Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, 7. Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej, Sup Race 2021
Poznań, 9.10.2021
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2021

2 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2021

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2021

4 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2021

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

6 KOCH Maria 2003-12-16 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 OWCZARSKA Joanna 2010-03-29 KS Admira Gorzów 2021

2 STANKIEWICZ Izabela 2010-02-07 KS Admira Gorzów 2021

3 DYJAK Katarzyna 2010-01-01 KS GPower Gorzów 2021

4 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25 KS GPower Gorzów 2021

5 KACZMAREK Wiktoria 2010-02-14 MKK Viking Małomice 2021

6 TWORZEWSKA Hanna 2010-12-13 MOSW Choszczno 2023

7 BRYZEK Martyna 2010-07-24 MOSW Choszczno 2023

8 ASIMOWICZ Julia 2010-06-18 UKS COPAL Trzcianka 2024

9 NALEWAJEK Magda 2010-11-29 UKS COPAL Trzcianka 2024

10 WOLIŃSKA Zofia 2011-06-29 UKS Szóstka Gdańsk 2023

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2021

6 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2021

7 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2021

8 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2021

9 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2021

10 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06 KS Posnania Poznań 2021

12 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

13 SPYCHALA Adrianna 2005-11-22 KS Posnania Poznań 2021

14 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2021

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWIŃSKA Kornelia 2007-10-28 KKS Sieradz 2024

2 PRAJS Gabriela 2006-04-23 KKS Sieradz 2024

3 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16 KS Admira Gorzów 2021

4 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2021

5 KOPEĆ Lena 2007-09-10 KS Admira Gorzów 2021

6 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2021

11 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14 KS GPower Gorzów 2021

12 KĘDZIORA Maja 2007-10-27 KS GPower Gorzów 2021

13 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

14 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

15 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02 KS Posnania Poznań 2021

16 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2021

17 WI¦NIEWSKA Klaudia 2007-10-10 MOSW Choszczno 2023

18 JEDLIŃSKA Roksana 2007-12-24 MOSW Choszczno 2023

19 IGNATOWICZ Hanna 2007-11-25 MOSW Choszczno 2023

20 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

21 ZALAS Zofia 2007-01-15 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

22 ŁUCZAK Maja 2007-12-11 UKS Victoria Wałcz 2021

23 PTAK Alicja 2007-09-29 UKS Victoria Wałcz 2021

24 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2021

25 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

26 JOKIEL Barbara 2007-10-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PLACKOWIAK Michalina 2008-06-17 KS Admira Gorzów 2021

2 GOSZCZ Aleksandra 2008-01-24 KS Admira Gorzów 2021

3 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25 KS Admira Gorzów 2021

4 KĘSY Jadwiga 2008-05-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 MIELCZAREK Maja 2008-06-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 SULKOWSKA Zofia 2008-04-10 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 URBANIAK Oliwia 2009-02-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 ZIELIŃSKA Antonina 2009-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 AUGUSTYNOPOLSKA Natalia 2008-10-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 SUŁKOWSKA Anna 2008-07-31 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

12 NOWACZYK Oliwia 2009-01-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 KLISIEWICZ Hanna 2008-09-07 KS GPower Gorzów 2021

14 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31 KS GPower Gorzów 2021

15 GAŁKA Zuzanna 2009-05-31 KS Posnania Poznań 2021

16 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-03 KS Posnania Poznań 2021

17 SŁABOSZEWSKA Maja 2009-05-05 KS Posnania Poznań 2021

18 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11 KS Posnania Poznań 2021

19 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13 LKK Hubertus Biały Bór 2021

20 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór 2021

21 MACZKOWSKA Zofia 2009-08-22 MMKS Gdańskie Lwy 2024

22 WASIELEWSKA Maria 2008-06-02 MOSW Choszczno 2023

23 PRZYBYŁ Zuzanna 2008-04-13 MOSW Choszczno 2023

24 KRVAVAC Wiktoria 2009-01-04 MOSW Choszczno 2023

25 RUDZIŃSKA Dorota 2008-07-28 MOSW Choszczno 2023

26 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2024

27 JANIEWICZ Maja 2009-08-27 UKS Szóstka Gdańsk 2023

28 BOCHEŃSKA Oliwia 2009-01-02 UKS Victoria Wałcz 2021

29 KRAWCZYK Aleksandra 2009-04-05 UKS Victoria Wałcz 2021

30 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2021

31 TOMYS Zuzanna 2009-07-06 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

32 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
WOJCIECHOWSKA Natalia
2003-11-25
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2021

2 DOBROWOLSKA Jadwiga
JACKOWSKA Weronika
2003-03-25
2003-12-12


KS Energetyk Poznań 2021

3 ZAGÓRSKA Anna
KOCH Maria
1997-10-30
2003-12-16


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GO¦CINIAK Zuzanna
KUBIS Oliwia
2005-04-29
2004-05-07


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 LUDWICZAK Amelia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-11-09
2005-11-19


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 KLEMCZAK Oliwia
SZORCZ Oliwia
2004-02-12
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2021

4 ŁUGOWSKA Zuzanna
SELIWAŃSKA Julia
2005-11-26
2005-04-28


KS GPower Gorzów 2021

5 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-12-06


KS Posnania Poznań 2021

6 SPYCHALA Adrianna
WAWRZYNIAK Julia
2005-11-22
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PRAJS Gabriela
LEWIŃSKA Kornelia
2006-04-23
2007-10-28


KKS Sieradz 2024

2 KOPEĆ Lena
RYNKIEWICZ Zuzanna
2007-09-10
2007-11-12


KS Admira Gorzów 2021

3 FIJAŁKOWSKA Roksana
OLSZEWSKA Gabriela
2007-04-11
2006-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 MAJCHRZAK Weronika
WIERZBICKA Maria
2007-05-09
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KONOPSKA Wiktoria
ZYCHOWICZ Zuzanna
2006-06-12
2007-06-14


KS GPower Gorzów 2021

6 LOBA Wiktoria
PREISS Amelia
2007-05-18
2007-02-16


KS Posnania Poznań 2021

7 KACZKOWSKA Oliwia
OWCZARZAK Wiktoria
2007-06-16
2007-01-21


KS Posnania Poznań 2021

8 PRZYBYLAK Justyna
ZALAS Zofia
2006-04-06
2007-01-15


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

9 ŁUCZAK Maja
PTAK Alicja
2007-12-11
2007-09-29


UKS Victoria Wałcz 2021

10 JOKIEL Barbara
HOFMAN Zofia
2007-10-08
2006-04-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 OWCZARSKA Joanna
STANKIEWICZ Izabela
2010-03-29
2010-02-07


KS Admira Gorzów 2021

2 BOHDZIUN Maja
KUBALSKA Aleksandra
2012-09-07
2013-03-22


KS GPower Gorzów 2021

3 CIE¦LICKA Nela
IDZIOR Jagoda
2011-04-15
2012-12-14


KS GPower Gorzów 2021

4 SADOWSKA Oliwia
SOBCZAK Magdalena
2011-08-11
2010-09-21


KS Posnania Poznań 2021

5 ROGUSKA Nela
ZAPAŁA Anna
2010-03-11
2011-02-10


UKS COPAL Trzcianka 2024

6 KRYSTOSIAK Sara
SZADKOWSKA Julia
2011-08-02
2011-03-04


UKS Szóstka Gdańsk 2023

7 RYDER Maja
ZIELIŃSKA Nela
2010-06-17
2010-09-13


UKS Victoria Wałcz 2021

8 PRZYBYŁA Natalia
PAŃCZYSZYN Antonina
2010-01-01
2010-10-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PLACKOWIAK Michalina
RYNKIEWICZ Zofia
2008-06-17
2009-06-25


KS Admira Gorzów 2021

2 MIELCZAREK Maja
SULKOWSKA Zofia
2008-06-11
2008-04-10


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 AUGUSTYNOPOLSKA Natalia
SUŁKOWSKA Anna
2008-10-25
2008-07-31


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 KLISIEWICZ Hanna
KRAWCZYK Gabriela
2008-09-07
2009-01-31


KS GPower Gorzów 2021

5 CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia
GÓRKO Maja
2008-01-11
2009-02-09


LKK Hubertus Biały Bór 2021

6 RUDZIŃSKA Dorota
KRVAVAC Wiktoria
2008-07-28
2009-01-04


MOSW Choszczno 2023

7 PRZYBYŁ Zuzanna
WASIELEWSKA Maria
2008-04-13
2008-06-02


MOSW Choszczno 2023

8 BOCHEŃSKA Oliwia
KRAWCZYK Aleksandra
2009-01-02
2009-04-05


UKS Victoria Wałcz 2021

9 JĘDROSZKOWIAK Zofia
KLIMCZAK Maria
2008-07-12
2009-01-25


UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 CHOJNACKA Kinga
KOWALSKA Martyna
2009-03-01
2009-01-07


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WITEK Jagoda
MALINOWSKA Maja
BORKOWSKA Kamila
ŻYSKA Oliwia
2012-04-26
2010-09-15
2010-03-02
2010-04-22


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 SZCZEPANIAK Maja
PAŃCZYSZYN Antonina
KUNCEWICZ Gabriela
PRZYBYŁA Natalia
2010-04-04
2010-10-04
2010-01-01
2010-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarki K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FIJAŁKOWSKA Roksana
MAJCHRZAK Weronika
OLSZEWSKA Gabriela
WIERZBICKA Maria
2007-04-11
2007-05-09
2006-09-03
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GRABIANOWSKA Adrinna
MŁYNARCZYK Martyna
WORONKIEWICZ Michalina
MIKOŁAJCZAK Marianna
2007-08-25
2007-02-14
2007-04-20
2006-01-01


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 JANUSZEWSKA Martyna
SZUCHNIK Natalia
PREISS Amelia
KACZKOWSKA Oliwia
2007-01-02
2006-01-28
2007-02-16
2007-06-16


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KĘSY Jadwiga
WYSZKOWSKA Antonina
ZIELIŃSKA Antonina
URBANIAK Oliwia
2008-05-09
2008-08-29
2009-03-01
2009-02-09


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GAŁKA Zuzanna
GARBATOWSKA Angelika
SŁABOSZEWSKA Maja
SZYMKOWIAK Agata
2009-05-31
2008-01-03
2009-05-05
2008-04-11


KS Posnania Poznań 2021

3 CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia
GÓRKO Maja
SOKÓLSKA Oliwia
SZAMOCKA Kaja
2008-01-11
2009-02-09
2008-09-13
2008-03-10


LKK Hubertus Biały Bór 2021

4 TOMYS Zuzanna
KOWALSKA Martyna
CHOJNACKA Kinga
SZCZEPANIAK Natalia
2009-07-06
2009-01-07
2009-03-01
2008-05-18


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

4 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Posnania Poznań 2021

5 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

6 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2021

7 NAWROT Roksana 2004-12-17 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

3 BŁASZKOWSKA Nicola 2007-03-20 KS Posnania Poznań 2021

4 ROGACKA Maja 2007-10-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGU¦ Maja 2009-09-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 KOZIO Michalina 2009-01-29 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 SIKORA Julia 2008-10-18 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

5 GRYGIEL Aleksandra 2008-05-21 KS Posnania Poznań 2021

6 KOTLIŃSKA Łucja 2008-02-04 KS Posnania Poznań 2021

7 SIKORSKA Amelia 2009-09-05 KS Posnania Poznań 2021

8 SZWAB Iga 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2021

9 NOWAK Sandra 2009-06-10 KS Warta Poznań 2021

10 RASSAK Martyna 2009-09-20 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZAŁEK Barbara
ZARUBINA Anita
2010-08-09
2010-01-01


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna
SZOLC Klaudia
2001-05-23
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 CZAJKOWSKA Anna
GLAESER Aleksandra
2003-11-13
2003-11-20


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KINAST Zuzanna
SZYMAŃSKA Patrycja
2005-12-26
2005-11-13


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 BRZEZIŃSKA Marta
SEYDLEWICZ Karolina
2005-05-23
2004-01-17


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ROGACKA Maja
SOŁTYŃSKA Amelia
2007-10-15
2007-09-02


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KU¬MA Agata
CIE¦LIK Oliwia
2008-10-23
2008-06-26


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 KOŁB Wanessa
KLUWAK Amelia
2008-01-09
2008-03-11


KS AZS-AWF Gorzów 2021

3 ZIELIŃSKA Marta
GRYGIEL Aleksandra
2008-10-15
2008-05-21


KS Posnania Poznań 2021

4 KOTLIŃSKA Łucja
SIKORSKA Amelia
2008-02-04
2009-09-05


KS Posnania Poznań 2021

5 NOWAK Sandra
RASSAK Martyna
2009-06-10
2009-09-20


KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KU¬MA Agata
CIE¦LIK Oliwia
KOŁB Wanessa
KLUWAK Amelia
2008-10-23
2008-06-26
2008-01-09
2008-03-11


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 CZAJKOWSKA Anna
FECHNER Luiza
SEYDLEWICZ Karolina
GLAESER Aleksandra
2003-11-13
2003-10-14
2004-01-17
2003-11-20


KS Posnania Poznań 2021

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2024

2 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2021

3 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2021

8 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2021

9 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2021

10 KOTEWICZ Filip 2001-04-16 KS Posnania Poznań 2021

11 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

12 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

13 PIECH Jacek 2002-04-04 KS Posnania Poznań 2021

14 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

15 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYMANIAK Jan 2010-09-29 KS Energetyk Poznań 2021

2 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2021

3 GABER Jakub 2011-02-01 KS GPower Gorzów 2021

4 PASTWA Jerzy 2012-10-21 KS GPower Gorzów 2021

5 BYKOWSKI Mateusz 2010-03-16 KS Posnania Poznań 2021

6 BORDUN Nikodem 2010-02-01 LKK Hubertus Biały Bór 2021

7 DURCZAK Antoni 2011-02-14 MKK Viking Małomice 2021

8 HERMANN Oliwier 2010-07-30 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

9 HERMANN Sebastian 2010-07-30 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

10 WARDOWICZ Jakub 2010-10-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

11 GIEC Hugo 2010-01-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

12 WODZIŃSKI Filip 2012-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2024

13 RAPITA Filip 2011-09-13 UKS Szóstka Gdańsk 2023

14 RAWA Filip 2011-02-20 UKS Szóstka Gdańsk 2023

15 ŁAKOMY Fortunat 2010-10-04 UKS Victoria Wałcz 2021

16 WANKIEWICZ Adam 2010-08-15 UKS Victoria Wałcz 2021

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2024

2 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2021

3 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2021

4 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2021

9 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2021

10 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

11 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

12 MAŁECKI Antoni 2005-06-02 KS Posnania Poznań 2021

13 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

14 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2024

15 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2024

16 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2021

17 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2021

18 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2021

19 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2021

20 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

21 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

22 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

23 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

24 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2024

25 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2024

26 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

27 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2024

2 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03 KKS Sieradz 2024

3 SMOK Oliwier 2007-10-16 KKS Sieradz 2024

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2024

5 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2021

6 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2021

7 ANIOŁA Piotr 2007-08-09 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 BEGIER Aleksander 2007-04-03 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

12 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2021

14 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2021

15 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2021

16 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2021

17 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2021

18 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2021

19 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2021

20 SADOWSKI Maks 2007-02-07 KS Posnania Poznań 2021

21 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

22 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

23 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2021

24 OSIŃSKI Franek 2007-06-19 KS Posnania Poznań 2021

25 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

26 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 KS Posnania Poznań 2021

27 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

28 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

29 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

30 CICHOŃ Marcel 2007-11-12 KS Posnania Poznań 2021

31 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10 KS Posnania Poznań 2021

32 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 KS Posnania Poznań 2021

33 KA¬MIEROWSKI Filip 2007-04-13 KS Posnania Poznań 2021

34 KOZBER Maksymikian 2007-01-15 KS Posnania Poznań 2021

35 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2021

36 MARCINIAK Hubert 2006-04-30 KS Posnania Poznań 2021

37 BOROWSKI Michał 2007-11-30 KS Stomil Poznań 2024

38 KUBIAK Józef 2006-12-27 KS Warta Poznań 2021

39 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2021

40 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 LKK Hubertus Biały Bór 2021

41 WARZECHA Grzegorz 2006-11-05 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

42 TOMASZEWSKI Wojciech 2006-11-07 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

43 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

44 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16 UKS COPAL Trzcianka 2024

45 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

46 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

47 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

48 ŁUCZAK Daniel 2007-08-19 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

49 MYSSAK Jan 2007-12-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBICKI Kacper 2009-01-06 KKS Sieradz 2024

2 KSIˇŻKIEWICZ Mieszko 2008-12-04 KS Admira Gorzów 2021

3 KU¦CIŃSKI Adam 2008-09-06 KS Admira Gorzów 2021

4 GÓRAZDA Piotr 2009-07-03 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 JANIAK Dawid 2008-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 KERGER Adam 2008-09-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 KUBIS Nikodem 2008-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 MATCZAK Franciszek 2008-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 MICHALSKI Jonasz 2009-10-12 KS AZS-AWF Poznań 2024

11 NOWICKI Jakub 2008-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2024

12 PAWLAK Fanciszek 2009-08-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

13 PIECHOWIAK Filip 2008-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2024

14 RASCH Adam 2009-06-17 KS AZS-AWF Poznań 2024

15 STĘPNIEWSKI Jakub 2008-04-15 KS AZS-AWF Poznań 2024

16 WOLAŃSKI Szymon 2009-05-16 KS AZS-AWF Poznań 2024

17 WOWER Marcel 2009-05-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

18 WAWRZYNOWICZ Michał 2009-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2024

19 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2021

20 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2021

21 BARGIEL Maciej 2009-01-12 KS GPower Gorzów 2021

22 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2021

23 PAWROWSKI Bruno 2008-08-13 KS Posnania Poznań 2021

24 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2021

25 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16 KS Posnania Poznań 2021

26 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02 KS Warta Poznań 2021

27 LIS Hubert 2009-01-13 KTW Kalisz 2021

28 JURKOWSKI Jacek 2009-02-07 LKK Hubertus Biały Bór 2021

29 KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór 2021

30 PILARSKI Filip 2009-03-02 LKK Hubertus Biały Bór 2021

31 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

32 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14 UKS Błyskawica Rokietnica 2021

33 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2021

34 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2021

35 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

36 MAJZA Mateusz 2008-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 MALINOWSKI Dastin
RZEPCZYŃSKI Dominik
2002-11-11
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 SELIWAŃSKI Adrian
LISKOWSKI Adam
2001-07-18
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2021

4 NOWACKI Marcin
PIECH Jacek
2002-02-27
2002-04-04


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KLISIEWICZ Piotr
ZNAMIROWSKI Nikodem
2012-01-30
2012-06-13


KS GPower Gorzów 2021

2 KUBIAK Ignacy
SOBCZAK Adam
2010-03-05
2010-01-13


KS Posnania Poznań 2021

3 KAHLA Maciej
BOBEŁ Piotr
2013-11-12
2011-01-01


KS Posnania Poznań 2021

4 SZCZEPANIAK Bartosz
OWCZARZAK Aleksander
2010-03-11
2011-02-03


KS Posnania Poznań 2021

5 HERMANN Sebastian
WARDOWICZ Jakub
2010-07-30
2010-10-10


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

6 GIEC Hugo
GAWRON Oliwier
2010-01-29
2012-08-17


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

7 NALEWAJEK Grzegorz
DORNIAK Olaf
2010-11-29
2011-01-01


UKS COPAL Trzcianka 2024

8 JUSTA Bartosz
MULKIEWICZ Dominik
2011-03-05
2011-05-25


UKS Szóstka Gdańsk 2023

9 BALCER Mateusz
LORENZ Wojciech
2010-01-27
2010-10-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURKO Tomasz
RATAJCZAK Wojciech
2004-03-23
2005-10-10


KS Admira Gorzów 2021

2 BˇCZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2004-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 MAŃKOWSKI Adam
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-11-19
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 MERMELA Mikołaj
RECHUL Mikołaj
2005-04-29
2005-01-22


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 OPIELEWICZ Marcin
WI¦NIEWSKI Jan
2005-11-04
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 WORONKIEWICZ Aleksander
WYSZKOWSKI Igor
2005-02-25
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 KONIECZNY Kacper
PIETRZAK Mateusz
2005-01-02
2004-02-08


KS Posnania Poznań 2021

8 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2021

9 SOBKOWIAK Wiktor
ZIEMSKI Maksymilian
2004-06-16
2004-08-17


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

10 DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
2004-03-20
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

11 WI¦NIEWSKI Filip
MOROZ Adam
2004-03-26
2004-03-05


UKS COPAL Trzcianka 2024

12 JASTRZˇB Kacper
JOKIEL Krzysztof
2005-02-16
2004-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech
ŁUŻYŃSKI Bartosz
2007-12-28
2007-01-03


KKS Sieradz 2024

2 KUCIŃSKI Juliusz
SMOK Oliwier
2006-05-03
2007-10-16


KKS Sieradz 2024

3 ŁOPATA Jakub
NAJDA Adrian
2006-08-15
2007-03-07


KS Admira Gorzów 2021

4 ANIOŁA Piotr
BEGIER Aleksander
2007-08-09
2007-04-03


KS AZS-AWF Poznań 2024

5 CHWYĆ Wiktor
SOSNOWSKI Wojciech
2007-05-24
2007-06-21


KS AZS-AWF Poznań 2024

6 MATECKI Wiktor
URBANIAK Nikodem
2007-05-22
2007-08-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

7 SZORCZ Jakub
WOJCIECHOWSKI Kuba
2007-03-12
2006-09-12


KS Energetyk Poznań 2021

8 KUBALSKI Mateusz
KLEIST Kacper
2007-10-25
2007-10-02


KS GPower Gorzów 2021

9 MIJAKOWSKI Mikołaj
ZAPARTY Tymoteusz
2007-05-24
2006-12-08


KS Posnania Poznań 2021

10 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

11 CICHOŃ Marcel
PACZYŃSKI Tomasz
2007-11-12
2007-09-12


KS Posnania Poznań 2021

12 KOZBER Maksymikian
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-01-15
2007-09-24


KS Posnania Poznań 2021

13 TOMASZEWSKI Wojciech
WARZECHA Grzegorz
2006-11-07
2006-11-05


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2024

14 PRZYBYŁA Wojciech
GÓRNY Miłosz
2007-01-01
2007-08-27


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KSIˇŻKIEWICZ Mieszko
KU¦CIŃSKI Adam
2008-12-04
2008-09-06


KS Admira Gorzów 2021

2 SZOTT Paweł
KRZY¦KÓW Kosma
2008-07-01
2008-02-11


KS GPower Gorzów 2021

3 BARGIEL Maciej
KULPA Bartosz
2009-01-12
2009-02-08


KS GPower Gorzów 2021

4 BYKOWSKI Mateusz
PAWROWSKI Bruno
2009-03-16
2008-08-13


KS Posnania Poznań 2021

5 NIESKURSKI Szymon
OWCZARZAK Dawid
2009-07-06
2008-06-01


KS Posnania Poznań 2021

6 PAWROWSKI Iwo
WOJTKOWIAK Dominik
2008-08-13
2008-07-16


KS Posnania Poznań 2021

7 KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL Dawid
PILARSKI Filip
2008-09-17
2009-03-02


LKK Hubertus Biały Bór 2021

8 WAWRZYNIAK Szymon
KULCZYŃSKI Igor
2008-05-14
2009-03-13


UKS Błyskawica Rokietnica 2021

9 DERDA Jakub
KLIMKIEWICZ Wiktor
2009-09-16
2008-11-07


UKS Zalew Jerzykowo 2021

10 KRAWCZYK Antoni
ŁO¦ Maciej
2008-01-01
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

11 LISIECKI Wojciech
WAJS Eryk
2009-04-16
2009-07-07


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

12 KA¬MIERCZAK Mikołaj
MAJZA Mateusz
2008-04-12
2008-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SPYCHALSKI Franciszek
KICIŃSKI Iwo
WAWRZYNOWICZ Tomasz
WITEK Jakub
2011-04-01
2010-05-24
2011-02-28
2011-03-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 KAHLA Maks
ADAMCZYK Antoni
SZAFRANIEC Jan
KUBIAK Mikolaj
2011-11-29
2012-10-13
2011-12-24
2011-09-30


KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K4 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KASZUBA Kacper
WI¦NIEWSKI Jan
RECHUL Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-07-26
2005-12-05
2005-01-22
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 MAŃKOWSKI Adam
WYSZKOWSKI Igor
WORONKIEWICZ Aleksander
MERMELA Mikołaj
2005-11-19
2005-12-20
2005-02-25
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2024

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOPATA Jakub
NAJDA Adrian
STRASZEWSKI Jacek
SZYMCZAK Piotr
2006-08-15
2007-03-07
2006-08-17
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2021

2 CHWYĆ Wiktor
MATECKI Wiktor
SOSNOWSKI Wojciech
URBANIAK Nikodem
2007-05-24
2007-05-22
2007-06-21
2007-08-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
SZYMASZEK Bartek
TOMIDAJEWICZ Tymon
2007-04-01
2007-02-01
2007-02-20
2006-04-25


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 BEDNAREK Antoni
PŁÓCIENNIK Krzysztof
SCIBILIA Thomas
WAWRZYNIAK Jan
2006-05-01
2006-01-06
2006-05-16
2006-10-10


KS Posnania Poznań 2021

5 DUDZIAK Dominik
MUKA Mateusz
MAŁECKI Jakub
RASZEJA Marcel
2006-07-08
2006-12-12
2007-06-04
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

6 KUJAWA Filip
ŁUCZAK Daniel
MYSSAK Jan
NIEBORAK Mateusz
2006-06-27
2007-08-19
2007-12-02
2007-01-05


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kajakarze K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JANIAK Dawid
KUBIS Nikodem
MAŃKOWSKI Jakub
MATCZAK Franciszek
2008-07-23
2008-01-13
2008-05-24
2008-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 STĘPNIEWSKI Jakub
WOLAŃSKI Szymon
WOWER Marcel
PIECHOWIAK Filip
2008-04-15
2009-05-16
2009-05-27
2008-09-25


KS AZS-AWF Poznań 2024

3 PAWLAK Fanciszek
KERGER Adam
RASCH Adam
NOWICKI Jakub
2009-08-20
2008-09-28
2009-06-17
2008-04-01


KS AZS-AWF Poznań 2024

4 KRAWCZYK Antoni
WAJS Eryk
LISIECKI Wojciech
ŁO¦ Maciej
2008-01-01
2009-07-07
2009-04-16
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2024

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2021

2 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16 KS AZS-AWF Gorzów 2021

3 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS Posnania Poznań 2021

6 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

7 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

8 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PRAŻYŃSKI Kacper 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

2 RATAJCZAK Kacper 2010-01-01 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

2 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2024

3 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2024

4 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

5 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

6 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

7 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

8 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

9 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

10 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2021

11 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 OLEJNIK-OSTHEIMER Marek 2007-12-07 KS AZS-AWF Gorzów 2021

3 JASIŃSKI Sebastian 2007-04-18 KS AZS-AWF Gorzów 2021

4 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2024

5 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2024

6 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

7 DUDA Leon 2007-10-27 KS Posnania Poznań 2021

8 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2021

9 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

10 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

11 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

12 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2021

13 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2021

14 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2021

15 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SPYCH Adam 2008-01-04 KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 KLUWAK Kacper 2008-03-11 KS AZS-AWF Gorzów 2021

3 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09 KS AZS-AWF Gorzów 2021

4 ZABOROWICZ Wiktor 2009-04-29 KS AZS-AWF Gorzów 2021

5 NIEBIESZCZYŃSKI Jakub 2009-11-22 KS AZS-AWF Gorzów 2021

6 ANTOS Stanisław 2008-12-14 KS AZS-AWF Poznań 2024

7 HEJNOWICZ Paweł 2009-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2024

8 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2024

9 WOJDA Franciszek 2008-02-26 KS AZS-AWF Poznań 2024

10 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

11 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-03-26 KS Posnania Poznań 2021

12 GRYGIEL Szymon 2009-10-29 KS Posnania Poznań 2021

13 KOŁAKOWSKI Szymon 2009-02-05 KS Posnania Poznań 2021

14 OWCZARZ Brajan 2009-03-01 KS Warta Poznań 2021

15 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02 KS Warta Poznań 2021

16 STANEK Kacper 2008-03-21 KS Warta Poznań 2021

17 KNOSALA Szymon 2009-01-01 KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 POLACZEK Miłosz
KUKUŁA Alan
2002-01-20
2003-10-28


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 NOWACZYK Remigiusz
WITKOWSKI Łukasz
1998-02-23
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MI¦KIEWICZ Wojciech
BŁAJET Stanisław
2010-01-01
2011-01-01


KS Posnania Poznań 2021

2 PRAŻYŃSKI Kacper
RATAJCZAK Kacper
2010-01-01
2010-01-01


KS Posnania Poznań 2021

3 PODUSHKIN Artem
SLASTNIKOV Roman
2010-01-01
2010-01-01


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2024

2 GNIOT Jakub
KLAK Kacper
2005-08-03
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2021

3 GRZELSKI Kacper
FILIPCZAK Kacper
2005-05-02
2005-01-05


KS Posnania Poznań 2021

4 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2021

5 WILGA Eryk
WOJKIEWICZ Mateusz
2004-06-27
2005-05-20


KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SADOWSKI Karol
JASIŃSKI Sebastian
2006-07-20
2007-04-18


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof
DUDA Leon
2007-05-10
2007-10-27


KS Posnania Poznań 2021

3 KOWALSKI Tymoteusz
SZMAGAJ Aleks
2006-04-11
2006-07-22


KS Posnania Poznań 2021

4 LASAK Paweł
MACHOWIAK Wojciech
2007-07-24
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2021

5 MICHALAK Antoni
WILGA Alex
2006-02-25
2007-04-13


KS Warta Poznań 2021

6 KUBICA Krystian
KRAWIEC Marceli
2006-05-08
2006-01-04


KS Warta Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
ZAKRZEWICZ Mikołaj
2008-07-02
2008-03-26


KS Posnania Poznań 2021

2 GRYGIEL Szymon
KOŁAKOWSKI Szymon
2009-10-29
2009-02-05


KS Posnania Poznań 2021

3 KOVAL Ivan
NESTRILIAI Michał
2009-01-01
2009-01-01


KS Posnania Poznań 2021

4 ONDERSKI Aleksander
JÓZEFIAK Kacper
2009-01-01
2009-01-01


KS Posnania Poznań 2021

5 RUSIECKI Maurycy
STANEK Kacper
2008-05-02
2008-03-21


KS Warta Poznań 2021

6 KNOSALA Szymon
OWCZARZ Brajan
2009-01-01
2009-03-01


KS Warta Poznań 2021

 
Viking C4 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JUSTA Bartosz
MULKIEWICZ Dominik
RAPITA Filip
RAWA Filip
2011-03-05
2011-05-25
2011-09-13
2011-02-20


UKS Szóstka Gdańsk 2023

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KLUWAK Kacper
NIEBIESZCZYŃSKI Jakub
NIEBIESZCZYŃSKI Fabian
PONOMARENKOW Marcin
2008-03-11
2009-11-22
2012-07-02
1983-12-16


KS AZS-AWF Gorzów 2021

2 SPYCH Adam
ZABOROWICZ Wiktor
AUGUSTYNIAK Mateusz
OLEJNIK-OSTHEIMER Marek
2008-01-04
2009-04-29
2008-02-09
2007-12-07


KS AZS-AWF Gorzów 2021

3 KLAK Kacper
GNIOT Jakub
KOWALSKI Tymoteusz
SZMAGAJ Aleks
2004-02-15
2005-08-03
2006-04-11
2006-07-22


KS Posnania Poznań 2021

4 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
SOBCZAK Szymon
NOWICKI Jakub
2005-01-05
2005-05-02
2004-07-30
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna