Internetowe zg³oszenia do imprezy: Ogólnopolskie Regaty Kajakowe jun i m³ im. Rafa³a Piszcza
POZNAŃ, 07.07.2018
Liczba zg³oszeń: 210 w tym osób ( 210 ) K-65 M-145
 
£ÓDZKIE Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 500m M m³

2 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M jm

3 WI”Z Szymon 2004-07-12

K1 500m M m³

 
MAZOWIECKIE Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 500m M jm

 
WIELKOPOLSKIE Liczba zg³oszeń: 204 w tym osób ( 204 ) K-64 M-140
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zg³oszeń: 45 w tym osób ( 45 ) K-10 M-35
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIO£A Jakub 2005-04-24

K1 500m M m³

2 B”CZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M m³

3 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 500m M jm

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 500m M jm

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 500m M jm

6 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04

K1 500m K jm

7 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 500m M m³

8 DOMIŃSKI Pawe³ 2000-09-07

C1 500m M j

9 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 500m M j

10 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 500m M jm

11 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K m³

12 JÓ¬WIAK Mateusz 2003-01-21

C1 500m M jm

13 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20

K1 500m M jm

14 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K m³

15 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 500m M j

16 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M m³

17 KUKU£A Kamil 2001-08-05

C1 500m M j

18 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K m³

19 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 500m M jm

20 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M jm

21 MAS£OWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 500m M j

22 MERMELA Miko³aj 2005-04-29

K1 500m M m³

23 MI¦NIK Micha³ 2003-01-04

C1 500m M jm

24 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K jm

25 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 500m M m³

26 RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-22

K1 500m K jm

27 RECHUL Miko³aj 2005-01-22

K1 500m M m³

28 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 500m M j

29 SEŃCZUK Ewelina 2004-06-27

K1 500m K m³

30 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 500m M m³

31 STASIK Igor 2002-04-20

C1 500m M jm

32 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 500m M jm

33 SZA£EK Jakub 2002-05-10

C1 500m M jm

34 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 500m M jm

35 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 500m M j

36 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27

C1 500m M jm

37 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 500m M jm

38 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K jm

39 W”SOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 500m M jm

40 W”SOWICZ Miko³aj 2005-05-13

K1 500m M m³

41 WŹC£AWEK Zuzanna 2004-06-06

K1 500m K m³

42 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K jm

43 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 500m M j

44 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 500m M m³

45 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 500m M m³

 
KS Energetyk Poznań Liczba zg³oszeń: 13 w tym osób ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CH£OPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05

K1 500m K jm

2 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K m³

3 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 500m M j

4 HO£YSZ Patrycja 2001-04-08

K1 500m K j

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 500m M jm

6 KAJDANEK Jaros³aw 2004-11-03

K1 500m M m³

7 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K m³

8 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 500m K m³

9 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K j

10 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M dz

11 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K m³

12 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K jm

13 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M dz

 
KS Posnania Poznań Liczba zg³oszeń: 60 w tym osób ( 60 ) K-12 M-48
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K m³

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M dz

3 CHE£MOWSKI Rados³aw 2003-09-24

K1 500m M jm

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K jm

5 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 500m M dz

6 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 500m M j

7 DZIUDZIA Jakub 2004-06-27

K1 500m M m³

8 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K jm

9 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 500m M m³

10 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

11 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 500m M m³

12 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M m³

13 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 500m M jm

14 JOBSKI Jakub 2004-03-29

K1 500m M m³

15 JUCHIEWICZ Malwina 2003-03-18

K1 500m K jm

16 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 500m M j

17 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K m³

18 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 500m M m³

19 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

20 KO£ODZIEJ Tomasz 2005-05-15

K1 500m M m³

21 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 500m M m³

22 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 500m M j

23 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 500m M jm

24 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 500m M j

25 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 500m M jm

26 KOZ£OWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 500m M jm

27 KUD£A Jan 2004-06-19

C1 500m M m³

28 KULESZA Kacper 2001-04-12

K1 500m M j

29 KU¬MA Zuzanna 2003-04-08

K1 500m K jm

30 £UKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06

K1 500m M j

31 MAJEWSKI Nikodem 2004-10-31

C1 500m M m³

32 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13

C1 500m K m³

33 NASKRŹT Szymon 2008-06-02

C1 500m M dz

34 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 500m M m³

35 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 500m M j

36 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M jm

37 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 500m M jm

38 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M m³

39 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07

C1 500m M jm

40 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 500m M j

41 RZEPKA Mi³osz 2008-06-14

K1 500m M dz

42 SCHULZ Mateusz 2003-05-29

K1 500m M jm

43 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M m³

44 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 500m M dz

45 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K m³

46 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10

C1 500m M jm

47 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 500m M m³

48 SO£TYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K dz

49 SO£TYŃSKI Bartosz 2004-12-02

C1 500m M m³

50 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28

K1 500m M dz

51 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14

K1 500m M jm

52 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 500m M j

53 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M dz

54 SZMAGAJ Kacper 2004-06-30

C1 500m M m³

55 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 500m M m³

56 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M dz

57 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M m³

58 WAWRZYNIAK Maria 2002-05-16

K1 500m K jm

59 WOJTCZAK Bart³omiej 2005-05-24

C1 500m M m³

60 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 500m M m³

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zg³oszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27

K1 500m M jm

2 KOLA¦NIEWSKI Jakub 2006-04-10

K1 500m M dz

3 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 500m M jm

4 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M jm

5 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 500m M jm

6 SIDE£ Grzegorz 2000-03-13

K1 500m M j

7 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K j

8 ZIÓ£KOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 500m M j

9 ZIÓ£KOWSKI Mi³osz 2001-03-28

K1 500m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zg³oszeń: 23 w tym osób ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12

C1 500m M m³

2 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

4 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

K1 500m K m³

5 GROMADECKA Marika 2009-01-01

K1 500m K dz

6 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 500m M m³

7 GROMADECKI Niodem 2007-03-04

C1 500m M dz

8 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 500m K m³

9 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K dz

10 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M dz

11 KRZEWINA Krztsztof 2004-09-20

C1 500m M m³

12 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 500m M dz

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K m³

14 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M dz

15 MIŃKO Róæa 2003-07-03

K1 500m K jm

16 NAPIERA£A Wiktor 2004-07-07

K1 500m M m³

17 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 500m K jm

18 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K m³

19 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 500m K jm

20 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M dz

21 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 500m M m³

22 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M m³

23 WRZESIŃSKI Jaros³aw 2001-07-12

C1 500m M j

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 500m M m³

3 BIA£OÆYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M jm

4 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K jm

5 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 500m M jm

6 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M jm

7 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 500m M m³

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 500m M m³

 
UKS B³yskawica Rokietnica Liczba zg³oszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 500m M m³

2 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20

K1 500m M dz

3 HABDAS Franciszek 2006-09-26

K1 500m M dz

4 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 500m M jm

5 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 500m M j

6 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 500m M m³

7 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 500m M jm

8 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 500m M dz

9 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 500m M m³

10 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 500m M jm

 
UKS Szóstka Poznań Liczba zg³oszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAGSCH Weronika 2007-06-05

K1 500m K dz

2 KO£ODZIEJCZAK Zuzanna 2004-06-12

K1 500m K m³

3 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 500m K dz

4 ROSENBERGER Aleksandra 2006-03-21

K1 500m K dz

5 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K dz

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zg³oszeń: 13 w tym osób ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 K£OBUS £ucja 2007-06-15

K1 500m K dz

2 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07

K1 500m M dz

3 KU¦NIEREK Filip 2005-06-17

K1 500m M m³

4 KU¬NICKI Micha³ 2006-03-08

K1 500m M dz

5 LIESKE Kacper 2006-10-13

K1 500m M dz

6 £ABŹDA Maksymilian 2006-09-09

K1 500m M dz

7 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M dz

8 PIECZULIS Mateusz 2005-07-12

K1 500m M m³

9 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K dz

10 RUREK Ania 2006-10-02

K1 500m K dz

11 RUREK Fabian 2009-01-12

K1 500m M dz

12 SK”PSKI Maksymilian 2004-10-26

K1 500m M m³

13 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 500m M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zg³oszeń: 18 w tym osób ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 500m M jm

2 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13

K1 500m K dz

3 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 500m K m³

4 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 500m M m³

5 KOKOCIŃSKI Przemys³aw 2004-05-30

K1 500m M m³

6 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M j

7 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 500m K m³

8 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 500m M j

9 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K m³

10 SITA Nikola 2002-11-29

K1 500m K jm

11 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K jm

12 S£OWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 500m K j

13 ¦CIPNIAK Maria 2003-08-02

K1 500m K jm

14 ¦CIPNIAK Monika 2001-11-13

K1 500m K j

15 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 500m K j

16 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 500m M jm

17 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 500m K j

18 ÆOK Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K j

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
 
LKK Hubertus Bia³y Bór Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-07

K1 500m M m³

2 P£O¦CIŃSKA Mirela 2004-07-26

K1 500m K m³