Internetowe zgłoszenia do imprezy: Regaty Kajakowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
POZNAŃ, 22.09.2018
 
Kajakarki K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-01-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

2 BEIM Julia 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2018

3 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 CYBULSKA Aleksandra 2004-02-23 KS Wiskord Szczecin 2020

5 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 FELSMANN Lena 2005-01-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

7 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 JANOWICZ Maja 2005-01-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

10 JANUSZ Patrycja 2004-04-14 KTW Kalisz 2020

11 KASPEREK Daria 2005-03-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

12 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KRYWIONEK Hanna 2006-06-09 KS Wiskord Szczecin 2020

14 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

15 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

16 MADAJCZAK Oliwia 2004-04-22 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

17 NOWACKA Julia 2005-12-19 MOSW Choszczno

18 PIASECKA Wictoria 2006-10-18 UKS Victoria Wałcz 2018

19 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

21 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

22 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wałcz 2018

23 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo

24 SEŃCZUK Ewelina 2004-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 STUDZINSKA Natalia 2005-04-22 MOSW Choszczno

26 SZCZEPAŃSKA Martyna 2006-01-21 LKK Hubertus Biały Bór

27 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 UKS Szóstka Poznań

28 WĘCŁAWEK Zuzanna 2004-06-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 ZBROSZCZYK Aleksandra 2004-09-15 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

 
Kajakarki K2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina
ZBROSZCZYK Aleksandra
2004-10-25
2004-09-15


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

2 BEIM Alicja
MARTUSZEWSKA Nikola
2004-05-04
2004-04-19


UKS Victoria Wałcz 2018

3 BURDAJEWICZ Zofia
GETNER Amelia
2006-03-13
2005-05-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 DOTA Angelika
CHWALISZ Julia
2006-02-01
2005-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 GO¦CINIAK Zuzanna
KOSMACZEWSKA Lena
2005-04-29
2004-07-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GRZELAK Zuzana
LASEK Joanna
2005-10-25
2005-11-16


MOSW Choszczno

7 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-06-12


UKS Szóstka Poznań

8 JANOWICZ Maja
FELSMANN Lena
2005-09-05
2005-09-28


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

9 KLEMCZAK Oliwia
SZORCZ Oliwia
2004-02-12
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

10 KOBRYŃ Zofia
LUDWICZAK Amelia
2005-11-15
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KUBIS Oliwia
BARTKOWIAK Lidia
2004-05-07
2005-03-01


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MIKA Martyna
BARADZIEJ Jowita
2005-04-18
2005-09-01


KS Wiskord Szczecin 2020

13 MORAWSKA Monika
WAWRZYNIAK Julia
2004-09-16
2005-10-09


UKS Szóstka Poznań

14 PIECHOCKA Julia
RADNA Magdalena
2004-04-12
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 PŁO¦CIŃSKA Mirela
STASIUK Martyna
2004-07-26
2006-06-09


LKK Hubertus Biały Bór

16 PRZYBYLAK Justyna
KASPEREK Daria
2006-04-06
2005-03-22


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

17 ROSENBERGER Aleksandra
SZUCHNIK Natalia
2006-03-21
2006-01-28


UKS Szóstka Poznań

18 TOMIAK Marta
SZRAMA Amelia
2005-07-08
2004-10-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 WARCHAŁOWSKA Sandra
STUDZINSKA Natalia
2005-05-12
2005-04-22


MOSW Choszczno

 
Kajakarki K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULSKA Aleksandra
MIKA Martyna
FILIPCZUK Oliwia
PODGÓRSKA Wiktoria
2004-02-23
2005-04-18
2005-10-28
2005-03-16


KS Wiskord Szczecin 2020

2 DAŁKOWSKA Aleksandra
SZCZĘSNA Natalia
HOFMAN Zofia
SZRAMA Amelia
2004-06-23
2006-06-10
2006-04-26
2004-10-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 DRATWA Aleksandra
KLEMCZAK Oliwia
KU¦TA Maja
SZORCZ Oliwia
2004-10-25
2004-02-12
2004-03-15
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

4 HOFFMANN Joanna
MORAWSKA Monika
WAWRZYNIAK Julia
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-09-16
2005-10-09
2004-06-12


UKS Szóstka Poznań

5 KOBRYŃ Zofia
SEŃCZUK Ewelina
WĘCŁAWEK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
2005-11-15
2004-06-27
2004-06-06
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 MARTUSZEWSKA Nikola
BEIM Alicja
BEIM Julia
ROMEK Marta
2004-04-19
2004-05-04
2004-05-04
2005-12-22


UKS Victoria Wałcz 2018

7 WARCHAŁOWSKA Sandra
GRZELAK Zuzana
LASEK Joanna
NOWACKA Julia
2005-05-12
2005-10-25
2005-11-16
2005-12-19


MOSW Choszczno

 
Kanadyjkarki C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZESKWINIEWICZ Rozalia 2005-03-10 KS Posnania Poznań

2 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań

3 FRˇCKIEWICZ Gabriela 2005-05-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GÓRNIAK Halina 2004-01-05 KS Posnania Poznań

5 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań

6 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Poznań

7 MARCINKOWSKA Michalina 2004-08-14 KS Wiskord Szczecin 2020

8 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarki C2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KINAST Zuzanna
BRZEZIŃSKA Marta
2005-12-26
2005-05-23


KS Posnania Poznań

2 MARCINIAK Patrycja
SEYDLEWICZ Karolina
2004-09-13
2004-01-17


KS Posnania Poznań

3 POTOCKA Matylda
WICHER Magdalena
2005-06-05
2005-10-27


KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarze K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-07 LKK Hubertus Biały Bór

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

3 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 BELTER Mateusz 2004-09-09 UKS Pami±tkowo 2020

5 CIOŁCZYK Oliwier 2005-10-08 MOSW Choszczno

6 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 FIEDOROWICZ Oskar 2005-03-25 MOSW Choszczno

8 GRZE¦ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

9 JOBSKI Jakub 2004-03-29 KS Posnania Poznań

10 JOBSKI Jan 2004-03-29 KS Posnania Poznań

11 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

13 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

14 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań

16 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07 UKS Zalew Jerzykowo

17 KUJAWA Filip 2006-03-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 KU¬NICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo

19 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo

20 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03 KS Energetyk Gryfino 2020

21 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 UKS Dwójka Kórnik

22 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań

25 PRĘTKI Jakub 2005-01-02 UKS Pami±tkowo 2020

26 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

28 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

29 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań

30 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań

31 SIATKA Maciej 2004-06-03 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

32 SKˇPSKI Maksymilian 2004-10-26 UKS Zalew Jerzykowo

33 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 UKS Dwójka Kórnik

34 STELMASZYK Szymon 2004-01-23 UKS Dwójka Kórnik

35 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

36 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2020

37 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań

38 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań

39 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

41 ZGAIŃSKI Franciszek 2005-03-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WI¦NIEWSKI Filip
MOROZ Adam
2004-03-26
2004-03-05


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

2 ANIOŁA Jakub
MAŃKOWSKI Adam
2005-04-24
2005-04-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

4 BEDNAREK Antoni
MUKA Mateusz
2006-05-01
2006-12-12


UKS Zalew Jerzykowo

5 CIOŁCZYK Oliwier
FIEDOROWICZ Oskar
2005-10-08
2005-03-25


MOSW Choszczno

6 GUMNY Hugo
PŁÓCIENNIK Krzysztof
2006-01-11
2006-01-06


UKS Zalew Jerzykowo

7 JASTRZˇB Kacper
WOWER Mikołaj
2005-02-16
2004-10-22


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
ZAPARTY Tymoteusz
2006-06-12
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo

9 JOKIEL Krzysztof
KOKOCIŃSKI Przemysław
2004-02-01
2004-05-30


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 KOCHANEK Bartek
SKONIECZNY Amadeusz
2005-11-18
2005-01-26


KTW Kalisz 2020

11 KORDEK Kamil
SUPEŁO Filip
2006-04-07
2006-08-31


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

12 KO¦CIKIEWICZ Oskar
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-08-07
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

13 KRUSZYŃSKI Aleksander
KU¬NICKI Michał
2006-02-07
2006-03-08


UKS Zalew Jerzykowo

14 KUJAWA Filip
ZGAIŃSKI Franciszek
2006-03-08
2005-03-05


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 KUPCZYK Franciszek
WI¦NIEWSKI Jan
2005-06-06
2005-12-05


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

16 ŁUCZAK Piotr
SOBKOWIAK Wiktor
2004-01-30
2004-06-16


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

17 MACIEJEWSKI Dominik
SZUBERT Michał
2005-11-03
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2020

18 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


UKS Dwójka Kórnik

19 MERMELA Mikołaj
WˇSOWICZ Mikołaj
2005-04-29
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

20 NYCZKOWIAK Marcin
TOMYS Patryk
2006-10-26
2006-02-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Poznań

22 PISZCZYŃSKI Stefan
GAŁECKI Mikołaj
2004-07-02
2004-12-07


UKS Pami±tkowo 2020

23 SZYMURA Eryk
KU¦NIEREK Filip
2005-03-28
2005-06-17


UKS Zalew Jerzykowo

24 TOCHMAN Kacper
ZAWODNY Dawid
2004-08-07
2004-08-12


KS Posnania Poznań

25 WANOT Aleksander
WANOT Antoni
2004-09-28
2004-09-28


KS Posnania Poznań

26 WELZANDT Sylwester
KUBIAK Albert
2004-11-20
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2020

27 WI¦NIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

28 WOJCIECHOWSKI Kuba
KAJDANEK Jarosław
2006-09-12
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2020

29 WOJTANEK Michał
RÓŻAŃSKI Kajetan
2005-01-25
2005-01-04


WTS Orzeł Wałcz 2020

30 ZIELIŃSKI Aleksander
BESZTOCHA Kacper
2005-10-11
2004-01-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WI¦NIEWSKI Filip
GRZE¦ Karol
MOROZ Adam
RUTKOWSKI Paweł
2004-03-26
2005-05-24
2004-03-05
2005-09-11


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

2 BˇCZYK Hubert
RECHUL Mikołaj
PACHOLAK Wiktor
WYSZKOWSKI Igor
2004-10-09
2005-01-22
2004-08-17
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
WI¦NIEWSKI Jan
2004-03-20
2005-06-06
2006-01-02
2005-12-05


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 DUDZIAK Dominik
SZOT Szymon
PŁONKA Wojciech
PŁACZEK Igor
2006-07-20
2006-07-09
2006-05-24
2006-05-15


KS Posnania Poznań

5 GAŁECKI Mikołaj
BELTER Mateusz
PRĘTKI Jakub
PISZCZYŃSKI Stefan
2004-12-07
2004-09-09
2005-01-02
2004-07-02


UKS Pami±tkowo 2020

6 GRABIANOWSKI Mateusz
KASZUBA Kacper
MAŃKOWSKI Adam
KORZU¦NIK Miłosz
2005-06-14
2005-07-26
2005-04-04
2005-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 JASTRZˇB Kacper
NYCZKOWIAK Marcin
TOMYS Patryk
WOWER Mikołaj
2005-02-16
2006-10-26
2006-02-26
2004-10-22


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
BEDNAREK Antoni
MUKA Mateusz
PŁÓCIENNIK Krzysztof
2006-06-12
2006-05-01
2006-12-12
2006-01-06


UKS Zalew Jerzykowo

9 JOBSKI Jakub
KONIECZNY Kacper
JOBSKI Jan
WALKOWIAK Wiktor
2004-03-29
2005-01-02
2004-03-29
2004-04-06


KS Posnania Poznań

10 KO¦CIKIEWICZ Oskar
WELZANDT Sylwester
KUBIAK Albert
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-08-07
2004-11-20
2004-07-07
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

11 MERMELA Mikołaj
WˇSOWICZ Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
WORONKIEWICZ Aleksander
2005-04-29
2005-05-13
2005-10-11
2005-03-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SCIBILIA Thomas
WANOT Aleksander
WANOT Antoni
ZAWODNY Dawid
2006-05-16
2004-09-28
2004-09-28
2004-08-12


KS Posnania Poznań

13 SKˇPSKI Maksymilian
KU¦NIEREK Filip
SZYMURA Eryk
GUMNY Hugo
2004-10-26
2005-06-17
2005-03-28
2006-01-11


UKS Zalew Jerzykowo

14 WI¦NIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
ŁUCZAK Piotr
SOBKOWIAK Wiktor
2004-05-11
2004-08-17
2004-01-30
2004-06-16


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

 
Kanadyjkarze C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań

3 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań

4 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań

5 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań

6 KORNECKI Mateusz 2005-06-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

8 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

11 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań

12 SIRADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

13 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań

14 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-12-02 KS Posnania Poznań

16 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań

17 SZMAGAJ Kacper 2004-06-30 KS Posnania Poznań

18 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań

19 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań

2 GNIOT Jakub
WOJTCZAK Bartłomiej
2005-08-03
2005-05-24


KS Posnania Poznań

3 KLAK Kacper
SOŁTYŃSKI Bartosz
2004-02-15
2004-12-02


KS Posnania Poznań

4 KORNECKI Mateusz
SOENKE Eryk
2005-06-13
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KUJAWA Piotr
DOMINSKI Wojciech
2004-05-08
2004-06-16


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KULIK Kosma
SIERADZAN Kacper
2004-04-24
2004-03-21


KS Wiskord Szczecin 2020

7 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań

8 SZMAGAJ Aleks
SZMAGAJ Kacper
2006-07-22
2004-06-30


KS Posnania Poznań