Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Puchar Polski w Kajakarstwie Klasycznym
Zawody Konsultacyjne Seniorów
WAŁCZ, 26-28.10.2018
 
Kajakarki K1
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

2 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

3 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

4 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

5 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

6 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2018

10 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2018

11 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2018

12 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

13 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

14 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

15 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KS Olimpia Elbląg 2020

16 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań

17 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09 KS Spójnia Warszawa 2020

18 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań

19 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

20 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

21 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 KTW Kalisz 2020

23 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

24 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

25 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

26 SOWA Klaudia 2000-09-06 MKK Łączany Ryczów 2020

27 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 MKS Piast Agrochem Człuchów 2019

28 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

29 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk

30 FERDYN Marzena 2000-05-13 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

 
Kanadyjkarki C1
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 SERWATKA Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

6 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

7 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

9 SZULECKA Klaudia 2000-05-23 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

10 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok

12 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kajakarze K1
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin 1999-11-11 AKS Sparta Augustów 2020

2 PLAZA Dionizy 1997-01-05 AZS-AWF Katowice 2020

3 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

4 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 MAZUR Piotr 1991-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 CZERESZKO Piotr 2000-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

10 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

11 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

12 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 2018

13 KOŁPAK Kamil 1994-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 2018

14 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

15 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

16 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

17 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

18 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

19 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

20 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17 KS Posnania Poznań

21 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań

22 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 KS Sokół Ostróda

23 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

24 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

25 CZUBAK Kornel 1999-02-03 KSC Olsztyn 2018

26 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn 2018

27 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2018

28 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

29 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

30 WECKWERT Filip 1999-04-24 LKK Hubertus Biały Bór

31 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

32 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

33 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

34 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

35 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

36 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18 MKS Polstyr Człuchów 2020

37 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

38 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

39 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

40 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

41 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk

42 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarze C1
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

5 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2018

6 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2018

7 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2018

8 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 GŁUCH Józef 2000-01-06 KS Olimpia Elbląg 2020

12 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30 KS Olimpia Elbląg 2020

13 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań

14 Kopczyński Marcin 2000-02-23 KS Sokół Ostróda

15 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KS Stomil Poznań

16 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

17 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań

18 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

19 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

20 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

21 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07 KS Warta Poznań 2020

22 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

23 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

24 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

25 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

26 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

27 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum

29 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum

30 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn

31 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn

32 MIKOŁAJ Sochacki 2000-02-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

33 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

34 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020