Internetowe zgłoszenia do imprezy: 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym
BYDGOSZCZ 03-05.08.2018 r.
Liczba zgłoszeń: 305 w tym osób ( 192 ) K-77 M-115
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 200m M

2 BURZYM Marcin
( BURZYM-DUBNICKI )
1999-11-11

K2 1000m M

3 BURZYM Marcin
( BURZYM-DUBNICKI )
1999-11-11

K2 200m M

4 DUBNICKI Karol
( BURZYM-DUBNICKI )
1999-06-19

K2 1000m M

5 DUBNICKI Karol
( BURZYM-DUBNICKI )
1999-06-19

K2 200m M

6 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 200m K

7 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 500m K

8 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 500m K

9 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23

K1 200m K

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 200m K

2 CADER Aleksandra
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1998-05-07

K4 500m K

3 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 500m K

4 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 1000m M

5 CZAJA Paweł
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1997-01-18

K4 500m M

6 CZAJA Paweł
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1997-01-18

K4 1000m M

7 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-11-07

K2 500m K

8 ISKRZYCKA Justyna
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1997-11-07

K4 500m K

9 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

10 PASZEK Paulina
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1997-10-26

K4 500m K

11 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 500m K

12 PASZEK Paulina
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-10-26

K2 500m K

13 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 500m K

14 PILARZ Ewelina
( CADER-ISKRZYCKA-PASZEK-PILARZ )
1997-04-17

K4 500m K

15 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 500m K

16 PLAZA Dionizy
( SZYMAŃSKI-PLAZA )
1997-01-05

K2 1000m M

17 PLAZA Dionizy
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1997-01-05

K4 500m M

18 PLAZA Dionizy
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1997-01-05

K4 1000m M

19 SZYMAŃSKI Dominik
( SZYMAŃSKI-PLAZA )
1998-06-08

K2 1000m M

20 SZYMAŃSKI Dominik
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1998-06-08

K4 500m M

21 SZYMAŃSKI Dominik
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1998-06-08

K4 1000m M

22 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 500m K

23 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 200m K

24 ZBIROWSKI Grzegorz
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1996-12-06

K4 1000m M

25 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06

K1 200m M

26 ZBIROWSKI Grzegorz
( CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI )
1996-12-06

K4 500m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian
( KWASIGROCH-ALEKSANDROWICZ )
2000-06-16

C2 1000m M

2 AMMACHER Bartosz
( NOWACZYK-AMMACHER-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2001-01-03

K4 1000m M

3 AMMACHER Bartosz
( NOWACZYK-AMMACHER )
2001-01-03

K2 200m M

4 CZERESZKO Piotr
( KULCZYŃSKI-PACAŁA-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-29

K4 500m M

5 CZERESZKO Piotr
( NOWACZYK-AMMACHER-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-29

K4 1000m M

6 GAPSKA Nicola
( WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH-WIŚNIEWSKA )
2000-06-03

K4 500m K

7 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K

8 GAPSKA Nicola
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K2 500m K

9 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

10 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 1000m M

11 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 200m M

12 KULCZYŃSKI Patryk
( KULCZYŃSKI-PACAŁA )
1995-04-20

K2 200m M

13 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 200m M

14 KULCZYŃSKI Patryk
( KULCZYŃSKI-PACAŁA )
1995-04-20

K2 1000m M

15 KULCZYŃSKI Patryk
( KULCZYŃSKI-PACAŁA-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
1995-04-20

K4 500m M

16 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 1000m M

17 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 200m M

18 KWASIGROCH Radosław
( KWASIGROCH-ALEKSANDROWICZ )
1997-02-11

C2 1000m M

19 KWASIGROCH Weronika
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K2 500m K

20 KWASIGROCH Weronika
( WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH-WIŚNIEWSKA )
2000-12-14

K4 500m K

21 NOWACZYK Hubert
( NOWACZYK-AMMACHER )
2001-08-01

K2 200m M

22 NOWACZYK Hubert
( NOWACZYK-AMMACHER-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2001-08-01

K4 1000m M

23 PACAŁA Oskar
( KULCZYŃSKI-PACAŁA )
1998-03-09

K2 200m M

24 PACAŁA Oskar
( KULCZYŃSKI-PACAŁA )
1998-03-09

K2 1000m M

25 PACAŁA Oskar
( KULCZYŃSKI-PACAŁA-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
1998-03-09

K4 500m M

26 PACAŁA Oskar 1998-03-09

K1 1000m M

27 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 1000m M

28 ŚLIWA Jakub
( ŚLIWA-WIŚNIEWSKI )
1998-03-08

K2 1000m M

29 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

30 WIŚNIEWSKA Helena
( WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH-WIŚNIEWSKA )
1999-04-18

K4 500m K

31 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

32 WIŚNIEWSKA Helena
( WŁODARCZYK-WIŚNIEWSKA )
1999-04-18

K2 500m K

33 WIŚNIEWSKI Mateusz
( KULCZYŃSKI-PACAŁA-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-06

K4 500m M

34 WIŚNIEWSKI Mateusz
( NOWACZYK-AMMACHER-CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-06

K4 1000m M

35 WIŚNIEWSKI Mateusz
( ŚLIWA-WIŚNIEWSKI )
2000-01-06

K2 1000m M

36 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 200m K

37 WŁODARCZYK Dominika
( WŁODARCZYK-WIŚNIEWSKA )
1995-12-29

K2 500m K

38 WŁODARCZYK Dominika
( WŁODARCZYK-GAPSKA-KWASIGROCH-WIŚNIEWSKA )
1995-12-29

K4 500m K

39 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 200m M

40 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

41 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 1000m M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 200m M

2 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 1000m M

3 SOŚNICKI Joachim
( SZCZEPANIK-SOŚNICKI )
2002-01-04

K2 1000m M

4 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 200m M

5 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M

6 SZCZEPANIK Przemek
( SZCZEPANIK-SOŚNICKI )
1996-03-01

K2 1000m M

7 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 200m M

8 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 1000m M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWICZ Jakub
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
2001-07-17

K4 500m M

2 DROZDOWICZ Jakub
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
2001-07-17

K4 1000m M

3 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 1000m M

4 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
1999-04-10

K4 500m M

5 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
1999-04-10

K4 1000m M

6 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 200m M

7 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 1000m M

8 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
1999-02-09

K4 500m M

9 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
1999-02-09

K4 1000m M

10 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 1000m M

11 SZYSZKO Kamil
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
2001-03-01

K4 500m M

12 SZYSZKO Kamil
( FULKO-POTOCZNY-DROZDOWICZ-SZYSZKO )
2001-03-01

K4 1000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 1000m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

4 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 1000m M

5 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

6 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

7 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

8 NOGA Paulina
( SZEWCZYK-NOGA )
1996-04-15

K2 500m K

9 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 1000m M

10 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 1000m M

11 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 200m M

12 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

13 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

14 SZEWCZYK Katarzyna
( SZEWCZYK-NOGA )
1996-09-08

K2 500m K

15 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 500m K

16 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 200m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 37 w tym osób ( 21 ) K-8 M-13
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

5 FURTAK Roman
( FURTAK-NOWAK )
1995-03-07

C2 1000m M

6 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 1000m M

7 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 200m M

8 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 500m K

9 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1999-06-12

K2 500m K

10 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-WĘCŁAWEK-WALIGÓRA-HAŁAS )
1999-06-12

K4 500m K

11 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

12 GLUZA Patryk
( GLUZA-KOSTENSKI )
1995-07-11

C2 1000m M

13 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 200m M

14 GRZELKA Patryk
( GRZELKA-MICHALSKI )
1997-04-21

K2 1000m M

15 GRZELKA Patryk
( GRZELKA-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-04-21

K4 500m M

16 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 200m M

17 HAŁAS Zuzanna
( GAWLIK-WĘCŁAWEK-WALIGÓRA-HAŁAS )
2002-05-15

K4 500m K

18 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 200m M

19 KOSTENSKI Szymon
( GLUZA-KOSTENSKI )
1995-08-06

C2 1000m M

20 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 1000m M

21 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 200m K

22 KUPIŃSKA Weronika
( KUPIŃSKA-MENDELSKA )
1997-02-03

C2 500m K

23 MAJCHRZAK Maksym
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-07-20

K2 1000m M

24 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 1000m M

25 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 200m M

26 MENDELSKA Patrycja
( KUPIŃSKA-MENDELSKA )
2001-09-29

C2 500m K

27 MICHALSKI Jakub
( GRZELKA-MICHALSKI )
1998-09-25

K2 1000m M

28 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 200m M

29 MICHALSKI Jakub
( GRZELKA-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1998-09-25

K4 500m M

30 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 1000m M

31 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-WOLNY )
1997-03-15

K2 1000m M

32 MISZTAK Kacper
( GRZELKA-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K4 500m M

33 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

34 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

35 NOWACZYK Remigiusz
( PALUCH-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 1000m M

36 NOWAK Łukasz
( FURTAK-NOWAK )
1995-07-12

C2 1000m M

37 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 200m M

38 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

39 PALUCH Gilbert
( PALUCH-NOWACZYK )
1995-08-21

C2 1000m M

40 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 200m M

41 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

42 RZEPCZYŃSKI Dominik
( GRZELKA-MICHALSKI-MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K4 500m M

43 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

44 RZEPCZYŃSKI Dominik
( RZEPCZYŃSKI-WOLNY )
1999-04-19

K2 200m M

45 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23

K1 200m M

46 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23

K1 1000m M

47 WALIGÓRA Weronika
( GAWLIK-WĘCŁAWEK-WALIGÓRA-HAŁAS )
2002-07-08

K4 500m K

48 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1998-07-24

K2 500m K

49 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 200m K

50 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-WĘCŁAWEK-WALIGÓRA-HAŁAS )
1998-07-24

K4 500m K

51 WOLNY Paweł
( MISZTAK-WOLNY )
1999-10-15

K2 1000m M

52 WOLNY Paweł
( RZEPCZYŃSKI-WOLNY )
1999-10-15

K2 200m M

53 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 200m M

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 200m K

2 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 500m K

3 JANKOWSKA Kinga-Julia
( JANKOWSKA-KOISZEWSKA )
1999-09-04

K2 500m K

4 KOISZEWSKA Natalia
( JANKOWSKA-KOISZEWSKA )
2003-03-29

K2 500m K

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA )
1998-01-12

K4 500m K

2 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 200m K

4 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT )
1998-01-12

K2 500m K

5 DRATWA Kacper
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
2000-08-06

K4 500m M

6 DRATWA Kacper
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
2000-08-06

K4 1000m M

7 GAJEWSKI Piotr
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1999-06-18

K4 500m M

8 GAJEWSKI Piotr
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1999-06-18

K4 1000m M

9 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

10 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1999-06-18

K2 200m M

11 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 500m K

12 GRONEK Sara
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA )
1999-11-17

K2 500m K

13 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 500m K

14 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 500m K

15 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT )
1999-02-04

K2 500m K

16 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

17 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA )
1999-02-04

K4 500m K

18 LEBIODA Patrycja
( CYRULEWSKA-KLATT-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA )
2001-10-14

K4 500m K

19 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 200m K

20 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1998-02-10

K4 1000m M

21 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 200m M

22 NOWAKOWSKI Robert
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 200m M

23 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1998-02-10

K4 500m M

24 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1997-07-23

K4 500m M

25 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-GAJEWSKI -NOWAKOWSKI-WITCZAK )
1997-07-23

K4 1000m M

26 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

27 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

28 WOJCIECHOWSKA Natalia
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 500m K

29 WOJCIECHOWSKA Natalia
( CYRULEWSKA-KLATT-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA )
2002-07-11

K4 500m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZĄSZCZ Wojciech
( KORSAK-CHRZĄSZCZ )
1998-03-19

K2 1000m M

2 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 200m M

3 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 1000m M

4 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

5 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

6 KORSAK Przemysław
( KORSAK-CHRZĄSZCZ )
1999-04-08

K2 1000m M

7 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Józef
( ZRĘBA-GŁUCH )
2000-01-06

C2 1000m M

2 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 200m M

3 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 200m K

4 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K

5 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 200m M

6 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 1000m M

7 ZARĘBA Wiktor
( ZRĘBA-GŁUCH )
1999-06-30

C2 1000m M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 27 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz
( NOWACZYK-AUGUSTYNIAK-TRACZ-WYRWAS )
1995-03-11

K4 500m M

2 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11

K1 1000m M

3 AUGUSTYNIAK Mateusz
( AUGUSTYNIAK-OLSZEWSKI )
1995-03-11

K2 1000m M

4 AUGUSTYNIAK Mateusz
( AUGUSTYNIAK-OLSZEWSKI-JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
1995-03-11

K4 1000m M

5 BERUS Marta
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1997-11-24

K2 500m K

6 BERUS Marta
( BERUS-HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1997-11-24

K4 500m K

7 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 500m K

8 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 500m K

9 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 200m K

10 HENECZKOWSKA Joanna
( BERUS-HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1998-08-17

K4 500m K

11 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 200m M

12 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 1000m M

13 JAKUBOWSKI Marcin
( AUGUSTYNIAK-OLSZEWSKI-JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
2000-01-07

K4 1000m M

14 JAKUBOWSKI Marcin
( NOWACZYK-JAKUBOWSKI )
2000-01-07

K2 1000m M

15 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 1000m M

16 MALISZEWSKI Mikołaj
( RATAJCZAK-MALISZEWSKI )
1996-04-28

C2 1000m M

17 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 200m M

18 NOWACZYK Filip
( NOWACZYK-JAKUBOWSKI )
1999-04-09

K2 1000m M

19 NOWACZYK Filip
( AUGUSTYNIAK-OLSZEWSKI-JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
1999-04-09

K4 1000m M

20 NOWACZYK Filip 1999-04-09

K1 1000m M

21 NOWACZYK Filip
( NOWACZYK-AUGUSTYNIAK-TRACZ-WYRWAS )
1999-04-09

K4 500m M

22 OLSZEWSKI Hubert
( AUGUSTYNIAK-OLSZEWSKI )
2000-01-17

K2 1000m M

23 OLSZEWSKI Hubert
( AUGUSTYNIAK-OLSZEWSKI-JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
2000-01-17

K4 1000m M

24 PRENTKI Damian 1996-06-30

K1 200m M

25 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

26 PUŁAWSKA Małgorzata
( BERUS-HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1996-02-07

K4 500m K

27 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

28 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

29 RATAJCZAK Maciej
( RATAJCZAK-MALISZEWSKI )
2000-04-13

C2 1000m M

30 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

31 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K4 500m K

32 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K2 500m K

33 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 200m K

34 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

35 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 200m M

36 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 1000m M

37 TRACZ Wojciech
( TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K2 200m M

38 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

39 TRACZ Wojciech
( NOWACZYK-AUGUSTYNIAK-TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K4 500m M

40 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

41 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 200m M

42 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 200m M

43 WYRWAS Kamil
( NOWACZYK-AUGUSTYNIAK-TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K4 500m M

44 WYRWAS Kamil
( TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K2 200m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22

C1 200m K

2 DŁUGOSZ Katarzyna
( DŁUGOSZ-SZPERKIEWICZ )
1997-10-22

C2 500m K

3 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 500m K

4 KRAJEWSKA Julia
( WOJDA-WOJCIECHOWSKA-KRAJEWSKA-SUCHECKA )
2003-03-10

K4 500m K

5 SUCHECKA Aleksandra
( WOJDA-WOJCIECHOWSKA-KRAJEWSKA-SUCHECKA )
1999-08-04

K4 500m K

6 SUCHECKA Aleksandra
( WOJCIECHOWSKA-SUCHECKA )
1999-08-04

K2 500m K

7 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 200m K

8 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( DŁUGOSZ-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

9 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

10 ŚWIĘCICKI Kamil
( WŁODARCZYK-ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI-TACIAK )
2001-05-08

K4 500m M

11 ŚWIĘCICKI Kamil
( ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI )
2001-05-08

K2 200m M

12 ŚWIĘCICKI Paweł
( WŁODARCZYK-ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI-TACIAK )
2000-05-06

K4 500m M

13 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 200m M

14 ŚWIĘCICKI Paweł
( ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI )
2000-05-06

K2 200m M

15 TACIAK Jakub
( WŁODARCZYK-ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI-TACIAK )
2002-05-13

K4 500m M

16 TACIAK Jakub
( TACIAK-WŁODARCZYK )
2002-05-13

K2 1000m M

17 WŁODARCZYK Stanisław
( WŁODARCZYK-ŚWIĘCICKI-ŚWIĘCICKI-TACIAK )
1999-08-24

K4 500m M

18 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 1000m M

19 WŁODARCZYK Stanisław
( TACIAK-WŁODARCZYK )
1999-08-24

K2 1000m M

20 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09

K1 500m K

21 WOJCIECHOWSKA Natalia
( WOJCIECHOWSKA-SUCHECKA )
1999-04-09

K2 500m K

22 WOJCIECHOWSKA Natalia
( WOJDA-WOJCIECHOWSKA-KRAJEWSKA-SUCHECKA )
1999-04-09

K4 500m K

23 WOJDA Kinga
( WOJDA-WOJCIECHOWSKA-KRAJEWSKA-SUCHECKA )
2002-07-20

K4 500m K

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 1000m M

2 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 200m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 200m M

2 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 1000m M

3 BRÓDKA Jakub
( BRÓDKA-DZIURLA )
1998-01-21

C2 1000m M

4 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 200m K

5 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 500m K

6 CIEŚLEWICZ Natalia
( CIEŚLEWICZ-GRZELKIEWICZ-CZARNECKA-SZYMAŃSKA )
1999-05-01

K4 500m K

7 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

8 CYBULA Mateusz
( NOWICKI-CYBULA )
1999-10-08

C2 1000m M

9 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 200m M

10 CZARNECKA Iwona
( CIEŚLEWICZ-GRZELKIEWICZ-CZARNECKA-SZYMAŃSKA )
1995-07-27

K4 500m K

11 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 200m K

12 CZARNECKA Iwona
( CZARNECKA-GRZELKIEWICZ )
1995-07-27

C2 500m K

13 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 1000m M

14 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 200m M

15 DZIURLA Dawid
( BRÓDKA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 1000m M

16 GRZELKIEWICZ Paulina
( CIEŚLEWICZ-GRZELKIEWICZ-CZARNECKA-SZYMAŃSKA )
1999-06-12

K4 500m K

17 GRZELKIEWICZ Paulina
( CZARNECKA-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C2 500m K

18 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

19 NOWICKI Tomasz
( NOWICKI-CYBULA )
1998-12-21

C2 1000m M

20 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

21 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

22 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 500m K

23 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 200m K

24 SZYMAŃSKA Weronika
( CIEŚLEWICZ-GRZELKIEWICZ-CZARNECKA-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

K4 500m K

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 500m K

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18

K1 200m K

3 MULAK Przemysław 1999-11-02

C1 200m M

4 MULAK Przemysław 1999-11-02

C1 1000m M

5 UHLE Damian 1995-01-26

K1 200m M

6 UHLE Damian 1995-01-26

K1 1000m M

7 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 500m K

8 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 200m K

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZUBAK Kornel 1999-02-03

K1 1000m M

2 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-MARCINKOWSKI-HORBA-PIOTROWSKI )
1999-02-03

K4 500m M

3 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1999-02-03

K2 1000m M

4 HORBA Jakub
( CZUBAK-MARCINKOWSKI-HORBA-PIOTROWSKI )
2001-07-06

K4 500m M

5 MARCINKOWSKI Mateusz 1995-02-11

K1 1000m M

6 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-MARCINKOWSKI-HORBA-PIOTROWSKI )
1995-02-11

K4 500m M

7 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1995-02-11

K2 1000m M

8 PIOTROWSKI Jakub
( CZUBAK-MARCINKOWSKI-HORBA-PIOTROWSKI )
2000-09-30

K4 500m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2001-12-27

K2 500m K

2 GÓRSKA Julia
( JAROSZ-GÓRSKA-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2001-12-27

K4 500m K

3 JAROSZ Natalia
( JAROSZ-GÓRSKA-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2000-10-05

K4 500m K

4 JAROSZ Natalia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2000-10-05

K2 500m K

5 SZKODZIŃSKA Martyna
( JAROSZ-GÓRSKA-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K4 500m K

6 WERNER Wiktoria
( JAROSZ-GÓRSKA-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K4 500m K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JACKOWSKA Weronika
( JACKOWSKA-KOŁODZIEJCZYK )
2003-12-12

K2 500m K

2 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

3 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 200m K

4 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
( JACKOWSKA-KOŁODZIEJCZYK )
1998-04-07

K2 500m K

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

2 BIL Michał
( BIL-OSTROWSKI )
1997-01-06

K2 200m M

3 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

5 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-ŚLIWIŃSKI )
1997-08-05

C2 1000m M

6 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 200m K

7 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 500m K

8 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ-LEŚNIAK-LIS )
2000-01-18

K4 500m K

9 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 200m M

10 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 1000m M

11 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

12 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2000-08-01

C2 500m K

13 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 200m M

14 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 1000m M

15 LEŚNIAK Martyna
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ-LEŚNIAK-LIS )
2001-06-07

K4 500m K

16 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 500m K

17 LIS Julia
( LIS-MARKIEWICZ )
1997-06-01

K2 500m K

18 LIS Julia
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ-LEŚNIAK-LIS )
1997-06-01

K4 500m K

19 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 200m K

20 MARKIEWICZ Paulina
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ-LEŚNIAK-LIS )
1998-08-28

K4 500m K

21 MARKIEWICZ Paulina
( LIS-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 500m K

22 OSTROWSKI Cezary
( BIL-OSTROWSKI )
1997-09-24

K2 200m M

23 OSTROWSKI Cezary 1997-09-24

K1 200m M

24 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 200m K

25 PRZYBYŁA Magdalena
( JACEWICZ-PRZYBYŁA )
2001-05-20

C2 500m K

26 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

27 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 1000m M

28 ŚLIWIŃSKI Arsen
( BORGIEŁ-ŚLIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 1000m M

 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 200m M

2 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 200m M

2 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 200m M

2 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

3 SOWA Mateusz
( WIECHEĆ-SOWA )
1999-02-25

K2 200m M

4 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 200m M

5 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 1000m M

6 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-SOWA )
1999-03-03

K2 200m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-MORAWSKI-STAROWICZ-PILARZ )
1999-03-16

K4 500m M

2 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-MORAWSKI )
1999-03-16

K2 1000m M

3 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-KULIG -PILARZ-STAROWICZ )
1999-03-16

K4 1000m M

4 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 1000m M

5 KULIG Adrian
( BYRDEK-KULIG -PILARZ-STAROWICZ )
2000-03-20

K4 1000m M

6 MORAWSKI Piotr
( BYRDEK-MORAWSKI-STAROWICZ-PILARZ )
1999-03-14

K4 500m M

7 MORAWSKI Piotr
( BYRDEK-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 1000m M

8 MORAWSKI Piotr
( MORAWSKI-STAROWICZ )
1999-03-14

K2 200m M

9 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-MORAWSKI-STAROWICZ-PILARZ )
2002-04-04

K4 500m M

10 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M

11 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-KULIG -PILARZ-STAROWICZ )
2002-04-04

K4 1000m M

12 STAROWICZ Dominik
( MORAWSKI-STAROWICZ )
1998-03-19

K2 200m M

13 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-KULIG -PILARZ-STAROWICZ )
1998-03-19

K4 1000m M

14 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-MORAWSKI-STAROWICZ-PILARZ )
1998-03-19

K4 500m M

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHASZCZEWICZ Jakub 1996-07-16

K1 1000m M

2 CHASZCZEWICZ Jakub 1996-07-16

K1 200m M

3 CHASZCZEWICZ Jakub
( CHASZCZEWICZ-GORGOŃ )
1996-07-16

K2 200m M

4 GORGOŃ Marcin
( CHASZCZEWICZ-GORGOŃ )
1995-02-27

K2 200m M

5 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 200m K

6 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 500m K

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA )
2001-05-14

C2 1000m M

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 200m M

3 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-02-21

C2 500m K

4 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 200m K

5 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K

6 ŁOBOZIAK Elżbieta
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 500m K

7 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 500m K

8 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K

9 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K

10 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 500m K

11 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA )
2000-03-17

C2 1000m M

12 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 200m M

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K

2 MIELNIK Anna
( MIELNIK-SZCZEPANEK )
2002-06-28

K2 500m K

3 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 500m K

4 SZCZEPANEK Emilja
( MIELNIK-SZCZEPANEK )
2000-11-08

K2 500m K

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PASIŃSKA Dominika 1996-10-16

K1 200m K

2 PASIŃSKA Dominika
( PASIŃSKA-PASIŃSKA )
1996-10-16

K2 500m K

3 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 200m K

4 PASIŃSKA Natalia
( PASIŃSKA-PASIŃSKA )
2001-11-03

K2 500m K

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

2 BOROWSKA Dorota
( BOROWSKA-KRUSZEWSKA )
1996-02-22

C2 500m K

3 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14

C1 200m K

4 KRUSZEWSKA Milena
( BOROWSKA-KRUSZEWSKA )
2002-10-14

C2 500m K

5 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 200m K

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 200m M

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 1000m M

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PERŻYŁO Julia
( SIATKA-PERŻYŁO )
2003-07-02

K2 500m K

2 SIATKA Patrycja 1999-09-08

K1 500m K

3 SIATKA Patrycja
( SIATKA-PERŻYŁO )
1999-09-08

K2 500m K

4 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K

2 DOROZIŃSKA Justyna
( SZCZERBIŃSKA-DOROZIŃSKA )
2001-03-06

C2 500m K

3 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

4 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( SZCZERBIŃSKA-DOROZIŃSKA )
1997-10-11

C2 500m K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

2 BONARSKI Łukasz
( WAWRZYNIAK-BONARSKI )
1997-05-24

K2 200m M

3 BONARSKI Łukasz
( WAWRZYNIAK-BONARSKI )
1997-05-24

K2 1000m M

4 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15

K1 200m M

5 WAWRZYNIAK Dominik
( WAWRZYNIAK-BONARSKI )
1997-02-15

K2 200m M

6 WAWRZYNIAK Dominik
( WAWRZYNIAK-BONARSKI )
1997-02-15

K2 1000m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 200m M

2 GOTOWICZ Damian
( GOTOWICZ-JANYSKA )
1999-08-22

K2 1000m M

3 GOTOWICZ Damian
( GOTOWICZ-JANYSKA-PAJĄK-ŁABISZAK )
1999-08-22

K4 500m M

4 JANYSKA Paweł
( GOTOWICZ-JANYSKA )
1998-03-31

K2 1000m M

5 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

6 JANYSKA Paweł
( GOTOWICZ-JANYSKA-PAJĄK-ŁABISZAK )
1998-03-31

K4 500m M

7 ŁABISZAK Adrian
( ŁABISZAK-PAJĄK )
1999-03-31

K2 1000m M

8 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 1000m M

9 ŁABISZAK Adrian
( GOTOWICZ-JANYSKA-PAJĄK-ŁABISZAK )
1999-03-31

K4 500m M

10 PAJĄK Bartłomiej
( ŁABISZAK-PAJĄK )
1999-12-03

K2 1000m M

11 PAJĄK Bartłomiej 1999-12-03

K1 200m M

12 PAJĄK Bartłomiej
( GOTOWICZ-JANYSKA-PAJĄK-ŁABISZAK )
1999-12-03

K4 500m M

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZAKIEWICZ Katarzyna 1998-08-01

C1 200m K

2 MIKOŁĄJEWICZ Tomasz
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
1995-06-20

K4 500m M

3 MIKOŁĄJEWICZ Tomasz
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
1995-06-20

K4 1000m M

4 MIKOŁĄJEWICZ Tomasz
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM )
1995-06-20

K2 200m M

5 SZRAM Adrian
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
1997-01-02

K4 500m M

6 SZRAM Adrian
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
1997-01-02

K4 1000m M

7 SZRAM Michał
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM )
1999-05-25

K2 200m M

8 SZRAM Michał
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
1999-05-25

K4 500m M

9 SZRAM Michał
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
1999-05-25

K4 1000m M

10 WAŁACH Stanisław
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
2002-04-08

K4 500m M

11 WAŁACH Stanisław
( MIKOŁĄJEWICZ-SZRAM-SZRAM-WAŁACH )
2002-04-08

K4 1000m M

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19

C1 200m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAROSŁAWSKI Piotr
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -POSS-WRZOSEK )
1999-02-12

K4 500m M

2 JAROSŁAWSKI Piotr
( WRZOSEK -JAROSŁAWSKI )
1999-02-12

K2 200m M

3 KŁOS Paweł
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -POSS-WRZOSEK )
1998-08-25

K4 500m M

4 POSS Mateusz
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -POSS-WRZOSEK )
1999-12-26

K4 500m M

5 WRZOSEK Michał
( WRZOSEK -JAROSŁAWSKI )
1999-11-26

K2 200m M

6 WRZOSEK Michał
( JAROSŁAWSKI-KŁOS -POSS-WRZOSEK )
1999-11-26

K4 500m M