Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa E
TARNOBRZEG 05.09.2021
 
Kajakarki K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Oliwia 2007-06-30 UKS 4 Katowice 2021

2 BIERNATEK Maja 2007-11-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

3 BŁASIOK Maria 2009-04-10 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

4 BŁAŻEJCZAK Otylia 2007-02-05 KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

5 BORUCKA Oliwia 2008-10-18 KKW 1929 Kraków 2024

6 CUDNIK Amelia 2009-03-31 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

7 CYREK Zuzanna 2008-04-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

8 GRUCA Natalia 2008-01-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

9 JABŁOŃSKA Kinga 2007-05-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

10 KONC Wiktoria 2007-09-20 UKS 4 Katowice 2021

11 KUFEL Nikola 2009-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

12 LEWIŃSKA Kornelia 2007-10-28 KKS Sieradz 2024

13 PIECHA Amelia 2008-09-26 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

14 POGORZAŁEK Dominika 2009-03-07 UKS Świerklaniec 2021

15 PRZYBYŁA Magdalena 2008-12-04 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

16 PYSZ Maja 2009-04-07 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

17 SZOLC Sylwia 2007-03-16 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

18 SZOŁTYSIK Natalia 2007-11-21 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

19 WIDŁOK Kinga 2008-05-25 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

20 WOICKA Maja 2009-08-10 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2022

21 ZORZYCKA Milena 2007-10-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

 
Kajakarki K2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Oliwia
KONC Wiktoria
2007-06-30
2007-09-20


UKS 4 Katowice 2021

2 BIERNATEK Maja
JABŁOŃSKA Kinga
2007-11-20
2007-05-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

3 CUDNIK Amelia
KUFEL Nikola
2009-03-31
2009-07-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

4 CYREK Zuzanna
GRUCA Natalia
2008-04-30
2008-01-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

5 PIECHA Amelia
PYSZ Maja
2008-09-26
2009-04-07


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

6 PRZYBYŁA Magdalena
SZOŁTYSIK Natalia
2008-12-04
2007-11-21


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

7 SZOLC Sylwia
ZORZYCKA Milena
2007-03-16
2007-10-09


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

8 WIDŁOK Kinga
BŁASIOK Maria
2008-05-25
2009-04-10


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

 
Kajakarki K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DYLĄG Emilia 2008-10-15 MKSW Trzebinia 2021

2 GĘDZIOR Oliwia 2008-06-18 MKSW Trzebinia 2021

3 KRÓL Victoria 2007-05-17 MKSW Trzebinia 2021

4 PIEGZA Michalina 2008-12-01 MKSW Trzebinia 2021

5 SIKORA Marianna 2008-02-18 MKSW Trzebinia 2021

6 ŻEGLEŃ Natalia 2007-10-26 MKSW Trzebinia 2021

 
Kanadyjkarki C2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DYLĄG Emilia
PIEGZA Michalina
2008-10-15
2008-12-01


MKSW Trzebinia 2021

2 GĘDZIOR Oliwia
SIKORA Marianna
2008-06-18
2008-02-18


MKSW Trzebinia 2021

3 KRÓL Victoria
ŻEGLEŃ Natalia
2007-05-17
2007-10-26


MKSW Trzebinia 2021

 
Kajakarze K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub 2007-08-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2024

3 CYGANIK Mikołaj 2009-09-06 UKS Olimp Kraków 2024

4 CZOSNOWSKI Jan 2008-10-09 UKS Olimp Kraków 2024

5 DOMAŃSKI Wojciech 2009-12-03 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

6 DUDAŁA Bartosz 2008-10-15 UKS 4 Katowice 2021

7 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21 UKS Świerklaniec 2021

8 GIERALOWSKI Jan 2009-12-27 UKS Olimp Kraków 2024

9 JEDLIŃSKI Ernest 2007-03-29 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2022

10 KLUKA Dawid 2008-07-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

11 KOCIOŁEK Natan 2009-03-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

12 KONSTANTY Jakub 2009-04-02 UKS Olimp Kraków 2024

13 KOWALÓWKA Piotr 2007-09-19 KS Nadwiślan Kraków 2021

14 KOWALSKI Aleksander 2007-09-25 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2022

15 LIPKA Oskar 2009-03-26 UKS 4 Katowice 2021

16 LITEWKA Karol 2008-03-28 KS Nadwiślan Kraków 2021

17 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2021

18 ŁUBKOWSKI Bartosz 2009-02-28 UKS Świerklaniec 2021

19 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2024

20 MEUS Marcel 2007-06-10 KS Nadwiślan Kraków 2021

21 MEUS Wiktor 2009-12-10 KS Nadwiślan Kraków 2021

22 OCHNIAK Bartosz 2007-06-29 MKK Łączany 2021

23 PERLIŃSKI Aleksander 2007-12-01 KS Nadwiślan Kraków 2021

24 PŁAZIŃSKI Szymon 2009-04-23 KS Nadwiślan Kraków 2021

25 RYBICKI Kacper 2009-01-06 KKS Sieradz 2024

26 SMOK Oliwier 2007-10-16 KKS Sieradz 2024

27 SMULIK Cezary 2009-10-22 UKS 4 Katowice 2021

28 SNOPKOWSKI Oskar 2007-09-26 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

29 SOPECKI Kacper 2008-07-08 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2022

30 STANOCH Patryk 2007-03-06 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

31 STĘPIEN Piotr 2008-08-17 KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

32 STUDNICKI Alexander 2009-01-09 UKS Olimp Kraków 2024

33 WITKOWSKI Szymon 2009-08-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

34 WITOSZEK Bartosz 2008-08-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

35 ZIEMECKI Nikodem 2008-09-30 UKS Olimp Kraków 2024

 
Kajakarze K2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub
WITOSZEK Bartosz
2007-08-02
2008-08-10


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 ANGERMAN Wojciech
ŁUŻYŃSKI Bartosz
2007-12-28
2007-01-03


KKS Sieradz 2024

3 CZOSNOWSKI Jan
ZIEMECKI Nikodem
2008-10-09
2008-09-30


UKS Olimp Kraków 2024

4 DOMAŃSKI Wojciech
SNOPKOWSKI Oskar
2009-12-03
2007-09-26


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

5 GIERALOWSKI Jan
KONSTANTY Jakub
2009-12-27
2009-04-02


UKS Olimp Kraków 2024

6 KLUKA Dawid
KOCIOŁEK Natan
2008-07-10
2009-03-24


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

7 KOWALÓWKA Piotr
PŁAZIŃSKI Szymon
2007-09-19
2009-04-23


KS Nadwiślan Kraków 2021

8 LITEWKA Karol
MEUS Wiktor
2008-03-28
2009-12-10


KS Nadwiślan Kraków 2021

9 LIWANDOWSKI Oskar
WOLAK Michał
2007-03-30
2007-06-16


UKS 4 Katowice 2021

10 MEUS Marcel
PERLIŃSKI Aleksander
2007-06-10
2007-12-01


KS Nadwiślan Kraków 2021

11 SMOK Oliwier
RYBICKI Kacper
2007-10-16
2009-01-06


KKS Sieradz 2024

12 STANOCH Patryk
WITKOWSKI Szymon
2007-03-06
2009-08-14


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

13 STROMCZYŃSKI Kajetan
TUZIMEK Piotr
2009-07-16
2009-09-28


UKS 4 Katowice 2021

14 STUDNICKI Alexander
CYGANIK Mikołaj
2009-01-09
2009-09-06


UKS Olimp Kraków 2024

 
Kajakarze K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LIPKA Oskar
STROMCZYŃSKI Kajetan
TUZIMEK Piotr
WOLAK Michał
2009-03-26
2009-07-16
2009-09-28
2007-06-16


UKS 4 Katowice 2021

 
Kanadyjkarze C1 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MATULEWICZ Jakub 2008-06-26 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 PUZOŃ Igor 2007-10-09 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

3 SZWEDKA Bartosz 2008-09-29 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

4 WALA Kacper 2009-07-07 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

 
Kanadyjkarze C2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MATULEWICZ Jakub
PUZOŃ Igor
2008-06-26
2007-10-09


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 SZWEDKA Bartosz
WALA Kacper
2008-09-29
2009-07-07


MKS Czechowice-Dziedzice 2021