Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Liczba zgłoszeń: 334 w tym osób ( 160 ) K-53 M-107
 
DOLNOŚLĄSKIE Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKI Daniel
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-01-18

K2 1000m M j

2 CEDROWSKI Daniel
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-01-18

K2 5000m M j

3 CEDROWSKI Daniel
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-01-18

K2 200m M j

4 CYMANEK Martyna
( CYMANEK-SIENIAWSKA )
2000-07-08

K2 5000m K j

5 CYMANEK Martyna
( CYMANEK-SIENIAWSKA )
2000-07-08

K2 500m K j

6 CYMANEK Martyna
( CYMANEK-SIENIAWSKA )
2000-07-08

K2 1000m K j

7 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 200m M j

8 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 500m M j

9 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 5000m M j

10 SIECIŃSKI Michał
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-11-16

K2 1000m M j

11 SIECIŃSKI Michał
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-11-16

K2 5000m M j

12 SIECIŃSKI Michał
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-11-16

K2 200m M j

13 SIENIAWSKA Marta
( CYMANEK-SIENIAWSKA )
2001-08-30

K2 5000m K j

14 SIENIAWSKA Marta
( CYMANEK-SIENIAWSKA )
2001-08-30

K2 500m K j

15 SIENIAWSKA Marta
( CYMANEK-SIENIAWSKA )
2001-08-30

K2 1000m K j

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 64 w tym osób ( 35 ) K-10 M-25
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 200m M j

2 ALEKSANDROWICZ Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-SZLACHTA )
2000-06-16

C2 500m M j

3 ALEKSANDROWICZ Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-SZLACHTA )
2000-06-16

C2 1000m M j

4 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-NOWACZYK-CZERESZKO-MYŚLIWIEC )
2001-01-03

K4 500m M j

5 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-NOWACZYK-WIŚNIEWSKI-MYŚLIWIEC )
2001-01-03

K4 1000m M j

6 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-NOWACZYK )
2001-01-03

K2 200m M j

7 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 5000m M j

8 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 500m M j

9 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 1000m M j

10 CZERESZKO Piotr
( CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-29

K2 500m M j

11 CZERESZKO Piotr
( CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-29

K2 1000m M j

12 CZERESZKO Piotr
( AMMACHER-NOWACZYK-CZERESZKO-MYŚLIWIEC )
2000-01-29

K4 500m M j

13 GAC Mikołaj
( GAC-MIKLAS )
2001-05-20

K2 5000m M j

14 GAPSKA Nicola
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K2 500m K j

15 GAPSKA Nicola
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K2 1000m K j

16 GAPSKA Nicola
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K2 5000m K j

17 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 200m K j

18 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 500m K j

19 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 500m M j

20 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 1000m M j

21 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 5000m M j

22 KULCZYCKA Klaudia 2000-05-05

K1 200m K j

23 KULCZYCKA Klaudia 2000-05-05

K1 1000m K j

24 KULCZYCKA Klaudia 2000-05-05

K1 500m K j

25 KWASIGROCH Weronika
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K2 1000m K j

26 KWASIGROCH Weronika
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K2 5000m K j

27 KWASIGROCH Weronika
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K2 500m K j

28 MIKLAS Szymon
( GAC-MIKLAS )
2001-01-22

K2 5000m M j

29 MYŚLIWIEC Mikołaj
( AMMACHER-NOWACZYK-WIŚNIEWSKI-MYŚLIWIEC )
2001-04-07

K4 1000m M j

30 MYŚLIWIEC Mikołaj
( AMMACHER-NOWACZYK-CZERESZKO-MYŚLIWIEC )
2001-04-07

K4 500m M j

31 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07

K1 200m M j

32 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-NOWACZYK-CZERESZKO-MYŚLIWIEC )
2001-08-01

K4 500m M j

33 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-NOWACZYK-WIŚNIEWSKI-MYŚLIWIEC )
2001-08-01

K4 1000m M j

34 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-NOWACZYK )
2001-08-01

K2 200m M j

35 SZLACHTA Maciej
( ALEKSANDROWICZ-SZLACHTA )
2001-02-07

C2 500m M j

36 SZLACHTA Maciej 2001-02-07

C1 500m M j

37 SZLACHTA Maciej
( ALEKSANDROWICZ-SZLACHTA )
2001-02-07

C2 1000m M j

38 WIŚNIEWSKI Mateusz
( CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-06

K2 1000m M j

39 WIŚNIEWSKI Mateusz
( AMMACHER-NOWACZYK-WIŚNIEWSKI-MYŚLIWIEC )
2000-01-06

K4 1000m M j

40 WIŚNIEWSKI Mateusz
( CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-06

K2 500m M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia
( JAROSZ-GÓRSKA )
2001-12-27

K2 500m K j

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K j

3 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2001-12-27

K2 1000m K j

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M j

5 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 500m M j

6 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 5000m M j

7 JAROSZ Natalia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2000-10-05

K2 1000m K j

8 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 200m K j

9 JAROSZ Natalia
( JAROSZ-GÓRSKA )
2000-10-05

K2 500m K j

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKI Jan
( KRAJEWSKI-STELIGA )
2001-05-19

K2 1000m M j

2 KRAJEWSKI Jan
( KRAJEWSKI-STELIGA )
2001-05-19

K2 5000m M j

3 KRAJEWSKI Jan
( KRAJEWSKI-STELIGA )
2001-05-19

K2 500m M j

4 STELIGA Filip
( KRAJEWSKI-STELIGA )
2000-11-23

K2 500m M j

5 STELIGA Filip
( KRAJEWSKI-STELIGA )
2000-11-23

K2 1000m M j

6 STELIGA Filip
( KRAJEWSKI-STELIGA )
2000-11-23

K2 5000m M j

7 WALEŃCZYKOWSKI Dawid 2001-03-10

K1 500m M j

8 WALEŃCZYKOWSKI Dawid 2001-03-10

K1 1000m M j

9 WALEŃCZYKOWSKI Dawid 2001-03-10

K1 5000m M j

10 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08

C1 500m M j

11 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08

C1 1000m M j

12 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08

C1 5000m M j

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-NOWACZYK-SUCHALSKI-WITKOWSKI )
2001-11-21

K4 1000m M j

2 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-11-21

K2 1000m M j

3 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-11-21

K2 5000m M j

4 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M j

5 INTEK Bartosz
( INTEK-SUCHALSKI )
2000-06-30

K2 500m M j

6 INTEK Bartosz
( INTEK-SUCHALSKI-NOWACZYK-WITKOWSKI )
2000-06-30

K4 500m M j

7 JOB Jakub
( JOB-SOBIERAJSKI )
2001-08-24

C2 500m M j

8 JOB Jakub
( JOB-SOBIERAJSKI )
2001-08-24

C2 5000m M j

9 JOB Jakub 2001-08-24

C1 1000m M j

10 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 500m M j

11 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M j

12 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 5000m M j

13 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 5000m K j

14 KŁOS Ewelina
( KŁOS-LASOTA )
2001-09-25

K2 500m K j

15 KŁOS Ewelina
( KŁOS-LASOTA )
2001-09-25

K2 1000m K j

16 LASOTA Klaudia
( KŁOS-LASOTA )
2001-08-09

K2 500m K j

17 LASOTA Klaudia
( KŁOS-LASOTA )
2001-08-09

K2 1000m K j

18 LASOTA Klaudia 2001-08-09

K1 200m K j

19 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 5000m K j

20 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2001-11-04

K2 500m K j

21 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2001-11-04

K2 1000m K j

22 NOWACZYK Eryk
( GRĄDZKI-NOWACZYK-SUCHALSKI-WITKOWSKI )
2001-08-01

K4 1000m M j

23 NOWACZYK Eryk
( NOWACZYK-WITKOWSKI )
2001-08-01

K2 5000m M j

24 NOWACZYK Eryk
( INTEK-SUCHALSKI-NOWACZYK-WITKOWSKI )
2001-08-01

K4 500m M j

25 SOBIERAJSKI Marcel
( JOB-SOBIERAJSKI )
2000-01-19

C2 5000m M j

26 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 500m M j

27 SOBIERAJSKI Marcel
( JOB-SOBIERAJSKI )
2000-01-19

C2 500m M j

28 SUCHALSKI Damian
( INTEK-SUCHALSKI )
2001-04-09

K2 500m M j

29 SUCHALSKI Damian
( GRĄDZKI-NOWACZYK-SUCHALSKI-WITKOWSKI )
2001-04-09

K4 1000m M j

30 SUCHALSKI Damian
( INTEK-SUCHALSKI-NOWACZYK-WITKOWSKI )
2001-04-09

K4 500m M j

31 ŚWITAJ Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-03-23

K2 1000m M j

32 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 200m M j

33 ŚWITAJ Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-03-23

K2 5000m M j

34 WIDAWSKA Sandra
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2000-10-10

K2 500m K j

35 WIDAWSKA Sandra
( MIKOŁAJEWSKA-WIDAWSKA )
2000-10-10

K2 1000m K j

36 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 200m K j

37 WITKOWSKI Patryk
( NOWACZYK-WITKOWSKI )
2000-08-07

K2 5000m M j

38 WITKOWSKI Patryk
( INTEK-SUCHALSKI-NOWACZYK-WITKOWSKI )
2000-08-07

K4 500m M j

39 WITKOWSKI Patryk
( GRĄDZKI-NOWACZYK-SUCHALSKI-WITKOWSKI )
2000-08-07

K4 1000m M j

 
LUBELSKIE Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K j

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 1000m K j

3 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2001-10-27

K2 5000m K j

4 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K j

5 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 1000m K j

6 ZIELIŃSKA Agata
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2000-02-29

K2 5000m K j

 
LUBUSKIE Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 200m M j

2 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 500m M j

3 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 1000m M j

4 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 200m M j

5 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 1000m M j

6 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 5000m M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 200m M j

2 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 500m M j

3 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 1000m M j

4 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 200m K j

5 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 500m K j

6 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 1000m K j

7 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 1000m M j

8 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 5000m M j

9 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 500m M j

10 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 500m M j

11 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 1000m M j

12 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 5000m M j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 500m M j

2 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 1000m M j

3 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 5000m M j

4 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 500m M j

5 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 1000m M j

6 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 5000m M j

 
ŁÓDZKIE Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 500m K j

2 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 1000m K j

3 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 5000m K j

4 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 500m M j

5 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 1000m M j

6 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 5000m M j

 
MAZOWIECKIE Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K j

2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K j

3 ŚWIĘCICKI Kamil
( ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI )
2001-05-08

K2 500m M j

4 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 200m M j

5 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 1000m M j

6 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 200m M j

7 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 5000m M j

8 ŚWIĘCICKI Paweł
( ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI )
2000-05-06

K2 500m M j

 
MAŁOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K j

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 1000m K j

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 5000m K j

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 500m M j

2 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 1000m M j

3 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 5000m M j

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 500m K j

2 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 1000m K j

3 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 5000m K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA )
2001-05-14

C2 500m M j

2 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA )
2001-05-14

C2 1000m M j

3 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA )
2001-05-14

C2 5000m M j

4 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 200m M j

5 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 500m M j

6 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 5000m M j

7 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA )
2000-03-17

C2 1000m M j

8 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA )
2000-03-17

C2 5000m M j

9 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA )
2000-03-17

C2 500m M j

 
OPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 500m K j

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 200m K j

3 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-LEŚNIAK )
2000-01-18

K2 1000m K j

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K j

5 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K j

6 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2000-08-01

C2 500m K j

7 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 1000m M j

8 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 500m M j

9 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 5000m M j

10 LEŚNIAK Martyna
( CEDROWSKA-LEŚNIAK )
2001-06-07

K2 1000m K j

11 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 500m K j

12 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 5000m K j

13 PRZYBYŁA Magdalena
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2001-05-20

C2 500m K j

14 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 200m K j

15 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 500m K j

 
PODKARPACKIE Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 500m M j

2 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 1000m M j

3 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 5000m M j

 
PODLASKIE Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 500m K j

2 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 1000m K j

3 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 5000m K j

4 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 500m K j

5 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 1000m K j

6 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 5000m K j

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Michał 2001-11-13

C1 1000m M j

2 DANILCZUK Michał 2001-11-13

C1 200m M j

3 DANILCZUK Michał 2001-11-13

C1 500m M j

4 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 200m K j

5 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 500m K j

6 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 5000m K j

 
POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 44 w tym osób ( 19 ) K-9 M-10
 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-02-17

C2 1000m M j

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 1000m M j

3 DRAŁUS Konrad
( JESIONKOWSKI-DRAŁUS )
2000-02-17

C2 5000m M j

4 FEHLAN Filip 2000-03-10

C1 200m M j

5 FEHLAN Filip 2000-03-10

C1 1000m M j

6 FEHLAN Filip 2000-03-10

C1 5000m M j

7 JESIONKOWSKI Kamil
( JESIONKOWSKI-DRAŁUS )
2000-07-29

C2 5000m M j

8 JESIONKOWSKI Kamil
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-07-29

C2 1000m M j

9 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 500m M j

10 MOSKOT Anna 2000-05-06

C1 200m K j

11 MOSKOT Anna 2000-05-06

C1 500m K j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M j

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M j

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 5000m M j

 
MKS Piast Agrochem Człuchów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PM/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K j

2 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K j

3 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 1000m K j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 5000m M j

2 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 1000m M j

3 KALIKOWSKI Kamil
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-05-22

K2 500m M j

4 PASIŃSKI Dominik 2000-03-11

K1 500m M j

5 PASIŃSKI Dominik 2000-03-11

K1 1000m M j

6 PASIŃSKI Dominik
( PASIŃSKI-SZEWCZAK )
2000-03-11

K2 5000m M j

7 SZEWCZAK Jakub
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-03-18

K2 500m M j

8 SZEWCZAK Jakub
( PASIŃSKI-SZEWCZAK )
2000-03-18

K2 5000m M j

9 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18

K1 200m M j

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PARUSZEWSKI Jan 2000-03-28

K1 200m M j

2 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 500m K j

3 SERAFIN Tatiana
( SIEMIENIUK-SERAFIN )
2000-11-20

C2 200m K j

4 SERAFIN Tatiana
( SERAFIN-SIEMIENIUK )
2000-11-20

C2 500m K j

5 SIEMIENIUK Natalia
( SIEMIENIUK-SERAFIN )
2001-11-17

C2 200m K j

6 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 200m K j

7 SIEMIENIUK Natalia
( SERAFIN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 500m K j

8 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 500m M j

9 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 1000m M j

10 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 5000m M j

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DMOWSKA Michalina 2001-11-28

K1 200m K j

2 DMOWSKA Michalina 2001-11-28

K1 1000m K j

3 DMOWSKA Michalina
( DMOWSKA-NOWAKOWSKA )
2001-11-28

K2 500m K j

4 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 1000m K j

5 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 200m K j

6 NOWAKOWSKA Weronika
( DMOWSKA-NOWAKOWSKA )
2001-11-06

K2 500m K j

7 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 200m K j

8 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 500m K j

9 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 1000m K j

10 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 1000m M j

11 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 500m M j

12 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 200m M j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JARZYNA Agata
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-05-25

K2 500m K j

2 JARZYNA Agata
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-05-25

K2 1000m K j

3 JARZYNA Agata
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-05-25

K2 5000m K j

4 SZCZEPANIAK Julia
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-02-29

K2 500m K j

5 SZCZEPANIAK Julia
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-02-29

K2 1000m K j

6 SZCZEPANIAK Julia
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-02-29

K2 5000m K j

 
ŚLĄSKIE Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 200m M j

2 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 500m M j

3 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 5000m M j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MARUCHA Julia
( MIERNIK-MARUCHA )
2001-04-16

C2 200m K j

2 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 500m K j

3 MARUCHA Julia
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-16

C2 500m K j

4 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 500m K j

5 MIERNIK Sara
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-14

C2 500m K j

6 MIERNIK Sara
( MIERNIK-MARUCHA )
2001-04-14

C2 200m K j

7 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 500m K j

8 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 1000m K j

9 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 5000m K j

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FERDYN Marzena
( FERDYN-FRANCIK )
2000-05-13

K2 500m K j

2 FERDYN Marzena
( FERDYN-FRANCIK )
2000-05-13

K2 1000m K j

3 FERDYN Marzena
( FERDYN-FRANCIK )
2000-05-13

K2 5000m K j

4 FRANCIK Janina
( FERDYN-FRANCIK )
2000-12-22

K2 1000m K j

5 FRANCIK Janina
( FERDYN-FRANCIK )
2000-12-22

K2 5000m K j

6 FRANCIK Janina
( FERDYN-FRANCIK )
2000-12-22

K2 500m K j

7 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 200m M j

8 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 500m M j

9 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 5000m M j

 
WIELKOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 92 w tym osób ( 45 ) K-8 M-37
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 37 w tym osób ( 17 ) K-3 M-14
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K j

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K j

3 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 200m K j

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K j

5 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K j

6 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 200m K j

7 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2000-09-07

C2 500m M j

8 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M j

9 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-SZPREJDA )
2000-09-07

C2 1000m M j

10 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-KOSZLAJDA-NOWAKOWSKI-MŁODZIKOWSKI )
2001-07-24

K4 1000m M j

11 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 200m M j

12 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-ŻUKOWSKI )
2001-07-24

K2 500m M j

13 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 5000m M j

14 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 1000m M j

15 KOSZLAJDA Patryk
( GARSTKIEWICZ-KOSZLAJDA-NOWAKOWSKI-MŁODZIKOWSKI )
2001-07-22

K4 1000m M j

16 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-SZPREJDA )
2001-08-05

C2 500m M j

17 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 200m M j

18 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-08-05

C2 5000m M j

19 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M j

20 MASŁOWSKI Bartosz
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C2 500m M j

21 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M j

22 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K j

23 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K j

24 MŁODZIKOWSKI Mateusz
( GARSTKIEWICZ-KOSZLAJDA-NOWAKOWSKI-MŁODZIKOWSKI )
2000-11-16

K4 1000m M j

25 NOWAKOWSKI Szymon
( GARSTKIEWICZ-KOSZLAJDA-NOWAKOWSKI-MŁODZIKOWSKI )
2000-04-26

K4 1000m M j

26 NOWAKOWSKI Szymon 2000-04-26

K1 500m M j

27 NOWAKOWSKI Szymon 2000-04-26

K1 1000m M j

28 POPIELSKI Sebastian
( RUTKIEWICZ-POPIELSKI )
2001-12-18

C2 500m M j

29 POPIELSKI Sebastian 2001-12-18

C1 1000m M j

30 POPIELSKI Sebastian
( POPIELSKI-RUTKIEWICZ )
2001-12-18

C2 5000m M j

31 RUTKIEWICZ Jakub
( POPIELSKI-RUTKIEWICZ )
2001-09-06

C2 5000m M j

32 RUTKIEWICZ Jakub
( RUTKIEWICZ-POPIELSKI )
2001-09-06

C2 500m M j

33 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 200m M j

34 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M j

35 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M j

36 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M j

37 SZPREJDA Oskar
( DOMIŃSKI-SZPREJDA )
2000-12-24

C2 1000m M j

38 SZPREJDA Oskar
( KUKUŁA-SZPREJDA )
2000-12-24

C2 500m M j

39 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 1000m M j

40 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28

C1 500m M j

41 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28

C1 1000m M j

42 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28

C1 5000m M j

43 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M j

44 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 500m M j

45 WIŚNIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-07-14

C2 5000m M j

46 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 500m M j

47 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M j

48 ŻUKOWSKI Jakub
( GARSTKIEWICZ-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K2 500m M j

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 16 ) K-0 M-16
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2001-01-07

K2 200m M j

2 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2001-01-07

K2 500m M j

3 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOWALSKI-NAGŁOWSKI )
2001-01-07

K4 1000m M j

4 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-PASTOK-KARASIEWICZ-ŁUKASIEWICZ )
2001-03-06

K4 500m M j

5 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 200m M j

6 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 1000m M j

7 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 500m M j

8 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 1000m M j

9 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-07

K2 200m M j

10 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-PASTOK )
2001-02-21

K2 1000m M j

11 KARASIEWICZ Dawid
( IMIELIŃSKI-PASTOK-KARASIEWICZ-ŁUKASIEWICZ )
2001-02-21

K4 500m M j

12 KARASIEWICZ Dawid
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOWALSKI-NAGŁOWSKI )
2001-02-21

K4 1000m M j

13 KOPERSKI Jakub
( KOPERSKI-KULESZA-KOTEWICZ-KOWALSKI )
2001-07-10

K4 500m M j

14 KOPERSKI Jakub
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-07-10

K2 1000m M j

15 KOPERSKI Jakub
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-07-10

K2 5000m M j

16 KOTEWICZ Filip
( KOPERSKI-KULESZA-KOTEWICZ-KOWALSKI )
2001-04-26

K4 500m M j

17 KOTEWICZ Filip
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-04-26

K2 1000m M j

18 KOTEWICZ Filip
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-04-26

K2 5000m M j

19 KOWALSKI Dominik
( KOWALSKI-KULESZA )
2000-03-25

K2 5000m M j

20 KOWALSKI Dominik
( KOPERSKI-KULESZA-KOTEWICZ-KOWALSKI )
2000-03-25

K4 500m M j

21 KOWALSKI Dominik
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOWALSKI-NAGŁOWSKI )
2000-03-25

K4 1000m M j

22 KULESZA Kacper
( KOWALSKI-KULESZA )
2001-04-12

K2 5000m M j

23 KULESZA Kacper
( KULESZA-NAGŁOWSKI )
2001-04-12

K2 500m M j

24 KULESZA Kacper
( KOPERSKI-KULESZA-KOTEWICZ-KOWALSKI )
2001-04-12

K4 500m M j

25 ŁUKASIEWICZ Mateusz
( IMIELIŃSKI-PASTOK-KARASIEWICZ-ŁUKASIEWICZ )
2000-08-06

K4 500m M j

26 ŁUKASIEWICZ Mateusz
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2000-08-06

K2 200m M j

27 ŁUKASIEWICZ Mateusz
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2000-08-06

K2 500m M j

28 MAĆKOWIAK Mikołaj 2001-01-01

K1 200m M j

29 MAĆKOWIAK Mikołaj 2001-01-01

K1 5000m M j

30 NAGŁOWSKI Kacper
( KULESZA-NAGŁOWSKI )
2001-04-29

K2 500m M j

31 NAGŁOWSKI Kacper
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOWALSKI-NAGŁOWSKI )
2001-04-29

K4 1000m M j

32 NAGŁOWSKI Kacper 2001-04-29

K1 500m M j

33 OLSZEWSKI Hubert
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-17

K2 200m M j

34 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 1000m M j

35 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 5000m M j

36 PASTOK Piotr
( IMIELIŃSKI-PASTOK-KARASIEWICZ-ŁUKASIEWICZ )
2000-01-11

K4 500m M j

37 PASTOK Piotr
( KARASIEWICZ-PASTOK )
2000-01-11

K2 1000m M j

38 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 5000m M j

39 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 500m M j

40 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 1000m M j

41 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 5000m M j

42 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 1000m M j

43 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 200m M j

44 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M j

45 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 500m M j

46 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 1000m M j

47 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 5000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 500m M j

2 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 1000m M j

3 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 5000m M j

4 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 500m M j

5 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 1000m M j

6 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 5000m M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2000-05-02

K2 500m M j

2 POZIEMBA Krystian
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2000-05-02

K2 1000m M j

3 POZIEMBA Krystian
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2000-05-02

K2 5000m M j

4 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2001-03-15

K2 500m M j

5 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2001-03-15

K2 1000m M j

6 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2001-03-15

K2 5000m M j

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 200m M j

2 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 500m M j

3 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 1000m M j

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M j

2 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 1000m M j

3 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 5000m M j

4 NOWAK Zuzanna 2001-10-05

K1 500m K j

5 NOWAK Zuzanna 2001-10-05

K1 1000m K j

6 NOWAK Zuzanna 2001-10-05

K1 200m K j

7 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 200m M j

8 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 500m M j

9 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 1000m M j

10 SŁOWIŃSKA Urszula
( TOMIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 500m K j

11 SŁOWIŃSKA Urszula
( TOMIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 1000m K j

12 SŁOWIŃSKA Urszula
( TOMIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 5000m K j

13 ŚCIPNIAK Monika
( ŚCIPNIAK-WYRWIŃSKA )
2001-11-13

K2 1000m K j

14 ŚCIPNIAK Monika
( ŚCIPNIAK-WYRWIŃSKA )
2001-11-13

K2 5000m K j

15 ŚCIPNIAK Monika
( ŚCIPNIAK-WYRWIŃSKA )
2001-11-13

K2 500m K j

16 TOMIAK Laura
( TOMIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-04-20

K2 500m K j

17 TOMIAK Laura
( TOMIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-04-20

K2 1000m K j

18 TOMIAK Laura
( TOMIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-04-20

K2 5000m K j

19 WYRWIŃSKA Maria
( ŚCIPNIAK-WYRWIŃSKA )
2001-08-11

K2 5000m K j

20 WYRWIŃSKA Maria
( ŚCIPNIAK-WYRWIŃSKA )
2001-08-11

K2 500m K j

21 WYRWIŃSKA Maria
( ŚCIPNIAK-WYRWIŃSKA )
2001-08-11

K2 1000m K j

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 13 ) K-2 M-11
 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 200m M j

2 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 1000m M j

3 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 5000m M j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk
( BRAKOWIECKI-MARCINKOWSKI-MINDA-OSTROWSKI )
2001-06-21

K4 500m M j

2 BRAKOWIECKI Patryk
( BRAKOWIECKI-OSTROWSKI-MARCINKOWSKI-MINDA )
2001-06-21

K4 1000m M j

3 BRAKOWIECKI Patryk
( BRAKOWIECKI-MARCINKOWSKI )
2001-06-21

K2 500m M j

4 HORBA Jakub
( HORBA-ZYCH-PIOTROWSKI-WERNER )
2001-07-06

K4 500m M j

5 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 1000m M j

6 HORBA Jakub
( HORBA-PIOTROWSKI )
2001-07-06

K2 1000m M j

7 MARCINKOWSKI Natan
( BRAKOWIECKI-OSTROWSKI-MARCINKOWSKI-MINDA )
2001-05-05

K4 1000m M j

8 MARCINKOWSKI Natan
( BRAKOWIECKI-MARCINKOWSKI-MINDA-OSTROWSKI )
2001-05-05

K4 500m M j

9 MARCINKOWSKI Natan
( BRAKOWIECKI-MARCINKOWSKI )
2001-05-05

K2 500m M j

10 MINDA Mateusz
( MINDA-OSTROWSKI )
2001-09-26

K2 200m M j

11 MINDA Mateusz
( BRAKOWIECKI-OSTROWSKI-MARCINKOWSKI-MINDA )
2001-09-26

K4 1000m M j

12 MINDA Mateusz
( BRAKOWIECKI-MARCINKOWSKI-MINDA-OSTROWSKI )
2001-09-26

K4 500m M j

13 OSTROWSKI Jakub
( BRAKOWIECKI-MARCINKOWSKI-MINDA-OSTROWSKI )
2001-01-29

K4 500m M j

14 OSTROWSKI Jakub
( BRAKOWIECKI-OSTROWSKI-MARCINKOWSKI-MINDA )
2001-01-29

K4 1000m M j

15 OSTROWSKI Jakub
( MINDA-OSTROWSKI )
2001-01-29

K2 200m M j

16 PAWELEC Kasjan 2000-01-01

K1 500m M j

17 PAWELEC Kasjan 2000-01-01

K1 5000m M j

18 PIOTROWSKI Jakub
( HORBA-PIOTROWSKI )
2000-09-30

K2 1000m M j

19 PIOTROWSKI Jakub
( PIOTROWSKI-ZYCH )
2000-09-30

K2 500m M j

20 PIOTROWSKI Jakub
( HORBA-ZYCH-PIOTROWSKI-WERNER )
2000-09-30

K4 500m M j

21 WERNER Adam
( HORBA-ZYCH-PIOTROWSKI-WERNER )
2001-08-13

K4 500m M j

22 ZYCH Patryk
( HORBA-ZYCH-PIOTROWSKI-WERNER )
2000-02-20

K4 500m M j

23 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 200m M j

24 ZYCH Patryk
( PIOTROWSKI-ZYCH )
2000-02-20

K2 500m M j

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 500m K j

2 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 500m K j

3 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 200m K j

4 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K j

5 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 500m K j

6 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 200m K j

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 5000m M j

2 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 1000m M j

3 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 500m M j

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 200m K j

2 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 200m K j

3 JANOWICZ Julia
( ZAWADZKA-JANOWICZ )
2001-08-18

C2 500m K j

4 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K j

5 ZAWADZKA Julia
( ZAWADZKA-JANOWICZ )
2001-03-13

C2 500m K j

6 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 200m K j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 200m M j

2 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 500m M j

3 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 1000m M j

4 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 500m M j

5 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 1000m M j

6 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 5000m M j