Internetowe zgłoszenia do imprezy: ODWOŁANE Otwarcie Sezonu Kajakowego 2021,Ogólnopolskie Regaty WZKaj, Ranking Młodzików i Dzieci
POZNAŃ, 10.04.2021 rok
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2021

2 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHAŁAT Kamila 2010-03-04 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

2 DARMETKO Shila 2011-01-23 UKS Zalew Jerzykowo 2021

3 HENECZKOWSKA Antonina 2009-08-06 KS Posnania Poznań 2021

4 KLIMCZAK Maria 2009-01-25 UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 KŁOBUS Paulina 2010-10-21 UKS Zalew Jerzykowo 2021

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2021

2 BIAŁECKA Wiktoria 2003-02-14 KS Posnania Poznań 2021

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2021

4 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2021

6 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2021

7 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06 KS Posnania Poznań 2021

8 KORT Zuzanna 2003-06-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2021

10 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2021

12 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

13 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

14 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

16 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

17 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

18 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 DOMAGAŁA Maja 2006-07-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

3 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

4 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

7 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 MATYSIAK Justyna 2006-03-21 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

11 OLSZEWSKA Gabriela 2006-09-03 KS AZS-AWF Poznań 2024

12 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

13 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2021

14 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

15 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

16 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁEK Antonella 2008-04-05 UKS Zalew Jerzykowo 2021

2 BOROWIAK Zuzanna 2007-09-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 FRYDRYCHOWICZ Natalia 2007-02-10 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 GAŁKA Zuzanna 2008-05-31 KS Posnania Poznań 2021

6 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-31 KS Posnania Poznań 2021

7 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 IGNACZAK Oliwia 2008-08-09 KS Posnania Poznań 2021

9 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02 KS Posnania Poznań 2021

10 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

11 JOKIEL Barbara 2007-10-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

12 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16 KS Posnania Poznań 2021

13 KĘSY Jadwiga 2008-05-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

14 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

15 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2021

16 ŁOBODA Martyna 2007-10-10 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

17 MAJCHRZAK Weronika 2007-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

18 MALAK Martyna 2007-12-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

19 MIELCZAREK Maja 2008-06-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

20 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19 KS Energetyk Poznań 2021

21 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14 KS AZS-AWF Poznań 2024

22 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03 UKS Zalew Jerzykowo 2021

23 ODÓJ Amelia 2008-01-04 LTK Fala Lublin 2021

24 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21 KS Posnania Poznań 2021

25 PIASECKA Julia(2008) 2007-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2024

26 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2021

27 SOBCZAK Zuzanna 2007-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

28 SULKOWSKA Zofia 2008-04-10 KS AZS-AWF Poznań 2024

29 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

30 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2021

31 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11 KS Posnania Poznań 2021

32 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10 LTK Fala Lublin 2021

33 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

34 WIERZBICKA Maria 2007-01-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

35 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

36 WYLEGAŁA Karolina 2007-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2024

37 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

38 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2024

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
KU¦TA Maja
2003-11-25
2004-03-15


KS Energetyk Poznań 2021

2 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-12-06


KS Posnania Poznań 2021

3 JACKOWSKA Weronika
KLEMCZAK Oliwia
2003-12-12
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2021

4 KORT Zuzanna
SZYDŁOWSKA Sara
2003-06-28
2004-02-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 NOWICKA Alicja
ZINIEWICZ Nicole
2003-11-26
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-12-15
2005-11-19


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GO¦CINIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 MIKOŁAJCZAK Marianna
OLSZEWSKA Gabriela
2006-01-01
2006-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 NETKA Martyna
PIASECKA Wiktoria
2005-06-02
2006-07-24


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 SZUCHNIK Natalia
WAWRZYNIAK Julia
2006-01-28
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWIAK Zuzanna
MALAK Martyna
2007-09-12
2007-12-30


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 FIJAŁKOWSKA Roksana
WYLEGAŁA Karolina
2007-04-11
2007-05-05


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 FRYDRYCHOWICZ Natalia
WIERZBICKA Maria
2007-02-10
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2007-08-25
2007-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 JĘDROSZKOWIAK Zofia
PREISS Amelia
2008-07-12
2007-02-16


UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 JOKIEL Barbara
SZCZEPANIAK Natalia
2007-10-08
2008-05-18


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

7 KĘSY Jadwiga
SOBCZAK Zuzanna
2008-05-09
2007-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2024

8 KŁOBUS Łucja
MODRZEJEWSKA Martyna
2007-06-15
2008-12-03


UKS Zalew Jerzykowo 2021

9 KROTOFIL Nikola
BIAŁEK Antonella
2008-01-08
2008-04-05


UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 MIELCZAREK Maja
SULKOWSKA Zofia
2008-06-11
2008-04-10


KS AZS-AWF Poznań 2024

11 MŁYNARCZYK Martyna
WYSZKOWSKA Antonina
2007-02-14
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2024

12 PIASECKA Julia(2008)
ZAPAŁA Karolina
2008-01-17
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2024

13 TAMULEWICZ Kaja
ODÓJ Amelia
2007-10-10
2008-01-04


LTK Fala Lublin 2021

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGU¦ Maja 2009-09-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 NOWAK Sandra 2009-06-10 KS Warta Poznań 2021

3 RASSAK Martyna 2009-09-20 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2021

5 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01 KS Posnania Poznań 2021

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

4 NAWROT Roksana 2004-12-17 KS Warta Poznań 2021

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

6 YATSKOVA Viktoriia 2003-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2021

3 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2021

4 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

6 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 KO¦MIDER Wiktoria 2008-03-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 ŁOBODA Martyna 2007-10-10 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

4 NAWROT Wiktoria 2007-05-25 KS Warta Poznań 2021

5 SOBCZAK Vanessa 2008-08-30 KS Warta Poznań 2021

6 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

7 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWAK Sandra
RASSAK Martyna
2009-06-10
2009-09-20


KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 DOROZIŃSKA Justyna
ŁOBOZIAK Elżbieta
2001-03-06
2002-07-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 MENDELSKA Patrycja
SZPERKIEWICZ Katarzyna
2001-09-29
2001-05-23


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 MUSIALSKA Wiktoria
SZOLC Klaudia
2002-08-31
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza
CZAJKOWSKA Anna
2003-10-14
2003-01-01


KS Posnania Poznań 2021

2 SEYDLEWICZ Karolina
GLAESER Aleksandra
2004-01-17
2003-11-20


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 Dolata Julia
BRZEZIŃSKA Marta
2005-01-01
2005-05-23


KS Posnania Poznań 2021

2 GLABUS Bernadeta
GO¬DZIEWSKA Patrycja
2005-03-30
2005-05-18


KS Warta Poznań 2021

3 KINAST Zuzanna
SZYMAŃSKA Patrycja
2005-12-26
2005-11-13


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZKOWSKA Nicola
ZIELIŃSKA Marta
2007-01-01
2008-10-15


KS Posnania Poznań 2021

2 KOTLIŃSKA Łucja
SOŁTYŃSKA Amelia
2008-01-01
2007-09-02


KS Posnania Poznań 2021

3 ROGACKA Maja
GRYGIEL Aleksandra
2007-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

4 SOBCZAK Vanessa
NAWROT Wiktoria
2008-08-30
2007-05-25


KS Warta Poznań 2021

 
KL1 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL3 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL1 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL3 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Piotr 2011-07-28 KKS Sieradz 2024

2 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19 LTK Fala Lublin 2021

3 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

4 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2021

5 GAJDAMOWICZ Marcel 2010-06-18 UKS Zalew Jerzykowo 2021

6 GAJDAMOWICZ Miłosz 2010-06-18 UKS Zalew Jerzykowo 2021

7 HERMANN Oliwier 2010-01-01 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

8 JENDEREK Fabian 2009-04-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

9 KRÓL Fryderyk 2010-10-30 UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

11 LIS Hubert 2009-03-01 KTW Kalisz 2021

12 MATUSZEWSKI Damian 2010-01-03 KS Energetyk Gryfino 2021

13 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

14 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2021

15 NOWACZYK Bartosz 2010-07-20 UKS Zalew Jerzykowo 2021

16 OWCZARZAK Aleksander 2011-02-03 KS Posnania Poznań 2021

17 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

18 RYBICKI Kacper 2009-01-06 KKS Sieradz 2024

19 SAMSEL Igor 2010-11-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

20 SZCZEPANIAK Bartosz 2010-03-11 KS Posnania Poznań 2021

21 ¦NIEGOCKI Franciszek 2009-01-01 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

22 TRELA Mikołaj 2009-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2021

23 WARDOWICZ Jakub 2010-10-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

24 WLASZCZYK Jan 2010-12-19 UKS Zalew Jerzykowo 2021

25 ZAPARTY Błażej 2010-09-28 UKS Zalew Jerzykowo 2021

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2024

2 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2021

3 ANIOŁA Piotr 2007-08-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 BEGIER Aleksander 2007-04-03 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 CICHOŃ Marcel 2007-01-12 KS Posnania Poznań 2021

7 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21 UKS ¦wierklaniec 2020

8 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2021

9 JANIAK Dawid 2008-06-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 KA¬MIEROWSKI Filip 2007-04-13 KS Posnania Poznań 2021

12 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2021

13 KOZBER Maksymikian 2007-01-15 KS Posnania Poznań 2021

14 KUBIS Nikodem 2008-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

15 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2021

16 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2024

17 MAJZA Mateusz 2008-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

18 MAKOWIECKI Adrian 2007-07-04 KS Energetyk Gryfino 2021

19 MAŁECKI Filip 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

20 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

21 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2024

22 MATCZAK Franciszek 2008-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

23 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

24 MIŃSKI Dawid 2008-12-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

25 MITRĘGA Patryk 2007-08-02 KS Energetyk Gryfino 2021

26 MYSSAK Jan 2007-12-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

27 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02 KS Warta Poznań 2021

28 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

29 OWCZARZAK Dawid 2008-06-01 KS Posnania Poznań 2021

30 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

31 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

32 REBECZKO Jakub 2008-01-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

33 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

34 SMOK Oliwier 2007-10-16 KKS Sieradz 2024

35 SZCZEPAŃSKI Bartosz 2008-07-16 KU AZS Politechnika Opolska 2022

36 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2021

37 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

38 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

39 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2021

40 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

41 WĘCŁAWEK Arnold 2008-09-03 KS AZS-AWF Poznań 2024

42 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16 KS Posnania Poznań 2021

43 ZIELIŃSKI Michał 2007-03-31 LTK Fala Lublin 2021

44 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22 LTK Fala Lublin 2021

45 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 KOTEWICZ Filip 2001-04-16 KS Posnania Poznań 2021

3 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

5 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MAŁECKI Michał 2002-01-01 KS Posnania Poznań 2021

8 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

9 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

10 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

12 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2021

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2021

3 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

7 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2021

8 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2021

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2021

10 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2021

12 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

13 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2021

14 KO¦CIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2021

15 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

16 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

17 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12 KU AZS Politechnika Opolska 2022

18 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2021

19 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2024

20 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2024

21 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2021

22 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

23 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2021

24 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

25 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2021

26 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2024

27 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS Politechnika Opolska 2022

28 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

29 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

30 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2021

31 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

32 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

33 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

34 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2021

35 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2021

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2021

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2021

4 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2021

5 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

6 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2021

7 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2021

10 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

11 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20 KU AZS Politechnika Opolska 2022

12 KUBIAK Józef 2006-12-27 KS Warta Poznań 2021

13 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03 KKS Sieradz 2024

14 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

16 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2024

17 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05 LTK Fala Lublin 2021

18 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

19 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

20 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2024

21 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2021

22 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

23 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2024

24 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

25 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-01 KS Posnania Poznań 2021

26 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2024

27 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

28 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

29 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

30 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

31 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2021

32 SZYMURA Eryk 2005-03-28 KS Posnania Poznań 2021

33 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

34 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

35 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10 KS Posnania Poznań 2021

36 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2024

37 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2024

38 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2021

39 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

40 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

41 ZAPARTY Tymoteusz 2006-01-01 KS Posnania Poznań 2021

42 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ¦NIEGOCKI Franciszek
HERMANN Oliwier
2009-04-10
2010-07-30


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

2 WARDOWICZ Jakub
KULCZYŃSKI Igor
2010-10-10
2009-03-13


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel
SZORCZ Jakub
2007-03-14
2007-03-12


KS Energetyk Poznań 2021

2 KA¬MIERCZAK Mikołaj
MAJZA Mateusz
2008-04-12
2008-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

3 KUBIS Nikodem
JANIAK Dawid
2008-01-13
2008-06-23


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz
ANGERMAN Wojciech
2007-01-03
2007-12-28


KKS Sieradz 2024

5 MAKOWIECKI Adrian
MITRĘGA Patryk
2007-07-04
2007-08-02


KS Energetyk Gryfino 2021

6 MAŃKOWSKI Jakub
WĘCŁAWEK Arnold
2008-05-05
2008-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MATCZAK Franciszek
SZYMASZEK Bartek
2008-12-08
2007-02-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

8 MIJAKOWSKI Mikołaj
RASZEJA Marcel
2007-05-24
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

9 MIŃSKI Dawid
WAWRZYNIAK Szymon
2008-12-10
2008-05-14


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

10 NAPIERAŁA Hubert
GROMADECKI Nikodem
2008-01-02
2007-03-04


KS Warta Poznań 2021

11 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-01
2007-02-01


KS AZS-AWF Poznań 2024

12 REBECZKO Jakub
ŻARSKI Jędrzej
2008-01-01
2008-11-01


WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

13 ULIKOWSKI Jacek
KLIMKIEWICZ Wiktor
2008-11-11
2008-11-07


UKS Zalew Jerzykowo 2021

14 ZUBLILEWICZ Szymon
ZIELIŃSKI Michał
2008-12-22
2007-03-31


LTK Fala Lublin 2021

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGAŁA Kacper
KRAJEWSKI Jan
2002-01-05
2001-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 ORLIKOWSKI Paweł
PAŁUBICKI Łukasz
1999-09-23
2002-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 RZEPCZYŃSKI Dominik
MALINOWSKI Dastin
1999-04-19
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEBULSKI Kacper
BˇCZYK Hubert
2003-10-17
2004-10-09


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 JANISZEWSKI Tomasz
KAJDANEK Jarosław
2003-08-16
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2021

4 KO¦CIKIEWICZ Oskar
SZUBERT Michał
2004-08-07
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2021

5 KOWALSKI Kacper
ROZMARYNOWSKI Marcel
2004-01-23
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

6 KRZYŻEWICZ Roman
ROSŁANIEC Cezary
2003-10-12
2004-02-10


KU AZS Politechnika Opolska 2022

7 REMBEK Maciej
ŁUŻYŃSKI Mateusz
2004-09-30
2003-07-30


KKS Sieradz 2024

8 WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-11-20
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2021

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2021

2 BARTOSZAK Nikodem
GASZAK Jakub
2005-03-10
2005-06-03


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 BEDNAREK Antoni
MUKA Mateusz
2006-05-01
2006-12-12


KS Posnania Poznań 2021

4 KASZUBA Kacper
TOMIDAJEWICZ Tymon
2005-07-26
2006-04-25


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KUPCZYK Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2005-06-06
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

6 MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
2005-11-19
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 OPIELEWICZ Marcin
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-11-04
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

8 PŁÓCIENNIK Krzysztof
ZAPARTY Tymoteusz
2006-01-06
2006-12-08


KS Posnania Poznań 2021

9 RECHUL Mikołaj
WI¦NIEWSKI Jan
2005-01-22
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2024

10 SZOT Szymon
PŁACZEK Igor
2006-07-09
2006-05-15


KS Posnania Poznań 2021

11 WORONKIEWICZ Aleksander
WYSZKOWSKI Igor
2005-02-25
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarze C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Eryk 2008-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

2 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

3 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

4 DUDA Leon 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

5 GÓRNIAK Bartłomiej 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

6 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

8 NOSILA Jacek 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

9 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02 KS Warta Poznań 2021

10 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

12 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2021

13 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2021

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2021

5 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

6 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

8 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

9 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Warta Poznań 2021

10 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2024

12 PANDEL Kamil 2002-04-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

13 POLACZYK Miłosz 2002-10-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

14 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

15 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

2 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

3 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

6 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

7 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

8 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

4 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

5 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

6 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2021

8 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2021

9 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2021

10 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2021

11 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

12 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

14 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

15 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

16 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PRAŻYŃSKI Kacper
BŁAJET Stanisław
2010-01-01
2011-01-01


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
GÓRNIAK Bartłomiej
2008-07-02
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof
MACHOWIAK Wojciech
2007-05-10
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2021

3 DUDA Leon
SKORASZEWSKI Stanislaw
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

4 NOSILA Jacek
ZAKRZEWICZ Mikołaj
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

5 RUSIECKI Maurycy
WILGA Alex
2008-05-02
2007-04-13


KS Warta Poznań 2021

6 SZMAJTER Maurycy
LIPIŃSKI Michał
2007-05-21
2008-01-02


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł
HOŁDAK Krystian
2000-09-07
2002-04-22


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 KOZIO Dawid
POLACZEK Miłosz
2002-10-17
2002-10-01


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 PANDEL Kamil
KRZYŻANOWSKI Krystian
2002-04-12
2002-06-12


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 WITKOWSKI Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1996-02-25
1998-01-01


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUJAWA Piotr
KUKUŁA Alan
2004-05-08
2003-10-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 PIECHOCKI Jakub
KLAK Kacper
2003-07-08
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2021

3 SOBCZAK Szymon
NOWICKI Jakub
2004-07-30
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 CZERWIŃSKI Jakub
TYMEK Kamil
2005-07-12
2006-04-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

4 GNIOT Jakub
SZMAGAJ Aleks
2005-08-03
2006-07-22


KS Posnania Poznań 2021

5 KOWALSKI Tymoteusz
WALCZAK Maksymilian
2006-04-11
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2021

6 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2021

7 WOJKIEWICZ Mateusz
MICHALAK Antoni
2005-05-20
2006-02-25


KS Warta Poznań 2021

 
KL1 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL1 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna