Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego, Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
POZNAŃ, 20.06.2020
 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19 KS Energetyk Poznań 2020

2 BOHDZIUN Maja 2012-09-07 KS GPower Gorzów 2020

3 GROMADECKA Marika 2009-01-01 KS Warta Poznań 2020

4 WERNER Martyna 2008-01-02 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 BONDARENKO Zuzanna 2008-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 CHEMEL Amelia 2008-01-11 LKK Hubertus Biały Bór 2020

7 GÓRKO Maja 2009-02-09 LKK Hubertus Biały Bór 2020

8 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13 LKK Hubertus Biały Bór 2020

9 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10 LKK Hubertus Biały Bór 2020

10 KRZYŻAK Iga 2009-09-10 LTK Fala Lublin 2020

11 ODÓJ Amelia 2008-01-04 LTK Fala Lublin 2020

12 PIASECKA Julia 2008-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2021

13 TRYBA Natalia 2009-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2021

14 JUCHNO Maja 2008-01-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

15 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 KOWALSKA Martyna 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 GAJDA Wioleta 2010-01-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

19 CHAŁAT Kamila 2010-03-04 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

7 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

8 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

10 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

11 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

12 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

13 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

14 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

16 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

7 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

8 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

9 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

10 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

16 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

17 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

18 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

19 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

20 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05 KS GPower Gorzów 2020

21 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

22 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań 2021

23 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

24 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

25 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

26 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

27 BANASIAK Michalina 2004-10-25 UKS COPAL Trzcianka 2021

28 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

29 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

30 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

31 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

32 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWIAK Zuzanna 2007-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MALAK Martyna 2007-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BŁAŻEJCZAK Otylia 2007-02-05 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

5 ZARĘBA Wiktoria 2006-01-28 KKS Nowa Sól 2020

6 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04 KKS Nowa Sól 2020

7 MAJCHRZAK Weronika 2007-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KĘDZIORA Maja 2007-10-27 KS GPower Gorzów 2020

9 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14 KS GPower Gorzów 2020

10 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

11 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

12 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

13 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21 KS Posnania Poznań 2021

14 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

15 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02 KS Posnania Poznań 2021

16 JANIAK Oliwia 2007-06-10 KS Posnania Poznań 2021

17 KUSZAK Inga 2007-09-16 KS Stomil Poznań 2021

18 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 ORZEŁ Nikola 2007-02-26 LKK Hubertus Biały Bór 2020

21 STASIUK Martyna 2006-06-09 LKK Hubertus Biały Bór 2020

22 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10 LTK Fala Lublin 2020

23 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

24 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2021

25 WIDERKIEWICZ Gabriela 2006-01-01 UKS COPAL Trzcianka 2021

26 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2020

27 KOT Julia 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

28 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

29 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

30 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

31 JOKIEL Barbara 2007-12-04 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

32 MATYSIAK Justyna 2006-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

33 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

34 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

35 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

36 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

37 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
NOWICKA Alicja
2002-11-01
2003-11-26


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BYCHENKOVA Sofia
KOWALSKA Julia
2002-10-28
2003-06-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GRABOWSKA Alicja
STANKIEWICZ Klaudia
2002-07-25
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

4 ALEKSANDROWICZ Weronika
DOBROWOLSKA Jadwiga
2003-11-25
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

5 BORUTA Agata
BŁASZCZYK Agata
2002-03-11
2002-04-06


KS GPower Gorzów 2020

6 KOCH Maria
PERŻYŁO Julia
2003-12-16
2003-07-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 DZIATKOWICZ Sandra
LASOTA Wiktoria
2002-09-27
2003-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYDŁOWSKA Sara
ZINIEWICZ Nicole
2004-02-02
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KORPALSKA Zofia
WITKOWSKA Hanna
2005-02-23
2004-08-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KAŁUŻNA Aleksandra
ORYSZEWSKA Daria
2005-02-26
2005-10-28


KKS Nowa Sól 2020

4 BARTKOWIAK Lidia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-03-01
2005-03-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOSMACZEWSKA Lena
GOŚCINIAK Zuzanna
2004-07-13
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KUBIS Oliwia
LUDWICZAK Amelia
2004-05-07
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 ŁUGOWSKA Zuzanna
SELIWAŃSKA Julia
2005-11-26
2005-04-28


KS GPower Gorzów 2020

8 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

9 GRZECHNIK Natalia
KUPCZEWSKA Wioletta
2004-07-19
2005-09-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 GETNER Amelia
RADNA Magdalena
2005-05-01
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 STOSIK Julia
TROKA Oliwia
2004-06-25
2004-02-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 STACHURSKA Maja
TURCZYK Amelia
2009-07-30
2008-07-01


KKS Nowa Sól 2020

2 STANISZEWSKA Oliwia
WYSZKOWSKA Antonina
2008-04-10
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SULKOWSKA Zofia
MIELCZAREK Maja
2008-04-10
2008-06-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KRAWCZYK Gabriela
DYJAK Katarzyna
2009-01-31
2010-01-01


KS GPower Gorzów 2020

5 KAMIENIECKA Julia
KROPLEWSKA Noemi
2010-03-25
2011-05-28


KS GPower Gorzów 2020

6 IGNACZAK Oliwia
SŁABOSZEWSKA Maja
2009-08-09
2009-05-05


KS Posnania Poznań 2021

7 HENECZKOWSKA Antonina
JANIAK Gabrysia
2009-08-06
2008-09-07


KS Posnania Poznań 2021

8 PEMPERA Paulina
WÓJCIK Róza
2008-02-18
2008-01-12


UKS COPAL Trzcianka 2021

9 PIOTROWSKA Weronika
JUCHNO Maja
2009-01-01
2008-01-01


UKS Dojlidy Białystok 2020

10 TOMYS Zuzanna
SZCZEPANIAK Natalia
2009-01-01
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 PIECHUT Ewa
TOMCZYK Maja
2009-12-04
2010-08-19


WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MALAK Martyna
PIASECKA Wiktoria
2007-01-01
2006-07-24


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KRASZEWSKA Martyna
ZARĘBA Wiktoria
2006-10-04
2006-01-28


KKS Nowa Sól 2020

3 FOĆ Dobrochna
MIKOŁAJCZAK Marianna
2006-08-23
2006-05-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2007-06-06
2007-12-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZYPIŁKO Martyna
FRYDRYCHOWICZ Natalia
2007-01-09
2007-02-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KĘDZIORA Maja
ZYCHOWICZ Zuzanna
2007-10-27
2007-06-14


KS GPower Gorzów 2020

7 GĘBICKA Patrycja
KONOPSKA Wiktoria
2006-08-14
2006-06-12


KS GPower Gorzów 2020

8 LOBA Wiktoria
SZUCHNIK Natalia
2007-05-18
2006-01-28


KS Posnania Poznań 2021

9 JANUSZEWSKA Martyna
OWCZARZAK Wiktoria
2007-01-02
2007-01-21


KS Posnania Poznań 2021

10 WIĘCŁAWSKA Zofia
ZDROJEWSKA Barbara
2006-12-22
2006-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

11 GÓRZYŃSKA Klaudia
ZIÓŁKOWSKA Julia
2007-03-26
2007-01-21


KST Włókniarz Chełmża 2020

12 LEŚNIEWSKA Anna
PRASAŁ Zuzanna
2007-07-05
2006-10-16


MKK Viking Małomice 2020

13 WOJTAŚ Emilia
DUBLICKA Natalia
2006-05-07
2006-04-17


MKK Viking Małomice 2020

14 KONIUSZY Martyna
ZAPAŁA Karolina
2006-04-22
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2021

15 PREISS Amelia
RUREK Ania
2007-02-16
2006-10-02


UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 DOMAGAŁA Maja
MATYSIAK Justyna
2006-01-01
2006-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 HOFMAN Zofia
JOKIEL Barbara
2006-04-26
2007-12-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 ŁĄTKOWSKA Martyna
MACKIEWICZ Milena
2006-05-15
2006-01-06


WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarki K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DATA Katarzyna
GAŁKA Zuzanna
GARBATOWSKA Angelika
SZYMKOWIAK Agata
2008-01-17
2008-05-31
2008-01-31
2008-04-11


KS Posnania Poznań 2021

2 KŁOBUS Paulina
DARMETKO Shila
KROTOFIL Nikola
MODRZEJEWSKA Martyna
2010-10-21
2011-01-23
2008-01-08
2008-12-03


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KORPALSKA Zofia
ZINIEWICZ Nicole
SZYDŁOWSKA Sara
NETKA Martyna
2005-02-23
2004-04-10
2004-02-02
2005-06-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BARTKOWIAK Lidia
KUBIS Oliwia
LUDWICZAK Amelia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-03-01
2004-05-07
2005-11-09
2005-03-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarki K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna
MIKOŁAJCZAK Marianna
GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2006-08-23
2006-05-10
2007-06-06
2007-12-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 WALKOWIAK Patrycja
OLSZEWSKA Gabriela
FIJAŁKOWSKA Roksana
WIERZBICKA Maria
2006-10-13
2006-09-03
2007-04-11
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 ZDROJEWSKA Barbara
GÓRZYŃSKA Klaudia
ZIÓŁKOWSKA Julia
ZIÓŁKOWSKA Oliwia
2006-12-12
2007-03-26
2007-01-21
2007-01-21


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 DUBLICKA Natalia
LEŚNIEWSKA Anna
PRASAŁ Zuzanna
WOJTAŚ Emilia
2006-04-17
2007-07-05
2006-10-16
2006-05-07


MKK Viking Małomice 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

8 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

9 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opole 2021

10 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SZMAJTER Urszula 2009-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

4 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09 KS Posnania Poznań 2021

5 GÓRSKA Maja 2008-06-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 POLACZEK Maja 2010-05-19 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

7 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

8 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

9 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

10 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

11 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

12 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

13 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

14 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

4 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

5 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

6 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

7 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

8 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

3 MACHALEWSKA Jagoda 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 STODULSKA Jagoda 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

6 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

7 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

8 POLACZEK Maria 2006-11-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia
MAROŃSKA Natalia
2003-08-07
2003-08-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 MUSIALSKA Wiktoria
SZOLC Klaudia
2002-08-31
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 FECHNER Luiza
GLAESER Aleksandra
2003-10-14
2003-11-20


KS Posnania Poznań 2021

4 MNICH Aleksandra
TOPA Anna
2003-04-01
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

5 LACH Kaja
KOWALSKA Ewa
2003-08-14
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta
SEYDLEWICZ Karolina
2005-05-23
2004-01-17


KS Posnania Poznań 2021

2 GLABUS Bernadeta
GOŹDZIEWSKA Patrycja
2005-03-30
2005-05-18


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MACHALEWSKA Jagoda
STODULSKA Jagoda
2007-01-01
2007-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

2 STANISZEWSKA Sylwia
ŻDANUK Magdalena
2006-06-16
2006-11-22


SKS Cresovia Białystok 2020

3 RUŻANOWSKA Maja
MARCINKOWSKA Amelia
2007-03-30
2007-09-08


WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarki C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza
BRZEZIŃSKA Marta
GLAESER Aleksandra
SEYDLEWICZ Karolina
2003-10-14
2005-05-23
2003-11-20
2004-01-17


KS Posnania Poznań 2021

 
Viking C4 200m K dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SIKORA Julia 2009-10-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 SZMAJTER Urszula 2009-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KOZIO Michalina 2009-01-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 BOGUŚ Maja 2009-09-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 BOGUŚ Lena 2011-06-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 RASSAK Martyna 2009-09-20 KS Warta Poznań 2020

8 NOWAK Sandra 2009-06-10 KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

5 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

6 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

10 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

11 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2021

12 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

13 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

14 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

15 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

18 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

19 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBIS Nikodem 2008-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2020

3 KRZYŚKÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2020

4 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2020

5 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2020

6 KUCIAK Szymon 2008-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17 LKK Hubertus Biały Bór 2020

8 PILARSKI Filip 2009-03-02 LKK Hubertus Biały Bór 2020

9 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19 LTK Fala Lublin 2020

10 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22 LTK Fala Lublin 2020

11 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS COPAL Trzcianka 2021

14 PIOTROWSKA Weronika 2009-01-01 UKS Dojlidy Białystok 2020

15 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21 UKS Świerklaniec 2021

16 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

17 WAJS Eryk 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 KULAK Rafał 2010-01-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

19 KETZLER Piotr 2009-01-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

20 JENDEREK Fabian 2009-04-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

21 ŻARSKI Jędrzej 2008-01-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

4 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

5 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

6 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

14 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

15 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

16 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

17 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

18 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2021

19 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

20 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

21 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

22 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2021

23 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

24 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

25 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

26 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

27 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

28 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

29 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2021

30 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS COPAL Trzcianka 2021

31 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

32 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

33 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

34 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

35 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

36 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

4 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

5 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KUBIS Tymon 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

14 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań 2021

15 SZYMURA Eryk 2005-06-06 KS Posnania Poznań 2021

16 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

17 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

18 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

19 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

20 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

21 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2021

22 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2021

23 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2021

24 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

25 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

26 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

27 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

28 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

29 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

30 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

31 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

32 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2021

33 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2021

34 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2021

35 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2021

36 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

37 TOCHA Cyprian 2005-10-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

38 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

39 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

40 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

41 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

42 GRZELAK Krzysztof 2005-04-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

43 ŚWICIŃSKI Miłosz 2005-11-18 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

44 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

45 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

46 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

47 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGALSKI Jan 2007-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 TONDEL Kamil 2006-02-26 KKS Nowa Sól 2020

3 BEDNARZ Aleks 2006-03-12 KKS Nowa Sól 2020

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2020

5 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2020

6 FOĆ Jan 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 RECHUL Mateusz 2007-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

11 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

12 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

13 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2020

14 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2020

15 RUSYNIAK Jakub 2007-02-07 KS GPower Gorzów 2020

16 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

17 LOREK Filip 2006-03-07 KS GPower Gorzów 2020

18 WAWRZYNIAK Jan 2006-04-09 KS Posnania Poznań 2021

19 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

20 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

21 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01 KS Posnania Poznań 2021

22 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

23 OIŃSKI Franek 2007-06-19 KS Posnania Poznań 2021

24 PILACZYŃSKI Piotr 2007-08-14 KS Posnania Poznań 2021

25 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

26 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań 2021

27 KOZBER Maksymikian 2007-07-15 KS Posnania Poznań 2021

28 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

29 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

30 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

31 CICHOŃ Marcel 2007-01-12 KS Posnania Poznań 2021

32 BRODOWSKI Igor 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2021

33 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

34 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

35 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

36 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

37 JUCHTOWSKI Emil 2006-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

38 BERING Daniel 2006-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

39 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

40 DURCZAK Mateusz 2006-07-17 MKK Viking Małomice 2020

41 CZERNIAK Cezary 2006-11-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

42 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

43 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

44 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2021

45 SUPEŁO Filip 2006-08-31 UKS COPAL Trzcianka 2021

46 KOT Mikołaj 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

47 KULMA Krzysztof 2007-04-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

48 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21 UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

49 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

50 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

51 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

52 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

53 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

54 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

55 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

56 KUJAWA Filip 2006-03-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

57 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

58 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

59 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

60 STRĘKOWSKI Patryk 2006-07-29 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

61 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FULKO Fryderyk
SIWIEC Sławomir
1999-04-10
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

2 MISZTAK Kacper
RZEPCZYŃSKI Dominik
1997-03-15
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BYRDEK Dawid
STAROWICZ Dominik
1999-03-16
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 SMEKTAŁA Oskar
URBAŃSKI Jan
2001-03-15
1999-08-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WĘCŁAWEK Arnold
MAŃKOWSKI Jakub
2008-09-03
2008-05-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GABER Jakub
MOKRZYCKI Marcel
2011-02-01
2008-09-01


KS GPower Gorzów 2020

3 DOLECKI Dominik
SITKOWSKI Bartosz
2008-01-01
2008-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 JUCHTOWSKI Dominik
OLSZEWSKI Kamil
2009-01-01
2008-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 KLIMKIEWICZ Wiktor
RUREK Fabian
2008-11-07
2009-01-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 KAŹMIERCZAK Mikołaj
MAJZA Mateusz
2008-01-01
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 PIECHUT Nataniel
KLIMCZAK Franciszek
2008-07-08
2009-10-24


WTS Orzeł Wałcz 2020

8 TROJANOWSKI Szymon
TROJANOWSKI Łukasz
2011-04-10
2012-08-17


WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGAŁA Kacper
PAŁUBICKI Łukasz
2002-01-05
2002-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz
SOŚNICKI Joachim
2003-07-30
2002-01-04


KKS Sieradz 2020

3 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 MALIŃSKI Filip
MALINOWSKI Dastin
2002-01-13
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

7 PIETRZAK Antoni
KOPERSKI Tomasz
2002-06-05
2003-04-08


KS Posnania Poznań 2021

8 POLIŃSKI Kacper
KOZŁOWSKI Tomasz
2003-07-03
2003-05-17


KS Posnania Poznań 2021

9 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-02-20
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

10 MARCINIAK Hubert
SZADKOWSKI Krzysztof
2003-10-04
2002-10-21


UKS COPAL Trzcianka 2021

11 KOWNIEROWICZ Krzysztof
WITKOWSKI Adam
2003-03-24
2002-01-05


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

12 BURDAJEWICZ Krzysztof
UTRATA Dominik
2003-05-11
2002-04-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GASZAK Jakub
ROZMARYNOWSKI Marcel
2005-06-03
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BARTOSZAK Nikodem
KOWALSKI Kacper
2005-03-10
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BĄCZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
2004-10-09
2004-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MERMELA Mikołaj
MAŃKOWSKI Adam
2005-04-29
2005-04-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 OPIELEWICZ Marcin
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-11-04
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KASZUBA Kacper
WĄSOWICZ Mikołaj
2005-07-26
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 RECHUL Mikołaj
WIŚNIEWSKI Jan
2005-01-22
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 WYSZKOWSKI Igor
WORONKIEWICZ Aleksander
2005-12-20
2005-03-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SZYMURA Eryk
TOCHMAN Kacper
2005-06-06
2004-08-07


KS Posnania Poznań 2021

10 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

11 KONIECZNY Kacper
WALKOWIAK Wiktor
2005-01-02
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

12 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


KS Stomil Poznań 2021

13 GROMADECKI Dominik
NAPIERAŁA Wiktor
2004-11-09
2004-07-07


KS Warta Poznań 2020

14 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

15 WIŚNIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 GRZEŚ Karol
RUTKOWSKI Paweł
2005-05-24
2005-09-11


UKS COPAL Trzcianka 2021

17 MOROZ Adam
WIŚNIEWSKI Filip
2004-03-05
2004-03-26


UKS COPAL Trzcianka 2021

18 ALEKSANDROWICZ Bartosz
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

19 GŁOWACKI Sebastian
KWIATKOWSKI Damian
2004-08-08
2005-09-26


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

20 GRZELAK Krzysztof
WESELSKI Michał
2005-04-25
2004-05-30


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 RÓŻAŃSKI Kajetan
TROJANOWSKI Mateusz
2005-01-04
2005-01-08


WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARZ Aleks
TONDEL Kamil
2006-03-12
2006-02-26


KKS Nowa Sól 2020

2 ŁUŻYŃSKI Bartosz
ANGERMAN Wojciech
2007-01-03
2007-12-28


KKS Sieradz 2020

3 ANIOŁA Piotr
ZATORSKI Nikodem
2007-08-08
2006-11-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FOĆ Jan
MIKOŁAJCZAK Szymon
2007-04-11
2006-12-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RECHUL Mateusz
TOMIDAJEWICZ Tymon
2007-03-07
2006-04-25


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 SZORCZ Jakub
WOJCIECHOWSKI Kuba
2007-03-12
2006-09-12


KS Energetyk Poznań 2020

7 KLEIST Kacper
RUSYNIAK Jakub
2007-10-02
2007-02-07


KS GPower Gorzów 2020

8 KUBALSKI Mateusz
LOREK Filip
2007-10-25
2006-03-07


KS GPower Gorzów 2020

9 RASZEJA Marcel
WAWRZYNIAK Jan
2007-02-02
2006-04-09


KS Posnania Poznań 2021

10 MIJAKOWSKI Mikołaj
PŁONKA Wojciech
2007-05-24
2006-05-24


KS Posnania Poznań 2021

11 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

12 KOZBER Maksymikian
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-07-15
2007-01-01


KS Posnania Poznań 2021

13 MAŁECKI Jakub
OIŃSKI Franek
2007-06-04
2007-06-19


KS Posnania Poznań 2021

14 GROMADECKI Nikodem
KUBIAK Józef
2007-03-04
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

15 JUCHTOWSKI Emil
ZIELIŃSKI Dominik
2006-01-01
2006-01-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

16 BERING Daniel
ROMANOWSKI Maksymilian
2006-01-01
2007-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

17 CZERNIAK Cezary
KRAHEL Olgierd
2006-11-05
2007-06-27


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

18 DUSZYŃSKI Daniel
WYRZYKOWSKI Maksymilian
2007-03-26
2007-02-01


UKS COPAL Trzcianka 2021

19 KOT Mikołaj
ROMANOWSKI Mateusz
2006-09-26
2006-10-21


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

20 BEDNAREK Antoni
GUMNY Hugo
2006-05-01
2006-01-11


UKS Zalew Jerzykowo 2020

21 PŁÓCIENNIK Krzysztof
ZAPARTY Tymoteusz
2006-01-06
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

22 ŁABĘDA Maksymilian
JĘDROSZKOWIAK Stanisław
2006-09-09
2006-06-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

23 KUJAWA Filip
TOMYS Patryk
2006-03-08
2006-02-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 NIEBORAK Mateusz
NYCZKOWIAK Marcin
2007-01-05
2006-10-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Maciej
FALBAGOWSKI Maciej
KARABUT Dmytro
NOWICKI Aleksander
2009-04-07
2009-09-02
2008-05-02
2008-04-06


KKS Nowa Sól 2020

2 NIESKURSKI Szymon
OWCZARZAK Dawid
SZCZEPANIAK Bartosz
WOJTKOWIAK Dominik
2009-07-06
2008-06-01
2010-03-11
2008-07-16


KS Posnania Poznań 2021

3 DARMETKO Diego
DĄBKOWSKI Maciej
NIEGOLEWSKI Stanislaw
TRELA Mikołaj
2009-07-01
2008-09-23
2010-05-11
2009-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SŁOWIŃSKI Paweł
GASZAK Jakub
ROZMARYNOWSKI Marcel
KOWALSKI Kacper
2005-07-31
2005-06-03
2004-06-25
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 WORONKIEWICZ Aleksander
PACHOLAK Wiktor
WYSZKOWSKI Igor
BĄCZYK Hubert
2005-03-11
2004-08-17
2005-12-20
2004-10-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MAŃKOWSKI Adam
RECHUL Mikołaj
MERMELA Mikołaj
OPIELEWICZ Marcin
2005-04-04
2005-01-22
2005-04-29
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WIŚNIEWSKI Jan
ZIELIŃSKI Aleksander
WĄSOWICZ Mikołaj
KASZUBA Kacper
2005-12-05
2005-10-11
2005-05-13
2005-07-26


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRZEŚ Karol
RUTKOWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Filip
MOROZ Adam
2005-05-24
2005-09-11
2004-03-26
2004-03-05


UKS COPAL Trzcianka 2021

6 ALEKSANDROWICZ Bartosz
KWIATKOWSKI Damian
RÓŻALSKI Szymon
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2005-09-26
2005-08-14
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2021

 
Kajakarze K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRODOWSKI Igor
CICHOŃ Marcel
KAŹMIEROWSKI Filip
PILACZYŃSKI Piotr
2007-09-24
2007-01-12
2007-04-13
2007-08-14


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

3 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

12 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

13 NOWACKI Dominik 1997-01-01 KS Posnania Poznań 2021

14 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

15 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opole 2021

16 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2021

18 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2021

19 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2021

20 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ZABOROWICZ Wiktor 2009-04-29 KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 WOJDA Franciszek 2008-02-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HEJNOWICZ Paweł 2009-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 ANTOS Stanisław 2008-12-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

7 STANEK Kacper 2008-03-21 KS Warta Poznań 2020

8 RUSIECKI Maurycy 2008-01-01 KS Warta Poznań 2020

9 OSIŃSKI Bartosz 2009-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 PANDEL Kamil 2002-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

7 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

8 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

9 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

13 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

14 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2021

15 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

3 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

4 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

5 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

6 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

7 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KORNECKI Mateusz 2005-06-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

13 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

14 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

15 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

16 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

17 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

18 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

19 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

20 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

22 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19 PKS Korona Elbląg 2021

23 STAŃCZEWSKI Nikodem 2005-06-15 PKS Korona Elbląg 2021

24 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

25 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

27 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

28 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

30 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 NOWAKOWSKI Gracjan 2006-09-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

4 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02 KKS Nowa Sól 2020

5 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2020

6 KAMIŃSKI Adam 2006-03-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

12 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

13 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

14 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

15 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2021

16 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

17 SOBCZAK Declan 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

18 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

19 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

20 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

21 MICHALAK Antoni 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

22 LEWANDOWSKI Jacek 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

23 BRYKALSKI Jan 2006-02-14 PKS Korona Elbląg 2021

24 STAŃCZEWSKI Dominik 2007-02-21 PKS Korona Elbląg 2021

25 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-12-27 PKS Korona Elbląg 2021

26 KRECZMAN Hubert 2006-09-04 PKS Korona Elbląg 2021

27 NOWAK Bartosz 2007-07-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

28 SUPRUN Maciej 2006-02-12 UKS Dojlidy Białystok 2020

29 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1995-07-12
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 WOJCIECHOWSKI Jukub
MASŁOWSKI Bartosz
2001-12-08
2001-10-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GLUZA Patryk
PALUCH Gilbert
1995-07-11
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 DOMIŃSKI Paweł
NOWICKI Tomasz
2000-09-07
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 NOWACKI Dominik
WITKOWSKI Łukasz
1997-01-01
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz
SPYCH Adam
2008-02-09
2008-01-04


KS AZS-AWF Gorzów 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KITWESKI Juliusz
SADOWSKI Damian
2003-07-24
2003-10-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KRZYŻANOWSKI Krystian
PANDEL Kamil
2002-06-12
2002-01-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 HOŁDAK Krystian
MICHALAK Gracjan
2002-04-22
2003-09-13


KKS Nowa Sól 2020

4 BOGAJCZYK Kacper
KOZIO Dawid
2002-10-20
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 JANCZAK Tomasz
PIECHOCKI Jakub
2003-09-29
2003-07-08


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KARLIŃSKI Sebastian
SIEMASZ Kuba
2005-02-08
2005-07-03


KKS Nowa Sól 2020

2 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa Sól 2020

3 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2021

5 GNIOT Jakub
KLAK Kacper
2005-08-03
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2021

6 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

7 WILGA Eryk
WOJKIEWICZ Mateusz
2004-06-27
2005-05-20


KS Warta Poznań 2020

8 KIEŁCZEWSKI Szymon
STAŃCZEWSKI Nikodem
2005-08-19
2005-06-15


PKS Korona Elbląg 2021

9 FORC Jakub
DRZEWIECKI Mateusz
2004-11-24
2004-08-02


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 GRUŻLEWSKI Ahmed
KONDRATOWICZ Marcel
2005-11-24
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 OSIŃSKI Bartosz
SZUBIŃSKI Szymon
2005-02-28
2005-07-20


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 TYMEK Kamil
NOWAKOWSKI Gracjan
2006-04-06
2006-09-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 NIZIAŁEK Kuba
POKLEPA Rafał
2006-02-02
2006-10-25


KKS Nowa Sól 2020

3 TOMCZAK Dominik
JASIŃSKI Sebastian
2007-06-12
2007-04-18


KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 SADOWSKI Karol
BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
2006-07-20
2006-09-30


KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 SZMAJTER Maurycy
SZYMANOWSKI Adam
2007-05-21
2007-12-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 JANIAK Patryk
SAWIŃSKI Igor
2006-06-27
2006-07-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 SZMAGAJ Aleks
WALCZAK Maksymilian
2006-07-22
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2021

8 MACHOWIAK Wojciech
BRZEZIŃSKI Krzysztof
2007-01-03
2007-05-10


KS Posnania Poznań 2021

9 KOWALSKI Tymoteusz
LASAK Paweł
2006-04-11
2007-07-24


KS Posnania Poznań 2021

10 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

11 MICHALAK Antoni
SOBCZAK Declan
2006-01-01
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

12 LEWANDOWSKI Jacek
KULIGOWSKI Maksymilian
2007-01-01
2006-12-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

13 BRYKALSKI Jan
STAŃCZEWSKI Dominik
2006-02-14
2007-02-21


PKS Korona Elbląg 2021

14 STASIEŁOWICZ Patryk
KRECZMAN Hubert
2006-12-27
2006-09-04


PKS Korona Elbląg 2021

15 SUPRUN Maciej
NOWAK Bartosz
2006-02-12
2007-07-27


UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Viking C4 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz
SPYCH Adam
ZABOROWICZ Wiktor
KLUWAK Kacper
2008-02-09
2008-01-04
2009-04-29
2008-03-11


KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 ANTOS Stanisław
HEJNOWICZ Paweł
WOJDA Franciszek
LIPIŃSKI Michał
2008-12-14
2009-06-03
2008-02-26
2008-01-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BASHOV Maksym
DUDA Leon
NOSILA Jacek
GÓRNIAK Bartłomiej
2008-07-02
2008-01-01
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

4 PRAŻYŃSKI Jacek
ZAKRZEWICZ Mikołaj
NAROŻNY Jakub
NASKRĘT Szymon
2008-01-01
2008-01-01
2009-10-30
2008-06-02


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WITKOWSKI Łukasz
NOWACKI Dominik
JANCZAK Tomasz
SOBCZAK Szymon
1996-02-25
1997-01-01
2003-09-29
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2021

2 PIECHOCKI Jakub
GRZELSKI Kacper
KLAK Kacper
NOWICKI Jakub
2003-07-08
2005-05-02
2004-02-15
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

3 DRZEWIECKI Mateusz
GRUŻLEWSKI Ahmed
OSIŃSKI Bartosz
SZUBIŃSKI Szymon
2004-08-02
2005-11-24
2005-02-28
2005-07-20


WTS Astoria Bydgoszcz 2020