Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXXIV Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski
SZTUM 18-20.05.2018
 
Kajakarki K1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 BEBENEK Klaudia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

3 BEBENEK Oliwia 2002-11-13 MKS MOS Wrocław 2020

4 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05 KS Energetyk Poznań 2020

5 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

7 GWIŻDŻ Laura 2003-08-19 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

8 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

10 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

11 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

13 LOBA Nadia 2003-09-29 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 NICKOWSKA Natalia 2002-02-14 MKS Polstyr Człuchów 2020

15 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2018

17 PIEKARSKA Julia 2003-03-23 UKS Dojlidy Białystok 2020

18 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

20 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

21 URBAŃSKA Agata 2002-05-06 KKS Nowa Sól 2020

22 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec

23 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K1 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 BLICHARZ Zofia 2004-06-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

5 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec

7 EWERTOWSKA Lena 2005-08-24 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

8 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

9 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 KASPEREK Daria 2005-03-22 AZS Politechnika Poznań 2018

11 KICZKA Wiktoria 2004-11-09 UKS Świerklaniec

12 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01 UKS Motława Gdańsk

13 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

16 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

17 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

18 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk

19 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

20 PŁOŚCIŃSKA Mirela 2004-07-26 LKK Hubertus Biały Bór

21 RATAJCZAK Alicja 2004-04-30 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

23 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

25 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

27 WOJTASIŃSKA Agata 2004-01-24 KKS Nowa Sól 2020

 
Kajakarki K1 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

4 GAWLIK Natalia 1999-06-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

6 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań

7 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04 KS Baza Mrągowo 2020

8 KOZŁOWSKA Maja 1998-02-13 KS Warta Poznań 2020

9 LISIECKA Martyna 1994-01-15 KSC Olsztyn 2018

10 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

13 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

14 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

15 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05 MKS MOS Wrocław 2020

17 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 WIELIKI Magda 1999-05-22 KS Olimpia Elbląg 2020

19 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

20 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09 KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarki K1 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DURKA Luiza 2001-10-12 KS Admira Gorzów 2020

3 FERDYN Marzena 2000-05-13 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 FRANCIK Janina 2000-12-22 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

5 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08 KS Energetyk Poznań 2020

7 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 JARZYNA Agata 2000-05-25 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

9 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

10 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

11 KŁOS Ewelina 2001-09-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

14 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

16 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06 UKS Motława Gdańsk

17 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk

18 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

19 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 AKS Sparta Augustów 2020

20 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

22 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

23 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

24 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23 AKS Sparta Augustów 2020

25 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

27 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria
KURPAN Natalia
2003-09-22
2003-05-28


KKW 1929 Kraków 2020

2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 DZIATKOWICZ Sandra
LASOTA Wiktoria
2002-09-27
2003-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 EWERTOWSKA Julia
MAJEWSKA Oliwia
2003-09-23
2003-06-05


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

5 GIERŁOWSKA Donata
STANKIEWICZ Klaudia
2003-09-01
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

6 JANUCHOWSKA Alicja
PASZKOWSKA Emilia
2002-06-10
2002-03-26


WTS Orzeł Wałcz 2020

7 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
KOWALSKA Julia
2002-11-01
2003-06-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 MAKULSKA Wiktoria
WYTRĄŻEK Zuzanna
2003-01-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

9 RATAJCZAK Wiktoria
WALIGÓRA Weronika
2003-07-22
2002-07-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SKORUPIŃSKA Katarzyna
ŻOK Zuzanna
2003-06-01
2003-08-07


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 WERNER Wiktoria
SZKODZIŃSKA Martyna
2002-10-25
2003-05-13


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
OPAŁKA Urszula
2004-07-02
2004-10-30


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 BEIM Alicja
MARTUSZEWSKA Nikola
2004-05-04
2004-04-19


UKS Victoria Wałcz 2018

3 BEIM Julia
ROMEK Marta
2004-05-04
2005-12-22


UKS Victoria Wałcz 2018

4 BRACIK Magdalena
GAŁĘZKA Olga
2004-11-03
2004-05-24


KS Admira Gorzów 2020

5 GABRYŚ Oliwia
WEJSZEWSKA Oliwia
2005-02-27
2005-05-31


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 GLISZCZYŃSKA Maja
JESIOŁOWSKA Anna
2004-08-30
2005-10-19


KS Baza Mrągowo 2020

7 GOŚCINIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 HEWIG Dominika
KWAŚNY Kinga
2005-04-11
2005-02-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

9 KAŁUŻNA Aleksandra
ORYSZEWSKA Daria
2005-02-26
2005-10-28


KKS Nowa Sól 2020

10 KLEMCZAK Oliwia
SZORCZ Oliwia
2004-02-12
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

11 KORPALSKA Zofia
ZINIEWICZ Nicole
2005-02-23
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 PIECHOCKA Julia
RADNA Magdalena
2004-04-12
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 WIŚNIEWSKA Martina
WIŚNIEWSKA Nikola
2004-01-17
2004-10-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

2 GAWLIK Natalia
WĘCŁAWEK Wiktoria
1999-06-12
1998-07-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KOZŁOWSKA Maja
CIEŚLEWICZ Natalia
1998-02-13
1999-05-01


KS Warta Poznań 2020

4 SKORUPIŃSKA Angelika
BERUS Marta
1999-11-29
1997-11-24


KS Posnania Poznań

5 SZEWCZYK Katarzyna
NOGA Paulina
1996-09-08
1996-04-15


KS AZS-AWF Gorzów 2018

6 ŚCIGAŁA Marta
WAJS Sandra
1997-12-11
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

 
Kajakarki K2 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia
LEŚNIAK Martyna
2000-01-18
2001-06-07


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 FERDYN Marzena
FRANCIK Janina
2000-05-13
2000-12-22


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 GAPSKA Nicola
KWASIGROCH Weronika
2000-06-03
2000-12-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 GÓRSKA Julia
JAROSZ Natalia
2001-12-27
2000-10-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 HOŁYSZ Patrycja
LEBIODA Patrycja
2001-04-08
2001-10-14


KS Energetyk Poznań 2020

6 JARZYNA Agata
SZCZEPANIAK Julia
2000-05-25
2000-02-29


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

7 MOSKOWICZ Dorota
ZIELIŃSKA Agata
2001-10-27
2000-02-29


LTK Fala Lublin 2019

8 NOWAKOWSKA Weronika
OSTROWSKA Sandra
2001-11-06
2000-01-19


UKS Motława Gdańsk

9 SKORUPA Faustyna
TWARDOWSKA Aleksandra
2001-02-15
2000-09-23


AKS Sparta Augustów 2020

10 SZCZEPANEK Emilja
MIELNIK Anna
2000-11-08
2002-06-28


MOSM Tychy

11 TOMIAK Laura
WYRWIŃSKA Maria
2001-04-20
2001-08-11


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 WIDAWSKA Sandra
MIKOŁAJEWSKA Martyna
2000-10-10
2001-11-04


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05 OKSW Olsztyn

2 GOZDEK Martyna 2005-05-31 MKSW Trzebinia 2020

3 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 UPKS Poncio 2010

4 KUDYBA Kamila 2005-02-02 OKSW Olsztyn

5 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok

6 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk

7 WOŹNIAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03 MRKS Gdańsk 2020

2 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

4 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

6 GIL Oliwia 2002-07-11 KS GPower Gorzów 2020

7 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

8 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 SADOWSKA Paulina 2002-10-15 MRKS Gdańsk 2020

10 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

11 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

12 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KS Nadwiślan Kraków 2018

 
Kanadyjkarki C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

2 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

3 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19 UKS Motława Gdańsk

4 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2001-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

4 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy

8 MOSKOT Anna 2000-05-06 KS Victoria Sztum

9 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 SERAFIN Tatiana 2000-11-20 MRKS Gdańsk 2020

11 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17 MRKS Gdańsk 2020

12 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28 OKSW Olsztyn

13 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

14 TARASIUK Patrycja 2001-08-27 SKS Cresovia Białystok

15 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn

 
Kanadyjkarki C2 2000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna
SZARZYŃSKA Oliwia
2003-11-13
2003-09-19


KS Warta Poznań 2020

2 GOZDEK Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-02-21
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

3 KOWALSKA Ewa
LACH Kaja
2002-01-31
2003-08-14


SKS Cresovia Białystok

4 MICHAŁOWSKA Klaudia
TRZCIŃSKA Klaudia
2002-04-19
2002-06-14


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 MNICH Aleksandra
TOPA Anna
2003-04-01
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C2 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina
SERWATKA Kamila
1999-06-12
1991-11-03


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna
TARASIUK Patrycja
2001-03-06
2001-08-27


SKS Cresovia Białystok

3 MARUCHA Julia
MIERNIK Sara
2001-04-16
2001-04-14


MOSM Tychy

4 SERAFIN Tatiana
SIEMIENIUK Natalia
2000-11-20
2001-11-17


MRKS Gdańsk 2020

5 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn

 
Kajakarze K1 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30 UKS 4 Katowice 2020

2 ANDRASZ Jan 2004-05-07 LKK Hubertus Biały Bór

3 ANDRYSZCZAK Filip 2004-05-12 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

4 BALCZUS Wiktor 2005-03-21 LTK Fala Lublin 2019

5 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 BILYI Maksym 2004-05-09 UKS Motława Gdańsk

7 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

8 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

9 DOMINIK Gosławski 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

10 FABIAŃSKI Tymon 2004-05-15 KS Victoria Sztum

11 FRYC Szymon 2004-03-04 MKK Łączany 2020

12 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

13 GAWRON Igor 2005-06-09 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

14 GÓRA Natan 2004-05-25 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

15 GRELOWSKI Kajetan 2006-07-05 KS Nadwiślan Kraków 2018

16 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

18 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

19 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań

21 KONOPNICKI Michał 2004-07-14 MRKS Gdańsk 2020

22 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 MICKIEWICZ Igor 2005-09-22 UKS Motława Gdańsk

24 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

25 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

27 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

28 RUTKOWSKI Jakub 2005-05-24 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

29 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

30 SKĄPSKI Maksymilian 2004-10-26 UKS Zalew Jerzykowo

31 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

32 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 WIĄZ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

34 WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24 MLKS Victoria Sztum

35 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2020

 
Kajakarze K1 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

5 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

6 CZUBAK Kornel 1999-02-03 KSC Olsztyn 2018

7 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

8 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

9 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

10 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

11 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12 KS Admira Gorzów 2020

12 IMIANOWSKI Łukasz 1986-09-01 KS Victoria Sztum

13 JONKISZ Bartosz 1992-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 2018

14 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

15 KUCZEWSKI Marek 1989-05-06 KS Victoria Sztum

16 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

17 MARCINKOWSKI Mateusz 1995-02-11 KSC Olsztyn 2018

18 MISZTAK Kacper 1997-03-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

20 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

21 PECYNA Karol 1996-06-11 KS GPower Gorzów 2020

22 PLAZA Dionizy 1997-01-05 AZS-AWF Katowice 2020

23 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

24 PRZYPADŁO Marcin 1995-12-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

25 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 SIWIEC Sławomir 1992-01-01 KS Admira Gorzów 2020

27 SOWA Mateusz 1999-02-25 MKK Łączany Ryczów 2020

28 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01 KKS Sieradz 2020

29 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

30 SZRAM Michał 1999-05-25 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

31 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08 AZS-AWF Katowice 2020

32 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

33 URBAŃSKI Jan 1999-07-22 AZS Politechnika Poznań 2018

34 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

35 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

36 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

37 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

38 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

39 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

40 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06 AZS-AWF Katowice 2020

 
Kajakarze K1 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18 MKS MOS Wrocław 2020

2 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

4 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2018

6 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań

7 INTEK Bartosz 2000-06-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

9 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

10 KULIG Adrian 2000-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 LENSKI Patryk 2000-03-02 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

15 NOWACZYK Eryk 2001-08-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 NOWACZYK Filip 1999-04-09 KS Posnania Poznań

17 NOWACZYK Hubert 2001-08-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17 KS Posnania Poznań

19 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21 UKS Motława Gdańsk

20 PASTOK Piotr 2000-01-11 KS Posnania Poznań

21 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

22 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn 2018

23 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

24 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

25 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

26 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 AZS Politechnika Poznań 2018

27 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

30 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

31 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

32 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

33 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08 KS Spójnia Warszawa 2020

34 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06 KS Spójnia Warszawa 2020

35 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

36 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

37 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2018

38 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

39 ZARĘBA Kacper 2001-09-14 KS Victoria Sztum

40 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

41 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Stomil Poznań

42 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2018

43 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork

44 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

4 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 FECEK Jan 2002-02-19 AZS Politechnika Poznań 2018

6 HAŁAS Bartosz 2003-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27 KS Nadwiślan Kraków 2018

8 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27 KS Stomil Poznań

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

10 KNIEĆ Kacper 2003-10-27 LTK Fala Lublin 2019

11 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

12 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02 KSC Olsztyn 2018

13 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec

14 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24 MKS Polstyr Człuchów 2020

16 NOWACKI Marcin 2002-02-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 NOWAK Jakub 2003-02-14 UKS Świerklaniec

18 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań

19 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

20 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 AZS Politechnika Poznań 2018

22 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

23 STANEK Artur 2002-11-28 UKS 4 Katowice 2020

24 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

25 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

26 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum

27 WAŁACH Stanisław 2002-04-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

28 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 WINIARSKI Olaf 2003-06-10 KST Włókniarz Chełmża 2020

30 ZORZYCKI Daniel 2002-09-04 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

 
Kajakarze K2 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2005-10-19


KS Olimpia Elbląg 2020

2 BĄCZYK Hubert
WYSZKOWSKI Igor
2004-10-09
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BŁOŃSKI Krystian
SŁOWIŃSKI Paweł
2004-06-01
2005-07-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 DUBNICKI Kacper
POLKOWSKI Wojciech
2004-02-25
2004-08-02


AKS Sparta Augustów 2020

5 GAWOR Konrad
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-07-12


MOSM Tychy

6 JOBSKI Jan
WALKOWIAK Wiktor
2004-03-29
2004-04-06


KS Posnania Poznań

7 KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
2004-06-28
2004-10-22


MKK Łączany 2020

8 KUŚNIEREK Filip
SZYMURA Eryk
2005-06-17
2005-03-28


UKS Zalew Jerzykowo

9 ŁUCZAK Piotr
SOBKOWIAK Wiktor
2004-01-30
2004-06-16


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

10 ŁYCZKOWSKI Jakub
ORZECH Jakub
2005-04-24
2004-03-22


KS Olimpia Elbląg 2020

11 MOSZOŃSKI Bartłomiej
RUNEWICZ Jakub
2004-09-20
2005-02-22


MLKS Victoria Sztum

12 NIZIAŁEK Marcin
PRUSKI Adrian
2005-01-04
2005-03-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

13 SCIBILIA Nicholas
PIETRZAK Mateusz
2004-05-08
2004-02-08


KS Posnania Poznań

14 SIATKA Maciej
ZIEMSKI Maksymilian
2004-06-03
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

15 WESOŁOWSKI Wojciech
RUDKOWSKI Kacper
2005-05-20
2005-07-31


KS Baza Mrągowo 2020

16 WIŚNIEWSKI Jan
KUPCZYK Franciszek
2005-12-05
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

 
Kajakarze K2 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
PRZYPADŁO Marcin
1997-01-06
1995-12-05


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BYRDEK Dawid
STAROWICZ Dominik
1999-03-16
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CHRZĄSZCZ Wojciech
PECYNA Karol
1998-03-19
1996-06-11


KS GPower Gorzów 2020

4 CZAJA Paweł
ZBIROWSKI Grzegorz
1997-01-18
1996-12-06


AZS-AWF Katowice 2020

5 CZUBAK Kornel
MARCINKOWSKI Mateusz
1999-02-03
1995-02-11


KSC Olsztyn 2018

6 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

7 GAJEWSKI Piotr
NOWAKOWSKI Robert
1999-06-18
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

8 GRYCZKO Andrzej
SIWIEC Sławomir
1968-05-12
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

9 IMIANOWSKI Łukasz
KUCZEWSKI Marek
1986-09-01
1989-05-06


KS Victoria Sztum

10 JONKISZ Bartosz
KOŁPAK Kamil
1992-01-03
1994-07-29


KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
1997-03-15
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PLAZA Dionizy
SZYMAŃSKI Dominik
1997-01-05
1998-06-08


AZS-AWF Katowice 2020

13 SZCZEPAŃSKI Krzysztof
SZCZEPAŃSKI Kacper
1960-02-13
1999-05-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 ZAŁUSKI Wojciech
PAWŁOWSKI Eryk
1994-04-24
1997-08-05


KS AZS-AWF Gorzów 2018

 
Kajakarze K2 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERESZKO Piotr
WIŚNIEWSKI Mateusz
2000-01-29
2000-01-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DOBROŃ Bartłomiej
PIĄTEK Jakub
2001-05-25
2001-04-06


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 DROZDOWICZ Jakub
SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
2001-07-17
2001-05-25


KS Admira Gorzów 2020

4 GARSTKIEWICZ Maksymilian
STEPUN Jakub
2001-07-24
2001-08-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRĄDZKI Mateusz
SUCHALSKI Damian
2001-11-21
2001-04-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań

7 INTEK Bartosz
ŚWITAJ Mateusz
2000-06-30
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 JAKUBOWSKI Marcin
OLSZEWSKI Hubert
2000-01-07
2000-01-17


KS Posnania Poznań

9 KALIKOWSKI Kamil
SZEWCZAK Jakub
2000-05-22
2000-03-18


MKS Polstyr Człuchów 2020

10 LENSKI Patryk
SZKUDLAREK Mateusz
2000-03-02
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

11 MARCINKOWSKI Natan
BRAKOWIECKI Patryk
2001-05-05
2001-06-21


KSC Olsztyn 2018

12 MINDA Mateusz
WERNER Adam
2001-09-26
2001-08-13


KSC Olsztyn 2018

13 PIOTROWSKI Jakub
HORBA Jakub
2000-09-30
2001-07-06


KSC Olsztyn 2018

14 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

15 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
ZIÓŁKOWSKI Miłosz
2001-03-28
2001-03-28


KS Stomil Poznań

16 ZYCH Patryk
OSTROWSKI Jakub
2000-02-20
2001-01-29


KSC Olsztyn 2018

 
Kajakarze K2 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
2003-06-08
2003-08-13


AKS Sparta Augustów 2020

2 BARTCHODZIE Jakub
TOMASZEWSKI Kacper
2003-07-20
2003-01-20


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CEBULSKI Patryk
KIJEWSKI Seweryn
2003-10-17
2003-05-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CEBULSKI Kacper
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 CZEPE Emil
KLICZKOWSKI Dawid
2002-08-21
2002-02-20


WTS Orzeł Wałcz 2020

6 DOMAGAŁ Kacper
TRZPIS Daniel
2002-01-05
2002-07-11


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 GŁADYKOWSKI Gabriel
KRAUSE Paweł
2003-03-09
2003-10-26


KS Olimpia Elbląg 2020

8 GRABLEWSKI Bartosz
WOLSKI Szymon
2002-10-29
2002-06-10


KSC Olsztyn 2018

9 JANOWICZ Dawid
ŚCIESIŃSKI Mateusz
2003-03-15
2003-06-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 JANUSZ Dawid
PASZEK Jan
2003-06-19
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 KLONOWSKI Szymon
MALIŃSKI Filip
2002-07-06
2002-01-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 KOMOROWSKI Igor
WITKOWSKI Adam
2003-08-12
2002-01-05


KS Olimpia Elbląg 2020

13 KOPERSKI Tomasz
CHEŁMOWSKI Radosław
2003-04-08
2003-09-24


KS Posnania Poznań

14 KORBECKI Bartosz
SOBALA Dastin
2003-03-24
2002-04-19


UKS 4 Katowice 2020

15 KOZIEŁ Jakub
PIECZURO Krzysztof
2003-06-04
2002-02-16


KS Admira Gorzów 2020

16 KUBIAK Jakub
WIŚNIEWSKI Leon
2002-01-06
2003-03-16


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

17 KUSTRA Kamil
PAŻDZIORKO Łukasz
2003-06-25
2003-08-09


KSC Olsztyn 2018

18 LISKOWSKI Adam
FILAK Michał
2003-11-14
2003-04-22


KS GPower Gorzów 2020

19 ŁUKARSKI Jędrzej
PAŁUBICKI Łukasz
2003-02-12
2002-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 MAŁECKI Michał
PIECH Jacek
2002-08-24
2002-04-04


KKW 1929 Kraków 2020

21 MAZURKIEWICZ Maciej
PIETRZAK Kamil
2002-03-19
2003-07-01


KS Stomil Poznań

22 PIETRZAK Antoni
SZAFRANIEC Krzysztof
2002-06-05
2003-03-14


KS Posnania Poznań

23 ROMANIUK Kamil
PIECZKO Szymon
2002-09-16
2002-03-28


KS Baza Mrągowo 2020

24 SZEWCZUK Oskar
ŻUK Sebastian
2003-02-03
2003-12-10


KS Admira Gorzów 2020

25 TYRAŁA Kacper
ADAMUS Kacper
2003-02-24
2003-01-06


KKW 1929 Kraków 2020

26 URBAŃSKI Wojciech
ZALUTSKYI Maksym
2002-04-23
2002-06-27


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

27 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

28 ZDROJEWSKI Tomasz
ŁAPCZYŃSKI Antoni
2002-11-03
2003-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 KAMIŃSKI Jakub 2005-06-11 UPKS Poncio 2010

3 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań

6 PALKA Krzysztof 2005-03-06 MOSM Tychy

7 SOBIESKI Radosław 2005-02-28 UPKS Poncio 2010

8 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

9 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

10 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRZOZEK Rafał 1986-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

3 BUGAJ Dominik 1999-10-27 OKSW Olsztyn

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

5 DANIEL Wie[iczko 1998-04-19 KS Victoria Sztum

6 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

10 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28 KS Posnania Poznań

13 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

14 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

16 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

18 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbląg 2020

19 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C1 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

3 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03 OKSW Olsztyn

4 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 DANILCZUK Michał 2001-11-13 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum

8 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

9 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum

10 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

15 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

19 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków 2018

3 DUSZYŃSKI Klaudiusz 2002-01-22 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok

5 KOWALCZE Kacper 2003-02-05 MRKS Gdańsk 2020

6 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

7 ŁĘT Miłosz 2003-03-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

9 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

10 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

11 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

13 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn

14 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn

16 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub
WAKSMAŃSKI Wojciech
2003-08-26
2003-10-28


MOSM Tychy

2 BOGAJCZYK Kacper
STASIK Igor
2002-10-20
2002-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CZEMKO Dawid
MICHALAK Gracjan
2003-04-08
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

4 FERTYKOWSKI Gracjan
ROMANOWSKI Szymon
2003-01-09
2003-07-08


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 GŁUCH Tymoteusz
WALNICKI Bartosz
2002-12-16
2002-09-06


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

6 HUMIŃSKI Filip
ZIELIŃSKI Jakub
2003-12-02
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Mateusz
2003-09-29
2003-01-10


KS Posnania Poznań

8 KRZYŻANOWSKI Krystian
PORA Hubert
2002-06-12
2002-12-28


WTS Orzeł Wałcz 2020

9 MACEWICZ Dominik
KITWESKI Juliusz
2002-08-05
2003-07-24


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 TOMASZUK Łukasz
ŚWIATAK Hubert
2002-05-17
2002-11-07


UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub
KONDRATOWICZ Marcel
2004-11-24
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

2 HAPKIE Jakub
JAROCKI Kacper
2004-01-23
2004-02-08


KST Włókniarz Chełmża 2020

3 KARLIŃSKI Sebastian
MANIA Gracjan
2005-02-08
2005-02-15


KKS Nowa Sól 2020

4 PAWŁOWSKI Konrad
POTOCKI Maciej
2004-04-03
2004-11-19


KS Admira Gorzów 2020

5 POKLEPA Adrian
SAJDAK Damian
2004-11-16
2004-07-06


KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C2 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
SZPYNDA Grzegorz
1997-08-05
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRZOZEK Rafał
CZERNIECKI Krzysztof
1986-01-01
1987-01-01


UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

3 CYBULA Mateusz
NOWICKI Tomasz
1999-10-08
1998-12-21


KS Warta Poznań 2020

4 DZIURLA Dawid
BRÓDKA Jakub
1999-06-29
1998-01-21


KS Warta Poznań 2020

5 FURTAK Roman
PALUCH Gilbert
1995-03-07
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GLUZA Patryk
KOSTENSKI Szymon
1995-07-11
1995-08-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KULETA Dawid
ZUCHORA Mateusz
1991-03-31
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C2 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
TOPA Tomasz
2001-05-14
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

2 DANILCZUK Michał
TOMASZUK Łukasz
2001-11-13
2002-05-17


UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DOMIŃSKI Paweł
MASŁOWSKI Bartosz
2000-09-07
2001-10-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DRAŁUS Konrad
JESIONKOWSKI Kamil
2000-02-17
2000-07-29


MLKS Victoria Sztum

5 HOŁDAK Krystian
ZAWOJEK Klaudiusz
2002-04-22
2001-07-09


KKS Nowa Sól 2020

6 JOB Jakub
KOZŁOWSKI Kacper
2001-08-24
2001-07-05


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 KŁOS Adrian
SOBIERAJSKI Marcel
2000-01-23
2000-01-19


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 RATAJCZAK Maciej
SZBUBA Mateusz
2000-04-13
2001-11-27


KS Posnania Poznań

10 WOJCIECHOWSKI Jakub
SZRAM Patryk
2001-12-08
2002-09-29


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020