Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski - Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
POZNAŃ, 20-21.06.2020
Liczba zgłoszeń: 564 w tym osób ( 326 ) K-106 M-220
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 200m M j

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M j

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 200m K

2 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

3 TOMY¦LAK Kamil 1998-07-23

K1 200m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 50 w tym osób ( 37 ) K-19 M-18
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-03-10

K4 1000m M jm

2 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-BARTOSZAK )
2005-03-10

K2 1000m M jm

3 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 200m M jm

4 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M jm

5 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-01

K2 1000m M jm

6 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 200m K j

7 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 200m K j

8 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M j

9 DOMAGAŁA Kacper
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-05

K2 1000m M j

10 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K

11 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 200m K

12 GASZAK Jakub
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-06-03

K4 1000m M jm

13 GASZAK Jakub
( GASZAK-BARTOSZAK )
2005-06-03

K2 1000m M jm

14 GʦCIAK Paulina
( GʦCIAK-SZULECKA )
2000-01-01

C2 500m K

15 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

16 INTEK Bartosz
( INTEK-KRAJEWSKI )
2000-06-30

K2 1000m M

17 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

18 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 200m M j

19 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 1000m M j

20 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 1000m M j

21 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

22 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 200m K

23 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 200m K jm

24 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 200m K jm

25 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 200m K j

26 KOWALSKI Kacper
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-01-23

K4 1000m M jm

27 KOWALSKI Kacper
( SŁOWIŃSKI-KOWALSKI )
2004-01-23

K2 1000m M jm

28 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

29 KRAJEWSKI Jan
( INTEK-KRAJEWSKI )
2001-05-19

K2 1000m M

30 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M j

31 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-06-12

C2 1000m M j

32 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 200m M j

33 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 200m K j

34 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 1000m M j

35 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 200m M j

36 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 200m K j

37 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 200m K jm

38 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 200m K j

39 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 500m K

40 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 200m K

41 PAŁUBICKI Łukasz
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-23

K2 1000m M j

42 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M j

43 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 200m M j

44 PANDEL Kamil
( KRZYŻANOWSKI-PANDEL )
2002-01-01

C2 1000m M j

45 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 1000m M j

46 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 200m M

47 ROZMARYNOWSKI Marcel
( BŁOŃSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K2 1000m M jm

48 ROZMARYNOWSKI Marcel
( GASZAK-ROZMARYNOWSKI-BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-06-25

K4 1000m M jm

49 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 1000m M j

50 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 200m M j

51 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M j

52 SŁOWIŃSKI Paweł
( SŁOWIŃSKI-KOWALSKI )
2005-07-31

K2 1000m M jm

53 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 200m M jm

54 SZULECKA Klaudia
( GʦCIAK-SZULECKA )
2000-05-23

C2 500m K

55 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 200m K jm

56 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 500m K

57 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

58 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 200m K jm

59 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 500m K

60 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 200m K

61 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

62 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 200m K jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 200m K jm

2 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 200m K jm

3 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 200m K j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 1000m M j

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M j

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 200m M j

4 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 200m K jm

5 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 200m M jm

6 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 1000m M jm

7 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 1000m M jm

8 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 200m M jm

9 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 1000m M jm

10 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 1000m M jm

11 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M j

12 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 200m M j

13 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 1000m M j

14 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 200m K jm

15 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 200m M jm

16 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 1000m M jm

17 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 1000m M jm

18 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 200m M jm

19 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 1000m M jm

20 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 1000m M jm

21 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 1000m M jm

22 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 200m M jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 200m M jm

2 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

3 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI )
2003-07-30

K2 1000m M j

4 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 200m M j

5 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

6 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 200m M jm

7 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

8 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 200m M j

9 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

10 SO¦NICKI Joachim
( ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI )
2002-01-04

K2 1000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

2 KˇKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K

3 KˇKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K

4 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 200m M j

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M j

6 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M j

7 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 1000m M

2 BERKO Herman 2000-01-15

C1 200m M

3 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

4 FULKO Fryderyk
( FULKO-SIWIEC )
1999-04-10

K2 1000m M

5 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 200m K j

6 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 200m M

7 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M j

8 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 200m M j

9 SIWIEC Sławomir
( FULKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 1000m M

10 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 1000m M

11 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 200m M j

12 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M j

13 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 200m K j

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

3 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

4 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

5 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

6 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K

7 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K

8 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

9 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 96 w tym osób ( 57 ) K-18 M-39
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

3 ANTOS Ewelina
( ANTOS-SZYMAŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

5 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2004-10-09

K4 1000m M jm

6 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-10-09

K2 1000m M jm

7 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 200m M jm

8 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-20

C2 1000m M j

9 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M j

10 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 200m M j

11 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10

K1 200m K jm

12 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 1000m M j

13 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M j

14 CEBULSKI Patryk
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2003-10-17

K4 1000m M j

15 CEBULSKI Patryk
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 1000m M j

16 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M j

17 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M jm

18 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 200m M jm

19 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 1000m M jm

20 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 200m M jm

21 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

22 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

23 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M

24 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
2000-09-07

C2 1000m M

25 DOROZIŃSKA Justyna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2001-03-03

C2 500m K

26 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03

C1 200m K

27 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-06-18

K4 500m M

28 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

29 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

30 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-SZYMAŃSKA )
1999-06-12

K2 500m K

31 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

32 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 200m M

33 GLUZA Patryk
( GLUZA-PALUCH )
1995-07-11

C2 1000m M

34 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 200m K jm

35 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K4 1000m M jm

36 KASZUBA Kacper
( OPIELEWICZ-KASZUBA )
2005-07-26

K2 1000m M jm

37 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 200m M jm

38 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 200m K jm

39 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 1000m M j

40 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 200m M j

41 KOZIO Dawid
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-10

C2 1000m M j

42 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 200m K jm

43 KUBIS Tymon 2005-07-10

K1 200m M jm

44 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

45 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 200m M jm

46 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M j

47 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 200m M j

48 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 200m K jm

49 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-11-11

K4 1000m M j

50 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M j

51 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M j

52 MALIŃSKI Filip
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-01-13

K4 1000m M j

53 MAŃKOWSKI Adam
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-04

K4 1000m M jm

54 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 200m M jm

55 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-04

K2 1000m M jm

56 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-10-21

C2 1000m M

57 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M

58 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M

59 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-09-29

C2 500m K

60 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

61 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K2 1000m M jm

62 MERMELA Mikołaj
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-04-29

K4 1000m M jm

63 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 200m M jm

64 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K2 1000m M

65 MISZTAK Kacper
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1997-03-15

K4 500m M

66 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K j

67 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

68 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

69 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

70 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 200m M

71 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

72 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

73 NOWICKI Tomasz
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
1998-12-21

C2 1000m M

74 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-MAŃKOWSKI-MERMELA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K4 1000m M jm

75 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 200m M jm

76 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-KASZUBA )
2005-11-04

K2 1000m M jm

77 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2004-08-17

K4 1000m M jm

78 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-08-17

K2 1000m M jm

79 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 200m M jm

80 PALUCH Gilbert
( GLUZA-PALUCH )
1995-08-21

C2 1000m M

81 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

82 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 200m M

83 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-01-22

K2 1000m M jm

84 RECHUL Mikołaj
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-01-22

K4 1000m M jm

85 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 200m M jm

86 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

87 RZEPCZYŃSKI Dominik
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-04-19

K4 500m M

88 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

89 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

90 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 200m M jm

91 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 1000m M jm

92 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

93 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M

94 STEPUN Jakub
( GAJEWSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
2001-08-30

K4 500m M

95 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M j

96 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 1000m M j

97 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K j

98 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

99 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

100 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 200m K jm

101 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

102 SZYMAŃSKA Weronika
( ANTOS-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

C2 500m K

103 SZYMAŃSKA Weronika
( GAWLIK-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

K2 500m K

104 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03

K1 200m K jm

105 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M j

106 WALCZAK Dawid
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-04-30

K2 1000m M j

107 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K j

108 WˇSOWICZ Kornel
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-03-17

K4 1000m M j

109 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 1000m M j

110 WˇSOWICZ Mikołaj
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K4 1000m M jm

111 WˇSOWICZ Mikołaj
( WˇSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K2 1000m M jm

112 WˇSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 200m M jm

113 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K j

114 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 200m M jm

115 WI¦NIEWSKI Jan
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 1000m M jm

116 WI¦NIEWSKI Jan
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-12-05

K4 1000m M jm

117 WOJCIECHOWSKI Jukub
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 1000m M

118 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 1000m M

119 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 200m M

120 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 200m M jm

121 WORONKIEWICZ Aleksander
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2005-03-11

K4 1000m M jm

122 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 1000m M jm

123 WYSZKOWSKI Igor
( BˇCZYK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-PACHOLAK )
2005-12-20

K4 1000m M jm

124 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 200m M jm

125 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M jm

126 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 200m M jm

127 ZIELIŃSKI Aleksander
( WˇSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 1000m M jm

128 ZIELIŃSKI Aleksander
( WˇSOWICZ-WI¦NIEWSKI-RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 1000m M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 200m M jm

2 KORCZYŃSKI Igor
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-03-11

K2 1000m M jm

3 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-08-07

K4 1000m M jm

4 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ )
2004-08-07

K2 1000m M jm

5 KUBIAK Albert
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K2 1000m M jm

6 KUBIAK Albert
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K4 1000m M jm

7 SZUBERT Michał
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-11-18

K2 1000m M jm

8 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 200m M jm

9 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ )
2004-11-20

K2 1000m M jm

10 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-11-20

K4 1000m M jm

11 WOJCIECHOWSKI Artur
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K2 1000m M jm

12 WOJCIECHOWSKI Artur
( WELZANDT-KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K4 1000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 200m K j

2 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 200m K

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 200m K j

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 200m K j

6 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 200m M j

7 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 1000m M j

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 200m M j

10 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 200m M jm

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

12 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

13 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 500m K

14 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 200m K jm

15 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 200m K jm

16 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 200m K jm

17 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

18 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M

19 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 200m M jm

2 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M jm

3 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

4 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

5 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 200m M j

6 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M j

7 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 200m K jm

8 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M j

9 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

10 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 1000m M j

11 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 1000m M j

12 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 200m M j

13 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 1000m M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 62 w tym osób ( 33 ) K-7 M-26
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 200m K j

2 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 1000m M jm

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 200m M jm

4 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M jm

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 200m K j

6 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M jm

7 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 200m M jm

8 GNIOT Jakub
( GNIOT-KLAK )
2005-08-03

C2 1000m M jm

9 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 1000m M jm

10 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 200m M jm

11 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

12 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 200m K

13 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 500m K

14 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 200m M j

15 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

16 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-09-29

C2 1000m M j

17 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 200m K jm

18 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 200m M jm

19 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M jm

20 KLAK Kacper
( GNIOT-KLAK )
2004-02-15

C2 1000m M jm

21 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M jm

22 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2005-01-02

K2 1000m M jm

23 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 200m M j

24 KOPERSKI Tomasz
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-04-08

K2 1000m M j

25 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 200m M

26 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

27 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

28 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

29 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 200m K

30 NOWACKI Dominik
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1997-01-01

C2 1000m M

31 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 200m M

32 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 1000m M

33 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M j

34 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M j

35 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M jm

36 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 1000m M jm

37 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 200m M jm

38 PIECHOCKI Jakub
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 1000m M j

39 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 200m M j

40 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M j

41 PIETRZAK Antoni
( PIETRZAK-KOPERSKI )
2002-06-05

K2 1000m M j

42 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 1000m M j

43 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 1000m M jm

44 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M jm

45 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 200m M jm

46 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 200m M j

47 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M j

48 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

49 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

50 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M jm

51 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 1000m M jm

52 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 200m K jm

53 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 200m M jm

54 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M jm

55 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 1000m M jm

56 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

57 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

58 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

59 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

60 SZYMURA Eryk
( SZYMURA-TOCHMAN )
2005-06-06

K2 1000m M jm

61 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 1000m M jm

62 TOCHMAN Kacper
( SZYMURA-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 1000m M jm

63 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M jm

64 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

65 WALKOWIAK Wiktor
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 1000m M jm

66 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 200m M jm

67 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M jm

68 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

69 WITKOWSKI Łukasz
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 1000m M

70 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

71 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 200m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 200m K j

2 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 1000m M jm

2 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M jm

3 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 200m M jm

4 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 200m M j

5 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M j

6 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 200m M j

7 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M j

8 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M jm

9 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 1000m M jm

10 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 200m M jm

11 WIECZOREK Julia
( ZIELIŃSKA-WIECZOREK )
2000-08-03

K2 500m K

12 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 200m K

13 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K

14 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 200m K

15 ZIELIŃSKA Agata
( ZIELIŃSKA-WIECZOREK )
2000-02-29

K2 500m K

16 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 200m M jm

2 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 1000m M jm

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 200m M jm

4 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 1000m M jm

5 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 200m M j

6 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 200m M

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 200m K j

4 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 200m K jm

5 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 200m K jm

6 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

7 GRZELKIEWICZ Paulina
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C2 500m K

8 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 200m K jm

9 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

10 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 200m M jm

11 STANNY Magda
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1993-03-15

C2 500m K

12 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

13 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

14 WILGA Eryk
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2004-06-27

C2 1000m M jm

15 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 200m M jm

16 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2005-05-20

C2 1000m M jm

17 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 200m M jm

18 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 200m M jm

2 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 200m K

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K

3 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 1000m M j

4 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 200m M j

5 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C2 1000m M j

6 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 1000m M jm

7 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 1000m M jm

8 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 200m M jm

9 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 1000m M jm

10 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 200m M jm

11 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 1000m M jm

12 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 200m K jm

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 200m M j

14 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 1000m M j

15 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K j

16 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 200m K jm

17 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 1000m M j

18 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 1000m M j

19 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 200m M j

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

3 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

4 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 500m K

5 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 500m K

6 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 200m K

7 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

8 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

9 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K

10 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 200m K

11 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 500m K

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 200m M jm

2 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 1000m M jm

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 200m K

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K

5 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M j

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 200m M j

7 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

8 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 200m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

3 CZECH Julia 2004-06-17

K1 200m K jm

4 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 200m M j

5 DREWNIAK Igor
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-10-02

K2 1000m M j

6 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 1000m M j

7 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 200m K jm

8 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 200m M

9 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 1000m M

10 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 200m M j

11 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M j

12 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 200m M jm

13 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M jm

14 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 200m K jm

15 PASZEK Jan
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-05-25

K2 1000m M j

16 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 200m M j

17 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 1000m M j

18 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

19 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M j

20 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

21 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 1000m M jm

22 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 200m M jm

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 200m M jm

2 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K j

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K j

3 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K j

4 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 200m M jm

5 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M jm

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 200m M

2 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

3 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

4 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M j

5 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOCH Maria 2003-12-16

K1 200m K j

2 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

3 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 200m M

4 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M

5 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 200m M

6 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
2001-03-15

K2 1000m M

7 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 1000m M j

8 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 200m M j

9 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

10 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M jm

11 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 200m M jm

12 URBAŃSKI Jan
( SMEKTAŁA-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 1000m M

13 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

14 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 200m M

15 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 1000m M j

16 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M j

17 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 200m M j

18 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

19 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 1000m M jm

20 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 200m M jm

21 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M j

22 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 200m M j

23 ZIEMSKI Maksymilian
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 1000m M jm

24 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M jm

25 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 200m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K j

2 LACH Kaja 2003-08-14

C1 200m K j

3 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

4 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 200m K jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M jm

2 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2004-03-20

K2 1000m M jm

3 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m M jm

4 KUPCZYK Franciszek
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K2 1000m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 200m K jm

2 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 1000m M jm

3 GRZE¦ Karol
( GRZE¦-MOROZ )
2005-05-24

K2 1000m M jm

4 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 200m M jm

5 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 200m M j

6 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 1000m M j

7 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 1000m M j

8 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2003-10-04

K2 1000m M j

9 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 200m M j

10 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M jm

11 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 200m M jm

12 MOROZ Adam
( GRZE¦-MOROZ )
2004-03-05

K2 1000m M jm

13 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 1000m M jm

14 RUTKOWSKI Paweł
( RUTKOWSKI-WI¦NIEWSKI )
2005-09-11

K2 1000m M jm

15 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 200m M jm

16 SZADKOWSKI Krzysztof
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2002-10-21

K2 1000m M j

17 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M j

18 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M j

19 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 200m M jm

20 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

21 WI¦NIEWSKI Filip
( RUTKOWSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-03-26

K2 1000m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

3 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 200m M jm

4 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 1000m M jm

5 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 200m K jm

6 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 200m K j

7 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

8 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 200m M

9 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 200m K j

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 500m K

2 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 200m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 200m M

 
UKS Silvant Kajak Elbl±g Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 11 ) K-0 M-11
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 200m M jm

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 1000m M jm

3 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-07-20

K4 1000m M jm

4 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 1000m M j

5 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-WITKOWSKI )
2003-03-09

K2 1000m M j

6 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 200m M j

7 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 200m M jm

8 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 1000m M jm

9 GŁOWACKI Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2004-08-08

K4 1000m M jm

10 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K2 1000m M j

11 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 200m M j

12 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 1000m M j

13 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 200m M j

14 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 1000m M j

15 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M j

16 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 1000m M j

17 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 200m M j

18 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-09-26

K4 1000m M jm

19 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 200m M jm

20 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 1000m M jm

21 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

22 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 200m M j

23 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-08-14

K2 1000m M jm

24 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 200m M jm

25 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 1000m M jm

26 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 200m M jm

27 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-10-19

K4 1000m M jm

28 TOCHA Cyprian
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-10-19

K2 1000m M jm

29 WITKOWSKI Adam
( GŁADYKOWSKI-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M j

30 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M j

31 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 1000m M j

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M j

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M j

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 200m M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 39 w tym osób ( 18 ) K-5 M-13
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 200m M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 1000m M

3 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 200m M jm

4 DRZEWIECKI Mateusz
( SZUBIŃSKI-DRZEWIECKI )
2004-08-02

C2 1000m M jm

5 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 1000m M jm

6 FORC Jakub
( FORC-OSIŃSKI )
2004-11-24

C2 1000m M jm

7 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M jm

8 FORC Jakub 2004-11-24

C1 200m M jm

9 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 200m M jm

10 GRUŻLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 1000m M jm

11 GRUŻLEWSKI Ahmed
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2005-11-24

C2 1000m M jm

12 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 200m M

13 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M

14 KŁOS Adrian
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-23

C2 1000m M

15 KONDRATOWICZ Marcel
( GRUŻLEWSKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 1000m M jm

16 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 1000m M jm

17 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 200m M jm

18 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 200m K j

19 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 200m K

20 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2001-11-04

K2 500m K

21 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 500m K

22 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 1000m M jm

23 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 200m M jm

24 OSIŃSKI Bartosz
( FORC-OSIŃSKI )
2005-02-28

C2 1000m M jm

25 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 1000m M j

26 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 200m M j

27 SOCHACKI Mikołaj
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-01

C2 1000m M

28 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 200m M

29 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 1000m M

30 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 200m K jm

31 SUCHALSKI Damian
( SUCHALSKI-¦WITAJ )
2001-04-09

K2 1000m M

32 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 200m M

33 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 1000m M

34 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 1000m M jm

35 SZUBIŃSKI Szymon
( SZUBIŃSKI-DRZEWIECKI )
2005-07-20

C2 1000m M jm

36 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 200m M jm

37 ¦WITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 200m M

38 ¦WITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 1000m M

39 ¦WITAJ Mateusz
( SUCHALSKI-¦WITAJ )
2001-03-23

K2 1000m M

40 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 200m K jm

41 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 1000m M jm

42 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 200m M jm

43 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 500m K

44 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 200m K

45 WIDAWSKA Sandra
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2000-10-10

K2 500m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

3 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M j

4 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M j

5 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

6 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 200m M jm

7 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M jm

8 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 200m M jm

9 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 1000m M jm

10 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 200m M jm

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M

2 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 1000m M jm

3 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 200m M jm

 
start.zgora.pl
ZSR Start Zielona Góra Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Kamila 1983-05-13

KL2 200m K

2 SURWIŁO Mateusz 1991-11-21

KL3 200m M