Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXI Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie, Ranking WZKaj Młodzików
Wolsztyn, 18.09.2021
 
Kajakarki K1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOHDZIUN Maja 2012-09-07 KS GPower Gorzów 2021

2 CIEŚLICKA Nela 2011-04-15 KS GPower Gorzów 2021

3 CISOWSKA Emilia 2011-11-15 KKS Nowa Sól 2021

4 IDZIOR Jagoda 2012-12-14 KS GPower Gorzów 2021

5 KOŁPACZEK Gabryiela 2011-03-17 KKS Nowa Sól 2021

6 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28 KS GPower Gorzów 2021

7 KUBACZYK Natalia 2011-12-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22 KS GPower Gorzów 2021

9 SCIEPURA Lena 2011-09-08 KKS Nowa Sól 2021

10 SZCZEPANIAK Alicja 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 TURCZYK Lena 2012-08-17 KKS Nowa Sól 2021

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOHDZIUN Maja 2012-09-07 KS GPower Gorzów 2021

2 CIEŚLICKA Nela 2011-04-15 KS GPower Gorzów 2021

3 DARMETKO Shila 2011-01-23 UKS Zalew Jerzykowo 2021

4 IDZIOR Jagoda 2012-12-14 KS GPower Gorzów 2021

5 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28 KS GPower Gorzów 2021

6 KUBACZYK Natalia 2011-12-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22 KS GPower Gorzów 2021

8 SZCZEPANIAK Alicja 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 ZAPAŁA Anna 2011-02-10 UKS COPAL Trzcianka 2024

 
Kajakarki K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTCZAK Michalina 2009-03-25 KS Admira Gorzów 2021

2 ASIMOWICZ Julia 2010-06-18 UKS COPAL Trzcianka 2024

3 BANASIAK Zuzanna 2009-04-30 KKS Nowa Sól 2021

4 BRYZEK Martyna 2010-07-24 MOSW Choszczno 2023

5 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 DYJAK Katarzyna 2010-01-01 KS GPower Gorzów 2021

7 GAŁKA Zuzanna 2009-05-31 KS Posnania Poznań 2021

8 GÓRKO Maja 2009-02-09 LKK Hubertus Biały Bór 2021

9 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25 KS GPower Gorzów 2021

10 KLIMCZAK Maria 2009-01-25 UKS Zalew Jerzykowo 2021

11 KŁOBUS Paulina 2010-10-21 UKS Zalew Jerzykowo 2021

12 KOWALSKA Martyna 2009-01-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

13 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31 KS GPower Gorzów 2021

14 KRVAVAC Wiktoria 2009-01-04 MOSW Choszczno 2023

15 NALEWAJEK Magda 2010-11-29 UKS COPAL Trzcianka 2024

16 PAŃCZYSZYN Antonina 2010-10-04 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

17 PIECHUT Ewa 2009-12-04 WTS Orzeł Wałcz 2021

18 PRZYBYŁA Natalia 2010-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

19 ROGUSKA Nela 2010-03-11 UKS COPAL Trzcianka 2024

20 RYBACKA Paulina 2009-07-17 KKS Nowa Sól 2021

21 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25 KS Admira Gorzów 2021

22 STACHURSKA Maja 2009-07-30 KKS Nowa Sól 2021

23 STANKIEWICZ Izabela 2010-02-07 KS Admira Gorzów 2021

24 SUMA Milena 2009-04-29 KKS Nowa Sól 2021

25 SZCZEPANIAK Maja 2010-04-04 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

26 TOMYS Zuzanna 2009-07-06 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

27 TWORZEWSKA Hanna 2010-12-13 MOSW Choszczno 2023

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

2 KONIUSZY Martyna 2006-04-22 UKS COPAL Trzcianka 2024

3 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2021

4 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-12-07 WTS Orzeł Wałcz 2021

5 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2021

6 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2021

7 MATYSIAK Justyna 2006-03-21 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2021

9 SIEJAK Dominika 2006-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

10 SPYCHALA Adrianna 2005-11-22 KS Posnania Poznań 2021

11 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

12 ZAJDOWICZ Patrycja 2006-10-15 UKS COPAL Trzcianka 2024

 
Kajakarki K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 IGNATOWICZ Hanna 2007-11-25 MOSW Choszczno 2023

4 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02 KS Posnania Poznań 2021

5 JEDLIŃSKA Roksana 2007-12-24 MOSW Choszczno 2023

6 JOKIEL Barbara 2007-10-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16 KS Posnania Poznań 2021

8 KĘDZIORA Maja 2007-10-27 KS GPower Gorzów 2021

9 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 KOPEĆ Lena 2007-09-10 KS Admira Gorzów 2021

11 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

12 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 ORZEŁ Nikola 2007-02-26 LKK Hubertus Biały Bór 2021

14 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21 KS Posnania Poznań 2021

15 PREISS Amelia 2007-02-16 KS Posnania Poznań 2021

16 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2021

17 WIERZBICKA Maria 2007-01-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

18 WIŚNIEWSKA Klaudia 2007-10-10 MOSW Choszczno 2023

19 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16 KS Admira Gorzów 2021

20 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

21 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2024

22 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14 KS GPower Gorzów 2021

 
Kajakarki K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia 2008-05-04 MOSW Choszczno 2023

2 CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia 2008-01-11 LKK Hubertus Biały Bór 2021

3 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-03 KS Posnania Poznań 2021

4 GOSZCZ Aleksandra 2008-01-24 KS Admira Gorzów 2021

5 GRZESZKOWIAK Katarzyna 2008-11-18 KS Admira Gorzów 2021

6 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

7 KLISIEWICZ Hanna 2008-09-07 KS GPower Gorzów 2021

8 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2021

9 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03 UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2024

11 PLACKOWIAK Michalina 2008-06-17 KS Admira Gorzów 2021

12 PRZYBYŁ Zuzanna 2008-04-13 MOSW Choszczno 2023

13 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13 LKK Hubertus Biały Bór 2021

14 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór 2021

15 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

16 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11 KS Posnania Poznań 2021

17 WASIELEWSKA Maria 2008-06-02 MOSW Choszczno 2023

18 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Zuzanna
STACHURSKA Maja
2009-04-30
2009-07-30


KKS Nowa Sól 2021

2 BRYZEK Martyna
KRVAVAC Wiktoria
2010-07-24
2009-01-04


MOSW Choszczno 2023

3 CHOJNACKA Kinga
TOMYS Zuzanna
2009-03-01
2009-07-06


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

4 KLIMCZAK Maria
KŁOBUS Paulina
2009-01-25
2010-10-21


UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 KOWALSKA Martyna
PAŃCZYSZYN Antonina
2009-01-07
2010-10-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 KRAWCZYK Gabriela
KAMIENIECKA Julia
2009-01-31
2010-03-25


KS GPower Gorzów 2021

7 KUNCEWICZ Gabriela
DRACH Iwona
2010-01-01
2009-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 NALEWAJEK Magda
ROGUSKA Nela
2010-11-29
2010-03-11


UKS COPAL Trzcianka 2024

9 PRZYBYŁA Natalia
SZCZEPANIAK Maja
2010-01-01
2010-04-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

10 RYNKIEWICZ Zofia
STANKIEWICZ Izabela
2009-06-25
2010-02-07


KS Admira Gorzów 2021

11 SOKOŁOWA Maria
TOMCZYK Maja
2009-03-13
2010-08-19


WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarki K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HOFMAN Zofia
MATYSIAK Justyna
2006-04-26
2006-03-21


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

2 KONIUSZY Martyna
SOBOŃ Zuzanna
2006-04-22
2006-10-24


UKS COPAL Trzcianka 2024

3 MACKIEWICZ Milena
ŁĄTKOWSKA Martyna
2006-01-06
2006-12-07


WTS Orzeł Wałcz 2021

4 SELIWAŃSKA Julia
KONOPSKA Wiktoria
2005-04-28
2006-06-12


KS GPower Gorzów 2021

5 SIEJAK Dominika
ZAJDOWICZ Patrycja
2006-01-01
2006-10-15


UKS COPAL Trzcianka 2024

6 WAWRZYNIAK Julia
SPYCHALA Adrianna
2005-10-09
2005-11-22


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K2 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
WASIELEWSKA Maria
2008-05-04
2008-06-02


MOSW Choszczno 2023

2 FIJAŁKOWSKA Roksana
WIERZBICKA Maria
2007-04-11
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 GARBATOWSKA Angelika
SZYMKOWIAK Agata
2008-01-03
2008-04-11


KS Posnania Poznań 2021

4 GOSZCZ Aleksandra
PLACKOWIAK Michalina
2008-01-24
2008-06-17


KS Admira Gorzów 2021

5 GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2007-08-25
2007-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 GRZESZKOWIAK Katarzyna
WOJTOWICZ Zuzanna
2008-11-18
2007-11-16


KS Admira Gorzów 2021

7 IGNATOWICZ Hanna
WIŚNIEWSKA Klaudia
2007-11-25
2007-10-10


MOSW Choszczno 2023

8 JANUSZEWSKA Martyna
KACZKOWSKA Oliwia
2007-01-02
2007-06-16


KS Posnania Poznań 2021

9 JEDLIŃSKA Roksana
PRZYBYŁ Zuzanna
2007-12-24
2008-04-13


MOSW Choszczno 2023

10 JĘDROSZKOWIAK Zofia
KŁOBUS Łucja
2008-07-12
2007-06-15


UKS Zalew Jerzykowo 2021

11 JOKIEL Barbara
SZCZEPANIAK Natalia
2007-10-08
2008-05-18


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

12 KOPEĆ Lena
RYNKIEWICZ Zuzanna
2007-09-10
2007-11-12


KS Admira Gorzów 2021

13 KROTOFIL Nikola
MODRZEJEWSKA Martyna
2008-01-08
2008-12-03


UKS Zalew Jerzykowo 2021

14 LOBA Wiktoria
PREISS Amelia
2007-05-18
2007-02-16


KS Posnania Poznań 2021

15 MŁYNARCZYK Martyna
WYSZKOWSKA Antonina
2007-02-14
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2024

16 ORZEŁ Nikola
CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia
2007-02-26
2008-01-11


LKK Hubertus Biały Bór 2021

17 PIASECKA Julia(2008)
ZAPAŁA Karolina
2008-01-17
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2024

18 SZAMOCKA Kaja
SOKÓLSKA Oliwia
2008-03-10
2008-09-13


LKK Hubertus Biały Bór 2021

19 ZYCHOWICZ Zuzanna
KĘDZIORA Maja
2007-06-14
2007-10-27


KS GPower Gorzów 2021

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 POLACZEK Maja 2010-05-19 WTS Orzeł Wałcz 2021

2 SIKORSKA Amelia 2009-09-05 KS Posnania Poznań 2021

3 SZAŁEK Barbara 2010-08-09 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZKOWSKA Nicola 2007-03-20 KS Posnania Poznań 2021

2 KOTLIŃSKA Łucja 2008-02-04 KS Posnania Poznań 2021

3 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08 WTS Orzeł Wałcz 2021

4 ROGACKA Maja 2007-10-15 KS Posnania Poznań 2021

5 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2021

6 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

7 SZWAB Iga 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

8 TURCZYK Amelia 2008-07-01 KKS Nowa Sól 2021

9 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJON Wojciech 2013-02-02 UKS Zalew Jerzykowo 2021

2 BĄCZYKOWSKI Jan 2011-11-20 KKS Nowa Sól 2021

3 BRYCHCY Jan 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

4 CIEŚLICKI Igor 2012-06-27 KS GPower Gorzów 2021

5 GABER Jakub 2011-02-01 KS GPower Gorzów 2021

6 GAWRON Oliwier 2012-08-17 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

7 JABŁOŃSKI Emil 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2021

9 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30 KS GPower Gorzów 2021

10 MATYSIAK Łukasz 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 MYSSAK Jakub 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

12 OSTAJEWSKI Filip 2012-12-23 UKS Zalew Jerzykowo 2021

13 PASTWA Jerzy 2012-10-21 KS GPower Gorzów 2021

14 TROJANOWSKI Łukasz 2012-08-17 WTS Orzeł Wałcz 2021

15 TROJANOWSKI Szymon 2011-04-10 WTS Orzeł Wałcz 2021

16 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13 KS GPower Gorzów 2021

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYCHCY Jan 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

2 CIEŚLICKI Igor 2012-06-27 KS GPower Gorzów 2021

3 DORNIAK Olaf 2011-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

4 GABER Jakub 2011-02-01 KS GPower Gorzów 2021

5 JABŁOŃSKI Emil 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2021

7 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30 KS GPower Gorzów 2021

8 MATYSIAK Łukasz 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 PASTWA Jerzy 2012-10-21 KS GPower Gorzów 2021

10 WODZIŃSKI Filip 2012-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

11 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13 KS GPower Gorzów 2021

 
Kajakarze K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej 2009-01-12 KS GPower Gorzów 2021

2 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

3 BORDUN Nikodem 2010-02-01 LKK Hubertus Biały Bór 2021

4 DARMETKO Diego 2009-07-01 UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 GIEC Hugo 2010-01-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

7 HERMANN Oliwier 2010-07-30 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

8 HERMANN Sebastian 2010-07-30 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

9 JURKOWSKI Jacek 2009-02-07 LKK Hubertus Biały Bór 2021

10 KACZOROWSKI Maksymilian 2010-01-19 KS Wiskord Szczecin 2024

11 KIEREPKA Miłosz 2009-10-29 WTS Orzeł Wałcz 2021

12 KOPISZKA Igor 2009-04-15 LKK Hubertus Biały Bór 2021

13 KRAWACKI Kacper 2010-08-03 KS Wiskord Szczecin 2024

14 KRAWCZYK Wojciech 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 KRÓL Fryderyk 2010-10-30 UKS Zalew Jerzykowo 2021

16 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

17 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2021

18 LISIECKI Wojciech 2009-04-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

19 LORENZ Wojciech 2010-10-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

20 ŁUKASIK Piotr 2010-04-30 KS Wiskord Szczecin 2024

21 MATUSZEK Marcin 2009-09-08 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

22 MIELCARZEWICZ Antoni 2009-01-19 UKS Zalew Jerzykowo 2021

23 NALEWAJEK Grzegorz 2010-11-29 UKS COPAL Trzcianka 2024

24 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

25 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2021

26 NOWACZYK Bartosz 2010-07-20 UKS Zalew Jerzykowo 2021

27 PILARSKI Filip 2009-03-02 LKK Hubertus Biały Bór 2021

28 PUCHALSKI Hubert 2009-10-11 KS Admira Gorzów 2021

29 REINERT Bartosz 2010-09-22 KKS Nowa Sól 2021

30 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

31 SAMSEL Igor 2010-11-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

32 SHUFLIENDA Artem 2009-01-01 KS Admira Gorzów 2021

33 SROKA Maksymilian 2010-08-18 KS Wiskord Szczecin 2024

34 STOLTMAN Aleksander 2010-02-06 KS Wiskord Szczecin 2024

35 SYLWAN Jakub 2009-12-29 KS Admira Gorzów 2021

36 SZCZEPANIAK Bartosz 2010-03-11 KS Posnania Poznań 2021

37 ŚNIEGOCKI Franciszek 2009-04-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

38 TREIDER Eryk 2009-01-26 KS Admira Gorzów 2021

39 TRELA Mikołaj 2009-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2021

40 WAJS Eryk 2009-07-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

41 WLASZCZYK Jan 2010-12-19 UKS Zalew Jerzykowo 2021

42 ZAPARTY Błażej 2010-09-28 UKS Zalew Jerzykowo 2021

43 ZAWADA Filip 2010-06-10 KS Wiskord Szczecin 2024

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

2 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2021

3 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

4 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

5 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2021

6 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2024

7 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2024

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2021

2 BEDNARZ Aleks 2006-08-08 KKS Nowa Sól 2021

3 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2021

4 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

5 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

8 MAŁECKI Antoni 2005-06-02 KS Posnania Poznań 2021

9 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2021

10 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

11 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 KS Posnania Poznań 2021

12 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2021

13 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

14 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

15 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

16 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

17 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2021

18 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10 KS Posnania Poznań 2021

19 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2021

20 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2021

21 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16 UKS COPAL Trzcianka 2024

2 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 CICHOŃ Marcel 2007-11-12 KS Posnania Poznań 2021

4 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 LKK Hubertus Biały Bór 2021

5 GÓRNY Miłosz 2007-08-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 KAŹMIEROWSKI Filip 2007-04-13 KS Posnania Poznań 2021

7 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2021

8 KOZBER Maksymikian 2007-01-15 KS Posnania Poznań 2021

9 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

10 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2021

11 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2021

12 ŁUCZAK Daniel 2007-08-19 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

13 MAŁECKI Filip 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

14 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

15 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

16 MYSSAK Jan 2007-12-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

17 NAJDA Adrian 2007-03-07 KS Admira Gorzów 2021

18 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

19 OSIŃSKI Franek 2007-06-19 KS Posnania Poznań 2021

20 PACZYŃSKI Tomasz 2007-09-12 KS Posnania Poznań 2021

21 PRZYBYŁA Wojciech 2007-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

22 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

23 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

24 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

25 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

26 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2021

27 TRYBUŚ Kacper 2007-08-31 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

28 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZKIEWICZ Hubert 2008-12-02 UKS COPAL Trzcianka 2024

2 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

3 JANIAK Dawid 2008-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 KAŹMIERCZAK Mikołaj 2008-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

5 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 KRAWCZYK Antoni 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 KRZYŚKÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2021

8 KSIĄŻKIEWICZ Mieszko 2008-12-04 KS Admira Gorzów 2021

9 KUBIS Nikodem 2008-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 KUŚCIŃSKI Adam 2008-09-06 KS Admira Gorzów 2021

11 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór 2021

12 ŁOŚ Maciej 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

13 MAJZA Mateusz 2008-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

14 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

15 MATCZAK Franciszek 2008-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

16 MIŃSKI Dawid 2008-12-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

17 NOWICKI Aleksander 2008-04-06 KKS Nowa Sól 2021

18 OWCZARZAK Dawid 2008-06-01 KS Posnania Poznań 2021

19 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2021

20 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

21 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS COPAL Trzcianka 2024

22 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

23 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej
KULPA Bartosz
2009-01-12
2009-02-08


KS GPower Gorzów 2021

2 BARTKOWIAK Nikodem
ZAPARTY Błażej
2010-09-15
2010-09-28


UKS Zalew Jerzykowo 2021

3 BORDUN Nikodem
PILARSKI Filip
2010-02-01
2009-03-02


LKK Hubertus Biały Bór 2021

4 DARMETKO Diego
SAMSEL Igor
2009-07-01
2010-11-12


UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 DERDA Jakub
RUREK Fabian
2009-09-16
2009-01-12


UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 HERMANN Oliwier
HERMANN Sebastian
2010-07-30
2010-07-30


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

7 KACZOROWSKI Maksymilian
ZAWADA Filip
2010-01-19
2010-06-10


KS Wiskord Szczecin 2024

8 KRAWACKI Kacper
SROKA Maksymilian
2010-08-03
2010-08-18


KS Wiskord Szczecin 2024

9 KRAWCZYK Wojciech
LORENZ Wojciech
2009-01-01
2010-10-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

10 KRÓL Fryderyk
MIELCARZEWICZ Antoni
2010-10-30
2009-01-19


UKS Zalew Jerzykowo 2021

11 KULCZYŃSKI Igor
ŚNIEGOCKI Franciszek
2009-03-13
2009-04-10


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

12 KUSNIERCZAK Bartek
POMORSKI Sylwester
2009-07-13
2009-07-13


WTS Orzeł Wałcz 2021

13 ŁUKASIK Piotr
STOLTMAN Aleksander
2010-04-30
2010-02-06


KS Wiskord Szczecin 2024

14 MANUSZAK Cezary
WÓJTOWICZ Norbert
2010-01-01
2010-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 MATUSZEK Marcin
GIEC Hugo
2009-09-08
2010-01-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

16 NIEGOLEWSKI Stanislaw
TRELA Mikołaj
2010-05-11
2009-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2021

17 NIESKURSKI Szymon
SZCZEPANIAK Bartosz
2009-07-06
2010-03-11


KS Posnania Poznań 2021

18 NOWACZYK Bartosz
WLASZCZYK Jan
2010-07-20
2010-12-19


UKS Zalew Jerzykowo 2021

19 SHUFLIENDA Artem
TREIDER Eryk
2010-05-12
2009-01-26


KS Admira Gorzów 2021

20 SYLWAN Filip
PUCHALSKI Hubert
2009-12-29
2009-10-11


KS Admira Gorzów 2021

21 WAJS Eryk
LISIECKI Wojciech
2009-07-07
2009-04-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon
HABDAS Szymon
2004-03-20
2003-06-28


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

2 GAWŁOWSKI Jakub
LISKOWSKI Adam
2004-03-12
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2021

3 MOROZ Adam
WIŚNIEWSKI Filip
2004-03-05
2004-03-26


UKS COPAL Trzcianka 2024

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni
SCIBILIA Thomas
2006-05-01
2006-05-16


KS Posnania Poznań 2021

2 JASTRZĄB Kacper
KUJAWA Filip
2005-02-16
2006-06-27


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

3 KUPCZYK Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2005-06-06
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

4 MAŁECKI Antoni
ZAPARTY Tymoteusz
2005-06-02
2006-12-08


KS Posnania Poznań 2021

5 MUKA Mateusz
WAWRZYNIAK Jan
2006-12-12
2006-10-10


KS Posnania Poznań 2021

6 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

7 PŁÓCIENNIK Krzysztof
DUDZIAK Dominik
2006-01-06
2006-07-08


KS Posnania Poznań 2021

8 TROJANOWSKI Mateusz
RÓŻAŃSKI Kajetan
2005-01-08
2005-01-04


WTS Orzeł Wałcz 2021

9 WOJTANEK Michał
ZAJĄCZKOWSKI Jakub
2005-01-25
2006-07-15


WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarze K2 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZKIEWICZ Hubert
URBAN Wojciech
2008-12-02
2008-04-21


UKS COPAL Trzcianka 2024

2 CHWYĆ Wiktor
SZYMASZEK Bartek
2007-05-24
2007-02-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 CICHOŃ Marcel
PACZYŃSKI Tomasz
2007-11-12
2007-09-12


KS Posnania Poznań 2021

4 GAŁCZYŃSKI Mikołaj
KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid
2007-02-20
2008-09-17


LKK Hubertus Biały Bór 2021

5 GAWRON Hugo
MIŃSKI Dawid
2008-10-16
2008-12-10


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

6 GÓRNY Miłosz
ŁUCZAK Daniel
2007-08-27
2007-08-19


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 JANIAK Dawid
KUBIS Nikodem
2008-07-23
2008-01-13


KS AZS-AWF Poznań 2024

8 KAŹMIERCZAK Mikołaj
MYSSAK Jan
2008-04-12
2007-12-02


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 KAŹMIEROWSKI Filip
MAŁECKI Filip
2007-04-13
2007-06-04


KS Posnania Poznań 2021

10 KLIMKIEWICZ Wiktor
ULIKOWSKI Jacek
2008-11-07
2008-11-11


UKS Zalew Jerzykowo 2021

11 KOZBER Maksymikian
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-01-15
2007-09-24


KS Posnania Poznań 2021

12 KRAHEL Olgierd
WAWRZYNIAK Szymon
2007-06-27
2008-05-14


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

13 KSIĄŻKIEWICZ Mieszko
KUŚCIŃSKI Adam
2008-12-04
2008-09-06


KS Admira Gorzów 2021

14 KUBALSKI Mateusz
KLEIST Kacper
2007-10-25
2007-10-02


KS GPower Gorzów 2021

15 ŁOŚ Maciej
PRZYBYŁA Wojciech
2008-01-01
2007-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

16 MAŁECKI Jakub
RASZEJA Marcel
2007-06-04
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

17 MATCZAK Franciszek
MAŃKOWSKI Jakub
2008-12-08
2008-05-24


KS AZS-AWF Poznań 2024

18 MIJAKOWSKI Mikołaj
OSIŃSKI Franek
2007-05-24
2007-06-19


KS Posnania Poznań 2021

19 NAJDA Adrian
SZYMCZAK Piotr
2007-03-07
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2021

20 NIEBORAK Mateusz
MAJZA Mateusz
2007-01-05
2008-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

21 OWCZARZAK Dawid
WOJTKOWIAK Dominik
2008-06-01
2008-07-16


KS Posnania Poznań 2021

22 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-01
2007-02-01


KS AZS-AWF Poznań 2024

23 SZOTT Paweł
KRZYŚKÓW Kosma
2008-07-01
2008-02-11


KS GPower Gorzów 2021

24 TRYBUŚ Kacper
KRAWCZYK Antoni
2007-08-31
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kanadyjkarze C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Maciej 2009-04-07 KKS Nowa Sól 2021

2 FALBAGOWSKI Maciej 2009-09-02 KKS Nowa Sól 2021

3 GRYGIEL Szymon 2009-10-29 KS Posnania Poznań 2021

4 KOŁAKOWSKI Szymon 2009-02-05 KS Posnania Poznań 2021

5 MIŚKIEWICZ Wojciech 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

6 PRAŻYŃSKI Kacper 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

7 RATAJCZAK Kacper 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

2 DUDA Leon 2007-10-27 KS Posnania Poznań 2021

3 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2021

4 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

5 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

6 PIKTA Hubert 2007-02-05 KKS Nowa Sól 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

2 NOSILA Jacek 2008-09-17 KS Posnania Poznań 2021

3 TRYBA Bartosz 2008-01-23 KKS Nowa Sól 2021

4 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-03-26 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Maciej
FALBAGOWSKI Maciej
2009-04-07
2009-09-02


KKS Nowa Sól 2021

2 KOŁAKOWSKI Szymon
GRYGIEL Szymon
2009-02-05
2009-10-29


KS Posnania Poznań 2021

3 MIŚKIEWICZ Wojciech
RATAJCZAK Kacper
2010-01-01
2010-01-01


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
NOSILA Jacek
2008-07-02
2008-09-17


KS Posnania Poznań 2021

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof
DUDA Leon
2007-05-10
2007-10-27


KS Posnania Poznań 2021

3 LASAK Paweł
MACHOWIAK Wojciech
2007-07-24
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2021

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna