Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików
BYDGOSZCZ 03-05.08.2018 r.
Liczba zgłoszeń: 340 w tym osób ( 303 ) K-122 M-181
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUBNICKI Kacper 2004-02-25

K1 2000m M

2 DUBNICKI Kacper
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-02-25

K2 2000m M

3 POLKOWSKI Wojciech
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-08-02

K2 2000m M

4 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02

K1 2000m M

5 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 2000m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 2000m M

2 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI-SZCZEPANIAK )
2004-06-01

K4 2000m M

3 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-SZCZEPANIAK )
2004-06-01

K2 2000m M

4 BOROWSKA Martyna
( BOROWSKA-BRYWCZYŃSKA-KU¦-WITKOWSKA )
2005-05-02

K4 2000m K

5 BOROWSKA Martyna 2005-05-02

K1 2000m K

6 BRYWCZYŃSKA Klaudia
( BOROWSKA-BRYWCZYŃSKA-KU¦-WITKOWSKA )
2005-07-21

K4 2000m K

7 BRYWCZYŃSKA Klaudia
( BRYWCZYŃSKA-KU¦ )
2005-07-21

K2 2000m K

8 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 2000m M

9 CZERWIŃSKI Jakub
( CZERWIŃSKI-SAJA-PONICHTERA-MIKULSKI )
2005-07-12

C4 2000m M

10 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 2000m M

11 GASZAK Jakub
( GASZAK-SŁOWIŃSKI )
2005-06-03

K2 2000m M

12 GODLEWSKA Emilia 2005-04-16

K1 2000m K

13 GODLEWSKA Emilia
( GODLEWSKA-NETKA )
2005-04-16

K2 2000m K

14 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 2000m K

15 KORPALSKA Zofia
( KORPALSKA-MROZIŃSKA-SZYDŁOWSKA-ZINIEWICZ )
2005-02-23

K4 2000m K

16 KOWALSKI Kacper
( KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-01-23

K2 2000m M

17 KOWALSKI Kacper
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI-SZCZEPANIAK )
2004-01-23

K4 2000m M

18 KU¦ Amelia
( BRYWCZYŃSKA-KU¦ )
2005-08-04

K2 2000m K

19 KU¦ Amelia
( BOROWSKA-BRYWCZYŃSKA-KU¦-WITKOWSKA )
2005-08-04

K4 2000m K

20 MIKULSKI Miłosz 2004-04-28

C1 2000m M

21 MIKULSKI Miłosz
( CZERWIŃSKI-SAJA-PONICHTERA-MIKULSKI )
2004-04-28

C4 2000m M

22 MROZIŃSKA Dominika
( ZINIEWICZ-MROZIŃSKA )
2004-05-19

K2 2000m K

23 MROZIŃSKA Dominika
( KORPALSKA-MROZIŃSKA-SZYDŁOWSKA-ZINIEWICZ )
2004-05-19

K4 2000m K

24 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 2000m K

25 NETKA Martyna
( GODLEWSKA-NETKA )
2005-06-02

K2 2000m K

26 PONICHTERA Przemysław
( CZERWIŃSKI-SAJA-PONICHTERA-MIKULSKI )
2005-07-10

C4 2000m M

27 ROZMARYNOWSKI Marcel
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI-SZCZEPANIAK )
2004-06-25

K4 2000m M

28 ROZMARYNOWSKI Marcel
( KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K2 2000m M

29 SAJA Filip
( CZERWIŃSKI-SAJA-PONICHTERA-MIKULSKI )
2004-04-26

C4 2000m M

30 SAJA Filip 2004-04-26

K1 2000m M

31 SŁOWIŃSKI Paweł
( GASZAK-SŁOWIŃSKI )
2005-07-31

K2 2000m M

32 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 2000m M

33 SZCZEPANIAK Sebastian
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI-SZCZEPANIAK )
2004-03-19

K4 2000m M

34 SZCZEPANIAK Sebastian
( BŁOŃSKI-SZCZEPANIAK )
2004-03-19

K2 2000m M

35 SZYDŁOWSKA Sara
( KORPALSKA-MROZIŃSKA-SZYDŁOWSKA-ZINIEWICZ )
2004-02-02

K4 2000m K

36 SZYDŁOWSKA Sara
( SZYDŁOWSKA-WITKOWSKA )
2004-02-02

K2 2000m K

37 WITKOWSKA Hanna
( SZYDŁOWSKA-WITKOWSKA )
2004-08-29

K2 2000m K

38 WITKOWSKA Hanna
( BOROWSKA-BRYWCZYŃSKA-KU¦-WITKOWSKA )
2004-08-29

K4 2000m K

39 ZINIEWICZ Nicole
( KORPALSKA-MROZIŃSKA-SZYDŁOWSKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K4 2000m K

40 ZINIEWICZ Nicole
( ZINIEWICZ-MROZIŃSKA )
2004-04-10

K2 2000m K

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-07-02

K2 2000m K

2 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 2000m K

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 2000m K

4 GAWRON Igor 2005-06-09

K1 2000m M

5 KOŁODZIEJ Katarzyna 2005-04-03

K1 2000m K

6 OPAŁKA Urszula
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-10-30

K2 2000m K

7 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 2000m K

8 TARAS Mikołaj 2004-06-25

K1 2000m M

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Filip 2005-11-04

C1 2000m M

2 KAŁUŻNA Aleksandra
( ORYSZEWSKA-KAŁUŻNA )
2005-02-26

K2 2000m K

3 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 2000m K

4 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-MANIA-POKLEPA-SAJDAK )
2005-02-08

C4 2000m M

5 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 2000m M

6 MANIA Gracjan
( KARLIŃSKI-MANIA-POKLEPA-SAJDAK )
2005-02-15

C4 2000m M

7 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 2000m M

8 ORYSZEWSKA Daria
( ORYSZEWSKA-KAŁUŻNA )
2005-10-28

K2 2000m K

9 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 2000m K

10 POKLEPA Adrian
( KARLIŃSKI-MANIA-POKLEPA-SAJDAK )
2004-11-16

C4 2000m M

11 POKLEPA Adrian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-11-16

C2 2000m M

12 SAJDAK Damian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-07-06

C2 2000m M

13 SAJDAK Damian
( KARLIŃSKI-MANIA-POKLEPA-SAJDAK )
2004-07-06

C4 2000m M

14 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 2000m M

15 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 2000m M

16 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 2000m M

17 WOJTASIŃSKA Agata 2004-01-24

K1 2000m K

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 2000m M

2 REMBEK Maciej
( REMBEK-WIˇZ )
2004-09-30

K2 2000m M

3 WIˇZ Szymon 2004-07-12

K1 2000m M

4 WIˇZ Szymon
( REMBEK-WIˇZ )
2004-07-12

K2 2000m M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 2000m K

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRACIK Magdalena
( BRACIK-GAŁĘZKA-PIECHOCKA-ROJEK )
2004-11-03

K4 2000m K

2 BRACIK Magdalena
( BRACIK-GAŁĘZKA )
2004-11-03

K2 2000m K

3 BURKO Tomasz
( BURKO-MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-WITKOWSKI )
2004-03-23

K4 2000m M

4 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 2000m M

5 GAŁĘZKA Olga
( BRACIK-GAŁĘZKA )
2004-05-24

K2 2000m K

6 GAŁĘZKA Olga
( BRACIK-GAŁĘZKA-PIECHOCKA-ROJEK )
2004-05-24

K4 2000m K

7 MULCZYŃSKI Ignacy
( BURKO-MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-WITKOWSKI )
2005-01-18

K4 2000m M

8 MULCZYŃSKI Ignacy
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-01-18

K2 2000m M

9 PAWŁOWSKI Konrad 2004-04-03

C1 2000m M

10 PAWŁOWSKI Konrad
( PAWŁOWSKI-POTOCKI )
2004-04-03

C2 2000m M

11 PIECHOCKA Oliwia
( PIECHOCKA-ROJEK )
2004-10-26

K2 2000m K

12 PIECHOCKA Oliwia
( BRACIK-GAŁĘZKA-PIECHOCKA-ROJEK )
2004-10-26

K4 2000m K

13 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 2000m M

14 POTOCKI Maciej
( PAWŁOWSKI-POTOCKI )
2004-11-19

C2 2000m M

15 RATAJCZAK Wojciech
( BURKO-MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-WITKOWSKI )
2005-10-10

K4 2000m M

16 RATAJCZAK Wojciech
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 2000m M

17 ROJEK Roksana
( BRACIK-GAŁĘZKA-PIECHOCKA-ROJEK )
2004-07-29

K4 2000m K

18 ROJEK Roksana
( PIECHOCKA-ROJEK )
2004-07-29

K2 2000m K

19 WITKOWSKI Mateusz
( BURKO-MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-WITKOWSKI )
2004-08-25

K4 2000m M

20 WITKOWSKI Mateusz 2004-08-25

K1 2000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-PACHOLAK-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2004-10-09

K4 2000m M

2 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-10-09

K2 2000m M

3 DOMINSKI Wojciech
( KUJAWA-DOMINSKI )
2004-06-16

C2 2000m M

4 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 2000m M

5 GO¦CINIAK Zuzanna
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-04-29

K2 2000m K

6 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 2000m K

7 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 2000m K

8 KOSMACZEWSKA Lena
( KOSMACZEWSKA-LUDWICZAK-NELSON-WĘCŁAWEK )
2004-07-13

K4 2000m K

9 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-DOMINSKI )
2004-05-08

C2 2000m M

10 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 2000m M

11 LUDWICZAK Amelia
( KOSMACZEWSKA-LUDWICZAK-NELSON-WĘCŁAWEK )
2005-11-09

K4 2000m K

12 LUDWICZAK Amelia
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 2000m K

13 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WˇSOWICZ )
2005-04-29

K2 2000m M

14 NELSON Nicola
( KOSMACZEWSKA-LUDWICZAK-NELSON-WĘCŁAWEK )
2004-02-20

K4 2000m K

15 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-PACHOLAK-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2004-08-17

K4 2000m M

16 PACHOLAK Wiktor
( BˇCZYK-PACHOLAK )
2004-08-17

K2 2000m M

17 RECHUL Mikołaj
( BˇCZYK-PACHOLAK-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-01-22

K4 2000m M

18 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-01-22

K2 2000m M

19 WˇSOWICZ Mikołaj
( MERMELA-WˇSOWICZ )
2005-05-13

K2 2000m M

20 WĘCŁAWEK Zuzanna
( KOSMACZEWSKA-LUDWICZAK-NELSON-WĘCŁAWEK )
2004-06-06

K4 2000m K

21 WYSZKOWSKI Igor
( BˇCZYK-PACHOLAK-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K4 2000m M

22 WYSZKOWSKI Igor
( RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K2 2000m M

 
KS Baza Mr±gowo Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLISZCZYŃSKA Maja 2004-08-30

K1 2000m K

2 JESIOŁOWSKA Anna 2005-10-19

K1 2000m K

3 RUDKOWSKI Kacper
( WESOŁOWSKI-RUDKOWSKI )
2005-07-31

K2 2000m M

4 RUDKOWSKI Kacper 2005-07-31

K1 2000m M

5 WESOŁOWSKI Wojciech
( WESOŁOWSKI-RUDKOWSKI )
2005-05-20

K2 2000m M

6 WESOŁOWSKI Wojciech 2005-05-20

K1 2000m M

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( KUBIAK-KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-08-07

K4 2000m M

2 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-08-07

K2 2000m M

3 KUBIAK Albert
( KUBIAK-KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-07-07

K4 2000m M

4 KUBIAK Albert
( KUBIAK-WELZANDT )
2004-07-07

K2 2000m M

5 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03

K1 2000m M

6 WELZANDT Sylwester
( KUBIAK-WELZANDT )
2004-11-20

K2 2000m M

7 WELZANDT Sylwester
( KUBIAK-KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-11-20

K4 2000m M

8 WOJCIECHOWSKI Artur
( KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 2000m M

9 WOJCIECHOWSKI Artur
( KUBIAK-KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K4 2000m M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 2000m M

2 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-KU¦TA )
2004-02-12

K2 2000m K

3 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 2000m K

4 KU¦TA Maja
( KLEMCZAK-KU¦TA )
2004-03-15

K2 2000m K

5 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 2000m K

6 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 2000m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZAK Marcel 2005-08-01

K1 2000m M

2 GAWŁOWSKI Jakub
( GAWŁOWSKI-ROMOT )
2004-03-12

K2 2000m M

3 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 2000m M

4 KĘDZIORA Natalia
( SELIWAŃSKA-KĘDZIORA )
2005-12-05

K2 2000m K

5 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05

K1 2000m K

6 ROMOT Wojciech 2004-09-03

K1 2000m M

7 ROMOT Wojciech
( GAWŁOWSKI-ROMOT )
2004-09-03

K2 2000m M

8 SELIWAŃSKA Julia
( SELIWAŃSKA-KĘDZIORA )
2005-04-28

K2 2000m K

9 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 2000m K

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbl±g Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-ŁYCZKOWSKI-ORZECH-TOCHA )
2005-07-20

K4 2000m M

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-TOCHA )
2005-07-20

K2 2000m M

3 ŁYCZKOWSKI Jakub
( ALEKSANDROWICZ-ŁYCZKOWSKI-ORZECH-TOCHA )
2005-04-24

K4 2000m M

4 ŁYCZKOWSKI Jakub 2005-04-24

K1 2000m M

5 ORZECH Jakub
( ALEKSANDROWICZ-ŁYCZKOWSKI-ORZECH-TOCHA )
2004-03-22

K4 2000m M

6 ORZECH Jakub 2004-03-22

K1 2000m M

7 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-TOCHA )
2005-10-19

K2 2000m M

8 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-ŁYCZKOWSKI-ORZECH-TOCHA )
2005-10-19

K4 2000m M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 23 ) K-3 M-20
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 2000m K

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 2000m M

3 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 2000m M

4 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 2000m M

5 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 2000m M

6 JOBSKI Jakub
( JOBSKI-TOCHMAN )
2004-03-29

K2 2000m M

7 JOBSKI Jakub
( JOBSKI-TOCHMAN-KONIECZNY-WANOT )
2004-03-29

K4 2000m M

8 JOBSKI Jan
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-03-29

K2 2000m M

9 JOBSKI Jan
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-03-29

K4 2000m M

10 KLAK Kacper
( KLAK-SOŁTYŃSKI )
2004-02-15

C2 2000m M

11 KLAK Kacper
( KLAK-SZMAGAJ-KUDŁA-SOBCZAK )
2004-02-15

C4 2000m M

12 KOŁODZIEJ Tomasz
( STANIEWSKI-KOŁODZIEJ )
2005-05-15

K2 2000m M

13 KONIECZNY Kacper
( JOBSKI-TOCHMAN-KONIECZNY-WANOT )
2005-01-02

K4 2000m M

14 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 2000m M

15 KUDŁA Jan
( KUDŁA-SZMAGAJ )
2004-06-19

C2 2000m M

16 KUDŁA Jan
( KLAK-SZMAGAJ-KUDŁA-SOBCZAK )
2004-06-19

C4 2000m M

17 MARCINIAK Patrycja
( SEYDLEWICZ-MARCINIAK )
2004-09-13

C2 2000m K

18 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13

C1 2000m K

19 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 2000m M

20 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 2000m M

21 PIETRZAK Mateusz
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-02-08

K4 2000m M

22 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 2000m M

23 SCIBILIA Nicholas
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-05-08

K4 2000m M

24 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 2000m M

25 SEYDLEWICZ Karolina
( SEYDLEWICZ-MARCINIAK )
2004-01-17

C2 2000m K

26 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 2000m K

27 SOBCZAK Szymon
( KLAK-SZMAGAJ-KUDŁA-SOBCZAK )
2004-07-30

C4 2000m M

28 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 2000m M

29 SOŁTYŃSKI Bartosz
( KLAK-SOŁTYŃSKI )
2004-12-02

C2 2000m M

30 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-12-02

C1 2000m M

31 STANIEWSKI Antoni
( STANIEWSKI-KOŁODZIEJ )
2005-09-28

K2 2000m M

32 SZMAGAJ Kacper
( KLAK-SZMAGAJ-KUDŁA-SOBCZAK )
2004-06-30

C4 2000m M

33 SZMAGAJ Kacper
( KUDŁA-SZMAGAJ )
2004-06-30

C2 2000m M

34 TOCHMAN Kacper
( JOBSKI-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 2000m M

35 TOCHMAN Kacper
( JOBSKI-TOCHMAN-KONIECZNY-WANOT )
2004-08-07

K4 2000m M

36 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 2000m M

37 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K4 2000m M

38 WANOT Aleksander
( WANOT-WANOT )
2004-09-28

K2 2000m M

39 WANOT Antoni
( JOBSKI-TOCHMAN-KONIECZNY-WANOT )
2004-09-28

K4 2000m M

40 WANOT Antoni
( WANOT-WANOT )
2004-09-28

K2 2000m M

41 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 2000m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 2000m M

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FABIAŃSKI Tymoteusz
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-05-15

K2 2000m M

2 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 2000m M

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-09-20

K2 2000m M

4 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 2000m M

5 RUNEWICZ Jakub
( RUNEWICZ-WOJTA¦ )
2005-02-22

K2 2000m M

6 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22

K1 2000m M

7 WOJTA¦ Mateusz
( RUNEWICZ-WOJTA¦ )
2005-01-24

K2 2000m M

8 WOJTA¦ Mateusz 2005-01-24

K1 2000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12

C1 2000m M

2 BASZYŃSKI Antoni
( BASZYŃSKI-WILGA )
2004-08-12

C2 2000m M

3 GAŁCZYŃSKA Zuzanna
( GAŁCZYŃSKA-GLABUS-HOJAK-KUBIAK )
2005-06-08

K4 2000m K

4 GLABUS Bernadeta
( GAŁCZYŃSKA-GLABUS-HOJAK-KUBIAK )
2005-03-30

K4 2000m K

5 GLABUS Bernadeta
( HOJAK-GLABUS )
2005-03-30

K2 2000m K

6 GROMADECKI Dominik
( KRZEWINA-GROMADECKI )
2004-11-09

C2 2000m M

7 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 2000m M

8 HOJAK Martyna
( HOJAK-GLABUS )
2005-04-09

K2 2000m K

9 HOJAK Martyna
( GAŁCZYŃSKA-GLABUS-HOJAK-KUBIAK )
2005-04-09

K4 2000m K

10 KRZEWINA Krztsztof 2004-09-20

C1 2000m M

11 KRZEWINA Krztsztof
( KRZEWINA-GROMADECKI )
2004-09-20

C2 2000m M

12 KUBIAK Matylda
( GAŁCZYŃSKA-GLABUS-HOJAK-KUBIAK )
2004-09-16

K4 2000m K

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 2000m K

14 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 2000m M

15 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 2000m K

16 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 2000m M

17 WILGA Eryk
( BASZYŃSKI-WILGA )
2004-06-27

C2 2000m M

18 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 2000m M

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARADZIEJ Jowita
( MIKA-BARADZIEJ )
2005-09-01

K2 2000m K

2 BARADZIEJ Jowita 2005-09-01

K1 2000m K

3 CYBULSKA Aleksandra 2004-02-23

K1 2000m K

4 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 2000m M

5 KULIK Kosma
( SIRADZAN-KULIK )
2004-04-24

C2 2000m M

6 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 2000m M

7 MARCINKOWSKA Michalina 2004-08-14

C1 2000m K

8 MIKA Martyna 2005-04-18

K1 2000m K

9 MIKA Martyna
( MIKA-BARADZIEJ )
2005-04-18

K2 2000m K

10 POTOCKA Matylda 2005-06-05

C1 2000m K

11 POTOCKA Matylda
( WICHER-POTOCKA )
2005-06-05

C2 2000m K

12 SIERADZAN Kacper
( SIRADZAN-KULIK )
2004-03-21

C2 2000m M

13 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 2000m M

14 WICHER Magdalena 2005-10-27

C1 2000m K

15 WICHER Magdalena
( WICHER-POTOCKA )
2005-10-27

C2 2000m K

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 2000m K

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPIAK Aleksander 2004-04-03

K1 2000m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRY¦ Oliwia
( WI¦NIEWSKA-GABRY¦-KOWALSKA-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K4 2000m K

2 GABRY¦ Oliwia 2005-02-27

K1 2000m K

3 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 2000m M

4 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 2000m M

5 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 2000m M

6 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 2000m M

7 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 2000m K

8 KOWALSKA Zuzanna
( WI¦NIEWSKA-GABRY¦-KOWALSKA-WEJSZEWSKA )
2004-10-21

K4 2000m K

9 ŁAŃSKA Iga 2005-02-12

K1 2000m K

10 ŁAŃSKA Iga
( WEJSZEWSKA-ŁAŃSKA )
2005-02-12

K2 2000m K

11 RATAJCZAK Alicja 2004-04-30

K1 2000m K

12 WEJSZEWSKA Oliwia
( WI¦NIEWSKA-GABRY¦-KOWALSKA-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K4 2000m K

13 WEJSZEWSKA Oliwia
( WEJSZEWSKA-ŁAŃSKA )
2005-05-31

K2 2000m K

14 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27

C1 2000m M

15 WI¦NIEWSKA Martina
( WI¦NIEWSKA-GABRY¦-KOWALSKA-WEJSZEWSKA )
2004-01-17

K4 2000m K

16 WI¦NIEWSKA Martina
( WI¦NIEWSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-01-17

K2 2000m K

17 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 2000m K

18 WI¦NIEWSKA Nikola
( WI¦NIEWSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-10-03

K2 2000m K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANUSZ Patrycja 2004-04-14

K1 2000m K

 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-07

K1 2000m M

2 PŁO¦CIŃSKA Mirela 2004-07-26

K1 2000m K

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 2000m M

 
mkkł±czany.pl
MKK Ł±czany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-ZASĘPA )
2004-03-04

K4 2000m M

2 FRYC Szymon
( FRYC-KUBAS )
2004-03-04

K2 2000m M

3 KUBAS Michał
( FRYC-KUBAS )
2004-06-28

K2 2000m M

4 KUBAS Michał
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-ZASĘPA )
2004-06-28

K4 2000m M

5 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22

K1 2000m M

6 WIECHEĆ Dariusz
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-ZASĘPA )
2004-10-22

K4 2000m M

7 ZASĘPA Michał
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-ZASĘPA )
2004-02-16

K4 2000m M

8 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 2000m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Kacper
( BˇK-KLIMCZAK )
2004-02-12

K2 2000m M

2 BˇK Kacper
( BˇK-KLIMCZAK-KLUKA-WIZNER )
2004-02-12

K4 2000m M

3 CZECH Julia 2004-06-17

K1 2000m K

4 CZECH Julia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-06-17

K2 2000m K

5 GRZECHNIK Natalia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-07-19

K2 2000m K

6 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 2000m K

7 KLIMCZAK Mateusz
( BˇK-KLIMCZAK-KLUKA-WIZNER )
2004-08-07

K4 2000m M

8 KLIMCZAK Mateusz
( BˇK-KLIMCZAK )
2004-08-07

K2 2000m M

9 KLUKA Oliwier
( BˇK-KLIMCZAK-KLUKA-WIZNER )
2004-11-04

K4 2000m M

10 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 2000m M

11 KUFEL Paulina 2005-01-24

K1 2000m K

12 KUFEL Paulina
( KUPCZEWSKA-KUFEL )
2005-01-24

K2 2000m K

13 KUPCZEWSKA Wioletta
( KUPCZEWSKA-KUFEL )
2005-09-05

K2 2000m K

14 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 2000m K

15 WIZNER Bartosz 2005-04-17

K1 2000m M

16 WIZNER Bartosz
( BˇK-KLIMCZAK-KLUKA-WIZNER )
2005-04-17

K4 2000m M

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HADASIK Daria 2005-01-13

K1 2000m K

2 ROSLANIEC Cezary 2004-02-10

K1 2000m M

3 SKOWRON Konrad
( SKRZYPCZAK-SKOWRON )
2005-07-09

C2 2000m M

4 SKRZYPCZAK Maksymilian 2005-12-05

C1 2000m M

5 SKRZYPCZAK Maksymilian
( SKRZYPCZAK-SKOWRON )
2005-12-05

C2 2000m M

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 2000m K

2 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 2000m M

3 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 2000m M

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GOZDEK Martyna
( GOZDEK-WO¬NIAK )
2005-05-31

C2 2000m K

2 GOZDEK Martyna 2005-05-31

C1 2000m K

3 ŁATKA Nikodem 2005-09-27

C1 2000m M

4 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 2000m M

5 WO¬NIAK Daria
( GOZDEK-WO¬NIAK )
2004-01-30

C2 2000m K

6 WO¬NIAK Daria 2004-01-30

C1 2000m K

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 2000m M

2 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 2000m M

3 KWA¦NIEWICZ Jakub
( PALKA-KWA¦NIEWICZ )
2005-09-09

C2 2000m M

4 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 2000m M

5 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 2000m M

6 PALKA Krzysztof
( PALKA-KWA¦NIEWICZ )
2005-03-06

C2 2000m M

7 PALKA Krzysztof 2005-03-06

C1 2000m M

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 2000m M

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Filip
( GÓRA-ANDRYSZCZAK )
2004-05-12

K2 2000m M

2 ANDRYSZCZAK Filip 2004-05-12

K1 2000m M

3 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23

K1 2000m M

4 GÓRA Natan 2004-05-25

K1 2000m M

5 GÓRA Natan
( GÓRA-ANDRYSZCZAK )
2004-05-25

K2 2000m M

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon
( ADAMIUK-KASPROWICZ )
2004-09-17

C2 2000m M

2 ADAMIUK Szymon 2004-09-17

C1 2000m M

3 DRZEWICKA Alicja
( DRZEWICKA-KUDYBA )
2004-03-05

C2 2000m K

4 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 2000m K

5 KASPROWICZ Milan
( ADAMIUK-KASPROWICZ )
2004-12-24

C2 2000m M

6 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 2000m M

7 KUDYBA Kamila
( DRZEWICKA-KUDYBA )
2005-02-02

C2 2000m K

8 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 2000m K

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 2000m K

2 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 2000m M

3 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30

K1 2000m M

4 ŁUCZAK Piotr
( ZIEMSKI-ŁUCZAK )
2004-01-30

K2 2000m M

5 SIATKA Maciej
( SIATKA-WI¦NIEWSKI )
2004-06-03

K2 2000m M

6 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 2000m M

7 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 2000m M

8 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 2000m M

9 WI¦NIEWSKI Jan
( SIATKA-WI¦NIEWSKI )
2004-05-11

K2 2000m M

10 ZIEMSKI Maksymilian
( ZIEMSKI-ŁUCZAK )
2004-08-17

K2 2000m M

11 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 2000m M

 
PKS Korona Elbl±g Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANA¦ Jakub 2004-01-01

K1 2000m M

2 BANA¦ Jakub
( BANA¦-STEFAŃSKI )
2004-01-01

K2 2000m M

3 BIELAWSKA Klara
( SZMYDT-BIELAWSKA )
2004-02-06

C2 2000m K

4 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 2000m K

5 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 2000m M

6 GŁWACKI Sebastian
( GŁWACKI-KAMPIŃSKI )
2004-08-08

K2 2000m M

7 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21

K1 2000m M

8 KAMPIŃSKI Piotr
( GŁWACKI-KAMPIŃSKI )
2005-02-21

K2 2000m M

9 STAŃCZEWSKI Nikodem 2005-06-15

C1 2000m M

10 STEFAŃSKI Adam
( BANA¦-STEFAŃSKI )
2004-10-21

K2 2000m M

11 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 2000m M

12 SZMYDT Julia 2004-06-21

C1 2000m M

13 SZMYDT Julia 2004-06-21

C1 2000m K

14 SZMYDT Julia
( SZMYDT-BIELAWSKA )
2004-06-21

C2 2000m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 2000m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30

K1 2000m M

2 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 2000m K

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 2000m M

2 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-WI¦NIEWSKI )
2005-06-06

K2 2000m M

3 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 2000m M

4 WI¦NIEWSKI Jan
( KUPCZYK-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 2000m M

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek
( DANILCZUK-KORZONEK )
2004-07-07

C2 2000m M

2 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 2000m M

3 DˇBROWSKA Aleksandra
( DˇBROWSKA-¦WIDERSKA )
2004-11-26

K2 2000m K

4 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 2000m K

5 KORZONEK Rafał
( DANILCZUK-KORZONEK )
2005-10-19

C2 2000m M

6 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 2000m M

7 ¦WIDERSKA Justyna
( DˇBROWSKA-¦WIDERSKA )
2004-07-30

K2 2000m K

8 ¦WIDERSKA Justyna 2004-07-30

K1 2000m K

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 2000m M

2 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 2000m M

3 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 2000m M

4 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 2000m M

5 STELMASZYK Szymon 2004-01-23

K1 2000m M

 
UKS Kajak Gim 1 Trzcianka Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 2000m K

2 BANASIAK Michalina
( BANASIAK-FELSMANN-JANOWICZ-ZBORSZCZYK )
2004-10-25

K4 2000m K

3 FELSMANN Lena
( BANASIAK-FELSMANN-JANOWICZ-ZBORSZCZYK )
2005-09-28

K4 2000m K

4 FELSMANN Lena 2005-09-28

K1 2000m K

5 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 2000m M

6 GRZE¦ Karol
( WI¦NIEWSKI-GRZE¦-MOROZ-RUTKOWSKI )
2005-05-24

K4 2000m M

7 JANOWICZ Maja 2005-09-05

K1 2000m K

8 JANOWICZ Maja
( BANASIAK-FELSMANN-JANOWICZ-ZBORSZCZYK )
2005-09-05

K4 2000m K

9 MADAJCZAK Oliwia 2004-04-22

K1 2000m K

10 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 2000m M

11 MOROZ Adam
( WI¦NIEWSKI-GRZE¦-MOROZ-RUTKOWSKI )
2004-03-05

K4 2000m M

12 RUTKOWSKI Paweł
( WI¦NIEWSKI-GRZE¦-MOROZ-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K4 2000m M

13 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 2000m M

14 WI¦NIEWSKI Filip
( WI¦NIEWSKI-GRZE¦-MOROZ-RUTKOWSKI )
2004-03-26

K4 2000m M

15 ZBROSZCZYK Aleksandra
( BANASIAK-FELSMANN-JANOWICZ-ZBORSZCZYK )
2004-09-15

K4 2000m K

16 ZBROSZCZYK Aleksandra 2004-09-15

K1 2000m K

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BETLEJEWSKI Hubert
( ULATOWSKI-BETLEJEWSKI )
2005-05-10

K2 2000m M

2 BETLEJEWSKI Hubert
( BETLEJEWSKI-SUPRONIAK-SIKORSKI-ULATOWSKI )
2005-05-10

K4 2000m M

3 CZUBACHOWSKA Magda
( CZUBACHOWSKA-KRUCZKOWSKA )
2004-03-04

K2 2000m K

4 CZUBACHOWSKA Magda 2004-03-04

K1 2000m K

5 GOŁOFIT Jakub
( GOŁOFIT-SUPRONIAK )
2004-02-02

K2 2000m M

6 GOŁOFIT Jakub 2004-02-02

K1 2000m M

7 KRUCZKOWSKA Estera 2004-05-12

K1 2000m K

8 KRUCZKOWSKA Estera
( CZUBACHOWSKA-KRUCZKOWSKA )
2004-05-12

K2 2000m K

9 SIKORSKI Jakub
( BETLEJEWSKI-SUPRONIAK-SIKORSKI-ULATOWSKI )
2004-01-06

K4 2000m M

10 SIKORSKI Jakub 2004-01-06

K1 2000m M

11 SUPRONIAK Filip
( BETLEJEWSKI-SUPRONIAK-SIKORSKI-ULATOWSKI )
2004-09-13

K4 2000m M

12 SUPRONIAK Filip
( GOŁOFIT-SUPRONIAK )
2004-09-13

K2 2000m M

13 ULATOWSKI Szymon
( BETLEJEWSKI-SUPRONIAK-SIKORSKI-ULATOWSKI )
2005-05-09

K4 2000m M

14 ULATOWSKI Szymon
( ULATOWSKI-BETLEJEWSKI )
2005-05-09

K2 2000m M

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 2000m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 2000m M

2 JANIEWICZ Julia 2005-07-21

K1 2000m K

3 JANIEWICZ Julia
( JANIEWICZ-KAŁĘDKOWSKA )
2005-07-21

K2 2000m K

4 KAŁĘDKOWSKA Weronika
( JANIEWICZ-KAŁĘDKOWSKA )
2005-03-29

K2 2000m K

5 KAŁĘDKOWSKA Weronika 2005-03-29

K1 2000m K

6 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 2000m K

7 KONDEJ Aleksandra
( KONDEJ-LIS )
2004-12-01

K2 2000m K

8 KRĘŻEL Oliwia
( KRĘŻEL-KUŻMICKA )
2004-11-13

K2 2000m K

9 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13

K1 2000m K

10 KUŻMICKA Adrianna 2004-09-27

K1 2000m K

11 KUŻMICKA Adrianna
( KRĘŻEL-KUŻMICKA )
2004-09-27

K2 2000m K

12 LIS Zuzanna
( KONDEJ-LIS )
2004-09-14

K2 2000m K

13 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 2000m K

14 MICKIEWICZ Igor 2005-09-22

K1 2000m M

15 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 2000m K

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia
( BŁASIOK-KWA¦NY )
2005-02-10

K2 2000m K

2 BŁASIOK Emilia 2005-02-10

K1 2000m K

3 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 2000m M

4 FIGLUS Julia 2004-12-14

K1 2000m K

5 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 2000m M

6 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 2000m K

7 KWA¦NY Kinga 2005-02-08

K1 2000m K

8 KWA¦NY Kinga
( BŁASIOK-KWA¦NY )
2005-02-08

K2 2000m K

 
uks-pami±tkowo.info
UKS Pami±tkowo Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRZEJEWSKI Mikołaj 2005-07-29

K1 2000m M

2 BELTER Mateusz 2004-09-09

K1 2000m M

3 BELTER Mateusz
( BELTER-GAŁECKI-PISZCZYŃSKI-PRĘTKI )
2004-09-09

K4 2000m M

4 GAŁECKI Mikołaj
( GAŁECKI-PISZCZYŃSKI )
2004-12-07

K2 2000m M

5 GAŁECKI Mikołaj
( BELTER-GAŁECKI-PISZCZYŃSKI-PRĘTKI )
2004-12-07

K4 2000m M

6 PISZCZYŃSKI Stefan
( GAŁECKI-PISZCZYŃSKI )
2004-07-02

K2 2000m M

7 PISZCZYŃSKI Stefan
( BELTER-GAŁECKI-PISZCZYŃSKI-PRĘTKI )
2004-07-02

K4 2000m M

8 PRĘTKI Jakub 2005-01-02

K1 2000m M

9 PRĘTKI Jakub
( BELTER-GAŁECKI-PISZCZYŃSKI-PRĘTKI )
2005-01-02

K4 2000m M

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 2000m M

2 KAMIŃSKI Miłosz
( KAMIŃSKI-NASTAŁY )
2005-11-27

K2 2000m M

3 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 2000m M

4 NASTAŁY Mateusz
( KAMIŃSKI-NASTAŁY )
2005-09-02

K2 2000m M

 
UKS Szóstka Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 2000m K

2 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-MORAWSKA-WAWRZYNIAK )
2004-11-07

K4 2000m K

3 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-06-12

K2 2000m K

4 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-MORAWSKA-WAWRZYNIAK )
2004-06-12

K4 2000m K

5 MORAWSKA Monika
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-MORAWSKA-WAWRZYNIAK )
2004-09-16

K4 2000m K

6 WAWRZYNIAK Julia
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-MORAWSKA-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K4 2000m K

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 2000m K

2 DOLEGA Laura
( DOLEGA-KICZKA )
2004-06-07

K2 2000m K

3 KICZKA Wiktoria 2004-11-09

K1 2000m K

4 KICZKA Wiktoria
( DOLEGA-KICZKA )
2004-11-09

K2 2000m K

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
( BEIM-BEIM-MARTUSZEWSKA-ROMEK )
2004-05-04

K4 2000m K

2 BEIM Alicja
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-05-04

K2 2000m K

3 BEIM Julia
( BEIM-BEIM-MARTUSZEWSKA-ROMEK )
2004-05-04

K4 2000m K

4 BEIM Julia 2004-05-04

K1 2000m K

5 MARTUSZEWSKA Nikola
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-04-19

K2 2000m K

6 MARTUSZEWSKA Nikola
( BEIM-BEIM-MARTUSZEWSKA-ROMEK )
2004-04-19

K4 2000m K

7 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 2000m K

8 ROMEK Marta
( BEIM-BEIM-MARTUSZEWSKA-ROMEK )
2005-12-22

K4 2000m K

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KU¦NIEREK Filip
( KU¦NIEREK-SZYMURA )
2005-06-17

K2 2000m M

2 KU¦NIEREK Filip
( KU¦NIEREK-MUSIOŁ-SZYMURA-SKˇPSKI )
2005-06-17

K4 2000m M

3 MUSIOŁ Wojciech
( KU¦NIEREK-MUSIOŁ-SZYMURA-SKˇPSKI )
2004-09-19

K4 2000m M

4 MUSIOŁ Wojciech
( MUSIOŁ-SKˇPSKI )
2004-09-19

K2 2000m M

5 SKˇPSKI Maksymilian
( KU¦NIEREK-MUSIOŁ-SZYMURA-SKˇPSKI )
2004-10-26

K4 2000m M

6 SKˇPSKI Maksymilian
( MUSIOŁ-SKˇPSKI )
2004-10-26

K2 2000m M

7 SZYMURA Eryk
( KU¦NIEREK-SZYMURA )
2005-03-28

K2 2000m M

8 SZYMURA Eryk
( KU¦NIEREK-MUSIOŁ-SZYMURA-SKˇPSKI )
2005-03-28

K4 2000m M

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13

K1 2000m K

2 BURDAJEWICZ Zofia
( BURDAJEWICZ-GETNER )
2006-03-13

K2 2000m K

3 DAŁKOWSKA Aleksandra
( DAŁKOWSKA-SZRAMA-TOMIAK-PRZˇDKA )
2004-06-23

K4 2000m K

4 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23

K1 2000m K

5 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 2000m K

6 GETNER Amelia
( BURDAJEWICZ-GETNER )
2005-05-01

K2 2000m K

7 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16

K1 2000m M

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 2000m M

9 JOKIEL Krzysztof
( JOKIEL-KOKOCIŃSKI )
2004-02-01

K2 2000m M

10 KOKOCIŃSKI Przemysław
( JOKIEL-KOKOCIŃSKI )
2004-05-30

K2 2000m M

11 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 2000m M

12 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 2000m K

13 PIECHOCKA Julia
( PIECHOCKA-RADNA )
2004-04-12

K2 2000m K

14 PRZˇDKA Julia
( DAŁKOWSKA-SZRAMA-TOMIAK-PRZˇDKA )
2004-08-28

K4 2000m K

15 RADNA Magdalena
( PIECHOCKA-RADNA )
2004-04-29

K2 2000m K

16 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 2000m K

17 SZRAMA Amelia
( DAŁKOWSKA-SZRAMA-TOMIAK-PRZˇDKA )
2004-10-04

K4 2000m K

18 TOMIAK Marta
( DAŁKOWSKA-SZRAMA-TOMIAK-PRZˇDKA )
2005-07-08

K4 2000m K

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper
( BLANK-KAMIŃSKI-SOBIESKI-SZCZYPUŁKOWSKI )
2005-06-23

C4 2000m M

2 KAMIŃSKI Jakub
( KAMIŃSKI-MURAWSKI )
2005-06-11

C2 2000m M

3 KAMIŃSKI Jakub
( BLANK-KAMIŃSKI-SOBIESKI-SZCZYPUŁKOWSKI )
2005-06-11

C4 2000m M

4 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 2000m K

5 MURAWSKI Piotr
( KAMIŃSKI-MURAWSKI )
2005-07-24

C2 2000m M

6 SOBIESKI Radosław
( BLANK-KAMIŃSKI-SOBIESKI-SZCZYPUŁKOWSKI )
2005-02-28

C4 2000m M

7 SZCZYPUŁKOWSKI Paweł
( BLANK-KAMIŃSKI-SOBIESKI-SZCZYPUŁKOWSKI )
2005-05-17

C4 2000m M

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-HADRYCH )
2004-08-02

C2 2000m M

2 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 2000m M

3 FORC Jakub
( FORC-KONDRATOWICZ )
2004-11-24

C2 2000m M

4 FORC Jakub 2004-11-24

C1 2000m M

5 GÓRNA¦ Grzegorz 2004-05-04

K1 2000m M

6 HADRYCH Szymon
( DRZEWIECKI-HADRYCH )
2004-09-10

C2 2000m M

7 HADRYCH Szymon 2004-09-10

C1 2000m M

8 KARWACKA Weronika 2004-01-18

K1 2000m K

9 KARWACKA Weronika
( MEGER-KARWACKA )
2004-01-18

K2 2000m K

10 KMIECIK Izabela 2004-11-29

C1 2000m K

11 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 2000m M

12 KONDRATOWICZ Marcel
( FORC-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 2000m M

13 KORBEL Julia 2005-07-28

C1 2000m K

14 MEGER Weronika 2004-09-13

K1 2000m K

15 MEGER Weronika
( MEGER-KARWACKA )
2004-09-13

K2 2000m K

16 STOSIK Julia
( TROKA-STOSIK )
2004-06-25

K2 2000m K

17 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 2000m K

18 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 2000m K

19 TROKA Oliwia
( TROKA-STOSIK )
2004-02-10

K2 2000m K

20 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 2000m K

21 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 2000m M

22 WESELSKI Michał
( WESELSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-05-30

K2 2000m M

23 WI¦NIEWSKI Tomasz
( WESELSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-10-21

K2 2000m M

24 WI¦NIEWSKI Tomasz 2004-10-21

K1 2000m M

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 2000m K

2 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 2000m M

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHALA Mateusz
( LE¦NIAK-GROCHALA )
2005-01-26

K2 2000m M

2 GROCHALA Mateusz 2005-01-26

K1 2000m M

3 LE¦NIAK Łukasz 2005-02-20

K1 2000m M

4 LE¦NIAK Łukasz
( LE¦NIAK-GROCHALA )
2005-02-20

K2 2000m M

5 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 2000m M