Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym
BYDGOSZCZ, 08-11.08.2019r.
 
Kajakarki K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

3 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

4 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
5 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

6 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

8 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 ZKS Wiskord Szczecin 2020

9 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
10 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

14 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

15 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

2 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

3 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

5 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
6 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

7 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

9 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

11 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

12 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

13 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

14 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

17 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

18 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

2 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

3 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

5 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
6 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

7 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

9 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

10 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

11 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WOJDA Kinga 2002-07-20 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

2 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

6 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

8 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

9 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

10 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

11 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
BEBENEK Oliwia
2002-11-13
2002-11-13


MKS MOS Wrocław 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 BYCHENKOVA Sofia
ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
2002-10-28
2002-11-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 GÓRSKA Julia
WERNER Wiktoria
2001-12-27
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 KAROLCZUK Karolina
SKORUPA Faustyna
2001-03-01
2001-02-15


UKS Dojlidy Białystok 2020

6 KŁOS Ewelina
DZIATKOWICZ Sandra
2001-09-25
2002-09-27


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

8 POLAŃSKA Zuzanna
ZDOBYCH Natalia
2002-02-09
2002-04-12


ZKS Wiskord Szczecin 2020

9 SITA Nikola
SŁOWIŃSKA Urszula
2002-11-29
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 WYRWIŃSKA Maria
NIEBORAK Wiktoria
2001-08-11
2002-01-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
BEBENEK Oliwia
2002-11-13
2002-11-13


MKS MOS Wrocław 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 KŁOS Ewelina
DZIATKOWICZ Sandra
2001-09-25
2002-09-27


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

5 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
BYCHENKOVA Sofia
2002-11-01
2002-10-28


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 SITA Nikola
SŁOWIŃSKA Urszula
2002-11-29
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 WYRWIŃSKA Maria
NIEBORAK Wiktoria
2001-08-11
2002-01-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
BEBENEK Oliwia
2002-11-13
2002-11-13


MKS MOS Wrocław 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 BYCHENKOVA Sofia
ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
2002-10-28
2002-11-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KŁOS Ewelina
DZIATKOWICZ Sandra
2001-09-25
2002-09-27


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 POLAŃSKA Zuzanna
ZDOBYCH Natalia
2002-02-09
2002-04-12


ZKS Wiskord Szczecin 2020

6 SITA Nikola
SŁOWIŃSKA Urszula
2002-11-29
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 WYRWIŃSKA Maria
NIEBORAK Wiktoria
2001-08-11
2002-01-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03 MRKS Gdańsk 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

3 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

5 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy 2021

9 SADOWSKA Paulina 2002-10-15 MRKS Gdańsk 2020

10 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

11 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

PO TERMINIE
12 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
13 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

15 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

4 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

5 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy 2021

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SADOWSKA Paulina 2002-10-15 MRKS Gdańsk 2020

10 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17 MRKS Gdańsk 2020

11 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

12 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

PO TERMINIE
13 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

15 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia
SIEMIENIUK Natalia
2002-04-03
2001-11-17


MRKS Gdańsk 2020

2 MARUCHA Julia
MIERNIK Sara
2001-04-16
2001-04-14


MOSM Tychy 2021

3 MENDELSKA Patrycja
MUSIALSKA Wiktoria
2001-09-29
2002-08-31


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MICHAŁOWSKA Klaudia
TRZCIŃSKA Klaudia
2002-04-19
2002-06-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 PRZYBYŁA Magdalena
TOMASIK Natalia
2001-05-20
2002-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia
SIEMIENIUK Natalia
2002-04-03
2001-11-17


MRKS Gdańsk 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna
KOWALSKA Ewa
2001-03-06
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

3 MIERNIK Sara
MARUCHA Julia
2001-04-14
2001-04-16


MOSM Tychy 2021

4 MUSIALSKA Wiktoria
WIŚNIEWSKA Weronika
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 PRZYBYŁA Magdalena
TOMASIK Natalia
2001-05-20
2002-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
6 ZAWADZKA Julia
JANOWICZ Julia
2001-03-13
2001-08-18


ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarze K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21 KSC Olsztyn 2020

2 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

4 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

6 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 MINDA Mateusz 2001-09-26 KSC Olsztyn 2020

8 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

9 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

10 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

12 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
13 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

15 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

16 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
17 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

PO TERMINIE
18 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

19 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

20 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21 KSC Olsztyn 2020

3 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

4 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

5 HAŁAS Bartosz 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

8 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

9 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

10 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

11 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

13 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

14 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

16 OSTROWSKI Jakub 2001-01-29 KSC Olsztyn 2020

17 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk 2021

18 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

19 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

20 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

22 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

23 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

24 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03 MRKS Gdańsk 2020

25 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

26 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

28 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

29 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

30 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

PO TERMINIE
31 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

32 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

33 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

34 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

35 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

36 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

37 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21 KSC Olsztyn 2020

3 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

4 HAŁAS Bartosz 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

6 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KS Posnania Poznań 2021

8 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

10 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

13 MARCINKOWSKI Natan 2001-05-05 KSC Olsztyn 2020

14 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

15 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk 2021

17 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

18 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

19 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

20 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

21 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

22 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
23 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

24 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

25 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03 MRKS Gdańsk 2020

26 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

27 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

29 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

30 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

31 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

PO TERMINIE
32 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

33 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

34 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

35 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

36 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

4 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

5 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

6 HAŁAS Bartosz 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KAFAR Kordian 2001-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

11 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MARCINKOWSKI Natan 2001-05-05 KSC Olsztyn 2020

14 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

15 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

17 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk 2021

18 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

19 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

20 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

21 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

22 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

23 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
24 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

25 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03 MRKS Gdańsk 2020

26 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

27 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

28 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2020

29 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

30 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

31 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

32 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K2 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
NOWACZYK Hubert
2001-01-03
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BUKOWSKI Wojciech
WITMANOWICZ Kamil
2001-04-24
2002-10-16


WTW Warszawa 2020

3 DZIUBA Maciej
IMIELIŃSKI Kacper
2001-01-07
2001-03-06


KS Posnania Poznań 2021

4 GRĄDZKI Mateusz
ŚWITAJ Mateusz
2001-11-21
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 KARASIEWICZ Dawid
KULESZA Kacper
2001-02-21
2001-04-12


KS Posnania Poznań 2021

6 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
SAWICKI Szymon
2002-06-30
2002-06-11


WTW Warszawa 2020

7 KLICZKOWSKI Dawid
CZEPE Emil
2002-02-20
2002-08-21


WTS Orzeł Wałcz 2020

8 KRUPECKI Hubert
NAGŁOWSKI Kacper
2002-01-15
2001-04-29


KS Posnania Poznań 2021

9 OSTROWSKI Jakub
MARCINKOWSKI Natan
2001-01-29
2001-05-05


KSC Olsztyn 2020

10 SŁOMIAN Daniel
SZKUDLAREK Mateusz
2001-01-01
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech
WITMANOWICZ Kamil
2001-04-24
2002-10-16


WTW Warszawa 2020

2 GARSTKIEWICZ Maksymilian
MALIŃSKI Filip
2001-07-24
2002-01-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HORBA Jakub
WERNER Adam
2001-07-06
2001-08-13


KSC Olsztyn 2020

4 KAFAR Kordian
BORKOWSKI Kamil
2001-06-26
2001-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
SAWICKI Szymon
2002-06-30
2002-06-11


WTW Warszawa 2020

6 KRUPECKI Hubert
NAGŁOWSKI Kacper
2002-01-15
2001-04-29


KS Posnania Poznań 2021

7 ŁYSKAWA Kacper
CZEPE Emil
2001-07-25
2002-08-21


WTS Orzeł Wałcz 2020

8 NOWACZYK Eryk
SUCHALSKI Damian
2001-08-01
2001-04-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 PIECZURO Krzysztof
SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
2002-02-16
2001-05-25


KS Admira Gorzów 2020

10 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

11 SŁOMIAN Daniel
SZKUDLAREK Mateusz
2001-01-01
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
12 WĄSOWICZ Kornel
MALINOWSKI Dastin
2002-03-17
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil
ŁYSKAWA Kacper
2002-08-21
2001-07-25


WTS Orzeł Wałcz 2020

2 HORBA Jakub
WERNER Adam
2001-07-06
2001-08-13


KSC Olsztyn 2020

3 KAFAR Kordian
BORKOWSKI Kamil
2001-06-26
2001-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KRUPECKI Hubert
NAGŁOWSKI Kacper
2002-01-15
2001-04-29


KS Posnania Poznań 2021

5 NOWACZYK Eryk
SUCHALSKI Damian
2001-08-01
2001-04-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 PIECZURO Krzysztof
SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
2002-02-16
2001-05-25


KS Admira Gorzów 2020

7 ROJEK Przemysław
WITKOWSKI Adam
2002-08-10
2002-01-05


KS Olimpia Elbląg 2020

8 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech
WITMANOWICZ Kamil
2001-04-24
2002-10-16


WTW Warszawa 2020

2 DOMAGAŁA Kacper
PAŁUBICKI Łukasz
2002-01-05
2002-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GRABLEWSKI Bartosz
WOLSKI Szymon
2002-10-29
2002-06-10


KSC Olsztyn 2020

4 GRĄDZKI Mateusz
ŚWITAJ Mateusz
2001-11-21
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
SAWICKI Szymon
2002-06-30
2002-06-11


WTW Warszawa 2020

6 MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MAŁECKI Michał
PIECH Jacek
2002-08-24
2002-04-04


KKW 1929 Kraków 2020

8 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
SZYSZKO Kamil
2001-05-25
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

9 URBAŃSKI Wojciech
SMEKTAŁA Oskar
2002-04-23
2001-03-15


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

10 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
DOMAGAŁA Kacper
PAŁUBICKI Łukasz
NOWACZYK Hubert
2001-01-03
2002-01-05
2002-01-23
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CHARUN Filip
WOLSKI Szymon
GRABLEWSKI Bartosz
MINDA Mateusz
2002-12-15
2002-06-10
2002-10-29
2001-09-26


KSC Olsztyn 2020

3 DZIUBA Maciej
IMIELIŃSKI Kacper
KOTEWICZ Filip
KULESZA Kacper
2001-01-07
2001-03-06
2001-04-26
2001-04-12


KS Posnania Poznań 2021

4 GARSTKIEWICZ Maksymilian
MALINOWSKI Dastin
MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2001-07-24
2002-11-11
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRĄDZKI Mateusz
ŚWITAJ Mateusz
SUCHALSKI Damian
NOWACZYK Eryk
2001-11-21
2001-03-23
2001-04-09
2001-08-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 KARASIEWICZ Dawid
KOPERSKI Jakub
PIETRZAK Antoni
KOCHANEK Maciej
2001-02-21
2001-07-10
2002-06-05
2002-06-17


KS Posnania Poznań 2021

7 URBAŃSKI Wojciech
SMEKTAŁA Oskar
ZALUTSKYI Maksym
SOBCZAK Jakub
2002-04-23
2001-03-15
2002-06-27
2002-02-20


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K4 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
DOMAGAŁA Kacper
PAŁUBICKI Łukasz
NOWACZYK Hubert
2001-01-03
2002-01-05
2002-01-23
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CHARUN Filip
GRABLEWSKI Bartosz
MINDA Mateusz
WOLSKI Szymon
2002-12-15
2002-10-29
2001-09-26
2002-06-10


KSC Olsztyn 2020

3 DZIUBA Maciej
IMIELIŃSKI Kacper
KOPERSKI Jakub
KARASIEWICZ Dawid
2001-01-07
2001-03-06
2001-07-10
2001-02-21


KS Posnania Poznań 2021

4 KOCHANEK Maciej
KULESZA Kacper
PIETRZAK Antoni
KOTEWICZ Filip
2002-06-17
2001-04-12
2002-06-05
2001-04-26


KS Posnania Poznań 2021

5 URBAŃSKI Wojciech
SMEKTAŁA Oskar
ZALUTSKYI Maksym
SOBCZAK Jakub
2002-04-23
2001-03-15
2002-06-27
2002-02-20


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kanadyjkarze C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2021

3 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

4 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

5 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 MARASA Alexander 2001-12-17 WTS Orzeł Wałcz 2020

8 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 RUDY Leonard 2001-02-15 WTW Warszawa 2020

11 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

12 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2021

2 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

3 DWORZECKI Michał 2002-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

8 MARASA Alexander 2001-12-17 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

11 RUDY Leonard 2001-02-15 WTW Warszawa 2020

12 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

14 SZRAM Patryk 2002-09-29 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

15 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

16 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2021

2 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

3 DWORZECKI Michał 2002-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

5 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

7 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

9 POPIELSKI Sebastian 2001-12-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

11 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

13 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17 UKS Dojlidy Białystok 2020

14 WALNICKI Bartosz 2002-09-06 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

15 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Tymoteusz 2002-12-16 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

2 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

4 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

5 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
KOZIO Dawid
2002-10-20
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BUGAJSKI Kacper
PANDEL Kamil
2001-05-14
2002-04-12


MKSW Trzebinia 2020

3 DWORZECKI Michał
MACEWICZ Dominik
2002-12-29
2002-08-05


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 GŁUCH Tymoteusz
SZRAM Patryk
2002-12-16
2002-09-29


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

5 HOŁDAK Krystian
ZAWOJEK Klaudiusz
2002-04-22
2001-07-09


KKS Nowa Sól 2020

6 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
SZCZEPANIAK Szymon
2002-10-20
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GŁUCH Tymoteusz
WALNICKI Bartosz
2002-12-16
2002-09-06


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

3 POLACZEK Miłosz
MARASA Alexander
2002-01-20
2001-12-17


WTS Orzeł Wałcz 2020

4 WOJCIECHOWSKI Jukub
KOZIO Dawid
2001-12-08
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 ZAWOJEK Klaudiusz
HOŁDAK Krystian
2001-07-09
2002-04-22


KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
PANDEL Kamil
2001-05-14
2002-04-12


MKSW Trzebinia 2020

2 KUKUŁA Kamil
BOGAJCZYK Kacper
2001-08-05
2002-10-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 POPIELSKI Sebastian
RUTKIEWICZ Jakub
2001-12-18
2001-09-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 ŚWISTAK Hubert
TOMASZUK Łukasz
2002-11-07
2002-05-17


UKS Dojlidy Białystok 2020

5 WALNICKI Bartosz
SZRAM Patryk
2002-09-06
2002-09-29


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kanadyjkarze C4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna