Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO XXXV MIĘDZYNARODOWE MP W MARATONIE KAJAKOWYM
SZTUM 10-12.09.2021
Liczba zgłoszeń: 350 w tym osób ( 371 ) K-133 M-238
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKA Karolina 2007-04-21

K1 maraton K mł

2 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 short maraton M

3 GOWOROWSKA Emilia 2009-03-21

K1 maraton K dz

4 GROCHOWSKA Aleksandra
( GROCHOWSKA-RYMARCZYK )
2008-01-22

K2 maraton K mł

5 RYMARCZYK Emilia
( GROCHOWSKA-RYMARCZYK )
2008-03-29

K2 maraton K mł

6 RYMARCZYK Patrycja 2010-07-30

K1 maraton K dz

7 SKOWROŃSKA Natalia 2007-01-22

K1 maraton K mł

8 WYSOCKA Milena 2007-06-05

K1 maraton K mł

9 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 short maraton M

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16

K1 maraton M jm

2 KOŁODZIEJ Antoni
( KOŁODZIEJ-KRYSTEK )
2006-08-22

K2 maraton M jm

3 KRYSTEK Aleksy
( KOŁODZIEJ-KRYSTEK )
2006-12-05

K2 maraton M jm

4 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 maraton K j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 maraton M j

2 TRYBA Bartosz 2008-01-23

C1 maraton M mł

3 TURCZYK Amelia 2008-07-01

C1 maraton K mł

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 maraton M mł

2 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03

K1 maraton M jm

3 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 maraton M mł

4 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 maraton M jm

5 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 maraton M j

6 RYBICKI Kacper 2009-01-06

K1 maraton M dz

7 SMOK Oliwier 2007-10-16

K1 maraton M mł

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKA Oliwia 2008-10-18

K1 maraton K mł

2 KOWALIK Piotr 2006-06-14

K1 maraton M jm

3 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 maraton K j

4 OLCHAWA Filip 2005-08-30

K1 maraton M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 16 ) K-5 M-11
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Dariusz
( BUKOWSKI-SIWIEC )
1990-11-17

K2 maraton M

2 BUKOWSKI Dariusz 1990-11-17

K1 maraton M

3 BURKO Tomasz
( BURKO-KOZIEŁ )
2004-03-23

K2 maraton M j

4 KOPEĆ Lena
( PLACKOWIAK-KOPEĆ )
2007-09-10

K2 maraton K mł

5 KOZIEŁ Jakub
( BURKO-KOZIEŁ )
2003-06-04

K2 maraton M j

6 KUŚCIŃSKI Adam 2008-09-06

K1 maraton K mł

7 KUŚCIŃSKI Adam 2008-09-06

K1 maraton M mł

8 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 maraton M mł

9 NAJDA Adrian
( NAJDA-ZAWADZKI )
2007-03-07

K2 maraton M mł

10 PLACKOWIAK Michalina
( PLACKOWIAK-KOPEĆ )
2008-06-17

K2 maraton K mł

11 RATAJCZAK Wojciech
( RATAJCZAK-STRASZEWSKI )
2005-10-10

K2 maraton M jm

12 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25

K1 maraton K dz

13 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 maraton K mł

14 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 maraton M

15 SIWIEC Sławomir
( BUKOWSKI-SIWIEC )
1992-06-10

K2 maraton M

16 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 maraton K j

17 STRASZEWSKI Jacek
( RATAJCZAK-STRASZEWSKI )
2006-08-17

K2 maraton M jm

18 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01

K1 maraton M mł

19 ZAWADZKI Jan
( NAJDA-ZAWADZKI )
2007-01-21

K2 maraton M mł

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09

C1 maraton M mł

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 short maraton M

3 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-PONOMARENKOW )
1996-04-01

C2 maraton M

4 JASIŃSKI Sebastian
( JASIŃSKI-SPYCH )
2007-04-18

C2 maraton M mł

5 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16

C1 short maraton M

6 PONOMARENKOW Marcin
( BRYŃSKI-PONOMARENKOW )
1983-12-16

C2 maraton M

7 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 maraton M jm

8 SPYCH Adam
( JASIŃSKI-SPYCH )
2008-01-04

C2 maraton M mł

 
azs.awf.katowice.pl
KS AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
( CADER-WAJS )
1998-05-07

K2 maraton K

2 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 short maraton K

3 CZAJA Paweł
( CZAJA-SOBALA )
1997-01-18

K2 maraton M

4 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 short maraton K

5 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 maraton K

6 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 short maraton M

7 SOBALA Dastin
( CZAJA-SOBALA )
2002-04-19

K2 maraton M

8 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 maraton K

9 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 short maraton K

10 WAJS Sandra
( CADER-WAJS )
1999-03-20

K2 maraton K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 14 ) K-5 M-9
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 maraton K

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 short maraton K

3 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 maraton K jm

4 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 maraton M j

5 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 maraton M jm

6 LUDWICZAK Amelia
( LUDWICZAK-SZYMCZAK )
2005-11-09

K2 maraton K jm

7 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-RZEPCZYŃSKI )
2002-11-11

K2 maraton M

8 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 short maraton M

9 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-WIŚNIEWSKI )
2005-11-04

K2 maraton M jm

10 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01

K1 maraton M mł

11 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 maraton M jm

12 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MALINOWSKI-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 maraton M

13 SZYMCZAK Aleksandra
( LUDWICZAK-SZYMCZAK )
2005-11-19

K2 maraton K jm

14 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 maraton K

15 WIŚNIEWSKI Jan
( OPIELEWICZ-WIŚNIEWSKI )
2005-12-05

K2 maraton M jm

16 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 maraton M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 maraton M j

2 KUBIAK Albert
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K2 maraton M j

3 MITRĘGA Patryk 2007-08-02

K1 maraton M mł

4 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 maraton M j

5 SZUBERT Michał
( WELZANDT-SZUBERT )
2004-11-18

K2 maraton M j

6 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-SZUBERT )
2004-11-20

K2 maraton M j

7 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 maraton M j

8 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 maraton M j

9 WOJCIECHOWSKI Artur
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K2 maraton M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROWOLSKA Jadwiga
( KLEMCZAK-DOBROWOLSKA )
2003-03-25

K2 maraton K j

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 maraton K j

3 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 short maraton K

4 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 maraton K

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 maraton M j

6 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-KAJDANEK )
2003-08-16

K2 maraton M j

7 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 maraton M j

8 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-KAJDANEK )
2004-11-03

K2 maraton M j

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 maraton K j

10 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-DOBROWOLSKA )
2004-02-12

K2 maraton K j

11 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 short maraton M

12 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 maraton M

13 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 maraton M mł

14 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 maraton K jm

15 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 maraton M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej 2009-01-12

K1 maraton M dz

2 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25

K1 maraton K dz

3 KĘDZIORA Maja
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-10-27

K2 maraton K mł

4 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 maraton M mł

5 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 maraton M mł

6 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31

K1 maraton K dz

7 KRZYŚKÓW Kosma 2008-02-11

K1 maraton K mł

8 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 maraton M mł

9 KULPA Bartosz 2009-02-08

K1 maraton M dz

10 SZOTT Paweł 2008-07-01

K1 maraton K mł

11 ZYCHOWICZ Zuzanna
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-06-14

K2 maraton K mł

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MEUS Marcel
( MEUS-PERLIŃSKI )
2007-06-10

K2 maraton M mł

2 PERLIŃSKI Aleksander
( MEUS-PERLIŃSKI )
2007-12-01

K2 maraton M mł

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10

K1 maraton M jm

2 FABIAŃSKI Tymoteusz
( FABIAŃSKI-TRACZEWSKI )
2004-05-14

K2 maraton M j

3 HRYHORYSHEN Hlieb 2009-04-18

K1 maraton M dz

4 MAREK Dominik 2005-06-19

K1 maraton M jm

5 MARKOWICZ Remigiusz 2010-01-14

K1 maraton M dz

6 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 maraton M j

7 TRACZEWSKI Kacper
( FABIAŃSKI-TRACZEWSKI )
2003-08-27

K2 maraton M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 maraton M

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 short maraton M

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 maraton K jm

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 short maraton K

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 maraton K

6 KUBIAK Józef 2006-12-27

K1 maraton M jm

7 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 maraton K j

8 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 maraton M jm

9 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 short maraton K

10 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 maraton K

11 MICHALAK Antoni
( MICHALAK-WOJKIEWICZ )
2006-02-25

C2 maraton M jm

12 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02

K1 maraton M mł

13 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 maraton M j

14 NAWROT Roksana 2004-12-17

C1 maraton K j

15 RUSIECKI Maurycy
( RUSIECKI-STANEK )
2008-05-02

C2 maraton M mł

16 STANEK Kacper
( RUSIECKI-STANEK )
2008-03-21

C2 maraton M mł

17 STANNY Magda 1993-03-14

C1 short maraton K

18 STANNY Magda 1993-03-14

C1 maraton K

19 WILGA Alex 2007-04-13

C1 maraton M mł

20 WOJKIEWICZ Mateusz
( MICHALAK-WOJKIEWICZ )
2005-05-20

C2 maraton M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 maraton M j

2 MIKA Martyna 2005-04-18

C1 maraton K jm

3 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 maraton K

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 maraton K jm

2 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 maraton K j

3 WOJANEK Piotr 2005-03-05

K1 maraton M jm

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 maraton M j

2 POSTEK Ignacy 2005-06-27

K1 maraton M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 21 ) K-6 M-15
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONDARENKO Zuzanna 2008-03-23

K1 maraton K mł

2 BRAŻEWICZ Mieszko 2008-11-01

C1 maraton M mł

3 DAJEWSKA Zuzanna 2009-01-05

C1 maraton K dz

4 GÓRSKA Maja 2008-06-17

C1 maraton K mł

5 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-HAPKIE )
2003-04-18

C2 maraton M j

6 HAPKIE Jakub
( GRABOWSKI-HAPKIE )
2004-01-23

C2 maraton M j

7 HUMIŃSKI Filip
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-12-02

C2 maraton M j

8 JANOWSKI Patryk 2005-06-24

K1 maraton M jm

9 JEŻEWSKI Nikodem 2008-05-19

C1 maraton M mł

10 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-07-16

K2 maraton M jm

11 KUCIAK Szymon 2008-05-16

K1 maraton M mł

12 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04

C1 maraton M mł

13 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26

C1 maraton K mł

14 OSIŃSKI Bartosz 2009-10-19

C1 maraton M dz

15 POEPLAU Antoni 2009-12-12

C1 maraton M dz

16 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 maraton M jm

17 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-02-19

K1 maraton M mł

18 STODULSKA Jagoda 2007-03-12

C1 maraton K mł

19 UCIŃSKA Zofia 2008-07-07

C1 maraton K mł

20 ZIELIŃSKI Dominik
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 maraton M jm

21 ZIELIŃSKI Jakub
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 maraton M j

22 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 maraton M j

 
KU AZS Politechnika Opolska Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 maraton M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 maraton M

3 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1997-08-05

C2 maraton M

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 maraton M

5 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 maraton K

6 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 short maraton K

7 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 maraton M

8 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 maraton M

9 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 maraton K

10 ZUCHORA Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 maraton M

11 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 maraton M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19

K1 maraton M dz

2 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05

K1 maraton M jm

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 maraton K

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 short maraton K

5 ODÓJ Amelia 2008-01-04

K1 maraton K mł

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 maraton M j

7 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10

K1 maraton K mł

8 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 maraton M

9 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 short maraton M

10 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22

K1 maraton M mł

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Małgorzata
( MIŚKIEWICZ-KUBAS )
2006-01-12

K2 maraton K jm

2 MIŚKIEWICZ Magdalena
( MIŚKIEWICZ-KUBAS )
2006-12-31

K2 maraton K jm

3 OCHNIAK Bartosz 2007-06-29

K1 maraton M mł

4 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22

K1 maraton M j

5 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 maraton M j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub 2007-08-02

K1 maraton M mł

2 BIERNATEK Maja
( BIERNATEK-JABŁOŃSKA )
2007-11-20

K2 maraton K mł

3 JABŁOŃSKA Kinga
( BIERNATEK-JABŁOŃSKA )
2007-05-05

K2 maraton K mł

4 STANOCH Patryk 2007-03-06

K1 maraton M mł

5 WITKOWSKI Szymon 2009-08-14

K1 maraton M dz

6 WITOSZEK Bartosz 2008-08-10

K1 maraton M mł

7 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 maraton M jm

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBKA Krzysztof 2004-09-16

K1 maraton M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CUKIERSKA Martyna
( KOWALCZYK-CUKIERSKA )
2008-03-30

K2 maraton K mł

2 GMURA Szymon
( GMURA-KLIMEK )
2008-03-15

K2 maraton M mł

3 KLIMEK Konrad
( GMURA-KLIMEK )
2007-04-03

K2 maraton M mł

4 KOWALCZYK Julia
( KOWALCZYK-CUKIERSKA )
2007-12-03

K2 maraton K mł

5 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 maraton M jm

6 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 maraton M jm

7 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 maraton M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DYLĄG Emilia
( DYLĄG-ŚLEZIAK )
2008-10-15

C2 maraton K mł

2 KRÓL Victoria
( KRÓL-ŻEGLEŃ )
2007-05-17

C2 maraton K mł

3 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 maraton K j

4 PIEGZA Michalina
( PIEGZA-SIKORA )
2008-12-01

C2 maraton K mł

5 SIKORA Marianna
( PIEGZA-SIKORA )
2008-02-18

C2 maraton K mł

6 ŚLEZIAK Jessica
( DYLĄG-ŚLEZIAK )
2007-03-17

C2 maraton K mł

7 TOPA Anna 2003-10-24

C1 maraton K j

8 ŻEGLEŃ Natalia
( KRÓL-ŻEGLEŃ )
2007-10-26

C2 maraton K mł

 
https://www.facebook.com/MMKS-Gda%C5%84skie-Lwy-Sekcja-Smoczych-%C5%81odzi-Kajakarstwa-i-SUP-427800440680360
MMKS Gdańskie Lwy Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/PM/21

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MACZKOWSKA Zofia 2009-08-22

K1 maraton K dz

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13

K1 maraton M jm

2 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 maraton M jm

3 SZCZEPANEK Karol
( SZCZEPANEK-WAKSMAŃSKI )
2006-04-14

K2 maraton M jm

4 TARASIEWICZ Bartosz 2007-02-12

K1 maraton M mł

5 WAKSMAŃSKI Oskar
( SZCZEPANEK-WAKSMAŃSKI )
2006-10-11

K2 maraton M jm

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 maraton M j

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25

K1 maraton M jm

2 IWANIUK Aleksander 2006-03-23

K1 maraton M jm

3 JAROŃSKI Dominik 2007-01-24

C1 maraton M mł

4 LINNIK Nikita 2009-04-18

K1 maraton M dz

5 MAJCHEREK Dawid 2008-06-01

C1 maraton M mł

6 MAKULSKA Wiktoria
( MAKULSKA-TARASIUK )
2003-01-29

K2 maraton K j

7 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 maraton K j

8 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 maraton M jm

9 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 maraton M jm

10 STREŁKOWSKAJA Daria 2009-03-30

C1 maraton K dz

11 TARASIUK Anna
( MAKULSKA-TARASIUK )
2004-06-04

K2 maraton K j

12 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 maraton K j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 short maraton M

2 RADZIWON Igor 2008-03-06

K1 maraton M mł

3 RADZIWON Igor 2008-03-06

K1 maraton K mł

4 SZAJDEK Michał
( SZAJDEK-WIŚNIEWSKI )
2003-02-18

C2 maraton M j

5 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 maraton M j

6 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 maraton M j

7 WIŚNIEWSKI Paweł
( SZAJDEK-WIŚNIEWSKI )
2003-11-02

C2 maraton M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 maraton K

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMOVICH Daniił
( KAMPIŃSKI-ADAMOVICH )
2006-08-09

C2 maraton M jm

2 BRYKALSKI Jan
( BRYKALSKI-KRECZMAN )
2006-02-14

C2 maraton M jm

3 DĘBOWSKI Kacper 2010-01-06

K1 maraton M dz

4 KAMPIŃSKI Piotr
( KAMPIŃSKI-ADAMOVICH )
2005-02-21

C2 maraton M jm

5 KIEŁCZEWSKI Szymon
( KIEŁCZEWSKI-STASIEŁOWICZ )
2005-08-19

C2 maraton M jm

6 KRECZMAN Hubert
( BRYKALSKI-KRECZMAN )
2006-09-04

C2 maraton M jm

7 MOHR Krzysztof 2010-11-06

K1 maraton M dz

8 STASIEŁOWICZ Patryk
( KIEŁCZEWSKI-STASIEŁOWICZ )
2006-07-23

C2 maraton M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHARABIN Zuzanna
( SZCZEPAŃSKA-CHARABIN )
2007-03-16

C2 maraton K mł

2 KOWALSKA Ewa 2002-11-01

C1 short maraton K

3 KOWALSKA Ewa 2002-11-01

C1 maraton K

4 KUSZNIER Aleksandra 2008-02-28

C1 maraton K mł

5 LACH Kaja 2003-08-14

C1 maraton K j

6 OKUŁA Zuzanna 2008-09-27

C1 maraton K mł

7 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 maraton K jm

8 SZCZEPAŃSKA Wiktoria
( SZCZEPAŃSKA-CHARABIN )
2007-10-16

C2 maraton K mł

9 ŚWIERBUTOWSKA Oliwia 2008-09-16

C1 maraton K mł

10 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 maraton K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Oliwia 2007-06-30

K1 maraton K mł

2 DUDAŁA Bartosz 2008-10-15

K1 maraton M mł

3 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 maraton M

4 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 short maraton M

5 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 maraton M mł

6 MIZIURA Bartosz 2005-10-28

K1 maraton M jm

7 PIECZKA Tomasz 2010-01-01

K1 maraton M dz

8 STĘPIEŃ Mikołaj
( WOLAK-STĘPIEŃ )
2007-09-16

K2 maraton M mł

9 STROMCZYŃSKI Kajetan 2009-07-16

K1 maraton M dz

10 TUZIMEK Piotr 2009-09-28

K1 maraton M dz

11 WOLAK Michał
( WOLAK-STĘPIEŃ )
2007-06-16

K2 maraton M mł

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIASECKA Julia(2008)
( PIASECKA-ZAPAŁA )
2008-01-17

K2 maraton K mł

2 ZAPAŁA Karolina
( PIASECKA-ZAPAŁA )
2007-06-30

K2 maraton K mł

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 maraton K j

2 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 maraton K j

3 JUCHNO Filip 2006-12-01

C1 maraton M jm

4 KASPERUK Damian
( KASPERUK-SZEROKI )
2007-12-12

C2 maraton M mł

5 KASPERUK Damian 2007-12-12

C1 maraton M mł

6 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 maraton M jm

7 MAĆKOWIAK Maciej
( MAĆKOWIAK-ŚWISTAK )
2007-05-13

C2 maraton M mł

8 NOWAK Bartosz 2007-07-07

C1 maraton M mł

9 SUPRUN Maciej 2006-02-12

C1 maraton M jm

10 SZEROKI Jakub
( KASPERUK-SZEROKI )
2008-01-01

C2 maraton M mł

11 SZEROKI Jakub 2008-01-03

C1 maraton M mł

12 ŚWISTAK Grzegorz 2007-03-31

C1 maraton M mł

13 ŚWISTAK Stanisław
( MAĆKOWIAK-ŚWISTAK )
2007-03-31

C2 maraton M mł

14 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 maraton K jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GEHRKE Mateusz 2007-06-18

C1 maraton M mł

2 KOLCZYŃSKI Jakub 2009-01-19

K1 maraton M dz

3 KOWALSKI Mateusz 2008-06-24

K1 maraton M mł

4 KRUŚ Oliwia
( KRUŚ-ZABEL )
2008-04-11

K2 maraton K mł

5 ŁOZGA Zuzanna 2008-11-14

K1 maraton K mł

6 ORCZYKOWSKI Szymon
( ORCZYKOWSKI-OSIŃSKI )
2007-04-25

K2 maraton M mł

7 OSIŃSKI Igor
( ORCZYKOWSKI-OSIŃSKI )
2007-11-03

K2 maraton M mł

8 WASZAK Agnieszka 2009-10-06

C1 maraton K dz

9 ZABEL Sandra
( KRUŚ-ZABEL )
2008-01-20

K2 maraton K mł

10 ZAWACKA Zuzanna 2009-07-09

K1 maraton K dz

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAROWICZ Emilia 2008-09-30

K1 maraton K mł

2 BILYJ Illia 2007-08-27

K1 maraton M mł

3 GARBACKI Jakub
( GARBACKI-WYRWICZ )
2006-11-02

K2 maraton M jm

4 HILDEBRAND Nadia 2009-05-03

K1 maraton K dz

5 IWASZCZYSZYN Olgierd 2007-03-19

K1 maraton M mł

6 KRUK Maja 2009-04-04

K1 maraton K dz

7 LIS Szymon
( LIS-SKRZYPIEC )
2008-03-14

K2 maraton M mł

8 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 maraton K j

9 MENTENKO Artem
( MENTENKO-OLSZEWSKI )
2007-02-20

K2 maraton M mł

10 MIHULOWA Sofia 2007-04-25

K1 maraton K mł

11 OLSZEWSKI Piotr
( MENTENKO-OLSZEWSKI )
2007-06-10

K2 maraton M mł

12 SKRZYPIEC Maximilian
( LIS-SKRZYPIEC )
2008-05-29

K2 maraton M mł

13 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05

K1 maraton K mł

14 WASIAK Nikola 2006-04-15

K1 maraton K jm

15 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 maraton K j

16 WOLSKI Michał 2009-09-20

K1 maraton M dz

17 WYRWICZ Karol
( GARBACKI-WYRWICZ )
2006-06-19

K2 maraton M jm

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAŁAJ Rejmon 2006-05-23

K1 maraton M jm

2 HOFFMANN Marcel 2007-11-21

K1 maraton M mł

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 12 ) K-11 M-1
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Zuzanna
( BIAŁAS-KWAŚNY )
2006-07-22

K2 maraton K jm

2 BŁASIOK Maria 2009-04-10

K1 maraton K dz

3 CYREK Zuzanna
( CYREK-GRUCA )
2008-04-30

K2 maraton K mł

4 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 maraton K j

5 GRUCA Natalia
( CYREK-GRUCA )
2008-01-08

K2 maraton K mł

6 KWAŚNY Kinga
( BIAŁAS-KWAŚNY )
2005-02-08

K2 maraton K jm

7 POSKRÓBEK Patryk 2009-06-05

K1 maraton M dz

8 PRZYBYŁA Magdalena 2008-12-04

K1 maraton K mł

9 SZOLC Sylwia
( SZOLC-ZORZYCKA )
2007-03-16

K2 maraton K mł

10 SZOŁTYSIK Natalia 2007-11-21

K1 maraton K mł

11 WIDŁOK Kinga 2008-05-25

K1 maraton K mł

12 ZORZYCKA Milena
( SZOLC-ZORZYCKA )
2007-10-09

K2 maraton K mł

 
UKS Puma Ostróda Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 09/WN/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FORYŃSKI Tomasz 2008-01-20

K1 maraton M mł

2 FURGA Michał 2009-04-24

K1 maraton M dz

3 LICZNERSKI Jan 2009-06-13

K1 maraton M dz

4 MODRZEWSKI Jakub 2006-08-04

K1 maraton M jm

5 SUROWIEC Filip 2010-03-04

K1 maraton M dz

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI )
2005-07-20

K2 maraton M jm

2 DULKO Dominik
( DULKO-ULANOWSKI )
2007-05-31

K2 maraton M mł

3 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 maraton M j

4 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 maraton M j

5 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 maraton M jm

6 KULMA Krzysztof 2007-04-19

K1 maraton M mł

7 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI )
2005-09-26

K2 maraton M jm

8 ROMANOWSKI Mateusz
( ROMANOWSKI-RÓŻALSKI )
2006-10-21

K2 maraton M jm

9 RÓŻALSKI Szymon
( ROMANOWSKI-RÓŻALSKI )
2005-08-14

K2 maraton M jm

10 ULANOWSKI Krzysztof
( DULKO-ULANOWSKI )
2008-01-15

K2 maraton M mł

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DEMSKI Wiktor 2006-03-10

K1 maraton M jm

2 GIERGIELEWICZ Filip
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-11-15

K2 maraton M jm

3 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 maraton M jm

4 KURACH Nikodem 2006-11-12

K1 maraton M jm

5 KWIDZIŃSKA Lena 2010-03-21

K1 maraton K dz

6 MARKOWICZ Beniamin 2007-04-03

K1 maraton M mł

7 NASTAŁY Mateusz
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-09-02

K2 maraton M jm

8 SIKORSKI Karol 2008-08-04

K1 maraton M mł

9 SZULIM Szymon 2006-07-06

K1 maraton M jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21

K1 maraton M mł

2 ŁUBKOWSKI Bartosz 2009-02-28

K1 maraton M dz

3 POGORZAŁEK Dominika 2009-03-07

K1 maraton K dz

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DARMETKO Shila 2011-01-23

K1 maraton K dz

2 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 maraton M dz

3 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 maraton K mł

4 KLIMCZAK Maria 2009-01-25

K1 maraton K dz

5 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07

K1 maraton M mł

6 MIELCARZEWICZ Antoni 2009-01-19

K1 maraton M dz

7 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11

K1 maraton M dz

 
http://zss.czluchow.org.pl/
UKSZSS w Człuchowie Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 09/PM/19

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERNDT Łukasz 2009-02-13

K1 maraton M dz

2 BRYZA Matylda 2010-12-07

K1 maraton K dz

3 CHMURZYŃSKI Krzysztof 2009-04-11

K1 maraton M dz

4 KACZOR Krzysztof
( KACZOR-MACKIEWICZ )
2008-08-15

K2 maraton M mł

5 MACKIEWICZ Antoni
( KACZOR-MACKIEWICZ )
2008-06-24

K2 maraton M mł

6 ŚLEDŹ Wojciech 2010-07-29

K1 maraton M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01

K1 maraton K dz

2 KAŹMIERCZAK Mikołaj
( KAŹMIERCZAK-NIEBORAK )
2008-04-12

K2 maraton M mł

3 MAJZA Mateusz
( MAJZA-MYSSAK )
2008-02-01

K2 maraton M mł

4 MYSSAK Jan
( MAJZA-MYSSAK )
2007-12-02

K2 maraton M mł

5 NIEBORAK Mateusz
( KAŹMIERCZAK-NIEBORAK )
2007-01-05

K2 maraton M mł

6 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18

K1 maraton K mł

 
WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/OP/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHAŁAT Kamila 2010-03-04

K1 maraton K dz

2 JENDEREK Fabian 2009-04-01

C1 maraton M dz

3 ŁOBODA Martyna 2007-10-10

C1 maraton K mł

4 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08

K1 maraton K mł

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad
( KŁOS-DRAŁUS )
2000-02-17

C2 maraton M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 maraton M

3 DRZEWIECKA Wiktoria
( DRZEWIECKA-DZIEKAN )
2007-01-30

K2 maraton K mł

4 DZIEKAN Julia
( DRZEWIECKA-DZIEKAN )
2007-01-12

K2 maraton K mł

5 FORC Jakub 2004-11-24

C1 maraton M j

6 FORC Jakub
( FORC-ROMANOWSKI )
2004-11-24

C2 maraton M j

7 GÓRSKA Karolina 2007-11-14

C1 maraton K mł

8 KŁOS Adrian
( KŁOS-DRAŁUS )
2000-01-23

C2 maraton M

9 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 maraton M

10 KUBIAK Mateusz
( KUBIAK-TOMASZCZYK )
2007-11-06

C2 maraton M mł

11 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 maraton K j

12 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 maraton M j

13 ROMANOWSKI Szymon
( FORC-ROMANOWSKI )
2003-07-08

C2 maraton M j

14 SZYMANSKI Alan
( SZYMANSKI-ŻURAWSKI )
2007-09-03

C2 maraton M mł

15 TOMASZCZYK Artur
( KUBIAK-TOMASZCZYK )
2007-12-07

C2 maraton M mł

16 ŻURAWSKI Krystian
( SZYMANSKI-ŻURAWSKI )
2007-01-31

C2 maraton M mł

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 maraton M mł

2 KIEREPKA Miłosz 2009-10-29

K1 maraton M dz

3 ŁĄTKOWSKA Martyna
( MACKIEWICZ-ŁĄTKOWSKA )
2006-12-07

K2 maraton K jm

4 MACKIEWICZ Milena
( MACKIEWICZ-ŁĄTKOWSKA )
2006-01-06

K2 maraton K jm

5 MARCINKOWSKA Amelia
( MARCINKOWSKA-RUŻANOWSKA )
2007-09-08

C2 maraton K mł

6 PIECHUT Ewa 2009-12-04

K1 maraton K dz

7 POLACZEK Maja 2010-05-19

C1 maraton K dz

8 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 maraton M jm

9 RUŻANOWSKA Maja
( MARCINKOWSKA-RUŻANOWSKA )
2007-03-30

C2 maraton K mł

10 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 maraton M jm

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24

K1 short maraton M

2 ŁUCZYŃSKI Cyryl 2007-07-29

K1 maraton M mł

3 MULARCZYK Franciszek
( PODBIELSKI-MULARCZYK )
2006-08-14

K2 maraton M jm

4 MULARCZYK Franciszek 2006-08-14

K1 maraton M jm

5 PODBIELSKI Antoni 2006-09-26

K1 maraton M jm

6 PODBIELSKI Antoni
( PODBIELSKI-MULARCZYK )
2006-09-26

K2 maraton M jm

7 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 short maraton M