Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski - Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
POZNAŃ, 20-21.06.2020
Liczba zgłoszeń: 564 w tym osób ( 326 ) K-106 M-220
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M j

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 200m M j

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

2 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 200m K

3 TOMY¦LAK Kamil 1998-07-23

K1 200m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 50 w tym osób ( 37 ) K-19 M-18
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 200m M

2 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 500m K

3 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 200m K

4 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

5 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

6 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 200m K

7 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

8 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 500m K

9 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

10 GʦCIAK Paulina
( GʦCIAK-SZULECKA )
2000-01-01

C2 500m K

11 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 500m K

12 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 200m K

13 SZULECKA Klaudia
( GʦCIAK-SZULECKA )
2000-05-23

C2 500m K

14 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K

15 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 200m K

16 INTEK Bartosz
( INTEK-KRAJEWSKI )
2000-06-30

K2 1000m M

17 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

18 KRAJEWSKI Jan
( INTEK-KRAJEWSKI )
2001-05-19

K2 1000m M

19 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

20 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 1000m M j

21 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 200m M j

22 PANDEL Kamil
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-01-01

C2 1000m M j

23 DOMAGAŁA Kacper
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-05

K2 1000m M j

24 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M j

25 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M j

26 PAŁUBICKI Łukasz
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-23

K2 1000m M j

27 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-06-12

C2 1000m M j

28 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M j

29 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 200m M j

30 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 1000m M j

31 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 200m M j

32 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 200m K j

33 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 200m K j

34 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 200m K j

35 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 1000m M j

36 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 200m M j

37 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 1000m M j

38 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 200m K j

39 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 200m K j

40 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M j

41 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 1000m M j

42 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 200m M j

43 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 200m K j

44 KOWALSKI Kacper
( SŁOWIŃSKI-KOWALSKI )
2004-01-23

K2 1000m M jm

45 KOWALSKI Kacper
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-01-23

K4 1000m M jm

46 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 200m K jm

47 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 200m K jm

48 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 200m M jm

49 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M jm

50 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-01

K2 1000m M jm

51 ROZMARYNOWSKI Marcel
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-06-25

K4 1000m M jm

52 ROZMARYNOWSKI Marcel
( BŁOŃSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K2 1000m M jm

53 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 200m K jm

54 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 200m K jm

55 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 200m K jm

56 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-BARTOSZAK )
2005-03-10

K2 1000m M jm

57 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-03-10

K4 1000m M jm

58 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 200m K jm

59 GASZAK Jakub
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-06-03

K4 1000m M jm

60 GASZAK Jakub
( GASZAK-BARTOSZAK )
2005-06-03

K2 1000m M jm

61 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 200m M jm

62 SŁOWIŃSKI Paweł
( SŁOWIŃSKI-KOWALSKI )
2005-07-31

K2 1000m M jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 200m K j

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 200m K jm

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 200m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M j

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 200m M j

3 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 1000m M j

4 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 200m M j

5 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 1000m M j

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M j

7 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 1000m M jm

8 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 200m M jm

9 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 1000m M jm

10 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 200m M jm

11 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 1000m M jm

12 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 1000m M jm

13 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 200m M jm

14 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 1000m M jm

15 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 200m K jm

16 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 1000m M jm

17 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 1000m M jm

18 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 200m M jm

19 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 1000m M jm

20 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 200m M jm

21 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 1000m M jm

22 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 200m K jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SO¦NICKI Joachim
( ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI )
2002-01-04

K2 1000m M j

2 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 200m M j

3 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

4 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 200m M j

5 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

6 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI )
2003-07-30

K2 1000m M j

7 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 200m M jm

8 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

9 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

10 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 200m M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

2 KˇKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K

3 KˇKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K

4 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M j

5 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M j

6 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 200m M j

7 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIEC Sławomir
( FULKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 1000m M

2 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 1000m M

3 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 200m M

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

5 FULKO Fryderyk
( FULKO-SIWIEC )
1999-04-10

K2 1000m M

6 BERKO Herman 2000-01-15

C1 1000m M

7 BERKO Herman 2000-01-15

C1 200m M

8 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M j

9 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 200m M j

10 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M j

11 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 200m M j

12 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 200m K j

13 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 200m K j

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

2 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

3 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

5 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

6 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

7 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

8 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K

9 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 96 w tym osób ( 57 ) K-18 M-39
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk
( GLUZA-PALUCH )
1995-07-11

C2 1000m M

2 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

3 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 200m M

4 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

5 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 200m M

6 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

7 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 200m M

8 PALUCH Gilbert
( GLUZA-PALUCH )
1995-08-21

C2 1000m M

9 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K2 1000m M

10 MISZTAK Kacper
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1997-03-15

K4 500m M

11 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

12 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

13 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

14 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

15 NOWICKI Tomasz
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
1998-12-21

C2 1000m M

16 RZEPCZYŃSKI Dominik
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-04-19

K4 500m M

17 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

18 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

19 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-SZYMAŃSKA )
1999-06-12

K2 500m K

20 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-06-18

K4 500m M

21 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

22 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

23 SZYMAŃSKA Weronika
( GAWLIK-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

K2 500m K

24 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

25 SZYMAŃSKA Weronika
( ANTOS-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

C2 500m K

26 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

27 ANTOS Ewelina
( ANTOS-SZYMAŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

28 ANTOS Adrianna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

29 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

30 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M

31 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
2000-09-07

C2 1000m M

32 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

33 DOROZIŃSKA Justyna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2001-03-03

C2 500m K

34 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03

C1 200m K

35 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

36 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

37 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

38 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M

39 STEPUN Jakub
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
2001-08-30

K4 500m M

40 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-09-29

C2 500m K

41 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

42 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M

43 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M

44 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-10-21

C2 1000m M

45 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 1000m M

46 WOJCIECHOWSKI Jukub
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 1000m M

47 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 200m M

48 MALIŃSKI Filip
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-01-13

K4 1000m M j

49 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M j

50 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 1000m M j

51 WˇSOWICZ Kornel
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-03-17

K4 1000m M j

52 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K j

53 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K j

54 KOZIO Dawid
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-10

C2 1000m M j

55 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 1000m M j

56 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 200m M j

57 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-20

C2 1000m M j

58 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M j

59 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 200m M j

60 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M j

61 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-11-11

K4 1000m M j

62 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K j

63 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K j

64 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 1000m M j

65 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M j

66 WALCZAK Dawid
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-04-30

K2 1000m M j

67 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M j

68 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 1000m M j

69 CEBULSKI Patryk
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2003-10-17

K4 1000m M j

70 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M j

71 CEBULSKI Patryk
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 1000m M j

72 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M j

73 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 200m M j

74 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M j

75 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 200m K jm

76 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

77 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 200m M jm

78 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 200m M jm

79 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

80 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 200m K jm

81 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2004-08-17

K4 1000m M jm

82 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-08-17

K2 1000m M jm

83 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 200m M jm

84 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2004-10-09

K4 1000m M jm

85 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-10-09

K2 1000m M jm

86 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 200m M jm

87 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 200m M jm

88 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-01-22

K2 1000m M jm

89 RECHUL Mikołaj
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-01-22

K4 1000m M jm

90 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03

K1 200m K jm

91 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 1000m M jm

92 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 200m M jm

93 WORONKIEWICZ Aleksander
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2005-03-11

K4 1000m M jm

94 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-04

K2 1000m M jm

95 MAŃKOWSKI Adam
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-04

K4 1000m M jm

96 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 200m M jm

97 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 200m K jm

98 MERMELA Mikołaj
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-29

K4 1000m M jm

99 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 200m M jm

100 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K2 1000m M jm

101 WˇSOWICZ Mikołaj
( WˇSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K2 1000m M jm

102 WˇSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 200m M jm

103 WˇSOWICZ Mikołaj
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K4 1000m M jm

104 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 1000m M jm

105 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

106 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 200m M jm

107 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10

K1 200m K jm

108 KUBIS Tymon 2005-07-10

K1 200m M jm

109 KASZUBA Kacper
( OPIELEWICZ-KASZUBA )
2005-07-26

K2 1000m M jm

110 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 200m M jm

111 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K4 1000m M jm

112 ZIELIŃSKI Aleksander
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 1000m M jm

113 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 200m M jm

114 ZIELIŃSKI Aleksander
( WˇSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 1000m M jm

115 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 200m M jm

116 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-KASZUBA )
2005-11-04

K2 1000m M jm

117 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K4 1000m M jm

118 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 200m K jm

119 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 200m K jm

120 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 1000m M jm

121 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M jm

122 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 200m M jm

123 WI¦NIEWSKI Jan
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 1000m M jm

124 WI¦NIEWSKI Jan
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-12-05

K4 1000m M jm

125 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 200m M jm

126 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M jm

127 WYSZKOWSKI Igor
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2005-12-20

K4 1000m M jm

128 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 200m M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 200m M jm

2 KORCZYŃSKI Igor
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-03-11

K2 1000m M jm

3 WOJCIECHOWSKI Artur
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K4 1000m M jm

4 WOJCIECHOWSKI Artur
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K2 1000m M jm

5 KUBIAK Albert
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K4 1000m M jm

6 KUBIAK Albert
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K2 1000m M jm

7 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ )
2004-08-07

K2 1000m M jm

8 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-08-07

K4 1000m M jm

9 SZUBERT Michał
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-11-18

K2 1000m M jm

10 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 200m M jm

11 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-11-20

K4 1000m M jm

12 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ )
2004-11-20

K2 1000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

2 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 200m K

4 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 500m K

5 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

6 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M

7 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

8 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 200m K j

9 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 200m M j

10 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 1000m M j

11 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 200m M j

12 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

13 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 200m K j

14 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 200m K j

15 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 200m K jm

16 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 200m K jm

17 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 200m M jm

18 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

19 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 200m K jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

2 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

3 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 200m M j

4 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 1000m M j

5 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 1000m M j

6 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 1000m M j

7 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M j

8 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 200m M j

10 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M j

11 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 200m M jm

12 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M jm

13 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 200m K jm

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 62 w tym osób ( 33 ) K-7 M-26
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 200m K

2 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

3 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 200m M

4 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

5 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

6 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

7 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

8 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

9 WITKOWSKI Łukasz
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 1000m M

10 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

11 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 200m M

12 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 200m M

13 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 1000m M

14 NOWACKI Dominik
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1997-01-01

C2 1000m M

15 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 500m K

16 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 200m K

17 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

18 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

19 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

20 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

21 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

22 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M j

23 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M j

24 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 1000m M j

25 PIETRZAK Antoni
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2002-06-05

K2 1000m M j

26 KOPERSKI Tomasz
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-04-08

K2 1000m M j

27 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 200m M j

28 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 200m M j

29 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M j

30 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 200m M j

31 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M j

32 PIECHOCKI Jakub
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 1000m M j

33 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-09-29

C2 1000m M j

34 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 200m M j

35 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

36 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 200m K j

37 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 200m K j

38 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 200m K jm

39 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 1000m M jm

40 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M jm

41 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 200m M jm

42 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 200m M jm

43 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 1000m M jm

44 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M jm

45 KLAK Kacper
( GNIOT-KLAK )
2004-02-15

C2 1000m M jm

46 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 200m M jm

47 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M jm

48 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M jm

49 WALKOWIAK Wiktor
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 1000m M jm

50 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 200m M jm

51 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M jm

52 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 1000m M jm

53 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 1000m M jm

54 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 200m M jm

55 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M jm

56 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M jm

57 TOCHMAN Kacper
( SZYMURA-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 1000m M jm

58 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M jm

59 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2005-01-02

K2 1000m M jm

60 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 1000m M jm

61 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 200m M jm

62 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M jm

63 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 200m M jm

64 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

65 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 1000m M jm

66 SZYMURA Eryk
( SZYMURA-TOCHMAN )
2005-06-06

K2 1000m M jm

67 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 1000m M jm

68 GNIOT Jakub
( GNIOT-KLAK )
2005-08-03

C2 1000m M jm

69 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M jm

70 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 200m M jm

71 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 200m K jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M j

2 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 200m K j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 200m K

2 ZIELIŃSKA Agata
( ZIELIŃSKA-WIECZOREK )
2000-02-29

K2 500m K

3 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

4 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K

5 WIECZOREK Julia
( ZIELIŃSKA-WIECZOREK )
2000-08-03

K2 500m K

6 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 200m K

7 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 200m M j

8 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M j

9 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M j

10 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 200m M j

11 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 200m M jm

12 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M jm

13 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 1000m M jm

14 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 200m M jm

15 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 1000m M jm

16 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M jm

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 200m M j

2 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M j

3 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 1000m M jm

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 200m M jm

5 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 200m M jm

6 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 1000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STANNY Magda
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1993-03-15

C2 500m K

2 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

4 GRZELKIEWICZ Paulina
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C2 500m K

5 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 200m M

6 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

7 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 200m K j

8 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

9 WILGA Eryk
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2004-06-27

C2 1000m M jm

10 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 200m M jm

11 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

12 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 200m M jm

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 200m K jm

14 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 200m K jm

15 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 200m K jm

16 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M jm

17 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2005-05-20

C2 1000m M jm

18 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 200m M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M jm

2 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 200m M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 200m K

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K

3 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K j

4 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 1000m M j

5 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 200m M j

6 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 1000m M j

7 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 1000m M j

8 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 200m M j

9 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C2 1000m M j

10 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 1000m M j

11 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 200m M j

12 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 200m M jm

13 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 1000m M jm

14 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 1000m M jm

15 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 1000m M jm

16 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 200m M jm

17 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 1000m M jm

18 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 200m K jm

19 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 200m K jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

2 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

3 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

4 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

5 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

6 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 200m K

7 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 500m K

8 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K

9 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 500m K

10 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 200m K

11 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 500m K

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

2 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 200m M

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 200m K

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K

5 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 200m M j

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M j

7 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 200m M jm

8 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 1000m M jm

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 200m M

2 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 1000m M

3 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

6 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

7 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M j

8 PASZEK Jan
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-05-25

K2 1000m M j

9 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 200m M j

10 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 1000m M j

11 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 200m M j

12 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M j

13 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 200m M j

14 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 1000m M j

15 DREWNIAK Igor
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-10-02

K2 1000m M j

16 CZECH Julia 2004-06-17

K1 200m K jm

17 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 200m K jm

18 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M jm

19 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 200m M jm

20 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 1000m M jm

21 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 200m M jm

22 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 200m K jm

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M jm

2 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 200m M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K j

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K j

3 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K j

4 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 200m M jm

5 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M jm

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 200m M

3 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

4 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

5 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M j

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

2 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 200m M

3 URBAŃSKI Jan
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 1000m M

4 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

5 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 200m M

6 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
2001-03-15

K2 1000m M

7 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M

8 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 200m M

9 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

10 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 200m M j

11 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 1000m M j

12 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M j

13 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 200m M j

14 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 1000m M j

15 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M j

16 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 200m M j

17 KOCH Maria 2003-12-16

K1 200m K j

18 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

19 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 200m M jm

20 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 1000m M jm

21 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M jm

22 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 200m M jm

23 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 200m M jm

24 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M jm

25 ZIEMSKI Maksymilian
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 1000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

2 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K j

3 LACH Kaja 2003-08-14

C1 200m K j

4 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 200m K jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2004-03-20

K2 1000m M jm

2 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M jm

3 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m M jm

4 KUPCZYK Franciszek
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K2 1000m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZADKOWSKI Krzysztof
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2002-10-21

K2 1000m M j

2 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M j

3 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M j

4 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 200m M j

5 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 1000m M j

6 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2003-10-04

K2 1000m M j

7 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 200m M j

8 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 1000m M j

9 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M jm

10 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 200m M jm

11 MOROZ Adam
( GRZE¦-MOROZ )
2004-03-05

K2 1000m M jm

12 WI¦NIEWSKI Filip
( RUTKOWSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-03-26

K2 1000m M jm

13 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 200m M jm

14 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

15 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 200m K jm

16 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 200m M jm

17 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 1000m M jm

18 GRZE¦ Karol
( GRZE¦-MOROZ )
2005-05-24

K2 1000m M jm

19 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 1000m M jm

20 RUTKOWSKI Paweł
( RUTKOWSKI-WI¦NIEWSKI )
2005-09-11

K2 1000m M jm

21 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 200m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

2 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 200m M

3 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

4 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

5 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 200m K j

6 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 200m K j

7 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 1000m M jm

8 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 200m M jm

9 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 200m K jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 200m K

2 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 500m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 200m M

 
UKS Silvant Kajak Elbl±g Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 11 ) K-0 M-11
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M j

2 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 1000m M j

3 WITKOWSKI Adam
( GŁADYKOWSKI-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M j

4 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

5 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 200m M j

6 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 1000m M j

7 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 200m M j

8 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-WITKOWSKI )
2003-03-09

K2 1000m M j

9 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 1000m M j

10 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 200m M j

11 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K2 1000m M j

12 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 200m M j

13 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 1000m M j

14 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 1000m M j

15 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 200m M j

16 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M j

17 GŁOWACKI Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2004-08-08

K4 1000m M jm

18 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 200m M jm

19 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 1000m M jm

20 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 200m M jm

21 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 1000m M jm

22 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-07-20

K4 1000m M jm

23 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 200m M jm

24 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 1000m M jm

25 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-08-14

K2 1000m M jm

26 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 1000m M jm

27 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-09-26

K4 1000m M jm

28 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 200m M jm

29 TOCHA Cyprian
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-10-19

K2 1000m M jm

30 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 200m M jm

31 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-10-19

K4 1000m M jm

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M j

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M j

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 200m M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 39 w tym osób ( 18 ) K-5 M-13
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOCHACKI Mikołaj
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-01

C2 1000m M

2 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 200m M

3 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 1000m M

4 KŁOS Adrian
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-23

C2 1000m M

5 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 200m M

6 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M

7 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 200m M

8 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 1000m M

9 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 500m K

10 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 200m K

11 WIDAWSKA Sandra
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2000-10-10

K2 500m K

12 ¦WITAJ Mateusz
( SUCHALSKI-¦WITAJ )
2001-03-23

K2 1000m M

13 ¦WITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 200m M

14 ¦WITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 1000m M

15 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 1000m M

16 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 200m M

17 SUCHALSKI Damian
( SUCHALSKI-¦WITAJ )
2001-04-09

K2 1000m M

18 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2001-11-04

K2 500m K

19 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 500m K

20 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 200m K

21 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 200m K j

22 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 1000m M j

23 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 200m M j

24 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 200m K jm

25 KONDRATOWICZ Marcel
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 1000m M jm

26 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 1000m M jm

27 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 200m M jm

28 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 200m M jm

29 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 1000m M jm

30 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 200m K jm

31 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 200m M jm

32 DRZEWIECKI Mateusz
( SZUBIŃSKI-DRZEWIECKI )
2004-08-02

C2 1000m M jm

33 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 1000m M jm

34 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M jm

35 FORC Jakub 2004-11-24

C1 200m M jm

36 FORC Jakub
( FORC-OSIŃSKI )
2004-11-24

C2 1000m M jm

37 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 1000m M jm

38 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 200m M jm

39 OSIŃSKI Bartosz
( FORC-OSIŃSKI )
2005-02-28

C2 1000m M jm

40 SZUBIŃSKI Szymon
( SZUBIŃSKI-DRZEWIECKI )
2005-07-20

C2 1000m M jm

41 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 200m M jm

42 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 1000m M jm

43 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 200m M jm

44 GRUŻLEWSKI Ahmed
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2005-11-24

C2 1000m M jm

45 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 1000m M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M

3 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M j

4 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M j

5 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

6 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 200m M jm

7 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M jm

8 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 200m M jm

9 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 200m M jm

10 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 1000m M jm

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M

2 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 200m M jm

3 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 1000m M jm

 
start.zgora.pl
ZSR Start Zielona Góra Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Kamila 1983-05-13

KL2 200m K

2 SURWIŁO Mateusz 1991-11-21

KL3 200m M