Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 84 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
BYDGOSZCZ, 26-29-08-2021
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 MIELNIK Anna 2002-06-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

4 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2021

5 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2021

6 PUTTO Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

7 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

8 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2021

9 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 KS AZS-AWF Katowice 2021

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2024

3 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 MIELNIK Anna 2002-06-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

6 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

7 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2021

8 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2021

9 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2021

10 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

11 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

12 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2021

13 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2021

2 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 KS AZS-AWF Katowice 2021

3 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2021

4 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

5 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS Politechnika Opolska 2022

6 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

7 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

8 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

9 SZCZEPANEK Emilia 2000-11-08 KU AZS Politechnika Opolska 2022

10 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opolska 2022

11 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarki K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2021

2 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2021

3 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

4 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

6 SZCZEPANEK Emilia 2000-11-08 KU AZS Politechnika Opolska 2022

7 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2021

8 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opolska 2022

9 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarki K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
SZEWCZYK Patrycja
1998-05-07
2002-04-24


KS AZS-AWF Katowice 2021

2 GRONEK Sara
KLEMCZAK Oliwia
1999-11-17
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2021

3 HENECZKOWSKA Joanna
SKORUPIŃSKA Angelika
1998-08-17
1999-11-29


KS Posnania Poznań 2021

4 JASZCZYŃSKA Zuzanna
MARKIEWICZ Karolina
1995-02-06
1993-09-04


KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2021

6 NAJA Karolina
PUŁAWSKA Małgorzata
1990-02-05
1996-02-07


KS Posnania Poznań 2021

7 OSTROWSKA Sandra
KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
2000-01-19
1998-04-07


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

8 WIŚNIEWSKA Helena
PUTTO Dominika
1999-04-18
1995-12-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

9 ZAGÓRSKA Anna
KOCH Maria
1997-10-30
2003-12-16


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Mixed K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
BURZYM Marcin
1998-05-07
1999-11-11


KS AZS-AWF Katowice 2021

2 CZECH Julia
LESZCZYŃSKI Wiktor
2004-06-17
2002-01-13


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

3 GRONEK Sara
SOWA Mateusz
1999-11-17
1999-02-25


KS Energetyk Poznań 2021

4 ISKRZYCKA Justyna
TOMYŚLAK Kamil
1997-11-07
1998-07-23


KS AZS-AWF Katowice 2021

5 KĄKOL Adrianna
BORUCKI Alex
2001-09-09
2006-06-04


KKW 1929 Kraków 2024

6 KLATT Martyna
KAJDANEK Jarosław
1999-02-04
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2021

7 MAJERSKA Anna
MAJERSKI Krzystof
1986-09-12
1987-02-18


LTK Fala Lublin 2021

8 MARKIEWICZ Paulina
BIL Michał
1998-08-28
1997-01-06


KU AZS Politechnika Opolska 2022

9 MIELNIK Anna
MORAWSKI Piotr
2002-06-28
1999-03-14


KU AZS Politechnika Opolska 2022

10 MOSKOWICZ Dorota
WIERUSZEWSKI Wiktor
2001-10-27
1996-02-23


LTK Fala Lublin 2021

11 PUŁAWSKA Małgorzata
PIECH Jacek
1996-02-07
2002-04-04


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KLATT Martyna
CYRULEWSKA Klaudia
1999-02-04
1998-01-12


KS Energetyk Poznań 2021

2 NAJA Karolina
PUŁAWSKA Małgorzata
1990-02-05
1996-02-07


KS Posnania Poznań 2021

3 OLSZEWSKA Julia
PUŁAWSKA Anna
2000-10-28
1996-02-07


KS AZS-AWF Gorzów 2021

4 OSTROWSKA Sandra
PUTTO Dominika
2000-01-19
1995-12-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 SZEWCZYK Patrycja
FRANCIK Janina
2002-04-24
2000-12-22


KS AZS-AWF Katowice 2021

6 WITKOWSKA Marta
SZCZEPANEK Emilia
1999-05-19
2000-11-08


KU AZS Politechnika Opolska 2022

 
Kajakarki K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANCIK Janina
SZEWCZYK Patrycja
2000-12-22
2002-04-24


KS AZS-AWF Katowice 2021

2 GAPSKA Nicole
GÓRSKA Julia
2000-06-03
2001-12-27


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 GRONEK Sara
KLEMCZAK Oliwia
1999-11-17
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2021

4 HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
1998-08-17
1996-02-07


KS Posnania Poznań 2021

5 JASZCZYŃSKA Zuzanna
WITKOWSKA Marta
1995-02-06
1999-05-19


KU AZS Politechnika Opolska 2022

6 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2021

7 MARKIEWICZ Karolina
MARKIEWICZ Paulina
1993-09-04
1998-08-28


KU AZS Politechnika Opolska 2022

8 SZCZEPANEK Emilia
MIELNIK Anna
2000-11-08
2002-06-28


KU AZS Politechnika Opolska 2022

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
1998-01-12
1999-02-04
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2021

2 HENECZKOWSKA Joanna
NAJA Karolina
PUŁAWSKA Małgorzata
SKORUPIŃSKA Angelika
1998-08-17
1990-02-05
1996-02-07
1999-11-29


KS Posnania Poznań 2021

3 JASZCZYŃSKA Zuzanna
MARKIEWICZ Karolina
SZCZEPANEK Emilia
WITKOWSKA Marta
1995-02-06
1993-09-04
2000-11-08
1999-05-19


KU AZS Politechnika Opolska 2022

4 OSTROWSKA Sandra
GÓRSKA Julia
PUTTO Dominika
KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
2000-01-19
2001-12-27
1995-12-29
1998-04-07


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2021

2 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2021

4 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 STANNY Magda 1993-03-14 KS Warta Poznań 2021

6 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2021

7 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2021

2 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2021

4 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 STANNY Magda 1993-03-14 KS Warta Poznań 2021

6 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2021

7 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2024

 
Kanadyjkarki C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2021

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2021

6 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 KS Wiskord Szczecin 2024

 
Kanadyjkarki C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
DOROZIŃSKA Justyna
2000-03-28
2001-03-06


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GRZELKIEWICZ Paulina
STANNY Magda
1999-06-12
1993-03-14


KS Warta Poznań 2021

3 LACH Kaja
SZCZERBIŃSKA Sylwia
2003-08-14
1997-10-11


SKS Cresovia Białystok 2021

4 MENDELSKA Patrycja
ANTOS Ewelina
2001-09-29
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 MUSIALSKA Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-08-31
2002-07-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 SZOLC Klaudia
SZPERKIEWICZ Katarzyna
2002-11-30
2001-05-23


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Mixed C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina
HOŁDAK Krystian
2000-03-28
2002-04-22


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 DOROZIŃSKA Justyna
POLACZEK Miłosz
2001-03-06
2002-01-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 FECHNER Luiza
NOWACZYK Remigiusz
2003-10-14
1998-02-23


KS Posnania Poznań 2021

4 JACEWICZ Aleksandra
ŚLIWIŃSKI Arsen
2000-08-01
1996-04-03


KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 LACH Kaja
MAKSYMIUK Ireneusz
2003-08-14
1980-04-07


SKS Cresovia Białystok 2021

6 ŁOBOZIAK Elżbieta
KUKUŁA Alan
2002-07-30
2003-10-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MENDELSKA Patrycja
GLUZA Patryk
2001-09-29
1995-07-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

8 MNICH Aleksandra
WOCH Piotr
2003-04-01
2004-08-18


MKSW Trzebinia 2021

9 SZOLC Klaudia
KUJAWA Piotr
2002-11-30
2004-05-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

10 SZPERKIEWICZ Katarzyna
BARNIAK Tomasz
2001-05-23
1995-03-06


KS AZS-AWF Poznań 2024

11 WALCZAK Julia
KAMIŃSKI Mateusz
2000-10-07
1991-05-03


OKSW Olsztyn 2024

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 DOROZIŃSKA Justyna
SZOLC Klaudia
2001-03-06
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 GRZELKIEWICZ Paulina
STANNY Magda
1999-06-12
1993-03-14


KS Warta Poznań 2021

4 LACH Kaja
SZCZERBIŃSKA Sylwia
2003-08-14
1997-10-11


SKS Cresovia Białystok 2021

5 MUSIALSKA Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-08-31
2002-07-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 SZPERKIEWICZ Katarzyna
MENDELSKA Patrycja
2001-05-23
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24 WTW Warszawa 2021

3 GARBACZ Marcin 1982-04-01 AKS Sparta Augustów 2021

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2024

5 GRYGO Patryk 1989-01-08 AKS Sparta Augustów 2021

6 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2024

7 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2024

8 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2021

9 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2021

10 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

11 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

12 PIECH Jacek 2002-04-04 KS Posnania Poznań 2021

13 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

14 PUTTO Dawid 1991-05-17 UKS Dojlidy Białystok 2021

15 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2021

16 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2021

17 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24 WTW Warszawa 2021

3 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2024

5 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2024

6 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2024

7 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2021

8 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 KS Energetyk Poznań 2021

9 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

10 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opolska 2022

11 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

12 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

13 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

14 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

15 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

16 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2021

17 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2021

18 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2021

19 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2021

20 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

21 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

22 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2021

23 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

24 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2021

25 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2021

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2024

3 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2021

5 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2024

6 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

7 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2021

8 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2021

9 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opolska 2022

10 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

11 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

12 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2021

13 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2021

14 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2021

15 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

16 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

17 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

18 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2021

19 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2021

 
Kajakarze K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2021

2 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24 WTW Warszawa 2021

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

5 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

6 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2021

7 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2021

8 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2024

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2021

10 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

11 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

12 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

13 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

14 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2021

15 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2021

16 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2021

17 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2021

18 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2021

19 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2021

20 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

21 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

22 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2021

23 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2021

 
Kajakarze K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
GARBACZ Marcin
2003-06-08
1982-04-01


AKS Sparta Augustów 2021

2 GROCHOWSKI Łukasz
GARBACZ Karol
1981-04-07
1983-11-02


AKS Sparta Augustów 2021

3 JANISZEWSKI Tomasz
SOWA Mateusz
2003-08-16
1999-02-25


KS Energetyk Poznań 2021

4 KULCZYŃSKI Patryk
NOWAKOWSKI Robert
1995-04-20
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2021

5 LESZCZYŃSKI Wiktor
PILARZ Wojciech
2002-01-13
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

6 NOWACKI Marcin
PIECH Jacek
2002-02-27
2002-04-04


KS Posnania Poznań 2021

7 PUTTO Dawid
BONARSKI Łukasz
1991-05-17
1997-05-24


UKS Dojlidy Białystok 2021

8 ROSŁANIEC Cezary
KRZYŻEWICZ Roman
2004-02-10
2003-10-12


KU AZS Politechnika Opolska 2022

9 TOMYŚLAK Kamil
WOLNY Paweł
1998-07-23
1999-10-15


KS AZS-AWF Katowice 2021

10 WALULIK Mikołaj
GRYGO Patryk
2003-08-13
1989-01-08


AKS Sparta Augustów 2021

11 WYSOCKI Adam
AMBROZIAK Denis
1974-12-23
1991-11-26


AKS Sparta Augustów 2021

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
2003-06-08
2003-08-13


AKS Sparta Augustów 2021

2 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 BURZYM Marcin
WOLNY Paweł
1999-11-11
1999-10-15


KS AZS-AWF Katowice 2021

4 DOMAGAŁA Kacper
ORLIKOWSKI Paweł
2002-01-05
1999-09-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 FULKO Fryderyk
PIECZURO Krzysztof
1999-04-10
2002-02-16


KS Admira Gorzów 2021

6 GRYGO Patryk
AMBROZIAK Denis
1989-01-08
1991-11-26


AKS Sparta Augustów 2021

7 LESZCZYŃSKI Wiktor
PILARZ Wojciech
2002-01-13
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

8 LISKOWIAK Damian
JOKIEL Krzysztof
2001-07-17
2004-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 NOWACKI Marcin
PIECH Jacek
2002-02-27
2002-04-04


KS Posnania Poznań 2021

10 PUTTO Dawid
ROSOLSKI Rafał
1991-05-17
1991-05-27


UKS Dojlidy Białystok 2021

11 TRACZ Wojciech
WECKWERT Filip
1999-01-29
1999-04-24


KS Posnania Poznań 2021

12 WYSOCKI Adam
GARBACZ Karol
1974-12-23
1983-11-02


AKS Sparta Augustów 2021

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
WYSOCKI Adam
2003-06-08
1974-12-23


AKS Sparta Augustów 2021

2 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 BYRDEK Dawid
PILARZ Wojciech
1999-03-16
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

4 DOMAGAŁA Kacper
ORLIKOWSKI Paweł
2002-01-05
1999-09-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 DREWNIAK Igor
JANUSZ Dawid
2003-10-02
2003-06-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

6 FULKO Fryderyk
PIECZURO Krzysztof
1999-04-10
2002-02-16


KS Admira Gorzów 2021

7 LISKOWIAK Damian
JOKIEL Krzysztof
2001-07-17
2004-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 MALINOWSKI Dastin
RZEPCZYŃSKI Dominik
2002-11-11
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
AMBROZIAK Denis
GROCHOWSKI Łukasz
2003-06-08
2003-08-13
1991-11-26
1981-04-07


AKS Sparta Augustów 2021

2 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
KRZYŻEWICZ Roman
ROSŁANIEC Cezary
1997-01-06
1999-03-14
2003-10-12
2004-02-10


KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 BURZYM Marcin
CZAJA Paweł
TOMYŚLAK Kamil
WOLNY Paweł
1999-11-11
1997-01-18
1998-07-23
1999-10-15


KS AZS-AWF Katowice 2021

4 BYRDEK Dawid
JANUSZ Dawid
LESZCZYŃSKI Wiktor
PILARZ Wojciech
1999-03-16
2003-06-19
2002-01-13
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

5 GARBACZ Karol
GARBACZ Marcin
WYSOCKI Adam
GRYGO Patryk
1983-11-02
1982-04-01
1974-12-23
1989-01-08


AKS Sparta Augustów 2021

6 JANISZEWSKI Tomasz
NOWAKOWSKI Robert
KAJDANEK Jarosław
WITCZAK Sławomir
2003-08-16
1998-02-10
2004-11-03
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2021

7 LISKOWIAK Damian
JOKIEL Krzysztof
JASTRZĄB Kacper
NIEWIADOMSKI Przemysław
2001-07-17
2004-02-01
2005-02-16
1973-08-30


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 MICHALSKI Jakub
NOWACKI Marcin
WECKWERT Filip
TRACZ Wojciech
1998-09-25
2002-02-27
1999-04-24
1999-01-29


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
AMBROZIAK Denis
GROCHOWSKI Łukasz
2003-06-08
2003-08-13
1991-11-26
1981-04-07


AKS Sparta Augustów 2021

2 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
ROSŁANIEC Cezary
KRZYŻEWICZ Roman
1997-01-06
1999-03-14
2004-02-10
2003-10-12


KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 BYRDEK Dawid
DREWNIAK Igor
JANUSZ Dawid
LESZCZYŃSKI Wiktor
1999-03-16
2003-10-02
2003-06-19
2002-01-13


MKS Czechowice-Dziedzice 2021

4 CZAJA Paweł
BURZYM Marcin
WOLNY Paweł
SOBALA Dastin
1997-01-18
1999-11-11
1999-10-15
2002-04-19


KS AZS-AWF Katowice 2021

5 GRYGO Patryk
GARBACZ Karol
GARBACZ Marcin
WYSOCKI Adam
1989-01-08
1983-11-02
1982-04-01
1974-12-23


AKS Sparta Augustów 2021

6 LISKOWIAK Damian
JOKIEL Krzysztof
JASTRZĄB Kacper
NIEWIADOMSKI Przemysław
2001-07-17
2004-02-01
2005-02-16
1973-08-30


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2021

2 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

3 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2021

4 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

5 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

6 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2021

7 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS Politechnika Opolska 2022

8 MAKSYMIUK Ireneusz 1980-04-07 SKS Cresovia Białystok 2021

9 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS Posnania Poznań 2021

10 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 RUCZYŃSKI Marcin 1980-05-14 KU AZS Politechnika Opolska 2022

12 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opolska 2022

13 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

14 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2021

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2021

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opolska 2022

5 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

6 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2021

7 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

8 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2024

9 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2021

10 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

11 MAKSYMIUK Ireneusz 1980-04-07 SKS Cresovia Białystok 2021

12 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS Posnania Poznań 2021

13 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2024

14 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

15 RUCZYŃSKI Marcin 1980-05-14 KU AZS Politechnika Opolska 2022

16 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opolska 2022

17 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

18 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2021

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2021

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

5 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2021

6 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

7 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2024

8 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

9 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

10 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarze C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2021

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2021

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

5 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

6 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2021

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

9 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2024

10 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS Politechnika Opolska 2022

 
Kanadyjkarze C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
ZUCHORA Mateusz
1997-08-05
1992-08-10


KU AZS Politechnika Opolska 2022

2 ŚLIWIŃSKI Arsen
ŁUBNIEWSKI Michał
1996-04-03
1993-10-20


KU AZS Politechnika Opolska 2022

3 WITKOWSKI Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1996-02-25
1998-02-23


KS Posnania Poznań 2021

4 ZEZULA Norman
KITEWSKI Aleksander
1999-06-08
1996-02-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman
KOLIADYCH Oleksii
2000-10-15
1998-02-27


KS Admira Gorzów 2021

2 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 ŁUBNIEWSKI Michał
ŚLIWIŃSKI Arsen
1993-10-20
1996-04-03


KU AZS Politechnika Opolska 2022

4 POLACZEK Miłosz
GLUZA Patryk
2002-01-20
1995-07-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 WITKOWSKI Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1996-02-25
1998-02-23


KS Posnania Poznań 2021

6 ZUCHORA Mateusz
BORGIEŁ Mateusz
1992-08-10
1997-08-05


KU AZS Politechnika Opolska 2022

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
GLUZA Patryk
1995-03-06
1995-07-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 BERKO Herman
KOLIADYCH Oleksii
2000-10-15
1998-02-27


KS Admira Gorzów 2021

3 BORGIEŁ Mateusz
ZUCHORA Mateusz
1997-08-05
1992-08-10


KU AZS Politechnika Opolska 2022

4 KŁOS Adrian
DRAŁUS Konrad
2000-01-23
2000-02-17


WTS Astoria Bydgoszcz 2021

5 ZEZULA Norman
KITEWSKI Aleksander
1999-06-08
1996-02-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian
KITEWSKI Aleksander
KRZYŻANOWSKI Krystian
ZEZULA Norman
2000-06-16
1996-02-14
2002-06-12
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 GLUZA Patryk
HOŁDAK Krystian
BARNIAK Tomasz
POLACZEK Miłosz
1995-07-11
2002-04-22
1995-03-06
2002-01-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 GRABOWSKI Dawid
HAPKIE Jakub
ZIELIŃSKI Jakub
LEWANDOWSKI Artur
2003-04-18
2004-01-23
2003-01-14
1972-11-13


KST Włókniarz Chełmża 2021

4 KUJAWA Piotr
KUKUŁA Alan
CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2004-05-08
2003-10-28
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 ZUCHORA Mateusz
ŚLIWIŃSKI Arsen
ŁUBNIEWSKI Michał
BORGIEŁ Mateusz
1992-08-10
1996-04-03
1993-10-20
1997-08-05


KU AZS Politechnika Opolska 2022

 
Kanadyjkarze C4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERWIŃSKI Jakub
KWASIGROCH Radosław
PALMOWSKI Marcin
TYMEK Kamil
2005-07-12
1997-02-11
2006-05-10
2006-04-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 GLUZA Patryk
POLACZEK Miłosz
BARNIAK Tomasz
HOŁDAK Krystian
1995-07-11
2002-01-20
1995-03-06
2002-04-22


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 HAPKIE Jakub
GRABOWSKI Dawid
PROKOPCZUK Paweł
ZIELIŃSKI Jakub
2004-01-23
2003-04-18
2005-10-28
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2021

4 KUJAWA Piotr
KUKUŁA Alan
CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2004-05-08
2003-10-28
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 ZUCHORA Mateusz
RUCZYŃSKI Marcin
ŁUBNIEWSKI Michał
BORGIEŁ Mateusz
1992-08-10
1980-05-14
1993-10-20
1997-08-05


KU AZS Politechnika Opolska 2022