Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski - Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
POZNAŃ, 20-21.06.2020
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

8 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

10 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

11 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

12 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

13 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2021

14 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

15 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań 2021

16 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 KS Stomil Poznań 2021

17 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

18 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

20 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opole 2021

21 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KU AZS Politechnika Opole 2021

22 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2020

23 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

24 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

7 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

8 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

10 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

11 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

12 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

13 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

16 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

7 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

8 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

9 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

10 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

17 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

18 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

19 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

20 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

21 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

23 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

24 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

25 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

26 BANASIAK Michalina 2004-10-25 UKS COPAL Trzcianka 2021

27 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

28 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

8 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

10 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

11 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

12 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

13 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2021

14 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

15 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17 KS Posnania Poznań 2021

16 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 KS Stomil Poznań 2021

17 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

18 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

20 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KU AZS Politechnika Opole 2021

21 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KU AZS Politechnika Opole 2021

22 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2020

23 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

24 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWLIK Natalia
SZYMAŃSKA Weronika
1999-06-12
1999-11-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ZIELIŃSKA Agata
WIECZOREK Julia
2000-02-29
2000-08-03


KS Stomil Poznań 2021

3 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KU AZS Politechnika Opole 2021

4 MIKOŁAJEWSKA Martyna
WIDAWSKA Sandra
2001-11-04
2000-10-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

8 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

9 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

10 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

7 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

8 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

9 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

10 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

11 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

12 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

13 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

14 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

4 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

5 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

6 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

7 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GĘŚCIAK Paulina
SZULECKA Klaudia
2000-01-01
2000-05-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MENDELSKA Patrycja
SZPERKIEWICZ Katarzyna
2001-09-29
2001-05-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 ANTOS Ewelina
SZYMAŃSKA Weronika
2000-03-28
1999-11-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 ANTOS Adrianna
DOROZIŃSKA Justyna
2000-03-28
2001-03-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 STANNY Magda
GRZELKIEWICZ Paulina
1993-03-15
1999-06-12


KS Warta Poznań 2020

 
KL1 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Kamila 1983-05-13 ZSR Start Zielona Góra 2020

 
KL3 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23 AZS-AWF Katowice 2020

2 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2020

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

8 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

9 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2021

10 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

11 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

12 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opole 2021

13 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

14 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

15 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2021

17 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

18 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

19 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

21 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

22 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

23 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

 
Kajakarze K1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

4 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

6 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

7 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

8 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

10 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

11 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

12 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

13 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

14 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2021

15 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

16 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

17 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2021

18 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

20 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

22 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

23 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

24 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

25 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

26 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

27 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2021

28 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2021

29 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2021

30 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

31 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

32 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

33 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

34 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

35 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

36 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

 
Kajakarze K1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

4 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

5 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 KUBIS Tymon 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2021

19 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2021

20 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

21 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

22 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

23 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

24 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2021

25 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2021

26 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15 KS Victoria Sztum 2021

27 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2021

28 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

29 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

30 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

32 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

33 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

34 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

35 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2021

36 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2021

37 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2021

38 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2021

39 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

40 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

41 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

42 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

43 TOCHA Cyprian 2005-10-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

44 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

45 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

46 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

47 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

48 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

49 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

3 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

4 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

8 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

9 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

10 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

11 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

12 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS Posnania Poznań 2021

13 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

14 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opole 2021

15 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

16 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

18 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

19 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

21 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

22 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

23 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

5 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

6 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

7 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KKW 1929 Kraków 2020

8 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

9 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

17 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

18 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

19 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

20 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

21 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

22 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2021

23 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

24 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

25 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

26 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

27 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2021

28 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

29 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

30 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

32 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

33 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

34 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

35 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

36 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

37 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS COPAL Trzcianka 2021

38 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2021

39 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2021

40 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

41 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

42 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

43 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

44 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

45 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

46 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2021

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

3 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

4 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

7 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

8 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

9 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

10 SZYMURA Eryk 2005-06-06 KS Posnania Poznań 2021

11 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

12 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

13 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

14 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2021

15 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2021

16 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15 KS Victoria Sztum 2021

17 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2021

18 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

19 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

20 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

22 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

23 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

24 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

25 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

26 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

27 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2021

28 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2021

29 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2021

30 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2021

31 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

32 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

33 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

34 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

35 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

36 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

37 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

38 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

39 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

40 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 INTEK Bartosz
KRAJEWSKI Jan
2000-06-30
2001-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 FULKO Fryderyk
SIWIEC Sławomir
1999-04-10
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

3 MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
1997-03-15
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 SMEKTAŁA Oskar
URBAŃSKI Jan
2001-03-15
1999-08-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 SUCHALSKI Damian
ŚWITAJ Mateusz
2001-04-09
2001-03-23


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PAŁUBICKI Łukasz
DOMAGAŁA Kacper
2002-01-23
2002-01-05


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz
SOŚNICKI Joachim
2003-07-30
2002-01-04


KKS Sieradz 2020

3 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WALCZAK Dawid
CEBULSKI Patryk
2003-04-30
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

6 PIETRZAK Antoni
KOPERSKI Tomasz
2002-06-05
2003-04-08


KS Posnania Poznań 2021

7 PASZEK Jan
DREWNIAK Igor
2003-05-25
2003-10-02


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

9 MARCINIAK Hubert
SZADKOWSKI Krzysztof
2003-10-04
2002-10-21


UKS COPAL Trzcianka 2021

10 KOMOROWSKI Igor
KRAUSE Paweł
2003-08-12
2003-10-26


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

11 GŁADYKOWSKI Gabriel
WITKOWSKI Adam
2003-03-09
2002-01-05


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SŁOWIŃSKI Paweł
KOWALSKI Kacper
2005-07-31
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 GASZAK Jakub
BARTOSZAK Nikodem
2005-06-03
2005-03-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BŁOŃSKI Krystian
ROZMARYNOWSKI Marcel
2004-06-01
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 OPIELEWICZ Marcin
KASZUBA Kacper
2005-11-04
2005-07-26


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RECHUL Mikołaj
WIŚNIEWSKI Jan
2005-01-22
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 BĄCZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2004-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 WĄSOWICZ Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-05-13
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
2005-04-04
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KORCZYŃSKI Igor
SZUBERT Michał
2004-03-11
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2021

10 WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2021

11 WELZANDT Sylwester
KOŚCIKIEWICZ Oskar
2004-11-20
2004-08-07


KS Energetyk Gryfino 2021

12 SZYMURA Eryk
TOCHMAN Kacper
2005-06-06
2004-08-07


KS Posnania Poznań 2021

13 KONIECZNY Kacper
WALKOWIAK Wiktor
2005-01-02
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

14 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

15 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


KS Stomil Poznań 2021

16 WIŚNIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

17 DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
2004-03-20
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

18 RUTKOWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Filip
2005-09-11
2004-03-26


UKS COPAL Trzcianka 2021

19 GRZEŚ Karol
MOROZ Adam
2005-05-24
2004-03-05


UKS COPAL Trzcianka 2021

20 RÓŻALSKI Szymon
TOCHA Cyprian
2005-08-14
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAJEWSKI Piotr
MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
STEPUN Jakub
1999-06-18
1997-03-15
1999-04-19
2001-08-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MALINOWSKI Dastin
CEBULSKI Patryk
MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2002-11-11
2003-10-17
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GASZAK Jakub
ROZMARYNOWSKI Marcel
BARTOSZAK Nikodem
KOWALSKI Kacper
2005-06-03
2004-06-25
2005-03-10
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 WĄSOWICZ Mikołaj
WIŚNIEWSKI Jan
RECHUL Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-05-13
2005-12-05
2005-01-22
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BĄCZYK Hubert
WYSZKOWSKI Igor
WORONKIEWICZ Aleksander
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2005-12-20
2005-03-11
2004-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KASZUBA Kacper
MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
OPIELEWICZ Marcin
2005-07-26
2005-04-04
2005-04-29
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WELZANDT Sylwester
KOŚCIKIEWICZ Oskar
WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-11-20
2004-08-07
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2021

6 ALEKSANDROWICZ Bartosz
GŁOWACKI Sebastian
KWIATKOWSKI Damian
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2004-08-08
2005-09-26
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

13 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

14 NOWACKI Dominik 1997-01-01 KS Posnania Poznań 2021

15 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

16 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opole 2021

17 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS Politechnika Opole 2021

18 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

19 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2021

20 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

21 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

22 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

23 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

7 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

8 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

9 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

13 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

14 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

16 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

2 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

3 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

4 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

5 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

6 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

11 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

12 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

13 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

14 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

15 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

16 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

17 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

18 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

19 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

22 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

23 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

24 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

27 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

28 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

3 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

13 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

14 NOWACKI Dominik 1997-01-01 KS Posnania Poznań 2021

15 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

16 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opole 2021

17 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

18 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2021

19 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

20 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

22 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

7 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

8 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

9 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

13 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

14 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

16 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2021

17 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

2 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

3 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

4 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

5 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

6 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

11 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

12 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

13 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

14 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

15 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

16 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

17 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

18 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

19 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

22 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

23 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

24 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

27 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

28 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MASŁOWSKI Bartosz
WOJCIECHOWSKI Jukub
2001-10-21
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GLUZA Patryk
PALUCH Gilbert
1995-07-11
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DOMIŃSKI Paweł
NOWICKI Tomasz
2000-09-07
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWACKI Dominik
WITKOWSKI Łukasz
1997-01-01
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

6 KŁOS Adrian
SOCHACKI Mikołaj
2000-01-23
2000-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KITWESKI Juliusz
SADOWSKI Damian
2003-07-24
2003-10-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KRZYŻANOWSKI Krystian
PANDEL Kamil
2002-06-12
2002-01-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 HOŁDAK Krystian
MICHALAK Gracjan
2002-04-22
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

4 BOGAJCZYK Kacper
KOZIO Dawid
2002-10-20
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 JANCZAK Tomasz
PIECHOCKI Jakub
2003-09-29
2003-07-08


KS Posnania Poznań 2021

6 GRABOWSKI Dawid
ZIELIŃSKI Jakub
2003-04-18
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KARLIŃSKI Sebastian
SIEMASZ Kuba
2005-02-08
2005-07-03


KKS Nowa Sól 2020

2 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa Sól 2020

3 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2021

5 GNIOT Jakub
KLAK Kacper
2005-08-03
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2021

6 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

7 WOJKIEWICZ Mateusz
WILGA Eryk
2005-05-20
2004-06-27


KS Warta Poznań 2020

8 HAPKIE Jakub
JAROCKI Kacper
2004-01-23
2004-02-08


KST Włókniarz Chełmża 2020

9 SZUBIŃSKI Szymon
DRZEWIECKI Mateusz
2005-07-20
2004-08-02


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 FORC Jakub
OSIŃSKI Bartosz
2004-11-24
2005-02-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 GRUŻLEWSKI Ahmed
KONDRATOWICZ Marcel
2005-11-24
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
KL1 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SURWIŁO Mateusz 1991-11-21 ZSR Start Zielona Góra 2020

 
VL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna