Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Seniorów
WAŁCZ, 23-25.10.2020
Liczba zgłoszeń: 176 w tym osób ( 116 ) K-44 M-72
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 1000m M

2 GRYGO Patryk 1989-01-08

K1 1000m M

3 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 200m M

4 GARBACZ Marcin 1982-04-01

K1 200m M

5 GRYGO Patryk 1989-01-08

K1 200m M

6 GARBACZ Marcin 1982-04-01

K1 500m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAPSKA Nicole 2000-06-03

K1 1000m K

2 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 1000m K

3 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 1000m K

4 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 1000m K

5 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 1000m K

6 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M

7 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 1000m M

8 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

9 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 1000m M

10 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M

11 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

12 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 2000m M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 1000m K

2 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M

3 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

4 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15

C1 2000m M

2 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 2000m M

3 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 1000m K

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

5 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 2000m M

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 2000m M

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 250m M

4 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 250m M

5 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 1000m K

6 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 1000m K

 
azs.awf.katowice.pl
KS AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 1000m K

2 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 1000m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 34 w tym osób ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 1000m K

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 1000m K

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 1000m K

4 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 1000m K

5 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 1000m K

6 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 1000m K

7 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 1000m K

8 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 2000m M

9 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 2000m M

10 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 2000m M

11 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 2000m M

12 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 2000m M

13 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 2000m M

14 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 2000m M

15 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 250m M

16 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 250m M

17 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 250m M

18 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 250m M

19 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 250m M

20 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 250m M

21 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 250m M

22 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K

23 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

24 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

25 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

26 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K

27 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K

28 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

29 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 1000m K

30 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

31 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M

32 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

33 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M

34 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 1000m K

2 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 1000m K

3 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 1000m K

4 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 1000m K

5 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

6 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

2 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M

3 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

4 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 2000m M

2 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 2000m M

3 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 2000m M

4 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 250m M

5 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 250m M

6 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 250m M

7 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 1000m K

8 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 1000m K

9 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

10 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M

11 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

12 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

13 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 1000m M

14 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

15 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 200m M

16 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M

17 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

18 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

19 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

20 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 200m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 1000m K

2 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 500m K

3 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 1000m K

4 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 1000m K

5 KŁOS Paweł 1998-08-25

K1 1000m M

6 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 1000m M

7 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M

8 KŁOS Paweł 1998-08-25

K1 200m M

9 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 200m M

10 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 200m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 2000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 1000m K

2 STANNY Magda 1993-03-15

C1 1000m K

3 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 2000m M

4 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 2000m M

5 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 250m M

6 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 250m M

7 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

8 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 500m K

2 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K

3 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 1000m K

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 1000m K

2 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 1000m K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 1000m K

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 2000m M

2 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 250m M

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

4 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M

5 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 1000m M

6 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 1000m M

7 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

8 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M

9 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

10 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 200m M

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 200m M

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 1000m K

2 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 1000m K

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 1000m M

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 200m M

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 500m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 1000m K

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 2000m M

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 2000m M

4 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 2000m M

5 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 250m M

6 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 250m M

7 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 250m M

8 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

9 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 1000m M

10 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 1000m M

2 SOBCZAK Jakub 2002-12-05

K1 1000m M

3 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 500m M

4 SOBCZAK Jakub 2002-12-05

K1 500m M

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKA Ewa 2002-11-01

C1 1000m K

2 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 1000m K

3 KOWALSKA Ewa 2002-11-01

C1 500m K

4 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

2 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 1000m M

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 1000m K

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M

2 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 2000m M

2 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 250m M

3 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 1000m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 250m M

2 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 250m M

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M