Internetowe zgłoszenia do imprezy: "LOTTO "24 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U-23) w Slalomie Kajakowym
Drzewica, 8-10.10.2021
 
Kajakarki K1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIADOSZ Julia 2001-08-04 KS AZS-AWF Kraków 2021

2 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków 2024

3 JELEŃSKA Julia 2000-10-10 KS Start Nowy Sącz 2021

4 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16 KKK Kraków 2024

5 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2024

6 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2021

7 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30 KS AZS-AWF Kraków 2021

 
Kanadyjkarki C1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIADOSZ Julia 2001-08-04 KS AZS-AWF Kraków 2021

2 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków 2024

3 JELEŃSKA Oliwia 2001-12-18 KS Start Nowy Sącz 2021

4 LIBER Katarzyna 2002-03-03 KS Start Nowy Sącz 2021

5 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16 KKK Kraków 2024

6 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2024

7 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2021

8 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30 KS AZS-AWF Kraków 2021

 
Mixt C2 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GARLEWICZ Iga
WAWRYK Hubert
2001-10-27
1998-09-09


KKK Kraków 2024

2 STACH Aleksandra
WOŚ Michał
2000-01-06
1999-04-30


KKK Kraków 2024

 
Kajakarze K1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

2 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2021

3 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2024

4 KRÓL Jakub 2001-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

5 KUBIK Bartosz 2000-02-04 KS Pieniny Szczawnica 2024

6 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2024

7 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16 KS Pieniny Szczawnica 2024

8 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2021

9 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26 KS Pieniny Szczawnica 2024

10 SZYMANEK Konrad 1999-12-06 KS Pieniny Szczawnica 2024

11 WAWRYK Hubert 1998-09-09 KKK Kraków 2024

12 WOŚ Michał 1999-04-30 KKK Kraków 2024

13 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 KS AZS-AWF Kraków 2021

14 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22 KS Pieniny Szczawnica 2024

15 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16 KS Pieniny Szczawnica 2024

16 ZAZIĄBŁO Jarosław 1999-01-06 KKK Kraków 2024

 
Kanadyjkarze C1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

2 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2021

3 DANEK Mateusz 2000-03-11 KS Start Nowy Sącz 2021

4 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2024

5 FRANCZAK Michał 1999-01-19 LKK Drzewica 2021

6 KOLAT Artur 1999-01-21 KS Start Nowy Sącz 2021

7 KRÓL Jakub 2001-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

8 LEŚNIAK Filip 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2021

9 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2021

10 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2021

11 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26 KS Pieniny Szczawnica 2024

12 SZYMANEK Konrad 1999-12-06 KS Pieniny Szczawnica 2024

13 WOŚ Michał 1999-04-30 KKK Kraków 2024

14 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 KS AZS-AWF Kraków 2021

15 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22 KS Pieniny Szczawnica 2024

16 ZAWADZKI Szymon 1999-08-11 LKK Drzewica 2021