Internetowe zgłoszenia do imprezy: 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Liczba zgłoszeń: 319 w tym osób ( 246 ) K-96 M-150
 
DOLNO¦LˇSKIE Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAGROWSKA Maja
( BEBENEK-BAGROWSKA )
2003-11-03

K2 500m K jm

2 BAGROWSKA Maja
( BAGROWSKA-BEBENEK )
2003-11-03

K2 3000m K jm

3 BEBENEK Klaudia
( BAGROWSKA-BEBENEK )
2002-11-13

K2 3000m K jm

4 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 500m K jm

5 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 500m K jm

6 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BAGROWSKA )
2002-11-13

K2 500m K jm

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 52 w tym osób ( 48 ) K-22 M-26
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-PAŁUBICKI-TRZPIS )
2003-07-20

K4 500m M jm

2 BARTCHODZIE Jakub
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-JANOWICZ-TRZPIS )
2003-07-20

K4 1000m M jm

3 BYCHENKOVA Oleksandra
( BYCHENKOVA-BYCHENKOVA )
2002-10-28

K2 3000m K jm

4 BYCHENKOVA Oleksandra
( GRZELLA-¬YGOWSKA-BYCHENKOVA-BYCHENKOVA )
2002-10-28

K4 500m K jm

5 BYCHENKOVA Sofia
( GRZELLA-¬YGOWSKA-BYCHENKOVA-BYCHENKOVA )
2002-10-28

K4 500m K jm

6 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-BYCHENKOVA )
2002-10-28

K2 3000m K jm

7 CHMIELEWSKA Dominika
( CHMIELEWSKA-CHYLIŃSKA )
2002-01-11

K2 500m K jm

8 CHYLIŃSKA Emilia
( CHMIELEWSKA-CHYLIŃSKA )
2002-09-30

K2 500m K jm

9 DOMAGAŁ Kacper
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-PAŁUBICKI-TRZPIS )
2002-01-05

K4 500m M jm

10 DOMAGAŁ Kacper
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-JANOWICZ-TRZPIS )
2002-01-05

K4 1000m M jm

11 GRZELLA Nikola
( GRZELLA-¬YGOWSKA-BYCHENKOVA-BYCHENKOVA )
2003-12-24

K4 500m K jm

12 GRZELLA Nikola
( GRZELLA-¬YGOWSKA )
2003-12-24

K2 3000m K jm

13 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 500m M jm

14 JANOWICZ Dawid
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-JANOWICZ-TRZPIS )
2003-03-15

K4 1000m M jm

15 KOWALSKA Julia
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2003-06-23

K2 500m K jm

16 KOWALSKA Julia
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA-WI¦NIEWSKA )
2003-06-23

K4 500m K jm

17 KWIATKOWSKA Jagoda 2002-07-24

K1 3000m K jm

18 KWIATKOWSKA Jagoda 2002-07-24

K1 500m K jm

19 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-11-01

K2 500m K jm

20 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA-WI¦NIEWSKA )
2002-11-01

K4 500m K jm

21 ŁUKARSKI Jędrzej
( REBELSKI-ŁUKARSKI )
2003-02-12

K2 5000m M jm

22 ŁUKARSKI Jędrzej
( ZIMNY-PAŁUBICKI-REBELSKI-ŁUKARSKI )
2003-02-12

K4 1000m M jm

23 NOWICKA Alicja
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA-WI¦NIEWSKA )
2003-11-26

K4 500m K jm

24 NOWICKA Alicja
( NOWICKA-WI¦NIEWSKA )
2003-11-26

K2 3000m K jm

25 PAŁUBICKI Łukasz
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-PAŁUBICKI-TRZPIS )
2002-01-23

K4 500m M jm

26 PAŁUBICKI Łukasz
( ZIMNY-PAŁUBICKI-REBELSKI-ŁUKARSKI )
2002-01-23

K4 1000m M jm

27 REBELSKI Jakub
( ZIMNY-PAŁUBICKI-REBELSKI-ŁUKARSKI )
2003-07-08

K4 1000m M jm

28 REBELSKI Jakub
( REBELSKI-ŁUKARSKI )
2003-07-08

K2 5000m M jm

29 RÓG Gracjan
( RÓG-STACHURA )
2003-04-07

K2 5000m M jm

30 STACHURA Alex
( RÓG-STACHURA )
2003-07-28

K2 5000m M jm

31 SULSKI Marcin
( SZELIGA-SULSKI )
2003-11-03

K2 500m M jm

32 SZELIGA Antoni
( SZELIGA-SULSKI )
2003-10-01

K2 500m M jm

33 ¦CIESIŃSKI Mateusz
( ¦CIESIŃSKI-TOMASZEWSKI )
2003-06-10

K2 500m M jm

34 ¦CIESIŃSKI Mateusz
( ¦CIESIŃSKI-TOMASZEWSKI )
2003-06-10

K2 1000m M jm

35 TOMASZEWSKI Kacper
( ¦CIESIŃSKI-TOMASZEWSKI )
2003-01-20

K2 500m M jm

36 TOMASZEWSKI Kacper
( ¦CIESIŃSKI-TOMASZEWSKI )
2003-01-20

K2 1000m M jm

37 TRZPIS Daniel
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-PAŁUBICKI-TRZPIS )
2002-07-11

K4 500m M jm

38 TRZPIS Daniel
( BARTCHODZIE-DOMAGAŁ-JANOWICZ-TRZPIS )
2002-07-11

K4 1000m M jm

39 WI¦NIEWSKA Emilia
( NOWICKA-WI¦NIEWSKA )
2003-05-19

K2 3000m K jm

40 WI¦NIEWSKA Emilia
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA-WI¦NIEWSKA )
2003-05-19

K4 500m K jm

41 ZIMNY Dominik 2003-09-22

K1 5000m M jm

42 ZIMNY Dominik
( ZIMNY-PAŁUBICKI-REBELSKI-ŁUKARSKI )
2003-09-22

K4 1000m M jm

43 ¬YGOWSKA Ja¶mina
( GRZELLA-¬YGOWSKA-BYCHENKOVA-BYCHENKOVA )
2003-05-27

K4 500m K jm

44 ¬YGOWSKA Ja¶mina
( GRZELLA-¬YGOWSKA )
2003-05-27

K2 3000m K jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02

C1 500m M jm

2 HUMIŃSKI Filip
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-12-02

C2 500m M jm

3 KORT Zuzanna
( KORT-LOBA )
2003-06-28

K2 3000m K jm

4 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K jm

5 LOBA Nadia 2003-09-29

K1 3000m K jm

6 LOBA Nadia
( KORT-LOBA )
2003-09-29

K2 3000m K jm

7 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI-PRZYBYŁA-ZDROJEWSKI )
2003-12-12

K4 500m M jm

8 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 500m M jm

9 PRZYBYŁA Kacper
( PRZYBYŁA-SZYJKOWSKI )
2003-03-05

K2 1000m M jm

10 PRZYBYŁA Kacper
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI-PRZYBYŁA-ZDROJEWSKI )
2003-03-05

K4 500m M jm

11 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 500m K jm

12 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K2 500m K jm

13 SZYJKOWSKI Jakub
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI-PRZYBYŁA-ZDROJEWSKI )
2003-11-09

K4 500m M jm

14 SZYJKOWSKI Jakub
( PRZYBYŁA-SZYJKOWSKI )
2003-11-09

K2 1000m M jm

15 WERNER Wiktoria
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 500m K jm

16 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 500m K jm

17 WINIARSKI Olaf 2003-06-10

K1 5000m M jm

18 WINIARSKI Olaf 2003-06-10

K1 500m M jm

19 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 1000m M jm

20 ZDROJEWSKI Tomasz
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI-PRZYBYŁA-ZDROJEWSKI )
2002-11-03

K4 500m M jm

21 ZIELIŃSKI Jakub
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 500m M jm

22 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 5000m M jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZAK Dagmara
( GROCHOWSKA-BANASZAK )
2002-01-11

K2 3000m K jm

2 BANASZAK Dagmara
( GROCHOWSKA-BANASZAK )
2002-01-11

K2 500m K jm

3 GROCHOWSKA Michalina
( GROCHOWSKA-BANASZAK )
2003-10-06

K2 3000m K jm

4 GROCHOWSKA Michalina
( GROCHOWSKA-BANASZAK )
2003-10-06

K2 500m K jm

5 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 500m M jm

6 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 5000m M jm

7 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 500m K jm

8 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 3000m K jm

9 STELMASZYK Michał 2002-06-01

K1 1000m M jm

10 STELMASZYK Michał 2002-06-01

K1 5000m M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERWIAKOWSKA Nikola 2002-12-30

K1 500m K jm

2 CZERWIAKOWSKA Nikola
( CZERWIAKOWSKA-MIKOŁAJCZYK )
2002-12-30

K2 500m K jm

3 DZIATKOWICZ Sandra
( LASOTA-DZIATKOWICZ )
2002-09-27

K2 3000m K jm

4 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 500m K jm

5 FERTYKOWSKI Gracjan
( ROMANOWSKI-FERTYKOWSKI )
2003-01-09

C2 5000m M jm

6 FERTYKOWSKI Gracjan
( ROMANOWSKI-FERTYKOWSKI )
2003-01-09

C2 1000m M jm

7 LASOTA Wiktoria
( LASOTA-DZIATKOWICZ )
2003-01-01

K2 3000m K jm

8 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 3000m K jm

9 MIKOŁAJCZYK Nicole
( CZERWIAKOWSKA-MIKOŁAJCZYK )
2002-05-03

K2 500m K jm

10 MIKOŁAJCZYK Nicole 2002-05-03

K1 500m K jm

11 ROMANOWSKI Szymon
( ROMANOWSKI-FERTYKOWSKI )
2003-07-08

C2 1000m M jm

12 ROMANOWSKI Szymon
( ROMANOWSKI-FERTYKOWSKI )
2003-07-08

C2 5000m M jm

13 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03

K1 500m M jm

14 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03

K1 5000m M jm

 
LUBELSKIE Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LIGOCKA Aleksandra 2003-02-22

K1 500m K jm

2 LIGOCKA Aleksandra 2003-02-22

K1 3000m K jm

3 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 500m M jm

4 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M jm

 
LUBUSKIE Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 20 ) K-8 M-12
 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 500m M jm

2 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 5000m M jm

3 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 1000m M jm

4 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M jm

5 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 1000m M jm

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M jm

7 URBAŃSKA Agata 2002-05-06

K1 500m K jm

8 URBAŃSKA Agata 2002-05-06

K1 3000m K jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERŁOWSKA Danata
( GIERŁOWSKA-GRABOWSKA-MAZUR-SZAFRAŃSKA )
2003-09-01

K4 500m K jm

2 GIERŁOWSKA Danata
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-09-01

K2 3000m K jm

3 GRABOWSKA Alicja
( GIERŁOWSKA-GRABOWSKA-MAZUR-SZAFRAŃSKA )
2002-07-25

K4 500m K jm

4 GRABOWSKA Alicja
( GRABOWSKA-SZAFRAŃSKA )
2002-07-25

K2 3000m K jm

5 KOZIEŁ Jakub
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2003-06-04

K4 1000m M jm

6 KOZIEŁ Jakub
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2003-06-04

K4 500m M jm

7 MAZUR Gabriela 2003-08-25

K1 3000m K jm

8 MAZUR Gabriela
( GIERŁOWSKA-GRABOWSKA-MAZUR-SZAFRAŃSKA )
2003-08-25

K4 500m K jm

9 PIECZURO Krzysztof
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2002-02-16

K4 1000m M jm

10 PIECZURO Krzysztof
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2002-02-16

K4 500m M jm

11 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M jm

12 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 5000m M jm

13 STANKIEWICZ Klaudia
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 3000m K jm

14 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 500m K jm

15 SZAFRAŃSKA Julia
( GIERŁOWSKA-GRABOWSKA-MAZUR-SZAFRAŃSKA )
2002-09-16

K4 500m K jm

16 SZAFRAŃSKA Julia
( GRABOWSKA-SZAFRAŃSKA )
2002-09-16

K2 3000m K jm

17 SZEWCZUK Oskar
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2003-02-03

K4 1000m M jm

18 SZEWCZUK Oskar
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2003-02-03

K4 500m M jm

19 ŻUK Sebastian
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2003-12-10

K4 1000m M jm

20 ŻUK Sebastian
( KOZIEŁ-PIECZURO-SZEWCZUK-ŻUK )
2003-12-10

K4 500m M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 500m K jm

2 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 3000m K jm

3 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 500m K jm

4 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 3000m K jm

5 FILAK Michał
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-04-22

K2 1000m M jm

6 FILAK Michał
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-04-22

K2 5000m M jm

7 LISKOWSKI Adam
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 1000m M jm

8 LISKOWSKI Adam
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 5000m M jm

9 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 1000m M jm

10 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M jm

11 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 1000m M jm

12 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 5000m M jm

 
ŁÓDZKIE Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16

K1 500m M jm

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16

K1 5000m M jm

 
MAZOWIECKIE Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 500m K jm

2 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 3000m K jm

3 SZPERKIEWICZ Aleksander 2003-12-12

K1 500m M jm

4 SZPERKIEWICZ Aleksander 2003-12-12

K1 1000m M jm

5 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 500m M jm

6 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M jm

7 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 500m K jm

8 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 3000m K jm

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-06-30

K4 1000m M jm

2 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-06-30

K4 500m M jm

3 KORZENIEWSKI Bartłomiej
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-01-02

K4 1000m M jm

4 KORZENIEWSKI Bartłomiej
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-01-02

K4 500m M jm

5 SAWICKI Szymon
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-06-11

K4 1000m M jm

6 SAWICKI Szymon
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-06-11

K4 500m M jm

7 WITMANOWICZ Kamil
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-10-16

K4 1000m M jm

8 WITMANOWICZ Kamil
( KIETLICZ-WOJNACKI-WITMANOWICZ-SAWICKI-KORZENIEWSKI )
2002-10-16

K4 500m M jm

 
MAŁOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 14 ) K-8 M-6
 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-09-22

K2 3000m K jm

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 500m K jm

3 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 500m K jm

4 KURPAN Natalia
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-05-28

K2 3000m K jm

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 500m M jm

6 MAŁECKI Michał
( PIECH-MAŁECKI )
2002-08-24

K2 1000m M jm

7 PIECH Jacek
( PIECH-MAŁECKI )
2002-04-04

K2 1000m M jm

8 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 500m M jm

9 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 1000m M jm

10 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 5000m M jm

 
nadwislan.com
KS Nadwi¶lan Kraków Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 500m M jm

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 1000m M jm

3 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 500m M jm

4 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 5000m M jm

5 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 500m K jm

6 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 3000m K jm

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STRUZIKOWSKA Iga 2002-05-09

K1 500m K jm

2 STRUZIKOWSKA Iga 2002-05-09

K1 3000m K jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 500m K jm

2 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-02-21

C2 500m K jm

3 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 3000m K jm

4 ŁOBOZIAK Elżbieta
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 500m K jm

5 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K jm

6 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 3000m K jm

7 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 500m M jm

8 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M jm

9 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K jm

10 TOPA Anna 2003-10-24

C1 3000m K jm

 
PODKARPACKIE Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K jm

2 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 3000m K jm

 
PODLASKIE Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Łukasz
( BARCZEWSKI-WALULIK )
2003-06-08

K2 1000m M jm

2 BARCZEWSKI Łukasz
( WALULIK-BARCZEWSKI )
2003-06-08

K2 5000m M jm

3 WALULIK Mikołaj
( WALULIK-BARCZEWSKI )
2003-08-13

K2 5000m M jm

4 WALULIK Mikołaj
( BARCZEWSKI-WALULIK )
2003-08-13

K2 1000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 5000m M jm

2 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 1000m M jm

3 KOWALSKA Ewa
( KOWALSKA-LACH )
2002-01-31

C2 500m K jm

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 3000m K jm

5 LACH Kaja
( KOWALSKA-LACH )
2003-08-14

C2 500m K jm

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 500m K jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 500m K jm

2 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 3000m K jm

3 ¦WIATAK Hubert 2002-11-07

C1 1000m M jm

4 ¦WIATAK Hubert 2002-11-07

C1 5000m M jm

5 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 5000m M jm

6 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 500m M jm

7 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04

K1 3000m K jm

8 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04

K1 500m K jm

 
POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 11 ) K-7 M-4
 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M jm

2 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 5000m M jm

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAKULSKA Wiktoria
( WYTRˇŻEK-MAKULSKA )
2003-01-29

K2 500m K jm

2 MAKULSKA Wiktoria
( MAKULSKA-WYTRˇŻEK )
2003-01-29

K2 3000m K jm

3 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 500m M jm

4 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 5000m M jm

5 WYTRˇŻEK Zuzanna
( MAKULSKA-WYTRˇŻEK )
2002-12-10

K2 3000m K jm

6 WYTRˇŻEK Zuzanna
( WYTRˇŻEK-MAKULSKA )
2002-12-10

K2 500m K jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia
( BOKUN-SADOWSKA )
2002-04-03

C2 500m K jm

2 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 3000m K jm

3 KOWALCZE Kacper 2003-02-05

C1 500m M jm

4 KOWALCZE Kacper 2003-02-05

C1 1000m M jm

5 MIKOŁAJCZYK Alicja 2003-10-22

C1 500m K jm

6 MIKOŁAJCZYK Alicja 2003-10-22

C1 3000m K jm

7 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25

C1 5000m M jm

8 SADOWSKA Paulina
( BOKUN-SADOWSKA )
2002-10-15

C2 500m K jm

9 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 500m K jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 EWERTOWSKA Julia
( EWERTOWSKA-MAJEWSKA )
2003-09-23

K2 3000m K jm

2 EWERTOWSKA Julia
( EWERTOWSKA-MAJEWSKA )
2003-09-23

K2 500m K jm

3 MAJEWSKA Oliwia
( EWERTOWSKA-MAJEWSKA )
2003-06-05

K2 3000m K jm

4 MAJEWSKA Oliwia
( EWERTOWSKA-MAJEWSKA )
2003-06-05

K2 500m K jm

 
¦LˇSKIE Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-JANUSZ-PASZEK-PILARZ )
2003-10-02

K4 1000m M jm

2 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 5000m M jm

3 JANUSZ Dawid
( DREWNIAK-JANUSZ-PASZEK-PILARZ )
2003-06-19

K4 1000m M jm

4 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 5000m M jm

5 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 5000m M jm

6 PASZEK Jan
( DREWNIAK-JANUSZ-PASZEK-PILARZ )
2003-05-25

K4 1000m M jm

7 PILARZ Wojciech
( DREWNIAK-JANUSZ-PASZEK-PILARZ )
2002-04-04

K4 1000m M jm

8 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub
( ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI )
2003-08-26

C2 1000m M jm

2 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26

C1 500m M jm

3 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K jm

4 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 3000m K jm

5 WAKSMAŃSKI Wojciech
( ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI )
2003-10-28

C2 1000m M jm

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 500m M jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORBECKI Bartosz 2003-03-24

K1 500m M jm

2 KORBECKI Bartosz
( KORBECKI-STANEK )
2003-03-24

K2 5000m M jm

3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 5000m M jm

4 SOBALA Dastin
( SOBALA-STANEK )
2002-04-19

K2 500m M jm

5 STANEK Artur
( KORBECKI-STANEK )
2002-11-28

K2 5000m M jm

6 STANEK Artur
( SOBALA-STANEK )
2002-11-28

K2 500m M jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 500m K jm

2 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 3000m K jm

3 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K jm

4 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 3000m K jm

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor
( LESZCZYŃSKI-NOWAK )
2002-01-13

K2 500m M jm

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 500m M jm

3 NOWAK Jakub
( LESZCZYŃSKI-NOWAK )
2003-02-14

K2 500m M jm

4 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 1000m M jm

5 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 500m K jm

6 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 3000m K jm

 
WIELKOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 92 w tym osób ( 76 ) K-27 M-49
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 29 w tym osób ( 24 ) K-6 M-18
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-10-20

C2 5000m M jm

2 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M jm

3 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 1000m M jm

4 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 500m M jm

5 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 500m M jm

6 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 1000m M jm

7 DANKOWSKA Karolina
( DANKOWSKA-RATAJCZAK )
2003-08-04

K2 3000m K jm

8 DANKOWSKA Karolina
( DANKOWSKA-HAŁAS-RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2003-08-04

K4 500m K jm

9 GILLA Denis 2003-03-05

C1 500m M jm

10 GILLA Denis 2003-03-05

C1 1000m M jm

11 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 5000m M jm

12 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 1000m M jm

13 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 1000m M jm

14 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 5000m M jm

15 HAŁAS Zuzanna
( DANKOWSKA-HAŁAS-RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2002-05-15

K4 500m K jm

16 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 3000m K jm

17 JÓ¬WIAK Mateusz
( JÓ¬WIAK-MI¦NIK )
2003-01-21

C2 5000m M jm

18 JÓ¬WIAK Mateusz
( JÓ¬WIAK-SZCZEPANIAK )
2003-01-21

C2 500m M jm

19 KIJEWSKI Seweryn
( KIJEWSKI-WˇSOWICZ )
2003-05-20

K2 5000m M jm

20 KIJEWSKI Seweryn
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2003-05-20

K4 1000m M jm

21 MALINOWSKI Dastin
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-11-11

K4 1000m M jm

22 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 5000m M jm

23 MALIŃSKI Filip
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-01-13

K4 1000m M jm

24 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 5000m M jm

25 MI¦NIK Michał
( JÓ¬WIAK-MI¦NIK )
2003-01-04

C2 5000m M jm

26 MI¦NIK Michał
( MI¦NIK-SZAŁEK )
2003-01-04

C2 1000m M jm

27 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 3000m K jm

28 MUSIALSKA Wiktoria
( WI¦NIEWSKA-MUSIALSKA )
2002-08-31

C2 500m K jm

29 RATAJCZAK Wiktoria
( DANKOWSKA-RATAJCZAK )
2003-07-22

K2 3000m K jm

30 RATAJCZAK Wiktoria
( DANKOWSKA-HAŁAS-RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2003-07-22

K4 500m K jm

31 STASIK Igor
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-04-20

C2 5000m M jm

32 STASIK Igor 2002-04-20

C1 500m M jm

33 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-01-28

K4 500m M jm

34 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-01-28

K4 1000m M jm

35 SZAŁEK Jakub 2002-05-10

C1 5000m M jm

36 SZAŁEK Jakub
( MI¦NIK-SZAŁEK )
2002-05-10

C2 1000m M jm

37 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 5000m M jm

38 SZCZEPANIAK Szymon
( JÓ¬WIAK-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 500m M jm

39 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27

C1 500m M jm

40 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27

C1 1000m M jm

41 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-04-30

K4 500m M jm

42 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-04-30

K4 1000m M jm

43 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K jm

44 WALIGÓRA Weronika
( DANKOWSKA-HAŁAS-RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2002-07-08

K4 500m K jm

45 WˇSOWICZ Kornel
( KIJEWSKI-WˇSOWICZ )
2002-03-17

K2 5000m M jm

46 WˇSOWICZ Kornel
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-03-17

K4 1000m M jm

47 WI¦NIEWSKA Weronika
( WI¦NIEWSKA-MUSIALSKA )
2002-12-13

C2 500m K jm

48 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K jm

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 21 ) K-7 M-14
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-09-24

K4 500m M jm

2 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-09-24

K4 1000m M jm

3 DOBROWOLSKA Jadwiga
( DOBROWOLSKA-WAWRZYNIAK-KOCH-JUCHIEWICZ )
2003-03-25

K4 500m K jm

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 3000m K jm

5 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K jm

6 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 3000m K jm

7 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 3000m K jm

8 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

9 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C2 1000m M jm

10 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C2 5000m M jm

11 JUCHIEWICZ Malwina
( JUCHIEWICZ-KOCH )
2003-03-18

K2 3000m K jm

12 JUCHIEWICZ Malwina
( DOBROWOLSKA-WAWRZYNIAK-KOCH-JUCHIEWICZ )
2003-03-18

K4 500m K jm

13 KOCH Maria
( JUCHIEWICZ-KOCH )
2003-12-16

K2 3000m K jm

14 KOCH Maria
( DOBROWOLSKA-WAWRZYNIAK-KOCH-JUCHIEWICZ )
2003-12-16

K4 500m K jm

15 KOPERSKI Tomasz
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K4 1000m M jm

16 KOPERSKI Tomasz
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K4 500m M jm

17 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 500m M jm

18 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 1000m M jm

19 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-05-17

K2 500m M jm

20 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-05-17

K2 5000m M jm

21 KRUPECKI Hubert
( KRUPECKI-OLSZEWSKI )
2002-01-15

K2 500m M jm

22 KRUPECKI Hubert
( KRUPECKI-OLSZEWSKI )
2002-01-15

K2 1000m M jm

23 KU¬MA Zuzanna
( KU¬MA-WAWRZYNIAK )
2003-04-08

K2 500m K jm

24 KU¬MA Zuzanna 2003-04-08

K1 500m K jm

25 NIETUPSKI Maksymilian 2003-01-24

K1 1000m M jm

26 NIETUPSKI Maksymilian 2003-01-24

K1 500m M jm

27 OLSZEWSKI Filip
( KRUPECKI-OLSZEWSKI )
2002-02-01

K2 500m M jm

28 OLSZEWSKI Filip
( KRUPECKI-OLSZEWSKI )
2002-02-01

K2 1000m M jm

29 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 5000m M jm

30 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2003-07-08

C2 500m M jm

31 PIETRZAK Antoni
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2002-06-05

K4 1000m M jm

32 PIETRZAK Antoni
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2002-06-05

K4 500m M jm

33 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07

C1 5000m M jm

34 PRZBYLSKI Aleksander
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2002-10-07

C2 500m M jm

35 SCHULZ Mateusz
( KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-05-29

K2 500m M jm

36 SCHULZ Mateusz
( KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-05-29

K2 5000m M jm

37 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-01-10

C2 1000m M jm

38 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-01-10

C2 5000m M jm

39 SZAFRANIEC Krzysztof
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-03-14

K4 1000m M jm

40 SZAFRANIEC Krzysztof
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-03-14

K4 500m M jm

41 WAWRZYNIAK Maria
( DOBROWOLSKA-WAWRZYNIAK-KOCH-JUCHIEWICZ )
2002-05-16

K4 500m K jm

42 WAWRZYNIAK Maria
( KU¬MA-WAWRZYNIAK )
2002-05-16

K2 500m K jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

2 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 3000m K jm

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

4 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 3000m K jm

5 SZARZYŃSKA Oliwia
( SZARZYŃSKA-TUTAJ )
2003-09-19

C2 500m K jm

6 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 3000m K jm

7 TUTAJ Marta
( SZARZYŃSKA-TUTAJ )
2002-05-08

C2 500m K jm

8 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 3000m K jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K jm

2 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 3000m K jm

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M jm

4 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 5000m M jm

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K jm

6 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 3000m K jm

7 KOCHANEK Maciej
( KOCHANEK-POLIŃSKI )
2002-06-17

K2 500m M jm

8 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 500m M jm

9 POLIŃSKI Kacper
( KOCHANEK-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 500m M jm

10 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M jm

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Jan
( FECEK-MISIORNY )
2002-02-19

K2 1000m M jm

2 FECEK Jan
( FECEK-MISIORNY )
2002-02-19

K2 5000m M jm

3 MISIORNY Emil
( FECEK-MISIORNY )
2002-06-24

K2 1000m M jm

4 MISIORNY Emil
( FECEK-MISIORNY )
2002-06-24

K2 5000m M jm

5 PERŻYŁO Julia
( PERŻYŁO-PINNA )
2003-07-02

K2 500m K jm

6 PERŻYŁO Julia
( PERŻYŁO-PINNA )
2003-07-02

K2 3000m K jm

7 PINNA Emilia
( PERŻYŁO-PINNA )
2002-05-22

K2 3000m K jm

8 PINNA Emilia
( PERŻYŁO-PINNA )
2002-05-22

K2 500m K jm

9 PRZYBYLAK Jan
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2003-10-22

K4 500m M jm

10 PRZYBYLAK Jan
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2003-10-22

K4 1000m M jm

11 SOBCZAK Jakub
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2002-02-20

K4 500m M jm

12 SOBCZAK Jakub
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2002-02-20

K4 1000m M jm

13 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K4 500m M jm

14 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K4 1000m M jm

15 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K4 500m M jm

16 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-SOBCZAK-PRZYBYLAK-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K4 1000m M jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 1000m M jm

2 MARCINIAK Mateusz
( PISZORA-MARCINIAK )
2003-06-06

K2 500m M jm

3 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 1000m M jm

4 PISZORA Tomasz
( PISZORA-MARCINIAK )
2003-07-29

K2 500m M jm

5 PISZORA Tomasz
( WI¦NIEWSKI-PISZORA )
2003-07-29

K2 1000m M jm

6 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 500m M jm

7 WI¦NIEWSKI Leon
( WI¦NIEWSKI-PISZORA )
2003-03-16

K2 1000m M jm

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LIS Mateusz 2003-12-30

K1 500m M jm

2 LIS Mateusz 2003-12-30

K1 1000m M jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2003-05-11

K2 1000m M jm

2 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2003-05-11

K2 500m M jm

3 NIEBORAK Wiktoria
( ŻOK-NIEBORAK )
2002-01-16

K2 500m K jm

4 NIEBORAK Wiktoria
( ŻOK-NIEBORAK )
2002-01-16

K2 3000m K jm

5 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 500m M jm

6 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M jm

7 SITA Nikola
( ¦CIPNIAK-SITA-SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2002-11-29

K4 500m K jm

8 SITA Nikola 2002-11-29

K1 500m K jm

9 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K jm

10 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( ¦CIPNIAK-SITA-SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-06-01

K4 500m K jm

11 ¦CIPNIAK Maria
( ¦CIPNIAK-SITA-SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-08-02

K4 500m K jm

12 ¦CIPNIAK Maria
( ¦CIPNIAK-ŻOK )
2003-08-02

K2 3000m K jm

13 UTRATA Dominik
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2002-04-17

K2 500m M jm

14 UTRATA Dominik
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2002-04-17

K2 1000m M jm

15 ŻOK Zuzanna
( ¦CIPNIAK-SITA-SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-06-28

K4 500m K jm

16 ŻOK Zuzanna
( ¦CIPNIAK-ŻOK )
2003-06-28

K2 3000m K jm

17 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-NIEBORAK )
2003-06-28

K2 500m K jm

18 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-NIEBORAK )
2003-06-28

K2 3000m K jm

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 25 ) K-3 M-22
 
KS Baza Mr±gowo Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 500m K jm

2 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 3000m K jm

3 PIECZKO Szymon
( PIECZKO-ROMANIUK )
2002-03-28

K2 5000m M jm

4 PIECZKO Szymon
( ROMANIUK-PIECZKO )
2002-03-28

K2 1000m M jm

5 ROMANIUK Kamil
( ROMANIUK-PIECZKO )
2002-09-16

K2 1000m M jm

6 ROMANIUK Kamil
( PIECZKO-ROMANIUK )
2002-09-16

K2 5000m M jm

7 SULEWSKA Wiktoria 2003-03-07

K1 500m K jm

8 SULEWSKA Wiktoria 2003-03-07

K1 3000m K jm

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbl±g Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper
( MAJKRZAK-ALEKSANDROWICZ )
2002-12-15

K2 5000m M jm

2 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 500m M jm

3 GŁADYKOWSKI Gabriel
( KRAUSE-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-MAJKRZAK )
2003-03-09

K4 1000m M jm

4 GŁADYKOWSKI Gabriel
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI )
2003-03-09

K2 5000m M jm

5 KOMOROWSKI Igor
( KRAUSE-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-MAJKRZAK )
2003-08-12

K4 1000m M jm

6 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI )
2003-08-12

K2 5000m M jm

7 KRAUSE Paweł
( KRAUSE-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-MAJKRZAK )
2003-10-26

K4 1000m M jm

8 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 5000m M jm

9 MAJKRZAK Jakub
( KRAUSE-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-MAJKRZAK )
2003-02-01

K4 1000m M jm

10 MAJKRZAK Jakub
( MAJKRZAK-ALEKSANDROWICZ )
2003-02-01

K2 5000m M jm

11 ROJEK Przemysław
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-08-10

K2 1000m M jm

12 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M jm

13 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 500m M jm

14 WITKOWSKI Adam
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M jm

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABLEWSKI Bartosz
( GRABLEWSKI-WOLSKI )
2002-10-29

K2 1000m M jm

2 GRABLEWSKI Bartosz
( WOLSKI-GRABLEWSKI-KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2002-10-29

K4 500m M jm

3 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02

K1 500m M jm

4 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02

K1 1000m M jm

5 KUSTRA Kamil
( KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2003-06-25

K2 5000m M jm

6 KUSTRA Kamil
( WOLSKI-GRABLEWSKI-KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2003-06-25

K4 500m M jm

7 PA¬DZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 500m K jm

8 PA¬DZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 3000m K jm

9 PAŻDZIORKO Łukasz
( WOLSKI-GRABLEWSKI-KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2003-08-09

K4 500m M jm

10 PAŻDZIORKO Łukasz
( KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2003-08-09

K2 5000m M jm

11 WOLSKI Szymon
( WOLSKI-GRABLEWSKI-KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2002-06-10

K4 500m M jm

12 WOLSKI Szymon
( GRABLEWSKI-WOLSKI )
2002-06-10

K2 1000m M jm

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 1000m M jm

2 BURAKOWSKI Robert
( BURAKOWSKI-SZAJDEK )
2002-04-14

C2 500m M jm

3 SZAJDEK Michał
( BURAKOWSKI-SZAJDEK )
2003-02-18

C2 500m M jm

4 SZAJDEK Michał
( SZAJDEK-WI¦NIEWSKI )
2003-02-18

C2 5000m M jm

5 WI¦NIEWSKI Paweł
( SZAJDEK-WI¦NIEWSKI )
2003-11-02

C2 5000m M jm

6 WI¦NIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 1000m M jm

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Tymoteusz
( GŁUCH-SZRAM )
2002-12-16

C2 5000m M jm

2 GŁUCH Tymoteusz
( GŁUCH-SZRAM )
2002-12-16

C2 500m M jm

3 JODKO Jakub
( JODKO-WAŁACH )
2003-10-05

K2 500m M jm

4 JODKO Jakub 2003-10-05

K1 1000m M jm

5 SZRAM Patryk
( GŁUCH-SZRAM )
2002-09-29

C2 5000m M jm

6 SZRAM Patryk
( GŁUCH-SZRAM )
2002-09-29

C2 500m M jm

7 WALNICKI Bartosz 2002-09-06

C1 1000m M jm

8 WALNICKI Bartosz 2002-09-06

C1 5000m M jm

9 WAŁACH Stanisław
( JODKO-WAŁACH )
2002-04-08

K2 500m M jm

10 WAŁACH Stanisław 2002-04-08

K1 5000m M jm

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 13 ) K-6 M-7
 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KULESZA Przemysław 2003-07-29

K1 500m M jm

2 KULESZA Przemysław
( KULESZA-ROZPĘDEK )
2003-07-29

K2 1000m M jm

3 ROZPĘDEK Tymon 2002-06-04

K1 5000m M jm

4 ROZPĘDEK Tymon
( KULESZA-ROZPĘDEK )
2002-06-04

K2 1000m M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 500m K jm

2 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 3000m K jm

3 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 500m K jm

4 POLAŃSKA Zuzanna
( ZDOBYCH-POLAŃSKA )
2002-02-09

K2 3000m K jm

5 STRASZAK Małgorzata 2002-12-19

C1 500m K jm

6 STRASZAK Małgorzata 2002-12-19

C1 3000m K jm

7 ZDOBYCH Natalia
( ZDOBYCH-POLAŃSKA )
2002-04-12

K2 3000m K jm

8 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 500m K jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 1000m M jm

2 CZEPE Emil
( CZEPE-KLICZKOWSKI )
2002-08-21

K2 500m M jm

3 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10

K1 500m K jm

4 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10

K1 3000m K jm

5 KLICZKOWSKI Dawid
( CZEPE-KLICZKOWSKI )
2002-02-20

K2 500m M jm

6 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 1000m M jm

7 KRZYŻANOWSKI Krystian
( POLACZEK-KRZYŻANOWSKI )
2002-06-12

C2 1000m M jm

8 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-PORA )
2002-06-12

C2 500m M jm

9 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 500m K jm

10 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 3000m K jm

11 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 500m M jm

12 POLACZEK Miłosz
( POLACZEK-KRZYŻANOWSKI )
2002-01-20

C2 1000m M jm

13 PORA Hubert
( KRZYŻANOWSKI-PORA )
2002-12-28

C2 500m M jm

14 PORA Hubert 2002-12-28

C1 1000m M jm