Internetowe zgłoszenia do imprezy: Błyskawica OPEN
PAMIĄTKOWO, 15.06.2019
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BANASIAK Michalina 2004-10-25 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

3 BIAŁECKA Wiktoria 2003-02-14 KS Posnania Poznań 2021

4 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

6 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

7 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

8 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

9 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

11 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

12 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań 2021

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

14 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

15 PASZKIEWICZ Sandra 2003-12-02 MOSW Choszczno 2021

16 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia 2008-05-04 MOSW Choszczno 2021

2 CAŁKA Maria 2007-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GÓRKO Maja 2009-02-09 LKK Hubertus Biały Bór 2020

4 GÓŹDŻ Nadia 2008-01-19 MOSW Choszczno 2021

5 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-06-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GROMADECKA Marika 2009-01-01 KS Warta Poznań 2020

7 GRZELCZAK Maja 2008-06-02 MOSW Choszczno 2021

8 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

9 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 KOŁOSOWSKA Klaudia 2007-12-21 MOSW Choszczno 2021

11 KUHN Julia 2007-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

13 MAJCHRZAK Weronika 2008-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 ORZEŁ Nikola 2007-02-26 LKK Hubertus Biały Bór 2020

15 PIASECKA Julia 2008-01-17 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

16 RUDZIŃSKA Dorota 2008-07-28 MOSW Choszczno 2021

17 SOBCZAK Marta 2008-09-26 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

18 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór 2020

19 SZCZUBLEWSKA Emilia 2008-03-16 MOSW Choszczno 2021

20 SZOTT Wiktoria 2008-04-18 MOSW Choszczno 2021

21 SZRAJER Maja 2009-08-01 KTW Kalisz 2020

22 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-07 KTW Kalisz 2020

23 WESOŁOWSKA Nadia 2007-02-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarki K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GRABOWSKA Hanna 2005-01-04 MOSW Choszczno 2021

4 GRZELAK Zuzana 2005-10-25 MOSW Choszczno 2021

5 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

6 JANOWICZ Maja 2005-09-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

7 KASPEREK Daria 2005-03-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

8 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 LASEK Joanna 2005-11-16 MOSW Choszczno 2021

10 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 NOWACKA Julia 2005-12-19 MOSW Choszczno 2021

12 STUDZINSKA Natalia 2005-04-22 MOSW Choszczno 2021

13 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

14 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WARCHAŁOWSKA Sandra 2005-05-12 MOSW Choszczno 2021

16 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna 2006-08-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DANILEWICZ Zuzanna 2006-12-06 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

3 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 STASIUK Martyna 2006-06-09 LKK Hubertus Biały Bór 2020

7 SZCZEPAŃSKA Martyna 2006-01-21 LKK Hubertus Biały Bór 2020

8 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
KUŚTA Maja
2003-11-25
2004-03-15


KS Energetyk Poznań 2020

2 BIAŁECKA Wiktoria
KOCH Maria
2003-02-14
2003-12-16


KS Posnania Poznań 2021

3 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

4 ROKSANA Nawrot
KUBIAK Matylda
2004-01-01
2004-09-16


KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JĘDROSZKOWIAK Zofia
KŁOBUS Łucja
2008-07-12
2007-06-15


UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 LOBA Wiktoria
ZWIZDA Walentyna
2007-05-18
2007-02-13


KS Posnania Poznań 2021

3 NAWROT Wiktoria
GROMADECKA Marika
2007-01-01
2009-01-01


KS Warta Poznań 2020

4 SZAMOCKA Kaja
ORZEŁ Nikola
2008-03-10
2007-02-26


LKK Hubertus Biały Bór 2020

5 SZRAJER Maja
SZYMAŃSKA Aleksandra
2009-08-01
2007-03-13


KTW Kalisz 2020

6 ZAPAŁA Karolina
PIASECKA Julia
2007-06-30
2008-01-17


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPEREK Daria
PRZYBYLAK Justyna
2005-03-22
2006-04-06


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

2 LUDKE Martyna
RUREK Ania
2005-10-24
2006-10-02


UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 STASIUK Martyna
SZCZEPAŃSKA Martyna
2006-06-09
2006-01-21


LKK Hubertus Biały Bór 2020

4 SZUCHNIK Natalia
WAWRZYNIAK Julia
2006-01-28
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
GRZELCZAK Maja
HAJKOWSKA Antonina
RUDZIŃSKA Dorota
2008-05-04
2008-06-02
2008-04-28
2008-07-28


MOSW Choszczno 2021

2 CAŁKA Maria
GRABIANOWSKA Adrinna
WYSZKOWSKA Antonina
WESOŁOWSKA Nadia
2007-03-03
2007-06-06
2008-08-29
2007-02-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GÓŹDŻ Nadia
CHMURA Noemi
SZCZUBLEWSKA Emilia
SZOTT Wiktoria
2008-01-19
2007-02-06
2008-03-16
2008-04-18


MOSW Choszczno 2021

4 KOŁOSOWSKA Klaudia
MAJCHER Klaudia
SIPA Maja
SZCZYŻ Nadia
2007-12-21
2007-11-27
2008-06-05
2008-01-22


MOSW Choszczno 2021

5 KUHN Julia
STANISZEWSKA Oliwia
MAJCHRZAK Weronika
SULKOWSKA Zofia
2007-05-10
2008-04-10
2007-03-01
2008-04-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
DOBROWOLSKA Jadwiga
JACKOWSKA Weronika
KLEMCZAK Oliwia
2003-11-25
2003-03-25
2003-12-12
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2020

2 BIAŁECKA Wiktoria
HOFFMANN Joanna
KOCH Maria
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2003-02-14
2004-11-07
2003-12-16
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna
MIKOŁAJCZAK Marianna
REICH Aleksandra
SZYMCZAK Aleksandra
2006-08-23
2006-05-10
2006-09-18
2005-03-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BARTKOWIAK Lidia
GOŚCINIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
KOBRYŃ Zofia
2005-03-01
2005-04-29
2005-11-09
2005-11-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GRABOWSKA Hanna
KALINOWSKA Agata
GROMADZKA Paulina
LASEK Joanna
2005-01-04
2006-12-07
2005-11-02
2005-11-16


MOSW Choszczno 2021

4 WARCHAŁOWSKA Sandra
GRZELAK Zuzana
NOWACKA Julia
STUDZINSKA Natalia
2005-05-12
2005-10-25
2005-12-19
2005-04-22


MOSW Choszczno 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

4 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1





KS Posnania Poznań 2021

2 GLABUS Alicja
KOWALAK Agata
2006-11-25
2006-09-02


KS Warta Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna
BRZEZIŃSKA Marta
2005-12-26
2005-05-23


KS Posnania Poznań 2021

4 SZYMAŃSKA Patrycja
GLABUS Bernadeta
2005-11-13
2005-03-30


KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRZEJEWSKI Blazej 1981-02-09 UKS Pamiątkowo 2020

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

3 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

4 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

5 KRUPECKI Hubert 2002-09-30 UKS Pamiątkowo 2020

6 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

7 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BELTER Mateusz 2004-09-09 UKS Pamiątkowo 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24 KS Posnania Poznań 2021

4 GAŁECKI Mikołaj 2004-12-07 UKS Pamiątkowo 2020

5 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

6 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

7 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

8 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

9 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

10 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

11 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań 2021

12 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

13 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04 MOSW Choszczno 2021

14 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

15 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

16 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

17 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

18 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

19 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

20 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

21 PILARSKI Szymon 2003-10-03 MOSW Choszczno 2021

22 PISZCZYŃSKI Stefan 2004-07-02 UKS Pamiątkowo 2020

23 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

24 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

25 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

26 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

27 SOSNOWSKI Igor 2003-12-30 MOSW Choszczno 2021

28 TADLA Wojciech 2004-01-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

29 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

30 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

31 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 ANIOŁA Piotr 2007-08-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

4 FOĆ Jan 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20 UKS Pamiątkowo 2020

6 JANUKOWICZ Szymon 2007-04-13 MOSW Choszczno 2021

7 LIS Gilbert 2007-07-01 KTW Kalisz 2020

8 LISIKIEWICZ Paweł 2007-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MAJCHER Kamil 2007-01-25 MOSW Choszczno 2021

10 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

11 MINTUS Maciej 2007-05-14 MOSW Choszczno 2021

12 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

14 RECHUL Mateusz 2007-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 RUPNIEWSKI Jędrzej 2007-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

17 SZRAJER Mateusz 2007-10-01 KTW Kalisz 2020

18 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01 KS Posnania Poznań 2021

19 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarze K1 1000m dz 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILEWICZ Wojciech 2008-03-23 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

2 DEDRA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 GALASINSKI Kazimierz 2010-05-30 UKS Pamiątkowo 2020

4 KOŚMICKI Nikodem 2009-07-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór 2020

6 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 PRETKI Mateusz 2008-10-30 UKS Pamiątkowo 2020

8 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

9 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarze K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 CIOŁCZYK Oliwier 2005-10-08 MOSW Choszczno 2021

3 FIEDOROWICZ Oskar 2005-03-25 MOSW Choszczno 2021

4 GRABIANOWSKI Mateusz 2005-06-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

6 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

8 KORZUŚNIK Miłosz 2005-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUBIS Tymon 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 PRĘTKI Jakub 2005-01-02 UKS Pamiątkowo 2020

14 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SKONIECZNY Amadeusz 2005-01-26 KTW Kalisz 2020

16 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań 2021

17 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

18 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

19 TADLA Stanisław 2005-01-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 WESTFAL Jakub 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

3 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 KORDEK Kamil 2006-04-07 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

6 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

7 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

8 KUŹNICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

9 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

12 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań 2021

13 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

15 SUPEŁO Filip 2006-08-31 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

16 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

17 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

19 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

20 ZATORSKI Nikodem 2006-11-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel
SZORCZ Jakub
2007-03-14
2007-03-12


KS Energetyk Poznań 2020

2 DANILEWICZ Wojciech
URBAN Wojciech
2008-03-23
2008-04-21


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

3 DEDRA Jakub
RUREK Fabian
2009-09-16
2009-01-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 GRZECHOWSKI Marcin
PRETKI Mateusz
2007-03-20
2008-10-30


UKS Pamiątkowo 2020

5 LIS Gilbert
SZRAJER Mateusz
2007-03-04
2007-10-01


KTW Kalisz 2020

6 MIJAKOWSKI Mikołaj
RASZEJA Marcel
2007-05-24
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

7 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-04
2007-03-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BELTER Mateusz
MIŻEJEWSKI Remigiusz
2004-09-09
2003-07-13


UKS Pamiątkowo 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz
POLIŃSKI Kacper
2003-11-19
2003-07-03


KTW Kalisz 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław
SCIBILIA Nicholas
2003-09-24
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

4 GAŁECKI Mikołaj
PISZCZYŃSKI Stefan
2004-12-07
2004-07-02


UKS Pamiątkowo 2020

5 JANISZEWSKI Tomasz
RURARZ Dawid
2003-08-16
2003-04-22


KS Energetyk Poznań 2020

6 KAJDANEK Jarosław
MATYJASZCZYK Kacper
2004-11-03
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

7 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
2003-04-08
2004-02-08


KS Posnania Poznań 2021

8 KOZŁOWSKI Tomasz
WANOT Aleksander
2003-05-17
2004-09-28


KS Posnania Poznań 2021

9 MARCINIAK Hubert
MAJCHRZAK Michał
2003-10-04
2003-08-27


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

10 MOROZ Adam
WIŚNIEWSKI Filip
2004-03-05
2004-03-26


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

11 PILARSKI Szymon
MAJCHRZAK Miłosz
2003-10-03
2003-06-04


MOSW Choszczno 2021

12 TOCHMAN Kacper
WALKOWIAK Wiktor
2004-08-07
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

2 BEDNAREK Antoni
SZYMURA Eryk
2006-05-01
2005-03-28


UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 CIOŁCZYK Oliwier
FIEDOROWICZ Oskar
2005-10-08
2005-03-25


MOSW Choszczno 2021

4 GRZEŚ Karol
RUTKOWSKI Paweł
2005-05-24
2005-09-11


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

5 GUMNY Hugo
PŁÓCIENNIK Krzysztof
2006-01-11
2006-01-06


UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
KRUSZYŃSKI Aleksander
2006-06-12
2006-02-07


UKS Zalew Jerzykowo 2020

7 KONIECZNY Kacper
SCIBILIA Thomas
2005-01-02
2006-05-16


KS Posnania Poznań 2021

8 KORDEK Kamil
SUPEŁO Filip
2006-04-07
2006-08-31


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

9 MUKA Mateusz
ZAPARTY Tymoteusz
2006-12-12
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

11 RECHUL Mikołaj
WORONKIEWICZ Aleksander
2005-01-22
2005-03-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 ZATORSKI Nikodem
WESTFAL Jakub
2006-11-05
2005-11-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Jan
RUPNIEWSKI Jędrzej
LISIKIEWICZ Paweł
MAŃKOWSKI Jakub
2007-04-11
2007-05-05
2007-11-15
2008-05-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 IGNASZEWSKI Wiktor
WAWRZYNIAK Grzegorz
NIESKURSKI Szymon
JACKOWIAK Dawid
2009-08-08
2007-01-01
2009-07-06
2007-07-17


KS Posnania Poznań 2021

3 JANUKOWICZ Szymon
MAJCHER Kamil
MINTUS Maciej
ŻYGADŁO Michał
2007-04-13
2007-01-25
2007-05-14
2008-06-09


MOSW Choszczno 2021

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław
KOZŁOWSKI Tomasz
TOCHMAN Kacper
WANOT Aleksander
2003-09-24
2003-05-17
2004-08-07
2004-09-28


KS Posnania Poznań 2021

2 JANISZEWSKI Tomasz
KAJDANEK Jarosław
MATYJASZCZYK Kacper
RURARZ Dawid
2003-08-16
2004-11-03
2003-03-25
2003-04-22


KS Energetyk Poznań 2020

3 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
WALKOWIAK Wiktor
2003-04-08
2004-02-08
2004-05-08
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

4 MOROZ Adam
MAJCHRZAK Michał
MARCINIAK Hubert
WIŚNIEWSKI Filip
2004-03-05
2003-08-27
2003-10-04
2004-03-26


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarze K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DUDZIAK Dominik
PŁONKA Wojciech
STANIEWSKI Antoni
KOŁODZIEJ Tomasz
2006-07-20
2006-05-24
2005-09-28
2005-05-15


KS Posnania Poznań 2021

2 GRABIANOWSKI Mateusz
OPIELEWICZ Marcin
MAŃKOWSKI Adam
KASZUBA Kacper
2005-06-14
2005-11-04
2005-04-04
2005-07-26


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KORZUŚNIK Miłosz
KUBIS Tymon
TOMIDAJEWICZ Tymon
MIKOŁAJCZAK Szymon
2005-01-28
2005-07-10
2006-04-25
2006-12-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MERMELA Mikołaj
WYSZKOWSKI Igor
WĄSOWICZ Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-04-29
2005-12-20
2005-05-13
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

3 GROMADECKI Niodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

4 NASKRĘT Szymon 2008-06-02 KS Posnania Poznań 2021

5 STANEK Kacper 2008-03-21 KS Warta Poznań 2020

6 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

2 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

3 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

4 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

2 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

3 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

4 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Krzysztof
BASHOV Maksym
2007-05-10
2008-07-02


KS Posnania Poznań 2021

2 STANEK Kacper
KORCZ Nikodem
2008-03-21
2008-02-23


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

2 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

3 WALCZAK Maksymilian
GNIOT Jakub
2006-04-21
2005-08-03


KS Posnania Poznań 2021

4 WOJKIEWICZ Mateusz
MICHALAK Antoni
2005-05-20
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020