Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
POZNAŃ, 2.08.2020
 
Kajakarki K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia 2008-05-04 MOSW Choszczno 2020

2 CHEMEL Amelia 2008-01-11 LKK Hubertus Biały Bór 2020

3 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-06-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

7 JOKIEL Barbara 2007-12-04 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 KONIUSZY Martyna 2006-04-22 UKS COPAL Trzcianka 2020

9 KUSZAK Inga 2007-09-16 KS Stomil Poznań 2020

10 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2020

11 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19 KS Energetyk Poznań 2020

13 ORZEŁ Nikola 2007-02-26 LKK Hubertus Biały Bór 2020

14 PIASECKA Julia(2008) 2007-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2020

15 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

17 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

18 SIEJAK Dominika 2006-07-04 UKS COPAL Trzcianka 2020

19 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13 LKK Hubertus Biały Bór 2020

20 STASIUK Martyna 2006-06-09 LKK Hubertus Biały Bór 2020

21 SULKOWSKA Zofia 2008-04-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór 2020

23 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2020

24 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2020

25 WIDERKIEWICZ Gabriela 2006-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2020

26 WORONKIEWICZ Michalina 2007-12-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2020

28 ŻELUK Antonina 2006-12-04 KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarki K2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHYTRA Anna
ROMEK Wiktoria
2007-02-02
2007-03-16


UKS Victoria Wałcz 2020

2 FOĆ Dobrochna
MIKOŁAJCZAK Marianna
2006-08-23
2006-05-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KONIUSZY Martyna
SOBOŃ Zuzanna
2006-04-22
2006-10-24


UKS COPAL Trzcianka 2020

4 LOBA Wiktoria
SZUCHNIK Natalia
2007-05-18
2006-01-28


KS Posnania Poznań 2020

5 ŁUCZAK Maja
PTAK Alicja
2007-02-11
2007-09-29


UKS Victoria Wałcz 2020

6 MACKIEWICZ Milena
ŁĄTKOWSKA Martyna
2006-01-06
2006-05-15


WTS Orzeł Wałcz 2020

7 MODRZEJEWSKA Martyna
JĘDROSZKOWIAK Zofia
2008-12-03
2008-07-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

8 PIASECKA Julia(2008)
ZAPAŁA Karolina
2007-01-17
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2020

9 PREISS Amelia
RUREK Ania
2007-02-16
2006-10-02


UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 PRZYBYLAK Justyna
ZALAS Zofia
2006-04-06
2007-01-15


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

11 SZAMOCKA Kaja
CHEMEL Amelia
2008-03-10
2008-01-11


LKK Hubertus Biały Bór 2020

 
Kajakarki K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
KOŁOSOWSKA Klaudia
SZOTT Wiktoria
WASIELEWSKA Maria
2008-05-04
2007-12-21
2008-04-18
2008-06-02


MOSW Choszczno 2020

2 CHYTRA Anna
ŁUCZAK Maja
PTAK Alicja
ROMEK Wiktoria
2007-02-02
2007-02-11
2007-09-29
2007-03-16


UKS Victoria Wałcz 2020

3 DOMAGAŁA Maja
HOFMAN Zofia
SZCZEPANIAK Natalia
JOKIEL Barbara
2006-01-01
2006-04-26
2008-05-18
2007-12-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 FIJAŁKOWSKA Roksana
STANISZEWSKA Oliwia
WALKOWIAK Patrycja
WYSZKOWSKA Antonina
2007-04-11
2008-04-10
2006-10-13
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 FOĆ Dobrochna
GRABIANOWSKA Adrinna
MIKOŁAJCZAK Marianna
WORONKIEWICZ Michalina
2006-08-23
2007-06-06
2006-05-10
2007-12-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 JANUSZEWSKA Martyna
KACZKOWSKA Oliwia
OWCZARZAK Wiktoria
JANIAK Oliwia
2007-01-02
2007-06-16
2007-01-21
2007-06-10


KS Posnania Poznań 2020

7 MAJCHRZAK Weronika
MŁYNARCZYK Martyna
SZYCH Oliwia
WYLEGAŁA Karolina
2007-03-01
2007-02-14
2007-08-10
2007-05-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

4 POLACZEK Maria 2006-01-11 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2020

6 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata
KALISZAN Hanna
2006-09-02
2008-06-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MARCINKOWSKA Amelia
RUŻANOWSKA Maja
2007-09-08
2007-03-30


WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 BLANDZI Dawid 2008-01-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

4 BOROWIAK Michał 2008-04-14 KS Stomil Poznań 2020

5 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2020

6 FOĆ Jan 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 LKK Hubertus Biały Bór 2020

8 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

10 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20 UKS Pamiątkowo 2020

11 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

12 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

13 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 KOZBER Maksymikian 2007-07-15 KS Posnania Poznań 2020

15 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

16 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór 2020

17 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2020

18 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

19 MAJZA Mateusz 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 MAKOWIECKI Adrian 2007-04-07 KS Energetyk Gryfino 2020

21 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2020

22 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

23 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2020

26 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

27 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2020

29 RECHUL Mateusz 2007-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2020

31 SKIBIAK Aleksander 2008-07-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

32 SUPEŁO Filip 2006-08-31 UKS COPAL Trzcianka 2020

33 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

34 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2020

35 SZUBERT Adam 2007-10-13 KS Energetyk Gryfino 2020

36 TADLA Stanisław 2006-09-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

37 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

38 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

39 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS COPAL Trzcianka 2020

40 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01 KS Posnania Poznań 2020

41 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

42 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01 UKS COPAL Trzcianka 2020

43 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

44 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIAK Cezary
KRAHEL Olgierd
2006-11-05
2007-06-27


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

2 DUSZYŃSKI Daniel
SUPEŁO Filip
2007-03-26
2006-08-31


UKS COPAL Trzcianka 2020

3 DZIEKAŃSKI Maciej
ZAJĄCZKOWSKI Jakub
2006-06-12
2006-07-15


WTS Orzeł Wałcz 2020

4 KUBIAK Józef
GROMADECKI Nikodem
2006-01-01
2007-03-04


KS Warta Poznań 2020

5 MAJZA Mateusz
KAŹMIERCZAK Mikołaj
2008-01-01
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 MAKOWIECKI Adrian
SZUBERT Adam
2007-04-07
2007-10-13


KS Energetyk Gryfino 2020

7 MUKA Mateusz
ŁABĘDA Maksymilian
2006-12-12
2006-09-09


UKS Zalew Jerzykowo 2020

8 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2020

9 PŁONKA Wojciech
WAWRZYNIAK Jan
2006-05-24
2006-04-09


KS Posnania Poznań 2020

10 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-01
2007-03-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 RZEPCZYŃSKI Nikodem
HABDAS Franciszek
2006-01-02
2006-09-26


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 SZORCZ Jakub
WOJCIECHOWSKI Kuba
2007-03-12
2006-09-12


KS Energetyk Poznań 2020

13 TOMASZEWSKI Wojciech
WARZECHA Grzegorz
2006-11-07
2006-11-05


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

14 TOMYS Patryk
KUJAWA Filip
2006-02-26
2006-03-08


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K4 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Piotr
SZYMASZEK Bartek
ZATORSKI Nikodem
KUBIS Nikodem
2007-08-08
2007-02-20
2006-11-05
2008-01-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CZERNIAK Cezary
HABDAS Franciszek
KRAHEL Olgierd
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2006-11-05
2006-09-26
2007-06-27
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 DUDZIAK Dominik
MIJAKOWSKI Mikołaj
RASZEJA Marcel
SCIBILIA Thomas
2006-07-20
2007-05-24
2007-02-02
2006-05-16


KS Posnania Poznań 2020

4 FOĆ Jan
TOMIDAJEWICZ Tymon
MIKOŁAJCZAK Szymon
WĘCŁAWEK Arnold
2007-04-11
2006-04-25
2006-12-12
2008-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOZBER Maksymikian
WAWRZYNIAK Jan
WAWRZYNIAK Grzegorz
PŁONKA Wojciech
2007-07-15
2006-04-09
2007-01-01
2006-05-24


KS Posnania Poznań 2020

6 NIEBORAK Mateusz
NYCZKOWIAK Marcin
KUJAWA Filip
KAŹMIERCZAK Mikołaj
2007-01-05
2006-10-26
2006-03-08
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 PŁÓCIENNIK Krzysztof
BEDNAREK Antoni
GUMNY Hugo
ZAPARTY Tymoteusz
2006-01-06
2006-05-01
2006-01-11
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2020

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2020

3 FEDOROWSKI Michał 2007-04-26 KS Wiskord Szczecin 2020

4 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2020

6 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KAMIŃSKI Adam 2006-03-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

9 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

10 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

11 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2020

12 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2020

14 MICHALAK Antoni 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

15 PODGÓRSKI Krzysztof 2007-03-19 KS Wiskord Szczecin 2020

16 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 SOBCZAK Declan 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

18 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

19 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

22 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
MACHOWIAK Wojciech
2008-07-02
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2020

2 FEDOROWSKI Michał
PODGÓRSKI Krzysztof
2007-04-26
2007-03-19


KS Wiskord Szczecin 2020

3 KAMIŃSKI Adam
SAWIŃSKI Igor
2006-03-14
2006-07-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KOWALSKI Tymoteusz
LASAK Paweł
2006-04-11
2007-07-24


KS Posnania Poznań 2020

5 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

6 LIPIŃSKI Michał
JANIAK Patryk
2008-01-02
2006-06-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MICHALAK Antoni
SOBCZAK Declan
2006-01-01
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

8 SZMAGAJ Aleks
WALCZAK Maksymilian
2006-07-22
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2020

9 SZMAJTER Maurycy
SZYMANOWSKI Adam
2007-05-21
2007-12-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna