Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików
POZNAŃ, 18-20.07.2019
 
Kajakarki K1 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

2 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

4 GRUBICH Oliwia 2006-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

6 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KOT Julia 2006-09-26 KS Olimpia Elbląg 2020

8 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04 KKS Nowa Sól 2020

9 KUBAS Małgorzata 2006-01-12 MKK Łączany 2020

10 KUMOR Alicja 2006-08-03 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

11 MIŚKIEWICZ Magdalena 2006-12-31 MKK Łączany 2020

12 OPIEŁKA Agata 2006-02-01 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

13 PIASECKA Wictoria 2006-10-18 UKS Victoria Wałcz 2021

14 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 PRAJS Gabriela 2006-04-23 KKS Sieradz 2020

16 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

17 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

18 STASIUK Martyna 2006-06-09 LKK Hubertus Biały Bór 2020

19 SZCZEPAŃSKA Martyna 2006-01-21 LKK Hubertus Biały Bór 2020

20 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 UKS Olimp Kraków 2020

21 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

22 WASIAK Nikola 2006-04-16 UKS Motława Gdańsk 2021

23 ZARĘBA Wiktoria 2006-01-28 KKS Nowa Sól 2020

24 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K1 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYWCZYŃSKA Klaudia 2005-07-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DŁUGOSZ Paulina 2005-03-08 KS Spójnia Warszawa 2020

3 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

6 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

7 JANIEWICZ Julia 2005-07-21 UKS Motława Gdańsk 2021

8 JANOWICZ Maja 2005-09-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

9 JASKÓLSKA Martyna 2005-04-12 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

10 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

11 KASPEREK Daria 2005-03-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

12 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05 KS GPower Gorzów 2020

13 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 KOZŁOWSKA Magdalena 2005-07-01 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

16 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

18 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

19 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wałcz 2021

20 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

21 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

22 SZULC Agnieszka 2005-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

23 SZYMAŃSKA Emilia 2005-10-21 KS Warta Poznań 2020

24 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

26 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kajakarki K2 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GALIŃSKA Klaudia
KĄKOL Klaudia
2006-01-09
2006-06-24


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

2 GRUBICH Oliwia
PIASECKA Wiktoria
2006-04-20
2006-07-24


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KRASZEWSKA Martyna
ZARĘBA Wiktoria
2006-10-04
2006-01-28


KKS Nowa Sól 2020

4 KRYWIONEK Hanna
ŻELUK Antonina
2006-06-09
2006-12-04


KS Wiskord Szczecin 2020

5 MIŚKIEWICZ Magdalena
KUBAS Małgorzata
2006-12-31
2006-01-12


MKK Łączany 2020

6 STASIUK Martyna
SZCZEPAŃSKA Martyna
2006-06-09
2006-01-21


LKK Hubertus Biały Bór 2020

7 WIĘCŁAWSKA Zofia
ZDROJEWSKA Barbara
2006-12-22
2006-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARADZIEJ Jowita
MIKA Martyna
2005-09-01
2005-04-18


KS Wiskord Szczecin 2020

2 BARTKOWIAK Lidia
LUDWICZAK Amelia
2005-03-01
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GODLEWSKA Emilia
KUŚ Amelia
2005-04-16
2005-08-04


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 GRABOWSKA Hanna
GROMADZKA Paulina
2005-01-04
2005-11-02


MOSW Choszczno 2021

5 GRZELAK Zuzana
STUDZINSKA Natalia
2005-10-25
2005-04-22


MOSW Choszczno 2021

6 HOJAK Martyna
SZYMAŃSKA Emilia
2005-04-09
2005-10-21


KS Warta Poznań 2020

7 KAŁUŻNA Aleksandra
ORYSZEWSKA Daria
2005-02-26
2005-10-28


KKS Nowa Sól 2020

8 KORPALSKA Zofia
NETKA Martyna
2005-02-23
2005-06-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KOZŁOWSKA Magdalena
JASKÓLSKA Martyna
2005-07-01
2005-04-12


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

10 KWAŚNY Kinga
BŁASIOK Emilia
2005-02-08
2005-02-10


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

11 NOWACKA Julia
WARCHAŁOWSKA Sandra
2005-12-19
2005-05-12


MOSW Choszczno 2021

12 WEJSZEWSKA Oliwia
GABRYŚ Oliwia
2005-05-31
2005-02-27


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
GOŚCINIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
KOBRYŃ Zofia
2005-03-01
2005-04-29
2005-11-09
2005-11-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BŁASIOK Emilia
HEWIG Dominika
KWAŚNY Kinga
OPIEŁKA Agata
2005-02-10
2005-04-11
2005-02-08
2006-02-01


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 BRYWCZYŃSKA Klaudia
NETKA Martyna
GODLEWSKA Emilia
KUŚ Amelia
2005-07-21
2005-06-02
2005-04-16
2005-08-04


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 GABRYŚ Oliwia
WIĘCŁAWSKA Zofia
ZDROJEWSKA Barbara
WEJSZEWSKA Oliwia
2005-02-27
2006-12-22
2006-12-12
2005-05-31


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 GALIŃSKA Klaudia
KĄKOL Klaudia
SZULC Agnieszka
WALDOWSKA Zofia
2006-01-09
2006-06-24
2005-05-30
2005-03-13


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 GĘBICKA Patrycja
KĘDZIORA Natalia
KONOPSKA Wiktoria
SELIWAŃSKA Julia
2006-08-14
2005-12-05
2006-06-12
2005-04-28


KS GPower Gorzów 2020

7 GRZELAK Zuzana
STUDZINSKA Natalia
WARCHAŁOWSKA Sandra
NOWACKA Julia
2005-10-25
2005-04-22
2005-05-12
2005-12-19


MOSW Choszczno 2021

8 ŻELUK Antonina
BARADZIEJ Jowita
KRYWIONEK Hanna
MIKA Martyna
2006-12-04
2005-09-01
2006-06-09
2005-04-18


KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

2 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

3 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13 UKS Świerklaniec 2021

2 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

3 FILIPCZUK Oliwia 2005-10-28 KS Wiskord Szczecin 2020

4 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

5 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

6 KUDYBA Kamila 2005-02-02 OKSW Olsztyn 2021

7 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

9 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

10 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C2 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Alicja
KOWALAK Agata
2006-11-25
2006-09-02


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta
KINAST Zuzanna
2005-05-23
2005-12-26


KS Posnania Poznań 2021

2 FILIPCZUK Oliwia
PODGÓRSKA Wiktoria
2005-10-28
2005-03-16


KS Wiskord Szczecin 2020

3 GAŁCZYŃSKA Zuzanna
GOŹDZIEWSKA Patrycja
2005-06-08
2005-05-18


KS Warta Poznań 2020

4 GLABUS Bernadeta
SZYMAŃSKA Patrycja
2005-03-30
2005-11-13


KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarze K1 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 BERING Daniel 2006-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 BORUCKI Alex 2006-06-04 UKS Olimp Kraków 2020

4 BREWCZYŃSKI Adam 2006-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2021

6 FABISIAK Jakub 2006-04-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2021

8 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2019

9 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

13 JUCHTOWSKI Emil 2006-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11 KS Admira Gorzów 2020

15 KALINOWSKI Jakub 2006-07-11 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

16 KOT Mikołaj 2006-09-26 KS Olimpia Elbląg 2020

17 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

18 KOWALIK Piotr 2006-06-14 UKS Olimp Kraków 2020

19 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 WTW Warszawa 2020

20 KULIGOWSKI Maksymilian 2006-12-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 KUŹNICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

22 LOREK Filip 2006-03-07 KS GPower Gorzów 2020

23 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

24 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

25 MIŃCZUK Jakub 2006-03-14 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

26 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

27 MULARCZYK Franciszek 2006-08-14 WTW Warszawa 2020

28 NOWAKOWSKI Gracjan 2006-09-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 NOWAKOWSKI Jakub 2006-01-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

30 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

31 OLEJNIK Radosław 2006-07-14 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

32 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

33 PODBIELSKI Antoni 2006-09-26 WTW Warszawa 2020

34 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21 ZKS Olimpia Elbląg 2020

35 ROSZKO Dawid 2006-04-16 AKS Sparta Augustów 2020

36 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

37 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

38 STASZCZYK Brian 2006-02-06 KS Admira Gorzów 2020

39 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2020

40 STRĘKOWSKI Patryk 2006-07-29 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

41 SZCZYGIEŁ Eryk 2006-04-10 KST Włókniarz Chełmża 2020

42 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

43 TADLA Stanisław 2006-09-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

44 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

45 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2021

46 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

47 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2021

48 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

49 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

50 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

51 ZIELIŃSKI Kordian 2006-12-19 KST Włókniarz Chełmża 2020

52 ŻUCHOWSKI Bartosz 2006-03-19 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarze K1 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

3 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14 KS Yacht-Club Kraków 2021

4 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

5 CIOŁCZYK Oliwier 2005-10-08 MOSW Choszczno 2021

6 FIEDOROWICZ Oskar 2005-03-25 MOSW Choszczno 2021

7 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

8 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

9 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

11 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

12 KOPYL Heorhi 2005-01-01 LTK Fala Lublin 2019

13 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

14 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09 MOSM Tychy 2021

15 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2021

16 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

17 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

19 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

20 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

21 PRĘTKI Jakub 2005-01-02 UKS Pamiątkowo 2020

22 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 ZKS Olimpia Elbląg 2020

23 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

24 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22 KS Victoria Sztum 2021

25 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

26 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

27 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

29 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

30 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

31 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

32 ŚWICIŃSKI Miłosz 2005-11-18 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

33 TOCHA Cyprian 2005-10-19 KS Olimpia Elbląg 2020

34 TREIDER Marcel 2005-11-06 KS Admira Gorzów 2020

35 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

36 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

37 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

38 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

39 WOJANEK Piotr 2005-03-05 KS Yacht-Club Kraków 2021

40 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

41 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni
GUMNY Hugo
2006-05-01
2006-01-11


UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 BERING Daniel
SZCZYGIEŁ Eryk
2006-01-01
2006-04-10


KST Włókniarz Chełmża 2020

3 BORUCKI Alex
KOWALIK Piotr
2006-06-04
2006-06-14


UKS Olimp Kraków 2020

4 BREWCZYŃSKI Adam
FABISIAK Jakub
2006-02-05
2006-04-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 CZECHMEISTER Zsolt
NOWAKOWSKI Gracjan
2006-05-10
2006-09-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 DUDZIAK Dominik
PŁONKA Wojciech
2006-07-20
2006-05-24


KS Posnania Poznań 2021

7 DZWONKOWSKI Tymoteusz
GARBACKI Jakub
2006-07-27
2006-11-02


UKS Motława Gdańsk 2021

8 HABDAS Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2006-09-26
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 HELLER Mikołaj
KALINOWSKI Jakub
2006-04-12
2006-07-11


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

10 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
ZAPARTY Tymoteusz
2006-06-12
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 KACZMAREK Krzysztof
STASZCZYK Brian
2006-08-11
2006-02-06


KS Admira Gorzów 2020

12 KRUKOWSKI Igor
PODBIELSKI Antoni
2006-06-25
2006-09-26


WTW Warszawa 2020

13 KULIGOWSKI Maksymilian
ZIELIŃSKI Dominik
2006-12-01
2006-01-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

14 KUŹNICKI Michał
ŁABĘDA Maksymilian
2006-03-08
2006-09-09


UKS Zalew Jerzykowo 2020

15 LOREK Filip
ŚMIGIELSKI Emil
2006-03-07
2006-12-19


KS GPower Gorzów 2020

16 MATWIEJCZYK Michał
MIŃCZUK Jakub
2006-05-23
2006-03-14


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

17 MUKA Mateusz
PŁÓCIENNIK Krzysztof
2006-12-12
2006-01-06


UKS Zalew Jerzykowo 2020

18 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

19 SZCZEPANEK Karol
WAKSMAŃSKI Oskar
2006-04-14
2006-10-11


MOSM Tychy 2021

20 ZIELIŃSKI Kordian
JUCHTOWSKI Emil
2006-12-19
2006-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarze K2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
RÓŻALSKI Szymon
2005-07-20
2005-08-14


KS Olimpia Elbląg 2020

2 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

3 BARTOSZAK Nikodem
STELAK Filip
2005-03-10
2005-08-28


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BETLEJEWSKI Hubert
ULATOWSKI Szymon
2005-05-10
2005-05-09


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

5 BOBOWSKI Marcel
WOJANEK Piotr
2005-05-14
2005-03-05


KS Yacht-Club Kraków 2021

6 CIOŁCZYK Oliwier
FIEDOROWICZ Oskar
2005-10-08
2005-03-25


MOSW Choszczno 2021

7 GASZAK Jakub
SŁOWIŃSKI Paweł
2005-06-03
2005-07-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 GAWOR Konrad
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-07-12


MOSM Tychy 2021

9 GRABIANOWSKI Mateusz
MAŃKOWSKI Adam
2005-06-14
2005-04-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GROCHALA Mateusz
LEŚNIAK Łukasz
2005-01-26
2005-02-20


WTW Warszawa 2020

11 GRZELAK Krzysztof
MARCZEWSKI Kacper
2005-04-25
2005-08-25


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 GRZEŚ Karol
RUTKOWSKI Paweł
2005-05-24
2005-09-11


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

13 KAMIŃSKI Miłosz
NASTAŁY Mateusz
2005-11-27
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

14 KASZUBA Kacper
OPIELEWICZ Marcin
2005-07-26
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KOŁODZIEJ Tomasz
STANIEWSKI Antoni
2005-05-15
2005-09-28


KS Posnania Poznań 2021

16 KWIATKOWSKI Damian
ŁYCZKOWSKI Jakub
2005-09-26
2005-04-24


ZKS Olimpia Elbląg 2020

17 MERMELA Mikołaj
WĄSOWICZ Mikołaj
2005-04-29
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

18 MULCZYŃSKI Ignacy
RATAJCZAK Wojciech
2005-01-18
2005-10-10


KS Admira Gorzów 2020

19 NIZIAŁEK Marcin
SZWEMIN Filip
2005-01-04
2005-10-09


MKS Polstyr Człuchów 2020

20 RECHUL Mikołaj
WORONKIEWICZ Aleksander
2005-01-22
2005-03-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

21 RÓŻAŃSKI Kajetan
TROJANOWSKI Mateusz
2005-01-04
2005-01-08


WTS Orzeł Wałcz 2020

22 SAROL Bartosz
CHODUBSKI Olgierd
2005-09-02
2005-03-16


MRKS Gdańsk 2020

23 WIŚNIEWSKI Jan
KUPCZYK Franciszek
2005-12-05
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

24 WYSZKOWSKI Igor
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-12-20
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem
CZECHMEISTER Zsolt
STELAK Filip
GASZAK Jakub
2005-03-10
2006-05-10
2006-08-28
2005-06-03


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BETLEJEWSKI Artur
BETLEJEWSKI Hubert
HELLER Mikołaj
KURCZEWSKI Krystian
2006-01-12
2005-05-10
2006-04-12
2006-03-11


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

3 DUDZIAK Dominik
PŁONKA Wojciech
STANIEWSKI Antoni
KOŁODZIEJ Tomasz
2006-07-20
2006-05-24
2005-09-28
2005-05-15


KS Posnania Poznań 2021

4 GAWOR Konrad
KWAŚNIEWICZ Jakub
SZCZEPANEK Karol
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-09-09
2006-04-14
2005-07-12


MOSM Tychy 2021

5 GRABIANOWSKI Mateusz
MAŃKOWSKI Adam
KASZUBA Kacper
OPIELEWICZ Marcin
2005-06-14
2005-04-04
2005-07-26
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GROCHALA Mateusz
LEŚNIAK Łukasz
MULARCZYK Franciszek
WOJNAROWICZ Jarosław
2005-01-26
2005-02-20
2006-08-14
2005-10-02


WTW Warszawa 2020

7 GRZELAK Krzysztof
MARCZEWSKI Kacper
ŚWICIŃSKI Miłosz
STRĘKOWSKI Patryk
2005-04-25
2005-08-25
2005-11-18
2006-07-29


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 KOT Mikołaj
KWIATKOWSKI Damian
ŁYCZKOWSKI Jakub
TOCHA Cyprian
2006-09-26
2005-09-26
2005-04-24
2005-10-19


KS Olimpia Elbląg 2020

9 MULCZYŃSKI Ignacy
RATAJCZAK Wojciech
STRASZEWSKI Jacek
TREIDER Marcel
2005-01-18
2005-10-10
2006-08-17
2005-11-06


KS Admira Gorzów 2020

10 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
SCIBILIA Thomas
KONIECZNY Kacper
2006-05-15
2006-07-09
2006-05-16
2005-01-02


KS Posnania Poznań 2021

11 RECHUL Mikołaj
WYSZKOWSKI Igor
WĄSOWICZ Mikołaj
WORONKIEWICZ Aleksander
2005-01-22
2005-12-20
2005-05-13
2005-03-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

2 KRECZMAN Hubert 2006-09-04 PKS Korona Elbląg 2021

3 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02 KKS Nowa Sól 2020

4 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

5 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 SUPRUN Maciej 2006-02-12 UKS Dojlidy Białystok 2020

8 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

9 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Filip 2005-11-04 KKS Nowa Sól 2020

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

4 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

5 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

7 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

8 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19 PKS Korona Elbląg 2021

9 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2020

10 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

11 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

12 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

14 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

17 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

18 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 2000m mł (13)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

2 KRECZMAN Hubert
STASIEŁOWICZ Patryk
2006-09-04
2006-12-27


PKS Korona Elbląg 2021

3 MICHALAK Antoni
SOBCZAK Declan
2006-01-01
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

4 SADOWSKI Karol
BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
2006-07-20
2006-09-30


KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 SZMAGAJ Aleks
WALCZAK Maksymilian
2006-07-22
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 2000m mł (14)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper
KOCHOWICZ Kamil
2005-06-23
2005-02-26


UPKS Poncio 2010 2021

2 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

3 KAMPIŃSKI Piotr
STAŃCZEWSKI Nikodem
2005-02-21
2005-06-15


PKS Korona Elbląg 2021

4 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa Sól 2020

5 OSIŃSKI Bartosz
SZUBIŃSKI Szymon
2005-02-28
2005-07-20


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C4 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper
KOCHOWICZ Kamil
TWARDOWSKI Aleksander
MARGASZEWSKI Wiktor
2005-06-23
2005-02-26
2006-04-12
2006-11-18


UPKS Poncio 2010 2021

2 BRZOSKA Bartosz
GRUŻLEWSKI Ahmed
OLEJNIK Radosław
GRZYWACZ Sebastian
2006-02-13
2005-11-24
2006-07-14
2006-09-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 KAMPIŃSKI Piotr
KIEŁCZEWSKI Szymon
STAŃCZEWSKI Nikodem
STASIEŁOWICZ Patryk
2005-02-21
2005-08-19
2005-06-15
2006-12-27


PKS Korona Elbląg 2021

4 KARLIŃSKI Sebastian
CICHOCKI Filip
POKLEPA Rafał
SIEMASZ Kuba
2005-02-08
2005-11-04
2006-10-25
2005-07-03


KKS Nowa Sól 2020

5 KUBICA Krystian
WOJKIEWICZ Mateusz
SOBCZAK Declan
MICHALAK Antoni
2006-05-08
2005-05-20
2006-01-01
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

6 NOWAKOWSKI Jakub
CZERWIŃSKI Jakub
TYMEK Kamil
PALMOWSKI Marcin
2006-01-25
2005-07-12
2006-04-06
2006-05-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020