Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski - Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
POZNAŃ, 20-21.06.2020
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

2 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań 2021

5 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

6 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KU AZS Politechnika Opole 2021

7 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

8 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

9 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2020

12 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2021

13 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

14 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

15 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

17 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

18 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

19 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

20 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

22 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opole 2021

24 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 KS Stomil Poznań 2021

 
Kajakarki K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

4 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

6 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

9 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

13 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

14 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

15 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25 UKS COPAL Trzcianka 2021

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

14 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

17 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

20 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

21 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

22 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

23 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

24 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

27 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

28 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

2 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań 2021

5 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

6 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KU AZS Politechnika Opole 2021

7 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

8 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

9 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2020

12 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2021

13 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

14 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

15 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

17 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

18 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

19 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

20 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

22 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opole 2021

24 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 KS Stomil Poznań 2021

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWLIK Natalia
SZYMAŃSKA Weronika
1999-06-12
1999-11-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KU AZS Politechnika Opole 2021

3 MIKOŁAJEWSKA Martyna
WIDAWSKA Sandra
2001-11-04
2000-10-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 ZIELIŃSKA Agata
WIECZOREK Julia
2000-02-29
2000-08-03


KS Stomil Poznań 2021

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

8 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

9 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

 
Kanadyjkarki C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

6 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

7 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

9 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

11 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

14 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

2 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

4 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

6 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
DOROZIŃSKA Justyna
2000-03-28
2001-03-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina
SZYMAŃSKA Weronika
2000-03-28
1999-11-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GĘŚCIAK Paulina
SZULECKA Klaudia
2000-01-01
2000-05-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 MENDELSKA Patrycja
SZPERKIEWICZ Katarzyna
2001-09-29
2001-05-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 STANNY Magda
GRZELKIEWICZ Paulina
1993-03-15
1999-06-12


KS Warta Poznań 2020

 
KL1 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Kamila 1983-05-13 ZSR Start Zielona Góra 2020

 
KL3 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opole 2021

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2021

6 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

7 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2020

9 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

10 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

13 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

14 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

16 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

20 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23 AZS-AWF Katowice 2020

22 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2021

23 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

24 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

25 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

4 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

7 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

8 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

9 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

10 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

11 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

14 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2021

15 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

16 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2021

17 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

18 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

19 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

20 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

21 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

22 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

23 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

24 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

25 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2021

26 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

27 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

28 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

29 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

30 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2021

31 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2021

32 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

33 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

34 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

35 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

36 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

2 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15 KS Victoria Sztum 2021

5 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

6 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

7 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2021

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

10 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

13 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2021

14 KUBIS Tymon 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

16 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

17 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2021

19 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2021

21 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2021

22 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

23 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

26 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

27 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

29 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

30 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

31 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2021

32 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

33 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2021

34 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

35 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2021

36 TOCHA Cyprian 2005-10-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

37 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

38 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

39 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

41 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2021

42 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

43 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

44 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

45 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

46 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

47 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

48 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

49 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opole 2021

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

7 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

8 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS Posnania Poznań 2021

10 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

14 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

16 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

19 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

20 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

21 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

22 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

23 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

24 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

7 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

8 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

10 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

11 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

12 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

13 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

14 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

16 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2021

17 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

20 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2021

21 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

22 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

23 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

25 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

26 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

27 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

28 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

29 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

30 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2021

32 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

33 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

34 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

35 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

36 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2021

38 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

39 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2021

40 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

41 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

42 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

43 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

44 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

45 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

46 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

2 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15 KS Victoria Sztum 2021

5 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

6 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

7 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2021

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

10 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

12 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

13 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

14 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

15 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

16 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2021

17 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2021

18 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2021

19 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

20 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

21 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

22 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

23 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

24 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

25 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2021

26 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

27 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2021

28 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

29 SZYMURA Eryk 2005-06-06 KS Posnania Poznań 2021

30 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

31 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

32 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

33 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

34 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2021

35 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

36 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

37 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

38 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FULKO Fryderyk
SIWIEC Sławomir
1999-04-10
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

2 INTEK Bartosz
KRAJEWSKI Jan
2000-06-30
2001-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
1997-03-15
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 SMEKTAŁA Oskar
URBAŃSKI Jan
2001-03-15
1999-08-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 SUCHALSKI Damian
ŚWITAJ Mateusz
2001-04-09
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GŁADYKOWSKI Gabriel
WITKOWSKI Adam
2003-03-09
2002-01-05


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

3 KOMOROWSKI Igor
KRAUSE Paweł
2003-08-12
2003-10-26


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

4 ŁUŻYŃSKI Mateusz
SOŚNICKI Joachim
2003-07-30
2002-01-04


KKS Sieradz 2020

5 MARCINIAK Hubert
SZADKOWSKI Krzysztof
2003-10-04
2002-10-21


UKS COPAL Trzcianka 2021

6 PAŁUBICKI Łukasz
DOMAGAŁA Kacper
2002-01-23
2002-01-05


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 PASZEK Jan
DREWNIAK Igor
2003-05-25
2003-10-02


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 PIETRZAK Antoni
KOPERSKI Tomasz
2002-06-05
2003-04-08


KS Posnania Poznań 2021

9 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

10 WALCZAK Dawid
CEBULSKI Patryk
2003-04-30
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄCZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2004-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BŁOŃSKI Krystian
ROZMARYNOWSKI Marcel
2004-06-01
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
2004-03-20
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 GASZAK Jakub
BARTOSZAK Nikodem
2005-06-03
2005-03-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 GRZEŚ Karol
MOROZ Adam
2005-05-24
2004-03-05


UKS COPAL Trzcianka 2021

6 KONIECZNY Kacper
WALKOWIAK Wiktor
2005-01-02
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

7 KORCZYŃSKI Igor
SZUBERT Michał
2004-03-11
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2021

8 MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
2005-04-04
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


KS Stomil Poznań 2021

10 OPIELEWICZ Marcin
KASZUBA Kacper
2005-11-04
2005-07-26


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

12 RECHUL Mikołaj
WIŚNIEWSKI Jan
2005-01-22
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 RÓŻALSKI Szymon
TOCHA Cyprian
2005-08-14
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

14 RUTKOWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Filip
2005-09-11
2004-03-26


UKS COPAL Trzcianka 2021

15 SŁOWIŃSKI Paweł
KOWALSKI Kacper
2005-07-31
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 SZYMURA Eryk
TOCHMAN Kacper
2005-06-06
2004-08-07


KS Posnania Poznań 2021

17 WĄSOWICZ Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-05-13
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

18 WELZANDT Sylwester
KOŚCIKIEWICZ Oskar
2004-11-20
2004-08-07


KS Energetyk Gryfino 2021

19 WIŚNIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2021

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAJEWSKI Piotr
MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
STEPUN Jakub
1999-06-18
1997-03-15
1999-04-19
2001-08-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MALINOWSKI Dastin
CEBULSKI Patryk
MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2002-11-11
2003-10-17
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
GŁOWACKI Sebastian
KWIATKOWSKI Damian
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2004-08-08
2005-09-26
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

2 BĄCZYK Hubert
WYSZKOWSKI Igor
WORONKIEWICZ Aleksander
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2005-12-20
2005-03-11
2004-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GASZAK Jakub
ROZMARYNOWSKI Marcel
BARTOSZAK Nikodem
KOWALSKI Kacper
2005-06-03
2004-06-25
2005-03-10
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KASZUBA Kacper
MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
OPIELEWICZ Marcin
2005-07-26
2005-04-04
2005-04-29
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WĄSOWICZ Mikołaj
WIŚNIEWSKI Jan
RECHUL Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-05-13
2005-12-05
2005-01-22
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 WELZANDT Sylwester
KOŚCIKIEWICZ Oskar
WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-11-20
2004-08-07
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2021

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2021

2 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

6 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

12 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

14 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS Politechnika Opole 2021

15 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 NOWACKI Dominik 1997-01-01 KS Posnania Poznań 2021

17 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

22 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opole 2021

23 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

24 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

4 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

5 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

11 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

13 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

17 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

6 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

8 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

10 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

13 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

14 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

17 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

18 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

20 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

21 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

22 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

23 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

26 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

27 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

29 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opole 2021

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2021

11 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

14 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 NOWACKI Dominik 1997-01-01 KS Posnania Poznań 2021

16 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

22 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

4 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

5 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

11 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

13 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

17 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2021

18 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

6 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

8 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

10 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

13 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

14 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

17 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

18 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

20 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

21 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

22 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

23 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

26 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

27 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

29 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł
NOWICKI Tomasz
2000-09-07
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GLUZA Patryk
PALUCH Gilbert
1995-07-11
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KŁOS Adrian
SOCHACKI Mikołaj
2000-01-23
2000-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 MASŁOWSKI Bartosz
WOJCIECHOWSKI Jukub
2001-10-21
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 NOWACKI Dominik
WITKOWSKI Łukasz
1997-01-01
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
KOZIO Dawid
2002-10-20
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRABOWSKI Dawid
ZIELIŃSKI Jakub
2003-04-18
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

3 HOŁDAK Krystian
MICHALAK Gracjan
2002-04-22
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

4 JANCZAK Tomasz
PIECHOCKI Jakub
2003-09-29
2003-07-08


KS Posnania Poznań 2021

5 KITWESKI Juliusz
SADOWSKI Damian
2003-07-24
2003-10-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KRZYŻANOWSKI Krystian
PANDEL Kamil
2002-06-12
2002-01-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

3 FORC Jakub
OSIŃSKI Bartosz
2004-11-24
2005-02-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 GNIOT Jakub
KLAK Kacper
2005-08-03
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2021

5 GRUŻLEWSKI Ahmed
KONDRATOWICZ Marcel
2005-11-24
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 HAPKIE Jakub
JAROCKI Kacper
2004-01-23
2004-02-08


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 KARLIŃSKI Sebastian
SIEMASZ Kuba
2005-02-08
2005-07-03


KKS Nowa Sól 2020

8 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa Sól 2020

9 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2021

10 SZUBIŃSKI Szymon
DRZEWIECKI Mateusz
2005-07-20
2004-08-02


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 WOJKIEWICZ Mateusz
WILGA Eryk
2005-05-20
2004-06-27


KS Warta Poznań 2020

 
KL1 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SURWIŁO Mateusz 1991-11-21 ZSR Start Zielona Góra 2020

 
VL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna