Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 77. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
SZCZAWNICA, 15-17.10.2021
 
Kajakarki K1 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2024

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2024

3 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

4 BULERA Alicja 2003-10-17 KS AZS-AWF Kraków 2021

5 CADER Aleksandra 1998-05-07 UKS 4 Katowice 2021

6 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2021

7 FRANCIK Janina 2000-12-22 UKS 4 Katowice 2021

8 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków 2024

9 GRZYB Katarzyna 2006-07-15 KS AZS-AWF Kraków 2021

10 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2024

11 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2024

12 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2024

13 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16 LUKS Kwisa Leśna 2021

14 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

15 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18 LUKS Kwisa Leśna 2021

16 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14 KKK Kraków 2024

17 REBIASZ Martyna 2005-01-29 KS AZS-AWF Kraków 2021

18 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16 KKK Kraków 2024

19 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2024

20 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

21 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS 4 Katowice 2021

22 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2021

 
Kajakarki K1 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2024

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2024

3 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

4 BULERA Alicja 2003-10-17 KS AZS-AWF Kraków 2021

5 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2021

6 GRZYB Katarzyna 2006-07-15 KS AZS-AWF Kraków 2021

7 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2024

8 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16 LUKS Kwisa Leśna 2021

9 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18 LUKS Kwisa Leśna 2021

10 REBIASZ Martyna 2005-01-29 KS AZS-AWF Kraków 2021

11 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

 
Kajakarki K1 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 UKS 4 Katowice 2021

2 FRANCIK Janina 2000-12-22 UKS 4 Katowice 2021

3 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków 2024

4 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2024

5 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2021

6 NIEDZIELCZYK Jolanta 1961-06-17 KK Na Fali Kraków 2021

7 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14 KKK Kraków 2024

8 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16 KKK Kraków 2024

9 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2024

10 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS 4 Katowice 2021

 
Kajakarki K1x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria
KURPAN Joanna
KURPAN Natalia
2003-09-22
2004-12-14
2003-05-28


KKW 1929 Kraków 2024

2 BOBOWSKA Agnieszka
DZIURA Dominika
STELMACH Justyna
2006-07-28
1990-03-29
2004-03-31


KS Yacht-Club Kraków 2021

3 BULERA Alicja
GRZYB Katarzyna
REBIASZ Martyna
2003-10-17
2006-07-15
2005-01-29


KS AZS-AWF Kraków 2021

4 CADER Aleksandra
FRANCIK Janina
SZEWCZYK Patrycja
1998-05-07
2000-12-22
2002-04-24


UKS 4 Katowice 2021

5 GARLEWICZ Iga
STACH Aleksandra
PACIERPNIK Natalia
2001-10-27
2000-01-06
1988-08-14


KKK Kraków 2024

 
Kajakarze K1 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASTER Dawid 2006-02-20 KKK Kraków 2024

2 BRANSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

3 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2021

4 CIĄGŁO Michał 2003-06-04 KS Start Nowy Sącz 2021

5 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2024

6 FLORCZAK Paweł 1989-01-02 UKS Dojlidy Białystok 2021

7 GARBACZ Karol 1983-11-02 UKS Dojlidy Białystok 2021

8 GUT Karol 2005-08-24 LUKS Kwisa Leśna 2021

9 KOLAT Jarosław 2003-09-23 KS Start Nowy Sącz 2021

10 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-12 KKK Kraków 2024

11 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2024

12 LEWALSKI Sławomir 1973-01-06 UKS Dojlidy Białystok 2021

13 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16 KS Pieniny Szczawnica 2024

14 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01 KS Pieniny Szczawnica 2024

15 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2024

16 Mazurek Hubert 2006-08-21 KKK Kraków 2024

17 PASIUT Michał 1991-06-29 KS AZS-AWF Kraków 2021

18 PAWLIK Kacper 2003-08-30 KS AZS-AWF Kraków 2021

19 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2021

20 POPIELA Dariusz 1985-07-27 KS Start Nowy Sącz 2021

21 REGIEC Wiktor 2004-04-17 KS Pieniny Szczawnica 2024

22 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2021

23 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

24 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

 
Kanadyjkarze C1 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14 LKK Drzewica 2021

2 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21 LUKS Kwisa Leśna 2021

3 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17 KS Start Nowy Sącz 2021

4 KORZONEK Jakub 2006-10-24 KS AZS-AWF Kraków 2021

5 KOZUB Adam 1996-10-16 KS AZS-AWF Kraków 2021

6 KRÓL Jakub 2001-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

7 KSIĄŻEK Krzysztof 2006-01-16 KKK Kraków 2024

8 LUDWIKOWSKI Igor 2006-10-03 KKK Kraków 2024

9 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2021

10 SEKUŁA Szymon 2005-09-13 LUKS Kwisa Leśna 2021

11 SZTUBA Bogdan 1964-03-10 LUKS Kwisa Leśna 2021

12 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2021

13 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 KS AZS-AWF Kraków 2021

14 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22 KS Pieniny Szczawnica 2024

 
Kanadyjkarze C2 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALCZYK Maciej
WAWRYK Hubert
1998-07-06
1998-09-09


KKK Kraków 2024

2 KUBIK Bartosz
URBAN Mateusz
2000-02-04
1998-10-02


KS Pieniny Szczawnica 2024

3 MACIĄGA Oliwer
SŁABIAK Tymoteusz
2006-09-03
2005-08-20


KS Pieniny Szczawnica 2024

4 MIRECKI Marcin
LABISZAK Marcin
LABISZAK Marcin
1980-08-01
1977-11-14
1977-11-14


LUKS Kwisa Leśna 2021

5 SZYMANEK Bartłomiej
SZYMANEK Konrad
2002-01-26
1999-12-06


KS Pieniny Szczawnica 2024

6 WOŚ Michał
ZAZIĄBŁO Jarosław
1999-04-30
1999-01-06


KKK Kraków 2024

 
Kajakarze K1 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

2 BRODA Tomasz 1948-06-01 KK Na Fali Kraków 2021

3 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2021

4 FLORCZAK Paweł 1989-01-02 UKS Dojlidy Białystok 2021

5 GARBACZ Karol 1983-11-02 UKS Dojlidy Białystok 2021

6 JĘDRZEJCZYK Władysław 1950-09-26 KK Na Fali Kraków 2021

7 KOWAL Alojzy 1963-06-21 KK Na Fali Kraków 2021

8 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2024

9 LABISZAK Marcin 1977-11-14 LUKS Kwisa Leśna 2021

10 LENKO Tadeusz 1949-01-01 KS Nadwiślan Kraków 2021

11 LENKO Tadeusz 1949-05-10 KS Nadwiślan Kraków 2021

12 MACIAŚ Roman 1959-02-12 KK Na Fali Kraków 2021

13 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16 KS Pieniny Szczawnica 2024

14 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01 KS Pieniny Szczawnica 2024

15 PASIUT Michał 1991-06-29 KS AZS-AWF Kraków 2021

16 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2021

17 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2021

18 STACHOWICZ Jan 1951-06-20 KK Na Fali Kraków 2021

19 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

20 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2021

 
Kajakarze K1 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASTER Dawid 2006-02-20 KKK Kraków 2024

2 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2024

3 CIĄGŁO Michał 2003-06-04 KS Start Nowy Sącz 2021

4 GUT Karol 2005-08-24 LUKS Kwisa Leśna 2021

5 KOLAT Jarosław 2003-09-23 KS Start Nowy Sącz 2021

6 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-12 KKK Kraków 2024

7 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2024

8 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2024

9 Mazurek Hubert 2006-08-21 KKK Kraków 2024

10 OLCHAWA Filip 2005-08-30 KKW 1929 Kraków 2024

11 PAWLIK Kacper 2003-08-30 KS AZS-AWF Kraków 2021

12 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2021

13 REGIEC Wiktor 2004-04-17 KS Pieniny Szczawnica 2024

14 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10 LKK Drzewica 2021

 
Kajakarze K1x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKI Alex
KOWALIK Piotr
OLCHAWA Filip
2006-06-04
2006-06-14
2005-08-30


KKW 1929 Kraków 2024

2 BRANSKI Jacek
BRZEZIŃSKI Jakub
PASIUT Michał
2002-07-22
1998-02-01
1991-06-29


KS AZS-AWF Kraków 2021

3 CIEŚLAK Oliwier
GUT Karol
SEKUŁA Szymon
2006-02-21
2005-08-24
2005-09-13


LUKS Kwisa Leśna 2021

4 KOŚCIUKIEWICZ Marcin
KUCHNO Tadeusz
Mazurek Hubert
2005-06-12
2002-06-20
2006-08-21


KKK Kraków 2024

5 LEWALSKI Sławomir
FLORCZAK Paweł
GARBACZ Karol
1973-01-06
1989-01-02
1983-11-02


UKS Dojlidy Białystok 2021

 
Kanadyjkarze C1 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17 KS Start Nowy Sącz 2021

2 KOLAT Artur 1999-01-21 KS Start Nowy Sącz 2021

3 KOZUB Adam 1996-10-16 KS AZS-AWF Kraków 2021

4 KRÓL Jakub 2001-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2021

5 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2021

6 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16 KS AZS-AWF Gorzów 2021

7 SZTUBA Bogdan 1964-03-10 LUKS Kwisa Leśna 2021

8 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2021

9 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 KS AZS-AWF Kraków 2021

 
Kanadyjkarze C1 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14 LKK Drzewica 2021

2 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21 LUKS Kwisa Leśna 2021

3 KORZONEK Jakub 2006-10-24 KS AZS-AWF Kraków 2021

4 KSIĄŻEK Krzysztof 2006-01-16 KKK Kraków 2024

5 LUDWIKOWSKI Igor 2006-10-03 KKK Kraków 2024

6 SEKUŁA Szymon 2005-09-13 LUKS Kwisa Leśna 2021

 
Kanadyjkarze C1x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
SADOWSKI Karol
PONOMARENKOW Marcin
2006-09-30
2006-07-20
1983-12-16


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 GUT Karol
CIEŚLAK Oliwier
SEKUŁA Szymon
2005-08-24
2006-02-21
2005-09-13


LUKS Kwisa Leśna 2021

3 LABISZAK Marcin
SZTUBA Bogdan
MIRECKI Marcin
1977-11-14
1964-03-10
1980-08-01


LUKS Kwisa Leśna 2021

4 SZTUBA Kacper
KRÓL Jakub
WSZOŁA Patryk
1999-01-25
2001-11-22
2002-04-19


KS AZS-AWF Kraków 2021

 
Kanadyjkarze C2 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DYDA Jakub
ZACHWIEJA Kacper
2002-07-03
2001-01-22


KS Pieniny Szczawnica 2024

2 KOLOMANSKI Michal
WIERCIOCH Michał
1994-01-01
1993-08-13


KS AZS-AWF Kraków 2021

3 KOWALCZYK Maciej
WAWRYK Hubert
1998-07-06
1998-09-09


KKK Kraków 2024

4 KOZUB Adam
WSZOŁA Patryk
1996-10-16
2002-04-19


KS AZS-AWF Kraków 2021

5 KRÓL Jakub
BRZEZIŃSKI Andrzej
2001-11-22
1993-01-23


KS AZS-AWF Kraków 2021

6 KUBIK Bartosz
URBAN Mateusz
2000-02-04
1998-10-02


KS Pieniny Szczawnica 2024

7 LABISZAK Marcin
MIRECKI Marcin
1977-11-14
1980-08-01


LUKS Kwisa Leśna 2021

8 SZYMANEK Bartłomiej
SZYMANEK Konrad
2002-01-26
1999-12-06


KS Pieniny Szczawnica 2024

9 WOŚ Michał
ZAZIĄBŁO Jarosław
1999-04-30
1999-01-06


KKK Kraków 2024

 
Kanadyjkarze C2 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
SADOWSKI Karol
2006-09-30
2006-07-20


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 KORZONEK Jakub
FABIJAŃSKI Wojciech
2006-10-24
2004-03-22


KS AZS-AWF Kraków 2021

3 MACIĄGA Oliwer
SŁABIAK Tymoteusz
2006-09-03
2005-08-20


KS Pieniny Szczawnica 2024

4 PAWLIK Kacper
JAMROZIK Jakub
2003-08-30
2004-11-05


KS AZS-AWF Kraków 2021

 
Kanadyjkarze C2x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KSIĄŻEK Krzysztof
LUDWIKOWSKI Igor
WOŚ Michał
ZAZIĄBŁO Jarosław
WAWRYK Hubert
KOWALCZYK Maciej
2006-01-16
2006-10-03
1999-04-30
1999-01-06
1998-09-09
1998-07-06


KKK Kraków 2024