Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Puchar Polski w Kajakarstwie Klasycznym
Zawody Konsultacyjne Juniorów
WAŁCZ, 19-21.10.2018
Liczba zgłoszeń: 298 w tym osób ( 298 ) K-115 M-183
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 M jm

2 DUBNICKI Kacper 2004-02-25

K1 M jm

3 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02

K1 M jm

4 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 M jm

5 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 M jm

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 K j

2 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 K jm

3 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 K jm

4 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 M j

5 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 M jm

6 MIKOŁAJEWSKI Kamil 2003-01-25

C1 M jm

7 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 M jm

8 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 K jm

9 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 K jm

10 MROZIŃSKA Dominika 2004-05-19

K1 K jm

11 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 K jm

12 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 K jm

13 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20

K1 M jm

14 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 M jm

15 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 M jm

16 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 M jm

17 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 M jm

18 ZIMNY Dominik 2003-09-22

K1 M jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 K jm

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 K jm

3 JAROCKA Julia 2004-06-27

K1 K jm

4 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 K jm

5 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 K jm

6 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 M j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 M j

2 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 M j

3 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 M jm

4 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 M jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 M j

2 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 M jm

3 WIĄZ Szymon 2004-07-12

K1 M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 K j

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 K jm

3 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 K jm

4 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 K jm

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 M j

6 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 M j

7 ADAMUS Kacper 2003-01-06

K1 M jm

8 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 M j

2 PAWŁOWSKI Konrad 2004-04-03

C1 M jm

3 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 M jm

4 GAŁĘZKA Olga 2004-05-24

K1 K jm

5 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01

K1 K jm

6 PIECHOCKA Oliwia 2004-10-26

K1 K jm

7 ROJEK Roksana 2004-07-29

K1 K jm

8 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 K jm

9 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 M j

10 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 M j

11 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 M j

12 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 M j

13 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 M jm

14 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 M jm

15 WITKOWSKI Mateusz 2004-08-25

K1 M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 20 ) K-5 M-15
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 K j

2 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 K j

3 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 K j

4 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 M j

5 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 M j

6 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 M j

7 STASIK Igor 2002-04-20

C1 M j

8 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 M j

9 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 M j

10 GILLA Denis 2003-03-05

C1 M jm

11 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 M jm

12 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21

C1 M jm

13 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 M jm

14 MIŚNIK Michał 2003-01-04

C1 M jm

15 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04

K1 K jm

16 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 K jm

17 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 M j

18 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 M j

19 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 M jm

20 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20

K1 M jm

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 K jm

2 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24

K1 M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 M jm

2 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 M jm

3 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 M jm

4 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 K j

2 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 K j

3 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 K j

4 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 M jm

5 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 K j

2 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 K j

3 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 M j

4 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 M j

5 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 M j

6 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 M j

7 FILAK Michał 2003-04-22

K1 M jm

8 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 M jm

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 M jm

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 K j

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 M jm

3 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 M j

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 M j

2 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 M j

3 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 M j

4 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 M jm

5 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 M jm

6 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 M jm

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 24 ) K-6 M-18
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 K jm

2 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 K jm

3 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13

C1 K jm

4 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 K jm

5 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 M j

6 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07

C1 M j

7 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 M j

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 M jm

9 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 M jm

10 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 M jm

11 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 M jm

12 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 K jm

13 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 K jm

14 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 M j

15 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 M j

16 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 M j

17 JOBSKI Jakub 2004-03-29

K1 M jm

18 JOBSKI Jan 2004-03-29

K1 M jm

19 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 M jm

20 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 M jm

21 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 M jm

22 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 M jm

23 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 M jm

24 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 K j

2 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 K jm

3 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 M j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 M j

2 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 M j

3 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 M jm

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 M jm

2 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 K j

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 K jm

3 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 K jm

4 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 K jm

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 M jm

6 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 M jm

7 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 K jm

8 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 K jm

9 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12

K1 M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 K j

2 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 K j

3 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 M jm

4 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 K j

5 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 K j

6 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 K jm

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 K jm

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 K j

2 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 M j

3 WERNER Adam 2001-08-13

K1 M j

4 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 M jm

5 PAŻDZIORKO Łukasz 2003-08-09

K1 M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 M jm

2 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02

C1 M jm

3 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 M jm

4 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27

C1 M jm

5 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 M jm

6 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 K j

7 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 K j

8 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 K jm

9 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 K jm

10 LOBA Nadia 2003-09-29

K1 K jm

11 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 K jm

12 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 K jm

13 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 K jm

14 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 M j

15 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 M jm

16 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 K jm

2 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 K jm

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 K j

 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-07

K1 M jm

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 K j

2 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 M jm

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon 2004-03-04

K1 M jm

2 KUBAS Michał 2004-06-28

K1 M jm

3 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22

K1 M jm

4 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 M jm

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZECH Julia 2004-06-17

K1 K jm

2 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 K jm

3 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 M j

4 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 M jm

5 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 M jm

6 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 M jm

7 KLIMCZAK Mateusz 2004-08-07

K1 M jm

8 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 M jm

9 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 M jm

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 K j

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 K j

3 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 M j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 K j

2 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 K jm

3 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 K jm

4 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 M j

5 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 K j

2 TOPA Anna 2003-10-24

C1 K jm

3 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 M j

4 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 M j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 K j

2 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 K j

3 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26

C1 M jm

4 PALKA Krzysztof 2005-03-06

C1 M jm

5 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 M jm

6 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 K j

7 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 M jm

8 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 M jm

 
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PASZKIEWICZ Sandra 2003-02-12

K1 K jm

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 M j

3 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 M jm

4 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 M jm

5 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 M jm

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 K jm

2 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 K jm

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 M j

4 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 M jm

5 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 M jm

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 K jm

2 SZMYDT Julia 2004-06-21

C1 K jm

3 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 K j

2 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 K j

3 LACH Kaja 2003-08-14

C1 K jm

4 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 M jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 M j

2 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 M jm

3 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 M jm

4 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 M jm

5 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 K j

2 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 K jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06

K1 K jm

2 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 K jm

3 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 M j

4 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 M jm

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 M j

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 K jm

2 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 K jm

3 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 K jm

4 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 M jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 K j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 EWERTOWSKA Julia 2003-09-23

K1 K jm

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 K jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 K jm

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 M j

3 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 M jm

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja 2004-05-04

K1 K jm

2 BEIM Julia 2004-05-04

K1 K jm

3 MARTUSZEWSKA Nikola 2004-04-19

K1 K jm

4 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 K jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SITA Nikola 2002-11-29

K1 K j

2 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 K j

3 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 K j

4 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 K jm

5 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 K jm

6 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 K jm

7 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 M j

8 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 M j

9 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 M j

10 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 M jm

11 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 M jm

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 K jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOB Jakub 2001-08-24

C1 M j

2 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 M jm

3 FERTYKOWSKI Gracjan 2003-01-09

C1 M jm

4 FORC Jakub 2004-11-24

C1 M jm

5 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 M jm

6 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 M jm

7 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 K j

8 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 K jm

9 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 K jm

10 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 K jm

11 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 M j

12 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

K1 M j

13 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 M j

14 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 M j

15 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03

K1 M jm

16 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 M jm

17 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-10-21

K1 M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 M j

2 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 M j

3 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 M j

4 PORA Hubert 2002-12-28

C1 M j

5 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 K j

6 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 K jm

7 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 M j

8 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 M j

9 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 M j