Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Puchar Polski - konsultacje juniorów
WAŁCZ, 20-22.04.2018
 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K1 2000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DMOWSKA Michalina 2001-11-28 UKS Motława Gdańsk

3 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

4 FERDYN Marzena 2000-05-13 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

5 FRANCIK Janina 2000-12-22 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

6 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08 KS Energetyk Poznań 2020

9 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

11 KŁOS Ewelina 2001-09-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 KWASIGROCH Weronika 2000-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

14 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 MARACH Martyna 2000-04-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

16 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

18 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06 UKS Motława Gdańsk

19 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 MKS Piast Agrochem Człuchów 2019

20 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk

21 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

22 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 AKS Sparta Augustów 2020

23 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

25 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

26 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

27 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

28 TRUSZKOWSKA Natalia 2000-03-29 UKS Motława Gdańsk

29 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23 AKS Sparta Augustów 2020

30 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

31 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

32 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 2000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 BARTMAŃSKA Malwina 2003-01-23 KKS Nowa Sól 2020

3 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13 KS Drukarz Warszawa

4 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13 KS Drukarz Warszawa

5 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

6 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

7 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

8 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05 KS Energetyk Poznań 2020

9 CHMIELEWSKA Dominika 2002-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 CHYLIŃSKA Emilia 2002-09-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

12 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

14 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 EWERTOWSKA Julia 2003-09-23 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

16 GIERŁOWSKA Danata 2003-09-01 KS Admira Gorzów 2020

17 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

18 GWIŻDŻ Laura 2003-08-19 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

19 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

21 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10 WTS Orzeł Wałcz 2020

22 JUCHIEWICZ Malwina 2003-03-18 KS Posnania Poznań

23 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

24 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

25 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 KRAJEWSKA Julia 2003-02-28 KS Spójnia Warszawa 2020

27 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

28 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

29 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

30 LOBA Nadia 2003-09-29 KST Włókniarz Chełmża 2020

31 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

32 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

33 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

34 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

35 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

36 MIŃKO Róża 2003-07-03 KS Warta Poznań 2020

37 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

38 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

39 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2018

40 RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

41 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

42 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

43 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

44 SZAFRAŃSKA Julia 2002-09-16 KS Admira Gorzów 2020

45 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

46 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

47 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

48 URBAŃSKA Agata 2002-05-06 KKS Nowa Sól 2020

49 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

50 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

51 WIŚNIEWSKA Emilia 2003-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

52 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec

53 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

54 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

 
Kajakarki K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec

4 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

6 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

7 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

9 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04 UKS Dojlidy Białystok 2020

13 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 2000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2001-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy

8 NOWOTWARSKA Aleksandra 2001-04-29 MKS MOS Wrocław 2020

9 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 SERAFIN Tatiana 2000-11-20 MRKS Gdańsk 2020

11 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17 MRKS Gdańsk 2020

12 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28 OKSW Olsztyn

13 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

14 SZULECKA Klaudia 2000-05-23 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

15 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn

 
Kanadyjkarki C1 2000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03 MRKS Gdańsk 2020

2 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

4 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

5 GIL Oliwia 2002-07-11 KS GPower Gorzów 2020

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

7 KORDALSKA Zuzanna 2003-08-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok

9 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

10 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok

11 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

12 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

15 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 SADOWSKA Paulina 2002-10-15 MRKS Gdańsk 2020

17 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

18 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

19 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KS Nadwiślan Kraków 2018

20 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

21 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 UPKS Poncio 2010

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 2000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz 2001-01-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21 KSC Olsztyn 2018

4 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18 MKS MOS Wrocław 2020

5 CZERESZKO Piotr 2000-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

7 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

8 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

9 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-29 MKS MOS Wrocław 2020

10 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań

11 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

14 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2018

15 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań

16 INTEK Bartosz 2000-06-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

18 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

19 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21 KS Posnania Poznań

20 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

21 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań

23 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

24 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

25 LENSKI Patryk 2000-03-02 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

26 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06 KS Posnania Poznań

28 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

29 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

30 MARCINKOWSKI Natan 2001-05-05 KSC Olsztyn 2018

31 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

32 MUCHAJER Jakub 2001-02-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

33 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 NOWACZYK Hubert 2001-08-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

35 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17 KS Posnania Poznań

36 OSTROWSKI Jakub 2001-01-29 KSC Olsztyn 2018

37 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk

38 PASTOK Piotr 2000-01-11 KS Posnania Poznań

39 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

40 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn 2018

41 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 AZS Politechnika Poznań 2018

42 RETKIEWICZ Jakub 2001-01-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

43 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

44 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13 KS Stomil Poznań

45 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

46 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

47 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 AZS Politechnika Poznań 2018

48 SOBÓTKA Dominik 2001-05-31 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

49 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

50 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

51 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

52 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań

53 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18 MKS Polstyr Człuchów 2020

54 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

55 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

56 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

57 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

58 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

59 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06 KS Spójnia Warszawa 2020

60 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

61 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

62 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2018

63 WIŚNIEWSKI Mateusz 2000-01-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

64 WITKOWSKI Patryk 2000-08-07 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

65 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

66 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

67 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2018

68 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

69 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 2000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

3 BARCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

4 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

6 BUDRAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24 KS Posnania Poznań

10 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno

11 CZEPE Emil 2002-08-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 DOMAGAŁ Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

14 FECEK Jan 2002-02-19 AZS Politechnika Poznań 2018

15 FRĄK Milołaj 2003-07-28 LTK Fala Lublin 2019

16 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 KS Olimpia Elbląg 2020

17 GRONET Kacper 2003-08-25 MOSW Choszczno

18 HAŁAS Bartosz 2003-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

20 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

22 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

23 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

25 KLONOWSKI Szymon 2002-07-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

27 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 KS Olimpia Elbląg 2020

28 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań

29 KORBECKI Bartosz 2003-03-24 UKS 4 Katowice 2020

30 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

31 KUBIAK Jakub 2002-01-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

32 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec

33 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

34 ŁUKARSKI Jędrzej 2003-02-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

35 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

36 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

38 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

39 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno

40 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

41 NOWACKI Marcin 2002-02-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

42 NOWAK Jakub 2003-02-14 UKS Świerklaniec

43 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

44 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

45 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

46 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

47 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

48 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań

49 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań

50 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

51 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

52 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

53 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

54 REBELSKI Jakub 2003-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

55 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

56 RURARZ Dawid 2003-04-22 MOSW Choszczno

57 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

58 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 AZS Politechnika Poznań 2018

59 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

60 STANEK Artur 2002-11-28 UKS 4 Katowice 2020

61 STELMASZYK Michał 2002-06-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

62 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

63 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14 KS Posnania Poznań

64 SZEWCZUK Oskar 2003-01-01 KS Admira Gorzów 2020

65 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

66 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

67 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

68 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

69 TOMASZEWSKI Szymon 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

70 TRCZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum

71 TROJANEK Jakub 2003-01-09 MOSW Choszczno

72 TRZPIS Daniel 2002-07-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

73 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 AZS Politechnika Poznań 2018

74 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

75 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

76 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

77 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

78 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

79 WINIARSKI Olaf 2003-06-10 KST Włókniarz Chełmża 2020

80 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

81 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

82 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

83 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 AZS Politechnika Poznań 2018

84 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

85 ZORZYCKI Daniel 2002-09-04 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

86 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILAK Michał 2003-04-22 KS GPower Gorzów 2020

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

4 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

5 WIĄZ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastiana 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

3 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03 OKSW Olsztyn

4 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum

7 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

8 HUDAK Mateusz 2001-10-17 KKS Nowa Sól 2020

9 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum

10 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

15 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 POPIELSKI Sebastian 2001-12-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13 KS Posnania Poznań

18 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

20 SZBUBA Mateusz 2001-11-27 KS Posnania Poznań

21 SZLACHTA Maciej 2001-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

24 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

26 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

27 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26 MOSM Tychy

2 BARTKOWSKI Kacper 2003-05-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BŁĘDOWSKI Maksymilian 2003-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn

6 BURYŚ Batłomiej 2002-02-23 MKSW Trzebinia 2020

7 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

8 DANILCZUK Michał 2001-11-13 UKS Dojlidy Białystok 2020

9 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków 2018

10 DUSZYŃSKI Klaudiusz 2002-01-22 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

15 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02 KST Włókniarz Chełmża 2020

16 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań

17 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 KĘT Miłosz 2003-03-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok

21 KOWALCZE Kacper 2003-02-05 MRKS Gdańsk 2020

22 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

23 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

24 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

26 MIKOŁAJEWSKI Kamil 2003-01-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 MIŚNIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

29 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

30 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

31 PORA Hubert 2002-12-28 WTS Orzeł Wałcz 2020

32 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań

33 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

35 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10 KS Posnania Poznań

36 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn

38 SZAŁEK Jakub 2002-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 SZTOLIN Hubert 2002-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 ŚWIATAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

42 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17 UKS Dojlidy Białystok 2020

43 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy

44 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn

45 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020