Internetowe zgłoszenia do imprezy: 81 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 04-07.07.2018 r.
Liczba zgłoszeń: 600 w tym osób ( 251 ) K-78 M-173
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin
( DUBNICKI-BURZYM )
1999-11-11

K2 500m M

2 BURZYM Marcin
( GARBACZ-BURZYM )
1999-11-11

K2 200m M

3 BURZYM Marcin
( BURZYM-DUBNICKI-GRYGO-GARBACZ )
1999-11-11

K4 1000m M

4 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 200m M

5 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 500m M

6 DUBNICKI Karol 1999-06-19

K1 5000m M

7 DUBNICKI Karol
( BURZYM-DUBNICKI-GRYGO-GARBACZ )
1999-06-19

K4 1000m M

8 DUBNICKI Karol
( DUBNICKI-BURZYM )
1999-06-19

K2 500m M

9 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 500m K

10 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 1000m K

11 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 5000m K

12 GARBACZ Karol
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1983-11-02

K4 500m M

13 GARBACZ Karol
( GARBACZ-GRYGO )
1983-11-02

K2 200m M

14 GARBACZ Karol
( BURZYM-DUBNICKI-GRYGO-GARBACZ )
1983-11-02

K4 1000m M

15 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 5000m M

16 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 500m M

17 GARBACZ Marcin
( GARBACZ-BURZYM )
1982-04-01

K2 200m M

18 GARBACZ Marcin 1982-04-01

K1 200m M

19 GARBACZ Marcin 1982-04-01

K1 500m M

20 GARBACZ Marcin
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1982-04-01

K4 500m M

21 GRYGO Patryk
( BURZYM-DUBNICKI-GRYGO-GARBACZ )
1988-04-13

K4 1000m M

22 GRYGO Patryk 1988-04-13

K1 500m M

23 GRYGO Patryk
( GARBACZ-GRYGO )
1988-04-13

K2 200m M

24 GRYGO Patryk
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1988-04-13

K4 500m M

25 GRYGO Patryk 1988-04-13

K1 5000m M

26 SKORUPA Faustyna
( TWARDOWSKA-SKORUPA )
2001-02-15

K2 200m K

27 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 500m K

28 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 1000m K

29 TWARDOWSKA Aleksandra
( TWARDOWSKA-SKORUPA )
2000-09-23

K2 200m K

30 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 500m K

31 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 1000m K

32 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 500m M

33 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 1000m M

34 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 5000m M

35 WYSOCKI Adam
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1974-12-23

K4 500m M

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 5000m K

2 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 500m K

3 CADER Aleksandra
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1998-05-07

K4 500m K

4 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 1000m K

5 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 200m K

6 CZAJA Paweł
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1997-01-18

K4 1000m M

7 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 5000m M

8 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 1000m M

9 ISKRZYCKA Justyna
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1997-11-07

K4 500m K

10 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-11-07

K2 200m K

11 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 1000m K

12 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-11-07

K2 500m K

13 PASZEK Paulina
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-10-26

K2 500m K

14 PASZEK Paulina
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1997-10-26

K4 500m K

15 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 1000m K

16 PASZEK Paulina
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-10-26

K2 200m K

17 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 1000m K

18 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 200m K

19 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 5000m K

20 PILARZ Ewelina
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1997-04-17

K4 500m K

21 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 500m K

22 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 5000m M

23 PLAZA Dionizy
( PLAZA-SZYMAŃSKI )
1997-01-05

K2 200m M

24 PLAZA Dionizy
( PLAZA-SZYMAŃSKI )
1997-01-05

K2 500m M

25 PLAZA Dionizy
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1997-01-05

K4 1000m M

26 SZYMAŃSKI Dominik
( PLAZA-SZYMAŃSKI )
1998-06-08

K2 500m M

27 SZYMAŃSKI Dominik
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1998-06-08

K4 1000m M

28 SZYMAŃSKI Dominik
( PLAZA-SZYMAŃSKI )
1998-06-08

K2 200m M

29 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08

K1 5000m M

30 ¦CIGAŁA Marta 1997-12-11

K1 500m K

31 ¦CIGAŁA Marta
( ¦CIGAŁA-WAJS )
1997-12-11

K2 1000m K

32 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 5000m K

33 WAJS Sandra
( ¦CIGAŁA-WAJS )
1999-03-20

K2 1000m K

34 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 200m K

35 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 500m K

36 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06

K1 200m M

37 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06

K1 500m M

38 ZBIROWSKI Grzegorz
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1996-12-06

K4 1000m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 46 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Martin
( BRZEZIŃSKI-KUJAWSKI )
1993-10-08

K2 1000m M

2 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 500m M

3 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 1000m M

4 BRZEZIŃSKI Martin
( BRZEZIŃSKI-KUJAWSKI )
1993-10-08

K2 500m M

5 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 5000m K

6 GAPSKA Nicola
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K4 500m K

7 GAPSKA Nicola
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K2 1000m K

8 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 500m M

9 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

10 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 200m M

11 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 500m M

12 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 1000m M

13 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 200m M

14 KUJAWSKI Mariusz
( BRZEZIŃSKI-KUJAWSKI )
1986-11-17

K2 500m M

15 KUJAWSKI Mariusz
( BRZEZIŃSKI-KUJAWSKI )
1986-11-17

K2 1000m M

16 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17

K1 500m M

17 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17

K1 1000m M

18 KULCZYŃSKI Patryk
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1995-04-20

K4 500m M

19 KULCZYŃSKI Patryk
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1995-04-20

K4 1000m M

20 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 200m M

21 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 500m M

22 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 1000m M

23 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 500m M

24 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 200m M

25 KWASIGROCH Weronika
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K4 500m K

26 KWASIGROCH Weronika
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K2 1000m K

27 MAZUR Piotr 1991-10-15

K1 500m M

28 MAZUR Piotr
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1991-10-15

K4 500m M

29 MAZUR Piotr
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1991-10-15

K4 1000m M

30 MAZUR Piotr 1991-10-15

K1 200m M

31 MAZUR Piotr
( MAZUR-PUTTO )
1991-10-15

K2 200m M

32 PACAŁA Oskar
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1998-03-09

K4 500m M

33 PACAŁA Oskar 1998-03-09

K1 500m M

34 PACAŁA Oskar
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1998-03-09

K4 1000m M

35 PACAŁA Oskar 1998-03-09

K1 1000m M

36 PUTTO Dawid
( MAZUR-PUTTO )
1991-06-17

K2 200m M

37 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 200m M

38 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 500m M

39 PUTTO Dawid
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1991-06-17

K4 500m M

40 PUTTO Dawid
( MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI )
1991-06-17

K4 1000m M

41 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 500m M

42 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 1000m M

43 SZCZEPAŃSKI Kacper
( SZCZEPAŃSKI-¦LIWA )
1999-05-01

K2 1000m M

44 SZCZEPAŃSKI Kacper
( SZCZEPAŃSKI-¦LIWA )
1999-05-01

K2 500m M

45 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 5000m M

46 ¦LIWA Jakub 1998-03-08

K1 500m M

47 ¦LIWA Jakub
( SZCZEPAŃSKI-¦LIWA )
1998-03-08

K2 1000m M

48 ¦LIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

49 ¦LIWA Jakub
( SZCZEPAŃSKI-¦LIWA )
1998-03-08

K2 500m M

50 ¦LIWA Jakub 1998-03-08

K1 5000m M

51 WI¦NIEWSKA Helena
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK )
1999-04-18

K2 200m K

52 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

53 WI¦NIEWSKA Helena
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK )
1999-04-18

K2 500m K

54 WI¦NIEWSKA Helena
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH )
1999-04-18

K4 500m K

55 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 500m K

56 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 200m K

57 WŁODARCZYK Dominika
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK )
1995-12-29

K2 200m K

58 WŁODARCZYK Dominika
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK )
1995-12-29

K2 500m K

59 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 500m K

60 WŁODARCZYK Dominika
( WI¦NIEWSKA-WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH )
1995-12-29

K4 500m K

61 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 200m M

62 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 500m M

63 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 500m M

64 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

65 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 200m M

66 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 1000m M

 
www.kajakinh.pl
KK Na Fali Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOLSKI Bartosz 1980-04-06

K1 200m M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 500m M

2 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 1000m M

3 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 5000m M

4 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M

5 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M

6 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 5000m M

7 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 500m M

8 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 1000m M

9 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 5000m M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 200m M

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 500m M

3 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 5000m M

4 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 500m M

5 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 1000m M

6 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 5000m M

7 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY-GRYCZKO-SIWIEC )
1999-04-10

K4 1000m M

8 GRYCZKO Andrzej
( FULKO-POTOCZNY-GRYCZKO-SIWIEC )
1968-05-12

K4 1000m M

9 GRYCZKO Andrzej
( GRYCZKO-SIWIEC )
1968-05-12

K2 1000m M

10 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12

K1 5000m M

11 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 500m M

12 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 1000m M

13 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 5000m M

14 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 200m M

15 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY-GRYCZKO-SIWIEC )
1999-02-09

K4 1000m M

16 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 5000m M

17 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 500m M

18 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 1000m M

19 SIWIEC Sławomir
( GRYCZKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 1000m M

20 SIWIEC Sławomir
( FULKO-POTOCZNY-GRYCZKO-SIWIEC )
1992-06-10

K4 1000m M

21 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 5000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 48 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 500m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

3 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 200m M

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 5000m M

5 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 500m M

6 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 1000m M

7 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

8 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 200m M

9 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 500m M

10 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

11 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 5000m M

12 JONKISZ Bartosz
( JONKISZ-KOŁPAK )
1992-01-03

K2 500m M

13 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 200m M

14 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 500m M

15 JONKISZ Bartosz
( JONKISZ-KLICZKOWSKI )
1992-01-03

K2 200m M

16 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

17 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 500m M

18 KLICZKOWSKI Dorian
( JONKISZ-KLICZKOWSKI )
1994-11-01

K2 200m M

19 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01

K1 200m M

20 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01

K1 500m M

21 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 200m M

22 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 500m M

23 KOŁPAK Kamil
( JONKISZ-KOŁPAK )
1994-07-29

K2 500m M

24 NAJA Karolina
( PUŁAWSKA-NAJA )
1990-02-05

K2 500m K

25 NAJA Karolina
( NAJA-PUŁAWSKA )
1990-02-05

K2 200m K

26 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 200m K

27 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

28 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

29 NOGA Paulina
( NOGA-SZEWCZYK )
1996-04-15

K2 500m K

30 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

31 NOGA Paulina
( NOGA-SZEWCZYK )
1996-04-15

K2 1000m K

32 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 1000m K

33 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 5000m K

34 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 1000m M

35 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 200m M

36 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 500m M

37 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 1000m M

38 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 5000m M

39 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 200m M

40 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 500m M

41 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

42 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

43 PUŁAWSKA Anna
( PUŁAWSKA-NAJA )
1996-02-07

K2 500m K

44 PUŁAWSKA Anna
( NAJA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 200m K

45 SZEWCZYK Katarzyna
( SZEWCZYK-SZEWCZYK )
1996-09-08

K2 200m K

46 SZEWCZYK Katarzyna
( NOGA-SZEWCZYK )
1996-09-08

K2 1000m K

47 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 200m K

48 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 500m K

49 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 1000m K

50 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 500m K

51 SZEWCZYK Klaudia
( NOGA-SZEWCZYK )
1993-10-24

K2 500m K

52 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 1000m K

53 SZEWCZYK Klaudia
( SZEWCZYK-SZEWCZYK )
1993-10-24

K2 200m K

54 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 200m K

55 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24

K1 5000m M

56 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24

K1 200m M

57 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24

K1 500m M

58 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24

K1 1000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 62 w tym osób ( 28 ) K-7 M-21
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina
( ANTOS-KUPIŃSKA )
2000-03-28

C2 500m K

2 ANTOS Ewelina
( ANTOS-MENDELSKA )
2000-03-28

C2 200m K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 5000m K

5 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI-SZPREJDA-KUKUŁA )
2000-09-07

C4 1000m M

6 DOMIŃSKI Paweł
( POSPIECH-MASŁOWSKI-DOMIŃSKI-RUCZYŃSKI )
2000-09-07

C4 500m M

7 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2000-09-07

C2 200m M

8 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 5000m M

9 FURTAK Roman
( FURTAK-NOWACZYK-PALUCH-KOSTENSKI )
1995-03-07

C4 1000m M

10 FURTAK Roman
( FURTAK-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1995-03-07

C4 500m M

11 FURTAK Roman
( FURTAK-NOWAK )
1995-03-07

C2 200m M

12 FURTAK Roman
( FURTAK-NOWAK )
1995-03-07

C2 500m M

13 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 5000m K

14 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1999-06-12

K2 1000m K

15 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 1000m K

16 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1999-06-12

K2 500m K

17 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-HAŁAS-WALIGÓRA-WĘCŁAWEK )
1999-06-12

K4 500m K

18 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 200m M

19 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 500m M

20 GRZELKA Patryk
( GRZELKA-MAJCHRZAK-MISZTAK-MICHALSKI )
1997-04-21

K4 500m M

21 HAŁAS Bartosz
( RZEPCZYŃSKI-ŻUKOWSKI-WOLNY-HAŁAS )
2003-05-15

K4 500m M

22 HAŁAS Bartosz
( STEPUN-WOLNY-HAŁAS-ŻUKOWSKI )
2003-05-15

K4 1000m M

23 HAŁAS Zuzanna
( GAWLIK-HAŁAS-WALIGÓRA-WĘCŁAWEK )
2002-05-15

K4 500m K

24 KOSTENSKI Szymon
( KOSTENSKI-NOWACZYK )
1995-08-06

C2 500m M

25 KOSTENSKI Szymon
( FURTAK-NOWACZYK-PALUCH-KOSTENSKI )
1995-08-06

C4 1000m M

26 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 5000m M

27 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 200m M

28 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 500m M

29 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 1000m M

30 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-08-05

C2 500m M

31 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-08-05

C2 1000m M

32 KUKUŁA Kamil
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI-SZPREJDA-KUKUŁA )
2001-08-05

C4 1000m M

33 KUPIŃSKA Weronika
( ANTOS-KUPIŃSKA )
1997-02-03

C2 500m K

34 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 200m K

35 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 500m K

36 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 5000m K

37 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 1000m M

38 MAJCHRZAK Maksym
( MAJCHRZAK-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-07-20

K4 1000m M

39 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 5000m M

40 MAJCHRZAK Maksym
( GRZELKA-MAJCHRZAK-MISZTAK-MICHALSKI )
1999-07-20

K4 500m M

41 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 500m M

42 MAJCHRZAK Maksym
( MAJCHRZAK-MISZTAK )
1999-07-20

K2 1000m M

43 MASŁOWSKI Bartosz
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI-SZPREJDA-KUKUŁA )
2001-10-21

C4 1000m M

44 MASŁOWSKI Bartosz
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C2 200m M

45 MASŁOWSKI Bartosz
( POSPIECH-MASŁOWSKI-DOMIŃSKI-RUCZYŃSKI )
2001-10-21

C4 500m M

46 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

47 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

48 MENDELSKA Patrycja
( ANTOS-MENDELSKA )
2001-09-29

C2 200m K

49 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 500m M

50 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

51 MICHALSKI Jakub
( GRZELKA-MAJCHRZAK-MISZTAK-MICHALSKI )
1998-09-25

K4 500m M

52 MICHALSKI Jakub
( MAJCHRZAK-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1998-09-25

K4 1000m M

53 MISZTAK Kacper
( GRZELKA-MAJCHRZAK-MISZTAK-MICHALSKI )
1997-03-15

K4 500m M

54 MISZTAK Kacper
( MAJCHRZAK-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K4 1000m M

55 MISZTAK Kacper
( MAJCHRZAK-MISZTAK )
1997-03-15

K2 1000m M

56 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 1000m M

57 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 5000m M

58 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 500m M

59 NOWACZYK Remigiusz
( FURTAK-NOWACZYK-PALUCH-KOSTENSKI )
1998-02-23

C4 1000m M

60 NOWACZYK Remigiusz
( FURTAK-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1998-02-23

C4 500m M

61 NOWACZYK Remigiusz
( KOSTENSKI-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 500m M

62 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

63 NOWACZYK Remigiusz
( PALUCH-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 200m M

64 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

65 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 5000m M

66 NOWAK Łukasz
( FURTAK-NOWAK )
1995-07-12

C2 200m M

67 NOWAK Łukasz
( FURTAK-NOWAK )
1995-07-12

C2 500m M

68 NOWAK Łukasz
( FURTAK-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1995-07-12

C4 500m M

69 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 500m M

70 PALUCH Gilbert
( PALUCH-NOWACZYK )
1995-08-21

C2 200m M

71 PALUCH Gilbert
( FURTAK-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1995-08-21

C4 500m M

72 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 500m M

73 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

74 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 5000m M

75 PALUCH Gilbert
( FURTAK-NOWACZYK-PALUCH-KOSTENSKI )
1995-08-21

C4 1000m M

76 POSPIECH Daniel
( POSPIECH-MASŁOWSKI-DOMIŃSKI-RUCZYŃSKI )
1992-07-12

C4 500m M

77 POSPIECH Daniel
( POSPIECH-RUCZYŃSKI )
1992-07-12

C2 200m M

78 RUCZYŃSKI Mariusz
( POSPIECH-RUCZYŃSKI )
1992-02-15

C2 200m M

79 RUCZYŃSKI Mariusz
( POSPIECH-MASŁOWSKI-DOMIŃSKI-RUCZYŃSKI )
1992-02-15

C4 500m M

80 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 500m M

81 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

82 RZEPCZYŃSKI Dominik
( RZEPCZYŃSKI-ŻUKOWSKI-WOLNY-HAŁAS )
1999-04-19

K4 500m M

83 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 5000m M

84 RZEPCZYŃSKI Dominik
( RZEPCZYŃSKI-WOLNY )
1999-04-19

K2 500m M

85 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MAJCHRZAK-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K4 1000m M

86 STEPUN Jakub
( STEPUN-ŻUKOWSKI )
2001-08-30

K2 500m M

87 STEPUN Jakub
( STEPUN-WOLNY-HAŁAS-ŻUKOWSKI )
2001-08-30

K4 1000m M

88 SZPREJDA Oskar
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI-SZPREJDA-KUKUŁA )
2000-12-24

C4 1000m M

89 WALIGÓRA Weronika
( GAWLIK-HAŁAS-WALIGÓRA-WĘCŁAWEK )
2002-07-08

K4 500m K

90 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1998-07-24

K2 1000m K

91 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1998-07-24

K2 500m K

92 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 200m K

93 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 500m K

94 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-HAŁAS-WALIGÓRA-WĘCŁAWEK )
1998-07-24

K4 500m K

95 WI¦NIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-07-14

C2 500m M

96 WI¦NIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-07-14

C2 1000m M

97 WOLNY Paweł
( RZEPCZYŃSKI-WOLNY )
1999-10-15

K2 500m M

98 WOLNY Paweł
( STEPUN-WOLNY-HAŁAS-ŻUKOWSKI )
1999-10-15

K4 1000m M

99 WOLNY Paweł
( RZEPCZYŃSKI-ŻUKOWSKI-WOLNY-HAŁAS )
1999-10-15

K4 500m M

100 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 500m M

101 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 200m M

102 ŻUKOWSKI Jakub
( RZEPCZYŃSKI-ŻUKOWSKI-WOLNY-HAŁAS )
2000-06-03

K4 500m M

103 ŻUKOWSKI Jakub
( STEPUN-WOLNY-HAŁAS-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K4 1000m M

104 ŻUKOWSKI Jakub
( STEPUN-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K2 500m M

 
KS Baza Mr±gowo Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 5000m K

2 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 500m K

3 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 1000m K

4 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 200m K

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 200m K

2 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

3 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-HOŁYSZ-WOJCIECHOWSKA-KLATT )
1998-01-12

K4 500m K

4 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 1000m K

5 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT )
1998-01-12

K2 200m K

6 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT )
1998-01-12

K2 1000m K

7 DRATWA Kacper
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
2000-08-06

K4 500m M

8 DRATWA Kacper
( DRATWA-GAJEWSKI -WITCZAK-NOWAKOWSKI )
2000-08-06

K4 1000m M

9 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

10 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

11 GAJEWSKI Piotr
( DRATWA-GAJEWSKI -WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1999-06-18

K4 1000m M

12 GAJEWSKI Piotr
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1999-06-18

K4 500m M

13 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1999-06-18

K2 1000m M

14 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 5000m M

15 GRONEK Sara
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA )
1999-11-17

K2 1000m K

16 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 5000m K

17 HOŁYSZ Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-04-08

K2 200m K

18 HOŁYSZ Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-04-08

K2 1000m K

19 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 5000m K

20 HOŁYSZ Patrycja
( CYRULEWSKA-HOŁYSZ-WOJCIECHOWSKA-KLATT )
2001-04-08

K4 500m K

21 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT )
1999-02-04

K2 200m K

22 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT )
1999-02-04

K2 1000m K

23 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 1000m K

24 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 500m K

25 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

26 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-HOŁYSZ-WOJCIECHOWSKA-KLATT )
1999-02-04

K4 500m K

27 LEBIODA Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-10-14

K2 1000m K

28 LEBIODA Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-10-14

K2 200m K

29 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-GAJEWSKI -WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K4 1000m M

30 NOWAKOWSKI Robert
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 1000m M

31 NOWAKOWSKI Robert
( NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1998-02-10

K2 200m M

32 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1998-02-10

K4 500m M

33 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 200m M

34 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 500m M

35 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

36 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1997-07-23

K4 500m M

37 WITCZAK Sławomir
( NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1997-07-23

K2 200m M

38 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-GAJEWSKI -WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1997-07-23

K4 1000m M

39 WOJCIECHOWSKA Natalia
( CYRULEWSKA-HOŁYSZ-WOJCIECHOWSKA-KLATT )
2002-07-11

K4 500m K

40 WOJCIECHOWSKA Natalia
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 1000m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZˇSZCZ Wojciech
( CHRZˇSZCZ-WAWER )
1998-03-19

K2 200m M

2 CHRZˇSZCZ Wojciech
( CHRZˇSZCZ-WAWER )
1998-03-19

K2 500m M

3 CHRZˇSZCZ Wojciech
( CHRZˇSZCZ-WAWER )
1998-03-19

K2 1000m M

4 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 1000m M

5 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 5000m M

6 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

7 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

8 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

9 WAWER Dominik
( CHRZˇSZCZ-WAWER )
2002-06-24

K2 1000m M

10 WAWER Dominik
( CHRZˇSZCZ-WAWER )
2002-06-24

K2 200m M

11 WAWER Dominik
( CHRZˇSZCZ-WAWER )
2002-06-24

K2 500m M

12 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 5000m M

13 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbl±g Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper
( ALEKSANDROWICZ-KRAUSE )
2002-12-15

K2 1000m M

2 ALEKSANDROWICZ Kacper
( ALEKSANDROWICZ-KRAUSE )
2002-12-15

K2 200m M

3 ALEKSANDROWICZ Kacper
( KRAUSE-ALEKSANDROWICZ )
2002-12-15

K2 500m M

4 GŁADYKOWSKI Gabriel
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI )
2003-03-09

K2 500m M

5 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI )
2003-03-09

K2 1000m M

6 GŁADYKOWSKI Gabriel
( WITKOWSKI-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-ROJEK )
2003-03-09

K4 1000m M

7 GŁUCH Józef
( GŁUCH-ZRĘBA )
2000-01-06

C2 200m M

8 GŁUCH Józef
( ZRĘBA-GŁUCH )
2000-01-06

C2 1000m M

9 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 1000m M

10 KOMOROWSKI Igor
( WITKOWSKI-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-ROJEK )
2003-08-12

K4 1000m M

11 KOMOROWSKI Igor
( GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI )
2003-08-12

K2 1000m M

12 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI )
2003-08-12

K2 500m M

13 KRAUSE Paweł
( ALEKSANDROWICZ-KRAUSE )
2003-10-26

K2 1000m M

14 KRAUSE Paweł
( KRAUSE-ALEKSANDROWICZ )
2003-10-26

K2 500m M

15 KRAUSE Paweł
( ALEKSANDROWICZ-KRAUSE )
2003-10-26

K2 200m M

16 ROJEK Przemysław
( WITKOWSKI-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-ROJEK )
2002-08-10

K4 1000m M

17 ROJEK Przemysław
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-08-10

K2 1000m M

18 ROJEK Przemysław
( WITKOWSKI-ROJEK )
2002-08-10

K2 500m M

19 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K

20 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 1000m K

21 WITKOWSKI Adam
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M

22 WITKOWSKI Adam
( WITKOWSKI-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-ROJEK )
2002-01-05

K4 1000m M

23 WITKOWSKI Adam
( WITKOWSKI-ROJEK )
2002-01-05

K2 500m M

24 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 1000m M

25 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 200m M

26 ZARĘBA Wiktor
( GŁUCH-ZRĘBA )
1999-06-30

C2 200m M

27 ZARĘBA Wiktor
( ZRĘBA-GŁUCH )
1999-06-30

C2 1000m M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 51 w tym osób ( 29 ) K-6 M-23
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta 1997-11-24

K1 5000m K

2 BERUS Marta
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1997-11-24

K2 1000m K

3 BERUS Marta
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-PUŁAWSKA )
1997-11-24

K4 500m K

4 DZIUBA Maciej
( ŁUKASIEWICZ-DZIUBA )
2001-01-07

K2 200m M

5 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2001-01-07

K2 500m M

6 FECHNER Luiza
( FECHNER-GLAESER )
2003-10-14

C2 200m K

7 FECHNER Luiza
( FECHNER-GLAESER )
2003-10-14

C2 500m K

8 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-GLAESER )
2003-11-20

C2 500m K

9 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-GLAESER )
2003-11-20

C2 200m K

10 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 1000m K

11 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 5000m K

12 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 500m K

13 HENECZKOWSKA Joanna
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K4 500m K

14 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 200m K

15 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 500m K

16 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 1000m M

17 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 500m M

18 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 200m M

19 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-STABNO )
2000-01-07

K2 1000m M

20 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-07

K2 200m M

21 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2003-09-29

C4 1000m M

22 JANCZAK Tomasz
( SOBCZAK-JANCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2003-09-29

C4 500m M

23 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C2 500m M

24 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C2 1000m M

25 KARASIEWICZ Dawid
( PASTOK-KARASIEWICZ )
2001-02-21

K2 1000m M

26 KOZIO Dawid
( SOBCZAK-JANCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2002-10-17

C4 500m M

27 KOZIO Dawid
( KOZIO-KRUK )
2002-10-17

C2 200m M

28 KOZIO Dawid
( JANCZAK-SOBCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2002-10-17

C4 1000m M

29 KRUK Mariusz
( KOZIO-KRUK )
1987-10-26

C2 200m M

30 KRUK Mariusz 1987-10-26

C1 500m M

31 KRUK Mariusz
( KRUK-MALISZEWSKI-KUDŁA-RATAJCZAK )
1987-10-26

C4 1000m M

32 KRUK Mariusz
( RATAJCZAK-KRUK-KUDŁA-MALISZEWSKI )
1987-10-26

C4 500m M

33 KUDŁA Michał
( RATAJCZAK-KRUK-KUDŁA-MALISZEWSKI )
1991-10-17

C4 500m M

34 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 200m M

35 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 500m M

36 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

37 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 5000m M

38 KUDŁA Michał
( KRUK-MALISZEWSKI-KUDŁA-RATAJCZAK )
1991-10-17

C4 1000m M

39 ŁUKASIEWICZ Mateusz
( ŁUKASIEWICZ-DZIUBA )
2000-08-06

K2 200m M

40 ŁUKASIEWICZ Mateusz
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2000-08-06

K2 500m M

41 MALISZEWSKI Mikołaj
( RATAJCZAK-KRUK-KUDŁA-MALISZEWSKI )
1996-04-28

C4 500m M

42 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 500m M

43 MALISZEWSKI Mikołaj
( KRUK-MALISZEWSKI-KUDŁA-RATAJCZAK )
1996-04-28

C4 1000m M

44 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 1000m M

45 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 200m M

46 NOWACZYK Filip
( NOWACZYK-OLSZEWSKI-TRACZ-WYRWAS )
1999-04-09

K4 1000m M

47 NOWACZYK Filip
( NOWACZYK-STABNO-TRACZ-WYRWAS )
1999-04-09

K4 500m M

48 OLSZEWSKI Hubert
( NOWACZYK-OLSZEWSKI-TRACZ-WYRWAS )
2000-01-17

K4 1000m M

49 OLSZEWSKI Hubert
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-17

K2 200m M

50 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 5000m M

51 PASTOK Piotr
( PASTOK-KARASIEWICZ )
2000-01-11

K2 1000m M

52 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2003-07-08

C2 500m M

53 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2003-07-08

C2 200m M

54 PRENTKI Damian 1996-06-30

K1 200m M

55 PRZBYLSKI Aleksander
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2002-10-07

C2 200m M

56 PRZBYLSKI Aleksander
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2002-10-07

C2 500m M

57 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

58 PUŁAWSKA Małgorzata
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K4 500m K

59 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 1000m K

60 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

61 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

62 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 200m K

63 RATAJCZAK Maciej
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2000-04-13

C2 500m M

64 RATAJCZAK Maciej
( RATAJCZAK-KRUK-KUDŁA-MALISZEWSKI )
2000-04-13

C4 500m M

65 RATAJCZAK Maciej
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2000-04-13

C2 1000m M

66 RATAJCZAK Maciej
( KRUK-MALISZEWSKI-KUDŁA-RATAJCZAK )
2000-04-13

C4 1000m M

67 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K2 1000m K

68 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-PUŁAWSKA )
1999-11-29

K4 500m K

69 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-01-10

C2 1000m M

70 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2003-01-10

C4 1000m M

71 SOBCZAK Mateusz
( SOBCZAK-JANCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2003-01-10

C4 500m M

72 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-01-10

C2 500m M

73 STABNO Bartosz
( NOWACZYK-STABNO-TRACZ-WYRWAS )
1991-12-10

K4 500m M

74 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

75 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 500m M

76 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

77 STABNO Bartosz
( JAKUBOWSKI-STABNO )
1991-12-10

K2 1000m M

78 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 5000m M

79 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 1000m M

80 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 500m M

81 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 200m M

82 SZBUBA Mateusz
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2001-11-27

C2 1000m M

83 SZBUBA Mateusz
( SOBCZAK-JANCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2001-11-27

C4 500m M

84 SZBUBA Mateusz
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2001-11-27

C2 500m M

85 SZBUBA Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK-KOZIO-SZBUBA )
2001-11-27

C4 1000m M

86 TRACZ Wojciech
( TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K2 200m M

87 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

88 TRACZ Wojciech
( NOWACZYK-OLSZEWSKI-TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K4 1000m M

89 TRACZ Wojciech
( NOWACZYK-STABNO-TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K4 500m M

90 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 500m M

91 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 500m M

92 WYRWAS Kamil
( TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K2 200m M

93 WYRWAS Kamil
( NOWACZYK-OLSZEWSKI-TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K4 1000m M

94 WYRWAS Kamil
( NOWACZYK-STABNO-TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K4 500m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22

C1 200m K

2 DŁUGOSZ Katarzyna
( SZPERKIEWICZ-DŁUGOSZ )
1997-10-22

C2 500m K

3 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22

C1 500m K

4 DŁUGOSZ Katarzyna
( DŁUGOSZ-SZPERKIEWICZ )
1997-10-22

C2 200m K

5 SUCHECKA Aleksandra
( WOJCIECHOWSKA-SUCHECKA )
1999-08-04

K2 1000m K

6 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 200m K

7 SUCHECKA Aleksandra
( SUCHECKA-WOJCIECHOWSKA )
1999-08-04

K2 500m K

8 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 500m K

9 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( DŁUGOSZ-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 200m K

10 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SZPERKIEWICZ-DŁUGOSZ )
2001-05-23

C2 500m K

11 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

12 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

13 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 200m M

14 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 500m M

15 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 1000m M

16 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 200m M

17 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 1000m M

18 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 500m M

19 WOJCIECHOWSKA Natalia
( SUCHECKA-WOJCIECHOWSKA )
1999-04-09

K2 500m K

20 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09

K1 200m K

21 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09

K1 500m K

22 WOJCIECHOWSKA Natalia
( WOJCIECHOWSKA-SUCHECKA )
1999-04-09

K2 1000m K

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-NOWACKI )
1993-10-20

C2 200m M

2 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-SŁOMIŃSKI )
1993-10-20

C2 500m M

3 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

4 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-SŁOMIŃSKI )
1993-10-20

C2 1000m M

5 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 500m M

6 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 200m M

7 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 1000m M

8 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 5000m M

9 NOWACKI Dominik
( ŁUBNIEWSKI-NOWACKI )
1997-05-11

C2 200m M

10 SŁOMIŃSKI Vincent
( ŁUBNIEWSKI-SŁOMIŃSKI )
1992-02-05

C2 500m M

11 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 500m M

12 SŁOMIŃSKI Vincent
( ŁUBNIEWSKI-SŁOMIŃSKI )
1992-02-05

C2 1000m M

13 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 5000m M

14 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 1000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 43 w tym osób ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRÓDKA Jakub
( BRÓDKA-DZIURLA-CYBULA-NOWICKI )
1998-01-21

C4 1000m M

2 BRÓDKA Jakub
( BRÓDKA-DZIURLA )
1998-01-21

C2 200m M

3 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 200m M

4 BRÓDKA Jakub
( BRÓDKA-DZIURLA )
1998-01-21

C2 500m M

5 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 500m M

6 BRÓDKA Jakub
( BRÓDKA-DZIURLA )
1998-01-21

C2 1000m M

7 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 1000m M

8 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 200m K

9 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 5000m K

10 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 500m K

11 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 1000m K

12 CYBULA Mateusz
( BRÓDKA-DZIURLA-CYBULA-NOWICKI )
1999-10-08

C4 1000m M

13 CYBULA Mateusz
( CYBULA-NOWICKI )
1999-10-08

C2 500m M

14 CYBULA Mateusz
( CYBULA-NOWICKI )
1999-10-08

C2 1000m M

15 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 500m M

16 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

17 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 5000m M

18 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 200m K

19 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 500m K

20 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 5000m K

21 CZARNECKA Iwona
( CZARNECKA-STANNY )
1995-07-27

C2 500m K

22 DZIURLA Dawid
( BRÓDKA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 500m M

23 DZIURLA Dawid
( BRÓDKA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 1000m M

24 DZIURLA Dawid
( BRÓDKA-DZIURLA-CYBULA-NOWICKI )
1999-06-29

C4 1000m M

25 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 200m M

26 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 500m M

27 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 1000m M

28 DZIURLA Dawid
( BRÓDKA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 200m M

29 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

30 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 5000m K

31 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 200m M

32 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 500m M

33 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 1000m M

34 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

35 NOWICKI Tomasz
( BRÓDKA-DZIURLA-CYBULA-NOWICKI )
1998-12-21

C4 1000m M

36 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 5000m M

37 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 500m M

38 NOWICKI Tomasz
( CYBULA-NOWICKI )
1998-12-21

C2 500m M

39 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

40 NOWICKI Tomasz
( CYBULA-NOWICKI )
1998-12-21

C2 1000m M

41 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 200m K

42 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 500m K

43 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 5000m K

44 SERWATKA Kamila
( SERWATKA-STANNY )
1991-11-03

C2 200m K

45 STANNY Magda
( SERWATKA-STANNY )
1993-03-15

C2 200m K

46 STANNY Magda 1993-03-15

C1 5000m K

47 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

48 STANNY Magda
( CZARNECKA-STANNY )
1993-03-15

C2 500m K

49 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

50 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 1000m K

51 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 5000m K

52 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 200m K

53 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 500m K

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14

K1 500m M

2 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14

K1 1000m M

3 KUCZYŃSKI Norbert
( KUCZYŃSKI-UHLE )
1993-10-14

K2 1000m M

4 UHLE Damian 1995-01-26

K1 500m M

5 UHLE Damian 1995-01-26

K1 1000m M

6 UHLE Damian
( KUCZYŃSKI-UHLE )
1995-01-26

K2 1000m M

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-PIOTROWSKI-MARCINKOWSKI-ZYCH )
1999-02-03

K4 500m M

2 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1999-02-03

K2 500m M

3 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1999-02-03

K2 1000m M

4 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-HORBA-MARCINKOWSKI-WERNER )
1999-02-03

K4 1000m M

5 HORBA Jakub
( CZUBAK-HORBA-MARCINKOWSKI-WERNER )
2001-07-06

K4 1000m M

6 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1995-02-11

K2 1000m M

7 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-PIOTROWSKI-MARCINKOWSKI-ZYCH )
1995-02-11

K4 500m M

8 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-HORBA-MARCINKOWSKI-WERNER )
1995-02-11

K4 1000m M

9 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1995-02-11

K2 500m M

10 PIOTROWSKI Jakub
( CZUBAK-PIOTROWSKI-MARCINKOWSKI-ZYCH )
2000-09-30

K4 500m M

11 WERNER Adam
( CZUBAK-HORBA-MARCINKOWSKI-WERNER )
2001-08-13

K4 1000m M

12 ZYCH Patryk
( CZUBAK-PIOTROWSKI-MARCINKOWSKI-ZYCH )
2000-02-20

K4 500m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

2 KORT Zuzanna
( LOBA-SZKODZIŃSKA-KORT-WERNER )
2003-06-28

K4 500m K

3 LOBA Nadia
( LOBA-SZKODZIŃSKA-KORT-WERNER )
2003-09-29

K4 500m K

4 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-12-12

K4 500m M

5 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-12-12

K4 1000m M

6 SZKODZIŃSKA Martyna
( LOBA-SZKODZIŃSKA-KORT-WERNER )
2003-05-13

K4 500m K

7 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K2 200m K

8 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K2 500m K

9 SZYJKOWSKI Jakub
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-11-09

K4 500m M

10 SZYJKOWSKI Jakub
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-11-09

K4 1000m M

11 WERNER Wiktoria
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 200m K

12 WERNER Wiktoria
( LOBA-SZKODZIŃSKA-KORT-WERNER )
2002-10-25

K4 500m K

13 WERNER Wiktoria
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 500m K

14 WINIARSKI Olaf
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-06-10

K4 500m M

15 WINIARSKI Olaf
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-06-10

K4 1000m M

16 ZDROJEWSKI Tomasz
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2002-11-03

K4 500m M

17 ZDROJEWSKI Tomasz
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2002-11-03

K4 1000m M

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

2 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 200m K

3 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

4 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 46 w tym osób ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 500m M

2 BIL Michał
( BIL-OSTROWSKI )
1997-01-06

K2 200m M

3 BIL Michał 1997-01-06

K1 5000m M

4 BIL Michał
( BIL-PRZYPADŁO )
1997-01-06

K2 1000m M

5 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

6 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-LE¦NIAK )
2000-01-18

K2 1000m K

7 CEDROWSKA Natalia
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ-LE¦NIAK-CEDROWSKA )
2000-01-18

K4 500m K

8 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 200m K

9 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 500m K

10 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ )
2000-01-18

K2 200m K

11 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 200m M

12 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 500m M

13 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 1000m M

14 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 5000m M

15 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

16 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2000-08-01

C2 200m K

17 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2000-08-01

C2 500m K

18 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

19 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 200m M

20 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 500m M

21 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 1000m M

22 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 5000m M

23 KULETA Dawid
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1991-03-31

C4 500m M

24 KULETA Dawid
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1991-03-31

C4 1000m M

25 KULETA Piotr
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1989-06-27

C4 500m M

26 KULETA Piotr
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1989-06-27

C4 1000m M

27 KULETA Piotr
( KULETA-¦LIWIŃSKI )
1989-06-27

C2 500m M

28 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 1000m M

29 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 500m M

30 KULETA Piotr
( KULETA-¦LIWIŃSKI )
1989-06-27

C2 1000m M

31 LE¦NIAK Martyna
( CEDROWSKA-LE¦NIAK )
2001-06-07

K2 1000m K

32 LE¦NIAK Martyna 2001-06-07

K1 5000m K

33 LE¦NIAK Martyna
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ-LE¦NIAK-CEDROWSKA )
2001-06-07

K4 500m K

34 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 1000m K

35 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 500m K

36 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ-LE¦NIAK-CEDROWSKA )
1993-09-04

K4 500m K

37 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 500m K

38 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 1000m K

39 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 200m K

40 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ-LE¦NIAK-CEDROWSKA )
1998-08-28

K4 500m K

41 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 1000m K

42 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 200m K

43 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 500m K

44 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 500m K

45 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 1000m K

46 MARKIEWICZ Paulina
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 200m K

47 OSTROWSKI Cezary
( BIL-OSTROWSKI )
1997-09-24

K2 200m M

48 OSTROWSKI Cezary 1997-09-24

K1 500m M

49 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 500m K

50 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 200m K

51 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 5000m K

52 PRZYBYŁA Magdalena
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2001-05-20

C2 200m K

53 PRZYBYŁA Magdalena
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2001-05-20

C2 500m K

54 PRZYPADŁO Marcin
( BIL-PRZYPADŁO )
1995-12-05

K2 1000m M

55 PRZYPADŁO Marcin 1995-12-05

K1 5000m M

56 SZPYNDA Grzegorz
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1994-10-27

C4 1000m M

57 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 5000m M

58 SZPYNDA Grzegorz
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1994-10-27

C4 500m M

59 ¦LIWIŃSKI Arsen
( KULETA-¦LIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 1000m M

60 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 500m M

61 ¦LIWIŃSKI Arsen
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1996-04-03

C4 500m M

62 ¦LIWIŃSKI Arsen
( KULETA-¦LIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 500m M

63 ¦LIWIŃSKI Arsen
( KULETA-KULETA-¦LIWIŃSKI-SZPYNDA )
1996-04-03

C4 1000m M

64 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 1000m M

65 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 500m M

2 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

3 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 5000m M

4 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 200m M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKIEWICZ Paweł
( WIERUSZEWSKI-MˇCIK-MAJERSKI-BARTKIEWICZ )
1991-10-19

K4 500m M

2 BARTKIEWICZ Paweł 1991-10-19

K1 200m M

3 BARTKIEWICZ Paweł
( MAJERSKI-BARTKIEWICZ )
1991-10-19

K2 200m M

4 MAJERSKI Krzysztof
( MAJERSKI-BARTKIEWICZ )
1987-02-18

K2 200m M

5 MAJERSKI Krzysztof
( WIERUSZEWSKI-MˇCIK-MAJERSKI-BARTKIEWICZ )
1987-02-18

K4 500m M

6 MAJERSKI Krzysztof 1987-02-18

K1 200m M

7 MˇCIK Bartłomiej
( WIERUSZEWSKI-MˇCIK-MAJERSKI-BARTKIEWICZ )
1987-08-14

K4 500m M

8 WIERUSZEWSKI Wiktor
( WIERUSZEWSKI-MˇCIK-MAJERSKI-BARTKIEWICZ )
1996-02-23

K4 500m M

9 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

10 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 5000m M

11 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

12 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 1000m K

13 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 5000m K

 
mkkł±czany.pl
MKK Ł±czany Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 500m K

2 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 1000m K

3 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 5000m K

4 SOWA Mateusz
( SOWA-WIECHEĆ )
1999-02-25

K2 500m M

5 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

6 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 5000m M

7 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 500m M

8 WIECHEĆ Daniel
( SOWA-WIECHEĆ )
1999-03-03

K2 500m M

9 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 200m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-PILARZ )
1999-03-16

K2 500m M

2 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-KULIG -STAROWICZ-PILARZ )
1999-03-16

K4 1000m M

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 5000m M

4 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-MORAWSKI )
1999-03-16

K2 1000m M

5 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-MORAWSKI-PILARZ-STAROWICZ )
1999-03-16

K4 500m M

6 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 200m M

7 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 500m M

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 1000m M

9 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 5000m M

10 KULIG Adrian
( BYRDEK-KULIG -STAROWICZ-PILARZ )
2000-03-20

K4 1000m M

11 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 500m M

12 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 5000m M

13 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 500m M

14 MORAWSKI Piotr
( MORAWSKI-STAROWICZ )
1999-03-14

K2 200m M

15 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 5000m M

16 MORAWSKI Piotr
( BYRDEK-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 1000m M

17 MORAWSKI Piotr
( BYRDEK-MORAWSKI-PILARZ-STAROWICZ )
1999-03-14

K4 500m M

18 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

19 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-MORAWSKI-PILARZ-STAROWICZ )
2002-04-04

K4 500m M

20 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-KULIG -STAROWICZ-PILARZ )
2002-04-04

K4 1000m M

21 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-PILARZ )
2002-04-04

K2 500m M

22 STAROWICZ Dominik
( MORAWSKI-STAROWICZ )
1998-03-19

K2 200m M

23 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-KULIG -STAROWICZ-PILARZ )
1998-03-19

K4 1000m M

24 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-MORAWSKI-PILARZ-STAROWICZ )
1998-03-19

K4 500m M

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18

K1 200m M

2 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18

K1 500m M

3 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18

K1 5000m M

4 CHASZCZEWICZ Jakub 1996-07-16

K1 5000m M

5 CHASZCZEWICZ Jakub
( SIECIŃSKI-CHASZCZEWICZ )
1996-07-16

K2 200m M

6 SIECIŃSKI Michał
( SIECIŃSKI-CHASZCZEWICZ )
2000-11-16

K2 200m M

7 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 1000m M

8 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 5000m M

9 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 200m K

10 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 5000m K

11 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 500m K

12 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 1000m K

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA )
2001-05-14

C2 1000m M

2 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2001-05-14

C4 500m M

3 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2001-05-14

C4 1000m M

4 GOZDEK Wiktoria
( ŁOBOZIAK-GOZDEK )
2002-02-21

C2 200m K

5 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 200m K

6 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-02-21

C2 500m K

7 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 200m M

8 KUCIEL Michał
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2001-02-21

C4 500m M

9 KUCIEL Michał
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2001-02-21

C4 1000m M

10 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-GOZDEK )
2002-07-30

C2 200m K

11 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K

12 ŁOBOZIAK Elżbieta
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 500m K

13 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 200m K

14 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2002-04-12

C4 500m M

15 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2002-04-12

C4 1000m M

16 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M

17 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 200m K

18 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K

19 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K

20 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA )
2000-03-17

C2 1000m M

21 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2000-03-17

C4 500m M

22 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA-PANDEL-KUCIEL )
2000-03-17

C4 1000m M

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MIELNIK Anna
( MIELNIK-SZCZEPANEK )
2002-06-28

K2 1000m K

2 MIELNIK Anna
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2002-06-28

K2 500m K

3 MIELNIK Anna
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2002-06-28

K2 200m K

4 SZCZEPANEK Emilja
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2000-11-08

K2 500m K

5 SZCZEPANEK Emilja
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2000-11-08

K2 200m K

6 SZCZEPANEK Emilja
( MIELNIK-SZCZEPANEK )
2000-11-08

K2 1000m K

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 500m K

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1995-03-06

C2 500m M

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 500m M

3 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1995-03-06

C2 1000m M

4 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 200m M

5 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1995-03-06

C2 200m M

6 KAMIŃSKI Mateusz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

C2 1000m M

7 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 500m M

8 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

9 KAMIŃSKI Mateusz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

C2 200m M

10 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 5000m M

11 KAMIŃSKI Mateusz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

C2 500m M

12 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 200m K

13 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 500m K

14 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 200m K

15 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 500m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 5000m K

2 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2001-03-06

C2 500m K

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K

4 DOROZIŃSKA Justyna
( KOWALSKA-DOROZIŃSKA )
2001-03-06

C2 200m K

5 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

6 KOWALSKA Ewa
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 500m K

7 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K

8 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K

9 KOWALSKA Ewa
( KOWALSKA-DOROZIŃSKA )
2002-01-31

C2 200m K

10 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 5000m K

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

12 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

13 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 5000m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 5000m M

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 500m M

3 BONARSKI Łukasz
( FLORCZAK-BONARSKI-WAWRZYNIAK-SIEMIONOWSKI )
1997-05-24

K4 1000m M

4 BONARSKI Łukasz
( BONARSKI-SIEMIONOWSKI-ROSOLSKI-WAWRZYNIAK )
1997-05-24

K4 500m M

5 FLORCZAK Paweł
( FLORCZAK-ROSOLSKI )
1989-01-02

K2 500m M

6 FLORCZAK Paweł
( FLORCZAK-BONARSKI-WAWRZYNIAK-SIEMIONOWSKI )
1989-01-02

K4 1000m M

7 FLORCZAK Paweł
( FLORCZAK-ROSOLSKI )
1989-01-02

K2 1000m M

8 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 5000m M

9 ROSOLSKI Rafał
( BONARSKI-SIEMIONOWSKI-ROSOLSKI-WAWRZYNIAK )
1991-05-27

K4 500m M

10 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

11 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 500m M

12 ROSOLSKI Rafał
( FLORCZAK-ROSOLSKI )
1991-05-27

K2 1000m M

13 ROSOLSKI Rafał
( FLORCZAK-ROSOLSKI )
1991-05-27

K2 500m M

14 SIEMIONOWSKI Piotr
( BONARSKI-SIEMIONOWSKI-ROSOLSKI-WAWRZYNIAK )
1988-06-06

K4 500m M

15 SIEMIONOWSKI Piotr
( FLORCZAK-BONARSKI-WAWRZYNIAK-SIEMIONOWSKI )
1988-06-06

K4 1000m M

16 SIEMIONOWSKI Piotr
( SIEMIONOWSKI-WAWRZYNIAK )
1988-06-06

K2 200m M

17 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06

K1 200m M

18 WAWRZYNIAK Dominik
( FLORCZAK-BONARSKI-WAWRZYNIAK-SIEMIONOWSKI )
1997-02-15

K4 1000m M

19 WAWRZYNIAK Dominik
( BONARSKI-SIEMIONOWSKI-ROSOLSKI-WAWRZYNIAK )
1997-02-15

K4 500m M

20 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15

K1 200m M

21 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15

K1 500m M

22 WAWRZYNIAK Dominik
( SIEMIONOWSKI-WAWRZYNIAK )
1997-02-15

K2 200m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GOTOWICZ Damian
( JANYSKA-GOTOWICZ )
1999-08-22

K2 500m M

2 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 1000m M

3 GOTOWICZ Damian
( JANYSKA-GOTOWICZ-ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-08-22

K4 1000m M

4 GOTOWICZ Damian
( ŁABISZAK-JANYSKA-GOTOWICZ-PAJˇK )
1999-08-22

K4 500m M

5 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 200m M

6 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 500m M

7 JANYSKA Adam
( JANYSKA-JANYSKA )
1998-03-31

K2 1000m M

8 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 500m M

9 JANYSKA Paweł
( JANYSKA-GOTOWICZ )
1998-03-31

K2 500m M

10 JANYSKA Paweł
( JANYSKA-JANYSKA )
1998-03-31

K2 1000m M

11 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

12 JANYSKA Paweł
( JANYSKA-GOTOWICZ-ŁABISZAK-PAJˇK )
1998-03-31

K4 1000m M

13 JANYSKA Paweł
( ŁABISZAK-JANYSKA-GOTOWICZ-PAJˇK )
1998-03-31

K4 500m M

14 ŁABISZAK Adrian
( ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-03-31

K2 500m M

15 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 1000m M

16 ŁABISZAK Adrian
( JANYSKA-GOTOWICZ-ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-03-31

K4 1000m M

17 ŁABISZAK Adrian
( ŁABISZAK-JANYSKA-GOTOWICZ-PAJˇK )
1999-03-31

K4 500m M

18 ŁABISZAK Adrian
( ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-03-31

K2 1000m M

19 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 500m M

20 PAJˇK Bartłomiej
( ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-12-03

K2 500m M

21 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03

K1 200m M

22 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03

K1 500m M

23 PAJˇK Bartłomiej
( JANYSKA-GOTOWICZ-ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-12-03

K4 1000m M

24 PAJˇK Bartłomiej
( ŁABISZAK-PAJˇK )
1999-12-03

K2 1000m M

25 PAJˇK Bartłomiej
( ŁABISZAK-JANYSKA-GOTOWICZ-PAJˇK )
1999-12-03

K4 500m M

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZAKIEWICZ Dorota
( KOZAKIEWICZ-KOZAKIEWICZ )
1992-08-07

C2 500m K

2 KOZAKIEWICZ Katarzyna
( KOZAKIEWICZ-KOZAKIEWICZ )
1998-08-01

C2 500m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 500m M

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 5000m M

4 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01

C1 200m M

2 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01

C1 500m M

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01

C1 5000m M

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30

K1 200m M

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 500m M

3 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAROSŁAWSKI Piotr 1999-02-12

K1 200m M

2 JAROSŁAWSKI Piotr
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -SIWIECKI-POSS )
1999-02-12

K4 500m M

3 KŁOS Paweł
( KŁOS -POSS )
1998-08-25

K2 200m M

4 KŁOS Paweł
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -SIWIECKI-POSS )
1998-08-25

K4 500m M

5 POSS Mateusz
( KŁOS -POSS )
1999-12-26

K2 200m M

6 POSS Mateusz
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -SIWIECKI-POSS )
1999-12-26

K4 500m M

7 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M

8 SIWIECKI Damian
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -SIWIECKI-POSS )
1994-02-26

K4 500m M

9 WRZOSEK Michał 1999-11-26

K1 200m M