Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski - Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
POZNAŃ, 20-21.06.2020
Liczba zgłoszeń: 564 w tym osób ( 326 ) K-106 M-220
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M j

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 200m M j

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 200m K

2 TOMY¦LAK Kamil 1998-07-23

K1 200m M

3 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 50 w tym osób ( 37 ) K-19 M-18
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 1000m M j

2 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M j

3 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 1000m M j

4 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 1000m M j

5 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M j

6 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 200m K j

7 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 200m K j

8 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 200m K jm

9 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 200m M j

10 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 200m M j

11 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 200m M j

12 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 200m M j

13 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 200m M j

14 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

15 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

16 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 1000m M j

17 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 1000m M j

18 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-06-12

C2 1000m M j

19 PANDEL Kamil
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-01-01

C2 1000m M j

20 GʦCIAK Paulina
( GʦCIAK-SZULECKA )
2000-01-01

C2 500m K

21 SZULECKA Klaudia
( GʦCIAK-SZULECKA )
2000-05-23

C2 500m K

22 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

23 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M j

24 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M j

25 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M jm

26 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 200m K

27 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 200m K

28 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 200m K

29 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

30 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 200m K

31 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 200m K j

32 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 200m K j

33 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 200m K j

34 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 200m K j

35 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 200m K jm

36 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 200m K jm

37 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 200m K jm

38 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 200m K jm

39 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 200m K jm

40 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

41 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 200m M

42 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 200m M jm

43 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 200m M jm

44 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K

45 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

46 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 500m K

47 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 500m K

48 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 500m K

49 INTEK Bartosz
( INTEK-KRAJEWSKI )
2000-06-30

K2 1000m M

50 KRAJEWSKI Jan
( INTEK-KRAJEWSKI )
2001-05-19

K2 1000m M

51 DOMAGAŁA Kacper
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-05

K2 1000m M j

52 PAŁUBICKI Łukasz
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-23

K2 1000m M j

53 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-01

K2 1000m M jm

54 ROZMARYNOWSKI Marcel
( BŁOŃSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K2 1000m M jm

55 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-BARTOSZAK )
2005-03-10

K2 1000m M jm

56 GASZAK Jakub
( GASZAK-BARTOSZAK )
2005-06-03

K2 1000m M jm

57 KOWALSKI Kacper
( SŁOWIŃSKI-KOWALSKI )
2004-01-23

K2 1000m M jm

58 SŁOWIŃSKI Paweł
( SŁOWIŃSKI-KOWALSKI )
2005-07-31

K2 1000m M jm

59 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-03-10

K4 1000m M jm

60 GASZAK Jakub
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-06-03

K4 1000m M jm

61 KOWALSKI Kacper
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-01-23

K4 1000m M jm

62 ROZMARYNOWSKI Marcel
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-06-25

K4 1000m M jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 200m K j

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 200m K jm

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 200m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M j

2 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M j

3 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 1000m M jm

4 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 1000m M jm

5 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 1000m M jm

6 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 1000m M jm

7 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 1000m M jm

8 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 200m M j

9 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 200m M j

10 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 200m M jm

11 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 200m M jm

12 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 200m M jm

13 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 200m M jm

14 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 200m M jm

15 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 1000m M j

16 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 1000m M j

17 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 1000m M jm

18 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 1000m M jm

19 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 1000m M jm

20 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 1000m M jm

21 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 200m K jm

22 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 200m K jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

2 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

3 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

4 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

5 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 200m M j

6 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 200m M j

7 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 200m M jm

8 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 200m M jm

9 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI )
2003-07-30

K2 1000m M j

10 SO¦NICKI Joachim
( ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI )
2002-01-04

K2 1000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M j

2 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M j

3 KˇKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K

4 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 200m M j

6 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M j

7 KˇKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 1000m M

2 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M j

3 BERKO Herman 2000-01-15

C1 200m M

4 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 200m M

5 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 200m M j

6 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

7 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 1000m M

8 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M j

9 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 200m K j

10 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 200m K j

11 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 200m M j

12 FULKO Fryderyk
( FULKO-SIWIEC )
1999-04-10

K2 1000m M

13 SIWIEC Sławomir
( FULKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 1000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

4 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

5 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K

6 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

7 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

8 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K

9 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 96 w tym osób ( 57 ) K-18 M-39
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

2 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

3 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M

4 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

5 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

6 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

7 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

8 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 1000m M

9 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M j

10 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 1000m M j

11 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M j

12 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M jm

13 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

14 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

15 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

16 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

17 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

18 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03

C1 200m K

19 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

20 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

21 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

22 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K j

23 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K j

24 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K j

25 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 200m K jm

26 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M

27 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 200m M

28 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M

29 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

30 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 200m M

31 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

32 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 200m M

33 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 200m M

34 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 200m M j

35 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 200m M j

36 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 200m M j

37 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 200m M jm

38 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 200m M jm

39 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 200m M jm

40 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 200m M jm

41 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
2000-09-07

C2 1000m M

42 NOWICKI Tomasz
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
1998-12-21

C2 1000m M

43 GLUZA Patryk
( GLUZA-PALUCH )
1995-07-11

C2 1000m M

44 PALUCH Gilbert
( GLUZA-PALUCH )
1995-08-21

C2 1000m M

45 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-10-21

C2 1000m M

46 WOJCIECHOWSKI Jukub
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 1000m M

47 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-20

C2 1000m M j

48 KOZIO Dawid
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-10

C2 1000m M j

49 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 1000m M jm

50 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 1000m M jm

51 ANTOS Adrianna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

52 DOROZIŃSKA Justyna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2001-03-03

C2 500m K

53 ANTOS Ewelina
( ANTOS-SZYMAŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

54 SZYMAŃSKA Weronika
( ANTOS-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

C2 500m K

55 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-09-29

C2 500m K

56 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

57 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

58 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

59 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M

60 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M j

61 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M j

62 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M j

63 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M j

64 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M j

65 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M j

66 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 1000m M j

67 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 1000m M jm

68 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M jm

69 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K j

70 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10

K1 200m K jm

71 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 200m K jm

72 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 200m K jm

73 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 200m K jm

74 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 200m K jm

75 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03

K1 200m K jm

76 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

77 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

78 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 200m M jm

79 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 200m M jm

80 KUBIS Tymon 2005-07-10

K1 200m M jm

81 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 200m M jm

82 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 200m M jm

83 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 200m M jm

84 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 200m M jm

85 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 200m M jm

86 WˇSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 200m M jm

87 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 200m M jm

88 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 200m M jm

89 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 200m M jm

90 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 200m M jm

91 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K2 1000m M

92 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

93 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 1000m M j

94 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 1000m M j

95 CEBULSKI Patryk
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 1000m M j

96 WALCZAK Dawid
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-04-30

K2 1000m M j

97 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-10-09

K2 1000m M jm

98 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-08-17

K2 1000m M jm

99 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-04

K2 1000m M jm

100 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K2 1000m M jm

101 KASZUBA Kacper
( OPIELEWICZ-KASZUBA )
2005-07-26

K2 1000m M jm

102 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-KASZUBA )
2005-11-04

K2 1000m M jm

103 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-01-22

K2 1000m M jm

104 WI¦NIEWSKI Jan
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 1000m M jm

105 WˇSOWICZ Mikołaj
( WˇSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K2 1000m M jm

106 ZIELIŃSKI Aleksander
( WˇSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 1000m M jm

107 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-SZYMAŃSKA )
1999-06-12

K2 500m K

108 SZYMAŃSKA Weronika
( GAWLIK-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

K2 500m K

109 CEBULSKI Patryk
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2003-10-17

K4 1000m M j

110 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-11-11

K4 1000m M j

111 MALIŃSKI Filip
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-01-13

K4 1000m M j

112 WˇSOWICZ Kornel
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-03-17

K4 1000m M j

113 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2004-10-09

K4 1000m M jm

114 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2004-08-17

K4 1000m M jm

115 WORONKIEWICZ Aleksander
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2005-03-11

K4 1000m M jm

116 WYSZKOWSKI Igor
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2005-12-20

K4 1000m M jm

117 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K4 1000m M jm

118 MAŃKOWSKI Adam
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-04

K4 1000m M jm

119 MERMELA Mikołaj
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-29

K4 1000m M jm

120 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K4 1000m M jm

121 RECHUL Mikołaj
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-01-22

K4 1000m M jm

122 WˇSOWICZ Mikołaj
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K4 1000m M jm

123 WI¦NIEWSKI Jan
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-12-05

K4 1000m M jm

124 ZIELIŃSKI Aleksander
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 1000m M jm

125 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-06-18

K4 500m M

126 MISZTAK Kacper
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1997-03-15

K4 500m M

127 RZEPCZYŃSKI Dominik
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-04-19

K4 500m M

128 STEPUN Jakub
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
2001-08-30

K4 500m M

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 200m M jm

2 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 200m M jm

3 KORCZYŃSKI Igor
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-03-11

K2 1000m M jm

4 SZUBERT Michał
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-11-18

K2 1000m M jm

5 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ )
2004-08-07

K2 1000m M jm

6 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ )
2004-11-20

K2 1000m M jm

7 KUBIAK Albert
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K2 1000m M jm

8 WOJCIECHOWSKI Artur
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K2 1000m M jm

9 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-08-07

K4 1000m M jm

10 KUBIAK Albert
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K4 1000m M jm

11 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-11-20

K4 1000m M jm

12 WOJCIECHOWSKI Artur
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K4 1000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

2 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

3 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

4 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 1000m M j

5 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

6 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 200m K

7 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

8 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 200m K j

9 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 200m K j

10 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 200m K j

11 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 200m K jm

12 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 200m K jm

13 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 200m K jm

14 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M

15 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 200m M j

16 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 200m M j

17 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 200m M jm

18 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

19 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 500m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

2 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M j

3 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

4 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 1000m M j

5 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M jm

6 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 200m K jm

7 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

8 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 200m M j

9 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M j

10 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 200m M j

11 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 200m M jm

12 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 1000m M j

13 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 1000m M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 62 w tym osób ( 33 ) K-7 M-26
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

2 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 1000m M

3 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

4 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

5 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M j

6 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M jm

7 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M jm

8 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

9 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M jm

10 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M jm

11 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M jm

12 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 200m K j

13 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 200m K j

14 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 200m K jm

15 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 200m K jm

16 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 200m M

17 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 200m M

18 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 200m M

19 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 200m M j

20 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 200m M j

21 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 200m M jm

22 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 200m M jm

23 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 200m M jm

24 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 200m M jm

25 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 200m M jm

26 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 200m M jm

27 NOWACKI Dominik
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1997-01-01

C2 1000m M

28 WITKOWSKI Łukasz
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 1000m M

29 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-09-29

C2 1000m M j

30 PIECHOCKI Jakub
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 1000m M j

31 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 1000m M jm

32 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 1000m M jm

33 GNIOT Jakub
( GNIOT-KLAK )
2005-08-03

C2 1000m M jm

34 KLAK Kacper
( GNIOT-KLAK )
2004-02-15

C2 1000m M jm

35 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 1000m M jm

36 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 1000m M jm

37 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

38 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

39 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

40 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

41 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M j

42 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 1000m M j

43 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M j

44 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M jm

45 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M jm

46 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M jm

47 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 1000m M jm

48 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M jm

49 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M jm

50 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 200m K

51 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 200m K

52 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

53 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

54 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

55 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

56 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 200m M j

57 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M j

58 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 200m M j

59 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 200m M jm

60 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 200m M jm

61 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 500m K

62 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

63 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

64 KOPERSKI Tomasz
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-04-08

K2 1000m M j

65 PIETRZAK Antoni
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2002-06-05

K2 1000m M j

66 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2005-01-02

K2 1000m M jm

67 WALKOWIAK Wiktor
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 1000m M jm

68 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 1000m M jm

69 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 1000m M jm

70 SZYMURA Eryk
( SZYMURA-TOCHMAN )
2005-06-06

K2 1000m M jm

71 TOCHMAN Kacper
( SZYMURA-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 1000m M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M j

2 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 200m K j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M j

2 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M j

3 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M jm

4 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M jm

5 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 200m K

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 200m K

7 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 200m M j

8 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 200m M j

9 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 200m M jm

10 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 200m M jm

11 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K

12 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

13 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 1000m M jm

14 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 1000m M jm

15 WIECZOREK Julia
( ZIELIŃSKA-WIECZOREK )
2000-08-03

K2 500m K

16 ZIELIŃSKA Agata
( ZIELIŃSKA-WIECZOREK )
2000-02-29

K2 500m K

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M j

2 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 1000m M jm

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 1000m M jm

4 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 200m M j

5 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 200m M jm

6 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 200m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

2 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

3 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M jm

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

5 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

6 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 200m K j

7 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 200m K jm

8 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 200m K jm

9 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 200m M

10 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 200m M jm

11 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 200m M jm

12 WILGA Eryk
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2004-06-27

C2 1000m M jm

13 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2005-05-20

C2 1000m M jm

14 GRZELKIEWICZ Paulina
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C2 500m K

15 STANNY Magda
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1993-03-15

C2 500m K

16 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

17 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 200m K jm

18 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 200m M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M jm

2 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 200m M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 1000m M j

2 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 1000m M j

3 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 1000m M jm

4 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 1000m M jm

5 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 200m M j

6 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 200m M j

7 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 200m M jm

8 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 200m M jm

9 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C2 1000m M j

10 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 1000m M j

11 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 1000m M jm

12 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 1000m M jm

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 1000m M j

14 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 200m K

15 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K j

16 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 200m K jm

17 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 200m K jm

18 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 200m M j

19 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

2 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

3 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

4 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

5 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 200m K

6 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 200m K

7 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

8 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 500m K

9 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K

10 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 500m K

11 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 500m K

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

2 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M j

3 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 1000m M jm

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 200m K

5 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 200m M

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 200m M j

7 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 200m M jm

8 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 1000m M

2 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 1000m M jm

3 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 200m M

4 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 200m M jm

5 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

6 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 1000m M j

7 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M j

8 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 1000m M j

9 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M j

10 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M jm

11 CZECH Julia 2004-06-17

K1 200m K jm

12 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 200m K jm

13 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 200m K jm

14 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

15 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

16 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 200m M j

17 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 200m M j

18 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 200m M j

19 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

20 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 200m M jm

21 DREWNIAK Igor
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-10-02

K2 1000m M j

22 PASZEK Jan
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-05-25

K2 1000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M jm

2 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 200m M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M jm

2 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K j

3 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K j

4 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K j

5 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 200m M jm

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

2 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M j

3 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

4 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 200m M

5 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

2 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M

3 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

4 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

5 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M j

6 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M j

7 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M jm

8 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

9 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M jm

10 KOCH Maria 2003-12-16

K1 200m K j

11 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 200m M

12 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 200m M

13 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 200m M

14 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 200m M j

15 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 200m M j

16 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 200m M j

17 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 200m M jm

18 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 200m M jm

19 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 200m M jm

20 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
2001-03-15

K2 1000m M

21 URBAŃSKI Jan
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 1000m M

22 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 1000m M j

23 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 1000m M j

24 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 1000m M jm

25 ZIEMSKI Maksymilian
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 1000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

2 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K j

3 LACH Kaja 2003-08-14

C1 200m K j

4 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 200m K jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M jm

2 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m M jm

3 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2004-03-20

K2 1000m M jm

4 KUPCZYK Franciszek
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K2 1000m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 1000m M j

2 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 1000m M j

3 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M j

4 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 1000m M jm

5 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M jm

6 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 1000m M jm

7 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

8 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 200m K jm

9 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 200m M j

10 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 200m M j

11 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M j

12 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 200m M jm

13 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 200m M jm

14 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 200m M jm

15 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 200m M jm

16 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2003-10-04

K2 1000m M j

17 SZADKOWSKI Krzysztof
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2002-10-21

K2 1000m M j

18 GRZE¦ Karol
( GRZE¦-MOROZ )
2005-05-24

K2 1000m M jm

19 MOROZ Adam
( GRZE¦-MOROZ )
2004-03-05

K2 1000m M jm

20 RUTKOWSKI Paweł
( RUTKOWSKI-WI¦NIEWSKI )
2005-09-11

K2 1000m M jm

21 WI¦NIEWSKI Filip
( RUTKOWSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-03-26

K2 1000m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 1000m M jm

2 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 200m K j

3 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 200m M jm

4 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

5 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

6 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 200m K j

7 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 200m K jm

8 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

9 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 200m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 200m K

2 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 500m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 200m M

 
UKS Silvant Kajak Elbl±g Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 11 ) K-0 M-11
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 1000m M j

2 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 1000m M j

3 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 1000m M j

4 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M j

5 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

6 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 1000m M j

7 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 1000m M jm

8 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 1000m M jm

9 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 1000m M jm

10 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 1000m M jm

11 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 200m M j

12 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 200m M j

13 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 200m M j

14 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 200m M j

15 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 200m M j

16 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M j

17 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 200m M jm

18 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 200m M jm

19 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 200m M jm

20 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 200m M jm

21 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 200m M jm

22 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-WITKOWSKI )
2003-03-09

K2 1000m M j

23 WITKOWSKI Adam
( GŁADYKOWSKI-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M j

24 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K2 1000m M j

25 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 1000m M j

26 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-08-14

K2 1000m M jm

27 TOCHA Cyprian
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-10-19

K2 1000m M jm

28 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-07-20

K4 1000m M jm

29 GŁOWACKI Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2004-08-08

K4 1000m M jm

30 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-09-26

K4 1000m M jm

31 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-10-19

K4 1000m M jm

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M j

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M j

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 200m M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 39 w tym osób ( 18 ) K-5 M-13
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 1000m M

2 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M

3 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 1000m M

4 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 1000m M j

5 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 1000m M jm

6 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M jm

7 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 1000m M jm

8 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 1000m M jm

9 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 1000m M jm

10 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 1000m M jm

11 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 200m M

12 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 200m M

13 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 200m M

14 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 200m M j

15 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 200m M jm

16 FORC Jakub 2004-11-24

C1 200m M jm

17 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 200m M jm

18 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 200m M jm

19 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 200m M jm

20 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 200m M jm

21 KŁOS Adrian
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-23

C2 1000m M

22 SOCHACKI Mikołaj
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-01

C2 1000m M

23 FORC Jakub
( FORC-OSIŃSKI )
2004-11-24

C2 1000m M jm

24 OSIŃSKI Bartosz
( FORC-OSIŃSKI )
2005-02-28

C2 1000m M jm

25 GRUŻLEWSKI Ahmed
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2005-11-24

C2 1000m M jm

26 KONDRATOWICZ Marcel
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 1000m M jm

27 DRZEWIECKI Mateusz
( SZUBIŃSKI-DRZEWIECKI )
2004-08-02

C2 1000m M jm

28 SZUBIŃSKI Szymon
( SZUBIŃSKI-DRZEWIECKI )
2005-07-20

C2 1000m M jm

29 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 1000m M

30 ¦WITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 1000m M

31 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 1000m M jm

32 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 200m K

33 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 200m K

34 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 200m K j

35 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 200m K jm

36 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 200m K jm

37 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 200m M

38 ¦WITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 200m M

39 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 200m M jm

40 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 500m K

41 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 500m K

42 SUCHALSKI Damian
( SUCHALSKI-¦WITAJ )
2001-04-09

K2 1000m M

43 ¦WITAJ Mateusz
( SUCHALSKI-¦WITAJ )
2001-03-23

K2 1000m M

44 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2001-11-04

K2 500m K

45 WIDAWSKA Sandra
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2000-10-10

K2 500m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M

2 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M j

3 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

4 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M j

5 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

6 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M jm

7 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 1000m M jm

8 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 200m M jm

9 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 200m M jm

10 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 200m M jm

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 1000m M jm

2 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M

3 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 200m M jm

 
start.zgora.pl
ZSR Start Zielona Góra Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Kamila 1983-05-13

KL2 200m K

2 SURWIŁO Mateusz 1991-11-21

KL3 200m M