Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 35 Długodystansowe Mistrzostwa Polski,Ogólnopolskie regaty długodystansowe dzieci
WOLSZTYN, 17-19.05.2019
Liczba zgłoszeń: 498 w tym osób ( 556 ) K-199 M-357
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 10000m M

2 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 10000m K j

3 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 10000m M jm

4 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 10000m M jm

5 DUBNICKI Kacper
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-02-25

K2 10000m M jm

6 POLKOWSKI Wojciech
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-08-02

K2 10000m M jm

7 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 5000m M mł

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJA Paweł
( CZAJA-BURZYM )
1997-01-18

K2 10000m M

2 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 10000m M

3 PILARZ Ewelina
( PILARZ-WAJS )
1997-04-17

K2 10000m K

4 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 10000m K

5 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 10000m K

6 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK )
1998-05-07

K2 10000m K

7 WAJS Sandra
( PILARZ-WAJS )
1999-03-20

K2 10000m K

8 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 10000m K

9 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 10000m M

10 BURZYM Marcin
( CZAJA-BURZYM )
1999-11-11

K2 10000m M

11 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK )
2000-12-22

K2 10000m K

12 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 10000m K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 10000m M j

2 TOMASZEWSKI Kacper
( TOMASZEWSKI-BARTCHODZIE )
2003-01-20

K2 10000m M jm

po terminie
3 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 10000m M jm

po terminie
4 KOWALSKA Julia
( ZINIEWICZ-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 10000m K jm

po terminie
5 BARTCHODZIE Jakub
( TOMASZEWSKI-BARTCHODZIE )
2003-07-20

K2 10000m M jm

po terminie
6 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 10000m M jm

2 starty
7 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 10000m M jm

2 starty
8 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 5000m K jm

9 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 5000m K jm

2 starty
10 MAROŃSKA Natalia
( KORDALSKA-MAROŃSKA )
2003-08-17

C2 5000m K jm

2 starty
11 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 10000m M jm

2 starty
12 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 10000m M jm

2 starty
13 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 10000m K jm

po terminie
14 ZINIEWICZ Nicole
( ZINIEWICZ-KOWALSKA )
2004-04-10

K2 10000m K jm

po terminie
15 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 5000m K jm

2 starty
16 KORDALSKA Oliwia
( KORDALSKA-MAROŃSKA )
2004-09-02

C2 5000m K jm

2 starty
17 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 5000m K mł

18 GODLEWSKA Emilia
( GODLEWSKA-NETKA )
2005-04-16

K2 5000m K mł

19 NETKA Martyna
( GODLEWSKA-NETKA )
2005-06-02

K2 5000m K mł

20 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 5000m M

21 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 5000m M mł

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 10000m M j

2 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 10000m K jm

3 BAJDA Jagoda
( BAJDA-BŁAŻEJCZAK )
2004-07-02

K2 10000m K jm

4 BŁAŻEJCZAK Zuzanna
( BAJDA-BŁAŻEJCZAK )
2004-10-01

K2 10000m K jm

5 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 10000m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 10000m M j

2 ZAWOJEK Klaudiusz
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2001-07-09

C2 10000m M j

3 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2002-04-22

C2 10000m M j

4 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 10000m M j

5 CZEMKO Dawid
( CZEMKO-SAJDAK )
2003-04-08

C2 10000m M jm

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 10000m M jm

7 SAJDAK Damian
( CZEMKO-SAJDAK )
2004-07-06

C2 10000m M jm

8 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 5000m M

9 MANIA Gracjan
( MANIA-POKLEPA )
2005-02-15

C2 5000m M

10 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 5000m K mł

11 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 5000m M

12 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 5000m M

13 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 5000m K mł

14 CICHOCKI Filip 2005-11-04

C1 5000m M

15 ZARĘBA Wiktoria
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-01-28

K2 5000m K mł

16 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02

C1 5000m M

17 KRASZEWSKA Martyna
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-10-04

K2 5000m K mł

18 POKLEPA Rafał
( MANIA-POKLEPA )
2006-10-25

C2 5000m M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 10000m M j

2 OSUMEK Kamil 2003-01-20

K1 10000m M jm

3 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 10000m M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SAŁACH Maciej 1999-02-04

K1 10000m M

2 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 10000m M jm

3 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 10000m K jm

4 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-09-22

K2 10000m K jm

5 KURPAN Joanna
( BIERZAŁO-KURPAN )
2004-12-14

K2 10000m K jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 22 ) K-6 M-16
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12

K1 10000m M

2 GRYCZKO Andrzej
( GRYCZKO-SIWIEC )
1968-05-12

K2 10000m M

3 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 10000m M

4 TROCIŃSKI Rafał 1971-01-01

K1 10000m M

5 SIWIEC Sławomir
( GRYCZKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 10000m M

6 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 10000m M

7 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 10000m M

8 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 10000m M

9 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 10000m M

10 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 10000m M

11 BERKO Herman 2000-01-15

C1 10000m M

12 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 10000m M j

13 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 10000m M j

14 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 10000m M j

15 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 10000m M j

16 DROZDOWICZ Jakub
( DROZDOWICZ-PIECZURO )
2001-07-17

K2 10000m M j

17 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 10000m M j

18 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 10000m M j

19 PIECZURO Krzysztof
( DROZDOWICZ-PIECZURO )
2002-02-16

K2 10000m M j

20 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 10000m M j

21 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 10000m K j

22 GIERŁOWSKA Donata
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-09-01

K2 10000m K jm

23 STANKIEWICZ Klaudia
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 10000m K jm

24 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 10000m M jm

25 GAŁĘZKA Olga
( GAŁĘZKA-ROJEK )
2004-05-24

K2 10000m K jm

26 ROJEK Roksana
( GAŁĘZKA-ROJEK )
2004-07-29

K2 10000m K jm

27 BRACIK Magdalena 2004-11-03

K1 10000m K jm

28 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 10000m M jm

29 MULCZYŃSKI Ignacy
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-01-18

K2 5000m M mł

30 RATAJCZAK Wojciech
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 5000m M mł

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 10000m M

2 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 10000m M

3 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 10000m K

4 NOGA Paulina
( NOGA-OLSZEWSKA )
1996-04-15

K2 10000m K

5 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 10000m M

6 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 10000m M

7 OLSZEWSKA Julia
( NOGA-OLSZEWSKA )
2000-10-28

K2 10000m K

8 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 10000m K

9 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 5000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 62 w tym osób ( 57 ) K-13 M-44
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FURTAK Roman
( FURTAK-PALUCH )
1995-03-07

C2 10000m M

2 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 10000m M

3 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 10000m M

4 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-11

C2 10000m M

5 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-12

C2 10000m M

6 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 10000m M

7 PALUCH Gilbert
( FURTAK-PALUCH )
1995-08-21

C2 10000m M

8 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 10000m M

9 NOWACZYK Remigiusz
( NOWICKI-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 10000m M

10 NOWICKI Tomasz
( NOWICKI-NOWACZYK )
1998-12-21

C2 10000m M

11 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 10000m M

12 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 10000m M

13 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 10000m M

14 MAJCHRZAK Maksym
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-07-20

K2 10000m M

15 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 10000m M

16 WOLNY Paweł
( WOLNY-ŻUKOWSKI )
1999-10-15

K2 10000m M

17 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 10000m M

18 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 10000m M

19 GŁUCH Jóżef
( SZPREJDA-GŁUCH )
2000-01-06

C2 10000m M

20 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 8000m K

21 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 8000m K

22 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 8000m K

23 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 8000m K

24 ŻUKOWSKI Jakub
( WOLNY-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K2 10000m M

25 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 10000m M

26 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 10000m M

27 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 10000m M

28 SZPREJDA Oskar
( SZPREJDA-GŁUCH )
2000-12-24

C2 10000m M

29 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 10000m M j

30 WIŚNIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-07-14

C2 10000m M j

31 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-HAŁAS )
2001-07-24

K2 10000m M j

32 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 10000m M j

33 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-08-05

C2 10000m M j

34 STEPUN Jakub
( MALINOWSKI-STEPUN )
2001-08-30

K2 10000m M j

35 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 10000m M j

36 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 5000m K j

37 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2001-10-21

C2 10000m M j

38 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 10000m M j

39 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 10000m M j

40 WOJCIECHOWSKI Jukub
( WOJCIECHOWSKI-KOZIO )
2001-12-08

C2 10000m M j

41 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 10000m M j

42 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-01-13

K2 10000m M j

43 WĄSOWICZ Kornel
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-03-17

K2 10000m M j

44 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 10000m M j

45 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 10000m M j

46 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 10000m K j

47 HAŁAS Bartosz
( GARSTKIEWICZ-HAŁAS )
2002-05-15

K2 10000m M j

48 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 10000m K j

49 SZCZEPANIAK Szymon
( MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 10000m M j

50 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 10000m M j

51 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C2 5000m K j

52 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 5000m K j

53 KOZIO Dawid
( WOJCIECHOWSKI-KOZIO )
2002-10-10

C2 10000m M j

54 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 10000m M j

55 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 10000m M j

56 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 10000m M j

57 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-STEPUN )
2002-11-11

K2 10000m M j

58 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 5000m K j

59 WIŚNIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C2 5000m K j

60 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 10000m M j

61 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 10000m M j

62 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 10000m M j

63 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 10000m M j

64 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 10000m K jm

65 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 10000m M jm

66 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 10000m K jm

67 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 10000m M jm

68 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 10000m M j

69 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-01-22

K2 5000m M mł

70 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-03-01

K2 5000m K mł

71 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 5000m M mł

72 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K2 5000m M mł

73 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 5000m K mł

74 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WĄSOWICZ )
2005-04-29

K2 5000m M mł

75 WĄSOWICZ Mikołaj
( MERMELA-WĄSOWICZ )
2005-05-13

K2 5000m M mł

76 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-06-14

K2 5000m M mł

77 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K2 5000m M mł

78 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 5000m M mł

79 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K2 5000m M mł

80 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 5000m K mł

81 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15

K1 5000m K mł

82 WYSZKOWSKI Igor
( RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K2 5000m M mł

83 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04

K1 5000m M mł

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 10000m M jm

2 WOJCIECHOWSKI Artur
( KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 10000m M jm

3 KUBIAK Albert
( WELZANDT-KUBIAK )
2004-07-07

K2 10000m M jm

4 KOŚCIKIEWICZ Oskar
( KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-08-07

K2 10000m M jm

5 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KUBIAK )
2004-11-20

K2 10000m M jm

6 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03

K1 5000m M mł

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 23 ) K-9 M-14
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 10000m M

2 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 10000m M

3 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 10000m M

4 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 10000m M

5 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 10000m K

6 DRATWA Kacper
( DRATWA-NOWAKOWSKI )
2000-08-06

K2 10000m M

7 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 10000m M

8 ZIÓŁKOWSKI Miłosz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 10000m M j

9 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 10000m M j

10 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 10000m K j

11 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 10000m K j

12 MATYJASZCZYK Kacper
( JANISZEWSKI-MATYJASZCZYK )
2003-03-25

K2 10000m M jm

13 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 10000m K jm

14 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 10000m M jm

15 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-MATYJASZCZYK )
2003-08-16

K2 10000m M jm

16 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA )
2003-11-25

K2 10000m K jm

17 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA )
2003-12-12

K2 10000m K jm

18 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-KUŚTA )
2004-02-12

K2 10000m K jm

19 KUŚTA Maja
( KLEMCZAK-KUŚTA )
2004-03-15

K2 10000m K jm

20 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 10000m M jm

21 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 10000m M jm

22 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 5000m K mł

23 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 5000m M mł

24 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 5000m M mł

25 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 5000m M mł

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 10000m M

2 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 10000m M j

3 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 10000m M j

4 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 10000m M j

5 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 10000m M j

6 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 10000m K j

7 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 10000m K j

8 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 10000m M j

9 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 10000m M j

10 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 10000m K j

11 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 10000m K j

12 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 10000m M j

13 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 10000m M j

14 FILAK Michał
( GAWŁOWSKI-FILAK )
2003-04-22

K2 10000m M jm

15 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 10000m M jm

16 GAWŁOWSKI Jakub
( GAWŁOWSKI-FILAK )
2004-03-12

K2 10000m M jm

17 SELIWAŃSKA Julia
( GĘBICKA-SELIWAŃSKA )
2005-04-28

K2 5000m K mł

18 GĘBICKA Patrycja
( GĘBICKA-SELIWAŃSKA )
2006-08-14

K2 5000m K mł

19 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 5000m M mł

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 10000m M j

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 10000m M jm

3 HEIM Krystian 2005-11-10

K1 5000m M mł

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 34 ) K-7 M-27
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACZYK Filip
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
1999-04-09

K2 10000m M

2 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 10000m M

3 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 10000m K

4 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
2000-01-07

K2 10000m M

5 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-02-21

K2 10000m M j

6 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 10000m M j

7 KULESZA Kacper
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-04-12

K2 10000m M j

8 KOTEWICZ Filip
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-04-26

K2 10000m M j

9 KOPERSKI Jakub
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-07-10

K2 10000m M j

10 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 10000m M j

11 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 10000m M j

12 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 10000m M j

13 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 10000m M jm

14 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 10000m M jm

15 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2003-09-24

K2 10000m M jm

16 KOCH Maria 2003-12-16

K1 10000m K jm

17 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 10000m M jm

18 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 10000m K jm

19 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 10000m M jm

20 SCIBILIA Nicholas
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 10000m M jm

21 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 10000m M jm

22 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 10000m M jm

23 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 10000m M jm

24 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 10000m K jm

25 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 5000m M mł

26 WAWRZYNIAK Julia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 5000m K mł

27 SZUCHNIK Natalia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2006-01-28

K2 5000m K mł

28 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 5000m M mł

29 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 5000m M mł

30 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 5000m M mł

31 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 5000m M mł

32 RASZEJA Marcel
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 5000m M mł

33 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 5000m K mł

34 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-05-24

K2 5000m M mł

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 5000m K j

2 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 10000m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZURKIEWICZ Maciej
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2002-03-19

K2 10000m M j

2 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 10000m M jm

3 PIETRZAK Kamil
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2003-07-01

K2 10000m M j

4 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 5000m M mł

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IMIANOWSKI Łukasz
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1986-09-01

K2 10000m M

2 IMIANOWSKI Łukasz 1986-09-01

K1 10000m M

3 KUCZEWSKI Marek
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1989-05-06

K2 10000m M

4 DRAŁUS Konrad
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-02-17

C2 10000m M

5 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 10000m M

6 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 10000m M

7 JESIONKOWSKI Kamil
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-07-29

C2 10000m M

8 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 10000m M jm

9 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 10000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SKRZYPCZAK Kamila 1991-11-03

C1 8000m K

2 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 8000m K

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 10000m K

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 8000m K

5 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 10000m M

6 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 5000m K j

7 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 10000m K jm

8 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 5000m K jm

9 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 10000m M jm

10 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 10000m M jm

11 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 10000m K jm

12 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 10000m M jm

13 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 5000m M

14 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 3000m K

15 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 5000m M

16 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 5000m M

17 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 3000m K

18 GLABUS Alicja 2006-11-25

C1 3000m K

19 GROMADECKI Niodem 2007-03-04

C1 5000m M

20 WILGA Alex 2007-04-13

C1 5000m M

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 5000m K j

2 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 5000m K j

3 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 5000m K j

4 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 5000m K j

5 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 10000m K j

6 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 10000m K j

7 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 10000m K j

8 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 10000m K j

9 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 10000m M jm

10 MIKA Martyna 2005-04-18

K1 5000m K mł

11 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 5000m M

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 10000m M j

2 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 10000m K jm

3 WOJANEK Piotr 2005-03-05

K1 5000m M mł

4 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14

K1 5000m M mł

5 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 5000m K mł

6 BOBOWSKI Mateusz 2007-10-22

K1 5000m M mł

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 27 ) K-12 M-15
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 10000m K

2 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 10000m M j

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 10000m K j

4 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-WERNER )
2001-12-27

K2 10000m K j

5 WERNER Wiktoria
( GÓRSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 10000m K j

6 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 10000m K j

7 ZIELIŃSKI Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 10000m M jm

8 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI )
2003-04-18

C2 10000m M jm

9 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WIŚNIEWSKA )
2003-05-13

K2 10000m K jm

10 KORT Zuzanna
( KOWALSKA-KORT )
2003-06-28

K2 10000m K jm

11 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 10000m M jm

12 HUMIŃSKI Filip
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI )
2003-12-02

C2 10000m M jm

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 10000m M jm

14 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 10000m K jm

15 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2004-01-23

C2 10000m M jm

16 JAROCKI Kacper
( JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2004-02-08

C2 10000m M jm

17 WIŚNIEWSKA Nikola
( SZKODZIŃSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K2 10000m K jm

18 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-KORT )
2004-10-21

K2 10000m K jm

19 WIERZCHOWSKI Miłosz
( JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2004-12-27

C2 10000m M jm

20 GABRYŚ Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K2 5000m K mł

21 WEJSZEWSKA Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K2 5000m K mł

22 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-SZCZYGIEŁ )
2006-01-01

K2 5000m M mł

23 ZIELIŃSKI Dominik
( ŻUCHOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 5000m M mł

24 ŻUCHOWSKI Bartosz
( ŻUCHOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-03-19

K2 5000m M mł

25 SZCZYGIEŁ Eryk
( JUCHTOWSKI-SZCZYGIEŁ )
2006-04-10

K2 5000m M mł

26 KULIGOWSKI Maksymilian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-01

K2 5000m M mł

27 ZDROJEWSKA Barbara
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K2 5000m K mł

28 ZIELIŃSKI Kordian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-19

K2 5000m M mł

29 WIĘCŁAWSKA Zofia
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-22

K2 5000m K mł

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 10000m M

2 KULETA Piotr
( KULETA-ŚLIWIŃSKI )
1989-06-27

C2 10000m M

3 KULETA Dawid
( KULETA-ZUCHORA )
1991-03-31

C2 10000m M

4 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 10000m M

5 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 10000m M

6 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 10000m K

7 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 10000m K

8 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1994-10-27

C2 10000m M

9 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 10000m M

10 WOLBACH Zuzanna
( WOLBACH-LIS )
1995-02-06

K2 10000m K

11 ŚLIWIŃSKI Arsen
( KULETA-ŚLIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 10000m M

12 BIL Michał 1997-01-06

K1 10000m M

13 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 10000m M

14 LIS Julia
( WOLBACH-LIS )
1997-06-01

K2 10000m K

15 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 10000m M

16 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1997-08-05

C2 10000m M

17 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 10000m K

18 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 10000m K

19 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 10000m M

20 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 10000m M

21 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 10000m K

22 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 10000m M j

23 SZKUDLAREK Mateusz
( SZKUDLAREK-SŁOMIAN )
2001-01-01

K2 10000m M j

24 SŁOMIAN Daniel
( SZKUDLAREK-SŁOMIAN )
2001-01-01

K2 10000m M j

25 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 10000m M j

26 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 5000m K j

27 PRZYBYŁA Magdalena
( TOMASIK-PRZYBYŁA )
2001-05-20

C2 5000m K j

28 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 10000m K j

29 TOMASIK Natalia
( TOMASIK-PRZYBYŁA )
2002-05-20

C2 5000m K j

30 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 5000m K j

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZEPAŃSKA Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-01-21

K2 5000m K mł

2 STASIUK Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-06-09

K2 5000m K mł

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 10000m M

2 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 10000m K

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 10000m K j

4 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 10000m M jm

5 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 5000m M mł

6 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 5000m M mł

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 10000m M

2 ZASĘPA Michał
( KUBAS-ZASĘPA )
2004-02-16

K2 10000m M jm

3 FRYC Szymon
( FRYC-WIECHEĆ )
2004-03-04

K2 10000m M jm

4 KUBAS Michał
( KUBAS-ZASĘPA )
2004-06-28

K2 10000m M jm

5 WIECHEĆ Dariusz
( FRYC-WIECHEĆ )
2004-10-22

K2 10000m M jm

6 KUBAS Małgorzata
( MIŚKIEWICZ-KUBAS )
2006-01-12

K2 5000m K mł

7 MIŚKIEWICZ Magdalena
( MIŚKIEWICZ-KUBAS )
2006-12-31

K2 5000m K mł

 
MKK Viking Małomice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 06/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUBLICKA Natalia
( WOJTAŚ-DUBLICKA )
2006-04-17

K2 5000m K mł

2 starty
2 DUBLICKA Natalia 2006-04-17

K1 5000m K mł

2 starty
3 WOJTAŚ Emilia
( WOJTAŚ-DUBLICKA )
2006-05-07

K2 5000m K mł

2 starty
4 WOJTAŚ Emilia 2006-05-07

K1 5000m K mł

2 starty
5 DURCZAK Mateusz 2006-07-17

K1 5000m M mł

6 PRASAŁ Zuzanna 2006-10-16

K1 5000m K mł

7 LEŚNIEWSKA Anna 2007-07-05

K1 5000m K mł

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 10000m M

2 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 10000m M jm

3 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 10000m M jm

4 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 10000m M jm

5 BĄK Kacper
( BĄK-KLUKA )
2004-02-12

K2 10000m M jm

6 CZECH Julia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-06-17

K2 10000m K jm

7 GRZECHNIK Natalia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-07-19

K2 10000m K jm

8 KLUKA Oliwier
( BĄK-KLUKA )
2004-11-04

K2 10000m M jm

9 KUPCZEWSKA Wioletta
( FIRGANEK-KUPCZEWSKA )
2005-09-05

K2 5000m K mł

10 FIRGANEK Julia
( FIRGANEK-KUPCZEWSKA )
2006-01-19

K2 5000m K mł

11 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 5000m M mł

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 10000m M

po terminie
2 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 10000m M j

po terminie
3 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 10000m K j

po terminie
4 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 10000m K j

po terminie
 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 10000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZEWCZAK Jakub
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-03-18

K2 10000m M

2 KALIKOWSKI Kamil
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-05-22

K2 10000m M

3 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 10000m K j

4 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 10000m K jm

5 PYTLAK Tomasz
( ANDRASZ-PYTLAK )
2004-03-10

K2 10000m M jm

6 ANDRASZ Jan
( ANDRASZ-PYTLAK )
2004-05-27

K2 10000m M jm

7 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 5000m M mł

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 10000m M j

2 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-PANDEL )
2001-05-14

C2 10000m M j

3 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 10000m M j

4 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 5000m K j

5 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-02-21

C2 5000m K j

6 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 10000m M j

7 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-PANDEL )
2002-04-12

C2 10000m M j

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 5000m K j

9 ŁOBOZIAK Elżbieta
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 5000m K j

10 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 5000m K jm

11 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 5000m K jm

12 WOŹNIAK Daria 2004-01-30

C1 5000m K jm

13 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 10000m M jm

14 GOZDEK Martyna 2005-05-31

C1 3000m K

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 10000m K

2 MIERNIK Sara
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-14

C2 5000m K j

3 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 5000m K j

4 MARUCHA Julia
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-16

C2 5000m K j

5 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 5000m K j

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 10000m M jm

7 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 5000m M mł

8 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 5000m M mł

9 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 5000m M mł

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 10000m M

2 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 10000m M jm

3 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 10000m M jm

4 FIEDOROWICZ Oskar
( CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ )
2005-03-25

K2 5000m M mł

5 STUDZINSKA Natalia
( STUDZINSKA-GRZELAK )
2005-04-22

K2 5000m K mł

6 WARCHAŁOWSKA Sandra
( WARCHAŁOWSKA-NOWACKA )
2005-05-12

K2 5000m K mł

7 CIOŁCZYK Oliwier
( CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ )
2005-10-08

K2 5000m M mł

8 GRZELAK Zuzana
( STUDZINSKA-GRZELAK )
2005-10-25

K2 5000m K mł

9 NOWACKA Julia
( WARCHAŁOWSKA-NOWACKA )
2005-12-19

K2 5000m K mł

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 10000m M

2 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 8000m K

3 SIEMIENIUK Natalia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 5000m K j

4 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 5000m K j

5 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 10000m M j

6 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 5000m K j

7 BOKUN Emilia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2002-04-03

C2 5000m K j

8 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 10000m M jm

9 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 5000m M mł

10 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 5000m M mł

11 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 5000m M mł

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 10000m M j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 8000m K

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 10000m M j

3 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 10000m M jm

4 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 10000m M jm

5 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 5000m K jm

6 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 10000m M jm

7 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 3000m K

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 10000m K

2 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 10000m M

3 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-SOBCZAK )
2001-03-15

K2 10000m M j

4 FECEK Jan
( MISIORNY-FECEK )
2002-02-19

K2 10000m M j

5 SOBCZAK Jakub
( SMEKTAŁA-SOBCZAK )
2002-02-20

K2 10000m M j

6 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K2 10000m M j

7 PINNA Emilia
( PINNA-PERŻYŁO )
2002-05-22

K2 10000m K j

8 MISIORNY Emil
( MISIORNY-FECEK )
2002-06-24

K2 10000m M j

9 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K2 10000m M j

10 FECEK Antoni
( FECEK-ŁUCZAK )
2003-06-10

K2 10000m M jm

11 PERŻYŁO Julia
( PINNA-PERŻYŁO )
2003-07-02

K2 10000m K j

12 PRZYBYLAK Jan
( SOBKOWIAK-PRZYBYLAK )
2003-10-22

K2 10000m M jm

13 ŁUCZAK Piotr
( FECEK-ŁUCZAK )
2004-01-30

K2 10000m M jm

14 WIŚNIEWSKI Jan
( WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 10000m M jm

15 SOBKOWIAK Wiktor
( SOBKOWIAK-PRZYBYLAK )
2004-06-16

K2 10000m M jm

16 ZIEMSKI Maksymilian
( WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 10000m M jm

17 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 5000m K mł

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZMIDT Julia 2004-06-21

C1 5000m K jm

po terminie
2 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21

C1 5000m M

po terminie
3 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 5000m M

po terminie
4 KRECZMAN Hubert
( STASIEŁOWICZ-KRECZMAN )
2006-09-04

C2 5000m M

po terminie
5 STASIEŁOWICZ Patryk
( STASIEŁOWICZ-KRECZMAN )
2006-12-27

C2 5000m M

po terminie
 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 5000m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2001-03-06

C2 5000m K j

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 5000m K j

4 KOWALSKA Ewa
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 5000m K j

5 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 10000m M jm

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 5000m K jm

7 TARASIUK Julia 2005-11-17

K1 5000m K mł

8 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 3000m K

9 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 3000m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 10000m M

2 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 10000m M j

3 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 5000m K jm

4 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 10000m K jm

5 MIZIURA Bartosz
( MIZIURA-KOWOL )
2005-10-26

K2 5000m M mł

6 KOWOL Jakub
( MIZIURA-KOWOL )
2006-12-08

K2 5000m M mł

7 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 5000m M mł

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KINDLER Oleg
( KINDLER-WIŚNIEWSKI )
2001-06-27

K2 10000m M j

2 WIŚNIEWSKI Leon
( KINDLER-WIŚNIEWSKI )
2003-03-16

K2 10000m M j

3 MARCINIAK Mateusz
( MARCINIAK-PISZORA )
2003-06-06

K2 10000m M j

4 PISZORA Tomasz
( MARCINIAK-PISZORA )
2003-07-29

K2 10000m M j

5 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-06-06

K2 5000m M mł

6 WIŚNIEWSKI Jan
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-12-05

K2 5000m M mł

7 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-01-02

K2 5000m M mł

8 HABDAS Franciszek
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-09-26

K2 5000m M mł

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TOMASZUK Łukasz
( ŚWISTAK -TOMASZUK )
2002-05-17

C2 10000m M j

2 ŚWISTAK Hubert
( ŚWISTAK -TOMASZUK )
2002-11-07

C2 10000m M j

3 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 10000m K jm

2 starty
4 PIEKARSKA Julia
( PIEKARSKA-SZYMBORSKA )
2003-03-23

K2 10000m K jm

2 starty
5 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 5000m K jm

6 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 10000m K jm

2 starty
7 SZYMBORSKA Alicja
( PIEKARSKA-SZYMBORSKA )
2003-08-06

K2 10000m K jm

2 starty
8 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 10000m M j

9 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 10000m K jm

10 KORZONEK Rafał
( KORZONEK-MATOSZKO )
2005-10-19

C2 5000m M

11 MATOSZKO Piotr
( KORZONEK-MATOSZKO )
2006-04-21

C2 5000m M

12 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 5000m K mł

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 5000m M mł

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALNICKI Bartosz
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-06

C2 10000m M j

2 SZRAM Patryk
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-29

C2 10000m M j

3 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 5000m K mł

4 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23

K1 5000m M mł

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 10000m M

2 KOSZEWSKI Sebastian 1988-03-21

K1 10000m M

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 10000m M j

2 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 10000m K j

3 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 5000m K j

4 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 10000m M jm

5 KWAŚNY Kinga
( BŁASIOK-KWAŚNY )
2005-02-08

K2 5000m K mł

6 BŁASIOK Emilia
( BŁASIOK-KWAŚNY )
2005-02-10

K2 5000m K mł

7 HEWIG Dominika
( HEWIG-OPIEŁKA )
2005-04-11

K2 5000m K mł

8 OPIEŁKA Agata
( HEWIG-OPIEŁKA )
2006-02-01

K2 5000m K mł

 
uks-pamiątkowo.info
UKS Pamiątkowo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUPECKI Hubert 2002-09-30

K1 10000m M j

2 PRĘTKI Jakub 2005-01-02

K1 5000m M mł

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 10000m K jm

2 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 5000m M mł

3 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 5000m M mł

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 10000m K jm

2 KICZKA Wiktoria 2004-11-09

K1 10000m K jm

3 BOROŃ Marta 2005-06-13

C1 3000m K

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 5000m M mł

2 GUMNY Hugo
( GUMNY-MUKA )
2006-01-11

K2 5000m M mł

3 RUREK Ania 2006-10-02

K1 5000m K mł

4 MUKA Mateusz
( GUMNY-MUKA )
2006-12-12

K2 5000m M mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 24 ) K-14 M-10
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 10000m K j

2 TOMIAK Laura
( TOMIAK-WYRWIŃSKA )
2001-04-20

K2 10000m K j

3 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 10000m M j

4 PIECHOCKI Wiktor
( PIECHOCKI-UTRATA )
2001-07-23

K2 10000m M j

5 WYRWIŃSKA Maria
( TOMIAK-WYRWIŃSKA )
2001-08-11

K2 10000m K j

6 SŁOWIŃSKA Urszula
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 10000m K j

7 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16

K1 10000m K j

8 UTRATA Dominik
( PIECHOCKI-UTRATA )
2002-04-17

K2 10000m M j

9 SITA Nikola
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2002-11-29

K2 10000m K j

10 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-JOKIEL )
2003-05-11

K2 10000m M jm

11 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( RADNA-SKORUPIŃSKA )
2003-06-01

K2 10000m K jm

12 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-PIECHOCKA )
2003-08-07

K2 10000m K jm

13 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 10000m M jm

14 JOKIEL Krzysztof
( BURDAJEWICZ-JOKIEL )
2004-02-01

K2 10000m M jm

15 PIECHOCKA Julia
( ŻOK-PIECHOCKA )
2004-04-12

K2 10000m K jm

16 RADNA Magdalena
( RADNA-SKORUPIŃSKA )
2004-04-29

K2 10000m K jm

17 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 10000m M jm

18 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23

K1 10000m K jm

19 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 5000m M mł

20 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 5000m K mł

21 TOMYS Patryk
( NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-02-26

K2 5000m M mł

22 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13

K1 5000m K mł

23 HOFMAN Zofia
( SZCZĘSNA-HOFMAN )
2006-04-26

K2 5000m K mł

24 SZCZĘSNA Natalia
( SZCZĘSNA-HOFMAN )
2006-06-10

K2 5000m K mł

25 NYCZKOWIAK Marcin
( NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-10-26

K2 5000m M mł

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 10000m M

2 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 10000m M j

3 SUCHALSKI Damian
( GRĄDZKI-SUCHALSKI )
2001-04-09

K2 10000m M j

4 JOB Jakub 2001-08-24

C1 10000m M j

5 KŁOS Ewelina
( MIKOŁAJEWSKA-KŁOS )
2001-09-25

K2 10000m K j

6 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 10000m K j

7 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-KŁOS )
2001-11-04

K2 10000m K j

8 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 10000m K j

9 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-SUCHALSKI )
2001-11-21

K2 10000m M j

10 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 10000m M j

11 LASOTA Wiktoria
( LASOTA-STOSIK )
2003-01-01

K2 10000m K jm

12 ROMANOWSKI Szymon
( FORC-ROMANOWSKI )
2003-07-08

C2 10000m M jm

13 SIEWIERSKI Oskar
( SIEWIERSKI-WESELSKI )
2003-11-03

K2 10000m M jm

14 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 10000m K jm

15 KONDRATOWICZ Marcel
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 10000m M jm

16 WESELSKI Michał
( SIEWIERSKI-WESELSKI )
2004-05-30

K2 10000m M jm

17 STOSIK Julia
( LASOTA-STOSIK )
2004-06-25

K2 10000m K jm

18 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-08-02

C2 10000m M jm

19 MEGER Weronika 2004-09-13

K1 10000m K jm

20 FORC Jakub
( FORC-ROMANOWSKI )
2004-11-24

C2 10000m M jm

21 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 5000m M

22 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 5000m K mł

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 13 ) K-1 M-12
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 10000m M

2 CZEPE Noel
( POLACZEK-CZEPE )
2001-06-21

C2 10000m M j

3 ŁYSKAWA Kacper
( CZEPE-ŁYSKAWA )
2001-07-25

K2 10000m M j

4 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 10000m M j

5 POLACZEK Miłosz
( POLACZEK-CZEPE )
2002-01-20

C2 10000m M j

6 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 10000m M j

7 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 10000m K j

8 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 10000m M j

9 KRZYŻANOWSKI Krystian
( PORA-KRZYŻANOWSKI )
2002-06-12

C2 10000m M j

10 CZEPE Emil
( CZEPE-ŁYSKAWA )
2002-08-21

K2 10000m M j

11 PORA Hubert
( PORA-KRZYŻANOWSKI )
2002-12-28

C2 10000m M j

12 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 5000m M mł

13 TROJANOWSKI Mateusz
( ZAJĄCZKOWSKI-TROJANOWSKI )
2005-01-08

K2 5000m M mł

14 ZAJĄCZKOWSKI Jakub
( ZAJĄCZKOWSKI-TROJANOWSKI )
2006-07-15

K2 5000m M mł

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJNAROWICZ Jarosław
( MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2005-10-02

K2 5000m M mł

2 MULARCZYK Franciszek
( MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2006-08-14

K2 5000m M mł

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 19 ) K-4 M-15
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 10000m K

2 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 10000m K

3 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 10000m K

4 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 10000m K

5 WITKOWSKI Adam
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 10000m M j

6 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 10000m M j

7 ROJEK Przemysław
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-08-10

K2 10000m M j

8 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 10000m M j

9 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 10000m M j

10 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 10000m M jm

11 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K2 10000m M jm

12 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 10000m M jm

13 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 5000m K jm

14 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 10000m M jm

15 ŁYCZKOWSKI Jakub
( KOT-ŁYCZKOWSKI )
2005-04-24

K2 5000m M mł

16 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( RÓŻALSKI-ALEKSANDROWICZ )
2005-07-20

K2 5000m M mł

17 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-ALEKSANDROWICZ )
2005-08-14

K2 5000m M mł

18 KWIATKOWSKI Damian
( TOCHA-KWIATKOWSKI )
2005-09-26

K2 5000m M mł

19 TOCHA Cyprian
( TOCHA-KWIATKOWSKI )
2005-10-19

K2 5000m M mł

20 KOT Mikołaj
( KOT-ŁYCZKOWSKI )
2006-09-26

K2 5000m M mł

21 KOT Julia 2006-09-26

K1 5000m K mł

22 KULMA Krzysztof
( DULKO-KULMA )
2007-04-19

K2 5000m M mł

23 DULKO Dominik
( DULKO-KULMA )
2007-05-31

K2 5000m M mł