Internetowe zgłoszenia do imprezy: 9 Mistrzostwa Polski Młodzików im. Antoniego Kurcza w Slalomie Kajakowym
SZCZAWNICA, 19-20.09.2020
 
Kajakarki K1 slalom mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZEK Maja 2008-03-05 KKK Kraków 2020

2 BĄKIEWICZ Karolina 2006-01-01 LKK Drzewica 2020

3 DANEK Hanna 2007-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

4 DANEK Ola 2008-02-08 KS Start Nowy Sącz 2020

5 FILIPIAK Julia 2006-03-12 KS AZS-AWF Kraków 2020

6 GRZYB Katarzyna 2006-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

7 KIRKOWSKA Julia 2007-10-16 LUKS Kwisa Leśna 2020

8 KLIMEK Anna 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

9 ŁUCZAK Oliwia 2007-06-29 LUKS Kwisa Leśna 2020

10 NOWAKOWSKA Oliwia 2007-06-05 LUKS Kwisa Leśna 2020

11 NOWICKA Sabina 2008-11-27 KKK Kraków 2020

12 PABINIAK Iza 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

13 PABINIAK Paulina 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

14 PIPREK Zuzanna 2008-05-01 KS Start Nowy Sącz 2020

15 SIWOR Milena 2008-08-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarki C1 slalom mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZEK Maja 2008-03-05 KKK Kraków 2020

2 BĄKIEWICZ Karolina 2006-01-01 LKK Drzewica 2020

3 DANEK Hanna 2007-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

4 GRZYB Katarzyna 2006-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

5 KIRKOWSKA Julia 2007-10-16 LUKS Kwisa Leśna 2020

6 ŁUCZAK Oliwia 2007-06-29 LUKS Kwisa Leśna 2020

7 NOWAKOWSKA Oliwia 2007-06-05 LUKS Kwisa Leśna 2020

8 NOWICKA Sabina 2008-11-27 KKK Kraków 2020

9 PABINIAK Iza 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

10 PABINIAK Paulina 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

11 PIPREK Zuzanna 2008-05-01 KS Start Nowy Sącz 2020

12 SIECZAK Kornelia 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

 
Mixt C2 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANEK Hanna
PIPREK Zuzanna
2007-01-01
2008-05-01


KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kajakarze K1 slalom mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAŃKOSZ Dominik 2007-05-08 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

2 BASTER Dawid 2006-02-20 KKK Kraków 2020

3 BASTER Maciej 2008-07-21 KKK Kraków 2020

4 BAUM Stanisław 2008-02-05 KS Start Nowy Sącz 2020

5 BĄKIEWICZ Wiktor 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

6 Białek Jakub 2006-01-01 LKK Drzewica 2020

7 BRANSKI Adam 2008-11-27 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21 LUKS Kwisa Leśna 2020

9 DELEKTA Lucjan 2007-01-02 KKK Kraków 2020

10 DĘBSKI Dawid 2006-11-18 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

11 DZIEDZIC Aleksander 2008-10-23 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 GROMADKA Adam 2007-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

13 HAMERSKI Mateusz 2007-01-17 KS Pieniny Szczawnica 2020

14 JABŁOŃSKI Joachim 2008-04-15 KS Start Nowy Sącz 2020

15 KOSTECKI Igor 2007-12-21 KKK Kraków 2020

16 KOSTECKI Mateusz 2007-12-21 KKK Kraków 2020

17 KOWALCZYK Łukasz 2008-11-20 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

18 KSIĄŻEK Krzysztof 2006-01-16 KKK Kraków 2020

19 LEŚNIAK Tomasz 2007-06-12 KS Start Nowy Sącz 2020

20 LORENC Franciszek 2007-03-08 KKK Kraków 2020

21 LUDWIKOWSKI Igor 2006-10-03 KKK Kraków 2020

22 MACIĄGA Oliwer 2006-09-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

23 Mazurek Hubert 2006-08-08 KKK Kraków 2020

24 PABINIAK Krzysztof 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

25 PUCZEL Igor 2007-02-04 LUKS Kwisa Leśna 2020

26 SPROCH Judyta 2008-04-26 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

27 SZOLC Dariusz 2006-12-21 LUKS Kwisa Leśna 2020

28 WICKIEL Stanisław 2007-06-04 LUKS Kwisa Leśna 2020

 
Kanadyjkarze C1 slalom mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAŃKOSZ Dominik 2007-05-08 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

2 BAUM Stanisław 2008-02-05 KS Start Nowy Sącz 2020

3 BĄKIEWICZ Wiktor 2008-01-01 LKK Drzewica 2020

4 BIERNAT Piotr 2007-03-01 KS Start Nowy Sącz 2020

5 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21 LUKS Kwisa Leśna 2020

6 DĘBSKI Dawid 2006-11-18 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

7 DZIURA Damian 2007-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 GROMADKA Adam 2007-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

9 HAMERSKI Mateusz 2007-01-17 KS Pieniny Szczawnica 2020

10 JABŁOŃSKI Joachim 2008-04-15 KS Start Nowy Sącz 2020

11 KORZONEK Jakub 2006-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 KOSTECKI Igor 2007-12-21 KKK Kraków 2020

13 KSIĄŻEK Krzysztof 2006-01-16 KKK Kraków 2020

14 LEŚNIAK Gabriel 2007-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

15 LEŚNIAK Marcel 2007-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

16 LUDWIKOWSKI Igor 2006-10-03 KKK Kraków 2020

17 MACIĄGA Oliwer 2006-09-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

18 PUCZEL Igor 2007-02-04 LUKS Kwisa Leśna 2020

19 SPROCH Judyta 2008-04-26 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

20 WICKIEL Stanisław 2007-06-04 LUKS Kwisa Leśna 2020