Internetowe zgłoszenia do imprezy: 4 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym – Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
WAŁCZ, 22-24.10.2021
 
Kajakarki K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

2 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

3 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2021

4 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

6 JASKÓLSKA Martyna 2005-07-03 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

7 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2021

8 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2021

9 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06 KS Posnania Poznań 2021

10 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

11 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2021

12 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2024

14 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2024

15 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

16 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2021

17 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2021

18 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2021

19 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

20 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

21 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2021

22 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

23 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2022

 
Kajakarki K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Oliwia 2007-06-30 UKS 4 Katowice 2021

2 BŁAŻEJCZAK Otylia 2007-02-05 KK Jezioro Tarnobrzeg 2024

3 BOROWIAK Zuzanna 2007-09-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 BUDNIK Nicola 2007-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

7 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 JAWORSKA Julia 2007-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

9 KACZMAREK Maja 2007-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

10 KĘDZIORA Maja 2007-10-27 KS GPower Gorzów 2021

11 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2021

12 KOPEĆ Lena 2007-09-10 KS Admira Gorzów 2021

13 KOT Julia 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

14 KOWALCZYK Julia 2007-12-03 MKS Polstyr Człuchów 2021

15 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

16 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-12-07 WTS Orzeł Wałcz 2021

17 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2021

18 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2024

19 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

20 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14 KS AZS-AWF Poznań 2024

21 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

22 PREISS Amelia 2007-02-16 KS Posnania Poznań 2021

23 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

24 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2021

25 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 KKW 1929 Kraków 2024

26 SZOŁTYSIK Natalia 2007-11-21 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

27 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

28 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2021

29 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2024

30 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10 LTK Fala Lublin 2021

31 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2024

32 WIERZBICKA Maria 2007-01-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

33 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2021

34 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16 KS Admira Gorzów 2021

35 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

36 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2021

37 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14 KS GPower Gorzów 2021

 
Kajakarki K1 mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKA Oliwia 2008-10-18 KKW 1929 Kraków 2024

2 CYREK Zuzanna 2008-04-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

3 GRUCA Natalia 2008-01-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

4 JUCHNO Maja 2008-09-19 UKS Dojlidy Białystok 2021

5 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2024

6 PRZYBYŁA Magdalena 2008-12-04 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2024

 
Kanadyjkarki C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 DUDEK Zuzanna 2005-02-05 KS Wiskord Szczecin 2024

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2021

4 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

7 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

8 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2024

 
Kanadyjkarki C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Maja 2008-06-17 KST Włókniarz Chełmża 2021

2 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 KRAJEWSKA Anna 2007-09-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08 WTS Orzeł Wałcz 2021

6 MĄTWICKA Liliana 2006-12-18 OKSW Olsztyn 2024

7 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

8 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2021

9 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

10 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2021

 
Kajakarze K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2021

3 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

4 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

5 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2021

6 DATSYSHYN Nazar 2004-02-11 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

7 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

8 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2021

9 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2021

10 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

11 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

12 JANOWSKI Patryk 2005-06-24 KST Włókniarz Chełmża 2021

13 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

14 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2021

16 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

17 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

18 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

19 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

20 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2021

21 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

22 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2021

23 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

24 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2024

25 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2024

26 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

27 MAREK Dominik 2005-06-19 KS Victoria Sztum 2024

28 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

29 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2021

30 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2021

31 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2021

32 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2024

33 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

34 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2021

35 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2024

36 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2024

37 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

38 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

39 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2021

40 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

41 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

42 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

43 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2021

44 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2021

45 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2021

46 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

47 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

48 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2021

49 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2024

50 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2021

51 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2021

52 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

53 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

54 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

55 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarze K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub 2007-08-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

2 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25 MRKS Gdańsk 2021

3 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2024

4 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2021

5 BILYJ Illia 2007-08-27 UKS Motława Gdańsk 2024

6 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2024

7 BUCZEK Piotr 2007-04-28 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

8 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 DOMAGALSKI Jan 2007-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

10 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2021

11 DULKO Dominik 2007-05-31 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

12 DYTRYCH Aleksander 2007-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

13 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2024

14 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2024

15 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

16 IWASZCZYSZYN Olgierd 2007-03-19 UKS Motława Gdańsk 2024

17 JĘDRYCHOWSKI Stanisław 2007-08-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

18 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16 KST Włókniarz Chełmża 2021

19 KACZMAREK Franciszek 2006-08-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

20 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

21 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2021

22 KLIMEK Konrad 2007-04-03 MKS Polstyr Człuchów 2021

23 KOT Mikołaj 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

24 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2021

25 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2024

26 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2021

27 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20 KU AZS Politechnika Opolska 2022

28 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2021

29 KUBIAK Józef 2006-12-27 KS Warta Poznań 2021

30 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03 KKS Sieradz 2024

31 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

32 KULMA Krzysztof 2007-04-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

33 KURACH Nikodem 2006-11-12 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

34 KURCZEWSKI Krystian 2006-10-18 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

35 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2021

36 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2021

37 ŁOPATA Jakub 2006-08-15 KS Admira Gorzów 2021

38 ŁUCZYŃSKI Cyryl 2007-07-29 WTW Warszawa 2021

39 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2024

40 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05 LTK Fala Lublin 2021

41 MAKOWIECKI Adrian 2007-07-04 KS Energetyk Gryfino 2021

42 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

43 MARKOWICZ Beniamin 2007-04-03 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

44 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2022

45 MEUS Marcel 2007-06-10 KS Nadwiślan Kraków 2021

46 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2021

47 MIŃCZUK Jakub 2006-03-14 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2022

48 MITRĘGA Patryk 2007-08-02 KS Energetyk Gryfino 2021

49 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2021

50 MULARCZYK Franciszek 2006-08-14 WTW Warszawa 2021

51 NAJDA Adrian 2007-03-07 KS Admira Gorzów 2021

52 OLSZEWSKI Piotr 2007-06-10 UKS Motława Gdańsk 2024

53 ORCZYKOWSKI Szymon 2007-04-25 UKS Kopernik Bydgoszcz 2021

54 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

55 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 KS Posnania Poznań 2021

56 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

57 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

58 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

59 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21 UKS Silvant Kajak Elbląg 2024

60 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

61 STANOCH Patryk 2007-03-06 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

62 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2021

63 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2021

64 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2021

65 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

66 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2021

67 SZWAJCA Hubert 2007-01-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

68 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

69 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2021

70 TADLA Stanisław 2006-09-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

71 TOMASZEWSKI Wojciech 2006-11-07 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

72 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

73 URBANIAK Nikodem 2007-08-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

74 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2021

75 WARZECHA Grzegorz 2006-11-05 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

76 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10 KS Posnania Poznań 2021

77 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2021

78 WOLAK Michał 2007-06-16 UKS 4 Katowice 2021

79 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2024

80 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2021

 
Kajakarze K1 mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2021

 
Kanadyjkarze C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

4 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2021

5 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

6 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

7 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2024

8 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19 PKS Korona Elbląg 2021

9 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

10 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2021

11 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2024

12 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2024

14 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2021

15 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

16 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2024

17 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

18 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

19 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2021

20 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2021

21 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

22 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2021

23 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09 KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 BACZYŃSKI Eryk 2008-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

3 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

4 BRYKALSKI Jan 2006-02-14 PKS Korona Elbląg 2021

5 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

6 DUDA Leon 2007-10-27 KS Posnania Poznań 2021

7 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2021

8 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 JAROŃSKI Dominik 2007-01-24 MRKS Gdańsk 2021

10 JUCHNO Filip 2006-12-01 UKS Dojlidy Białystok 2021

11 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2021

12 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2021

13 KRYSIAK Dawid 2007-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

14 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2021

15 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

16 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2021

17 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

18 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2021

19 NOWAK Bartosz 2007-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2021

20 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

21 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2021

22 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2021

23 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2021

24 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-07-23 PKS Korona Elbląg 2021

25 SUPRUN Maciej 2006-02-12 UKS Dojlidy Białystok 2021

26 SZEROKI Jakub 2008-01-03 UKS Dojlidy Białystok 2021

27 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

28 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2024

29 ŚWISTAK Grzegorz 2007-03-31 UKS Dojlidy Białystok 2021

30 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2024

31 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2021