Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 83 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 14-16.08.2020
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

3 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22 KSC Olsztyn 2020

2 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarki K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

2 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarki K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Mixed K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PAŹDZIORKO Paulina
HORBA Jakub
2002-02-22
2001-07-06


KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18 KS Wiskord Szczecin 2020

3 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

4 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

5 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

3 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna
WIŚNIEWSKA Weronika
2001-03-03
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 JANOWICZ Julia
ZAWADZKA Julia
2001-08-18
2001-03-13


KS Wiskord Szczecin 2020

4 MUSIALSKA Wiktoria
SZOLC Klaudia
2002-08-31
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZPERKIEWICZ Katarzyna
MENDELSKA Patrycja
2001-05-23
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Mixed C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
DOMIŃSKI Paweł
2000-03-28
2000-09-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MENDELSKA Patrycja
NOWACZYK Remigiusz
2001-09-29
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna
WIŚNIEWSKA Weronika
2001-03-03
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 JANOWICZ Julia
ZAWADZKA Julia
2001-08-18
2001-03-13


KS Wiskord Szczecin 2020

4 ŁOBOZIAK Elżbieta
TOPA Anna
2002-07-30
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

5 SZOLC Klaudia
MUSIALSKA Wiktoria
2002-11-30
2002-08-31


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 SZPERKIEWICZ Katarzyna
MENDELSKA Patrycja
2001-05-23
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZUBAK Kornel 1999-02-03 KSC Olsztyn 2020

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

3 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

4 MENDELSKI Tomasz 1981-01-01 KSC Olsztyn 2020

5 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

2 CZUBAK Kornel 1999-02-03 KSC Olsztyn 2020

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

4 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

5 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

6 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

7 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2020

8 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

3 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

4 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

5 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

6 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

7 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHARUN Filip 2002-12-15 KSC Olsztyn 2020

2 HORBA Jakub 2001-07-06 KSC Olsztyn 2020

3 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

4 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

5 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

6 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

7 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HORBA Jakub
KUSTRA Kamil
2001-07-06
2003-06-25


KSC Olsztyn 2020

2 SMEKTAŁA Oskar
POZIEMBA Krystian
2001-03-15
2000-05-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

3 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HORBA Jakub
KUSTRA Kamil
2001-07-06
2003-06-25


KSC Olsztyn 2020

2 SMEKTAŁA Oskar
POZIEMBA Krystian
2001-03-15
2000-05-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

3 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WIŚNIEWSKI Jan
SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
URBAŃSKI Jan
2004-05-11
2002-02-20
2002-04-23
1999-08-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

 
Kanadyjkarze C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
1995-07-11
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk
PALUCH Gilbert
1995-07-11
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
PALUCH Gilbert
NOWACZYK Remigiusz
1995-07-11
1995-07-12
1995-08-21
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł
PALUCH Gilbert
NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
2000-09-07
1995-08-21
1995-07-12
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KUJAWA Piotr
BOGAJCZYK Kacper
MASŁOWSKI Bartosz
KOZIO Dawid
2004-05-08
2002-10-20
2001-10-21
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna