Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1 Puchar Polski Zawody Konsultacyjne Juniorów
WAŁCZ, 25-28.04.2019
 
Kajakarki K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

3 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

4 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

5 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

7 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

9 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

10 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

11 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

14 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

16 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

17 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

18 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

19 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 ZKS Wiskord Szczecin 2020

20 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 AKS Sparta Augustów 2020

22 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

23 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

24 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

27 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

28 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

29 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

30 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

31 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarki K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BEIM Alicja 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2021

4 BEIM Julia 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2021

5 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

6 BLICHARZ Zofia 2004-06-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

7 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

8 BRACIK Magdalena 2004-11-03 KS Admira Gorzów 2020

9 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

10 CYBULSKA Aleksandra 2004-02-23 KS Wiskord Szczecin 2020

11 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

13 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań 2021

14 GAŁĘZKA Olga 2004-05-24 KS Admira Gorzów 2020

15 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01 KS Admira Gorzów 2020

16 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

18 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

19 JAROCKA Julia 2004-06-27 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

20 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

21 KOCH Maria 103 KS Posnania Poznań 2021

22 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

23 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

25 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

28 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

29 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07 KS Wiskord Szczecin 2020

30 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

31 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

32 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

34 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

35 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

36 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

37 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

38 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

39 MARTUSZEWSKA Nikola 2004-04-19 UKS Victoria Wałcz 2021

40 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

42 PERŻYŁO Julia 2003-07-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

43 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

44 ROJEK Roksana 2004-07-29 KS Admira Gorzów 2020

45 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wałcz 2021

46 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

47 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

48 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

49 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

50 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

51 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

52 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

53 WIŚNIEWSKA Emilia 2003-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

54 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

55 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

56 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

57 WRÓBEL Magdalena 2004-11-11 KS Drukarz Warszawa 2020

58 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03 MRKS Gdańsk 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

3 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

5 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

6 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

7 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy 2021

8 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy 2021

11 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17 MRKS Gdańsk 2020

14 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

15 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

16 TOMASIK Natalia 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

17 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

19 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06 ZKS Olimpia Elbląg 2020

2 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

4 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05 OKSW Olsztyn 2021

6 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

7 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

8 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

9 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

11 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

13 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

14 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

15 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

16 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kajakarze K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21 KSC Olsztyn 2020

3 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

4 CZEPE Emil 2002-08-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 DOMAGAŁ Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

7 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

8 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań 2021

9 FECEK Jan 2002-02-19 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

10 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

12 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań 2021

13 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21 KS Posnania Poznań 2021

14 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

15 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

16 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KS Posnania Poznań 2021

17 KOPERSKI Jakub 2001-07-10 KS Posnania Poznań 2021

18 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

19 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

20 KULESZA Kacper 2001-04-12 KS Posnania Poznań 2021

21 LESZCZYŃSKI Wiktor 102 UKS Świerklaniec 2021

22 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

23 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

24 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

27 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

28 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

29 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

30 NOWACZYK Eryk 2001-08-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

31 NOWACZYK Hubert 2001-08-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

32 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

33 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

34 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

35 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

36 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

37 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

38 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

39 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

40 ROZPĘDEK Tymon 2002-06-04 KS Energetyk Gryfino 2020

41 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

42 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

43 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

44 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

45 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

46 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03 MRKS Gdańsk 2020

47 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

48 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

49 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

50 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

51 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

52 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

53 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

54 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

55 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

56 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

57 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

58 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

59 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

60 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

61 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2020

62 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

63 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

64 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

65 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

66 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

67 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

68 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-27 MKS Polstyr Człuchów 2020

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

3 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

7 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

10 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

14 FILAK Michał 2003-04-22 KS GPower Gorzów 2020

15 FRYC Szymon 2004-03-04 MKK Łączany 2020

16 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

17 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2021

18 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 KS Olimpia Elbląg 2020

19 HAŁAS Bartosz 2003-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

21 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

23 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

25 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

26 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 KS Olimpia Elbląg 2020

28 KONOPNICKI Michał 2004-07-14 MRKS Gdańsk 2020

29 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

30 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2020

31 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

32 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

33 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24 KS Baza Mrągowo 2020

34 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

35 KRAUSE Paweł 2003-10-26 KS Olimpia Elbląg 2020

36 KUBAS Michał 2004-06-28 MKK Łączany 2020

37 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

38 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2021

39 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

40 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

41 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

42 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

43 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2021

44 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 MLKS Victoria Sztum 2021

45 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

46 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

47 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

48 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

49 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

50 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

51 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

52 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

53 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

54 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

55 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

56 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

57 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

58 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

59 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

60 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

61 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21 ZKS Olimpia Elbląg 2020

62 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

63 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

64 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

65 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

66 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

67 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum 2021

68 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

69 TROJANEK Jakub 2003-01-09 MOSW Choszczno 2021

70 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

71 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

72 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

73 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

74 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

75 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22 MKK Łączany 2020

76 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

77 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

78 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

79 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-10-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

80 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

81 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2020

82 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

83 ZIMNY Dominik 2003-09-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2021

4 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 GŁUCH Tymoteusz 2002-12-16 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

6 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

7 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MARASA Alexander 2001-12-17 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

14 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

15 PORA Hubert 2002-12-28 WTS Orzeł Wałcz 2020

16 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07 KS Posnania Poznań 2021

17 RUDY Leonard 2001-02-15 WTW Warszawa 2020

18 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

19 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 SZRAM Patryk 2002-09-29 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

21 WALNICKI Bartosz 2002-09-06 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

22 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków 2021

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

8 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

10 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2021

12 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

14 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań 2021

15 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

18 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

19 MIŚNIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

21 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

22 POTOCKI Maciej 2004-11-19 KS Admira Gorzów 2020

23 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

26 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

27 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

28 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2021

29 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

30 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

31 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn 2021

32 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

33 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020