Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego, Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
POZNAŃ, 20.06.2020
Liczba zgłoszeń: 643 w tym osób ( 558 ) K-211 M-347
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 46 w tym osób ( 36 ) K-15 M-21
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 500m M

2 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 500m M

3 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 500m M

4 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 500m M

5 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 500m M

6 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 500m M j

7 PANDEL Kamil
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-01-01

C2 500m M j

8 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 500m M j

9 DOMAGAŁA Kacper
( DOMAGAŁA-PAŁUBICKI )
2002-01-05

K2 500m M j

10 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 500m M j

11 PAŁUBICKI Łukasz
( DOMAGAŁA-PAŁUBICKI )
2002-01-23

K2 500m M j

12 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 500m M j

13 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-06-12

C2 500m M j

14 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 500m M j

15 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 500m K j

16 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2002-10-28

K2 500m K j

17 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 500m K j

18 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA )
2002-11-01

K2 500m K j

19 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 500m K j

20 KOWALSKA Julia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 500m K j

21 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 500m M j

22 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 500m M j

23 BRAUN Amelia
( BRAUN-MAROŃSKA )
2003-08-07

C2 500m K j

24 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 500m K j

25 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 500m K j

26 MAROŃSKA Natalia
( BRAUN-MAROŃSKA )
2003-08-17

C2 500m K j

27 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 500m M j

28 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 500m M j

29 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 500m K j

30 NOWICKA Alicja
( ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA )
2003-11-26

K2 500m K j

31 KOWALSKI Kacper
( SŁOWIŃSKI-GASZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2004-01-23

K4 500m M jm

32 KOWALSKI Kacper
( BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-01-23

K2 500m M jm

33 SZYDŁOWSKA Sara
( KORPALSKA-ZINIEWICZ-SZYDŁOWSKA-NETKA )
2004-02-02

K4 500m K jm

34 SZYDŁOWSKA Sara
( SZYDŁOWSKA-ZINIEWICZ )
2004-02-02

K2 500m K jm

35 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 500m K jm

36 ZINIEWICZ Nicole
( SZYDŁOWSKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K2 500m K jm

37 ZINIEWICZ Nicole
( KORPALSKA-ZINIEWICZ-SZYDŁOWSKA-NETKA )
2004-04-10

K4 500m K jm

38 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 500m K jm

39 ROZMARYNOWSKI Marcel
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K2 500m M jm

40 ROZMARYNOWSKI Marcel
( SŁOWIŃSKI-GASZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2004-06-25

K4 500m M jm

41 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 500m K jm

42 WITKOWSKA Hanna
( KORPALSKA-WITKOWSKA )
2004-08-29

K2 500m K jm

43 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 500m K jm

44 KORPALSKA Zofia
( KORPALSKA-WITKOWSKA )
2005-02-23

K2 500m K jm

45 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 500m K jm

46 KORPALSKA Zofia
( KORPALSKA-ZINIEWICZ-SZYDŁOWSKA-NETKA )
2005-02-23

K4 500m K jm

47 BARTOSZAK Nikodem
( BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-03-10

K2 500m M jm

48 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 500m M jm

49 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 500m K jm

50 NETKA Martyna
( KORPALSKA-ZINIEWICZ-SZYDŁOWSKA-NETKA )
2005-06-02

K4 500m K jm

51 GASZAK Jakub
( SŁOWIŃSKI-GASZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2005-06-03

K4 500m M jm

52 GASZAK Jakub
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI )
2005-06-03

K2 500m M jm

53 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 500m M jm

54 SŁOWIŃSKI Paweł
( SŁOWIŃSKI-GASZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2005-07-31

K4 500m M jm

55 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 500m M jm

56 TYMEK Kamil
( TYMEK-NOWAKOWSKI )
2006-04-06

C2 500m M mł

57 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 500m M mł

58 PIASECKA Wiktoria
( MALAK-PIASECKA )
2006-07-24

K2 500m K mł

59 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 500m K mł

60 NOWAKOWSKI Gracjan
( TYMEK-NOWAKOWSKI )
2006-09-08

C2 500m M mł

61 NOWAKOWSKI Gracjan 2006-09-08

C1 500m M mł

62 BOROWIAK Zuzanna 2007-01-01

K1 500m K mł

63 DOMAGALSKI Jan 2007-01-01

K1 500m M mł

64 MALAK Martyna
( MALAK-PIASECKA )
2007-01-01

K2 500m K mł

65 MALAK Martyna 2007-01-01

K1 500m K mł

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K j

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K jm

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 500m K jm

4 BŁAŻEJCZAK Otylia 2007-02-05

K1 500m K mł

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 21 ) K-6 M-15
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 500m M j

2 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 500m M j

3 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 500m M j

4 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 500m M j

5 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 500m M jm

6 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 500m M jm

7 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 500m M jm

8 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 500m M jm

9 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 500m M jm

10 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 500m K jm

11 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 500m K jm

12 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 500m M jm

13 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 500m M jm

14 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 500m M jm

15 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 500m M jm

16 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 500m K jm

17 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 500m K jm

18 ZARĘBA Wiktoria 2006-01-28

K1 500m K mł

19 ZARĘBA Wiktoria
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-01-28

K2 500m K mł

20 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02

C1 500m M mł

21 NIZIAŁEK Kuba
( NIZIAŁEK-POKLEPA )
2006-02-02

C2 500m M mł

22 TONDEL Kamil
( BEDNARZ-TONDEL )
2006-02-26

K2 500m M mł

23 TONDEL Kamil 2006-02-26

K1 500m M mł

24 BEDNARZ Aleks
( BEDNARZ-TONDEL )
2006-03-12

K2 500m M mł

25 BEDNARZ Aleks 2006-03-12

K1 500m M mł

26 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04

K1 500m K mł

27 KRASZEWSKA Martyna
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-10-04

K2 500m K mł

28 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 500m M mł

29 POKLEPA Rafał
( NIZIAŁEK-POKLEPA )
2006-10-25

C2 500m M mł

30 NOWICKI Aleksander
( CICHOCKI-FALBAGOWSKI-KARABUT-NOWICKI )
2008-04-06

K4 500m M dz

31 KARABUT Dmytro
( CICHOCKI-FALBAGOWSKI-KARABUT-NOWICKI )
2008-05-02

K4 500m M dz

32 TURCZYK Amelia
( STACHURSKA-TURCZYK )
2008-07-01

K2 500m K dz

33 CICHOCKI Maciej
( CICHOCKI-FALBAGOWSKI-KARABUT-NOWICKI )
2009-04-07

K4 500m M dz

34 STACHURSKA Maja
( STACHURSKA-TURCZYK )
2009-07-30

K2 500m K dz

35 FALBAGOWSKI Maciej
( CICHOCKI-FALBAGOWSKI-KARABUT-NOWICKI )
2009-09-02

K4 500m M dz

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŚNICKI Joachim
( ŁUŻYŃSKI-SOŚNICKI )
2002-01-04

K2 500m M j

2 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M j

3 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( ŁUŻYŃSKI-SOŚNICKI )
2003-07-30

K2 500m M j

4 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 500m M j

5 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 500m M jm

6 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 500m M jm

7 ŁUŻYŃSKI Bartosz
( ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2007-01-03

K2 500m M mł

8 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 500m M mł

9 ANGERMAN Wojciech
( ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2007-12-28

K2 500m M mł

10 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 500m M mł

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 500m M

2 SIWIEC Sławomir
( FULKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 500m M

3 FULKO Fryderyk
( FULKO-SIWIEC )
1999-04-10

K2 500m M

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 500m M

5 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 500m M j

6 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 500m M j

7 GRABOWSKA Alicja
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2002-07-25

K2 500m K j

8 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 500m K j

9 STANKIEWICZ Klaudia
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 500m K j

10 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 500m K j

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 500m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 500m M

3 SADOWSKI Karol
( SADOWSKI-BEJNAR-BEJNAROWICZ )
2006-07-20

C2 500m M mł

4 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 500m M mł

5 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
( SADOWSKI-BEJNAR-BEJNAROWICZ )
2006-09-30

C2 500m M mł

6 JASIŃSKI Sebastian
( TOMCZAK-JASIŃSKI )
2007-04-18

C2 500m M mł

7 TOMCZAK Dominik
( TOMCZAK-JASIŃSKI )
2007-06-12

C2 500m M mł

8 SPYCH Adam
( AUGUSTYNIAK-SPYCH )
2008-01-04

C2 500m M dz

9 SPYCH Adam
( AUGUSTYNIAK-SPYCH-ZABOROWICZ-KLUWAK )
2008-01-04

C4 V 200m M dz

10 AUGUSTYNIAK Mateusz
( AUGUSTYNIAK-SPYCH-ZABOROWICZ-KLUWAK )
2008-02-09

C4 V 200m M dz

11 AUGUSTYNIAK Mateusz
( AUGUSTYNIAK-SPYCH )
2008-02-09

C2 500m M dz

12 KLUWAK Kacper
( AUGUSTYNIAK-SPYCH-ZABOROWICZ-KLUWAK )
2008-03-11

C4 V 200m M dz

13 ZABOROWICZ Wiktor 2009-04-29

C1 500m M dz

14 ZABOROWICZ Wiktor
( AUGUSTYNIAK-SPYCH-ZABOROWICZ-KLUWAK )
2009-04-29

C4 V 200m M dz

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 112 w tym osób ( 98 ) K-40 M-58
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 500m M

2 GLUZA Patryk
( GLUZA-PALUCH )
1995-07-11

C2 500m M

3 NOWAK Łukasz
( NOWAK-NOWACZYK )
1995-07-12

C2 500m M

4 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 500m M

5 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 500m M

6 PALUCH Gilbert
( GLUZA-PALUCH )
1995-08-21

C2 500m M

7 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K2 500m M

8 NOWACZYK Remigiusz
( NOWAK-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 500m M

9 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 500m M

10 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 500m M

11 NOWICKI Tomasz
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
1998-12-21

C2 500m M

12 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 500m M

13 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 500m M

14 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 500m M

15 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 500m K

16 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

17 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K

18 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 500m M

19 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
2000-09-07

C2 500m M

20 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03

C1 500m K

21 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

22 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M

23 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

24 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 500m M

25 MASŁOWSKI Bartosz
( WOJCIECHOWSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C2 500m M

26 WOJCIECHOWSKI Jukub
( WOJCIECHOWSKI-MASŁOWSKI )
2001-12-08

C2 500m M

27 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 500m M

28 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M j

29 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-MALINOWSKI )
2002-01-13

K2 500m M j

30 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 500m M j

31 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K j

32 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-08-31

C2 500m K j

33 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K j

34 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 500m M j

35 KOZIO Dawid
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-10

C2 500m M j

36 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-20

C2 500m M j

37 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 500m M j

38 MALINOWSKI Dastin
( MALIŃSKI-MALINOWSKI )
2002-11-11

K2 500m M j

39 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 500m M j

40 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K j

41 SZOLC Klaudia
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-11-30

C2 500m K j

42 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

43 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 500m M j

44 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 500m M j

45 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 500m M j

46 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 500m M j

47 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 500m M j

48 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 500m M j

49 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 500m M j

50 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 500m M j

51 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 500m M j

52 KUBIS Oliwia
( KUBIS-LUDWICZAK )
2004-05-07

K2 500m K jm

53 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K jm

54 KUBIS Oliwia
( BARTKOWIAK-KUBIS-LUDWICZAK-SZYMCZAK )
2004-05-07

K4 500m K jm

55 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M jm

56 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 500m M jm

57 KOSMACZEWSKA Lena
( KOSMACZEWSKA-GOŚCINIAK )
2004-07-13

K2 500m K jm

58 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K jm

59 PACHOLAK Wiktor
( WORONKIEWICZ-PACHOLAK-WYSZKOWSKI-BĄCZYK )
2004-08-17

K4 500m M jm

60 PACHOLAK Wiktor
( BĄCZYK-PACHOLAK )
2004-08-17

K2 500m M jm

61 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 500m M jm

62 BĄCZYK Hubert
( WORONKIEWICZ-PACHOLAK-WYSZKOWSKI-BĄCZYK )
2004-10-09

K4 500m M jm

63 BĄCZYK Hubert
( BĄCZYK-PACHOLAK )
2004-10-09

K2 500m M jm

64 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M jm

65 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WIŚNIEWSKI )
2005-01-22

K2 500m M jm

66 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 500m M jm

67 RECHUL Mikołaj
( MAŃKOWSKI-RECHUL-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-01-22

K4 500m M jm

68 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-03-01

K2 500m K jm

69 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-KUBIS-LUDWICZAK-SZYMCZAK )
2005-03-01

K4 500m K jm

70 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-03-03

K2 500m K jm

71 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-KUBIS-LUDWICZAK-SZYMCZAK )
2005-03-03

K4 500m K jm

72 WORONKIEWICZ Aleksander
( WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ )
2005-03-11

K2 500m M jm

73 WORONKIEWICZ Aleksander
( WORONKIEWICZ-PACHOLAK-WYSZKOWSKI-BĄCZYK )
2005-03-11

K4 500m M jm

74 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 500m M jm

75 MAŃKOWSKI Adam
( MERMELA-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K2 500m M jm

76 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-RECHUL-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-04

K4 500m M jm

77 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 500m M jm

78 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-RECHUL-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-29

K4 500m M jm

79 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K jm

80 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-MAŃKOWSKI )
2005-04-29

K2 500m M jm

81 GOŚCINIAK Zuzanna
( KOSMACZEWSKA-GOŚCINIAK )
2005-04-29

K2 500m K jm

82 WĄSOWICZ Mikołaj
( WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI-WĄSOWICZ-KASZUBA )
2005-05-13

K4 500m M jm

83 WĄSOWICZ Mikołaj
( KASZUBA-WĄSOWICZ )
2005-05-13

K2 500m M jm

84 KORNECKI Mateusz 2005-06-13

C1 500m M jm

85 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 500m M jm

86 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 500m M jm

87 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10

K1 500m K jm

88 KUBIS Tymon 2005-07-10

K1 500m M jm

89 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-WĄSOWICZ )
2005-07-26

K2 500m M jm

90 KASZUBA Kacper
( WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI-WĄSOWICZ-KASZUBA )
2005-07-26

K4 500m M jm

91 ZIELIŃSKI Aleksander
( WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI-WĄSOWICZ-KASZUBA )
2005-10-11

K4 500m M jm

92 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 500m M jm

93 ZIELIŃSKI Aleksander
( OPIELEWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 500m M jm

94 OPIELEWICZ Marcin
( MAŃKOWSKI-RECHUL-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K4 500m M jm

95 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-11-04

K2 500m M jm

96 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-KUBIS-LUDWICZAK-SZYMCZAK )
2005-11-09

K4 500m K jm

97 LUDWICZAK Amelia
( KUBIS-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 500m K jm

98 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K jm

99 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

100 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 500m M jm

101 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 500m M jm

102 WIŚNIEWSKI Jan
( WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI-WĄSOWICZ-KASZUBA )
2005-12-05

K4 500m M jm

103 WIŚNIEWSKI Jan
( RECHUL-WIŚNIEWSKI )
2005-12-05

K2 500m M jm

104 WYSZKOWSKI Igor
( WORONKIEWICZ-PACHOLAK-WYSZKOWSKI-BĄCZYK )
2005-12-20

K4 500m M jm

105 WYSZKOWSKI Igor
( WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ )
2005-12-20

K2 500m M jm

106 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 500m M jm

107 KAMIŃSKI Adam 2006-03-14

C1 500m M mł

108 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 500m M mł

109 TOMIDAJEWICZ Tymon
( RECHUL-TOMIDAJEWICZ )
2006-04-25

K2 500m M mł

110 MIKOŁAJCZAK Marianna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK )
2006-05-10

K2 500m K mł

111 MIKOŁAJCZAK Marianna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2006-05-10

K4 500m K mł

112 JANIAK Patryk
( JANIAK-SAWIŃSKI )
2006-06-27

C2 500m M mł

113 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 500m M mł

114 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11

C1 500m M mł

115 SAWIŃSKI Igor
( JANIAK-SAWIŃSKI )
2006-07-11

C2 500m M mł

116 FOĆ Dobrochna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK )
2006-08-23

K2 500m K mł

117 FOĆ Dobrochna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2006-08-23

K4 500m K mł

118 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K mł

119 OLSZEWSKA Gabriela
( WALKOWIAK-OLSZEWSKA-FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA )
2006-09-03

K4 500m K mł

120 WALKOWIAK Patrycja
( WALKOWIAK-OLSZEWSKA-FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA )
2006-10-13

K4 500m K mł

121 ZATORSKI Nikodem
( ANIOŁA-ZATORSKI )
2006-11-05

K2 500m M mł

122 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12

K1 500m M mł

123 MIKOŁAJCZAK Szymon
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK )
2006-12-12

K2 500m M mł

124 WIERZBICKA Maria
( WALKOWIAK-OLSZEWSKA-FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA )
2007-01-08

K4 500m K mł

125 SZYPIŁKO Martyna
( SZYPIŁKO-FRYDRYCHOWICZ )
2007-01-09

K2 500m K mł

126 FRYDRYCHOWICZ Natalia
( SZYPIŁKO-FRYDRYCHOWICZ )
2007-02-10

K2 500m K mł

127 MAJCHRZAK Weronika 2007-03-01

K1 500m K mł

128 RECHUL Mateusz
( RECHUL-TOMIDAJEWICZ )
2007-03-07

K2 500m M mł

129 RECHUL Mateusz 2007-03-07

K1 500m M mł

130 FIJAŁKOWSKA Roksana
( WALKOWIAK-OLSZEWSKA-FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA )
2007-04-11

K4 500m K mł

131 FOĆ Jan 2007-04-11

K1 500m M mł

132 FOĆ Jan
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK )
2007-04-11

K2 500m M mł

133 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 500m M mł

134 SZMAJTER Maurycy
( SZMAJTER-SZYMANOWSKI )
2007-05-21

C2 500m M mł

135 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-06-06

K2 500m K mł

136 GRABIANOWSKA Adrinna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-06-06

K4 500m K mł

137 ANIOŁA Piotr
( ANIOŁA-ZATORSKI )
2007-08-08

K2 500m M mł

138 WORONKIEWICZ Michalina
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-12-02

K4 500m K mł

139 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-12-02

K2 500m K mł

140 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30

C1 500m M mł

141 SZYMANOWSKI Adam
( SZMAJTER-SZYMANOWSKI )
2007-12-30

C2 500m M mł

142 LIPIŃSKI Michał
( ANTOS-HEJNOWICZ-WOJDA-LIPIŃSKI )
2008-01-02

C4 V 200m M dz

143 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02

C1 500m M dz

144 KUBIS Nikodem 2008-01-13

K1 500m M dz

145 WOJDA Franciszek 2008-02-26

C1 500m M dz

146 WOJDA Franciszek
( ANTOS-HEJNOWICZ-WOJDA-LIPIŃSKI )
2008-02-26

C4 V 200m M dz

147 STANISZEWSKA Oliwia
( STANISZEWSKA-WYSZKOWSKA )
2008-04-10

K2 500m K dz

148 SULKOWSKA Zofia
( SULKOWSKA-MIELCZAREK )
2008-04-10

K2 500m K dz

149 MAŃKOWSKI Jakub
( WĘCŁAWEK-MAŃKOWSKI )
2008-05-05

K2 500m M dz

150 MIELCZAREK Maja
( SULKOWSKA-MIELCZAREK )
2008-06-11

K2 500m K dz

151 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C1 500m K dz

152 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C4 V 200m K dz

153 WYSZKOWSKA Antonina
( STANISZEWSKA-WYSZKOWSKA )
2008-08-29

K2 500m K dz

154 WĘCŁAWEK Arnold
( WĘCŁAWEK-MAŃKOWSKI )
2008-09-03

K2 500m M dz

155 ANTOS Stanisław 2008-12-14

C1 500m M dz

156 ANTOS Stanisław
( ANTOS-HEJNOWICZ-WOJDA-LIPIŃSKI )
2008-12-14

C4 V 200m M dz

157 KOZIO Michalina 2009-01-29

C4 V 200m K dz

158 HEJNOWICZ Paweł
( ANTOS-HEJNOWICZ-WOJDA-LIPIŃSKI )
2009-06-03

C4 V 200m M dz

159 HEJNOWICZ Paweł 2009-06-03

C1 500m M dz

160 BOGUŚ Maja 2009-09-19

C4 V 200m K dz

161 SZMAJTER Urszula 2009-10-10

C4 V 200m K dz

162 SZMAJTER Urszula 2009-10-10

C1 500m K dz

163 SIKORA Julia 2009-10-18

C4 V 200m K dz

164 BOGUŚ Lena 2011-06-26

C4 V 200m K dz

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 500m M

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K j

3 DOBROWOLSKA Jadwiga
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA )
2003-03-25

K2 500m K j

4 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 500m M j

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 500m M j

6 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA )
2003-11-25

K2 500m K j

7 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K j

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K jm

10 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

11 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K jm

12 WOJCIECHOWSKI Kuba
( SZORCZ-WOJCIECHOWSKI )
2006-09-12

K2 500m M mł

13 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M mł

14 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M mł

15 SZORCZ Jakub
( SZORCZ-WOJCIECHOWSKI )
2007-03-12

K2 500m M mł

16 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 500m M mł

17 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19

K1 500m K dz

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 34 w tym osób ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

2 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 500m K j

3 BORUTA Agata
( BORUTA-BŁASZCZYK )
2002-03-11

K2 500m K j

4 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M j

5 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 500m M j

6 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 500m K j

7 BŁASZCZYK Agata
( BORUTA-BŁASZCZYK )
2002-04-06

K2 500m K j

8 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 500m M j

9 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 500m M j

10 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 500m M j

11 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 500m M jm

12 SELIWAŃSKA Julia
( ŁUGOWSKA-SELIWAŃSKA )
2005-04-28

K2 500m K jm

13 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 500m K jm

14 ŁUGOWSKA Zuzanna
( ŁUGOWSKA-SELIWAŃSKA )
2005-11-26

K2 500m K jm

15 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 500m K jm

16 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05

K1 500m K jm

17 LOREK Filip
( KUBALSKI-LOREK )
2006-03-07

K2 500m M mł

18 LOREK Filip 2006-03-07

K1 500m M mł

19 KONOPSKA Wiktoria
( GĘBICKA-KONOPSKA )
2006-06-12

K2 500m K mł

20 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 500m K mł

21 GĘBICKA Patrycja
( GĘBICKA-KONOPSKA )
2006-08-14

K2 500m K mł

22 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 500m K mł

23 RUSYNIAK Jakub 2007-02-07

K1 500m M mł

24 RUSYNIAK Jakub
( KLEIST-RUSYNIAK )
2007-02-07

K2 500m M mł

25 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 500m M mł

26 ZYCHOWICZ Zuzanna
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-06-14

K2 500m K mł

27 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 500m K mł

28 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 500m M mł

29 KLEIST Kacper
( KLEIST-RUSYNIAK )
2007-10-02

K2 500m M mł

30 KUBALSKI Mateusz
( KUBALSKI-LOREK )
2007-10-25

K2 500m M mł

31 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 500m M mł

32 KĘDZIORA Maja 2007-10-27

K1 500m K mł

33 KĘDZIORA Maja
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-10-27

K2 500m K mł

34 KRZYŚKÓW Kosma 2008-02-11

K1 500m M dz

35 SZOTT Paweł 2008-07-01

K1 500m M dz

36 MOKRZYCKI Marcel
( GABER-MOKRZYCKI )
2008-09-01

K2 500m M dz

37 KRAWCZYK Gabriela
( KRAWCZYK-DYJAK )
2009-01-31

K2 500m K dz

38 KULPA Bartosz 2009-02-08

K1 500m M dz

39 DYJAK Katarzyna
( KRAWCZYK-DYJAK )
2010-01-01

K2 500m K dz

40 KAMIENIECKA Julia
( KAMIENIECKA-KROPLEWSKA )
2010-03-25

K2 500m K dz

41 KLEIST Mikołaj 2011-01-19

K1 500m M dz

42 GABER Jakub
( GABER-MOKRZYCKI )
2011-02-01

K2 500m M dz

43 KROPLEWSKA Noemi
( KAMIENIECKA-KROPLEWSKA )
2011-05-28

K2 500m K dz

44 BOHDZIUN Maja 2012-09-07

K1 500m K dz

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 98 w tym osób ( 85 ) K-24 M-61
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 500m M

2 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 500m M

3 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 500m M

4 WITKOWSKI Łukasz
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 500m M

5 WITKOWSKI Łukasz
( WITKOWSKI-NOWACKI-JANCZAK-SOBCZAK )
1996-02-25

C4 500m M

6 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 500m M

7 NOWACKI Dominik
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1997-01-01

C2 500m M

8 NOWACKI Dominik
( WITKOWSKI-NOWACKI-JANCZAK-SOBCZAK )
1997-01-01

C4 500m M

9 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 500m M

10 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M

11 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 500m M j

12 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 500m M j

13 PIETRZAK Antoni
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2002-06-05

K2 500m M j

14 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 500m M j

15 KOPERSKI Tomasz
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-04-08

K2 500m M j

16 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 500m M j

17 KOZŁOWSKI Tomasz
( POLIŃSKI-KOZŁOWSKI )
2003-05-17

K2 500m M j

18 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M j

19 POLIŃSKI Kacper
( POLIŃSKI-KOZŁOWSKI )
2003-07-03

K2 500m M j

20 PIECHOCKI Jakub
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 500m M j

21 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-GRZELSKI-KLAK-NOWICKI )
2003-07-08

C4 500m M

22 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M j

23 JANCZAK Tomasz
( WITKOWSKI-NOWACKI-JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C4 500m M

24 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-09-29

C2 500m M j

25 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 500m M j

26 FECHNER Luiza
( FECHNER-GLAESER )
2003-10-14

C2 500m K j

27 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

28 FECHNER Luiza
( FECHNER-BRZEZIŃSKA-GLAESER-SEYDLEWICZ )
2003-10-14

C4 500m K

29 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-BRZEZIŃSKA-GLAESER-SEYDLEWICZ )
2003-11-20

C4 500m K

30 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K j

31 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-GLAESER )
2003-11-20

C2 500m K j

32 SEYDLEWICZ Karolina
( FECHNER-BRZEZIŃSKA-GLAESER-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C4 500m K

33 SEYDLEWICZ Karolina
( BRZEZIŃSKA-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C2 500m K jm

34 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

35 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 500m M jm

36 NOWICKI Jakub
( PIECHOCKI-GRZELSKI-KLAK-NOWICKI )
2004-01-20

C4 500m M

37 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 500m M jm

38 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 500m M jm

39 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M jm

40 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

41 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

42 KLAK Kacper
( GNIOT-KLAK )
2004-02-15

C2 500m M jm

43 KLAK Kacper
( PIECHOCKI-GRZELSKI-KLAK-NOWICKI )
2004-02-15

C4 500m M

44 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 500m M jm

45 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M jm

46 WALKOWIAK Wiktor
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 500m M jm

47 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 500m M jm

48 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M jm

49 SOBCZAK Szymon
( WITKOWSKI-NOWACKI-JANCZAK-SOBCZAK )
2004-07-30

C4 500m M

50 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 500m M jm

51 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 500m M jm

52 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 500m M jm

53 TOCHMAN Kacper
( SZYMURA-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 500m M jm

54 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 500m M jm

55 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

56 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K jm

57 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 500m M jm

58 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2005-01-02

K2 500m M jm

59 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 500m M jm

60 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 500m M jm

61 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M jm

62 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 500m M jm

63 GRZELSKI Kacper
( PIECHOCKI-GRZELSKI-KLAK-NOWICKI )
2005-05-02

C4 500m M

64 BRZEZIŃSKA Marta
( FECHNER-BRZEZIŃSKA-GLAESER-SEYDLEWICZ )
2005-05-23

C4 500m K

65 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA-SEYDLEWICZ )
2005-05-23

C2 500m K jm

66 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

67 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 500m M jm

68 SZYMURA Eryk
( SZYMURA-TOCHMAN )
2005-06-06

K2 500m M jm

69 GNIOT Jakub
( GNIOT-KLAK )
2005-08-03

C2 500m M jm

70 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 500m M jm

71 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28

K1 500m M jm

72 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

73 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K jm

74 SZUCHNIK Natalia
( LOBA-SZUCHNIK )
2006-01-28

K2 500m K mł

75 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K mł

76 WAWRZYNIAK Jan 2006-04-09

K1 500m M mł

77 WAWRZYNIAK Jan
( RASZEJA-WAWRZYNIAK )
2006-04-09

K2 500m M mł

78 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 500m M mł

79 KOWALSKI Tymoteusz
( KOWALSKI-LASAK )
2006-04-11

C2 500m M mł

80 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M mł

81 WALCZAK Maksymilian
( SZMAGAJ-WALCZAK )
2006-04-21

C2 500m M mł

82 PŁACZEK Igor
( PŁACZEK-SZOT )
2006-05-15

K2 500m M mł

83 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 500m M mł

84 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 500m M mł

85 PŁONKA Wojciech 2006-05-24

K1 500m M mł

86 PŁONKA Wojciech
( MIJAKOWSKI-PŁONKA )
2006-05-24

K2 500m M mł

87 SZOT Szymon
( PŁACZEK-SZOT )
2006-07-09

K2 500m M mł

88 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 500m M mł

89 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 500m M mł

90 SZMAGAJ Aleks
( SZMAGAJ-WALCZAK )
2006-07-22

C2 500m M mł

91 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M mł

92 WAWRZYNIAK Grzegorz
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-01-01

K2 500m M mł

93 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01

K1 500m M mł

94 JANUSZEWSKA Martyna
( JANUSZEWSKA-OWCZARZAK )
2007-01-02

K2 500m K mł

95 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02

K1 500m K mł

96 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 500m M mł

97 MACHOWIAK Wojciech
( MACHOWIAK-BRZEZIŃSKI )
2007-01-03

C2 500m M mł

98 CICHOŃ Marcel
( BRODOWSKI-CICHOŃ-KAŹMIEROWSKI-PILACZYŃSKI )
2007-01-12

K4 500m M mł

99 CICHOŃ Marcel 2007-01-12

K1 500m M mł

100 OWCZARZAK Wiktoria
( JANUSZEWSKA-OWCZARZAK )
2007-01-21

K2 500m K mł

101 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21

K1 500m K mł

102 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 500m M mł

103 RASZEJA Marcel
( RASZEJA-WAWRZYNIAK )
2007-02-02

K2 500m M mł

104 KAŹMIEROWSKI Filip
( BRODOWSKI-CICHOŃ-KAŹMIEROWSKI-PILACZYŃSKI )
2007-04-13

K4 500m M mł

105 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M mł

106 BRZEZIŃSKI Krzysztof
( MACHOWIAK-BRZEZIŃSKI )
2007-05-10

C2 500m M mł

107 LOBA Wiktoria
( LOBA-SZUCHNIK )
2007-05-18

K2 500m K mł

108 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 500m K mł

109 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 500m M mł

110 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-PŁONKA )
2007-05-24

K2 500m M mł

111 MAŁECKI Jakub
( MAŁECKI-OIŃSKI )
2007-06-04

K2 500m M mł

112 MAŁECKI Jakub 2007-06-04

K1 500m M mł

113 JANIAK Oliwia 2007-06-10

K1 500m K mł

114 OIŃSKI Franek
( MAŁECKI-OIŃSKI )
2007-06-19

K2 500m M mł

115 OIŃSKI Franek 2007-06-19

K1 500m M mł

116 KOZBER Maksymikian
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-07-15

K2 500m M mł

117 KOZBER Maksymikian 2007-07-15

K1 500m M mł

118 LASAK Paweł 2007-07-24

C1 500m M mł

119 LASAK Paweł
( KOWALSKI-LASAK )
2007-07-24

C2 500m M mł

120 PILACZYŃSKI Piotr 2007-08-14

K1 500m M mł

121 PILACZYŃSKI Piotr
( BRODOWSKI-CICHOŃ-KAŹMIEROWSKI-PILACZYŃSKI )
2007-08-14

K4 500m M mł

122 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K mł

123 BRODOWSKI Igor
( BRODOWSKI-CICHOŃ-KAŹMIEROWSKI-PILACZYŃSKI )
2007-09-24

K4 500m M mł

124 BRODOWSKI Igor 2007-09-24

K1 500m M mł

125 DUDA Leon
( BASHOV-DUDA-NOSILA-GÓRNIAK )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

126 PRAŻYŃSKI Jacek
( PRAŻYŃSKI-ZAKRZEWICZ-NAROŻNY-NASKRĘT )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

127 ZAKRZEWICZ Mikołaj
( PRAŻYŃSKI-ZAKRZEWICZ-NAROŻNY-NASKRĘT )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

128 NOSILA Jacek
( BASHOV-DUDA-NOSILA-GÓRNIAK )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

129 GÓRNIAK Bartłomiej
( BASHOV-DUDA-NOSILA-GÓRNIAK )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

130 DATA Katarzyna
( DATA-GAŁKA-GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-01-17

K4 500m K dz

131 GARBATOWSKA Angelika
( DATA-GAŁKA-GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-01-31

K4 500m K dz

132 SZYMKOWIAK Agata
( DATA-GAŁKA-GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-04-11

K4 500m K dz

133 GAŁKA Zuzanna
( DATA-GAŁKA-GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-05-31

K4 500m K dz

134 OWCZARZAK Dawid
( NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK-WOJTKOWIAK )
2008-06-01

K4 500m M dz

135 NASKRĘT Szymon
( PRAŻYŃSKI-ZAKRZEWICZ-NAROŻNY-NASKRĘT )
2008-06-02

C4 V 200m M dz

136 BASHOV Maksym
( BASHOV-DUDA-NOSILA-GÓRNIAK )
2008-07-02

C4 V 200m M dz

137 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 500m M dz

138 WOJTKOWIAK Dominik
( NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK-WOJTKOWIAK )
2008-07-16

K4 500m M dz

139 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09

C1 500m K dz

140 JANIAK Gabrysia
( HENECZKOWSKA-JANIAK )
2008-09-07

K2 500m K dz

141 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15

C1 500m K dz

142 SŁABOSZEWSKA Maja
( IGNACZAK-SŁABOSZEWSKA )
2009-05-05

K2 500m K dz

143 NIESKURSKI Szymon
( NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK-WOJTKOWIAK )
2009-07-06

K4 500m M dz

144 HENECZKOWSKA Antonina
( HENECZKOWSKA-JANIAK )
2009-08-06

K2 500m K dz

145 IGNACZAK Oliwia
( IGNACZAK-SŁABOSZEWSKA )
2009-08-09

K2 500m K dz

146 NAROŻNY Jakub
( PRAŻYŃSKI-ZAKRZEWICZ-NAROŻNY-NASKRĘT )
2009-10-30

C4 V 200m M dz

147 SZCZEPANIAK Bartosz
( NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK-WOJTKOWIAK )
2010-03-11

K4 500m M dz

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M j

2 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 500m M jm

3 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 500m M jm

4 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 500m M jm

5 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 500m M jm

6 KUSZAK Inga 2007-09-16

K1 500m K mł

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 23 ) K-9 M-14
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

2 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

3 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 500m M

4 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K j

5 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 500m M jm

6 WILGA Eryk
( WILGA-WOJKIEWICZ )
2004-06-27

C2 500m M jm

7 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 500m M jm

8 NAPIERAŁA Wiktor
( GROMADECKI-NAPIERAŁA )
2004-07-07

K2 500m M jm

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

10 GROMADECKI Dominik
( GROMADECKI-NAPIERAŁA )
2004-11-09

K2 500m M jm

11 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K jm

12 GLABUS Bernadeta
( GLABUS-GOŹDZIEWSKA )
2005-03-30

C2 500m K jm

13 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K jm

14 GOŹDZIEWSKA Patrycja
( GLABUS-GOŹDZIEWSKA )
2005-05-18

C2 500m K jm

15 WOJKIEWICZ Mateusz
( WILGA-WOJKIEWICZ )
2005-05-20

C2 500m M jm

16 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M jm

17 SOBCZAK Declan
( MICHALAK-SOBCZAK )
2006-01-01

C2 500m M mł

18 MICHALAK Antoni 2006-01-01

C1 500m M mł

19 MICHALAK Antoni
( MICHALAK-SOBCZAK )
2006-01-01

C2 500m M mł

20 SOBCZAK Declan 2006-01-01

C1 500m M mł

21 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 500m M mł

22 KUBIAK Józef
( GROMADECKI-KUBIAK )
2006-01-01

K2 500m M mł

23 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 500m M mł

24 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M mł

25 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 500m M mł

26 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M mł

27 GROMADECKI Nikodem
( GROMADECKI-KUBIAK )
2007-03-04

K2 500m M mł

28 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04

K1 500m M mł

29 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M mł

30 STANEK Kacper 2008-03-21

C1 500m M dz

31 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02

C1 500m M dz

32 GROMADECKA Marika 2009-01-01

K1 500m K dz

33 NOWAK Sandra 2009-06-10

C4 V 200m K dz

34 RASSAK Martyna 2009-09-20

C4 V 200m K dz

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERING Daniel
( BERING-ROMANOWSKI )
2006-01-01

K2 500m M mł

2 JUCHTOWSKI Emil 2006-01-01

K1 500m M mł

3 BERING Daniel 2006-01-01

K1 500m M mł

4 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-01

K2 500m M mł

5 ZIELIŃSKI Dominik
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 500m M mł

6 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 500m M mł

7 KULIGOWSKI Maksymilian
( LEWANDOWSKI-KULIGOWSKI )
2006-12-01

C2 500m M mł

8 ZDROJEWSKA Barbara
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K2 500m K mł

9 ZDROJEWSKA Barbara
( ZDROJEWSKA-GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2006-12-12

K4 500m K mł

10 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 500m K mł

11 WIĘCŁAWSKA Zofia
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-22

K2 500m K mł

12 LEWANDOWSKI Jacek
( LEWANDOWSKI-KULIGOWSKI )
2007-01-01

C2 500m M mł

13 ROMANOWSKI Maksymilian
( BERING-ROMANOWSKI )
2007-01-01

K2 500m M mł

14 MACHALEWSKA Jagoda
( MACHALEWSKA-STODULSKA )
2007-01-01

C2 500m K mł

15 LEWANDOWSKI Jacek 2007-01-01

C1 500m M mł

16 STODULSKA Jagoda
( MACHALEWSKA-STODULSKA )
2007-01-01

C2 500m K mł

17 MACHALEWSKA Jagoda 2007-01-01

C1 500m K mł

18 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-01-01

K1 500m M mł

19 STODULSKA Jagoda 2007-01-01

C1 500m K mł

20 ZIÓŁKOWSKA Julia
( ZDROJEWSKA-GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K4 500m K mł

21 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21

K1 500m K mł

22 ZIÓŁKOWSKA Oliwia
( ZDROJEWSKA-GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K4 500m K mł

23 ZIÓŁKOWSKA Julia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K2 500m K mł

24 GÓRZYŃSKA Klaudia
( ZDROJEWSKA-GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-03-26

K4 500m K mł

25 GÓRZYŃSKA Klaudia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-03-26

K2 500m K mł

26 DOLECKI Dominik
( DOLECKI-SITKOWSKI )
2008-01-01

K2 500m M dz

27 SITKOWSKI Bartosz
( DOLECKI-SITKOWSKI )
2008-01-01

K2 500m M dz

28 KUCIAK Szymon 2008-01-01

K1 500m M dz

29 OLSZEWSKI Kamil
( JUCHTOWSKI-OLSZEWSKI )
2008-01-01

K2 500m M dz

30 BONDARENKO Zuzanna 2008-01-01

K1 500m K dz

31 WERNER Martyna 2008-01-02

K1 500m K dz

32 GÓRSKA Maja 2008-06-17

C1 500m K dz

33 OSIŃSKI Bartosz 2009-01-01

C1 500m M dz

34 JUCHTOWSKI Dominik
( JUCHTOWSKI-OLSZEWSKI )
2009-01-01

K2 500m M dz

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M j

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 500m M jm

3 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 500m M jm

4 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 500m M jm

5 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 500m M jm

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 500m M

2 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STASIUK Martyna 2006-06-09

K1 500m K mł

2 ORZEŁ Nikola 2007-02-26

K1 500m K mł

3 CHEMEL Amelia 2008-01-11

K1 500m K dz

4 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10

K1 500m K dz

5 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13

K1 500m K dz

6 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17

K1 500m M dz

7 GÓRKO Maja 2009-02-09

K1 500m K dz

8 PILARSKI Filip 2009-03-02

K1 500m M dz

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 500m M

2 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 500m M j

3 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 500m M jm

4 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 500m M mł

5 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10

K1 500m K mł

6 ODÓJ Amelia 2008-01-04

K1 500m K dz

7 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22

K1 500m M dz

8 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19

K1 500m M dz

9 KRZYŻAK Iga 2009-09-10

K1 500m K dz

 
MKK Viking Małomice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 06/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUBLICKA Natalia
( WOJTAŚ-DUBLICKA )
2006-04-17

K2 500m K mł

2 DUBLICKA Natalia
( DUBLICKA-LEŚNIEWSKA-PRASAŁ-WOJTAŚ )
2006-04-17

K4 500m K mł

3 WOJTAŚ Emilia
( DUBLICKA-LEŚNIEWSKA-PRASAŁ-WOJTAŚ )
2006-05-07

K4 500m K mł

4 WOJTAŚ Emilia
( WOJTAŚ-DUBLICKA )
2006-05-07

K2 500m K mł

5 DURCZAK Mateusz 2006-07-17

K1 500m M mł

6 PRASAŁ Zuzanna
( DUBLICKA-LEŚNIEWSKA-PRASAŁ-WOJTAŚ )
2006-10-16

K4 500m K mł

7 PRASAŁ Zuzanna
( LEŚNIEWSKA-PRASAŁ )
2006-10-16

K2 500m K mł

8 LEŚNIEWSKA Anna
( LEŚNIEWSKA-PRASAŁ )
2007-07-05

K2 500m K mł

9 LEŚNIEWSKA Anna
( DUBLICKA-LEŚNIEWSKA-PRASAŁ-WOJTAŚ )
2007-07-05

K4 500m K mł

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 500m M

2 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-STAROWICZ )
1998-03-19

K2 500m M

3 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 500m M

4 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-STAROWICZ )
1999-03-16

K2 500m M

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 500m M

6 GRZECHNIK Natalia
( GRZECHNIK-KUPCZEWSKA )
2004-07-19

K2 500m K jm

7 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 500m K jm

8 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 500m M jm

9 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 500m M jm

10 KUPCZEWSKA Wioletta
( GRZECHNIK-KUPCZEWSKA )
2005-09-05

K2 500m K jm

11 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 500m K jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K j

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K j

3 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 500m K j

4 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K j

5 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 500m K j

6 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 500m M jm

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 500m M

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 500m M

3 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

4 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 500m M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 URBAŃSKI Jan
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 500m M

2 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 500m M

3 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 500m M

4 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 500m M

5 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
2001-03-15

K2 500m M

6 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 500m M j

7 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 500m M j

8 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 500m M j

9 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 500m M j

10 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 500m M j

11 PERŻYŁO Julia
( KOCH-PERŻYŁO )
2003-07-02

K2 500m K j

12 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K j

13 KOCH Maria
( KOCH-PERŻYŁO )
2003-12-16

K2 500m K j

14 WIŚNIEWSKI Jan
( WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 500m M jm

15 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 500m M jm

16 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 500m M jm

17 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 500m M jm

18 ZIEMSKI Maksymilian
( WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 500m M jm

19 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 500m K mł

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STAŃCZEWSKI Nikodem
( KIEŁCZEWSKI-STAŃCZEWSKI )
2005-06-15

C2 500m M jm

2 STAŃCZEWSKI Nikodem 2005-06-15

C1 500m M jm

3 KIEŁCZEWSKI Szymon
( KIEŁCZEWSKI-STAŃCZEWSKI )
2005-08-19

C2 500m M jm

4 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 500m M jm

5 BRYKALSKI Jan
( BRYKALSKI-STAŃCZEWSKI )
2006-02-14

C2 500m M mł

6 BRYKALSKI Jan 2006-02-14

C1 500m M mł

7 KRECZMAN Hubert
( STASIEŁOWICZ-KRECZMAN )
2006-09-04

C2 500m M mł

8 KRECZMAN Hubert 2006-09-04

C1 500m M mł

9 STASIEŁOWICZ Patryk
( STASIEŁOWICZ-KRECZMAN )
2006-12-27

C2 500m M mł

10 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-12-27

C1 500m M mł

11 STAŃCZEWSKI Dominik 2007-02-21

C1 500m M mł

12 STAŃCZEWSKI Dominik
( BRYKALSKI-STAŃCZEWSKI )
2007-02-21

C2 500m M mł

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

2 KOWALSKA Ewa
( LACH-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 500m K j

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K j

4 LACH Kaja
( LACH-KOWALSKA )
2003-08-14

C2 500m K j

5 LACH Kaja 2003-08-14

C1 500m K j

6 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 500m K jm

7 STANISZEWSKA Sylwia
( STANISZEWSKA-ŻDANUK )
2006-06-16

C2 500m K mł

8 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 500m K mł

9 ŻDANUK Magdalena
( STANISZEWSKA-ŻDANUK )
2006-11-22

C2 500m K mł

10 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 500m K mł

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 500m M mł

2 CZERNIAK Cezary 2006-11-05

K1 500m M mł

3 CZERNIAK Cezary
( CZERNIAK-KRAHEL )
2006-11-05

K2 500m M mł

4 KRAHEL Olgierd
( CZERNIAK-KRAHEL )
2007-06-27

K2 500m M mł

5 KRAHEL Olgierd 2007-06-27

K1 500m M mł

6 GAWRON Hugo 2008-10-16

K1 500m M dz

7 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13

K1 500m M dz

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZADKOWSKI Krzysztof
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2002-10-21

K2 500m M j

2 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 500m M j

3 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 500m M j

4 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2003-10-04

K2 500m M j

5 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 500m M jm

6 MOROZ Adam
( MOROZ-WIŚNIEWSKI )
2004-03-05

K2 500m M jm

7 MOROZ Adam
( GRZEŚ-RUTKOWSKI-WIŚNIEWSKI-MOROZ )
2004-03-05

K4 500m M jm

8 WIŚNIEWSKI Filip
( MOROZ-WIŚNIEWSKI )
2004-03-26

K2 500m M jm

9 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 500m M jm

10 WIŚNIEWSKI Filip
( GRZEŚ-RUTKOWSKI-WIŚNIEWSKI-MOROZ )
2004-03-26

K4 500m M jm

11 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 500m K jm

12 GRZEŚ Karol 2005-05-24

K1 500m M jm

13 GRZEŚ Karol
( GRZEŚ-RUTKOWSKI-WIŚNIEWSKI-MOROZ )
2005-05-24

K4 500m M jm

14 GRZEŚ Karol
( GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2005-05-24

K2 500m M jm

15 RUTKOWSKI Paweł
( GRZEŚ-RUTKOWSKI-WIŚNIEWSKI-MOROZ )
2005-09-11

K4 500m M jm

16 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 500m M jm

17 RUTKOWSKI Paweł
( GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K2 500m M jm

18 WIDERKIEWICZ Gabriela 2006-01-01

K1 500m K mł

19 KONIUSZY Martyna
( KONIUSZY-ZAPAŁA )
2006-04-22

K2 500m K mł

20 SUPEŁO Filip 2006-08-31

K1 500m M mł

21 PIASECKA Julia(2008) 2007-01-17

K1 500m K dz

22 WYRZYKOWSKI Maksymilian
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-02-01

K2 500m M mł

23 DUSZYŃSKI Daniel
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-03-26

K2 500m M mł

24 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 500m M mł

25 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 500m K mł

26 ZAPAŁA Karolina
( KONIUSZY-ZAPAŁA )
2007-06-30

K2 500m K mł

27 WÓJCIK Róza
( PEMPERA-WÓJCIK )
2008-01-12

K2 500m K dz

28 PEMPERA Paulina
( PEMPERA-WÓJCIK )
2008-02-18

K2 500m K dz

29 URBAN Wojciech 2008-04-21

K1 500m M dz

30 TRYBA Natalia 2009-01-01

K1 500m K dz

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 500m K j

2 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 500m K j

3 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 500m M jm

4 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 500m K jm

5 SUPRUN Maciej
( SUPRUN-NOWAK )
2006-02-12

C2 500m M mł

6 SUPRUN Maciej 2006-02-12

C1 500m M mł

7 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 500m K mł

8 NOWAK Bartosz 2007-07-27

C1 500m M mł

9 NOWAK Bartosz
( SUPRUN-NOWAK )
2007-07-27

C2 500m M mł

10 JUCHNO Maja 2008-01-01

K1 500m K dz

11 JUCHNO Maja
( PIOTROWSKA-JUCHNO )
2008-01-01

K2 500m K dz

12 PIOTROWSKA Weronika 2009-01-01

K1 500m M dz

13 PIOTROWSKA Weronika
( PIOTROWSKA-JUCHNO )
2009-01-01

K2 500m K dz

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 500m M

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 12 ) K-1 M-11
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 500m M j

2 WITKOWSKI Adam
( KOWNIEROWICZ-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 500m M j

3 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 500m M j

4 KOWNIEROWICZ Krzysztof
( KOWNIEROWICZ-WITKOWSKI )
2003-03-24

K2 500m M j

5 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 500m M j

6 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 500m M jm

7 GŁOWACKI Sebastian
( GŁOWACKI-KWIATKOWSKI )
2004-08-08

K2 500m M jm

8 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-07-20

K4 500m M jm

9 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 500m M jm

10 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-TOCHA )
2005-07-20

K2 500m M jm

11 RÓŻALSKI Szymon
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-08-14

K4 500m M jm

12 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 500m M jm

13 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 500m M jm

14 KWIATKOWSKI Damian
( GŁOWACKI-KWIATKOWSKI )
2005-09-26

K2 500m M jm

15 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-09-26

K4 500m M jm

16 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-10-19

K4 500m M jm

17 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-TOCHA )
2005-10-19

K2 500m M jm

18 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 500m M jm

19 KOT Julia 2006-09-26

K1 500m K mł

20 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 500m M mł

21 KOT Mikołaj
( KOT-ROMANOWSKI )
2006-09-26

K2 500m M mł

22 ROMANOWSKI Mateusz
( KOT-ROMANOWSKI )
2006-10-21

K2 500m M mł

23 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21

K1 500m M mł

24 KULMA Krzysztof 2007-04-19

K1 500m M mł

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21

K1 500m M dz

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 22 ) K-8 M-14
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-01-06

K2 500m M mł

2 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 500m M mł

3 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 500m M mł

4 GUMNY Hugo
( BEDNAREK-GUMNY )
2006-01-11

K2 500m M mł

5 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 500m M mł

6 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-GUMNY )
2006-05-01

K2 500m M mł

7 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
( ŁABĘDA-JĘDROSZKOWIAK )
2006-06-12

K2 500m M mł

8 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12

K1 500m M mł

9 ŁABĘDA Maksymilian
( ŁABĘDA-JĘDROSZKOWIAK )
2006-09-09

K2 500m M mł

10 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09

K1 500m M mł

11 RUREK Ania 2006-10-02

K1 500m K mł

12 RUREK Ania
( PREISS-RUREK )
2006-10-02

K2 500m K mł

13 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 500m M mł

14 ZAPARTY Tymoteusz
( PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 500m M mł

15 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M mł

16 PREISS Amelia
( PREISS-RUREK )
2007-02-16

K2 500m K mł

17 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K mł

18 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 500m K mł

19 KROTOFIL Nikola
( KŁOBUS-DARMETKO-KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2008-01-08

K4 500m K dz

20 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 500m K dz

21 DĄBKOWSKI Maciej
( DARMETKO-DĄBKOWSKI-NIEGOLEWSKI-TRELA )
2008-09-23

K4 500m M dz

22 KLIMKIEWICZ Wiktor
( KLIMKIEWICZ-RUREK )
2008-11-07

K2 500m M dz

23 MODRZEJEWSKA Martyna
( KŁOBUS-DARMETKO-KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2008-12-03

K4 500m K dz

24 RUREK Fabian
( KLIMKIEWICZ-RUREK )
2009-01-12

K2 500m M dz

25 DARMETKO Diego
( DARMETKO-DĄBKOWSKI-NIEGOLEWSKI-TRELA )
2009-07-01

K4 500m M dz

26 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 500m M dz

27 TRELA Mikołaj
( DARMETKO-DĄBKOWSKI-NIEGOLEWSKI-TRELA )
2009-12-08

K4 500m M dz

28 NIEGOLEWSKI Stanislaw
( DARMETKO-DĄBKOWSKI-NIEGOLEWSKI-TRELA )
2010-05-11

K4 500m M dz

29 KŁOBUS Paulina
( KŁOBUS-DARMETKO-KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2010-10-21

K4 500m K dz

30 DARMETKO Shila
( KŁOBUS-DARMETKO-KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2011-01-23

K4 500m K dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M

2 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 500m M j

3 UTRATA Dominik
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2002-04-17

K2 500m M j

4 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2003-05-11

K2 500m M j

5 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 500m M j

6 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K j

7 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M j

8 RADNA Magdalena
( GETNER-RADNA )
2004-04-29

K2 500m K jm

9 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K jm

10 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 500m M jm

11 GETNER Amelia
( GETNER-RADNA )
2005-05-01

K2 500m K jm

12 MATYSIAK Justyna 2006-01-01

K1 500m K mł

13 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01

K1 500m K mł

14 MATYSIAK Justyna
( DOMAGAŁA-MATYSIAK )
2006-01-01

K2 500m K mł

15 DOMAGAŁA Maja
( DOMAGAŁA-MATYSIAK )
2006-01-01

K2 500m K mł

16 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 500m M mł

17 TOMYS Patryk
( KUJAWA-TOMYS )
2006-02-26

K2 500m M mł

18 KUJAWA Filip 2006-03-08

K1 500m M mł

19 KUJAWA Filip
( KUJAWA-TOMYS )
2006-03-08

K2 500m M mł

20 HOFMAN Zofia
( HOFMAN-JOKIEL )
2006-04-26

K2 500m K mł

21 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 500m K mł

22 NYCZKOWIAK Marcin
( NIEBORAK-NYCZKOWIAK )
2006-10-26

K2 500m M mł

23 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 500m M mł

24 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 500m M mł

25 NIEBORAK Mateusz
( NIEBORAK-NYCZKOWIAK )
2007-01-05

K2 500m M mł

26 JOKIEL Barbara
( HOFMAN-JOKIEL )
2007-12-04

K2 500m K mł

27 JOKIEL Barbara 2007-12-04

K1 500m K mł

28 MAJZA Mateusz
( KAŹMIERCZAK-MAJZA )
2008-01-01

K2 500m M dz

29 KAŹMIERCZAK Mikołaj
( KAŹMIERCZAK-MAJZA )
2008-01-01

K2 500m M dz

30 SZCZEPANIAK Natalia
( TOMYS-SZCZEPANIAK )
2008-01-01

K2 500m K dz

31 KOWALSKA Martyna 2009-01-01

K1 500m K dz

32 WAJS Eryk 2009-01-01

K1 500m M dz

33 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01

K1 500m K dz

34 TOMYS Zuzanna
( TOMYS-SZCZEPANIAK )
2009-01-01

K2 500m K dz

 
WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 03/OP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08

K1 500m K mł

2 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08

C1 500m K mł

3 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01

K1 500m M dz

4 JENDEREK Fabian 2009-04-01

K1 500m M dz

5 KETZLER Piotr 2009-08-18

K1 500m M dz

6 CHAŁAT Kamila 2010-03-04

K1 500m K dz

7 GAJDA Wioleta 2010-05-29

K1 500m K dz

8 KULAK Rafał 2010-09-09

K1 500m M dz

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 16 ) K-5 M-11
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 500m K j

2 DZIATKOWICZ Sandra
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2002-09-27

K2 500m K j

3 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 500m K j

4 LASOTA Wiktoria
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2003-01-01

K2 500m K j

5 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 500m M j

6 TROKA Oliwia
( STOSIK-TROKA )
2004-02-10

K2 500m K jm

7 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 500m K jm

8 KONDRATOWICZ Marcel
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 500m M jm

9 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 500m M jm

10 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 500m M jm

11 WESELSKI Michał
( GRZELAK-WESELSKI )
2004-05-30

K2 500m M jm

12 STOSIK Julia
( STOSIK-TROKA )
2004-06-25

K2 500m K jm

13 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 500m K jm

14 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 500m M jm

15 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-GRUŻLEWSKI-OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2004-08-02

C4 500m M

16 DRZEWIECKI Mateusz
( FORC-DRZEWIECKI )
2004-08-02

C2 500m M jm

17 FORC Jakub 2004-11-24

C1 500m M jm

18 FORC Jakub
( FORC-DRZEWIECKI )
2004-11-24

C2 500m M jm

19 OSIŃSKI Bartosz
( DRZEWIECKI-GRUŻLEWSKI-OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-02-28

C4 500m M

20 OSIŃSKI Bartosz
( OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-02-28

C2 500m M jm

21 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 500m M jm

22 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 500m K jm

23 GRZELAK Krzysztof 2005-04-25

K1 500m M jm

24 GRZELAK Krzysztof
( GRZELAK-WESELSKI )
2005-04-25

K2 500m M jm

25 SZUBIŃSKI Szymon
( DRZEWIECKI-GRUŻLEWSKI-OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-07-20

C4 500m M

26 SZUBIŃSKI Szymon
( OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-07-20

C2 500m M jm

27 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 500m M jm

28 ŚWICIŃSKI Miłosz 2005-11-18

K1 500m M jm

29 GRUŻLEWSKI Ahmed
( DRZEWIECKI-GRUŻLEWSKI-OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-11-24

C4 500m M

30 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 500m M jm

31 GRUŻLEWSKI Ahmed
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2005-11-24

C2 500m M jm

32 STRĘKOWSKI Patryk 2006-07-29

K1 500m M mł

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 500m M

2 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 500m M j

3 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 500m M jm

4 RÓŻAŃSKI Kajetan
( RÓŻAŃSKI-TROJANOWSKI )
2005-01-04

K2 500m M jm

5 TROJANOWSKI Mateusz
( RÓŻAŃSKI-TROJANOWSKI )
2005-01-08

K2 500m M jm

6 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 500m M jm

7 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 500m M jm

8 MACKIEWICZ Milena
( ŁĄTKOWSKA-MACKIEWICZ )
2006-01-06

K2 500m K mł

9 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 500m K mł

10 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15

K1 500m K mł

11 ŁĄTKOWSKA Martyna
( ŁĄTKOWSKA-MACKIEWICZ )
2006-05-15

K2 500m K mł

12 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 500m M mł

13 POLACZEK Maria 2006-11-25

C1 500m K mł

14 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 500m M mł

15 RUŻANOWSKA Maja
( RUŻANOWSKA-MARCINKOWSKA )
2007-03-30

C2 500m K mł

16 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30

C1 500m K mł

17 MARCINKOWSKA Amelia
( RUŻANOWSKA-MARCINKOWSKA )
2007-09-08

C2 500m K mł

18 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 500m K mł

19 PIECHUT Nataniel
( PIECHUT-KLIMCZAK )
2008-07-08

K2 500m M dz

20 KLIMCZAK Franciszek
( PIECHUT-KLIMCZAK )
2009-10-24

K2 500m M dz

21 PIECHUT Ewa
( PIECHUT-TOMCZYK )
2009-12-04

K2 500m K dz

22 POLACZEK Maja 2010-05-19

C1 500m K dz

23 TOMCZYK Maja
( PIECHUT-TOMCZYK )
2010-08-19

K2 500m K dz

24 TROJANOWSKI Szymon
( TROJANOWSKI-TROJANOWSKI )
2011-04-10

K2 500m M dz

25 TROJANOWSKI Łukasz
( TROJANOWSKI-TROJANOWSKI )
2012-08-17

K2 500m M dz

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 500m M