Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 33 Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
OPOLE, 06-08.09.2019
 
Kajakarki K1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 FRANCIK Janina 2000-12-22 AZS-AWF Katowice 2020

5 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

10 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy 2021

11 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

12 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

2 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

3 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

6 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

7 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec 2021

4 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

5 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 KICZKA Wiktoria 2004-01-01 UKS Świerklaniec 2021

7 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

8 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

9 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

10 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

11 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

12 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

2 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

3 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MACHOŃ Paulina 2006-12-23 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

5 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

6 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 UKS Olimp Kraków 2020

7 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

8 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia
MARKIEWICZ Paulina
2000-01-18
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 FRANCIK Janina
WAJS Sandra
2000-12-22
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

4 KRUKOWSKA Magdalena
SKOWROŃSKA Sandra
1987-07-17
1987-07-16


UKS Dojlidy Białystok 2020

5 MARKIEWICZ Karolina
WOLBACH Zuzanna
1993-09-04
1995-02-06


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kajakarki K2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

2 KAROLCZUK Karolina
SKORUPA Faustyna
2001-03-01
2001-02-15


UKS Dojlidy Białystok 2020

3 MAKULSKA Wiktoria
WYTRĄŻEK Zuzanna
2003-01-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

 
Kajakarki K2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KLEMCZAK Oliwia
JACKOWSKA Weronika
2004-02-12
2003-12-12


KS Energetyk Poznań 2020

2 KOWALSKA Zuzanna
KORT Zuzanna
2004-10-21
2003-06-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

3 STANKIEWICZ Klaudia
BRACIK Magdalena
2003-11-02
2004-11-03


KS Admira Gorzów 2020

4 SZYMBORSKA Alicja
PIEKARSKA Julia
2003-08-06
2003-03-23


UKS Dojlidy Białystok 2020

5 WIŚNIEWSKA Martina
WIŚNIEWSKA Nikola
2004-01-17
2004-10-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia
OPIEŁKA Agata
2005-02-10
2006-02-01


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

2 FIRGANEK Julia
KUPCZEWSKA Wioletta
2006-01-19
2005-09-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 KWAŚNY Kinga
HEWIG Dominika
2005-02-08
2005-04-11


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 MIŚKIEWICZ Magdalena
KUBAS Małgorzata
2006-12-31
2006-01-12


MKK Łączany 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

2 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

3 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy 2021

5 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

8 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

10 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

4 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

5 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13 UKS Świerklaniec 2021

2 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna
KOWALSKA Ewa
2001-03-06
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

2 ŁOBOZIAK Elżbieta
TOPA Anna
2002-07-30
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

3 MUSIALSKA Wiktoria
MENDELSKA Patrycja
2002-08-31
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 PRZYBYŁA Magdalena
TOMASIK Natalia
2001-05-20
2002-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarki C2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 STANISZEWSKA Sylwia
ŻDANUK Magdalena
2006-06-16
2006-11-22


SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kajakarze K1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17 KS Admira Gorzów 2020

3 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

6 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

8 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

9 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

10 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

11 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

12 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

13 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

14 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

16 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

17 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

2 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

4 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

6 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

7 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

9 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2020

10 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30 UKS 4 Katowice 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

7 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

10 KEMPSKI Wojciech 2003-11-15 UKS 4 Katowice 2020

11 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

12 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

14 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

15 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

16 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

17 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

18 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2020

19 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 ŚWITOŃ Leonard 2003-06-12 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

21 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum 2021

22 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2020

 
Kajakarze K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZAK Szymon 2006-05-30 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

3 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

6 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

7 KOWOL Jakub 2006-12-08 UKS 4 Katowice 2020

8 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2021

9 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

10 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

11 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22 KS Victoria Sztum 2021

12 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

13 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

14 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

15 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2021

16 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

17 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BURZYM Marcin
CZAJA Paweł
1999-11-11
1997-01-18


AZS-AWF Katowice 2020

3 FLORCZAK Paweł
FLORCZAK Wojciech
1989-01-02
1960-09-04


UKS Dojlidy Białystok 2020

4 GRĄDZKI Mateusz
ŚWITAJ Mateusz
2001-11-21
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 POTOCZNY Łukasz
SIWIEC Sławomir
1999-02-09
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

6 SIWIECKI Damian
JABŁOŃSKI Patryk
1994-02-26
1988-08-13


WTW Warszawa 2020

7 URBAŃSKI Jan
URBAŃSKI Wojciech
1999-08-22
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech
SAWICKI Szymon
2001-04-24
2002-06-11


WTW Warszawa 2020

2 SELIWAŃSKI Adrian
WAWER Dominik
2001-07-18
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

3 SŁOMIAN Daniel
SZKUDLAREK Mateusz
2001-01-01
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 WITMANOWICZ Kamil
KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
2002-10-16
2002-06-30


WTW Warszawa 2020

 
Kajakarze K2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper
KLUKA Oliwier
2004-02-12
2004-11-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 FABIAŃSKI Tymoteusz
MOSZOŃSKI Bartłomiej
2004-05-15
2004-09-20


KS Victoria Sztum 2021

3 FILAK Michał
GAWŁOWSKI Jakub
2003-04-22
2004-03-12


KS GPower Gorzów 2020

4 KRZYŻEWICZ Roman
ROSŁANIEC Cezary
2003-10-12
2004-02-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
2004-06-28
2004-10-22


MKK Łączany 2020

6 KUBIAK Albert
KORCZYŃSKI Igor
2004-07-07
2004-03-11


KS Energetyk Gryfino 2020

7 WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-11-20
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kajakarze K2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKI Marcel
WOJANEK Piotr
2005-05-14
2005-03-05


KS Yacht-Club Kraków 2021

2 BORUCKI Alex
KOWALIK Piotr
2006-06-04
2006-06-14


UKS Olimp Kraków 2020

3 GIERGIELEWICZ Filip
NASTAŁY Mateusz
2005-11-15
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

4 KOCHANEK Bartek
SKONIECZNY Amadeusz
2005-11-18
2005-01-26


KTW Kalisz 2020

5 KOPYL Heorhi
GIEROBA Dawid
2005-01-01
2006-08-31


LTK Fala Lublin 2019

6 KWAŚNIEWICZ Jakub
SZCZEPANEK Karol
2005-09-09
2006-04-14


MOSM Tychy 2021

7 MERMELA Mikołaj
WĄSOWICZ Mikołaj
2005-04-29
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MIELNIK Wojciech
GAWOR Konrad
2005-07-12
2005-08-07


MOSM Tychy 2021

9 MIZIURA Bartosz
WYDRA Kacper
2005-10-26
2005-01-19


UKS 4 Katowice 2020

10 MULARCZYK Franciszek
WOJNAROWICZ Jarosław
2006-08-14
2005-10-02


WTW Warszawa 2020

11 NIZIAŁEK Marcin
SZWEMIN Filip
2005-01-04
2005-10-09


MKS Polstyr Człuchów 2020

12 SAROL Bartosz
CHODUBSKI Olgierd
2005-09-02
2005-03-16


MRKS Gdańsk 2020

13 STRASZEWSKI Jacek
TREIDER Marcel
2006-08-17
2005-11-06


KS Admira Gorzów 2020

14 WYSZKOWSKI Igor
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-12-20
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

3 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

6 FIGIELUS Romuald 1992-12-24 KKS Gwardia Opole 2020

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

16 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

3 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

5 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

3 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

4 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

5 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYKALSKI Jan 2006-02-14 PKS Korona Elbląg 2021

2 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19 PKS Korona Elbląg 2021

3 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

4 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz
GŁAZUNOW Wiktor
1996-04-01
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
1995-07-11
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KUCIEL Adrian
TOPA Tomasz
1999-07-13
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

4 KULETA Piotr
ZUCHORA Mateusz
1989-06-27
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 NOWICKI Tomasz
DOMIŃSKI Paweł
1998-12-21
2000-09-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 SZPYNDA Grzegorz
BORGIEŁ Mateusz
1994-10-27
1997-08-05


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
SZCZEPANIAK Szymon
2002-10-20
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DANILCZUK Maciek
DANILCZUK Michał
2004-07-07
2001-11-13


UKS Dojlidy Białystok 2020

3 KUCIEL Michał
PANDEL Kamil
2001-02-21
2002-04-12


MKSW Trzebinia 2020

4 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 MASŁOWSKI Bartosz
WOJCIECHOWSKI Jukub
2001-10-21
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 ŚWISTAK Hubert
TOMASZUK Łukasz
2002-11-07
2002-05-17


UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kanadyjkarze C2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMPIŃSKI Piotr
STAŃCZEWSKI Nikodem
2005-02-21
2005-06-15


PKS Korona Elbląg 2021

2 KRECZMAN Hubert
STASIEŁOWICZ Patryk
2006-09-04
2006-12-27


PKS Korona Elbląg 2021

3 KUBICA Krystian
KRAWIEC Marceli
2006-05-08
2006-01-04


KS Warta Poznań 2020

4 SUPRUN Maciej
KORZONEK Rafał
2006-02-12
2005-10-19


UKS Dojlidy Białystok 2020