Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzynarodowe Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
POZNAŃ, 22.09.2018
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

2 NOWAK Zuzanna 2001-10-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 SIATKA Patrycja 1999-09-08 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

4 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LOBA Wiktoria 2007-05-18 UKS Szóstka Poznań

2 PLACKOWIAK Michalina 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

3 RYNKIEWICZ Zofia 2009-01-01 KS Admira Gorzów 2020

4 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

5 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór

6 SZYMANIAK Klaudia 2007-03-22 KS GPower Gorzów 2020

7 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-07 KTW Kalisz 2020

8 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

2 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

3 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

4 MAGDZIARZ Agata 2000-07-16 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno

5 PASZKOWSKA Emilia 2002-01-01 KS GPower Gorzów 2020

6 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 ¦CIPNIAK Monika 2001-11-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05 KS Energetyk Poznań 2020

3 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

5 GIERŁOWSKA Danata 2003-09-01 KS Admira Gorzów 2020

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

7 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

9 JUCHIEWICZ Malwina 2003-03-18 KS Posnania Poznań

10 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań

11 KU¬MA Zuzanna 2003-04-08 KS Posnania Poznań

12 MARCINIAK Emilia 2002-09-14 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

13 MAZUR Gabriela 2003-08-25 KS Admira Gorzów 2020

14 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 PASZKIEWICZ Sandra 2003-12-02 MOSW Choszczno

16 PERŻYŁO Julia 2003-07-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

17 PINNA Emilia 2002-05-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

18 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

20 ¦CIPNIAK Maria 2003-08-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS ¦wierklaniec

23 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

24 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 ŻOK Zuzanna 2003-06-28 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

2 TOMIAK Laura
SŁOWIŃSKA Urszula
2001-04-20
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 WYRWIŃSKA Maria
¦CIPNIAK Monika
2001-08-11
2001-11-13


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERŁOWSKA Donata
STANKIEWICZ Klaudia
2003-09-01
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

2 GRABOWSKA Alicja
MAZUR Gabriela
2002-07-25
2003-08-25


KS Admira Gorzów 2020

3 HAŁAS Zuzanna
WALIGÓRA Weronika
2002-05-15
2002-07-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 JACKOWSKA Weronika
ALEKSANDOWICZ Weronika
2003-12-12
2003-11-25


KTW Kalisz 2020

5 JUCHIEWICZ Malwina
KOCH Maria
2003-03-18
2003-12-16


KS Posnania Poznań

6 NIEBORAK Wiktoria
¦CIPNIAK Maria
2002-01-16
2003-08-02


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 PINNA Emilia
PERŻYŁO Julia
2002-05-22
2003-07-02


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

8 ŻOK Zuzanna
SITA Nikola
2003-06-28
2002-11-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GOSZCZ Aleksandra
KRAJEWSKA Karolina
2008-01-24
2007-02-28


KS Admira Gorzów 2020

2 GÓRKO Maja
GÓRKO Amelia
2009-02-09
2009-02-09


LKK Hubertus Biały Bór

3 KAMIENIECKA Julia
RADOMSKA Karolina
2010-03-25
2007-11-28


KS GPower Gorzów 2020

4 KĘDZIORA Maja
ZYCHOWICZ Zuzanna
2007-10-27
2007-06-14


KS GPower Gorzów 2020

5 ORZEŁ Nikola
CHEMEL Amelia
2007-02-26
2008-01-11


LKK Hubertus Biały Bór

6 PIASECKA Julia
ZAPAŁA Karolina
2008-01-17
2007-06-30


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

7 WASIELEWSKA Maria
HAJKOWSKA Antonina
2008-06-23
2008-07-03


MOSW Choszczno

8 WYSZKOWSKA Antonina
WORONKIEWICZ Michalina
2008-08-29
2007-12-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
GRZELCZAK Maja
JEDLIŃSKA Roksana
RUDZIŃSKA Dorota
2008-01-10
2008-03-12
2008-07-16
2008-07-09


MOSW Choszczno

2 CAŁKA Maria
GRABIANOWSKA Adrinna
KUHN Julia
WESOŁOWSKA Nadia
2007-03-03
2007-06-06
2007-05-10
2007-02-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 JĘDROSZKOWIAK Zofia
KŁOBUS Łucja
PAJSERT Alicja
PREISS Amelia
2008-07-12
2007-06-15
2008-01-01
2007-02-16


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarki K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

2 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

3 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza
GLAESER Aleksandra
2003-10-14
2003-11-20


KS Posnania Poznań

2 MUSIALSKA Wiktoria
WI¦NIEWSKA Weronika
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

2 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

3 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

7 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

8 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

10 SOROCZYNSKI Dariusz 1971-05-10 MKS MOS Wrocław 2020

11 TOMY¦LAK Kamil 1998-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 URBAŃSKI Jan 1999-07-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

13 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

14 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

15 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

2 JACKOWIAK Dawid 2007-07-17 KS Posnania Poznań

3 KARASIŃSKI Jan 2008-07-25 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2020

5 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2020

6 KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór

7 MAJCHER Kamil 2007-01-25 MOSW Choszczno

8 MIDLOCH Norbert 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

9 MIGALATIEW Demian 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

10 PILARSKI Filip 2009-03-02 LKK Hubertus Biały Bór

11 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WIEDERHOFT Kacper 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

3 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań

4 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań

6 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

7 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

9 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 MISZTAK Jakub 2001-12-19 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

12 MUCHAJER Jakub 2001-02-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

13 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17 KS Posnania Poznań

14 PASTOK Piotr 2000-01-11 KS Posnania Poznań

15 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

16 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

17 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

18 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań

20 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

21 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

22 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

23 WI¦NIEWSKI Mateusz 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

25 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno

5 FECEK Antoni 2003-06-10 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

6 FILAK Michał 2003-04-22 KS GPower Gorzów 2020

7 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

9 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

11 KRUPECKI Hubert 2002-09-30 UKS Pami±tkowo 2020

12 LIS Mateusz 2003-12-30 UKS Dwójka Kórnik

13 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

14 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

15 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

16 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

17 MISIORNY Emil 2002-06-24 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

18 MIŻEJEWSKI Remigiusz 2003-07-13 UKS Pami±tkowo 2020

19 NIETUPSKI Maksymilian 2003-01-24 KS Posnania Poznań

20 OLSZEWSKI Filip 2002-08-27 UKS Pami±tkowo 2020

21 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

22 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

23 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań

24 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

25 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

26 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

27 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

28 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

29 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

30 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

2 MAJCHRZAK Maksym
RZEPCZYŃSKI Dominik
1999-07-20
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MISZTAK Kacper
TOMY¦LAK Kamil
1997-03-15
1998-07-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
1998-02-10
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

5 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DEDRA Jakub
RUREK Fabian
2009-09-16
2009-01-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 DUSZYŃSKI Daniel
WYRZYKOWSKI Maksymilian
2007-03-26
2007-02-01


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

3 KLEIST Kacper
SZOTT Paweł
2007-10-02
2008-07-01


KS GPower Gorzów 2020

4 KOŁPOWSKI Tymon
NAJDA Adrian
2007-07-15
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2020

5 KRAHEL Olgierd
WĘCŁAWEK Arnold
2007-06-27
2008-09-03


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

6 KUBALSKI Mateusz
RUSYNIAK Jakub
2007-10-25
2007-02-07


KS GPower Gorzów 2020

7 MAŃKOWSKI Jakub
RECHUL Mateusz
2008-05-05
2007-03-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZUBERT Adam
MAKOWIECKI Adrian
2007-10-13
2007-04-07


KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWICZ Jakub
SZYSZKO Kamil
2001-07-17
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

2 DZIUBA Maciej
KOWALSKI Dominik
2001-01-07
2000-03-25


KS Posnania Poznań

3 GARSTKIEWICZ Maksymilian
STEPUN Jakub
2001-07-24
2001-08-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KARASIEWICZ Dawid
KULESZA Kacper
2001-02-21
2001-04-12


KS Posnania Poznań

5 KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań

6 MISZTAK Jakub
MUCHAJER Jakub
2001-12-19
2001-02-05


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

7 PIECHOCKI Wiktor
LISKOWIAK Damian
2001-07-23
2001-07-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 ZYCHOWICZ Adrian
WAWER Dominik
2002-04-02
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

9 ŻUKOWSKI Jakub
WI¦NIEWSKI Mateusz
2000-06-03
2000-01-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz
POLIŃSKI Kacper
2003-11-19
2003-07-03


KTW Kalisz 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof
UTRATA Dominik
2003-05-11
2002-04-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FILAK Michał
LISKOWSKI Adam
2003-04-22
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2020

5 HAŁAS Bartosz
MALINOWSKI Dastin
2003-05-15
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KOPERSKI Tomasz
CHEŁMOWSKI Radosław
2003-04-08
2003-09-24


KS Posnania Poznań

7 KRUPECKI Hubert
MIŻEJEWSKI Remigiusz
2002-09-30
2003-07-13


UKS Pami±tkowo 2020

8 MALIŃSKI Filip
WˇSOWICZ Kornel
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MAŁECKI Michał
PIECH Jacek
2002-08-24
2002-04-04


KKW 1929 Kraków 2020

10 MARCINIAK Mateusz
PISZORA Tomasz
2003-06-06
2003-07-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

11 MARCINIAK Hubert
SZADKOWSKI Krzysztof
2003-10-04
2002-10-21


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

12 PIECZURO Krzysztof
KOZIEŁ Jakub
2002-02-16
2003-06-04


KS Admira Gorzów 2020

13 PILARSKI Szymon
MAJCHRZAK Miłosz
2003-10-03
2003-06-04


MOSW Choszczno

14 PRZYBYLAK Jan
MISIORNY Emil
2003-10-22
2002-06-24


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

15 RURARZ Dawid
MATYJASZCZYK Kacper
2003-04-22
2003-03-25


MOSW Choszczno

16 SZAFRANIEC Krzysztof
KOZŁOWSKI Tomasz
2003-03-14
2003-05-17


KS Posnania Poznań

17 URBAŃSKI Wojciech
SOBCZAK Jakub
2002-04-23
2002-02-20


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

18 ZALUTSKYI Maksym
FECEK Jan
2002-06-27
2002-02-19


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Piotr
STANISŁAWSKI Krzysztof
LISIKIEWICZ Paweł
FOĆ Jan
2007-08-08
2008-03-06
2007-11-15
2007-04-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MIJAKOWSKI Mikołaj
PRZYWECKI Ziemek
RASZEJA Marcel
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-05-24
2007-06-11
2007-02-02
2007-01-01


KS Posnania Poznań

 
Kajakarze K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KARASIEWICZ Dawid
KULESZA Kacper
KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-02-21
2001-04-12
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEBULSKI Kacper
CEBULSKI Patryk
HAŁAS Bartosz
MALINOWSKI Dastin
2003-10-17
2003-10-17
2003-05-15
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 HABDAS Szymon
MARCINIAK Mateusz
PISZORA Tomasz
WI¦NIEWSKI Leon
2003-06-28
2003-06-06
2003-07-29
2003-03-16


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 KIJEWSKI Seweryn
MALIŃSKI Filip
WALCZAK Dawid
SZACHNIUK Jerzy
2003-05-20
2002-01-13
2003-04-30
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MAJCHRZAK Miłosz
PILARSKI Szymon
MATYJASZCZYK Kacper
RURARZ Dawid
2003-06-04
2003-10-03
2003-03-25
2003-04-22


MOSW Choszczno

5 SZAFRANIEC Krzysztof
KOPERSKI Tomasz
CHEŁMOWSKI Radosław
KOZŁOWSKI Tomasz
2003-03-14
2003-04-08
2003-09-24
2003-05-17


KS Posnania Poznań

6 URBAŃSKI Wojciech
SOBCZAK Jakub
ZALUTSKYI Maksym
FECEK Jan
2002-04-23
2002-02-20
2002-06-27
2002-02-19


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno

2 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

4 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań

3 NASKRĘT Szymon 2008-06-02 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

6 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

7 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań

5 JÓ¬WIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

7 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MˇCZYKOWSKI Michał 2003-01-28 KS Posnania Poznań

9 MI¦NIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

11 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań

12 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

13 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10 KS Posnania Poznań

14 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FURTAK Roman
NOWAK Łukasz
1995-03-07
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 NOWACZYK Remigiusz
PALUCH Gilbert
1998-02-23
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
BRZEZIŃSKI Krzysztof
2008-07-02
2007-05-10


KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł
SZPREJDA Oskar
2000-09-07
2000-12-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KUKUŁA Kamil
WI¦NIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
STASIK Igor
2002-10-20
2002-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GILLA Denis
GILLA Emanuel
2003-03-05
2003-03-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
2003-09-29
2003-01-10


KS Posnania Poznań

4 JÓ¬WIAK Mateusz
MI¦NIK Michał
2003-01-21
2003-01-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOZIO Dawid
PRZBYLSKI Aleksander
2002-10-17
2002-10-07


KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna