Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3 Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Konsultacja
WAŁCZ, 25-27.10.2019
 
Kajakarki K1
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

4 FRANCIK Janina 2000-12-22 AZS-AWF Katowice 2020

5 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

8 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KS Olimpia Elbląg 2020

9 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

11 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

12 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

13 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

15 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2020

17 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

18 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

19 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk 2021

20 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

21 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

22 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

23 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

24 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

25 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

26 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

28 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

3 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

4 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

5 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

6 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

8 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

10 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

13 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07 KS Wiskord Szczecin 2020

14 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

15 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

18 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

19 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

20 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

21 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

23 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 ZKS Wiskord Szczecin 2020

24 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

25 STAWIREJ Emilia 2002-12-01 KS Baza Mrągowo 2020

26 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

27 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

28 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

29 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

31 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

32 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

33 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12 ZKS Wiskord Szczecin 2020

34 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BŁASIOK Emilia 2005-02-10 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 BRACIK Magdalena 2004-11-03 KS Admira Gorzów 2020

5 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 GABRYŚ Oliwia 2005-02-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

11 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

12 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

13 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

14 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań 2021

16 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01 UKS Motława Gdańsk 2021

17 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

21 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

23 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

24 KWAŚNY Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

25 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2021

26 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

29 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

30 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

31 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wałcz 2021

32 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

33 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

34 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

35 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

36 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

37 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

38 WEJSZEWSKA Oliwia 2005-05-31 KST Włókniarz Chełmża 2020

39 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

40 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

41 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

42 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 OPIEŁKA Agata 2006-02-01 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

2 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarki C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

5 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

6 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

7 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

9 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

11 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

13 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

14 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

15 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

3 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

6 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

7 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

8 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

9 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2021

 
Kanadyjkarki C1 mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opole 2019

6 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

7 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

9 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

10 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

11 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

12 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

13 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opole 2019

6 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

7 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

9 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

10 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

11 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

12 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

13 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarze K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

3 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 CZEPE Emil 2002-08-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

6 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 KS Olimpia Elbląg 2020

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

10 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 KS Olimpia Elbląg 2020

14 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24 KS Baza Mrągowo 2020

15 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

16 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

17 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

18 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

20 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

23 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

24 NOWACKI Marcin 2002-02-27 niestowarzyszony

25 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

27 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

28 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

29 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

30 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

32 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

33 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

34 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

35 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

36 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

38 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

39 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

40 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum 2021

41 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

42 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

43 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

44 WIZNER Jakub 2002-12-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

45 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 KS Olimpia Elbląg 2020

2 ANDRASZ Jan 2004-05-27 MKS Polstyr Człuchów 2020

3 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

8 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

9 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

11 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2021

12 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

13 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08 PKS Korona Elbląg 2021

14 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

15 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

16 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

17 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

18 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

20 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

21 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2020

22 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

23 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

25 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09 MOSM Tychy 2021

26 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 ZKS Olimpia Elbląg 2020

27 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2021

28 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

29 ŁYCZKOWSKI Jakub 2005-04-24 KS Olimpia Elbląg 2020

30 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2021

33 MIZIURA Bartosz 2005-10-26 UKS 4 Katowice 2020

34 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 MLKS Victoria Sztum 2021

35 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

36 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

37 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

38 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

41 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

42 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

43 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

44 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

45 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

46 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 ZKS Olimpia Elbląg 2020

47 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

48 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22 KS Victoria Sztum 2021

49 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

50 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

51 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

52 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

53 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

54 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21 ZKS Olimpia Elbląg 2020

55 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2020

56 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

57 SZYMURA Eryk 2005-06-06 KS Posnania Poznań 2021

58 TOCHA Cyprian 2005-10-19 KS Olimpia Elbląg 2020

59 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

60 TREIDER Marcel 2005-11-06 KS Admira Gorzów 2020

61 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

62 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

63 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

64 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

65 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

66 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

67 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

68 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

69 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

70 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

71 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

2 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2021

3 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

4 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz 2001-01-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opole 2019

3 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

7 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

8 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

10 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

11 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

13 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2020

14 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

15 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

16 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

17 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opole 2019

19 NOWACZYK Hubert 2001-08-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

22 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

23 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

25 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

26 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

27 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

28 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

30 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

31 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2021

32 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

33 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

34 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

35 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz 2001-01-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opole 2019

3 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

7 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

8 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

10 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

11 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

13 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

14 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

16 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opole 2019

18 NOWACZYK Hubert 2001-08-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

21 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

22 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

24 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

25 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

26 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

27 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

29 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

30 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2021

31 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

32 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

33 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

34 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kanadyjkarze C1
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2021

3 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opole 2019

5 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

6 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

7 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

8 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

10 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

12 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

14 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

17 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

18 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

19 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS Politechnika Opole 2019

21 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS Politechnika Opole 2019

22 MARASA Alexander 2001-12-17 WTS Orzeł Wałcz 2020

23 NOWACKI Dominik 1997-12-18 Klub Wioślarski z 1904 Poznań 2020

24 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań 2021

27 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS Politechnika Opole 2019

28 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opole 2019

29 TOMASZ Wylenżek 1983-01-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

30 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

32 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

34 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

35 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2021

3 CZEMKO Dawid 2003-04-08 KKS Nowa Sól 2020

4 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

6 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

7 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

13 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

14 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

16 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

17 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

20 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2021

21 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

23 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn 2021

24 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper 2005-06-23 UPKS Poncio 2010 2021

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

5 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

7 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

8 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 HAPKIE Kacper 2005-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2021

12 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

13 KOCHOWICZ Kamil 2005-02-26 UPKS Poncio 2010 2021

14 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

15 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

17 MURAWSKI Kacper 2005-12-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

18 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

19 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

21 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

22 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

23 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01 KS Posnania Poznań 2021

24 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

25 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

26 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

27 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

28 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

2 KRECZMAN Hubert 2006-09-04 PKS Korona Elbląg 2021

3 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020