Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski - Regaty Eliminacyjne Juniorów i Młodzików
BYDGOSZCZ, 08-10.06.2018r.
Liczba zgłoszeń: 731 w tym osób ( 442 ) K-156 M-286
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M jm

2 DUBNICKI Kacper 2004-02-25

K1 1000m M mł

3 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02

K1 1000m M mł

4 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 200m K j

5 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 500m K j

6 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 1000m K j

7 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23

K1 500m K j

8 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23

K1 1000m K j

9 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23

K1 200m K j

10 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 1000m M jm

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 82 w tym osób ( 56 ) K-18 M-38
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 200m M j

2 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 500m M j

3 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 1000m M j

4 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 200m M j

5 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 500m M j

6 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 1000m M j

7 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20

K1 1000m M jm

8 BARTKOWSKI Kacper 2003-05-06

C1 1000m M jm

9 BŁĘDOWSKI Maksymilian 2003-03-29

C1 1000m M jm

10 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M mł

11 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 200m M j

12 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 500m M j

13 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 1000m M j

14 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 200m K j

15 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 500m K j

16 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 1000m K j

17 CZERESZKO Piotr 2000-01-29

K1 200m M j

18 CZERESZKO Piotr 2000-01-29

K1 500m M j

19 CZERESZKO Piotr 2000-01-29

K1 1000m M j

20 DOMAGAŁ Kacper 2002-01-05

K1 1000m M jm

21 DWORZECKI Michał 2002-12-29

C1 1000m M jm

22 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 200m K j

23 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K j

24 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 1000m K j

25 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 200m K j

26 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 500m K j

27 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 1000m K j

28 GRZELLA Nikola 2003-12-24

K1 500m K jm

29 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 1000m M jm

30 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 200m M j

31 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 500m M j

32 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 1000m M j

33 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 1000m M jm

34 KORDALSKA Zuzanna 2003-08-03

C1 500m K jm

35 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 500m K jm

36 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 1000m M mł

37 KWASIGROCH Weronika 2000-12-14

K1 200m K j

38 KWASIGROCH Weronika 2000-12-14

K1 500m K j

39 KWASIGROCH Weronika 2000-12-14

K1 1000m K j

40 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 500m K jm

41 ŁUKARSKI Jędrzej 2003-02-12

K1 1000m M jm

42 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 1000m M jm

43 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 500m K jm

44 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 500m K jm

45 MIKOŁAJEWSKI Kamil 2003-01-25

C1 1000m M jm

46 MIKULSKI Miłosz 2004-04-28

K1 1000m M mł

47 MROZIŃSKA Dominika 2004-05-19

K1 500m K mł

48 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07

K1 1000m M j

49 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07

K1 200m M j

50 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07

K1 500m M j

51 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 200m M j

52 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 500m M j

53 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 1000m M j

54 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 500m K jm

55 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M jm

56 REBELSKI Jakub 2003-07-08

K1 1000m M jm

57 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 1000m M mł

58 RÓG Gracjan 2003-04-07

K1 1000m M jm

59 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M jm

60 SAJA Filip 2004-04-26

K1 1000m M mł

61 STACHURA Alex 2003-07-28

K1 1000m M jm

62 SULSKI Marcin 2003-11-03

K1 1000m M jm

63 SZCZEPANIAK Sebastian 2004-03-19

K1 1000m M mł

64 SZELIGA Antoni 2003-10-01

K1 1000m M jm

65 SZLACHTA Maciej 2001-02-07

C1 200m M j

66 SZLACHTA Maciej 2001-02-07

C1 500m M j

67 SZLACHTA Maciej 2001-02-07

C1 1000m M j

68 SZTOLIN Hubert 2002-10-18

C1 1000m M jm

69 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 500m K mł

70 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 1000m M jm

71 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 1000m M jm

72 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 500m K jm

73 TRZPIS Daniel 2002-07-11

K1 1000m M jm

74 WIŚNIEWSKA Emilia 2003-05-19

K1 500m K jm

75 WIŚNIEWSKI Mateusz 2000-01-06

K1 1000m M j

76 WIŚNIEWSKI Mateusz 2000-01-06

K1 200m M j

77 WIŚNIEWSKI Mateusz 2000-01-06

K1 500m M j

78 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 500m K mł

79 ZABŁOCKI Aleksander 2002-05-23

C1 1000m M jm

80 ZIMNY Dominik 2003-09-22

K1 1000m M jm

81 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 500m K mł

82 ŹYGOWSKA Jaśmina 2003-05-27

K1 500m K jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 500m K mł

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K mł

3 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25

K1 200m M j

4 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25

K1 500m M j

5 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25

K1 1000m M j

6 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 500m K mł

7 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 200m M j

8 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 500m M j

9 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 1000m M j

10 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 1000m M jm

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M jm

3 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 200m M j

4 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 500m M j

5 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 1000m M j

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M jm

7 URBAŃSKA Agata 2002-05-06

K1 500m K jm

8 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 200m M j

9 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 500m M j

10 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 1000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06

K1 1000m M jm

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 500m K jm

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K j

4 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K j

5 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 1000m K j

6 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 500m K mł

7 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 500m K jm

8 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M jm

9 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M jm

10 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 1000m M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 200m M j

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 500m M j

3 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 1000m M j

4 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 200m K j

5 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 500m K j

6 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 1000m K j

7 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01

K1 500m K jm

8 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 500m K jm

9 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 1000m M jm

10 MAZUR Gabriela 2003-08-25

K1 500m K jm

11 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M jm

12 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M jm

13 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 500m K jm

14 SZAFRAŃSKA Julia 2002-09-16

K1 500m K jm

15 SZEWCZUK Oskar 2003-02-03

K1 1000m M jm

16 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 200m M j

17 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 500m M j

18 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 1000m M j

19 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 200m M j

20 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 500m M j

21 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 1000m M j

22 ŻUK Sebastian 2003-12-10

K1 1000m M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 63 w tym osób ( 37 ) K-9 M-28
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K j

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K j

3 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 1000m K j

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K j

5 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K j

6 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 1000m K j

7 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M jm

8 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M jm

9 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M jm

10 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04

K1 500m K jm

11 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M j

12 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 500m M j

13 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M j

14 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 200m M j

15 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 500m M j

16 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 1000m M j

17 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 1000m M jm

18 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 1000m M jm

19 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 500m K jm

20 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21

C1 1000m M jm

21 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20

K1 1000m M jm

22 KLONOWSKI Szymon 2002-07-06

K1 1000m M jm

23 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 200m M j

24 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 500m M j

25 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 1000m M j

26 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M mł

27 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 200m M j

28 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 500m M j

29 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 1000m M j

30 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M jm

31 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M jm

32 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M j

33 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 500m M j

34 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M j

35 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K j

36 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K j

37 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 1000m K j

38 MIŚNIK Michał 2003-01-04

C1 1000m M jm

39 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K jm

40 RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-22

K1 500m K jm

41 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 500m M j

42 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 1000m M j

43 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 200m M j

44 STASIK Igor 2002-04-20

C1 1000m M jm

45 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M j

46 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M j

47 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M j

48 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M jm

49 SZAŁEK Jakub 2002-05-10

C1 1000m M jm

50 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 1000m M jm

51 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 200m M j

52 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 500m M j

53 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 1000m M j

54 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M jm

55 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K jm

56 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 1000m M jm

57 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K jm

58 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 500m M j

59 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M j

60 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 200m M j

61 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M j

62 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 500m M j

63 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M j

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 500m K jm

2 PIECZKO Szymon 2002-03-28

K1 1000m M jm

3 ROMANIUK Kamil 2002-09-16

K1 1000m M jm

4 SULEWSKA Wiktoria 2003-03-07

K1 500m K jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05

K1 500m K mł

2 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 200m M j

3 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 500m M j

4 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 1000m M j

5 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 200m K j

6 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 500m K j

7 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 1000m K j

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M jm

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M mł

10 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K mł

11 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 200m K j

12 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K j

13 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 1000m K j

14 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 500m K jm

2 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 500m K jm

3 FILAK Michał 2003-04-22

K1 1000m M jm

4 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M mł

5 GIL Oliwia 2002-07-11

C1 500m K jm

6 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M jm

7 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 500m M j

8 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 1000m M j

9 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 200m M j

10 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 500m M j

11 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

12 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 1000m M j

13 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 200m M j

14 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 500m M j

15 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M j

16 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 1000m M j

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 1000m M jm

2 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 1000m M jm

3 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 500m K jm

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 1000m M jm

2 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 1000m M jm

3 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 200m M j

4 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 500m M j

5 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 1000m M j

6 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 1000m M jm

7 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M jm

8 MAJKRZAK Jakub 2003-02-01

K1 1000m M jm

9 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 200m M j

10 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 500m M j

11 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

12 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 1000m M j

13 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M j

14 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 500m M j

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 59 w tym osób ( 35 ) K-6 M-29
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24

K1 1000m M jm

2 DĄGIELSKA Martyna 2003-09-18

C1 500m K jm

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K jm

4 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 200m M j

5 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 500m M j

6 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 1000m M j

7 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K jm

8 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

9 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 200m M j

10 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 500m M j

11 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 1000m M j

12 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 200m M j

13 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 500m M j

14 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 1000m M j

15 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M jm

16 JOBSKI Jakub 2004-03-29

K1 1000m M mł

17 JOBSKI Jan 2004-03-29

K1 1000m M mł

18 JUCHIEWICZ Malwina 2003-03-18

K1 500m K jm

19 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 200m M j

20 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 500m M j

21 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 1000m M j

22 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

23 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 200m M j

24 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 500m M j

25 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 1000m M j

26 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 1000m M jm

27 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 200m M j

28 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 500m M j

29 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 1000m M j

30 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 1000m M jm

31 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06

K1 200m M j

32 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06

K1 500m M j

33 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06

K1 1000m M j

34 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M mł

35 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 1000m M j

36 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 200m M j

37 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 500m M j

38 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 200m M j

39 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 500m M j

40 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 1000m M j

41 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M jm

42 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 1000m M jm

43 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M mł

44 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07

C1 1000m M jm

45 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 200m M j

46 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 500m M j

47 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 1000m M j

48 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M mł

49 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10

C1 1000m M jm

50 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14

K1 1000m M jm

51 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M j

52 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M j

53 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M j

54 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 500m M j

55 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 1000m M j

56 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 200m M j

57 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M mł

58 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M mł

59 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 1000m M mł

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 500m K jm

2 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 1000m M mł

3 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K j

4 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K j

5 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 1000m K j

6 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 1000m M j

7 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 200m M j

8 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 500m M j

9 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 200m M j

10 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 500m M j

11 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 1000m M j

12 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M jm

13 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 500m K jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27

K1 1000m M jm

2 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 1000m M jm

3 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M jm

4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M jm

5 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13

K1 200m M j

6 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13

K1 500m M j

7 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13

K1 1000m M j

8 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 200m K j

9 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K j

10 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 1000m K j

11 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 200m M j

12 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 500m M j

13 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 1000m M j

14 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 200m M j

15 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 500m M j

16 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 1000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

3 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K mł

4 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 200m M j

5 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 500m M j

6 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 1000m M j

7 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 500m K jm

8 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M mł

9 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 200m M j

10 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 500m M j

11 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 1000m M j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABLEWSKI Bartosz 2002-10-29

K1 1000m M j

2 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 200m M j

3 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 500m M j

4 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 1000m M j

5 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02

K1 1000m M jm

6 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 1000m M j

7 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 500m K j

8 PAŻDZIORKO Łukasz 2003-08-09

K1 1000m M jm

9 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 200m M j

10 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 500m M j

11 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 1000m M j

12 WERNER Adam 2001-08-13

K1 200m M j

13 WERNER Adam 2001-08-13

K1 500m M j

14 WERNER Adam 2001-08-13

K1 1000m M j

15 WERNER Anna 2003-11-19

K1 500m K j

16 WOLSKI Szymon 2002-06-10

K1 1000m M jm

17 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 200m M j

18 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 500m M j

19 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 1000m M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 200m K j

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K j

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 1000m K j

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M j

5 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 500m M j

6 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 1000m M j

7 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 1000m M mł

8 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02

C1 1000m M jm

9 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 1000m M mł

10 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 200m K j

11 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 500m K j

12 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 1000m K j

13 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K jm

14 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 500m K mł

15 LOBA Nadia 2003-09-29

K1 500m K jm

16 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 1000m M jm

17 RATAJCZAK Alicja 2004-04-30

K1 500m K mł

18 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 500m K jm

19 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 1000m M jm

20 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 500m K jm

21 WINIARSKI Olaf 2003-06-10

K1 1000m M jm

22 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 500m K mł

23 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 500m K mł

24 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 1000m M jm

25 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 1000m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K jm

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M jm

3 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K jm

4 JANUSZ Patrycja 2004-04-14

K1 500m K mł

5 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 1000m M jm

6 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M jm

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 200m K j

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 500m K j

3 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 1000m K j

4 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 200m M j

5 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 500m M j

6 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 1000m M j

7 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 500m K j

8 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 1000m K j

9 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 200m K j

10 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

K1 500m K j

11 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

K1 1000m K j

12 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

K1 200m K j

13 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 200m M j

14 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 500m M j

15 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 1000m M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KNIEĆ Kacper 2003-10-27

K1 1000m M mł

2 LIGOCKA Aleksandra 2003-02-22

K1 500m K mł

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 200m K j

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K j

5 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 1000m K j

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M mł

7 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K j

8 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 1000m K j

9 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 200m K j

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 200m K j

2 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 500m K j

3 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 1000m K j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 1000m M mł

2 CZECH Julia 2004-06-17

K1 500m K mł

3 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 1000m M jm

4 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 500m K mł

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M jm

6 KLIMCZAK Mateusz 2004-08-07

K1 1000m M mł

7 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M mł

8 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 200m M j

9 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 500m M j

10 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 1000m M j

11 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 1000m M jm

12 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M j

13 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M j

14 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

15 PIWKO Dominika 2004-03-12

K1 500m K mł

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 200m M j

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M j

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 500m K mł

2 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 200m M j

3 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 500m M j

4 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 1000m M j

5 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 500m K jm

6 NICKOWSKA Natalia 2002-02-14

K1 500m K jm

7 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 1000m M jm

8 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M mł

9 STANISŁAWSKI Michał 2003-04-10

K1 1000m M jm

10 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18

K1 200m M j

11 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18

K1 500m M j

12 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18

K1 1000m M j

13 TARLACH Bartosz 2002-03-14

K1 1000m M jm

14 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 500m K jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 200m M j

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 500m M j

3 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 1000m M j

4 BURYŚ Batłomiej 2002-02-23

C1 1000m M jm

5 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K jm

6 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K jm

7 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M jm

8 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K jm

9 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 1000m M j

10 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 500m M j

11 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 200m M j

12 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M mł

13 WOŹNIAK Daria 2004-01-30

C1 500m K mł

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26

C1 1000m M jm

2 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 200m K j

3 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 500m K j

4 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 1000m K j

5 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K mł

6 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 500m K j

7 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 1000m K j

8 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 200m K j

9 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M jm

 
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 1000m M jm

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 200m M j

3 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 500m M j

4 GRONET Kacper 2003-08-25

K1 1000m M jm

5 GRONET Kacper 2003-08-25

K1 200m M j

6 GRONET Kacper 2003-08-25

K1 500m M j

7 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 1000m M jm

8 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 200m M j

9 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 500m M j

10 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 500m M j

11 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 200m M j

12 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 1000m M jm

13 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 1000m M jm

14 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 200m M j

15 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 500m M j

16 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 200m M j

17 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 500m M j

18 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 1000m M jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 500m K jm

2 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 1000m M mł

3 KOWALCZE Kacper 2003-02-05

C1 1000m M jm

4 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 500m K jm

5 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 200m K j

6 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 500m K j

7 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 1000m K j

8 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 200m K j

9 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 500m K j

10 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 1000m K j

11 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 200m M j

12 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 500m M j

13 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 1000m M j

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Filip 2004-05-12

K1 1000m M mł

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16

K1 1000m M jm

3 GÓRA Natan 2004-05-25

K1 1000m M mł

4 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 1000m K j

5 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 200m K j

6 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 500m K j

7 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 500m M j

8 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 1000m M j

9 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 200m M j

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12

K1 500m K jm

2 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14

C1 500m K jm

3 RETKIEWICZ Jakub 2001-01-02

K1 200m M j

4 RETKIEWICZ Jakub 2001-01-02

K1 500m M j

5 RETKIEWICZ Jakub 2001-01-02

K1 1000m M j

6 SOBÓTKA Dominik 2001-05-31

K1 1000m M j

7 SOBÓTKA Dominik 2001-05-31

K1 200m M j

8 SOBÓTKA Dominik 2001-05-31

K1 500m M j

9 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 200m K j

10 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 500m K j

11 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 1000m K j

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 1000m M jm

2 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03

C1 200m M j

3 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03

C1 500m M j

4 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03

C1 1000m M j

5 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 200m K j

6 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 500m K j

7 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 1000m K j

8 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M jm

9 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K j

10 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K j

11 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 1000m K j

12 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 1000m M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 1000m M mł

2 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 500m M j

3 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M j

4 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M jm

5 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M jm

6 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M jm

7 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M mł

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 1000m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K j

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K j

4 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 1000m M jm

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K jm

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 500m K jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 1000m M jm

2 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 200m M j

3 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 500m M j

4 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 1000m M j

5 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 1000m M jm

6 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 1000m M jm

7 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 1000m M jm

 
UKS Kajak Gim 1 Trzcianka Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWROŃSKA Julia 2002-02-11

K1 500m K jm

2 GRZEŚ Paweł-Wacław 2001-05-07

K1 200m M j

3 GRZEŚ Paweł-Wacław 2001-05-07

K1 1000m M j

4 GRZEŚ Paweł-Wacław 2001-05-07

K1 500m M j

5 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 1000m M jm

6 MARCINIAK Emilia 2002-09-14

K1 500m K jm

7 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 1000m M jm

8 MISZTAK Jakub 2001-12-19

K1 1000m M j

9 MISZTAK Jakub 2001-12-19

K1 200m M j

10 MISZTAK Jakub 2001-12-19

K1 500m M j

11 MUCHAJER Jakub 2001-02-05

K1 200m M j

12 MUCHAJER Jakub 2001-02-05

K1 500m M j

13 MUCHAJER Jakub 2001-02-05

K1 1000m M j

14 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M jm

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Tymoteusz 2002-12-16

C1 1000m M jm

2 JODKO Jakub 2003-10-05

K1 1000m M jm

3 SZRAM Patryk 2002-09-29

C1 1000m M jm

4 WALNICKI Bartosz 2002-09-06

C1 1000m M jm

5 WAŁACH Stanisław 2002-04-08

K1 1000m M jm

6 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 200m M j

7 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 500m M j

8 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 1000m M j

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 1000m M mł

2 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 500m K mł

3 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 200m K j

4 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 500m K j

5 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 1000m K j

6 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 1000m K j

7 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 200m K j

8 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 500m K j

9 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 200m M j

10 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 500m M j

11 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 1000m M j

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 200m K j

2 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 500m K j

3 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 1000m K j

4 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 200m K j

5 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 500m K j

6 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 1000m K j

7 GWIŻDŻ Laura 2003-08-19

K1 500m K jm

8 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 500m K jm

9 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K jm

10 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 200m M j

11 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 500m M j

12 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 1000m M j

13 ZORZYCKI Daniel 2002-09-04

K1 1000m M jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 EWERTOWSKA Julia 2003-09-23

K1 500m K jm

2 JARZYNA Agata 2000-05-25

K1 500m K j

3 JARZYNA Agata 2000-05-25

K1 200m K j

4 JARZYNA Agata 2000-05-25

K1 1000m K j

5 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 500m K jm

6 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29

K1 1000m K j

7 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29

K1 500m K j

8 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29

K1 200m K j

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 500m K mł

2 KICZKA Wiktoria 2004-11-09

K1 500m K mł

3 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M jm

4 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 1000m M jm

5 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 500m K mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 1000m M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M mł

3 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 1000m M mł

4 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 200m M j

5 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M j

6 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 1000m M j

7 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 500m M j

8 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M j

9 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M j

10 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 500m K mł

11 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 200m M j

12 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 500m M j

13 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 1000m M j

14 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K mł

15 SITA Nikola 2002-11-29

K1 500m K jm

16 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K jm

17 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 200m K j

18 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 500m K j

19 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 1000m K j

20 ŚCIPNIAK Maria 2003-08-02

K1 500m K jm

21 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 200m K j

22 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 500m K j

23 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 1000m K j

24 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 1000m M jm

25 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 1000m K j

26 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 200m K j

27 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 500m K j

28 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K jm

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 500m K mł

2 SZCZYPUŁKOWSKI Adam 2002-05-27

C1 1000m M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 55 w tym osób ( 29 ) K-8 M-21
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERWIAKOWSKA Nikola 2002-12-30

K1 500m K jm

2 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 1000m M mł

3 DUSZYŃSKI Klaudiusz 2002-01-22

C1 1000m M jm

4 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 500m K jm

5 FERTYKOWSKI Gracjan 2003-01-09

C1 1000m M jm

6 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M mł

7 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 200m M j

8 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 500m M j

9 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 1000m M j

10 HADRYCH Szymon 2004-09-10

C1 1000m M mł

11 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 1000m M j

12 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M j

13 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 500m M j

14 JOB Jakub 2001-08-24

C1 200m M j

15 JOB Jakub 2001-08-24

C1 500m M j

16 JOB Jakub 2001-08-24

C1 1000m M j

17 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M j

18 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 200m M j

19 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 500m M j

20 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 500m K j

21 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 1000m K j

22 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 200m K j

23 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 1000m M mł

24 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05

C1 200m M j

25 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05

C1 500m M j

26 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05

C1 1000m M j

27 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 500m K jm

28 ŁĘT Miłosz 2003-03-17

C1 1000m M jm

29 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 200m K j

30 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 500m K j

31 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 1000m K j

32 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

C1 200m M j

33 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

C1 500m M j

34 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

C1 1000m M j

35 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 1000m M jm

36 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03

K1 1000m M jm

37 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 200m M j

38 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 500m M j

39 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 1000m M j

40 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 500m K mł

41 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

C1 200m M j

42 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

C1 500m M j

43 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

C1 1000m M j

44 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 200m M j

45 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 500m M j

46 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 1000m M j

47 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 500m K mł

48 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 1000m M mł

49 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 1000m K j

50 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 200m K j

51 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 500m K j

52 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-10-21

K1 1000m M mł

53 WITKOWSKI Patryk 2000-08-07

K1 200m M j

54 WITKOWSKI Patryk 2000-08-07

K1 500m M j

55 WITKOWSKI Patryk 2000-08-07

K1 1000m M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 200m M j

2 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 500m M j

3 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 1000m M j

4 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 200m M j

5 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 500m M j

6 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 1000m M j

7 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10

K1 500m K jm

8 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 1000m M jm

9 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 500m K mł

10 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

K1 1000m M jm

11 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 200m M j

12 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 500m M j

13 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 1000m M j

14 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 500m K jm

15 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M jm

16 PORA Hubert 2002-12-28

C1 1000m M jm