Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO XVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21) w Kajak Polo
KATOWICE, 07-09.08.2020
 
Kajak polo kobiety U21
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDRA Kujawska 2003-08-11 KS Powiśle Warszawa 2020

2 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 KS Powiśle Warszawa 2020

3 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23 KS Powiśle Warszawa 2020

4 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21 KS Powiśle Warszawa 2020

5 TRACZYK Łucja 2003-05-30 KS Powiśle Warszawa 2020

6 ZIENDARA Antonina 2003-01-25 KS Powiśle Warszawa 2020

7 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 LOBA Nadia 2003-09-29 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 EWIAK Amelia 2002-08-30 KTW Kalisz 2020

14 JAKUBOWSKA Paulina 2002-07-03 KTW Kalisz 2020

15 KAMAŃCZYK Kaja 2001-03-12 KTW Kalisz 2020

16 KAMAŃCZYK Maja 2001-03-12 KTW Kalisz 2020

17 BRODZIAK Paulina 2003-01-01 MOSW Choszczno 2020

18 ABRAMEK Patrycja 2003-01-01 MOSW Choszczno 2020

19 JASIUKIEWICZ Weronika 2000-07-20 MOSW Choszczno 2020

20 KULAS Monika 1999-09-17 MOSW Choszczno 2020

21 WATKOWSKA Oliwia 2003-03-02 MOSW Choszczno 2020

22 NIECZYSTA Martyna 2002-04-09 MOSW Choszczno 2020

23 SOJKA Dominika 2002-07-14 UKS Set Kaniów 2020

24 PACYGA Monika 1999-08-18 UKS Set Kaniów 2020

 
Kajak polo kobiety jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIGORAJSKA Alicja 2005-02-21 KS Powiśle Warszawa 2020

2 KUJAWSKA Zofia 2005-12-16 KS Powiśle Warszawa 2020

3 MAKSYMIUK Aleksandra 2005-08-23 KS Powiśle Warszawa 2020

4 TRZECIAK Martyna 2004-05-31 KS Powiśle Warszawa 2020

5 WALUŚ Olga 2005-03-18 KS Powiśle Warszawa 2020

6 KAMAŃCZYK Gabriela 2004-06-05 KTW Kalisz 2020

7 MÜLLER Oliwia 2005-06-21 KTW Kalisz 2020

8 ADAMOWICZ Natalia 2004-11-18 KTW Kalisz 2020

9 JANUSZ Patrycja 2004-04-14 KTW Kalisz 2020

10 DZIEKAN Amelia 2004-05-13 LUKS Kwisa Leśna 2020

11 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18 LUKS Kwisa Leśna 2020

12 NOWAK Nikola 2005-03-20 LUKS Kwisa Leśna 2020

13 RĘKAS Karolina 2004-07-15 LUKS Kwisa Leśna 2020

14 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16 LUKS Kwisa Leśna 2020

15 WARCHAŁOWSKA Sandra 2005-05-12 MOSW Choszczno 2020

16 EGIERT Agata 2005-06-29 MOSW Choszczno 2020

17 WATKOWSKA Nadia 2005-05-09 MOSW Choszczno 2020

18 OWCZAREK Alicja 2004-01-05 MOSW Choszczno 2020

19 STRZELCZYK Małgorzata 2005-08-10 MOSW Choszczno 2020

20 SOJKA Hanna 2004-04-05 UKS Set Kaniów 2020

21 JONKISZ Katarzyna 2004-01-29 UKS Set Kaniów 2020

22 JANECZKO Estera 2004-08-06 UKS Set Kaniów 2020

23 KÓSKA Aneta 2004-01-31 UKS Set Kaniów 2020

24 GĄSIOREK Justyna 2005-09-16 UKS Set Kaniów 2020

25 CIOSMAK Magdalena 2005-11-25 UKS Tanew Księżpol 2020

26 ĆWIKŁA Amelia 2005-08-31 UKS Tanew Księżpol 2020

27 ĆWIKŁA Sandra 2004-01-05 UKS Tanew Księżpol 2020

28 DOLINA Wiktoria 2005-02-27 UKS Tanew Księżpol 2020

29 PYDA Łucja 2005-06-05 UKS Tanew Księżpol 2020

30 BABIJ Natalia 2005-08-15 UKS Tanew Księżpol 2020

31 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 UKS Włókniarz Chełmża 2020

32 RATAJCZAK Alicja 2004-04-20 UKS Włókniarz Chełmża 2020

33 WISNIEWSKA Nikola 2004-11-03 UKS Włókniarz Chełmża 2020

34 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 UKS Włókniarz Chełmża 2020

35 LUCHCIŃSKA Amelia 2004-07-17 UKS Włókniarz Chełmża 2020

36 ŁAŃSKA Iga 2005-02-12 UKS Włókniarz Chełmża 2020

37 GABRYŚ Oliwia 2005-02-05 UKS Włókniarz Chełmża 2020

38 WEJSZEWSKA Oliwia 2005-05-31 UKS Włókniarz Chełmża 2020

39 BUCZAK Wiktoria 2004-10-12 UKS Włókniarz Chełmża 2020

40 KOWALCZYK Klaudia 2004-01-03 UKS Włókniarz Chełmża 2020

41 DEMSKA Emilia 2004-02-19 UKS Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajak polo mężczyźni U21
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMECKI Kacper 1999-07-09 KS Powiśle Warszawa 2020

2 BULIRA Jan 2002-04-27 KS Powiśle Warszawa 2020

3 KALISZEK Szymon 2003-09-29 KS Powiśle Warszawa 2020

4 RACZKOWSKI Kamil 2003-08-16 KS Powiśle Warszawa 2020

5 ROSIAK Maciej 2002-10-12 KS Powiśle Warszawa 2020

6 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19 KS Powiśle Warszawa 2020

7 KOSTRZEWA Bartłomiej 2003-01-28 KTW Kalisz 2020

8 MAJDA Ksawery 2003-05-25 KTW Kalisz 2020

9 MRÓZ Jakub 2003-08-06 KTW Kalisz 2020

10 MŁYNARCZYK Kacper 2003-08-17 KTW Kalisz 2020

11 JANCZEWSKI Krystian 2002-01-25 KTW Kalisz 2020

12 JANCZEWSKI Krystian 2002-01-25 LUKS Kwisa Leśna 2020

13 PRYPUTNIEWICZ Paweł 1999-07-28 LUKS Kwisa Leśna 2020

14 TUREK Gracjan 1999-02-11 LUKS Kwisa Leśna 2020

15 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 LUKS Kwisa Leśna 2020

16 GRZEBALSKI Kacper 2003-12-30 MOSW Choszczno 2020

17 WOJCIECHOWSKI Filip 2003-02-16 MOSW Choszczno 2020

18 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2020

19 CZUBALA Kacper 2003-07-13 MOSW Choszczno 2020

20 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 2003-06-10 MOSW Choszczno 2020

21 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2020

22 JASIUKIEWICZ Filip 1999-01-01 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

23 KUJAWA Aleksy 2000-06-30 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

24 KUJAWA Maksym 1999-03-15 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

25 BARAŃSKI Mateusz 1999-10-08 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

26 SZCZEPAŃSKI Mateusz 2000-08-22 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

27 ADAMASZEK Jan 2002-09-19 UKS Set Kaniów 2020

28 CEBULA Dawid 2001-12-12 UKS Set Kaniów 2020

29 BLICHARZ Sebastian 2002-01-21 UKS Tanew Księżpol 2020

 
Kajak polo mężczyźni jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KRASNOWSKI Mateusz 2004-01-06 KS Powiśle Warszawa 2020

2 WLAZŁO Antoni 2005-05-22 KS Powiśle Warszawa 2020

3 BULIRA Juliusz 2004-04-14 KS Powiśle Warszawa 2020

4 FRONCZAK Michał 2004-02-26 KS Powiśle Warszawa 2020

5 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31 KS Powiśle Warszawa 2020

6 STASIAK Kacper 2004-12-18 KTW Kalisz 2020

7 OWCZAREK Bartłomiej 2004-02-22 KTW Kalisz 2020

8 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

9 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

10 PRZYBYLSKI Mikołaj 2005-07-29 KTW Kalisz 2020

11 KURA Dawid 2004-05-06 KTW Kalisz 2020

12 FABIJAŃSKI Wojciech 2004-03-21 LUKS Kwisa Leśna 2020

13 GUT Karol 2005-08-24 LUKS Kwisa Leśna 2020

14 JOCHYM Wiktor 2005-11-25 LUKS Kwisa Leśna 2020

15 KOWALCZYK Wiktor 2004-08-30 LUKS Kwisa Leśna 2020

16 KRZYSZTOŃ Aleks 2004-12-08 LUKS Kwisa Leśna 2020

17 SALEJ Jakub 2005-08-12 LUKS Kwisa Leśna 2020

18 SEKUŁA Szymon 2005-09-13 LUKS Kwisa Leśna 2020

19 SZTUBA Oliwier 2005-04-15 LUKS Kwisa Leśna 2020

20 JAROSZEWICZ Oliwier 2005-09-22 MOSW Choszczno 2020

21 JOKSCH Andrzej 2005-03-10 MOSW Choszczno 2020

22 NOWICKI Filip 2005-06-16 MOSW Choszczno 2020

23 STAW Oskar 2005-11-27 MOSW Choszczno 2020

24 GAPIŃSKI Mateusz 2004-08-18 MOSW Choszczno 2020

25 TAŁUĆ Damian 2004-06-15 MOSW Choszczno 2020

26 GOŁĘBIEWSKI Samuel 2004-01-01 MOSW Choszczno 2020

27 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06 UKS Kanu Katowice 2020

28 KOT Mateusz 2004-08-09 UKS Kanu Katowice 2020

29 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18 UKS Kanu Katowice 2020

30 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29 UKS Kanu Katowice 2020

31 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18 UKS Kanu Katowice 2020

32 DYJETA Michał 2005-04-28 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

33 LASKA Jakub 2005-11-11 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

34 RACHUBA Paweł 2004-02-14 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

35 SADECKI Magnus 2005-07-24 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

36 PODGÓRSKI Maksymilian 2004-01-01 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

37 GĘBORYS Sebastian 2004-11-26 UKS Tanew Księżpol 2020

38 PASZKO Kacper 2004-04-06 UKS Tanew Księżpol 2020

39 PĘDZIWIATR Paweł 2005-10-03 UKS Tanew Księżpol 2020

40 STAFISZ Sebastian 2005-11-17 UKS Tanew Księżpol 2020

41 WRYSZCZ Bartłomiej 2004-10-03 UKS Tanew Księżpol 2020

42 KUCZMA Daniel 2005-11-24 UKS Tanew Księżpol 2020

43 HAPKIE Jakub 2004-01-23 UKS Włókniarz Chełmża 2020

44 JAROCKI Kacper 2004-02-08 UKS Włókniarz Chełmża 2020

45 HAPKIE Kacper 2005-09-04 UKS Włókniarz Chełmża 2020

46 OLSZEWSKI Nikodem 2004-07-16 UKS Włókniarz Chełmża 2020

47 SZULC Marcel 2004-12-28 UKS Włókniarz Chełmża 2020

48 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27 UKS Włókniarz Chełmża 2020

49 MAJEWSKI Hubert 2005-04-22 UKS Włókniarz Chełmża 2020

50 RYBACKI Michał 2004-08-05 UKS Włókniarz Chełmża 2020

51 MURAWSKI Kacper 2005-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020

52 PROKOPCZUK Paweł 2005-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020