Internetowe zgłoszenia do imprezy: LXX Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
KRAKÓW, 18-20.05.2018
 
Kajakarki K1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMCZYK Aleksandra 2000-03-14 LKK Drzewica 2020

2 BULERA Alicja 2003-10-17 LUKS Kwisa Leśna 2018

3 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 CZERNEK Kinga 1998-09-22 KS Start Nowy Sącz

5 ĆWIK Sara 1998-05-29 KS Start Nowy Sącz

6 DANEK Dominika 2003-01-01 KS Start Nowy Sącz

7 DZIADOSZ Julia 2001-08-04 KS Start Nowy Sącz

8 HAJDUGA Martyna 2003-01-01 KS Start Nowy Sącz

9 INGIER Anna 1991-07-28 KS Start Nowy Sącz

10 JELENIEWSKA Julia 2000-10-10 KS Start Nowy Sącz

11 KULIG Zuzanna 2002-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 LEJMEL Miriam 2002-05-15 KKK Kraków

13 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14 KKK Kraków

14 ROSIEK Edyta 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz

15 WIECHEĆ Aniela 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

16 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz

17 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kajakarki K1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ĆWIK Sara
ROSIEK Edyta
ZWOLIŃSKA Klaudia
1998-05-29
1998-12-18
1998-12-18


KS Start Nowy Sącz

2 DANEK Dominika
DZIADOSZ Julia
JELEŃSKA Julia
2003-01-01
2001-08-04
2000-10-10


KS Start Nowy Sącz

 
Kanadyjkarki C1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BULERA Alicja 2003-10-17 LUKS Kwisa Leśna 2018

2 ĆWIK Sara 1998-05-29 KS Start Nowy Sącz

3 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków

4 HURKAŁA Ewa 1996-04-24 KS AZS-AWF Kraków 2020

5 INGIER Anna 1991-07-28 KS Start Nowy Sącz

6 KIELAN Natalia 2000-11-18 KS AZS-AWF Kraków 2020

7 LEJMEL Miriam 2002-05-15 KKK Kraków

8 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków

9 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz

 
Kanadyjkarki C1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Mixt C2 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAUM Edward 2003-01-01 KS Start Nowy Sącz

2 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 BRAŃSKI Paweł 1999-08-10 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

5 CIĄGŁO Michał 2003-01-01 KS Start Nowy Sącz

6 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica

7 GRABOWSKI Adam 2001-07-21 LKK Drzewica 2020

8 HURKAŁA Andrzej 1985-11-27 KS Pieniny Szczawnica

9 JANUR Marcin Alojzy 1999-02-12 KS Start Nowy Sącz

10 KASIŃSKI Ariel 2004-07-01 LKK Drzewica 2020

11 KOLAT Jarosław 2003-01-01 KS Start Nowy Sącz

12 KOPCZYŃSKI Aleksander 2003-08-16 LKK Drzewica 2020

13 KOPKA Filip 2002-04-19 KS AZS-AWF Kraków 2020

14 KRUPA Witold 2003-01-01 KS Start Nowy Sącz

15 KUBIK Bartosz 2000-02-04 KS Pieniny Szczawnica

16 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków

17 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09 LKK Drzewica 2020

18 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16 KKK Kraków

19 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01 KKK Kraków

20 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KKK Kraków

21 MIŚKIEWICZ Michał 2001-02-12 KKK Kraków

22 OKRĘGLAK Maciek 1993-07-05 KS Start Nowy Sącz

23 PASIUT Michał 1991-06-29 KS AZS-AWF Kraków 2020

24 PAWLIK Kacper 2003-08-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

25 POLACZYK Mateusz 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 POLACZYK Mateusz 1988-01-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 POLACZYK Rafał 1992-11-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

28 POPIELA Dariusz 1985-07-27 KS Spójnia Warszawa 2020

29 POPIELAK Jakub 2000-01-26 KKK Kraków

30 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz

31 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10 LKK Drzewica 2020

32 RESZELEWSKI Paweł 1994-09-07 KKK Kraków

33 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

34 SZTUBA Bogdan 1964-03-10 LUKS Kwisa Leśna 2018

35 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26 KS Pieniny Szczawnica

36 URBAN Mateusz 1998-10-02 KS Pieniny Szczawnica

37 WOŚ Michał 1999-04-30 KKK Kraków

38 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16 KS Pieniny Szczawnica

39 ZWOLIŃSKI Paweł 1994-03-14 KS Start Nowy Sącz

 
Kajakarze K1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAUM Edward
CIĄGŁO Michał
PRUSAK Piotr
2003-01-01
2003-01-01
2002-01-01


KS Start Nowy Sącz

2 DYDA Jakub
KUBIK Bartosz
SZYMANEK Bartłomiej
2002-07-03
2000-02-04
2002-01-26


KS Pieniny Szczawnica

3 HURKAŁA Andrzej
ZAROTYŃSKI Mateusz
URBAN Mateusz
1985-11-27
2001-11-16
1998-10-02


KS Pieniny Szczawnica

4 JANUR Marcin Alojzy
OKRĘGLAK Maciek
ZWOLIŃSKI Paweł
1999-02-12
1993-07-05
1994-03-14


KS Start Nowy Sącz

5 KWAŚNIAK Mateusz
KOPCZYŃSKI Aleksander
GRABOWSKI Adam
2003-07-09
2003-08-16
2001-07-21


LKK Drzewica 2020

6 SZTUBA Bogdan
ADAMCZUK Paweł
MALIK Kornel
1964-03-10
1998-03-31
2000-01-27


LUKS Kwisa Leśna 2018

 
Kanadyjkarze C1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2002-05-14 LKK Drzewica 2020

2 BRZEZIŃSKI Andrzej 1993-01-23 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 BRZEZIŃSKI Filip 1993-12-29 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 DANEK Mateusz 2000-03-11 KS Start Nowy Sącz

5 FRANCZAK Michał 1999-01-19 LKK Drzewica 2020

6 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17 KS Start Nowy Sącz

7 JAMROZIK Jakub 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 KOLAT Artur 1999-01-21 KS Start Nowy Sącz

9 KOŁOMAŃSKI Michał 1994-10-27 KKK Kraków

10 KOZUB Adam 1996-10-16 KS AZS-AWF Kraków 2020

11 KRÓL Jakub 2001-11-22 KS Start Nowy Sącz

12 LEŚNIAK Filip 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz

13 MAJERCZAK Grzegorz 1993-11-04 KS AZS-AWF Kraków 2020

14 MALIK Kornel 2000-01-27 LUKS Kwisa Leśna 2018

15 NOWAK Przemysław 1997-09-03 LKK Drzewica 2020

16 NOWOBILSKI Szymon 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz

17 PAULI Jakub 2003-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

18 PIETROŃ Konrad 2001-10-22 KKK Kraków

19 PLEWA Przemysław 1992-09-03 KS AZS-AWF Kraków 2020

20 POCHWAŁA Marcin 1984-02-14 KKK Kraków

21 SZCZEPAŃSKI Piotr 1988-07-31 KKK Kraków

22 SZTUBA Igor 1993-07-15 KS AZS-AWF Kraków 2020

23 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2020

24 SZYMANEK Konrd 1999-12-06 KS Pieniny Szczawnica

25 WIERCIOCH Michał 1993-08-13 KS AZS-AWF Kraków 2020

26 WOŹNICKI Jakub 1994-09-02 LUKS Kwisa Leśna 2018

27 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 LUKS Kwisa Leśna 2018

28 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22 KS Pieniny Szczawnica

29 ZAWADZKI Szymon 1999-08-11 LKK Drzewica 2020

 
Kanadyjkarze C1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANEK Mateusz
KRÓL Jakub
LEŚNIAK Filip
2000-03-11
2001-11-22
2002-01-01


KS Start Nowy Sącz

2 HEDWIG Grzegorz
KOLAT Artur
NOWOBILSKI Szymon
1988-07-17
1999-01-21
2002-01-01


KS Start Nowy Sącz

3 MALIK Kornel
ADAMCZUK Paweł
WSZOŁA Patryk
2000-01-27
1998-03-31
2002-04-19


LUKS Kwisa Leśna 2018

4 ZAWADZKI Szymon
NOWAK Przemysław
FRANCZAK Michał
1999-08-11
1997-09-03
1999-01-19


LKK Drzewica 2020

 
Kanadyjkarze C2 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZUK Paweł
WOŹNICKI Jakub
1998-03-31
1994-09-02


LUKS Kwisa Leśna 2018

2 BRZEZIŃSKI Andrzej
BRZEZIŃSKI Filip
1993-01-23
1993-12-29


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 MAJERCZAK Grzegorz
WIERCIOCH Michał
1993-11-04
1993-08-13


KS AZS-AWF Kraków 2020

4 POCHWAŁA Marcin
SZCZEPAŃSKI Piotr
1984-02-14
1988-07-31


KKK Kraków

 
Kanadyjkarze C2x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DYDA Jakub
SZYMANEK Bartłomiej
KUBIK Bartosz
SZYMANEK Konrd
ZAROTYŃSKI Mateusz
ZACHWIEJA Kacper
2002-07-03
2002-01-26
2000-02-04
1999-12-06
2001-11-16
2001-01-22


KS Pieniny Szczawnica

2 KOLAT Artur
JANUR Marcin Alojzy
KRÓL Jakub
DANEK Mateusz
NOWOBILSKI Szymon
LEŚNIAK Filip
1999-01-21
1999-02-12
2001-11-22
2000-03-11
2002-01-01
2002-01-01


KS Start Nowy Sącz