Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Puchar Polski - Zawody Konsultacyjne Seniorów
WAŁCZ, 27-29.04.2018
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Marta 1999-10-10 KS Stomil Poznań

2 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

3 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

5 DROZDZIEL Natalia 1999-04-09 LKK Hubertus Biały Bór

6 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

7 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

8 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mr±gowo 2020

9 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

10 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

14 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

15 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

16 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

18 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

19 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

20 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

21 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

22 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbl±g 2020

24 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Marta 1999-10-10 KS Stomil Poznań

2 BERUS Marta 1997-11-24 KS Posnania Poznań

3 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

4 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

5 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

6 DROZDZIEL Natalia 1999-04-09 LKK Hubertus Biały Bór

7 DZIENISZEWSKA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

8 GAWLIK Natalia 1999-06-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

10 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

11 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

12 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mr±gowo 2020

13 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

14 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

16 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

19 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

20 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

21 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

22 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań

23 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

24 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

25 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

26 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

27 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

28 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

30 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbl±g 2020

31 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Marta 1999-10-10 KS Stomil Poznań

2 BERUS Marta 1997-11-24 KS Posnania Poznań

3 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

4 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

5 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

6 DROZDZIEL Natalia 1999-04-09 LKK Hubertus Biały Bór

7 DZIENISZEWSKA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

8 GAWLIK Natalia 1999-06-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

10 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

11 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

12 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mr±gowo 2020

13 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

14 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

16 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

19 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

20 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

21 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

22 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań

23 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

24 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

25 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

26 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

27 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

28 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

29 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

31 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbl±g 2020

32 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

2 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

3 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22 KS Spójnia Warszawa 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

6 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19 UKS Motława Gdańsk

8 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

9 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

10 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

2 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

3 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22 KS Spójnia Warszawa 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

6 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19 UKS Motława Gdańsk

8 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

9 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

10 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 BYLIŃSKI Kacper 1999-06-02 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

6 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

7 GŁOGOWSKI Krystian 1999-07-29 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

8 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 GRZELKA Patryk 1997-04-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

11 JONKISZ Bartosz 1992-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

14 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

15 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

16 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

18 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

19 MAZUR Piotr 1991-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

22 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

23 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

24 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

25 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 SIWIEC Sławomir 1992-01-01 KS Admira Gorzów 2020

27 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

29 SZRAM Michał 1999-05-25 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

30 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

31 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań

32 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

33 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

34 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

35 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

36 WYRWAS Kamil 1998-08-15 KS Posnania Poznań

37 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06 AZS-AWF Katowice 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11 KS Posnania Poznań

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BYLIŃSKI Kacper 1999-06-02 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

8 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

9 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

10 GŁOGOWSKI Krystian 1999-07-29 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

11 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 GRZELKA Patryk 1997-04-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

14 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 JONKISZ Bartosz 1992-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

19 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

20 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

23 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

24 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 MAZUR Piotr 1991-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

29 NOWACZYK Filip 1999-04-09 KS Posnania Poznań

30 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

31 PACAŁA Oskar 1998-03-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

32 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

33 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

34 PLAZA Dionizy 1997-01-05 AZS-AWF Katowice 2020

35 PORYSEK Jakub 1999-03-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

36 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

37 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

38 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

39 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 SIWIEC Sławomir 1992-01-01 KS Admira Gorzów 2020

41 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Ł±czany Ryczów 2020

42 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

43 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

44 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

45 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

46 SZRAM Michał 1999-05-25 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

47 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08 AZS-AWF Katowice 2020

48 ¦LIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

49 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

50 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań

51 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

52 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

53 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

54 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

55 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

56 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

57 WYRWAS Kamil 1998-08-15 KS Posnania Poznań

58 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06 AZS-AWF Katowice 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11 KS Posnania Poznań

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BYLIŃSKI Kacper 1999-06-02 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

8 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

9 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

10 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

11 GŁOGOWSKI Krystian 1999-07-29 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 GOTOWICZ Damian 1999-08-22 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

13 GRZELKA Patryk 1997-04-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

15 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

16 JONKISZ Bartosz 1992-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 2018

17 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

18 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

19 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

20 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

21 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

24 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

25 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

29 NOWACZYK Filip 1999-04-09 KS Posnania Poznań

30 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

31 PACAŁA Oskar 1998-03-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

32 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

33 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

34 PLAZA Dionizy 1997-01-05 AZS-AWF Katowice 2020

35 PORYSEK Jakub 1999-03-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

36 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

37 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

38 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 SIWIEC Sławomir 1992-01-01 KS Admira Gorzów 2020

40 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Ł±czany Ryczów 2020

41 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

42 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

43 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

44 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

45 SZRAM Michał 1999-05-25 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

46 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08 AZS-AWF Katowice 2020

47 ¦LIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

48 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

49 URBAŃSKI Jan 1999-07-22 AZS Politechnika Poznań 2018

50 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15 UKS Dojlidy Białystok 2020

51 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

52 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

53 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

54 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

55 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

5 BUGAJ Dominik 1999-10-27 OKSW Olsztyn

6 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

7 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

8 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

13 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn

14 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

17 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

19 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

20 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

21 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KS Stomil Poznań

23 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

24 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

25 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

28 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

29 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań

31 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

32 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

33 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbl±g 2020

35 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 KS Warta Poznań 2020

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

5 BUGAJ Dominik 1999-10-27 OKSW Olsztyn

6 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

7 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

8 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

13 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn

14 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

17 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

19 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

20 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

21 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KS Stomil Poznań

23 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

24 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

25 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

28 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

29 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań

31 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

32 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

33 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbl±g 2020

35 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019