Internetowe zgłoszenia do imprezy: XV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kajak Polo
LEŚNA, 17-19.08.2018
 
Kajak polo kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Patrycja 2003-05-31 UKS Tanew Księżpol 2020

2 AMEILA Ewiak 2002-08-30 KS Powiśle Warszawa

3 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23 KS Powiśle Warszawa

4 BRODZIAK Paulina 2003-07-30 UKS Tanew Księżpol 2020

5 BULERA Alicja 2003-01-01 MKK Viking Małomice 2018

6 BŹDZIUCH Izabela 2003-05-25 UKS Tanew Księżpol 2020

7 CAŁUJEK Martyna 2003-01-01 MKK Viking Małomice 2018

8 CIUĆMAŃSKA Wiktoria 2003-11-24 MKK Viking Małomice 2018

9 HYS Martyna 2002-07-26 UKS Tanew Księżpol 2020

10 JAWORSKA Martyna 2002-09-22 MKK Viking Małomice 2018

11 KORT Zuzanna 2003-06-28 UKS Włókniarz Chełmża 2018

12 KSIĄDZ Aleksandra 2003-01-01 UKS Tanew Księżpol 2020

13 LOBA Nadia 2003-09-29 UKS Włókniarz Chełmża 2018

14 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21 KS Powiśle Warszawa

15 MATKOWSKA Jagoda 2003-05-11 MKK Viking Małomice 2018

16 ORŁOWSKA Dagmara 2002-11-09 MKK Viking Małomice 2018

17 PAULINA Jakubowska 2002-07-03 KS Powiśle Warszawa

18 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 UKS Włókniarz Chełmża 2018

19 SZYMECKA Aleksandra 2002-04-17 UKS Włókniarz Chełmża 2018

20 TRACZYK Łucja 2003-05-30 KS Powiśle Warszawa

21 WERNER Wiktoria 2002-10-25 UKS Włókniarz Chełmża 2018

22 ZIENDARA Antonina 2003-01-25 KS Powiśle Warszawa

 
Kajak polo mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMICKI Mikołaj 2003-07-07 LUKS Kwisa Leśna 2018

2 BLICHARZ Sebastian 2002-01-21 UKS Tanew Księżpol 2020

3 BLICHARZ Wojciech 2002-05-31 UKS Tanew Księżpol 2020

4 BULIRA Jan 2002-04-27 KS Powiśle Warszawa

5 CZUCHAJ Przemysław 2002-08-23 LUKS Kwisa Leśna 2018

6 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 UKS Włókniarz Chełmża II 2018

7 GUMIENNY Kacper 2002-05-13 KS Powiśle Warszawa

8 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02 UKS Włókniarz Chełmża II 2018

9 JANCZEWSKI Krystian 2002-01-25 LUKS Kwisa Leśna 2018

10 KACZMARCZYK Michał 2003-04-18 LUKS Kwisa Leśna 2018

11 KALISZEK Szymon 2003-09-29 KS Powiśle Warszawa

12 KUŚMIERZ Dominik 2003-07-03 UKS Tanew Księżpol 2020

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 UKS Włókniarz Chełmża 2018

14 MICYK Marcin 2003-07-04 UKS Tanew Księżpol 2020

15 OLESZEK Michał 2003-04-24 UKS Tanew Księżpol 2020

16 OLSZEWSKI Jakub 2002-02-08 UKS Tanew Księżpol 2020

17 POLAŃSKI Krzysztof 2002-11-01 KS Powiśle Warszawa

18 PRZYBYŁA Kacper 2003-03-05 UKS Włókniarz Chełmża 2018

19 RACZKOWSKI Kamil 2003-08-16 KS Powiśle Warszawa

20 ROSIAK Maciej 2002-10-12 KS Powiśle Warszawa

21 SPRYSAK Kamil 2003-07-19 UKS Tanew Księżpol 2020

22 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 UKS Włókniarz Chełmża 2018

23 TOMASZEWSKI Szymon 2003-01-14 UKS Włókniarz Chełmża II 2018

24 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19 KS Powiśle Warszawa

25 WEBER Kornel 2003-11-03 UKS Włókniarz Chełmża II 2018

26 WINIARSKI Olaf 2003-06-10 UKS Włókniarz Chełmża 2018

27 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 LUKS Kwisa Leśna 2018

28 ZDROJEWSKI Tomek 2002-11-03 UKS Włókniarz Chełmża 2018

29 ZIELINSKI Jakub 2003-01-14 UKS Włókniarz Chełmża II 2018