Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
WAŁCZ, 23-25.10.2020
 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

9 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

10 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

11 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04 KKS Nowa Sól 2020

12 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

13 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

14 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

15 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

16 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 KKW 1929 Kraków 2020

17 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2020

18 RZETELNA Oliwia 2006-11-08 KS Admira Gorzów 2020

19 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

20 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

28 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

29 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

30 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

31 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

32 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

33 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

34 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

35 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

36 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

37 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

38 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

39 ŻELUK Antonina 2006-12-04 KS Wiskord Szczecin 2020

40 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

41 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2020

42 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

43 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

44 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

45 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

46 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

47 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

48 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

49 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

50 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

51 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

52 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

53 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

54 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

55 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

56 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

57 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2020

58 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2020

59 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2020

60 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2020

61 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

62 KWAŚNY Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

63 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

64 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

65 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

66 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

67 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

68 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarki K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

9 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

10 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

11 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04 KKS Nowa Sól 2020

12 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

13 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

14 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

15 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

16 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 KKW 1929 Kraków 2020

17 RZETELNA Oliwia 2006-11-08 KS Admira Gorzów 2020

18 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

19 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2020

20 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

28 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

29 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

30 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

31 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

32 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

33 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

34 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

35 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

36 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

37 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

38 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

39 ŻELUK Antonina 2006-12-04 KS Wiskord Szczecin 2020

40 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

41 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2020

42 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

43 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

44 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

45 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

46 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

47 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

48 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

49 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

50 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

51 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

52 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

53 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

54 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

55 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

56 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

57 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2020

58 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2020

59 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2020

60 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2020

61 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

62 KWAŚNY Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

63 KOT Julia 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

64 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

65 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

66 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

67 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

68 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

69 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

6 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

7 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

8 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

9 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

10 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

11 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

12 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

15 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

17 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

18 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17 MKSW Trzebinia 2020

19 KRÓL Victoria 2007-05-17 MKSW Trzebinia 2020

20 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

21 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

22 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

23 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

24 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

25 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

6 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

7 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

8 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

9 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

10 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

11 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

12 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

15 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

17 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

18 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17 MKSW Trzebinia 2020

19 KRÓL Victoria 2007-05-17 MKSW Trzebinia 2020

20 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

21 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

22 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

23 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

24 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

25 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

3 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

4 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

12 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

13 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

14 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2020

15 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2020

16 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2020

17 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

18 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11 KS Admira Gorzów 2020

19 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

20 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2020

21 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

22 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2020

23 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

35 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

36 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

38 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

40 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

41 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

42 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

43 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

44 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

45 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

46 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

47 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

48 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

49 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

50 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

51 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

52 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

53 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

54 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09 KS Spójnia Warszawa 2020

55 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2020

56 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2020

57 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

58 ABRAMEK Jan 2006-05-10 KS Victoria Sztum 2020

59 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14 KS Victoria Sztum 2020

60 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2020

61 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

62 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

63 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

64 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16 KST Włókniarz Chełmża 2020

65 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

66 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

67 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

68 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

69 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

70 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

71 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

72 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

73 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

74 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

75 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

76 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

77 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

78 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

79 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

80 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

81 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2020

82 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2020

83 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2020

84 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2020

85 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2020

86 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2020

87 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25 MRKS Gdańsk 2020

88 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

89 IWANIUK Aleksander 2006-03-23 MRKS Gdańsk 2020

90 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

91 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

92 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

93 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

94 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

95 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

96 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

97 MIZIURA Bartosz 2005-10-28 UKS 4 Katowice 2020

98 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

99 WYDRA Kacper 2005-01-19 UKS 4 Katowice 2020

100 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

101 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

102 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2020

103 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2020

104 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2020

105 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

106 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

107 DEMSKI Wiktor 2006-03-10 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

108 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

109 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

110 KURACH Nikodem 2006-11-12 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

111 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

112 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

113 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

114 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

115 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

116 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

117 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

118 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

3 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

4 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

12 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

13 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

14 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2020

15 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2020

16 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2020

17 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

18 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11 KS Admira Gorzów 2020

19 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

20 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

21 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2020

22 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2020

23 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

35 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

36 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

38 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

40 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

41 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

42 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

43 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

44 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

45 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

46 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

47 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

48 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

49 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

50 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

51 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

52 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

53 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

54 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09 KS Spójnia Warszawa 2020

55 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2020

56 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2020

57 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

58 ABRAMEK Jan 2006-05-10 KS Victoria Sztum 2020

59 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14 KS Victoria Sztum 2020

60 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2020

61 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

62 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

63 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

64 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16 KST Włókniarz Chełmża 2020

65 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

66 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

67 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

68 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

69 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

70 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

71 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

72 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

73 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

74 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

75 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

76 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

77 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

78 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

79 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

80 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

81 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2020

82 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2020

83 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2020

84 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2020

85 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2020

86 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2020

87 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25 MRKS Gdańsk 2020

88 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

89 IWANIUK Aleksander 2006-03-23 MRKS Gdańsk 2020

90 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

91 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

92 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

93 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

94 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

95 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

96 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

97 MIZIURA Bartosz 2005-10-28 UKS 4 Katowice 2020

98 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

99 WYDRA Kacper 2005-01-19 UKS 4 Katowice 2020

100 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

101 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

102 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2020

103 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2020

104 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2020

105 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

106 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

107 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

108 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

109 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

110 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

111 KOT Mikołaj 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

112 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

113 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

114 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

115 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

116 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

117 TOCHA Cyprian 2005-10-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

118 DEMSKI Wiktor 2006-03-10 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

119 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

120 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

121 KURACH Nikodem 2006-11-12 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

122 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

123 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

124 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

125 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

126 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

127 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

128 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

129 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

2 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

3 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

4 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

5 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

6 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

7 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

8 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

13 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

14 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

15 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

16 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2020

17 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

18 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

19 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

20 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

21 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

22 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

23 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

24 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

25 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

26 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

27 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

28 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

29 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

30 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

31 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

32 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

33 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

34 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

35 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

36 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2020

37 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

38 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

39 PYSZ Robert 2006-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

40 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

41 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

42 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

43 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

44 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

2 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

3 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

4 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

5 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

6 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

7 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

8 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

13 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

14 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

15 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

16 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2020

17 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

18 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

19 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

20 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

21 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

22 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

23 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

24 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

25 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

26 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

27 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

28 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

29 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

30 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

31 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

32 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

33 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

34 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

35 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

36 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2020

37 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

38 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

39 PYSZ Robert 2006-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

40 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

41 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

42 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

43 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

44 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020