01-05


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

2 MALINOWSKI Dastin
CEBULSKI Patryk
MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2002-11-11
2003-10-17
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MALIŃSKI Filip
CEBULSKI Patryk
WĄSOWICZ Kornel
WALCZAK Dawid
2002-01-13
2003-10-17
2002-03-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2020

2 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

4 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2020

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

3 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

8 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

11 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2020

3 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

4 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

7 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

12 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

13 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

3 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

7 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid
ZIELIŃSKI Jakub
2003-04-18
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

2 JANCZAK Tomasz
PIECHOCKI Jakub
2003-09-29
2003-07-08


KS Posnania Poznań 2020

3 KITWESKI Juliusz
SADOWSKI Damian
2003-07-24
2003-10-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 MACEWICZ Dominik
PANDEL Kamil
2002-08-05
2002-01-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SZRAM Patryk
WALNICKI Bartosz
2002-09-29
2002-09-06


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
KOZIO Dawid
2002-10-20
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 HOŁDAK Krystian
MICHALAK Gracjan
2002-04-22
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

3 KRZYŻANOWSKI Krystian
KITWESKI Juliusz
2002-06-12
2003-07-24


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 SZRAM Patryk
WALNICKI Bartosz
2002-09-29
2002-09-06


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

5 ZIELIŃSKI Jakub
GRABOWSKI Dawid
2003-01-14
2003-04-18


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid
ZIELIŃSKI Jakub
2003-04-18
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

2 HOŁDAK Krystian
MICHALAK Gracjan
2002-04-22
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

3 MACEWICZ Dominik
KRZYŻANOWSKI Krystian
2002-08-05
2002-06-12


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 SZRAM Patryk
WALNICKI Bartosz
2002-09-29
2002-09-06


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kanadyjkarze C4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna