Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Puchar Polski w Kajakarstwie Klasycznym
Zawody Konsultacyjne Juniorów
WAŁCZ, 19-21.10.2018
 
Kajakarki K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

3 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

4 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

5 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08 KS Energetyk Poznań 2020

7 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

8 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

9 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

10 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

11 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

13 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2018

15 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 ZKS Wiskord Szczecin 2020

16 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

19 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

22 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

23 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarki K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BEIM Alicja 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2018

4 BEIM Julia 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2018

5 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

6 BLICHARZ Zofia 2004-06-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

7 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

8 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

9 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

12 EWERTOWSKA Julia 2003-09-23 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

13 GAŁĘZKA Olga 2004-05-24 KS Admira Gorzów 2020

14 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01 KS Admira Gorzów 2020

15 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

16 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań

18 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

19 JAROCKA Julia 2004-06-27 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

20 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

21 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01 UKS Motława Gdańsk

22 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

24 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

27 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

28 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07 KS Wiskord Szczecin 2020

29 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

30 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

31 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

32 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

33 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

34 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk

35 LOBA Nadia 2003-09-29 KST Włókniarz Chełmża 2020

36 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

37 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

38 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

39 MARTUSZEWSKA Nikola 2004-04-19 UKS Victoria Wałcz 2018

40 MROZIŃSKA Dominika 2004-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

42 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

43 PASZKIEWICZ Sandra 2003-02-12 MOSW Choszczno

44 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

45 PIECHOCKA Oliwia 2004-10-26 KS Admira Gorzów 2020

46 PIEKARSKA Julia 2003-03-23 UKS Dojlidy Białystok 2020

47 ROJEK Roksana 2004-07-29 KS Admira Gorzów 2020

48 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wałcz 2018

49 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

50 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

51 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków

52 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

53 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

54 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

55 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

56 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

57 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

58 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec

59 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

60 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kanadyjkarki C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

4 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

5 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy

9 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

12 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KS Nadwiślan Kraków 2018

13 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

14 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06 PKS Korona Elbląg

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05 OKSW Olsztyn

4 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

6 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 UPKS Poncio 2010

8 KUDYBA Kamila 2005-02-02 OKSW Olsztyn

9 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok

10 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Poznań

11 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań

13 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

14 SZMYDT Julia 2004-06-21 PKS Korona Elbląg

15 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

16 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

17 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk

 
Kajakarze K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno

3 CZEPE Emil 2002-08-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

4 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

5 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

6 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2018

9 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27 KS Nadwiślan Kraków 2018

10 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

11 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań

14 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec

16 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

18 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

19 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

20 NOWACKI Marcin 2002-02-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 NOWACZYK Eryk 2001-08-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

22 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

23 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

24 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

26 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań

27 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

29 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

30 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

31 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

32 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań

33 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

34 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

35 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

36 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

37 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

38 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2018

39 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

40 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

41 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

42 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

43 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

44 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

45 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

 
Kajakarze K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06 KKW 1929 Kraków 2020

2 ANDRASZ Jan 2004-05-07 LKK Hubertus Biały Bór

3 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

4 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12 KS Warta Poznań 2020

6 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

7 BILYI Maksym 2004-05-09 UKS Motława Gdańsk

8 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

10 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 DUBNICKI Kacper 2004-02-25 AKS Sparta Augustów 2020

13 FILAK Michał 2003-04-22 KS GPower Gorzów 2020

14 FRYC Szymon 2004-03-04 MKK Łączany 2020

15 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

16 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy

17 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 KS Olimpia Elbląg 2020

18 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

19 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

20 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

22 JOBSKI Jakub 2004-03-29 KS Posnania Poznań

23 JOBSKI Jan 2004-03-29 KS Posnania Poznań

24 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

26 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

27 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 KLIMCZAK Mateusz 2004-08-07 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

29 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

30 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 KS Olimpia Elbląg 2020

31 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań

32 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań

33 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

34 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24 KS Baza Mrągowo 2020

35 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

36 KRAUSE Paweł 2003-10-26 KS Olimpia Elbląg 2020

37 KUBAS Michał 2004-06-28 MKK Łączany 2020

38 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

39 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2018

40 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

41 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

42 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04 MOSW Choszczno

43 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

44 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno

45 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy

46 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 MLKS Victoria Sztum

47 NOWAK Jakub 2003-02-14 UKS Świerklaniec

48 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

49 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

50 PAŻDZIORKO Łukasz 2003-08-09 KSC Olsztyn 2018

51 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań

52 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań

53 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

54 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02 AKS Sparta Augustów 2020

55 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

56 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

57 RURARZ Dawid 2003-04-22 MOSW Choszczno

58 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań

59 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

60 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

61 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21 PKS Korona Elbląg

62 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

63 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

64 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań

65 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

66 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum

67 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

68 TYRAŁA Kacper 2003-02-24 KKW 1929 Kraków 2020

69 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań

70 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

71 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

72 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

73 WIĄZ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

74 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22 MKK Łączany 2020

75 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

76 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-10-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

77 WITKOWSKI Mateusz 2004-08-25 KS Admira Gorzów 2020

78 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

79 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2020

80 ZIMNY Dominik 2003-09-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn

4 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

6 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

8 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

13 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 PORA Hubert 2002-12-28 WTS Orzeł Wałcz 2020

15 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań

16 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

17 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

19 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

22 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26 MOSM Tychy

2 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

3 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków 2018

4 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 FERTYKOWSKI Gracjan 2003-01-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

10 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań

13 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok

18 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

20 MIKOŁAJEWSKI Kamil 2003-01-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 MIŚNIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań

23 PALKA Krzysztof 2005-03-06 MOSM Tychy

24 PAWŁOWSKI Konrad 2004-04-03 KS Admira Gorzów 2020

25 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

26 POTOCKI Maciej 2004-11-19 KS Admira Gorzów 2020

27 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

28 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 SIRADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

30 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań

31 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn

32 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy

33 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

34 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

35 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn

36 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020