Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXI Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie, Ranking WZKaj Młodzików
Wolsztyn, 18.09.2021
 
Kajakarki K1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CISOWSKA Emilia 2011-11-15 KKS Nowa Sól 2021

2 KOŁPACZEK Gabryiela 2011-03-17 KKS Nowa Sól 2021

3 SCIEPURA Lena 2011-09-08 KKS Nowa Sól 2021

4 TURCZYK Lena 2012-08-17 KKS Nowa Sól 2021

5 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28 KS GPower Gorzów 2021

6 BOHDZIUN Maja 2012-09-07 KS GPower Gorzów 2021

7 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22 KS GPower Gorzów 2021

8 IDZIOR Jagoda 2012-12-14 KS GPower Gorzów 2021

9 CIEŚLICKA Nela 2011-04-15 KS GPower Gorzów 2021

10 KUBACZYK Natalia 2011-12-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 SZCZEPANIAK Alicja 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28 KS GPower Gorzów 2021

2 BOHDZIUN Maja 2012-09-07 KS GPower Gorzów 2021

3 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22 KS GPower Gorzów 2021

4 IDZIOR Jagoda 2012-12-14 KS GPower Gorzów 2021

5 CIEŚLICKA Nela 2011-04-15 KS GPower Gorzów 2021

6 ZAPAŁA Anna 2011-02-10 UKS COPAL Trzcianka 2024

7 DARMETKO Shila 2011-01-23 UKS Zalew Jerzykowo 2021

8 KUBACZYK Natalia 2011-12-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 SZCZEPANIAK Alicja 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBACKA Paulina 2009-07-17 KKS Nowa Sól 2021

2 STACHURSKA Maja 2009-07-30 KKS Nowa Sól 2021

3 SUMA Milena 2009-04-29 KKS Nowa Sól 2021

4 BANASIAK Zuzanna 2009-04-30 KKS Nowa Sól 2021

5 ANTCZAK Michalina 2009-03-25 KS Admira Gorzów 2021

6 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25 KS Admira Gorzów 2021

7 STANKIEWICZ Izabela 2010-02-07 KS Admira Gorzów 2021

8 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31 KS GPower Gorzów 2021

9 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25 KS GPower Gorzów 2021

10 DYJAK Katarzyna 2010-01-01 KS GPower Gorzów 2021

11 GAŁKA Zuzanna 2009-05-31 KS Posnania Poznań 2021

12 GÓRKO Maja 2009-02-09 LKK Hubertus Biały Bór 2021

13 BRYZEK Martyna 2010-07-24 MOSW Choszczno 2023

14 KRVAVAC Wiktoria 2009-01-04 MOSW Choszczno 2023

15 TWORZEWSKA Hanna 2010-12-13 MOSW Choszczno 2023

16 ROGUSKA Nela 2010-03-11 UKS COPAL Trzcianka 2024

17 ASIMOWICZ Julia 2010-06-18 UKS COPAL Trzcianka 2024

18 NALEWAJEK Magda 2010-11-29 UKS COPAL Trzcianka 2024

19 KLIMCZAK Maria 2009-01-25 UKS Zalew Jerzykowo 2021

20 KŁOBUS Paulina 2010-10-21 UKS Zalew Jerzykowo 2021

21 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

22 KOWALSKA Martyna 2009-01-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

23 PAŃCZYSZYN Antonina 2010-10-04 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

24 PRZYBYŁA Natalia 2010-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

25 SZCZEPANIAK Maja 2010-04-04 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

26 TOMYS Zuzanna 2009-07-06 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

27 PIECHUT Ewa 2009-12-04 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2021

2 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2021

3 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2021

4 SPYCHALA Adrianna 2005-11-22 KS Posnania Poznań 2021

5 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

6 SIEJAK Dominika 2006-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

7 ZAJDOWICZ Patrycja 2006-10-15 UKS COPAL Trzcianka 2024

8 KONIUSZY Martyna 2006-04-22 UKS COPAL Trzcianka 2024

9 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

10 MATYSIAK Justyna 2006-03-21 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2021

12 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-12-07 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarki K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOPEĆ Lena 2007-09-10 KS Admira Gorzów 2021

2 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2021

3 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16 KS Admira Gorzów 2021

4 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 WIERZBICKA Maria 2007-01-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14 KS GPower Gorzów 2021

10 KĘDZIORA Maja 2007-10-27 KS GPower Gorzów 2021

11 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21 KS Posnania Poznań 2021

12 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

13 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16 KS Posnania Poznań 2021

14 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02 KS Posnania Poznań 2021

15 PREISS Amelia 2007-02-16 KS Posnania Poznań 2021

16 ORZEŁ Nikola 2007-02-26 LKK Hubertus Biały Bór 2021

17 IGNATOWICZ Hanna 2007-11-25 MOSW Choszczno 2023

18 JEDLIŃSKA Roksana 2007-12-24 MOSW Choszczno 2023

19 WIŚNIEWSKA Klaudia 2007-10-10 MOSW Choszczno 2023

20 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2024

21 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

22 JOKIEL Barbara 2007-10-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GOSZCZ Aleksandra 2008-01-24 KS Admira Gorzów 2021

2 PLACKOWIAK Michalina 2008-06-17 KS Admira Gorzów 2021

3 GRZESZKOWIAK Katarzyna 2008-11-18 KS Admira Gorzów 2021

4 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KLISIEWICZ Hanna 2008-09-07 KS GPower Gorzów 2021

6 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11 KS Posnania Poznań 2021

7 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-03 KS Posnania Poznań 2021

8 CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia 2008-01-11 LKK Hubertus Biały Bór 2021

9 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór 2021

10 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13 LKK Hubertus Biały Bór 2021

11 BOSIACKA Julia 2008-05-04 MOSW Choszczno 2023

12 WASIELEWSKA Maria 2008-06-02 MOSW Choszczno 2023

13 PRZYBYŁ Zuzanna 2008-04-13 MOSW Choszczno 2023

14 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2024

15 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

16 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2021

17 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03 UKS Zalew Jerzykowo 2021

18 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Zuzanna
STACHURSKA Maja
2009-04-30
2009-07-30


KKS Nowa Sól 2021

2 RYNKIEWICZ Zofia
STANKIEWICZ Izabela
2009-06-25
2010-02-07


KS Admira Gorzów 2021

3 KRAWCZYK Gabriela
KAMIENIECKA Julia
2009-01-31
2010-03-25


KS GPower Gorzów 2021

4 BRYZEK Martyna
KRVAVAC Wiktoria
2010-07-24
2009-01-04


MOSW Choszczno 2023

5 NALEWAJEK Magda
ROGUSKA Nela
2010-11-29
2010-03-11


UKS COPAL Trzcianka 2024

6 KLIMCZAK Maria
KŁOBUS Paulina
2009-01-25
2010-10-21


UKS Zalew Jerzykowo 2021

7 CHOJNACKA Kinga
TOMYS Zuzanna
2009-03-01
2009-07-06


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 KOWALSKA Martyna
PAŃCZYSZYN Antonina
2009-01-07
2010-10-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

9 PRZYBYŁA Natalia
SZCZEPANIAK Maja
2010-01-01
2010-04-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

10 KUNCEWICZ Gabriela
DRACH Iwona
2010-01-01
2009-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 SOKOŁOWA Maria
TOMCZYK Maja
2009-03-13
2010-08-19


WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarki K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SELIWAŃSKA Julia
KONOPSKA Wiktoria
2005-04-28
2006-06-12


KS GPower Gorzów 2021

2 WAWRZYNIAK Julia
SPYCHALA Adrianna
2005-10-09
2005-11-22


KS Posnania Poznań 2021

3 SIEJAK Dominika
ZAJDOWICZ Patrycja
2006-01-01
2006-10-15


UKS COPAL Trzcianka 2024

4 KONIUSZY Martyna
SOBOŃ Zuzanna
2006-04-22
2006-10-24


UKS COPAL Trzcianka 2024

5 HOFMAN Zofia
MATYSIAK Justyna
2006-04-26
2006-03-21


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

6 MACKIEWICZ Milena
ŁĄTKOWSKA Martyna
2006-01-06
2006-12-07


WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarki K2 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GOSZCZ Aleksandra
PLACKOWIAK Michalina
2008-01-24
2008-06-17


KS Admira Gorzów 2021

2 KOPEĆ Lena
RYNKIEWICZ Zuzanna
2007-09-10
2007-11-12


KS Admira Gorzów 2021

3 GRZESZKOWIAK Katarzyna
WOJTOWICZ Zuzanna
2008-11-18
2007-11-16


KS Admira Gorzów 2021

4 GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2007-08-25
2007-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 FIJAŁKOWSKA Roksana
WIERZBICKA Maria
2007-04-11
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 MŁYNARCZYK Martyna
WYSZKOWSKA Antonina
2007-02-14
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 ZYCHOWICZ Zuzanna
KĘDZIORA Maja
2007-06-14
2007-10-27


KS GPower Gorzów 2021

8 LOBA Wiktoria
PREISS Amelia
2007-05-18
2007-02-16


KS Posnania Poznań 2021

9 JANUSZEWSKA Martyna
KACZKOWSKA Oliwia
2007-01-02
2007-06-16


KS Posnania Poznań 2021

10 GARBATOWSKA Angelika
SZYMKOWIAK Agata
2008-01-03
2008-04-11


KS Posnania Poznań 2021

11 SZAMOCKA Kaja
SOKÓLSKA Oliwia
2008-03-10
2008-09-13


LKK Hubertus Biały Bór 2021

12 ORZEŁ Nikola
CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia
2007-02-26
2008-01-11


LKK Hubertus Biały Bór 2021

13 BOSIACKA Julia
WASIELEWSKA Maria
2008-05-04
2008-06-02


MOSW Choszczno 2023

14 IGNATOWICZ Hanna
WIŚNIEWSKA Klaudia
2007-11-25
2007-10-10


MOSW Choszczno 2023

15 JEDLIŃSKA Roksana
PRZYBYŁ Zuzanna
2007-12-24
2008-04-13


MOSW Choszczno 2023

16 PIASECKA Julia(2008)
ZAPAŁA Karolina
2008-01-17
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2024

17 JĘDROSZKOWIAK Zofia
KŁOBUS Łucja
2008-07-12
2007-06-15


UKS Zalew Jerzykowo 2021

18 KROTOFIL Nikola
MODRZEJEWSKA Martyna
2008-01-08
2008-12-03


UKS Zalew Jerzykowo 2021

19 JOKIEL Barbara
SZCZEPANIAK Natalia
2007-10-08
2008-05-18


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SIKORSKA Amelia 2009-09-05 KS Posnania Poznań 2021

2 SZAŁEK Barbara 2010-08-09 KS Posnania Poznań 2021

3 POLACZEK Maja 2010-05-19 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kanadyjkarki C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 TURCZYK Amelia 2008-07-01 KKS Nowa Sól 2021

2 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

3 BŁASZKOWSKA Nicola 2007-03-20 KS Posnania Poznań 2021

4 ROGACKA Maja 2007-10-15 KS Posnania Poznań 2021

5 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

6 KOTLIŃSKA Łucja 2008-02-04 KS Posnania Poznań 2021

7 SZWAB Iga 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

8 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08 WTS Orzeł Wałcz 2021

9 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄCZYKOWSKI Jan 2011-11-20 KKS Nowa Sól 2021

2 GABER Jakub 2011-02-01 KS GPower Gorzów 2021

3 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2021

4 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30 KS GPower Gorzów 2021

5 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13 KS GPower Gorzów 2021

6 PASTWA Jerzy 2012-10-21 KS GPower Gorzów 2021

7 CIEŚLICKI Igor 2012-06-27 KS GPower Gorzów 2021

8 GAWRON Oliwier 2012-08-17 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

9 OSTAJEWSKI Filip 2012-12-23 UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 BAJON Wojciech 2013-02-02 UKS Zalew Jerzykowo 2021

11 MYSSAK Jakub 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

12 BRYCHCY Jan 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

13 JABŁOŃSKI Emil 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

14 MATYSIAK Łukasz 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 TROJANOWSKI Szymon 2011-04-10 WTS Orzeł Wałcz 2021

16 TROJANOWSKI Łukasz 2012-08-17 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GABER Jakub 2011-02-01 KS GPower Gorzów 2021

2 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2021

3 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30 KS GPower Gorzów 2021

4 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13 KS GPower Gorzów 2021

5 PASTWA Jerzy 2012-10-21 KS GPower Gorzów 2021

6 CIEŚLICKI Igor 2012-06-27 KS GPower Gorzów 2021

7 WODZIŃSKI Filip 2012-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

8 DORNIAK Olaf 2011-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

9 JABŁOŃSKI Emil 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

10 MATYSIAK Łukasz 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 BRYCHCY Jan 2012-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 REINERT Bartosz 2010-09-22 KKS Nowa Sól 2021

2 PUCHALSKI Hubert 2009-10-11 KS Admira Gorzów 2021

3 TREIDER Eryk 2009-01-26 KS Admira Gorzów 2021

4 SYLWAN Jakub 2009-12-29 KS Admira Gorzów 2021

5 SHUFLIENDA Artem 2009-01-01 KS Admira Gorzów 2021

6 BARGIEL Maciej 2009-01-12 KS GPower Gorzów 2021

7 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2021

8 SZCZEPANIAK Bartosz 2010-03-11 KS Posnania Poznań 2021

9 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2021

10 KACZOROWSKI Maksymilian 2010-01-19 KS Wiskord Szczecin 2024

11 KRAWACKI Kacper 2010-08-03 KS Wiskord Szczecin 2024

12 ŁUKASIK Piotr 2010-04-30 KS Wiskord Szczecin 2024

13 SROKA Maksymilian 2010-08-18 KS Wiskord Szczecin 2024

14 STOLTMAN Aleksander 2010-02-06 KS Wiskord Szczecin 2024

15 ZAWADA Filip 2010-06-10 KS Wiskord Szczecin 2024

16 BORDUN Nikodem 2010-02-01 LKK Hubertus Biały Bór 2021

17 JURKOWSKI Jacek 2009-02-07 LKK Hubertus Biały Bór 2021

18 KOPISZKA Igor 2009-04-15 LKK Hubertus Biały Bór 2021

19 PILARSKI Filip 2009-03-02 LKK Hubertus Biały Bór 2021

20 GIEC Hugo 2010-01-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

21 ŚNIEGOCKI Franciszek 2009-04-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

22 MATUSZEK Marcin 2009-09-08 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

23 HERMANN Oliwier 2010-07-30 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

24 HERMANN Sebastian 2010-07-30 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

25 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

26 NALEWAJEK Grzegorz 2010-11-29 UKS COPAL Trzcianka 2024

27 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2021

28 KRÓL Fryderyk 2010-10-30 UKS Zalew Jerzykowo 2021

29 MIELCARZEWICZ Antoni 2009-01-19 UKS Zalew Jerzykowo 2021

30 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

31 NOWACZYK Bartosz 2010-07-20 UKS Zalew Jerzykowo 2021

32 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

33 SAMSEL Igor 2010-11-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

34 TRELA Mikołaj 2009-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2021

35 WLASZCZYK Jan 2010-12-19 UKS Zalew Jerzykowo 2021

36 ZAPARTY Błażej 2010-09-28 UKS Zalew Jerzykowo 2021

37 DARMETKO Diego 2009-07-01 UKS Zalew Jerzykowo 2021

38 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

39 KRAWCZYK Wojciech 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

40 LISIECKI Wojciech 2009-04-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

41 LORENZ Wojciech 2010-10-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

42 WAJS Eryk 2009-07-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

43 KIEREPKA Miłosz 2009-10-29 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2021

2 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2021

3 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

4 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

5 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2024

6 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2024

7 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARZ Aleks 2006-08-08 KKS Nowa Sól 2021

2 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2021

3 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 KS Posnania Poznań 2021

4 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 KS Posnania Poznań 2021

5 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10 KS Posnania Poznań 2021

6 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

7 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

8 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

9 MAŁECKI Antoni 2005-06-02 KS Posnania Poznań 2021

10 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2021

11 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2021

12 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

13 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

14 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

15 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

16 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

17 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

18 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2021

19 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2021

20 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2021

21 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarze K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NAJDA Adrian 2007-03-07 KS Admira Gorzów 2021

2 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2021

3 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2021

8 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2021

9 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2021

10 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2021

11 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

12 OSIŃSKI Franek 2007-06-19 KS Posnania Poznań 2021

13 PACZYŃSKI Tomasz 2007-09-12 KS Posnania Poznań 2021

14 KOZBER Maksymikian 2007-01-15 KS Posnania Poznań 2021

15 MAŁECKI Filip 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

16 KAŹMIEROWSKI Filip 2007-04-13 KS Posnania Poznań 2021

17 CICHOŃ Marcel 2007-11-12 KS Posnania Poznań 2021

18 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

19 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

20 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 LKK Hubertus Biały Bór 2021

21 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

22 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16 UKS COPAL Trzcianka 2024

23 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

24 MYSSAK Jan 2007-12-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

25 GÓRNY Miłosz 2007-08-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

26 ŁUCZAK Daniel 2007-08-19 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

27 PRZYBYŁA Wojciech 2007-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

28 TRYBUŚ Kacper 2007-08-31 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWICKI Aleksander 2008-04-06 KKS Nowa Sól 2021

2 KSIĄŻKIEWICZ Mieszko 2008-12-04 KS Admira Gorzów 2021

3 KUŚCIŃSKI Adam 2008-09-06 KS Admira Gorzów 2021

4 JANIAK Dawid 2008-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KUBIS Nikodem 2008-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 MATCZAK Franciszek 2008-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2021

9 KRZYŚKÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2021

10 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16 KS Posnania Poznań 2021

11 OWCZARZAK Dawid 2008-06-01 KS Posnania Poznań 2021

12 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór 2021

13 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

14 MIŃSKI Dawid 2008-12-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

15 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

16 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS COPAL Trzcianka 2024

17 BANASZKIEWICZ Hubert 2008-12-02 UKS COPAL Trzcianka 2024

18 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2021

19 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11 UKS Zalew Jerzykowo 2021

20 KAŹMIERCZAK Mikołaj 2008-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

21 MAJZA Mateusz 2008-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

22 KRAWCZYK Antoni 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

23 ŁOŚ Maciej 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SHUFLIENDA Artem
TREIDER Eryk
2010-05-12
2009-01-26


KS Admira Gorzów 2021

2 SYLWAN Filip
PUCHALSKI Hubert
2009-12-29
2009-10-11


KS Admira Gorzów 2021

3 BARGIEL Maciej
KULPA Bartosz
2009-01-12
2009-02-08


KS GPower Gorzów 2021

4 NIESKURSKI Szymon
SZCZEPANIAK Bartosz
2009-07-06
2010-03-11


KS Posnania Poznań 2021

5 KACZOROWSKI Maksymilian
ZAWADA Filip
2010-01-19
2010-06-10


KS Wiskord Szczecin 2024

6 KRAWACKI Kacper
SROKA Maksymilian
2010-08-03
2010-08-18


KS Wiskord Szczecin 2024

7 ŁUKASIK Piotr
STOLTMAN Aleksander
2010-04-30
2010-02-06


KS Wiskord Szczecin 2024

8 BORDUN Nikodem
PILARSKI Filip
2010-02-01
2009-03-02


LKK Hubertus Biały Bór 2021

9 HERMANN Oliwier
HERMANN Sebastian
2010-07-30
2010-07-30


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

10 KULCZYŃSKI Igor
ŚNIEGOCKI Franciszek
2009-03-13
2009-04-10


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

11 MATUSZEK Marcin
GIEC Hugo
2009-09-08
2010-01-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

12 BARTKOWIAK Nikodem
ZAPARTY Błażej
2010-09-15
2010-09-28


UKS Zalew Jerzykowo 2021

13 DERDA Jakub
RUREK Fabian
2009-09-16
2009-01-12


UKS Zalew Jerzykowo 2021

14 KRÓL Fryderyk
MIELCARZEWICZ Antoni
2010-10-30
2009-01-19


UKS Zalew Jerzykowo 2021

15 NIEGOLEWSKI Stanislaw
TRELA Mikołaj
2010-05-11
2009-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2021

16 NOWACZYK Bartosz
WLASZCZYK Jan
2010-07-20
2010-12-19


UKS Zalew Jerzykowo 2021

17 DARMETKO Diego
SAMSEL Igor
2009-07-01
2010-11-12


UKS Zalew Jerzykowo 2021

18 WAJS Eryk
LISIECKI Wojciech
2009-07-07
2009-04-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

19 KRAWCZYK Wojciech
LORENZ Wojciech
2009-01-01
2010-10-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

20 MANUSZAK Cezary
WÓJTOWICZ Norbert
2010-01-01
2010-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

21 KUSNIERCZAK Bartek
POMORSKI Sylwester
2009-07-13
2009-07-13


WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub
LISKOWSKI Adam
2004-03-12
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2021

2 DROZDOWSKI Szymon
HABDAS Szymon
2004-03-20
2003-06-28


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

3 MOROZ Adam
WIŚNIEWSKI Filip
2004-03-05
2004-03-26


UKS COPAL Trzcianka 2024

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PŁÓCIENNIK Krzysztof
DUDZIAK Dominik
2006-01-06
2006-07-08


KS Posnania Poznań 2021

2 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

3 MUKA Mateusz
WAWRZYNIAK Jan
2006-12-12
2006-10-10


KS Posnania Poznań 2021

4 BEDNAREK Antoni
SCIBILIA Thomas
2006-05-01
2006-05-16


KS Posnania Poznań 2021

5 MAŁECKI Antoni
ZAPARTY Tymoteusz
2005-06-02
2006-12-08


KS Posnania Poznań 2021

6 KUPCZYK Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2005-06-06
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

7 JASTRZĄB Kacper
KUJAWA Filip
2005-02-16
2006-06-27


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

8 TROJANOWSKI Mateusz
RÓŻAŃSKI Kajetan
2005-01-08
2005-01-04


WTS Orzeł Wałcz 2021

9 WOJTANEK Michał
ZAJĄCZKOWSKI Jakub
2005-01-25
2006-07-15


WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kajakarze K2 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KSIĄŻKIEWICZ Mieszko
KUŚCIŃSKI Adam
2008-12-04
2008-09-06


KS Admira Gorzów 2021

2 NAJDA Adrian
SZYMCZAK Piotr
2007-03-07
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2021

3 CHWYĆ Wiktor
SZYMASZEK Bartek
2007-05-24
2007-02-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 JANIAK Dawid
KUBIS Nikodem
2008-07-23
2008-01-13


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 MATCZAK Franciszek
MAŃKOWSKI Jakub
2008-12-08
2008-05-24


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-01
2007-02-01


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 KUBALSKI Mateusz
KLEIST Kacper
2007-10-25
2007-10-02


KS GPower Gorzów 2021

8 SZOTT Paweł
KRZYŚKÓW Kosma
2008-07-01
2008-02-11


KS GPower Gorzów 2021

9 OWCZARZAK Dawid
WOJTKOWIAK Dominik
2008-06-01
2008-07-16


KS Posnania Poznań 2021

10 MAŁECKI Jakub
RASZEJA Marcel
2007-06-04
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

11 MIJAKOWSKI Mikołaj
OSIŃSKI Franek
2007-05-24
2007-06-19


KS Posnania Poznań 2021

12 KAŹMIEROWSKI Filip
MAŁECKI Filip
2007-04-13
2007-06-04


KS Posnania Poznań 2021

13 CICHOŃ Marcel
PACZYŃSKI Tomasz
2007-11-12
2007-09-12


KS Posnania Poznań 2021

14 KOZBER Maksymikian
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-01-15
2007-09-24


KS Posnania Poznań 2021

15 GAŁCZYŃSKI Mikołaj
KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid
2007-02-20
2008-09-17


LKK Hubertus Biały Bór 2021

16 GAWRON Hugo
MIŃSKI Dawid
2008-10-16
2008-12-10


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

17 KRAHEL Olgierd
WAWRZYNIAK Szymon
2007-06-27
2008-05-14


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

18 BANASZKIEWICZ Hubert
URBAN Wojciech
2008-12-02
2008-04-21


UKS COPAL Trzcianka 2024

19 KLIMKIEWICZ Wiktor
ULIKOWSKI Jacek
2008-11-07
2008-11-11


UKS Zalew Jerzykowo 2021

20 KAŹMIERCZAK Mikołaj
MYSSAK Jan
2008-04-12
2007-12-02


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

21 NIEBORAK Mateusz
MAJZA Mateusz
2007-01-05
2008-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

22 GÓRNY Miłosz
ŁUCZAK Daniel
2007-08-27
2007-08-19


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

23 ŁOŚ Maciej
PRZYBYŁA Wojciech
2008-01-01
2007-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

24 TRYBUŚ Kacper
KRAWCZYK Antoni
2007-08-31
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kanadyjkarze C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Maciej 2009-04-07 KKS Nowa Sól 2021

2 FALBAGOWSKI Maciej 2009-09-02 KKS Nowa Sól 2021

3 KOŁAKOWSKI Szymon 2009-02-05 KS Posnania Poznań 2021

4 PRAŻYŃSKI Kacper 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

5 GRYGIEL Szymon 2009-10-29 KS Posnania Poznań 2021

6 MIŚKIEWICZ Wojciech 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

7 RATAJCZAK Kacper 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PIKTA Hubert 2007-02-05 KKS Nowa Sól 2021

2 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

3 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

4 DUDA Leon 2007-10-27 KS Posnania Poznań 2021

5 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

6 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 TRYBA Bartosz 2008-01-23 KKS Nowa Sól 2021

2 NOSILA Jacek 2008-09-17 KS Posnania Poznań 2021

3 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

4 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-03-26 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Maciej
FALBAGOWSKI Maciej
2009-04-07
2009-09-02


KKS Nowa Sól 2021

2 KOŁAKOWSKI Szymon
GRYGIEL Szymon
2009-02-05
2009-10-29


KS Posnania Poznań 2021

3 MIŚKIEWICZ Wojciech
RATAJCZAK Kacper
2010-01-01
2010-01-01


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
NOSILA Jacek
2008-07-02
2008-09-17


KS Posnania Poznań 2021

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof
DUDA Leon
2007-05-10
2007-10-27


KS Posnania Poznań 2021

3 LASAK Paweł
MACHOWIAK Wojciech
2007-07-24
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2021

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna